Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+34
olin
krap
Raddy007
ondrej.n
hk
karel granát
Laďa
Excalibur
FREDERIK
hadas (admin)
MarkusHCD
Hhs23
Lázňator
Siroko
Veny
DUKLIČKA
Kolja
imbík
jajirk
Kelt
tomassinho
HCDTOM
MichalDJ
mjrkk
Mazakis
staříček
Duklacek
vn
ralff
miramare83
Radekvondracek
Jaternička
pegy18
Lufa
38 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 17/1/2023, 06:52

Excalibur napsal:
Siroko napsal:Podle me to umisteni uplne jedno teda neni. Minimalne kvuli podpore sponzoru na pristi sezonu
Že když budeme 8., tak dostaneme o pár mega víc, než když budeme 11.? Very Happy
Budes se divit, ale nekteri sponzori chteji i vysledky.

-------
Since too many posts were made, this topic has been divided automatically. You can find the rest of this topic here :
https://hcdukla.forumczech.com/t27-diskuzni-forum

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 16/1/2023, 20:05

Siroko napsal:Podle me to umisteni uplne jedno teda neni. Minimalne kvuli podpore sponzoru na pristi sezonu
Že když budeme 8., tak dostaneme o pár mega víc, než když budeme 11.? Very Happy

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 16/1/2023, 19:24

Podle me to umisteni uplne jedno teda neni. Minimalne kvuli podpore sponzoru na pristi sezonu

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 16/1/2023, 19:13

Protože mohl dál pokračovat v Motoru. Působení zde nemá smysl. Je naprosto jedno jestli skončíme 8, 9, 11.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 16/1/2023, 18:43

Lázňator napsal:Chudák Čagy poslední možnost si zahrát extraligu a my ho stánem zpét do prales ligy
Vždyť si ji zahrál tak proč chudák ??

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 16/1/2023, 17:37

Ano a souhlasím od managementu je to těžce zachrápaný a podceněný...a teď se hasí to, co se mělo řešit minimálně před měsícem.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

vn, FREDERIK, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 16/1/2023, 17:35

Návrat Čagyho je naprosto na místě. Jsme ve velkým průseru a je potřeba sebrat všechny síly, který jsou včetně Čachotského.  Taková marodka jakou teď máme, by složila každej tým.

Vyjádření zatím ještě nevyšlo, ale dá se předpokládat, že tam je nějaká dohoda. A tahat jsem teď nějaký cizí hráče na krátkou dobu, když už se blíží návraty některých marodů, nemá úplně cenu. Střídavé starty a hostovačky byly na místě před měsícem...

Čagy není na palici a vidí v jakým stavu ten tým je, a zrovna on je ten poslední, kdo by chtěl vidět  ještě větší problém.

A psát jako imbík o nějakých naschválech od klubu  směrem k Čagymu je v téhle situaci úplně mimo.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

karel granát, Siroko, Lufa, miramare83 and Kolja like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 16/1/2023, 17:27

Jen to ukazuje jak moc zoufalej ten management Dukly je…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 16/1/2023, 17:03

Lázňator napsal:Chudák Čagy poslední možnost si zahrát extraligu a my ho stánem zpét do prales ligy

Díky 👍

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 16/1/2023, 16:14

Chudák Čagy poslední možnost si zahrát extraligu a my ho stánem zpét do prales ligy

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

imbík, FREDERIK, Kuba and kancler like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kuba 16/1/2023, 15:33

Myslím, že je to podobné jako u Oldy Bakuse. V extralize by byli bezejmenní hráči, možná cestující po republice. V Dukle lídři za slušný plat a doma. Tím nesnižuji jejich obrovské zásluhy a věřím, že když bude nejhůř Čagy se vrátí pomoct.

Kuba

Posts : 21
Join date : 17. 09. 19

vn, karel granát and HCDTOM like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 16/1/2023, 12:00

krap napsal:Největší sportovní chyba Čagyho v životě byla, hrát dlouhodobě za Duklu. Dnes vidíme, že stejně ničemu nepomohl a v první lize se plácáme s ním i bez něj. Ale po bitvě.....víme jak.
Je mi jasný, že jeho příjem byl nadstandartní, ale hokejově to posral a měl si užívat někde ELH a ne vymetat vymrzlý zimáky s pár křiklouny.
Návrat mu teď teda nezávidím a doufám, že se brzy do Motoru vrátí.
Ale ono je to i v jiných zaměstnáních, na neschopnost šéfa doplácí ostatní.

Na tomhle je urcite hodne pravdy. Jen me napada, jestli to, ze nikdy nehral za nikoho dyl v extralize, bylo vzdycky jeho rozhodnutim. Asi to nebude tak jednoznacny, taky zalezelo na zajmu/nezajmu extralig. klubu. Proste mu mozna vzdycky tak trochu "zbyla" Dukla:)

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

karel granát, HCDTOM and Kuba like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 16/1/2023, 11:26

krap napsal:Největší sportovní chyba Čagyho v životě byla, hrát dlouhodobě za Duklu. Dnes vidíme, že stejně ničemu nepomohl a v první lize se plácáme s ním i bez něj. Ale po bitvě.....víme jak.
Je mi jasný, že jeho příjem byl nadstandartní, ale hokejově to posral a měl si užívat někde ELH a ne vymetat vymrzlý zimáky s pár křiklouny.
Návrat mu teď teda nezávidím a doufám, že se brzy do Motoru vrátí.
Ale ono je to i v jiných zaměstnáních, na neschopnost šéfa doplácí ostatní.

Plno hracu je nebo bylo zraneno dlouhodobe a vrcholem naseho sportovniho managera je prichod dvou borcu z Brodu a asi navrat Cagyho na nejakou dobu. Vzdyt by stacilo nejake kratkodobe hostovani, stridavy start...Kdyz nas nekdo poprosi o pomoc, tak se muzeme straht, viz Broz Kladno...ale kdyz nastane opacna situace tak se na nas kazdej vysere

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 16/1/2023, 10:49

Největší sportovní chyba Čagyho v životě byla, hrát dlouhodobě za Duklu. Dnes vidíme, že stejně ničemu nepomohl a v první lize se plácáme s ním i bez něj. Ale po bitvě.....víme jak.
Je mi jasný, že jeho příjem byl nadstandartní, ale hokejově to posral a měl si užívat někde ELH a ne vymetat vymrzlý zimáky s pár křiklouny.
Návrat mu teď teda nezávidím a doufám, že se brzy do Motoru vrátí.
Ale ono je to i v jiných zaměstnáních, na neschopnost šéfa doplácí ostatní.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

MichalDJ and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 16/1/2023, 08:59

Je vidět že pořád nechápete realitu nebo si ji nechcete přiznat.

Klub za žádné hráče vyhazovat peníze nebude. Tak nevím na co nebo koho čekáte, že to tu herně a výsledkově spasí?

Cílem je to dohrát mimo sestup a čím dřív tím líp.

Když to nechápete, tak se rozčilujte.

Výsledky a týmu mi jsou buřt.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 16/1/2023, 07:26


To me potesilo, fandil jsem Motoru. A taky je zajimavy ze Vitkovice uz v Brne zase hrali skvele a jen za prvni tretinu jim dali 4 goly... Predtim Kladnu doma ani jeden, a totalne bez pohybu. To me jen utvrdilo v tom, ze ten zapas nebyl cistej.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 16/1/2023, 07:20

Muj nazor - ja tady rad Cagyho zase uvidim, protoze kdy jindy by mel prijit Dukle na pomoc nez ted. A zlepseni jeho prichodem logicky ocekavam. Z jeho strany je to trochu smula, ze sotva se upichl na dyl v extralize, tak na nas zrovna prisla tak obrovska krize... Ale nemyslim si, ze by z toho byl nak nastvanej a nechtel Dukle pomoct, podle me takovej neni.


Naposledy upravil miramare83 dne 16/1/2023, 07:26, celkově upraveno 1 krát

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 16/1/2023, 06:50


DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

karel granát, FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 15/1/2023, 22:53

DUKLIČKA napsal:Jo a ještě něco ! Co naše marketingove oddeleni v sobotu mělo na práci? Přijede tam Menšík stříbrnej medajlista z MS juniorů a s nim celá rodina a ze by jsme mu pogratulovali jako všude jinde ? Co tam vůbec děláte ??????
Smutná pravda, podepisuji

Duklacek

Posts : 952
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hcd 15/1/2023, 21:18




imbík napsal:Nevím proč Bedřich nevyleze a něco k tomu neřekne. Hrozný amatérismus v tomto klubu.
Včera jsem po zápase napsala Bedřichovi do Ptejte se  mimo jiné i to, že by bylo vhodné se k situaci vyjádřit. Tak schválně, kdy a jestli odpoví...
Jinak někdo tady zmiňoval otevřený dopis...já bych upřednostnila otevřený rozhovor, třeba někdy po zápase ( předpokládám, že na ně snad jednatel ještě jezdí...)

hcd

Posts : 74
Join date : 21. 11. 19

staříček and ondrej.n like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 15/1/2023, 21:15

Tak se Cagyho dočkáte. Jsem zvědav jak dlouho to vydrží než mu tady někteří hodí na triko že za prohry může on.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 15/1/2023, 20:54

DUKLIČKA napsal:Jo a ještě něco ! Co naše marketingove oddeleni v sobotu mělo na práci? Přijede tam Menšík stříbrnej medajlista z MS juniorů a s nim celá rodina a ze by jsme mu pogratulovali jako všude jinde ? Co tam vůbec děláte ??????

Hele, že se nad tím vůbec rozčiluješ, i když to chápu. Já včera měl kolem oběda myšlenku, že bych jel do Pejru na hokej. Pak jsem si všiml, že je to v 16:30 a tak to nestíhám. Pak jsem si říkal, že jsme v rozkladu a že bych něco vsadil na Pardubice B za dobrej kurz. Nakonec jsem na to zapomněl a užil jsem si odpoledne i večer s rodinou a výsledek viděl na mobilu.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 15/1/2023, 20:33

Jo a ještě něco ! Co naše marketingove oddeleni v sobotu mělo na práci? Přijede tam Menšík stříbrnej medajlista z MS juniorů a s nim celá rodina a ze by jsme mu pogratulovali jako všude jinde ? Co tam vůbec děláte ??????

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

imbík, vn, Jaternička, MichalDJ and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 15/1/2023, 20:09

jak uz jsem psal nedavno. i v druhy lize se daji pujcit kvalitni hraci, nevim na koho nebo na co se u nas ceka, az se ti posleni zdarvi uplne utavi?

https://www.hokej.cz/to-je-posila-svoboda-pali-za-pardubice-sestrelil-i-jihlavu/5070899

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 15/1/2023, 20:08

DUKLIČKA napsal:
vn napsal:
pegy18 napsal:Bedřichu ty seš normální kašpar a alibista!!! Hanba ty srágoro
Důvod?
Co cheš za důvod? Dyť se podívej jak to v ta Naši Dukle  vypadá .Se ti snad libi ?
Tak to víme, já myslel, že něco nového…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 15/1/2023, 19:58

Nevím proč Bedřich nevyleze a něco k tomu neřekne. Hrozný amatérismus v tomto klubu.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn, karel granát, DUKLIČKA, MichalDJ, pegy18 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 15/1/2023, 19:52

vn napsal:
pegy18 napsal:Bedřichu ty seš normální kašpar a alibista!!! Hanba ty srágoro
Důvod?
Co cheš za důvod? Dyť se podívej jak to v ta Naši Dukle vypadá .Se ti snad libi ?

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 15/1/2023, 19:35

pegy18 napsal:Bedřichu ty seš normální kašpar a alibista!!! Hanba ty srágoro
Důvod?

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 15/1/2023, 18:54

Bedřichu ty seš normální kašpar a alibista!!! Hanba ty srágoro

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

DUKLIČKA likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 15/1/2023, 17:28

MichalDJ napsal:
FREDERIK napsal:Čagy dnes za Motor nehraje

Jen at je v Motoru, k cemu by nam tady byl nasranej
Jen jsem konstatoval, že dnes za ně nehraje, nevím proč????

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 15/1/2023, 17:21

FREDERIK napsal:Čagy dnes za Motor nehraje

Jen at je v Motoru, k cemu by nam tady byl nasranej

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 15/1/2023, 16:50

Čagy dnes za Motor nehraje

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 15/1/2023, 16:18

Lázňator napsal:Tak co vsadíme se že ve středu nastoupí za Slavii Kořenář přece jen je z Prahy a potřebuje větší herní vytížení
Nastoupí

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 15/1/2023, 15:31

Tak co vsadíme se že ve středu nastoupí za Slavii Kořenář přece jen je z Prahy a potřebuje větší herní vytížení

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 15/1/2023, 13:59

FREDERIK napsal:
vn napsal:Možná by stálo za to sepsat v podobném duchu nějaký otevřený dopis vedení Dukly, co myslíte?
Myslím, že o všem a všechno ví, je jen otázkou proč to nekomunikují s fanoušky, když máme tolik lidí v managementu a když nekomunikují nyní, pochybuji, že nějaký dopis to změní😥

No když budeme jen mlčet, tak se každopádně nezmění vůbec nic…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 15/1/2023, 13:56

vn napsal:Možná by stálo za to sepsat v podobném duchu nějaký otevřený dopis vedení Dukly, co myslíte?
Myslím, že o všem a všechno ví, je jen otázkou proč to nekomunikují s fanoušky, když máme tolik lidí v managementu a když nekomunikují nyní, pochybuji, že nějaký dopis to změní😥

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 15/1/2023, 13:49

Možná by stálo za to sepsat v podobném duchu nějaký otevřený dopis vedení Dukly, co myslíte?

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 15/1/2023, 13:25

Burberry: Moc pěkně jsi to napsal, díky za to.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 15/1/2023, 13:03

Burberry

Škoda, že sem nepíšeš častěji.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 15/1/2023, 12:16

Karma zdarma . Když tady před lety někdo dělal tu parodii cirkus humberto na Brod tak teď to sedí přesně na Nás. “ bez vlastního domova” 😏

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 15/1/2023, 11:05

Burberry napsal:Těší mě, že se tu neplive na hráče, jelikož ti za ten zmar opravdu nemohou. Bojují a hrají jak nejlépe umí. Bohužel, když máme polovinu týmu kvalitativně z druhé ligy a ještě hrajeme na 3 pětky, tak to podle toho vypadá.

Dukla je shnilá uvnitř, a obávám se, že to nyní vylézá na povrch v celé své kráse. Ščerbana respektuju, Duklu vyvedl z největšího dna po Padělkovi a Zachrlovi a po roku 2015 jsme zažili dobré sezony.

V tuhle chvíli jsem ale osobně v klubové vedení ztratil důvěru. Ščerban a spol.si žijí ve vlastní bublině a vytvořili kolem sobe kulturu nedůvěry, netransparentnosti, ukazování na chyby všech ostatních (dokonce i fanoušků, což se mi zdá svým způsobem až fascinující) a živí tím intriky kolující okolo klubu. Dlouhodobě je komunikace a veřejný obraz naprosto katastrofální. Mám tedy pro ně jediné hodnocení z hlediska manažerského vedení a to je - nekompetentní.

Na závěr se jen zeptám, zda někdo ví, kdy a jak bude moci Dukla naložit s penězi, které jí 20. prosince schválilo město? Cituji ze stránek města: “Významná finanční podpora – dohromady 13 500 000 Kč půjde mládeži Dukla Jihlava, a to jak na pronájmy, tak na činnost či přesun do exilu kvůli přestavbě zimního stadionu. Pozadu nezůstane ani HC Dukla Jihlava, která dostane 15 450 000 Kč.”

To je peněz jak sviňa a i jako fanoušek Dukly se docela podivuji kolik peněz i přes ztížené podmínky město Dukle schválilo. Jak je tedy plánujeme využít?
Zeptej se v sekci Ptejte se

Duklacek

Posts : 952
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 15/1/2023, 11:04

Burberry napsal:Těší mě, že se tu neplive na hráče, jelikož ti za ten zmar opravdu nemohou. Bojují a hrají jak nejlépe umí. Bohužel, když máme polovinu týmu kvalitativně z druhé ligy a ještě hrajeme na 3 pětky, tak to podle toho vypadá.

Dukla je shnilá uvnitř, a obávám se, že to nyní vylézá na povrch v celé své kráse. Ščerbana respektuju, Duklu vyvedl z největšího dna po Padělkovi a Zachrlovi a po roku 2015 jsme zažili dobré sezony.

V tuhle chvíli jsem ale osobně v klubové vedení ztratil důvěru. Ščerban a spol.si žijí ve vlastní bublině a vytvořili kolem sobe kulturu nedůvěry, netransparentnosti, ukazování na chyby všech ostatních (dokonce i fanoušků, což se mi zdá svým způsobem až fascinující) a živí tím intriky kolující okolo klubu. Dlouhodobě je komunikace a veřejný obraz naprosto katastrofální. Mám tedy pro ně jediné hodnocení z hlediska manažerského vedení a to je - nekompetentní.

Na závěr se jen zeptám, zda někdo ví, kdy a jak bude moci Dukla naložit s penězi, které jí 20. prosince schválilo město? Cituji ze stránek města: “Významná finanční podpora – dohromady 13 500 000 Kč půjde mládeži Dukla Jihlava, a to jak na pronájmy, tak na činnost či přesun do exilu kvůli přestavbě zimního stadionu. Pozadu nezůstane ani HC Dukla Jihlava, která dostane 15 450 000 Kč.”

To je peněz jak sviňa a i jako fanoušek Dukly se docela podivuji kolik peněz i přes ztížené podmínky město Dukle schválilo. Jak je tedy plánujeme využít?

Díky za tento názor. Podepisuji v plném znění. 👍

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

staříček, FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Burberry 15/1/2023, 10:33

Těší mě, že se tu neplive na hráče, jelikož ti za ten zmar opravdu nemohou. Bojují a hrají jak nejlépe umí. Bohužel, když máme polovinu týmu kvalitativně z druhé ligy a ještě hrajeme na 3 pětky, tak to podle toho vypadá.

Dukla je shnilá uvnitř, a obávám se, že to nyní vylézá na povrch v celé své kráse. Ščerbana respektuju, Duklu vyvedl z největšího dna po Padělkovi a Zachrlovi a po roku 2015 jsme zažili dobré sezony.

V tuhle chvíli jsem ale osobně v klubové vedení ztratil důvěru. Ščerban a spol.si žijí ve vlastní bublině a vytvořili kolem sobe kulturu nedůvěry, netransparentnosti, ukazování na chyby všech ostatních (dokonce i fanoušků, což se mi zdá svým způsobem až fascinující) a živí tím intriky kolující okolo klubu. Dlouhodobě je komunikace a veřejný obraz naprosto katastrofální. Mám tedy pro ně jediné hodnocení z hlediska manažerského vedení a to je - nekompetentní.

Na závěr se jen zeptám, zda někdo ví, kdy a jak bude moci Dukla naložit s penězi, které jí 20. prosince schválilo město? Cituji ze stránek města: “Významná finanční podpora – dohromady 13 500 000 Kč půjde mládeži Dukla Jihlava, a to jak na pronájmy, tak na činnost či přesun do exilu kvůli přestavbě zimního stadionu. Pozadu nezůstane ani HC Dukla Jihlava, která dostane 15 450 000 Kč.”

To je peněz jak sviňa a i jako fanoušek Dukly se docela podivuji kolik peněz i přes ztížené podmínky město Dukle schválilo. Jak je tedy plánujeme využít?

Burberry

Posts : 29
Join date : 12. 02. 20

hadas (admin), imbík, vn, Jaternička, FREDERIK, Kelt, DUKLIČKA and like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 14/1/2023, 23:26

Radekvondracek napsal:Bohužel musím souhlasit s uživatelem Duklička Čachotský ať jde  klidně do řiti my si bez něho poradíme. Roky se chlácholí jakej je duklák a pak když dostane šanci v extralize a chytne se tam, tak začne nad Duklou ohrnovat frňák a najednou mu už nevoníme. Až se ráno probudím a budu na tomto komentáři mit 20 disliků tak mi to bude jedno protože si za tím stojím . A Emil taky nebude nejostřejší tužka v penále, radši nehodnotit ale prachy asi donese to je fakt. Srát na všecko. Zachránit se a tuhle prohnilou sezonu ve shnilém pralese hodit za hlavu
Ve vší účtě, Čagi nám dal celou svou kariéru a my jsme měli dost času najít si nového lídra, který by zde byl tahounem. Extraligu mu nabízelo spoustu týmů celou kariéru a stejně drtivou většinu let bojoval za nás. A v říjnu ho zde hodně lidí posílalo do důchodu. Nyní zde stejní lidé píšou nesmysly a rádoby ofenzivní poselství jedné z největších legend novodobé Dukly jen proto, že si v 41 letech naposledy ve svém životě užívá plnými doušky extraligu. Nepochopím vás

Duklacek

Posts : 952
Join date : 19. 11. 19

imbík, FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Radekvondracek 14/1/2023, 23:17

Bohužel musím souhlasit s uživatelem Duklička Čachotský ať jde klidně do řiti my si bez něho poradíme. Roky se chlácholí jakej je duklák a pak když dostane šanci v extralize a chytne se tam, tak začne nad Duklou ohrnovat frňák a najednou mu už nevoníme. Až se ráno probudím a budu na tomto komentáři mit 20 disliků tak mi to bude jedno protože si za tím stojím . A Emil taky nebude nejostřejší tužka v penále, radši nehodnotit ale prachy asi donese to je fakt. Srát na všecko. Zachránit se a tuhle prohnilou sezonu ve shnilém pralese hodit za hlavu

Radekvondracek

Posts : 44
Join date : 17. 11. 22

karel granát and staříček like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 14/1/2023, 23:17

imbík: Jako nezlob se, ale nejvíc sestupem Dukly budou potrestaný fanoušci.
Teď jsme v takovejch sračkách, že by se Čagi měl přenýst přes všechno, co se stalo a měl by Dukle pomoct k záchraně.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 14/1/2023, 22:35

DUKLIČKA napsal:Jo přišel o papíry ty vole ale je jedinej kdo donese peníze do Dukly a za tim si stojím !Imbiku co Čachotskej ? Prej  se mu nechce zpátky Duklakovi co?

O Cagym už tu nemínim diskutovat. Je to jen hokej a nepotřebuji tady číst komentáře typu že mi někdo donese jeho plakát ať si u něj honím péro. Evidentně víš hodně, tak si zjisti i věci kolem něj na pravou míru někde jinde. Jestli jsi velký fanda Kristka a dotknul jsem se tě tím, že nemá papíry což potvrzuješ, tak Cagy je ten poslední co za to může. To si musíš zchladit žáhu někde jinde 😉

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 14/1/2023, 22:28

Jo přišel o papíry ty vole ale je jedinej kdo donese peníze do Dukly a za tim si stojím !Imbiku co Čachotskej ? Prej se mu nechce zpátky Duklakovi co?

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 14/1/2023, 21:58

No když teda o Kristkovi tady někteří vědí vše. Kdo ví, že přišel o papíry na auto ? To asi to věnování se Dukle nebude tak jednoduché jestli sem jezdí autobusem. Nebo teda jestli sem ještě vůbec jezdí.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 14/1/2023, 21:57

Na kom se chcou chytnout? Na Slávii? Na Porubě? Sci-fi.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru