Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+44
Luc2as
dobry_lovec
mjrkk
hcd
Lucke
maggycc
trixy
ralff
ondrej.n
Martynez
Siroko
richmonds
DUKLIČKA
imbík
Falk HCD
Zeronico
Kelt
olin
karel granát
pegy18
kancler
staříček
Ujo
krap
Burberry
Vasoj84
Geofree
arthur
Thoor93
Hhs23
Lázňator
HCDTOM
Excalibur
Raddy007
Duklacek
MichalDJ
sz108
Jaternička
hadas (admin)
jajirk
Lufa
Drmax
vn
MarkusHCD
48 posters

Strana 16 z 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/6/2020, 08:32

Právě, převezmou to kluby a řeknou, že to vlastně nebylo špatný uzavřený, tak se to nechá jak to je.... lidem se něco nakeca a je to v pohodě. Příští rok postoupí Kladno a pak vemou někoho 16 a je klid....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 7/6/2020, 06:56

právo postoupit do ELH má jen vítěz, když nesplní podmínky, nepostoupí nikdo (tak přesně jsem to četl někde od Krále).

Stejně tak tam padlo, že během roku chtějí dotáhnout aby si řízení ELH převzaly kluby..I když tam byl dovětek, jak svaz bude moci i tak mluvit do formátu ELH.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 7/6/2020, 06:50

[quote="hadas (admin)

Jo, na tom by se dalo něco vyvařit. Jen trefovat ty domluvené affraid Basketball cheers [/quote]

skoda ze casto se to clovek dozvi az zpetne co kde bylo za levarnu...treba jak jsem zminoval semifinale 2005 Chomutov -CB

ale tech zapasu bude dost...
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/6/2020, 20:30

No sranda je, že licenční podmínky pro postupujicicho budou tak těžký, že to splní jak píšete... Kladno, Chomutov bude rád, když bude hrát.
Každopádně to,že tam hraje Olomouc, Boleslav, Litvínov a Zlín je v pohodě. 😉😀😀
Robert Zaruba na svém twiteru tomu taky nechce uvěřit... No a pan právník škoda mluvit, presumpce neviny to by mu šlo.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 6/6/2020, 13:08

Další vydařenej kočkopes od p.Krále a jeho party na svazu....do tý doby než některé týmy budou mít o co hrát, tak rozdíl nepoznáme, ale pak začne fraška jak blázen....sestava plná juniorů, výprodej hráčů do chance ligy....a pak přiberou do party jeden tým, samozřejmě musí splnit licenční podmínky....a to z chance ligy splňuje Kladno a Chomutov(to by byla úplná habaďůra, kdyby se tam vrátili zadlužení piráti Very Happy)....jen jsem nikde nenašel, co se bude dít, když vítěz chance ligy ty podmínky nesplní, to pak vyberou toho dalšího v pořadí?....nebo nepostoupí nikdo?....pokud bude platit možnost číslo 1, tak vlastně to vždycky vyjde na Kladno....a to je majstštyk, jak vrátit Kladno na 99% do ligy.... Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/6/2020, 13:07

ralff napsal:Novej systém extraligy je sice hovadina, ale na druhou stranu, nic lepšího se  teď nemohlo stát. Jen ať si to vyzkouší a vidí, jak to bude vypadat, když spodek nebude mít o co hrát.

Zajímavej bude pohyb hráčů a pro chance ligu příležitost zajímavě posilovat. A ještě zajímavější budou výsledky zápasů. Řekl bych, že ta uplynulá sezona byla jen demoverze toho, co bude v té nastávající Very Happy

Jo, na tom by se dalo něco vyvařit. Jen trefovat ty domluvené affraid Basketball cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 6/6/2020, 12:50

Novej systém extraligy je sice hovadina, ale na druhou stranu, nic lepšího se teď nemohlo stát. Jen ať si to vyzkouší a vidí, jak to bude vypadat, když spodek nebude mít o co hrát.

Zajímavej bude pohyb hráčů a pro chance ligu příležitost zajímavě posilovat. A ještě zajímavější budou výsledky zápasů. Řekl bych, že ta uplynulá sezona byla jen demoverze toho, co bude v té nastávající Very Happy
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 6/6/2020, 10:15

Tak je jasne ze se hokej nedela kvuli lidem ale pro penize..pokud bude uzavrena liga tak tam sice prijde mene lidi ale pro kluby to stejne bude vyhodne protoze na tom vydelaji..

penize jsou na prvnim miste..

a nam je to stejne jedno nemame stadion a ani ambice o penezich nemluve a tim stylem jakym se zde meni format souteze nez vse tohle budeme mit tak se to zmeni jeste nekolikrat.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/6/2020, 08:56

Souhlas, proto píšu, že to někdo odskáče, klidně i vícero klubů. Však je jedno jestli budete 5 nebo 12, tak na to s..... stejně jako sponzoři. Na co chcete peníze, když se nepadá a na titul nemáte?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/6/2020, 07:19

divné...divné...špatné...tendence uzavřít byly i když covid neexistoval(doslova). Podmínky jsou pro všechny stejné i teď. Jen tím dali do ruky klubům klacek aby mohly přitlačit na hráče"budeš brát zásadně míň peněz, nebo končíš, nepotřebujeme tě, nemusíme se bát sestupu a ničeho".
Bití na tom tedy budou někteří hráči, ale hlavně fanoušci a diváci. Přál bych si, aby to dali řádně najevo a prostě ten mdlý produkt ignorovali.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/6/2020, 23:48

A jinými slovy už teď je jisté, že následující ročník musí vyhrát Kladno s Jágrem. Jinej nemá šanci se do ELH dostat, podmínky a zimak nikdo jinej nesplní..... 😀😂😂

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/6/2020, 23:45

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/379974/zmatena-tiskovka-a-kral-poprel-sam-sebe-tymy-podcenuji-krizi-haji-zmeny.html
Jak může vést český hokej člověk který před 14 dny řekne do sportu jak ho kluby štvou, že přišly s baráži a teď najednou se uzavírá ELH?
A jako nebojte v soutěži a svazu kde neplatí co se odhlasovalo před dvěma měsíci je nějakej dlouhodobější plán úplně zbytečný. Doufám, že tohle rozhodnutí v budoucnu někdo odskáče.... vymluvit se na koronavirus....
Sorry letos nebudu sázet brambory, co kdyby přišla druhá vlna na podzim a neměl je kdo sbírat.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 5/6/2020, 22:12

https://www.obcasnik.eu/architekti-chybikkristof-slevili-statisice-za-projektovani-zazemi-zimacku/

A tak jako gesto pěkný, proč ne...

Jen sem prosím nepište ve smyslu to se jim to slevuje, když maj miliony, to by bylo nízké, nedůstojné, malé, čecháčkovské.

ondrej.n
ondrej.n

Posts : 540
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 5/6/2020, 20:07

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 5/6/2020, 19:01

Tak Adamský do Havířova, to je něco...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 5/6/2020, 16:00

Tak to nedopadlo zase tak hrozně... To co má být 21/22 je za mě ideální. 22/23 bych to nechal s tím, že poslední a první se vymění a zbytek play-out + baráž.

Výkonný výbor hokejového svazu v pátek schválil jednomyslně, že extraliga bude v příští sezoně nesestupová a otevřená pro vítěze 1. ligy. Sezonu 2021/22 pak přímo opustí poslední z patnácti účastníků po základní části. Týmy na 11. až 14. místě sehrají play down, ten nejhorší následně zamíří do baráže s vítězem 1. ligy. Sezonu 2022/23 bude hrát 14 týmů a platit bude přímý sestup.
Zdroj: https://www.idnes.cz/hokej/extraliga/tomas-kral-cesky-svaz-rozhodl-o-podobe-extraligy.A200605_141038_hokej_rmp
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 5/6/2020, 14:09

hadas (admin) napsal:
HCDTOM napsal:zkouška spojení. Přátelé, já myslel, že mi hrábne, jsem zapomněl heslo a z ničeho nic se mi to automaticky nevyplnilo. No, co já bych dělal Very Happy Very Happy

Napsal bys mi email a já bych Ti heslo resetnul ;-)

Dobře, budu na to myslet, díky ☺ ale já se tím nějak proklikal a to heslo šlo změnit, takže v poho Cool

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 5/6/2020, 12:25

Predstava je to hezka, na papire to vypada krasne, ale realita bude zrejme jina a to by si mel Scerban uvedomit. Jak uz tu nekdo psal maximalne vznikne nejaky poslepovany paskvil aby se tam dalo hrat. Taky si myslim ze by jsme meli o EHL usilovat kazdy rok a ne cekat co bude za 3 roky. Momentalne neni v Chance lize tym ktery by tak extremne vycnival jak loni Motor, hrat se bude dat s kymkoliv a sance tu bude urcite vetsi. I za cenu toho ze by se v Pelhrimove meli udelat upravy stadionu. Protoze cekat alibisticky 3 roky ze bude stadion, nebo ze se to vsechno zlomi a pujde to samo, tak takhle to asi nefunguje. Je to jen muj nazor, nerikam ze je spravny, protoze uplne nevidim do penez, kolik by to vse stalo. Jen si myslim ze by se do toho melo napno kazdy rok a ne cekat na zazrak.





ondrej.n napsal:Tož, kdyby to vše proběhlo dle Béďou prezentovaných představ, měl bych radost.

https://www.jihlavske-listy.cz/clanek31087-bedrich-scerban-licencni-podminky-pro-extraligu-na-98-procent-nesplnime.html

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 5/6/2020, 00:00

HCDTOM napsal:zkouška spojení. Přátelé, já myslel, že mi hrábne, jsem zapomněl heslo a z ničeho nic se mi to automaticky nevyplnilo. No, co já bych dělal Very Happy Very Happy

Napsal bys mi email a já bych Ti heslo resetnul ;-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 3/6/2020, 20:51


ondrej.n napsal:Tož, kdyby to vše proběhlo dle Béďou prezentovaných představ, měl bych radost.

https://www.jihlavske-listy.cz/clanek31087-bedrich-scerban-licencni-podminky-pro-extraligu-na-98-procent-nesplnime.html

Bylo by to super kdyby to vyšlo, ten projekt se mi taky moc líbí ale co se týká stadionu jsem už docela pesimista. Určitě tam budou snahy ušetřit co nejvíc peněz, takže to bude ( jestli to vůbec bude) zase nějaký polovičatý.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 3/6/2020, 11:41

No jestli Matt Bradley bude hvezdnou posilou pro Porubu se teprve ukaze, takovych jako on tam na farmach jezdi tisice Smile




Siroko napsal:Poruba jedna o dalsi hvezdne posile. Ti snad v sachte pod zimakem narazili na zlatou zilu nebo jinak to fakt neni mozny :-)

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 3/6/2020, 10:13

Poruba jedna o dalsi hvezdne posile. Ti snad v sachte pod zimakem narazili na zlatou zilu nebo jinak to fakt neni mozny :-)

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 2/6/2020, 20:39

zkouška spojení. Přátelé, já myslel, že mi hrábne, jsem zapomněl heslo a z ničeho nic se mi to automaticky nevyplnilo. No, co já bych dělal Very Happy Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 2/6/2020, 18:13

Tož, kdyby to vše proběhlo dle Béďou prezentovaných představ, měl bych radost.

https://www.jihlavske-listy.cz/clanek31087-bedrich-scerban-licencni-podminky-pro-extraligu-na-98-procent-nesplnime.html
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 540
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 1/6/2020, 18:23

To uz cerpate dovolenou ci co?

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/5/2020, 20:46

https://www.hokej.cz/pirati-hlasi-zmeny-ve-vedeni-nastupuje-novy-predseda/5048943


aneb "to se nám to hoduje,když nám lidi půjčujou peníze"...to už věděl Jaroslav Hašek před 100 lety,škoda,že se tím někdo stále nedokáže řídit

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 28/5/2020, 16:40


Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/5/2020, 18:40


imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 26/5/2020, 18:34

Není nad to, hodit do toho pořádný vidle ;-)

Dnes 18:15
Kluby se v pondělí většinově shodly na novém formátu extraligy. Zpátky se měla vrátit baráž. Chyběl pouze štempl výkonného výboru svazu. Měla to být formalita. Jenže… všechno je jinak. Proti konceptu APK se na aktivu Chance ligy ostře vyjádřil prezident Českého hokeje Tomáš Král. „Návrh klubů mě šokoval. Není pravda, že vznikal ve spolupráci se svazem,“ pálí boss ostrými v rozhovoru pro iSport Premium. Chce zachovat model přímého postupu a sestupu.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/5/2020, 18:30

Jarernicka: Hlavně je sranda, že přímý sestup postup byl jednu sezónu a jde se od toho pryč a obloukem se zase vrátíme k modelu, který byl před 5-6 lety 😂 Nefér vůči prvoligistum. To prostě nepochopis no. A to nemluvě o tom, že poslední roky se nejčastěji v baráži měnil tým, který v Chance lize byl hůř postaveny a z ELH sestoupil tým který byl lépe postavený. A tím novým modelem se těmto "prekvapkum" zamezí.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 26/5/2020, 18:23

Myslim ze pro Andela je to dobry krok k tomu aby jako hrac rostl. Snad se mu bude darit a jednou se vrati.

Jinak podle me by byla baraz v te verzi jako se navrhuje spatna. Kazdy vi co se delo okolo barazi se Znojmem nebo v serii Chomutov - CB kdy nas pak CB prehrali..

Primy postup a je to
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/5/2020, 17:55

Andimu to přeju, ale zároveň mě nemrzí, že je pryč. Byl tu dost dlouho na to, aby to tu tahnul a nic. Spíš pokles formy, třeba mu to tam bude lepit. Každopádně doufám, že jsme Pardubky osilili, nebo teprve osolime. Práva na Andiho máme my ne?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 26/5/2020, 17:38

sz108 napsal:Andymu jsem přál ať se mu daří v příštím působišti, ale to jsem netušil, že půjde zrovna do pce...nemám je rád...poslední léta to tam vypadá jak v cirkuse....no ale...ať se mu daří Smile
a situace se změnou občerstvení je rozhodně dobrým krokem....já osobně bych uvítal návrat Ježka do stadiónových výčepů a nebál bych se jim svěřit zajištění kompletního občerstvení(tedy pokud se cateringem zabývají - to nevím, jen hádám)....a navázat s nimi nějaký typ partnerství....dle mého názoru Ježek a Dukla patří k sobě....

Moje řeč,problém bude ovšem v tom,že Ježek je číňan. Myslím,že nějaké pokusy o námluvy již v minulosti proběhly,ovšem nedopadlo to

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 26/5/2020, 17:23

Andymu jsem přál ať se mu daří v příštím působišti, ale to jsem netušil, že půjde zrovna do pce...nemám je rád...poslední léta to tam vypadá jak v cirkuse....no ale...ať se mu daří Smile
a situace se změnou občerstvení je rozhodně dobrým krokem....já osobně bych uvítal návrat Ježka do stadiónových výčepů a nebál bych se jim svěřit zajištění kompletního občerstvení(tedy pokud se cateringem zabývají - to nevím, jen hádám)....a navázat s nimi nějaký typ partnerství....dle mého názoru Ježek a Dukla patří k sobě....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 26/5/2020, 17:14

Pardubky asi chějí oživit bývalý dorostenecký útok Anděl-Jícha-Mandát,teď už jen koupit Lukáše ze Žďáru Very Happy ,kdo ví,třeba se Lukáš chytí. Mám dojem,že pro Perníky bude Mandy jeden z klíčových útočníků,jsem na ně zvědavý

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 26/5/2020, 16:50

imbík napsal:Tak Andi potvrzen v Pce.... co Zemič? 🤔
Mohli by nám vrátit Mandáta na oplátku

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 26/5/2020, 16:44

zase ten paskvil na rozdělení na dvě poloviny po půlce i když je to jen návrh

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/5/2020, 16:17

Tak Andi potvrzen v Pce.... co Zemič? 🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 26/5/2020, 15:18

Ruda to dotahl tak daleko ze nechtel platit penize ktere slibil tak at tahne
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 26/5/2020, 13:36

Koho nevim, ale muzu rict jedno. Ja nemam problem si nejakou kacku na hokeji priplatit, pokud tomu bude opdpovidat kvalita a zasadni cast ze zisku pujde klubu.


Naposledy upravil Siroko dne 26/5/2020, 15:20, celkově upraveno 1 krát

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 26/5/2020, 12:24

Tak koho místo Rudyho?

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 26/5/2020, 12:04

S tou podmínkou toho stadionu...
Lidi já nevím v jaké realitě žijete. Ale vzhledem k tomu že žijeme v Čechách je stejně úplně jedno jaký jsou podmínky. To co je někde napsaný je stejně jen slint co má hodnotu lejna.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 26/5/2020, 09:07

Tak v lize s 19 teamama vytizis i tri golmany. To bude pekne napechovanej kalendar, aby se stihlo i play-off do te baraze, ktera se nakonec asi pristi rok zase zavede.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 25/5/2020, 21:01

ano Florian Hardy

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 25/5/2020, 20:54

Aha.Tak uplne vedle.🙃

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 25/5/2020, 20:46

DUKLIČKA napsal:Nejedname.To byla narážka na mou osobu 🙂
Ale jednáme Martine Very Happy

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 25/5/2020, 20:41

Aha.Tak nebyla.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 25/5/2020, 20:39

Nejedname.To byla narážka na mou osobu 🙂

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 25/5/2020, 20:36

vn napsal:To: kancler my jedname s golmanem?
Nevím jestli oficiálně,ale opět je v jednání golan ze zahraničí

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru