Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
olin
Burberry
Pepino
karel granát
jajirk
MichalDJ
AJET0
Janosik
staříček
Kobson
Martynez
Excalibur
Kelt
wortyr
colorado44
Kuba
Siroko
hcd
Karlos
pegy18
Vasoj84
Lázňator
Luc2as
Duklacek
krap
DUKLIČKA
hadas (admin)
Geofree
Falk HCD
kancler
freyp
imbík
Ujo
ralff
sz108
HCDTOM
Jaternička
Tobi
richmonds
ondrej.n
Lufa
MarkusHCD
vn
47 posters

Strana 16 z 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 12/3/2020, 12:26

Tak podle Záruby se prales ruší.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/3/2020, 11:56

freyp napsal:tak konci i Pekr.

tak on bude jeden z těch dražších....a když si udělá finanční výhled na příští sezonu podle současné tak jim je asi dost jasné, že to bude čistka. Jedno pozitivum sezona měla, nemusíme kupovat nové sítě do branek protože současné jsou netknuté a tudíž v perfektním stavu :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Hodnocení

Příspěvek pro krap 12/3/2020, 11:14

De facto je konec, tak si dovolím hodnocení pro fanoušky:
Sezónu jsme začali velmi dobře, bohužel vinou zdravotních problémů a nedůraznou střelbou ze slotu jsme se dostali do výsledkových problémů. Po výměně trenérů jsem z mužstva cítil zdravé odhodlání, což se potvrdilo.
Závěrečnou část, až na několik začátků zápasů, jsme zvládli velmi dobře, uhájili jsme deváté místo a práce trenérů a hráčů směřovala k play-off.
Na ledě Poruby jsme byli lepším týmem a po zásluze si odvážíme jedno vítězství. Cítil jsem, že můžeme dojít daleko, tým měl kvalitu a byl připraven bojovat o mety nejvyšší.
Bohužel, následující události jsme nebyli schopni ovlivnit, zdraví je samozřejmě přednější.
Za mužstvem stojím a již nyní usilovně pracujeme na přípravě nové sezóny.

No a tady jsem si napsal hodnocení, jak to letos bylo doopravdy:
https://www.youtube.com/watch?v=P1vuf-_3WbI

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 12/3/2020, 10:38

tak konci i Pekr.

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 12/3/2020, 09:29

Měli bychom si uvědomit, že u současného managementu Dukly je fanoušek klubu až na posledním místě, my, kteří si kupujeme permanentky jsme pro ně póvl, který není hoden nějakých informací.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 535
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 12/3/2020, 09:21

Pokud budou mít ve vedení rozum,sezonu komplet odpískají

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 08:20

myslím si to taky, přesto by mě zajímalo jak hlasovalo vedení a proč se tohle fanoušek klubu nemůže dovědět.... Řečeno bylo, že Chance liga by se dala hrát se 100 lidmi na zimáku, že nemá takovy opatření jako ELH, takže technicky by to možné bylo, tak by mě to zajímalo....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 12/3/2020, 08:19

Koukam ze uz se tady včera zase resila nejaka posila, to jste z toho tak odvařeny ? Žijete v iluzi, že budeme mít lepší tym než letos jo ?

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 12/3/2020, 08:08

imbík napsal:A ještě jedna věc, docela by mě zajímalo jak jsme hlasovali včera jako klub. Nevím proč by tohle fanoušci klubu nemohli vedět, protože my se tady třeba dohadujeme máme odlišné názory a vlastně ani nevíme jak vystupujeme jako klub. Takže až se to rozsekne, že se to ukončí, tak by mě jen zajímalo jaký postoj jsme měli my....
muj nazor je ze jsem byli pro ukonceni... Vzhledem k nasi financni situaci bych si nemyslel. ze bychom chteli dotovat zapasy bez divaku..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 08:02

A ještě jedna věc, docela by mě zajímalo jak jsme hlasovali včera jako klub. Nevím proč by tohle fanoušci klubu nemohli vedět, protože my se tady třeba dohadujeme máme odlišné názory a vlastně ani nevíme jak vystupujeme jako klub. Takže až se to rozsekne, že se to ukončí, tak by mě jen zajímalo jaký postoj jsme měli my....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/3/2020, 06:24


imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/3/2020, 21:20

imbík napsal:HCDTOM: Chápu, jen jsem nečekal ten obrat názorů. Tak jestli je to situací ohledně koronaviru, tak to chápu no.... to je fakt.

Tak jasně, že mám radši boj na ledě vždycky. Ale zasadní, co bych uvítal je ta konfrontace mezi elh a chance ligou. což nejde svaz to rozhodl. A teď aktuálně ani nejde play off, tak musí postoupit nejlepší v lize. Hlavně bych nechtěl, aby se Kladno nějak udrželo, oni ferově na lede spadli. Takže ctím pravidla, ač s nima nesouhlasím a poslední prostě padá dolů, to musime respektovat vsichni

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2020, 21:10

HCDTOM: Chápu, jen jsem nečekal ten obrat názorů. Tak jestli je to situací ohledně koronaviru, tak to chápu no.... to je fakt.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/3/2020, 20:46

imbík napsal:HCDTOM: Tak zrovna od tebe jsem tenhle komentář vážně nečekal. A teď to nemýslim, tak, že nesouhlasim. Spíše souhlasím, ale ty kterej si tady pořád preferoval, že bud uzavřít ELH, nebo aspoň baráž. Že tým z Chance na to nemá v žádném případě tak teď napíšeš, že je to spravedlivé bez boje?

Ale tak tohle je za prvé jiná situace, a nějak se to musí rozhodnout.
Druhá věc motor má jít nahoru a ne šmrdlat pseudo ligu
třetí věc, vadí mi absence konfrontace mezi elh a chance ligou. To víš, že bych víc ocenil, kdyby Motor hrál s tím Kladnem a pak by se vidělo, ale to jaksi svaz už po* tim primy postupem. A boje v ramci chance ligy jsou i zbytečný letos, kor v téhle situaci.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2020, 20:38

HCDTOM: Tak zrovna od tebe jsem tenhle komentář vážně nečekal. A teď to nemýslim, tak, že nesouhlasim. Spíše souhlasím, ale ty kterej si tady pořád preferoval, že bud uzavřít ELH, nebo aspoň baráž. Že tým z Chance na to nemá v žádném případě tak teď napíšeš, že je to spravedlivé bez boje?

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/3/2020, 20:31

Siroko napsal:Jeste jedna vec. Pokud  teda motor postoupi bez play-off, tak to bude svym zpusobem i ztrata pro ne. Hrubym vypoctem jen na  vstupnym bez play-off prijdou o takovej balik, za kterej by pak pro extraligu poridili dva opravdu rozdilovy extraligovy hrace. A co je pro fanousky nejhorsi, ze si tu radost z postupu nebudou moci spontalne vychutnat po poslednim zapase na zimaku. Z vlastni zkusenosti vime, jak to chutna a ze nic lepsiho v zivote hokejovyho fanouska prijit nemuze.

Motor v případě postupu bude mít tolik peněz, že tohle je určitě nes***. Nejsou Dukla, teď to nemyslim špatně. Postup jim přeju, je to spravedlivý a jiný tým na to stejně nemůže ani myslet v téhle lize Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 11/3/2020, 20:25

Luc2as napsal:
Geofree napsal:
Luc2as napsal:
Geofree napsal:
Lufa napsal:
imbík napsal:Tak dle df Motoru se většina klubů shodla, aby postoupil Motor bez boje.
Mě by jen zajímalo jeslti by tahle situace nastala i loni když jsme celou soutěž vyhráli my a Jarin a spol by utřel.
Je to tak. Poslouchal jsem v radiu rozhovor s Králem a ten sám říkal , že ho vlastně i překvapilo , jak se všichni prvoligoví zástupci klubů shodli na tom, že zítra na shromáždění přednesou návrh na ukončení 1.ligy a postupovat bude vítěz zákl.části.

tlačit se tam takhle bez sportovního boje jako motor? no jsou tam v těch jižních čechách asi jiní postupovat od stolu... udělal bych to jak extraliga
jenze za me se tim nic nevyresi akorat oddalili neco co stejne nastane.. za 19dni se situace urcite dramaticky nezmeni... a jestli jo tak to bude zazrak...

sorry, jestli to vyzní útočně, ale poslední dny se mi zdá, že jsme národ Epidemiologů Very Happy se  upřímně divím, že tento genialni narod si nežije v absolutním blahobytu... ? :-) vždyť takhle by každý mohl jít vydělat jmění na burzu v  přesné předpovědi budoucího.
rad se budu za 19dni mylit a budu se klidne omlouvat na vsechny strany...

tak pravděpodobně se nezmýlíš, ale mluvit téměř s jistotou, co bude za 3 týdny bych se neodvažoval nikdy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 11/3/2020, 20:13

Siroko napsal:Jeste jedna vec. Pokud  teda motor postoupi bez play-off, tak to bude svym zpusobem i ztrata pro ne. Hrubym vypoctem jen na  vstupnym bez play-off prijdou o takovej balik, za kterej by pak pro extraligu poridili dva opravdu rozdilovy extraligovy hrace. A co je pro fanousky nejhorsi, ze si tu radost z postupu nebudou moci spontalne vychutnat po poslednim zapase na zimaku. Z vlastni zkusenosti vime, jak to chutna a ze nic lepsiho v zivote hokejovyho fanouska prijit nemuze.

Přesně tak,i když finanční výpadek nebude vzhledem k prodaným permicím tak bolestivý,tu euforii jako my před třemi lety nezažijí

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2020, 20:12

😀 no a vyhodí se Sokolov a bude nás 14.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 11/3/2020, 20:11

Jeste by me zajimalo jak se to udela s postoupivsim klubem do Chance ligy?
Ve 2 lize totiz neni jasny favorit. Pokud se zrusi i tato soutez tak treba nepostoupi nikdo?
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 11/3/2020, 19:58

Jeste jedna vec. Pokud teda motor postoupi bez play-off, tak to bude svym zpusobem i ztrata pro ne. Hrubym vypoctem jen na vstupnym bez play-off prijdou o takovej balik, za kterej by pak pro extraligu poridili dva opravdu rozdilovy extraligovy hrace. A co je pro fanousky nejhorsi, ze si tu radost z postupu nebudou moci spontalne vychutnat po poslednim zapase na zimaku. Z vlastni zkusenosti vime, jak to chutna a ze nic lepsiho v zivote hokejovyho fanouska prijit nemuze.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 11/3/2020, 19:58

Geofree napsal:
Luc2as napsal:
Geofree napsal:
Lufa napsal:
imbík napsal:Tak dle df Motoru se většina klubů shodla, aby postoupil Motor bez boje.
Mě by jen zajímalo jeslti by tahle situace nastala i loni když jsme celou soutěž vyhráli my a Jarin a spol by utřel.
Je to tak. Poslouchal jsem v radiu rozhovor s Králem a ten sám říkal , že ho vlastně i překvapilo , jak se všichni prvoligoví zástupci klubů shodli na tom, že zítra na shromáždění přednesou návrh na ukončení 1.ligy a postupovat bude vítěz zákl.části.

tlačit se tam takhle bez sportovního boje jako motor? no jsou tam v těch jižních čechách asi jiní postupovat od stolu... udělal bych to jak extraliga
jenze za me se tim nic nevyresi akorat oddalili neco co stejne nastane.. za 19dni se situace urcite dramaticky nezmeni... a jestli jo tak to bude zazrak...

sorry, jestli to vyzní útočně, ale poslední dny se mi zdá, že jsme národ Epidemiologů Very Happy se  upřímně divím, že tento genialni narod si nežije v absolutním blahobytu... ? :-) vždyť takhle by každý mohl jít vydělat jmění na burzu v  přesné předpovědi budoucího.
rad se budu za 19dni mylit a budu se klidne omlouvat na vsechny strany...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 11/3/2020, 19:55

Luc2as napsal:
Geofree napsal:
Lufa napsal:
imbík napsal:Tak dle df Motoru se většina klubů shodla, aby postoupil Motor bez boje.
Mě by jen zajímalo jeslti by tahle situace nastala i loni když jsme celou soutěž vyhráli my a Jarin a spol by utřel.
Je to tak. Poslouchal jsem v radiu rozhovor s Králem a ten sám říkal , že ho vlastně i překvapilo , jak se všichni prvoligoví zástupci klubů shodli na tom, že zítra na shromáždění přednesou návrh na ukončení 1.ligy a postupovat bude vítěz zákl.části.

tlačit se tam takhle bez sportovního boje jako motor? no jsou tam v těch jižních čechách asi jiní postupovat od stolu... udělal bych to jak extraliga
jenze za me se tim nic nevyresi akorat oddalili neco co stejne nastane.. za 19dni se situace urcite dramaticky nezmeni... a jestli jo tak to bude zazrak...

sorry, jestli to vyzní útočně, ale poslední dny se mi zdá, že jsme národ Epidemiologů Very Happy se upřímně divím, že tento genialni narod si nežije v absolutním blahobytu... ? :-) vždyť takhle by každý mohl jít vydělat jmění na burzu v přesné předpovědi budoucího.

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2020, 19:54

Na druhou stranu je to spravedlivější než, nechat Kladno a Motor tak jak jsou. Kladno musí spadnout a Motor dominoval, takže jo, já souhlasím. Ale jak říkám myslím, že hráči a fanoušci Motoru jsou ochuzeni o velké zážitky......

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2020, 19:52

No mě by to mrzelo spíš jako fanouška postupujícího klubu. Když si vezmu co jsme společně zažívali při play off a baráži pri našem postupu tak to jsou vzpomínky na celý život ať už s fans, nebo přímo s hráči na utkáních venku, nebo doma.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 11/3/2020, 19:49

přesně...za 19 dní to bude minimálně stejný, ale spíše horší...takže to asi měli stopnout úplně hned...a vědělo by se na čem všeci jsou...taková domluva o tom, že se příště domluvíme....
vyhlásit vítězem zákl. části Liberec, Kladno dolů, Budějky nahoru...konečně se dočkaj Very Happy
ale ne ...v týhle situaci můžeme být rádi, že ta základní část má jasného vítěze...
asi by to se mnou škráblo, kdybychom skončili my druzí a třeba jen o skóre, či díky vzájemným zápasům....Very Happy
takže takhle je to aspoň bez debat

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 11/3/2020, 19:37

Geofree napsal:
Lufa napsal:
imbík napsal:Tak dle df Motoru se většina klubů shodla, aby postoupil Motor bez boje.
Mě by jen zajímalo jeslti by tahle situace nastala i loni když jsme celou soutěž vyhráli my a Jarin a spol by utřel.
Je to tak. Poslouchal jsem v radiu rozhovor s Králem a ten sám říkal , že ho vlastně i překvapilo , jak se všichni prvoligoví zástupci klubů shodli na tom, že zítra na shromáždění přednesou návrh na ukončení 1.ligy a postupovat bude vítěz zákl.části.

tlačit se tam takhle bez sportovního boje jako motor? no jsou tam v těch jižních čechách asi jiní postupovat od stolu... udělal bych to jak extraliga
jenze za me se tim nic nevyresi akorat oddalili neco co stejne nastane.. za 19dni se situace urcite dramaticky nezmeni... a jestli jo tak to bude zazrak...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 11/3/2020, 19:30

Lufa napsal:
imbík napsal:Tak dle df Motoru se většina klubů shodla, aby postoupil Motor bez boje.
Mě by jen zajímalo jeslti by tahle situace nastala i loni když jsme celou soutěž vyhráli my a Jarin a spol by utřel.
Je to tak. Poslouchal jsem v radiu rozhovor s Králem a ten sám říkal , že ho vlastně i překvapilo , jak se všichni prvoligoví zástupci klubů shodli na tom, že zítra na shromáždění přednesou návrh na ukončení 1.ligy a postupovat bude vítěz zákl.části.

tlačit se tam takhle bez sportovního boje jako motor? no jsou tam v těch jižních čechách asi jiní postupovat od stolu... udělal bych to jak extraliga

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 11/3/2020, 19:21

imbík napsal:Tak dle df Motoru se většina klubů shodla, aby postoupil Motor bez boje.
Mě by jen zajímalo jeslti by tahle situace nastala i loni když jsme celou soutěž vyhráli my a Jarin a spol by utřel.
Je to tak. Poslouchal jsem v radiu rozhovor s Králem a ten sám říkal , že ho vlastně i překvapilo , jak se všichni prvoligoví zástupci klubů shodli na tom, že zítra na shromáždění přednesou návrh na ukončení 1.ligy a postupovat bude vítěz zákl.části.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 11/3/2020, 19:14

Já taky ne.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 11/3/2020, 19:04

Ja osobne bych s postupem motoru bez play-off problem nemel. V zakladni casti to prevalcoval o parnik a jasne ukazal, ze je letos jasne nejlepsi ucastnik pralesa. Pokud Kladno jde dolu, tak musi nekdo jit nahoru a motor si to proste odmakal. Nehlede na to, ze je to tady jedinej klub, kterej po vsech strankach bez vyjimek vyhovuje licencnim podminkam pro extraligu.


Naposledy upravil Siroko dne 11/3/2020, 19:51, celkově upraveno 1 krát

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 11/3/2020, 18:26

imbík napsal:Tak dle df Motoru se většina klubů shodla, aby postoupil Motor bez boje.
Mě by jen zajímalo jeslti by tahle situace nastala i loni když jsme celou soutěž vyhráli my a Jarin a spol by utřel.

To by si urcite buh Jarda vymohl at se hraje
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2020, 18:00

Tak dle df Motoru se většina klubů shodla, aby postoupil Motor bez boje.
Mě by jen zajímalo jeslti by tahle situace nastala i loni když jsme celou soutěž vyhráli my a Jarin a spol by utřel.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/3/2020, 17:41

Jaternička napsal:Hnupove to jsou. Stejne se zitra rozhodne o postupu Motoru. Preju jim to my na to stejne nemame a nase trapeni letos aspon bude u konce

Docela mě teď dostal Král na radiožurnálu.

Redaktor se ho tam taky ptal na to, jestli je spravedlivý, aby Kladno spadlo a Motor postoupil bez play off a co je ještě možné a Král řekl, že možné je všechno, protože rozhodují oni... Uff. No, vůbec Vám tohle nezávidím.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 11/3/2020, 17:35

Hnupove to jsou. Stejne se zitra rozhodne o postupu Motoru. Preju jim to my na to stejne nemame a nase trapeni letos aspon bude u konce
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/3/2020, 17:28

imbík napsal:Jednají nějak dlouho ne, od 3?

Už hotovo...Rozhodne zítra VV

Kluby Chance ligy nedospěly na dnešní společné schůzce k jednoznačnému doporučení, týkajícímu se jejího dalšího pokračování v návaznosti na mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví o hromadných veřejných akcích, které by předložily výkonnému výboru ČSLH. Výsledky jednání a zbývající části sezóny se bude výkonný výbor ČSLH jako řídící orgán soutěže zabývat na svém zítřejším jednání.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 11/3/2020, 17:28

Pouze se oddálilo rozhodnutí. Situace se samozřejmě bude zhoršovat a žádná liga se nedohraje.
Stačí se podívat na vývoj v ostatních zemích a koneckonců i u nás.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 11/3/2020, 17:28

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Tobi 11/3/2020, 17:27

Freyp: však už jsem nedávno psal, že jsme o něho stáli před sezonou ale Salfickej ho nepustil.

Tobi

Posts : 61
Join date : 30. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2020, 17:26

Jednají nějak dlouho ne, od 3?

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 11/3/2020, 17:25

Tak jsme se dohodli ze jsme se nedohodli Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 11/3/2020, 17:07

Zdar všem duklakum, já vím prd tak se zeptam povolanejsich, to jsme fakt stáli o Vozenilka? Jestli je to pravda, tak to je teda velka skoda, ze to nedopadlo

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 11/3/2020, 16:32

Podle mě se v Chance lize převezme formát extraligy a my si na možná poslední mač sezony počkáme do 29.3. Jen pevně doufám,že na sestupu Kladna se nic měnit nebude

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2020, 16:19

Tak to už víme, že Šlégr ví kde a jak tahat za nitky.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 11/3/2020, 16:19

To: hadas ten se taky cpe vsude ten Guma

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 11/3/2020, 16:17

Asi nechaji postoupit Motor no... s trochou nadsazky by to pak byla skoda, ze ta epidemie neprisla uz loni, kdy jsme vyhrali ZČ my 😃i když to samo byla ještě baráž.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/3/2020, 16:14

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2020, 15:43

Sranda je, že v některém bodě se striktně dodržují řády a v jiném je to trošku benevolentnější. Je ale fajn, že to vedení ELH neutnulo hned a chtějí počkat. Jsem zvědav jak teda dopadne Chance liga.....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/3/2020, 13:58


HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/3/2020, 13:50

V Polsku ukončili play off před semifinále... No, tak za půl hodiny to čekám u nás podobně.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 16 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 20 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru