Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Laďa
Thoor93
Martynez
richmonds
wortyr
jajirk
Burberry
Falk HCD
Luc2as
Siroko
Excalibur
Duklacek
pegy18
Raddy007
MichalDJ
Lufa
Lázňator
FREDERIK
hadas (admin)
ondrej.n
Kelt
Jaternička
MarkusHCD
krap
colorado44
Kolja
DUKLIČKA
imbík
sarkafarka
karel granát
staříček
vn
sz108
ralff
HCDTOM
Vasoj84
miramare83
41 posters

Strana 17 z 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 5/1/2022, 18:14


MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 5/1/2022, 18:12

Hlavně opět Harkabusův hráč...
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 5/1/2022, 18:11

To nás takhle točí Sokolov? Jak mohli proti nám domácí předvést takovou kombinaci? To vypadalo jak když hraje Washington Capitals proti nejakejm nýmandům z odborářský ligy. Ze já se radši nevěnuju synovi.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/1/2022, 18:10

Ty vole oni jednou vystreli na branku a je to gol.

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 5/1/2022, 17:24

Si kluci daji dneska sichtu. Podle onlajnu jsme totiz vyhrali kontumacne 5:0 v Kadani a od sesti hrajeme v blizkem Sokolove. Dukla ma jedinecnou sanci poprve ve sve historii uhrat za jeden den do tabulky sest bodu :-)

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/1/2022, 17:20

Tak jak to dneska vidíte?

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 5/1/2022, 16:40

Pokud si dobře pamatuji tak byl už v Šumperku na lavičce
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/1/2022, 16:29

Jestli jsem dobře poznal na insta, tak Wolf je zpátky??

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/1/2022, 09:32

Duklacek napsal:Samozřejmě všichni víme minimálně od jara, že pro extraligu je Kladno zajímavější než my😁a ne Jágr jako takový, ale to jeho orodování, debatování a přitom jeden nepískaný faul za druhým, to nám všem podle mě leží v žaludku, já bych z něj jako z člověka opravdu nebyl tak hotový😉
A k myšlence, kdo nás je schopen porazit 4x, tak si musíme přiznat, že ti pitomci u Brna, jelikož zejména doma si s nama v posledních sezonách vytírají p.del, no a zvládají to i u nás

Jako Třebíč? To si nemyslím, že by nás nějak dlouhodobě poráželi. A jsem přesvědčen, že i kdyby jsme v sezoně čtyřikrát prohráli, tak v play off nás oni čtyřikrát neudělají. Netroufam si říct, že nikdo, ale oni zrovna ne. Jako Vsetín. Většina tu říkala hlavně ne Vsetín dle předešlých výsledků a pak čtyři nula.

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 5/1/2022, 08:20

Nikomu nic zlého nepřeju samozřejmě , ale pokud by se Kladno s panem Jágrem placalo v pralese , tak o to větší šance pro Nás , Vsetín ,Slavii ( nemyslím UDH) 😁 , aby se pokusili vrátit zpátky 😉 Protože mám takové obavy , že pokud by to bylo naopak a oni se tam na delší čas usadili , tak bude vymalováno a pan Jágr by si vybrecel uzavření soutěže 🙄 Tomu věřím 🤮

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 5/1/2022, 08:06

Samozřejmě všichni víme minimálně od jara, že pro extraligu je Kladno zajímavější než my😁a ne Jágr jako takový, ale to jeho orodování, debatování a přitom jeden nepískaný faul za druhým, to nám všem podle mě leží v žaludku, já bych z něj jako z člověka opravdu nebyl tak hotový😉
A k myšlence, kdo nás je schopen porazit 4x, tak si musíme přiznat, že ti pitomci u Brna, jelikož zejména doma si s nama v posledních sezonách vytírají p.del, no a zvládají to i u nás

Duklacek

Posts : 949
Join date : 19. 11. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 5/1/2022, 06:36

Optimální by bylo aby sestoupily oba dva, letos mi tady takovej nějakej tým chybí. Bylo by to příjemný zpestření téhle mizerné soutěže bez kvality. Ale to je samozřejmě utopie.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/1/2022, 06:32

Ten zářez v prodloužení plus faul na Pekra jsou normální prasárny, to mi nikdo nevymluvi, že to je náhoda, nebo mimo zorný úhel rozhodčích a podobný hovna. Plus celou sérii nemožný, aby Plekanec nebo Jágr byli vyloučeni. A určitě hráli tak čistě, zrovna oni dva.
Faul na Pekra..... Jank za podobný zákrok inkasoval osm zápasů. To ruský prase ani jeden, přitom to tam boural celou sérii. Fuj je mi zle ještě teď.
Jak jsem psal včera, radši stokrát uznám, že Zlín udržel ELH právem byl lepší, než tyhle prasárny zase.

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

ralff, FREDERIK, MichalDJ, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/1/2022, 06:27

hadas (admin) napsal:
Lufa napsal:
DUKLIČKA napsal:Hele ja chci aby spadlo kladno rovnou.Aby zavreli hubu Zarubovi.
Kdyby se tak stalo tak doufám, že admin založí zvláštní vlákno na komenty ohledně Kladna.

Tak to je jasná věc, možná by stačilo i to současné vlákno "Vše mimo hokej" Laughing Laughing
Jinak Zlín pěkně, chválím a přál bych jim poskočení alespoň o jednu příčku.

To HCDTOM:
Porazili nás právem? Tak to ani náhodou. Měli hokejově lepší tým, to rozhodně ano, ale těch prasáren během série, to bylo neskutečný. Těžko posoudit, jestli by to stačilo na ten jeden vyhraný zápas navíc.

No a jen připomenu, co jsem dával na YT já... Je to sice jen zlomek, ale kdo na tu sérii koukal, tak ví.

Jarda moc pěkně, takhle hraje legenda... Oba trest 2 minuty

Zachary Freye malinko simuluje

Faul na Pekra za 2 minuty!

No a nakonec 2 zákroky před rozhodujícím gólem bez trestu


Ale jinak po právu vyhráli... Ach jo.

Díky, akorát tady žádný argumenty nepomůžou, někteří to nikdy neuznají. Možná ještě kdyby to bylo obráceně tak by napsali, že jsme postoupili neprávem. A to není jen tohle, kdo byl poděkovat hráčům, tak si vzpomene jak Petr Jaroš tam říkal, že v Kladně se hraje hodně hodně do kopce, víc to komentovat nechtěl. 😉 Ještě, že jsi to aspoň sestříhal, že tohle snad už nikdo nevyvrati, že to takhle bylo.

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 5/1/2022, 00:54

imbík napsal:Výborně Zlín. Výborný pohled vidět arogantního Plekance a Jardu jak jsou nasraní. Nejlepší fanoušci. Odcházeli minutu do konce ze zimaku. Jo ti co po postupu svého klubu do ELH řvou zkurvena Jihlava a Čachotsky ty jsi hovado. 🤫 Tak snad se to ještě nějak nezamota a dopadne jak má. Stokrát radši uznám, že Zlín byl v baráži hokejově lepší, než čekat co se zase stane v boji proti Kladnu.

Citim to uplne stejne. A vis proc to tehdy tak sproste skandovali? Protoze z nas meli bobky! A serie ukazala, ze opravnene. Postoupili stejne ne uplne koser, tak si ted "uzivaj" extraligu, po dnesku zas o neco vic... Jsem moc rad, ze to tam Zlin umlatil.
Btw dobre ze se to lonsky finale pripomina, aby se nezapomnelo, jaka je KL protekcni chamrad.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/1/2022, 23:56

Lufa napsal:
DUKLIČKA napsal:Hele ja chci aby spadlo kladno rovnou.Aby zavreli hubu Zarubovi.
Kdyby se tak stalo tak doufám, že admin založí zvláštní vlákno na komenty ohledně Kladna.

Tak to je jasná věc, možná by stačilo i to současné vlákno "Vše mimo hokej" Laughing Laughing
Jinak Zlín pěkně, chválím a přál bych jim poskočení alespoň o jednu příčku.

To HCDTOM:
Porazili nás právem? Tak to ani náhodou. Měli hokejově lepší tým, to rozhodně ano, ale těch prasáren během série, to bylo neskutečný. Těžko posoudit, jestli by to stačilo na ten jeden vyhraný zápas navíc.

No a jen připomenu, co jsem dával na YT já... Je to sice jen zlomek, ale kdo na tu sérii koukal, tak ví.

Jarda moc pěkně, takhle hraje legenda... Oba trest 2 minuty

Zachary Freye malinko simuluje

Faul na Pekra za 2 minuty!

No a nakonec 2 zákroky před rozhodujícím gólem bez trestu


Ale jinak po právu vyhráli... Ach jo.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1399
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

imbík, MichalDJ, jajirk and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 4/1/2022, 22:26

Lufa napsal:
Kolja napsal:

Co se týče sezóny, hodnotit je potřeba až po sezoně. Máme začátek ledna. První 2 tymy tabulky můžou od unora přijít o pár hráčů a to že jsme kousek za Vsetínem není problém. Zkuste najít tým kterej je nas ze 7 zápasu schopnej 4x porazit.
Nechci ti brát iluze ale při tom jak letos bráníme, nahazujeme všechno na gólmana nebo nad, tak komplet celá první osmička.
Ty statistiky o střelách jsou silně zavádějící, zdálo by se že  většinu soupeřů drtíme. Sice opticky každého přestřlílíme ale je to jenom tím že počítají do statistik každý nahození co nějak trefí golmana a na který nemusí mít ani chrániče.

Prohrát můžeme s každým, ale 4 krát nás podle toho co bylo k vidění porazit můžou snad jen litky.
Ty nám nevoněj.
Obrana se zlepšuje, útok máme nejlepší v soutěži, dokážeme zmáčknout všechny týmy co hrajou tuto soutěž. Nepamatuju se že by nás letos někdo přejel nebo soustavně motal a nepustil z pásma.
Noo a pokud by Maxim našel loňskou fazonu, tak věřím že v playoff prejedem všechny a všechno💪

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/1/2022, 21:00

Výborně Zlín. Výborný pohled vidět arogantního Plekance a Jardu jak jsou nasraní. Nejlepší fanoušci. Odcházeli minutu do konce ze zimaku. Jo ti co po postupu svého klubu do ELH řvou zkurvena Jihlava a Čachotsky ty jsi hovado. 🤫 Tak snad se to ještě nějak nezamota a dopadne jak má. Stokrát radši uznám, že Zlín byl v baráži hokejově lepší, než čekat co se zase stane v boji proti Kladnu.

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

vn, DUKLIČKA, miramare83 and sarkafarka like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2022, 20:56

Ani nahodou je to smejd a zatim s stojim.

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

hadas (admin), imbík, FREDERIK, MichalDJ, Duklacek, miramare83 and sarkafarka like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 4/1/2022, 20:55

DUKLIČKA napsal:Jihlava nema co nabidnout pro extraligu je marketingove daleko zajimavejsi kladno s jagrem.

To je pravda, ne? Prostě jágr je zajímavý ať hraje kdekoliv. Je to legenda i v nhl. Až pominou tyhle malichernosti, tak každý ocení, že #99 A pak v bodování celé nhl je český hráč. Úžasné

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/1/2022, 20:54

DUKLIČKA napsal:Hele ja chci aby spadlo kladno rovnou.Aby zavreli hubu Zarubovi.

No ja Kladno v prvni lize nechci, tech komedii uz bylo dost Very Happy

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2022, 20:53

Jo a doufam ze zitra vyhrajeme uhlakove kdyz tam dokazou vyhrat kopyta z trepice tak by jme meli taky.

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/1/2022, 20:52


imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2022, 20:50

Jihlava nema co nabidnout pro extraligu je marketingove daleko zajimavejsi kladno s jagrem.

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 4/1/2022, 20:47

DUKLIČKA napsal:Hele ja chci aby spadlo kladno rovnou.Aby zavreli hubu Zarubovi.
Kdyby se tak stalo tak doufám, že admin založí zvláštní vlákno na komenty ohledně Kladna.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 4/1/2022, 20:44

DUKLIČKA napsal:Hele ja chci aby spadlo kladno rovnou.Aby zavreli hubu Zarubovi.

Teď nevím, co říkal?

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2022, 20:41

Hele ja chci aby spadlo kladno rovnou.Aby zavreli hubu Zarubovi.

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 4/1/2022, 20:39

Jsem rád, že to zlín vyhraje, abyste už přestali s tím, že to jágr nebo kdo platí... i nás porazili pravém, to se na mě nezlobte.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Kolja likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 4/1/2022, 20:37

imbík napsal:Gool!
Tady se shodneme. Smile

Excalibur

Posts : 490
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2022, 20:36

Dobře!!!!

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/1/2022, 20:32

Gool!

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2022, 20:24

No 1:1 asi tezko.Beran nebyl ani vylocen a chudak zlinak 5 + dokonce.🙂

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 4/1/2022, 20:08

miramare83 napsal:
DUKLIČKA napsal:Ty vole Beran sunda  loktem Veselyho a ven de Okal.Jagře béž do prdele.

Dneska bude Kladno dotlaceno k vyhre jakymkoliv zpusobem, i kdyby to melo byt golem, ktery svet nevidel... 😝

Tak na lokty 1:1,snad nám Čagyho příští rok nezlákají Berani Very Happy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 4/1/2022, 19:54

DUKLIČKA napsal:Ty vole Beran sunda  loktem Veselyho a ven de Okal.Jagře béž do prdele.

Dneska bude Kladno dotlaceno k vyhre jakymkoliv zpusobem, i kdyby to melo byt golem, ktery svet nevidel... 😝

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 4/1/2022, 19:52

DUKLIČKA napsal:Ten 3 gol si tam Žukov hodil sám?

Nebylo to presne videt, ale podle me puk nezachytil ve vzduchu, ten spadl a souper ho dorazil do brany. Mozna tam ale byl i nakej faul na golmana, stejne jak u druhyho golu...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2022, 19:10

Ty vole Beran sunda loktem Veselyho a ven de Okal.Jagře béž do prdele.

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 4/1/2022, 18:52

Kolja napsal:

Co se týče sezóny, hodnotit je potřeba až po sezoně. Máme začátek ledna. První 2 tymy tabulky můžou od unora přijít o pár hráčů a to že jsme kousek za Vsetínem není problém. Zkuste najít tým kterej je nas ze 7 zápasu schopnej 4x porazit.
Nechci ti brát iluze ale při tom jak letos bráníme, nahazujeme všechno na gólmana nebo nad, tak komplet celá první osmička.
Ty statistiky o střelách jsou silně zavádějící, zdálo by se že  většinu soupeřů drtíme. Sice opticky každého přestřlílíme ale je to jenom tím že počítají do statistik každý nahození co nějak trefí golmana a na který nemusí mít ani chrániče.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2022, 17:48

Ten 3 gol si tam Žukov hodil sám?

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/1/2022, 17:03

Kolja napsal:Čagy už prostě je za zenitem, tak to holt je. Pořád patří k těm lepším. Každopádně co je nejhorší tak ty jeho protažený střídání, za zápas je schopnej dat i o 3 minuty víc jak Pepa ve hře 5na5 třeba viz zápas s Kolínem. Takže chudák Cachnin, co chodí po něm má o 3 minuty míň než Brož a Judave hře 5na5. Další věc je že Cagy kolikrát nestřídá když může ale protáhne to úplně zbytečně, třeba tak že nahodí do pásma a jde střídat a co ty chudáci 2 útočníci sami při napadání....

Imbiku prosim zamysli se jak funguje statistika +/- a statistika získaných bodů než to zacnes interpretovat 😉

Co se týče sezóny, hodnotit je potřeba až po sezoně. Máme začátek ledna. První 2 tymy tabulky můžou od unora přijít o pár hráčů a to že jsme kousek za Vsetínem není problém. Zkuste najít tým kterej je nas ze 7 zápasu schopnej 4x porazit.

Pouč mě jak to funguje, já sleduju hokej chvilku, tak nevím 🤔

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 4/1/2022, 16:17

miramare83 napsal:Jak se tady dohadujete o tom jestli ta sezona ma cenu nebo nema a jestli ma cenu prozivat vyhry a prohry... Myslim ze to je otazka toho co kazdej jednotlivej fanda potrebuje, co mu dela radost. Ja mam treba zapasy Dukly jako urcitej adrenalin, bez toho abych premyslel, jaka bude budoucnost, jestli je naka vize a jaka, jestli to vubec ma cenu... Ja jsem typ fandy, kterej se uplne naivne raduje z kazdyho naseho golu a vyhry a k cemu to vsechno povede dal neresim, protoze to ted stejne nevi asi nikdo:)

Krásně jsi to vystihl Exclamation
Mám to stejně, každej gól udělá radost a na co to bude stačit...to se uvidí...
Proto mě ani tak nesere, když prohrajeme...ale sere mě, když nemakáme na 100%...a hrajeme jak poslední zápasy hurá hokej...to bych nejradši do něčeho kopl, když vidím, jak se někdo vysere na to, aby se vrátil...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 4/1/2022, 16:15

Čagy už prostě je za zenitem, tak to holt je. Pořád patří k těm lepším. Každopádně co je nejhorší tak ty jeho protažený střídání, za zápas je schopnej dat i o 3 minuty víc jak Pepa ve hře 5na5 třeba viz zápas s Kolínem. Takže chudák Cachnin, co chodí po něm má o 3 minuty míň než Brož a Judave hře 5na5. Další věc je že Cagy kolikrát nestřídá když může ale protáhne to úplně zbytečně, třeba tak že nahodí do pásma a jde střídat a co ty chudáci 2 útočníci sami při napadání....

Imbiku prosim zamysli se jak funguje statistika +/- a statistika získaných bodů než to zacnes interpretovat 😉

Co se týče sezóny, hodnotit je potřeba až po sezoně. Máme začátek ledna. První 2 tymy tabulky můžou od unora přijít o pár hráčů a to že jsme kousek za Vsetínem není problém. Zkuste najít tým kterej je nas ze 7 zápasu schopnej 4x porazit.

Kolja

Posts : 138
Join date : 29. 12. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 4/1/2022, 15:58

vn napsal:A ještě si opět dovolím kritiku lajny Juda, Cachnín, Brož protože to je už x-tech zápas kdy nepředvedli skoro nic a 40-ti letý Skořepa nebo Čagy je strčí do kapsy s prstem v pr…

si právě myslím, že by neměli hrát spolu, jsou tam s Houškou 4 toho ročníku, tak by se vidělo v lajně se zkušenými, zda k něčemu jsou, kor když je fakt jedno jestli budeme 4. nebo 7. a co mi paměť sahá, bylo to vždycky nejlepší aby se mladí otrkali se staršíma v lajně

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 4/1/2022, 13:55

Jak se tady dohadujete o tom jestli ta sezona ma cenu nebo nema a jestli ma cenu prozivat vyhry a prohry... Myslim ze to je otazka toho co kazdej jednotlivej fanda potrebuje, co mu dela radost. Ja mam treba zapasy Dukly jako urcitej adrenalin, bez toho abych premyslel, jaka bude budoucnost, jestli je naka vize a jaka, jestli to vubec ma cenu... Ja jsem typ fandy, kterej se uplne naivne raduje z kazdyho naseho golu a vyhry a k cemu to vsechno povede dal neresim, protoze to ted stejne nevi asi nikdo:)

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

ralff, sz108, Siroko and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2022, 12:09

Když to nejsou schopní dát na ty naše slavný stránky tak to dám sem.


Martin Janeček (DRACI PARS ŠUMPERK): „Já bych tam viděl několik zlomových momentů. Prvním momentem byl náš vstup do utkání, kdy jsme jednoznačně tahali za kratší konec. My jsme měli dvě zápasové pauzy po sobě a zase jsme se do toho těžko dostávali. I když si myslím, že jsme dobře trénovali, tak hráčům to chvilku trvalo než to rozdýchali, včetně samozřejmě těch svátků a silvestra. Druhý moment byl ten, že jsme neuměli využít těch přečíslení, kterých jsme měli mnoho především ve druhé třetině, kde jsme mohli vést klidně 4:1. S tím jsme prostě špatně naložili. Třetím momentem byly ty důležité a zlomové okamžiky zápasu, jako nevyužité přesilové hry a neproměněné trestné střílení. Soupeř byl narozdíl od nás šikovnější, a proto si odváží zaslouženě všechny body. Nicméně já bych chtěl pochválit mužstvo, tvrdě jsme pracovali, šli jsme si za svým a myslím, že jsme viděli krásný zápas. Samozřejmě na to se nehraje a my se musíme připravit na středu a musíme hrát přinejmenším stejně a lépe, protože jedeme do Vsetína.“

Viktor Ujčík (HC Dukla Jihlava): „Samozřejmě my jsme moc rádi, že se nám tady podařilo uspět. Byl to takový ten klasický posilvestrovský zápas, kdy tam ani tak nešlo moc o dodržování nějakého systému. Spíše to u kluků vypadalo, že se nějakým způsobem potřebují vybruslit. Na můj vkus hráli dneska hrozně lehkovážně. Ale jak říkám, není důležitá forma, ale to, že jsme nakonec dokázali uspět. Domácí tým hrál velmi dobře. Hrál agresivně, chodil po nás, dělal nám tu problémy, ale hlavně byl hrozně nebezpečný do brejků. Dnes bych nás asi spíš označil za šťastnější tým, protože ikdyž jsme nehráli v ideální formě, tak jsme tomu šli naproti a v rozhodujících okamžicích jsme byli efektivnější. Dokázali jsme proměnit trestné střílení a využili jsme přesilovou hru, kterou jsme dostali. Takže jsem rád, že to dnes dopadlo, tak jak to dopadlo.“

DUKLIČKA

Posts : 1514
Join date : 24. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/1/2022, 11:12

Samozřejmě že mě to sere. V ten moment. Protože ať tu píšeme cokoliv a máme názory jakékoliv jde nám o Duklu.

Jen prostě já mám ten názor že z dlouhodobého hlediska stejně nemáme šanci postoupit a dokud se nezačne opravdu něco dít kolem stadiónu ať už v dobrém či špatném bude klub hrát jen tak v horní části tabulky.

Já nemám problém uznat že napíšu něco v emocich či uznat že i někdo jiný může mít pravdu.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/1/2022, 10:16

Hrát o nic je pěkná blbost. To se tady utvrzujes v kravinách ty. Protože i tady na fórum, možná i ty sám píšeš hrozný věci když se chvilku nedaří. Tak schválně až zase přijde nějaká série proher co se tu bude dít. Jestli taky s klidnou hlavou napíšeš a co vždyť jde maximálně o ten čtvrtý flek, tak ať prohrajeme v Benátkách 😉

imbík

Posts : 3443
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/1/2022, 06:23

Srovnávat veterány s takřka 1000 zápasy s juniory co hraji druhou sezonu je mimo mísu.
A ještě si sám utvrzovat jak mám pravdu to chce fakt kumšt.

Pokud si Imbiku myslis že v následujících sezónách o něco hrajeme tak si to mysli.

Realita je jiná hrajeme jen tak o 4 flek.
Sám říkáš že se postoupit nikam nedá. A to je taky fakt.
A ani nevím co bychom v ELH delali.
Bez stadionu peněz a hráčů.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru