Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+44
Luc2as
dobry_lovec
mjrkk
hcd
Lucke
maggycc
trixy
ralff
ondrej.n
Martynez
Siroko
richmonds
DUKLIČKA
imbík
Falk HCD
Zeronico
Kelt
olin
karel granát
pegy18
kancler
staříček
Ujo
krap
Burberry
Vasoj84
Geofree
arthur
Thoor93
Hhs23
Lázňator
HCDTOM
Excalibur
Raddy007
Duklacek
MichalDJ
sz108
Jaternička
hadas (admin)
jajirk
Lufa
Drmax
vn
MarkusHCD
48 posters

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 1/8/2020, 21:43

Já bych o jednom věděl.

DUKLIČKA

Posts : 1516
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 1/8/2020, 08:31

sice tohle téma už nějak nemám rád, ale...na světě neexistuje golman, který by ten loňský tým dostal do ELH. Očekávám, že s tím letošním to bude stejná písnička(doufám, že alespoň ne tak falešná jako loni). Slabiny byly jinde...a co jsem tak četl, letos si golmani užijí ještě víc. Loni ta obraná hra týmu byla k zblití a letos se prý chtějí věnovat míň bránění(jako by to šlo)a hrát útočněji...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 31/7/2020, 21:54

Dneska jsem se byl chvilku mrknout na tréninku, zatím žádný Kořenář není. Každopádně fofr už to mělo slušný, Pekr na sobě makal, je to vidět na první pohled.
PS: Ač jsem zatím názoru, že Honza Brož není gólman který nás posune do ELH, Korenare bych bral jen za podmínky, že tu bude celou sezónu, jinak nic.
Zavolaj z Ameriky a je v čudu, tohle nemám rád.

imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 31/7/2020, 14:29

Já jsem blázen takže v pohodě.

DUKLIČKA

Posts : 1516
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty J

Příspěvek pro karel granát 31/7/2020, 13:56

Ještě že jsem osoba s vadou intelektu!

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 31/7/2020, 11:35

Tak to bohužel bude beze mě...na hokej bych se podíval, letos nebyl potřeba ani letní detox, poněvadž ty všechny soutěže i MS byly utnuty a pauza bez hokeje byla místo léta na jaře...ale v roušce tam v těch hicech určitě stát nebudu...a nechat se buzerovat od securiťáků, že nedej bože nemám v nějakou nestřeženou chvíli roušku...na to nemám.....na podzim by se to asi dalo snést, ale v létě tam stát...to by bylo peklo...a člověk by se zapotil podobně jako hráči Very Happy
kouknu místo toho na NHL, dávají to i v sympatických časech, že nemusím čučet po nocích...tak si dám porci hokeje ze zámoří...
a na podzim(zda se vůbec začne) zdarec na stadionu....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 31/7/2020, 11:09

Na přípravné zápasy v rouškách a stadion rozdělený na sektory:
https://www.jihlavske-listy.cz/clanek31505-na-hokej-s-ochranou-nosu-a-ust.html
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 31/7/2020, 10:00

Tak i kdyby tu Korenar byl i kdyby jen do zimy tak bych rekl ze parada a z Chlubny mam velikou radost.. mladi musi hrat a ne rok cekat tak snad se to tu povede

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 31/7/2020, 08:02

Tak to je jedině dobře, když to budou mít pod kontrolou.
Ještě umožnit prodej před stadionem, jako to bylo dřív, aby byla možnost, že se tam objeví taky něco lepšího, než klobása od Babišovo Kuřbuřta ;-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hcd 31/7/2020, 07:57

MarkusHCD napsal:V otázce permice jsem na tom stejně jako Kelt, je pravdou, že ne všechny kroky k nám fanouškům jsou v pohodě, je pravdou, že vlastně ani nevíme, kdy a za jakých podmínek se začne (zda vůbec), ale v tomto směru neřeším rentabilitu své investice,  nýbrž volím sdcem a pemici pro sebe i juniorku zakoupím (pokud se vůbec začnou prodávat). A propos, už se ví, kdo bude provozovat bufety?
Bufety bude provozovat Dukla sama. Nebude pronajímat nějaké firmě, ale najme si svoje lidi do stánku. Tím pádem bude moct více korigovat co a za kolik se prodává....

hcd

Posts : 74
Join date : 21. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 30/7/2020, 18:49

Dnešní trénink Dukly Jaroš osobně

Hhs23

Posts : 138
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 30/7/2020, 18:43

Muzu se zeptat kde jste to vzali?

DUKLIČKA

Posts : 1516
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 30/7/2020, 17:23

To by byla velká paráda, kdyby to s tím Kořenářem vyšlo Cool

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 30/7/2020, 17:01

Tak Kořenka, pokud je to pravda, by byl asi jasná jednička.. a pokud by neměl střídavý starty vejs...tak by se o dvojku dělili Fučík s Brožem...a pak tam jsou Maláč, Malant, Chaloupek, plus třeba někdo z juniorky.. někdo z mladších snad ještě juniory, ale tam by byla asi ta výpomoc i níž pro Brod...

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 30/7/2020, 16:19

Minimálně do prosince by tady měl být Josef Kořenář a to néjen treninkově ale i na zápasy.

Hhs23

Posts : 138
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 30/7/2020, 16:12

Hhs: a jako jaký? Mladej nebo do áčka ? Klidně bych tomu i věřil..
Jestli máme spolupracovat s Havlbrodem a Velmezem.. nebo třeba někdo hodil laso i Brožíkovi, aby dělal třeba dvojku, nebo trojku na střídavý starty v extralize..

Havlbrod přišel o gólmana, myslím, že šel do Přerova..mladej z Velmezu má tuším vypomáhat zase Třebíči...takže vše je možné

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 30/7/2020, 14:03

permici také nekoupím. A ano jeden z důvodu je uzavření DF, možná to z ní povrchně až dětinsky, ale vidím za tím mnohem víc, konkretně jasný vzkaz. Možná jsem cíťa, jak kdo chcete, ale čistě já osobně to považuju a považoval za ukázku nezájmu o fanoušky. Považuji to za přetržení vazby mezi klubem a fanoušky. Proto si permanentku nekoupím. Občas asi zajdu, ale spolupráce musí být oboustranná a to já z klubu necitím.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 30/7/2020, 13:51

Jako jeste dalsi golman? Abychom pak ty golmany nevozili na zapasy druhym busem :-)

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 30/7/2020, 12:30

No prý nás čeká ještě jedno brankářské překvapení

Hhs23

Posts : 138
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 30/7/2020, 12:22

Všechny 3 podpisy hodnotím kladně.
U Chlubny je to velmi příjemné překvapení. Očekával jsem jeho odchod do zámoří, a nebo aspoň na sever(Finsko, Švédsko), ale nejspíš i nejistá situace okolo chodu hokejových soutěží napříč celým světem pomohla k tomu, že zvolil jistotu působení doma s tou možností odchodu, když se tak nějak bude už vědět, jak to bude vypadat.
Fronk byl vloni velice dobrou posilou. Neznal jsem ho předtím, ale sezonu zahrál jako jeden z mála hodně dobře. Dost často byl jediný, krom čagyho a skořepy, kdo sbíral pravidelně body...takže supr podpis Smile
A od Poletína jsem čekal trošku víc....ne že by byl vyloženě špatnej, to zas ne...nicméně zůstal trošku za očekáváním...aspoň teda za mým...no ale paradoxně je to možná dobře...kdyby nějak vynikal a sbíral body každej zápas, tak tady už letos asi není....takže doufám, že to letos rozbalí na plný točky a bude doslova bourat obrany soupeřů...parametry na to rozhodně má...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 30/7/2020, 11:16

V otázce permice jsem na tom stejně jako Kelt, je pravdou, že ne všechny kroky k nám fanouškům jsou v pohodě, je pravdou, že vlastně ani nevíme, kdy a za jakých podmínek se začne (zda vůbec), ale v tomto směru neřeším rentabilitu své investice, nýbrž volím sdcem a pemici pro sebe i juniorku zakoupím (pokud se vůbec začnou prodávat). A propos, už se ví, kdo bude provozovat bufety?

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/7/2020, 06:50

Chlubna ještě rok. 😉 To je fajn.
Poletin Fronk, no když to nedopadne jako se Štindlem, proč ne.
A permice... taky se přikláním k názoru ondřeje n. Nicméně pokud se bude aspoň na co dívat (hokej bude za to stát) budu jezdit na hokej častěji a tím víc i Duklu podpořím 😉.
PS: Jen se mi líbí, že někteří fandové tady kadruji podle názoru na chomutovské fandy, hokej, ale sami pak hledají důvody proč Duklu nepodpořit.....

imbík

Posts : 3447
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro trixy 29/7/2020, 22:22

V pořádku. Jak říkám, chápu rozhodnutí.

trixy

Posts : 52
Join date : 20. 07. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/7/2020, 22:19

Nene trixy, žádná ironie, spíš tu řešíme hodnotovou stranu investice Very Happy
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro trixy 29/7/2020, 21:58

Nevím jestli to myslíš ironicky a ani se nepotřebuji chlubit, že jsem něco víc když jezdím štreky na zápas. Vážím si každého jednoho fanouška na stadionu a přijde mi fér podpořit Duklu v následující těžkých letech.
Samozřejmě chápu rozhodnutí, permici si z níže uvedených důvodu nekoupit.
Doufám, že se potkáme na zimáku v co největších počtech Smile

trixy

Posts : 52
Join date : 20. 07. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/7/2020, 21:52

trixy napsal:Na domácí zápasy to mám 250km. Víc jak 10 zápasů v základní části kvůli práci/vzdálenosti nestihnu. Přesto permici koupím a podpořím Duklu.
Tož to klobouk dolů cheers
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro trixy 29/7/2020, 21:23

Na domácí zápasy to mám 250km. Víc jak 10 zápasů v základní části kvůli práci/vzdálenosti nestihnu. Přesto permici koupím a podpořím Duklu.

trixy

Posts : 52
Join date : 20. 07. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 29/7/2020, 19:12

Prostějov karanténa

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 29/7/2020, 14:43

Fronk a Poletín přestup k nám, to je myslím dobrá zpráva.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/7/2020, 13:43

ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 29/7/2020, 13:33

Pro sz 108: dík!

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 29/7/2020, 13:19

Vůbec nejde o peníze, těch 3,5 tisíce nebo kolik to stojí stopro prodrbu za větší kraviny. Jedná se o princip. A omezení komunikace fandů není podle mě rozhodnutí 2-3 lidí z nějaké redakce Lysýho ale řekl bych že se k tomu vyjádřilo celé vedení Dukly.
Ale každý na to má jiný názor.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 29/7/2020, 12:27

A to já si jí letos koupím...
Vloni jsem cítil pořád takovou pachuť toho sestupu, na moc zápasech jsem nebyl - ať už z časového vytížení nebo se mi prostě nechtělo jet na sokolov např.
permici jsem neměl...
Letos to bude těžká sezona...teda jestli se vůbec začne...příprava na přesun do azylu do Pelhřimova, sponzorský budget bude taky nižší...
Takže to beru tak, že je čas na to, aby se ukázalo to duklácký srdce a pomoct klubu, aby to šlo snáze přežít....
Těch 2500 mě nezabije, i když vím, že rozhodně na všechny zápasy nepůjdu...ale beru to jako gesto, že jsem duklák a klubu rád pomohu, pokud je potřeba...letošní a ty sezony v azylu to potřeba určitě bude....
Zrušení fóra byl podraz, ale stalo se...nebudu za rozhodnutí pár jedinců trestat celý klub....sešli jsme se tady, přibyli i někteří noví...a myslím, že to tady funguje velice dobře...
A jak tady někdo zmiňoval, že být fanouškem Chomutova, tak si koupím permici i letos...
ano, tak by správný fanoušek měl fungovat dle mého Smile
já za sebe můžu říct, že bych si tu permici koupil...
jak se říká...hrdí, když se vítězí - věrní, když se nedaří....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 29/7/2020, 10:00

S tím co napsal Ondra se taky plně ztotožňuju.
Zrušení fóra mě hodně nasralo. Byl to jedinej normální IT komunikační svět mezi fandama.
Lysýmu a spol se to podařilo celkem solidně zpřetrhat.S formou protestu museli počítat takže jen sklízí co zaseli. Fakt by mě zajímalo o kolik permanentek Dukla prodala míň v loňské sezoně, protože jen já vím asi o 6 lidech kteří si po zrušení fora taky odmítlo koupit permici.


Naposledy upravil Lufa dne 29/7/2020, 13:07, celkově upraveno 1 krát

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/7/2020, 09:36

těch úhlů pohledu je asi docela dost..
+ pro Duklu určitě čím víc prodaných permic v téhle situaci, tím líp
+ pro pravověrného nadšence je právě tohle ta doba, kdy má ten klub podpořit bez ohledu na sebe

- pro fanouška/diváka to může být dost finanční risk. Přeci jen nemusí zůstat u omezení, ale diváky mohou zakázat komplet
- minulá sezona asi moc lidí nenavnadila a pocit "u toho prostě nesmím chybět" osobně fakt nemám
- je to oficiálně udržovací sezona, takže o možnosti postupu už mluví pouze Kelt


těch + / - bude jistě víc, holt pro většinu převažují ty mínusy a každý má právo se rozhodnout podle svého, zač utratí svoje peníze. To by z něj nemělo dělal vyvrhele.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 29/7/2020, 01:33

Já musím chtě nechtě s ondrej.n souhlasit. Rozumím postoji, který má Kelt, ale v současném stavu ho nesdílím a prostě mi přijde, že tohle zapálení jsem měl naposledy mezi 10. a 15. rokem života. Od té doby jsem spíš jen nasranej nebo zklamanej :-)

Sere mě snad jen to, že jsem přišel o šálu v sérii s Kladnem, kterou jsem nosil x let a prý si jí nechal fanoušek Dukly, když mi spadla na zem a já si toho nevšiml. Moje blbost a neměl jsem v půlce třetiny a po té ostudě odcházet.

Na druhou stranu jsem rád, že kamarád, co fandí Kometě, si to přečetl na fóru a na jedné akci jeho firmy (GATEMA), když bylo 30°C, mě vyhlásil a jako fanda Komety, mi předal fungl novou šálu Dukly, pro kterou jeho kolega jel osobně až do Jihlavy, protože poštou by to nedošlo včas. Téhle šály si budu vážit víc než té, kterou jsem nosil x let a koupil si jí sám.

Rozkecal jsem se slušně, kdyžtak se budu i sám mazat :-) affraid alien bounce
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/7/2020, 00:10

Ó milý Kelte, jak já ti závidím tvůj idealismus, jak já si přeji, abych viděl vše tak jednoduše, aby řešení spočívalo v pouhém ano či ne. Být fanouškem Pirátů, koupím si i dnes permici, protože "Proč hledáte důvody, proč si permanentku nekoupit? I kdybych našel jen jeden důvod, proč si ji koupit, tak to udělám. Je to to nejmenší, co můžu pro Piráty udělat. I kdybysme na zimák nemohli kvůli koronaviru, tak tam díky permanentce budu.
Chcete postup Pirátů do 2. ligy? Já jo. Pořád věřím tomu, že pro to každej můžem něco udělat".
Snažím se vnímat realitu, nikoli Béďu jako poloboha, Duklu jako božstvo a postup jako nirvánu či ráj. Nekoupí permice vyjadřuji názor. Mám na něj právo. Jsou to volby. Kristek a Lysý mě zklamali. Ze spolku fanoušků jsem vystoupil, poněvadž tento souhlasil se zrušením fóra, a tím se pro mě stal se nohsledem vedení klubu.
Abych to shrnul, mám pocit, že mi management Dukly maže med okolo úst, lžou ohledně fóra. Nedám peníze na neseriózní podnik a nenechám se oblbnout líbivými hesly.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 28/7/2020, 22:59

Tak nevím, su tady správně na fóru fanoušků Dukly Jihlava? Proč hledáte důvody, proč si permanentku nekoupit? I kdybych našel jen jeden důvod, proč si ji koupit, tak to udělám. Je to to nejmenší, co můžu pro Duklu udělat. I kdybysme na zimák nemohli kvůli koronaviru, tak tam díky permanentce budu.
Chcete postup Dukly do Extraligy? Já jo. Pořád věřím tomu, že pro to každej můžem něco udělat.
Věřím v 13.život Dukly Jihlava.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/7/2020, 21:05

Tak ono by se vidělo, pokud by se žádná opatření nezavedla. U nás je to permanentní chaos díky neumětelům ve vládě, ale že by si téměř všechny vlády na celém světě chtěly ničit ekonomiky, to asi tak úplně nebude.

Včera jsem četl např.
https://sport.aktualne.cz/tenis/dimitrova-koronavirus-tvrde-zasahl-stale-se-potyka-s-nasledk/r~9297e572d00211ea9d470cc47ab5f122/
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/7/2020, 20:45

Ten vir jsem myslel.

DUKLIČKA

Posts : 1516
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/7/2020, 20:44

No uvidime jak to bude.Ale zacinam mit pocit ze je to jedna nafouknuta bublina.

DUKLIČKA

Posts : 1516
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 28/7/2020, 19:27

Do začátku soutěže je ještě dost času. Ale v tomhle ohledu ta sezona bude asi zajímavá. Velkou výhodu bude mít ten, kdo udrží tým zdravý. Bude potřeba udržet disciplínu hráčů, a hlavně těch mladších, aby nevytloukali hospody a diskotéky, pač tady to riziko, že odtud něco dotáhnou do klubu, je asi největší.

Sezona se určitě rozehraje a bude se hrát, ale osobně čekám, že některé týmy se karanténě nevyhnou a budou se odkládat zapasy (pokud jich nebude moc najednou).

ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 28/7/2020, 18:39

Tak už i Sokolov v karanténě ta liga jen tak nezačne

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 27/7/2020, 21:43

ondrej.n napsal:Koupil bych si 2 jako vždycky, ale principiálně, kvůli uzavření fóra na ofic. stránkách Dukly, nemohu.

Bohužel, vidím to podobně. Rolling Eyes

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 27/7/2020, 20:31

Koupil bych si 2 jako vždycky, ale principiálně, kvůli uzavření fóra na ofic. stránkách Dukly, nemohu.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/7/2020, 19:52

Ceny jsou OK, ale v téhle situaci nemusí sezóna ani pořádně začít. Takže já zůstanu u jednorázovek, protože většinou se na hokej stejně dostanu jen v sobotu.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 27/7/2020, 19:08

Sice levnejsi jako vloni,ale vzhledem k tomu co se vubec muze stat viz kapr liga,tak je myslim velmi pravdepodobne ze se ani cela sezona neodehraje.

Permici si letos nekoupim
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 27/7/2020, 18:57

Co říkáte na cenu permic

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 26/7/2020, 21:22

Možná dělali údržbu, občas se mi to taky stalo.
Snad bude vše OK..
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1407
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro trixy 26/7/2020, 20:18

Ano házelo

trixy

Posts : 52
Join date : 20. 07. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru