Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+24
hk
pegy18
sta
FREDERIK
AJET0
krap
ondrej.n
Kelt
ralff
DUKLIČKA
MichalDJ
Lufa
Kolja
hadas (admin)
MarkusHCD
Jaternička
Lázňator
staříček
miramare83
Excalibur
vn
imbík
Duklacek
Siroko
28 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/1/2024, 12:31

Kolja napsal:
imbík napsal:Hoši proto je ten hokej tak krásný sport. Maj to za to loňské finále.

Zajímavej názor. Hokej je teda pro mě tak krásnej pro tu radost z vítězství a pozitivní emoce. Rozhodně se radši budu dívat jak se kluci radujou, jak běží do kabiny. Jak Hamaru obejme máma po zápase, než z toho, že jsem porazil někoho kdo mě porazil loni.

Proto je to psané ve dvou větách, nepochopil jsi to.

-------
Since too many posts were made, this topic has been divided automatically. You can find the rest of this topic here :
https://hcdukla.forumczech.com/t31-diskuzni-forum

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 3/1/2024, 11:49

imbík napsal:Hoši proto je ten hokej tak krásný sport. Maj to za to loňské finále.

Zajímavej názor. Hokej je teda pro mě tak krásnej pro tu radost z vítězství a pozitivní emoce. Rozhodně se radši budu dívat jak se kluci radujou, jak běží do kabiny. Jak Hamaru obejme máma po zápase, než z toho, že jsem porazil někoho kdo mě porazil loni.

Kolja

Posts : 138
Join date : 29. 12. 21

ondrej.n and hk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 2/1/2024, 19:59

"První jmenovaný je bratr jihlavského brankáře Adama Berana a mnozí z jihlavských fanoušků mu nemohou zapomenout urážku města Jihlavy v průběhu baráže o extraligu 2022. Matěje ale můžeme uklidnit, do onoho "města", jak Jihlavu posměšně nazval, nyní nebude muset, Dukla totiž bude hrát ještě sezonu a půl v Pelhřimově."
Přijde mi, že tomu bezmozkovi dopřáváme více pozornosti, než by bylo nutno, byť je to jen preview. Netřeba to furt omílat do nekonečna

Duklacek

Posts : 938
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/1/2024, 17:13

Hoši proto je ten hokej tak krásný sport. Maj to za to loňské finále.

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Siroko likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/1/2024, 17:09

Vidět ty protažený ksichty kanadský, na konci, to bylo k nezaplacení Very Happy
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

staříček, FREDERIK, DUKLIČKA, Duklacek, Lufa and hk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 2/1/2024, 17:03

No po té druhé třetině jsem doufal že nedostaneme víc jak bura.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 2/1/2024, 17:00

Dneska se nam trochu zopakovala Viden 96. 👍😀

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 2/1/2024, 16:58

Lufa napsal:TVL junci bomba !! Very Happy

Přežili asi 20 tutovek a pak jim tam spadla nehorázná haluz. Very Happy

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 2/1/2024, 16:57

TVL reprejunci bomba !! Very Happy

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 1/1/2024, 14:01

Dneska jsen na youtube nahodou narazil na stare sestrihy kluku z promoteamu z postupove baraze 2017 a pustil si dve videa ze zapasu s Pardubicema. Doporuju vsem, ktery maji ted ohledne Dukly nejaky momentalni deprese. Mne vzpominka na ten narvanej starej zimak a randal po vstrelenych golech v tomto smeru docela zvedla naladu. Doporucuju.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

imbík, karel granát, staříček and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 31/12/2023, 19:08

Hlavně Vám všem zdraví a DUKLE víc peněz.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

ralff, staříček, Kuba and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 31/12/2023, 18:52

Ať je to příští rok koukatelnější, schází se nás tam víc a přijdou opět krásné chvíle

Duklacek

Posts : 938
Join date : 19. 11. 19

ralff and Kuba like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 31/12/2023, 18:33

Všem kolem Dukly hlavně zdraví

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

ralff, staříček and Kuba like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 31/12/2023, 10:53

vn napsal:
Kolja napsal:
vn napsal:
Kolja napsal:
Kelt napsal:Je mi smutno z toho, kam to Dukla dopracovala. Hrajem blbě, žádná změna, nic.
Co dělá vedení Dukly? Proč nereaguje?

Cil je být do 6. místa to je pořád v pohodě dosažitelné. Hala se staví, klub nekrachuje. Zatím cíle plníme
Přesně takhle alibisticky k tomu přistupuje celá Dukla…pak to vypadá, jak to vypadá…

Co je na tom alibistickeho? Aktuálně jsme 6 bodů a zápas k dobru od 6. místa. Až se nesplní cíl, tak můžeme řešit proč..

Jako sorry, ale kdo letos čekal že budeme hrát čelo, tak fakt žije mimo realitu.

Tak jakože když máme celkem blízko k tomu, aby ten cíl byl splněn tak je v pořádku se poklepat po ramenou a tvrdit jak je vše skvělé? Když už nic jiného tak pořád bojujeme o to, aby si klub udržel nějaký kredit a to jak u lidí, tak u partnerů. To, aby se ten klub mohl i do budoucna někam posouvat vyžaduje dlouhodobější práci…

Přesně "dlouhodobější práce", která teď spočívá v tom, že se musíme dočasně uskromnit a počkat.

Aktuálně není zázemí, nejsou partneři, nejsou platící diváci, není na lepší hráče. Až se vyřeší to zázemí věřím, že zbytek přijde.

Dukle fandím přes 30 let, 25 let se mluví o rekonstrukci zimaku. Nějaký 8. misto nebo 2% využitých přesilovek mi fakt náladu letos nezkazí. Přežili jsme už horší věci...

Kolja

Posts : 138
Join date : 29. 12. 21

karel granát, ralff and Siroko like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 31/12/2023, 08:36

vn napsal:
Kolja napsal:
vn napsal:
Kolja napsal:
Kelt napsal:Je mi smutno z toho, kam to Dukla dopracovala. Hrajem blbě, žádná změna, nic.
Co dělá vedení Dukly? Proč nereaguje?

Cil je být do 6. místa to je pořád v pohodě dosažitelné. Hala se staví, klub nekrachuje. Zatím cíle plníme
Přesně takhle alibisticky k tomu přistupuje celá Dukla…pak to vypadá, jak to vypadá…

Co je na tom alibistickeho? Aktuálně jsme 6 bodů a zápas k dobru od 6. místa. Až se nesplní cíl, tak můžeme řešit proč..

Jako sorry, ale kdo letos čekal že budeme hrát čelo, tak fakt žije mimo realitu.

Tak jakože když máme celkem blízko k tomu, aby ten cíl byl splněn tak je v pořádku se poklepat po ramenou a tvrdit jak je vše skvělé? Když už nic jiného tak pořád bojujeme o to, aby si klub udržel nějaký kredit a to jak u lidí, tak u partnerů. To, aby se ten klub mohl i do budoucna někam posouvat vyžaduje dlouhodobější práci…
Já myslím, že BŠ řekl partnerům narovinu , že než bude nová hala tak se na nějaký kredit kašle a logicky nebude hrát o nějaké vyšší cíle ale o udržení, protože by to bylo nesmyslný vyhazování jejich peněz za lepší hráče. To co předvádíme není sice koukatelný ale na údržbu to snad bude stačit. Musíme to ještě jednu sezonu vydržet a smířit se s tím. ( i když to je kurva těžký ) Rolling Eyes

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

ralff and Jaternička like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/12/2023, 22:32

Nikdo neříká že je to skvělé. Jen je to prostě realita.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/12/2023, 21:54

Kolja napsal:
vn napsal:
Kolja napsal:
Kelt napsal:Je mi smutno z toho, kam to Dukla dopracovala. Hrajem blbě, žádná změna, nic.
Co dělá vedení Dukly? Proč nereaguje?

Cil je být do 6. místa to je pořád v pohodě dosažitelné. Hala se staví, klub nekrachuje. Zatím cíle plníme
Přesně takhle alibisticky k tomu přistupuje celá Dukla…pak to vypadá, jak to vypadá…

Co je na tom alibistickeho? Aktuálně jsme 6 bodů a zápas k dobru od 6. místa. Až se nesplní cíl, tak můžeme řešit proč..

Jako sorry, ale kdo letos čekal že budeme hrát čelo, tak fakt žije mimo realitu.

Tak jakože když máme celkem blízko k tomu, aby ten cíl byl splněn tak je v pořádku se poklepat po ramenou a tvrdit jak je vše skvělé? Když už nic jiného tak pořád bojujeme o to, aby si klub udržel nějaký kredit a to jak u lidí, tak u partnerů. To, aby se ten klub mohl i do budoucna někam posouvat vyžaduje dlouhodobější práci…

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

staříček and Kelt like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 30/12/2023, 21:18

vn napsal:
Kolja napsal:
Kelt napsal:Je mi smutno z toho, kam to Dukla dopracovala. Hrajem blbě, žádná změna, nic.
Co dělá vedení Dukly? Proč nereaguje?

Cil je být do 6. místa to je pořád v pohodě dosažitelné. Hala se staví, klub nekrachuje. Zatím cíle plníme
Přesně takhle alibisticky k tomu přistupuje celá Dukla…pak to vypadá, jak to vypadá…

Co je na tom alibistickeho? Aktuálně jsme 6 bodů a zápas k dobru od 6. místa. Až se nesplní cíl, tak můžeme řešit proč..

Jako sorry, ale kdo letos čekal že budeme hrát čelo, tak fakt žije mimo realitu.

Kolja

Posts : 138
Join date : 29. 12. 21

jajirk and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/12/2023, 20:11

Kelt napsal:Je mi smutno z toho, kam to Dukla dopracovala. Hrajem blbě, žádná změna, nic.
Co dělá vedení Dukly? Proč nereaguje?

Čím dřív pochopíš, že vedení ani nic dělat nebude, protože nemusí anžto není potřeba konat, jelikož nám jakožto podprůměrnému celku téhle ligy tohle umístění stačí, tím ti bude lépe a zápasy vlastně ani sledovat nemusíš.
Stačí se podívat na výsledek a to stačí.

Tihle lidi co jsou v kádru stejně o moc víc nezmůžou a realizační tým se nebude měnit. A takhle to bude minimálně ještě sezonu.

Osobně taky nevidím důvod proč vyhazovat peníze za hráče, stejně ani žádný nejsou.
Se podívej na Porubu nebo Vsetín. Dají do toho o miliony víc než my a stejně mají minimální vidinu postupu.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/12/2023, 18:43

Excalibur napsal:
vn napsal:
Kolja napsal:
Kelt napsal:Je mi smutno z toho, kam to Dukla dopracovala. Hrajem blbě, žádná změna, nic.
Co dělá vedení Dukly? Proč nereaguje?

Cil je být do 6. místa to je pořád v pohodě dosažitelné. Hala se staví, klub nekrachuje. Zatím cíle plníme
Přesně takhle alibisticky k tomu přistupuje celá Dukla…pak to vypadá, jak to vypadá…

Loni jsme skončili cca 3 mega ve ztrátě, letos nečekám, že na tom budeme líp, když je na většině zápasů téměř prázdný zimák. A nemyslím si, že máme kádr lepší než třeba Slavia, takže umístěním jsme na tom ještě relativně dobře. Letos je hlavní cíl nespadnout, přijde mi, že záchranu bere každý jako samozřejmost, ale 15 bodů furt není jistota, zvlášť když se dívám na náš herní projev.
No však to se shodneme, taky nejsem klidný směrem ke spodku tabulky. Já neočekávám, že přijde 5 posil, ale čekám, že se bude dít v rámci toho týmu co tady je - proházení útoků, změna způsobů přesilovek, třeba oživení nějakým střídavým startem, cokoliv…

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Excalibur, karel granát, FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 30/12/2023, 18:36

vn napsal:
Kolja napsal:
Kelt napsal:Je mi smutno z toho, kam to Dukla dopracovala. Hrajem blbě, žádná změna, nic.
Co dělá vedení Dukly? Proč nereaguje?

Cil je být do 6. místa to je pořád v pohodě dosažitelné. Hala se staví, klub nekrachuje. Zatím cíle plníme
Přesně takhle alibisticky k tomu přistupuje celá Dukla…pak to vypadá, jak to vypadá…

Loni jsme skončili cca 3 mega ve ztrátě, letos nečekám, že na tom budeme líp, když je na většině zápasů téměř prázdný zimák. A nemyslím si, že máme kádr lepší než třeba Slavia, takže umístěním jsme na tom ještě relativně dobře. Letos je hlavní cíl nespadnout, přijde mi, že záchranu bere každý jako samozřejmost, ale 15 bodů furt není jistota, zvlášť když se dívám na náš herní projev.

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/12/2023, 16:13

Kolja napsal:
Kelt napsal:Je mi smutno z toho, kam to Dukla dopracovala. Hrajem blbě, žádná změna, nic.
Co dělá vedení Dukly? Proč nereaguje?

Cil je být do 6. místa to je pořád v pohodě dosažitelné. Hala se staví, klub nekrachuje. Zatím cíle plníme
Přesně takhle alibisticky k tomu přistupuje celá Dukla…pak to vypadá, jak to vypadá…

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

hadas (admin) and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 30/12/2023, 15:50

Kelt napsal:Je mi smutno z toho, kam to Dukla dopracovala. Hrajem blbě, žádná změna, nic.
Co dělá vedení Dukly? Proč nereaguje?

Cil je být do 6. místa to je pořád v pohodě dosažitelné. Hala se staví, klub nekrachuje. Zatím cíle plníme

Kolja

Posts : 138
Join date : 29. 12. 21

karel granát and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 30/12/2023, 14:44

Sakra to už proběhlo výběrový řízení, já sem to zapomněl poslat kruci

Lázňator

Posts : 655
Join date : 13. 09. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 30/12/2023, 14:02

https://www.jihlavske-listy.cz/clanek40334-vybrali-jednatele-areny.html

Tak se kluci přiznejte, ať můžeme gratulovat Laughing
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 30/12/2023, 08:33

imbík napsal:Ujča v těch vyjádřeních začal dost Nekvasilovatět aneb jak říct kulantně, že náš výkon byl špatný a nakonec vyzdvihnout, že jsme na ledě nechali všechno. Ano hráči většinou bojují, ale na body to stačí málo kdy. Opět rozhodla naše přesilovka kdy jsme v ni dostali gól
Mně hlavně vadí ty vyjádření, že jsme věděli jak na nás soupeř nastoupí…

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/12/2023, 22:18

Ujča v těch vyjádřeních začal dost Nekvasilovatět aneb jak říct kulantně, že náš výkon byl špatný a nakonec vyzdvihnout, že jsme na ledě nechali všechno. Ano hráči většinou bojují, ale na body to stačí málo kdy. Opět rozhodla naše přesilovka kdy jsme v ni dostali gól

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 29/12/2023, 22:07

Je škoda, že se tak zoufale bojíme udělat změnu v lajnách, které nefungují a v poslední době je to hlavně ta první. Jsme prakticky bez prvního centra, který je neviditelný od návratu po zranění. Naopak obránci rotujou mezi sebou neustále a kde pak má být nějaká souhra.. každopádně prohra přišla zaslouženě i vzhledem k minulým zápasům, kde jsme měli více štěstí než rozumu. Vršek tabulky stále v dosahu

Duklacek

Posts : 938
Join date : 19. 11. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 29/12/2023, 21:50

Je mi smutno z toho, kam to Dukla dopracovala. Hrajem blbě, žádná změna, nic.
Co dělá vedení Dukly? Proč nereaguje?

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/12/2023, 20:56

Já už ty slinty našich trenérů po zápase nemohu ani číst…

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 29/12/2023, 19:59

Teď koukám na konec zápasu Vsetín - Pardubice B a to je mazec. Hráč PCE leží v útočném pásmu a rozhodčí nic, nechá pokračovat. Puk vezme hráč Vsetína a on to pískne, když je borec sám zhruba na červené čáře. To je mazec...

Repre jsem podcenil, ale jsem rád. Škoda nájezdů...
Diskuzní fórum DnesTS
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/12/2023, 19:57

Já si nemůžu pomoci ten Harkabus ví, ze 90 procent soubojů u mantinelu a stejně to tam zase něco vymysli na druhou stranu stejně by jsme gól nedali tak je to fuk.

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 29/12/2023, 19:55

Velká škoda, body nebyly daleko. Ten gól nám dali při vlastním oslabení nás přišel draho.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/12/2023, 19:54

Druhá třetina dobrá z naší strany tak 15 minut, jinak klasika…

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 29/12/2023, 19:52

Muze me nekdo vysvetlit proc kdyz uz se dostane do pasma kurva proc to nenapere na branu?

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/12/2023, 19:34

Junioři radost koukat👍

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 29/12/2023, 18:50

Tak zatím to slušně kopíruje středeční zápas , včetně tr.střílení. Cool

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 29/12/2023, 18:37

No a máme srovnano

Lázňator

Posts : 655
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 29/12/2023, 17:48

miramare83 napsal:Proti Litomericim vzdycky nastoupime uz predem v hlave porazeni, to se pak neda uspet...
Ano, když jedeme k nim, tak už padesát kilometrů před Prahou jsme na 3:0

Duklacek

Posts : 938
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 29/12/2023, 17:46

No ja se na kazdej zapas tesim a pokazdy me po par minutach prejde chut to sledovat....tak snad se zvednou...tak se zvedli tak dobry Very Happy


Naposledy upravil MichalDJ dne 29/12/2023, 18:05, celkově upraveno 2 krát

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 29/12/2023, 17:41

Proti Litomericim vzdycky nastoupime uz predem v hlave porazeni, to se pak neda uspet...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 29/12/2023, 17:35

sta napsal:O počtu diváků se lhalo i na HZS dlouhá léta, proč nevím. Pokud jde o poslední zápas loňské sezony se Vsetínem, hlásili 1500, plný dům vypadá jinak.
No v zapisu ze zapasu je 2500. Ja tam byl a bylo fakt plno.
Kazdopadne ten zimak ma oficialne 2600 mist k sezeni a 500 k stani.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sta 29/12/2023, 17:30

O počtu diváků se lhalo i na HZS dlouhá léta, proč nevím. Pokud jde o poslední zápas loňské sezony se Vsetínem, hlásili 1500, plný dům vypadá jinak.

sta

Posts : 26
Join date : 29. 08. 23

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 29/12/2023, 17:00

Píská Zubzanda, takže zaděláné na bramboračku. Rád bych se pletl.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/12/2023, 17:00

vn napsal:
Vlasta je prostě borec. Skvělý dozadu, letos přidává dost i dopředu a k tomu odehrál všechny zápasy…


Jj na to, že už tu dávno neměl být tak hodně slušný za málo peněz. Když si vezmu, že Střondala je v týmu krerej dominuje. Tak Bilča drží vysokej standart.

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

vn and ralff like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 29/12/2023, 16:54

Burkov dneska za junky. Zdálo se mi, že proti Prostějovu ve 3. třetině už nehrál.

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/12/2023, 12:42

Vlasta je prostě borec. Skvělý dozadu, letos přidává dost i dopředu a k tomu odehrál všechny zápasy…

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

staříček and DUKLIČKA like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/12/2023, 09:12


imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin), vn, ralff, staříček and DUKLIČKA like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 28/12/2023, 19:45

hadas (admin) napsal:
Jaternička napsal:Klub daní příjem ze vstupného? Pokud nahlásí při návštěvě 3000, že je přítomno třeba 1700 lidí,tak tím pádem by odvedl menší daň? Jinak nevidím smysl toho proč by měl klub hlásit menší počet lidí než přišlo.

Podle toho, co tady někdo psal, tak si dotyčný myslí, že klub prodá například 2500 vstupenek, ale nahlásí a přizná jen 1500. Daň samozřejmě zaplatí z tržeb za vstupné... Hlásit si může co chce.
. Máš pravdu,odvedu daň z tržby,kterou přiznám

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/12/2023, 19:25

Jaternička napsal:Klub daní příjem ze vstupného? Pokud nahlásí při návštěvě 3000, že je přítomno třeba 1700 lidí,tak tím pádem by odvedl menší daň? Jinak nevidím smysl toho proč by měl klub hlásit menší počet lidí než přišlo.

Podle toho, co tady někdo psal, tak si dotyčný myslí, že klub prodá například 2500 vstupenek, ale nahlásí a přizná jen 1500. Daň samozřejmě zaplatí z tržeb za vstupné... Hlásit si může co chce.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru