Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
olin
Burberry
Pepino
karel granát
jajirk
MichalDJ
AJET0
Janosik
staříček
Kobson
Martynez
Excalibur
Kelt
wortyr
colorado44
Kuba
Siroko
hcd
Karlos
pegy18
Vasoj84
Lázňator
Luc2as
Duklacek
krap
DUKLIČKA
hadas (admin)
Geofree
Falk HCD
kancler
freyp
imbík
Ujo
ralff
sz108
HCDTOM
Jaternička
Tobi
richmonds
ondrej.n
Lufa
MarkusHCD
vn
47 posters

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/4/2020, 23:47

Teda ne že bych v halu nějak věřil. V tomhle ohledu jsem skeptický už xx let, ale jen tak napsat, že hala nebude a bla bla bla... To je docela zajímavý postoj.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/4/2020, 22:41

Souhlasím opět s richmondsem. Hala nebude, je to jen hra s námi fanoušky a ostatními lidmi. Teď budou důležitější věci na pořadu dne.... a tím pádem dobrý důvod nedělat nic...

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 4/4/2020, 20:50

ještě jsi tam zapomněl zmínit Brože když jsi na ta samá pozitiva Very Happy Financování nebylo zajištěné ani když bylo dobře, uteklo několik měsíců a není nic, pouze informace, že město stavbu samo neutáhne a nezaplatí. Ve světle tohoto je dobrý nápad dát další velké desítky milionů za projekt, který má pramalou šanci být postavený? Ve městě je víc věcí, co jsou potřeba a ty postavit jdou...
Jeden projekt se tu už zaplatil, na jeho základě bylo i stavební povolení, ale že by stála nějaká hala?
Jasně, smlouva je určitě s projektanty postavená tak, že oni to udělají zadarmo a jestli se to někdy postaví, tak teprve dostanou zaplaceno Very Happy To chce fakt hlavičku ohánět se"nikdo neví jak je postavená smlouva", jak jako může být postavená abychom za to nic neplatili?

Snad zbyde městu alespoň na nákup nové skříně, kam bude ty projekty a studie strkat...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 4/4/2020, 20:14

To fakt miluju takový negativistický postoje, ať udělaj na městě cokoli, tak všechno špatně. Vůbec nikdo tady zřejmě nemá ponětí jak je postavená smlouva mezi projektanty a zadavatelem, ve který fázi realizace stavby mají být peníze vyplacený, atd. Ale hlavně, že už jsou desítky milionů vyhozený.
Já tedy půjdu proti proudu, protože v realizaci nové areny věřím. Jestli to bude v 2023 nebo 2024 je mi fuk.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 535
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 4/4/2020, 19:11

Hadas

mno, pokud bereš vyhození desítek milionů jako"alespoň něco", tak to samozřejmě úspěch je...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/4/2020, 17:04

Iluze si nedělám, ale pořád lepší, než kdyby se na to vy... úplně a vymluvili se na krizi. Třeba to přijde, ale už tak je ostuda, že kraj nemá žádnou takovou halu, která bude vyhovující nejen pro hokej.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 4/4/2020, 15:39

Hadas

já jako chápu, že to pro lidi kolem hokeje vypadá jako dobrá zpráva, ALE co si pamatuji, tak není vlastně ani vyřešené financování stavby, takže mi to přijde podivná strategie. Ekonomika bude potřebovat investice i ze státního, o tom žádná, ale právě tím spíš by se měly ty prachy dávat do věcí, co jsou realizovatelné a mohli tam makat a vydělávat lidi při stavbě. Takhle dostane prachy pár architektů z Prahy a může dost dobře skončit jen u papíru, a pak budou ty prachy chybět na věci, které by se jinak prostě fakt postavilo.
Čímž nejsem proti hale jako takové, ale sypat peníze do přípravy něčeho, co nevím jak zaplatím, to mi prostě nedává smysl(tedy dává jeden, ale ten je ošklivý)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/4/2020, 15:08

Hm, tak uvidíme... Každopádně už se v tom milionů utopilo hodně a bude asi těžký to jen tak poslat k ledu ;-)

https://jihlavska.drbna.cz/zpravy/spolecnost/11180-jihlava-skrta-v-letosnim-rozpoctu-projekt-multifunkcni-areny-ale-bude-pokracovat.html
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 4/4/2020, 13:00

jajirk napsal:Hokej je prostě obchod a práce, doba kdy za tým hrají místní už je pryč dávno. A když máme šikovného odchovance, kterému nevyšla sezóna ( jako celému týmu), tak ho posíláš pryč. Za mě kéž by tu zůstal, pořád je to hokejista jakých moc nemáme.

Rozhodně souhlasím....Letos byl marnej, ale to se dá říct o celém týmu, já sám jsem na něj často nadával a kritizoval ho...nicméně ty 2 předchozí sezóny měl zase výborný...takže pokud bude chtít pokračovat u nás, tak jsem jednoznačně pro...je to na chance ligu lepší průměr a i když měl bídnou sezonu a nešlo mu to jako loni, byl 6. v týmový produktivitě...takže těžko budeme shánět někoho jeho kvalit...
Je spoustu jiných, co by naše řady měly opustit....
No ale pokud se rozhodne, že tady hrát nechce...nebo to bude brát jako znouzectnost...tak nechť si jde za lepším...
Naše soupiska by se měla skládat z hráčů, co zde hrát chtějí a budou se rvát za úspěch Dukly(to jde samozřejmě ruku v ruce s tím, že i ti hráči budou ve finále úspěšní)....Pokud to angažmá u nás bere někdo jako slušnou možnost, jak vydělat prachy...tak to ať tam radši hraje někdo z juniorů...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 4/4/2020, 09:50

Hokej je prostě obchod a práce, doba kdy za tým hrají místní už je pryč dávno. A když máme šikovného odchovance, kterému nevyšla sezóna ( jako celému týmu), tak ho posíláš pryč. Za mě kéž by tu zůstal, pořád je to hokejista jakých moc nemáme.

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/4/2020, 07:39

Matej super ..treba to bude s tim zoldactvim trochu jinak..

a pan Andel ten at si jde vykonama tu chybet nebude
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 3/4/2020, 23:52

Excalibur napsal:"Někdo čeká na nabídku z extraligy". No myslím, že se to týká jednoho hráče a po letošní sezoně asi bude na nabídku z extraligy čekat dlouho.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy to rozhodně
Každopádně Mates dobrý, Andiho pokud se vzpamatuje, tak bych nechal k němu, loni jim to šlo...
Ale jediné co, tak byli zápasy, kdy se teda Mates (nejen on) opravdu nesnažil, nebo to nebylo vidět.. viz poslední match v Třebíči, to mi leží v žaludku dodnes

Duklacek

Posts : 952
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 3/4/2020, 23:45

Matěj zůstává, super zpráva. Teď hlavně pořádně poskládat obranu.
Co Szathmáry, ten se teda hodně zlepšil.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 3/4/2020, 22:06

jajirk napsal:https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=11818
Lístků tam pořád zbývá nějak moc. Co vy na to, kdo se přidá? Jednou za sezónu by jsme halu mohli vyprodat, ne?

Hezká akce Exclamation Snad "přijde" víc lidí, než na skutečný hokej, co chodí v chance lize Smile )

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 3/4/2020, 20:08

imbík napsal:Markus: Vidím to stejně a hlavně asi to zvolil i Matěj. Překvapilo mě to, čekal jsem, že ten Vsetín.
Anděl určitě bude z těch co čekají na ELH. Otázkou je zda otraveneho hráče chce někdo do ELH kádru no tabene když bude z čeho vybírat.


Pokud se Andy "nezletýruje" je velká pravděpodobnost,že bude kopírovat dráhu č.19 (a Petr Kaňkovský to není,jasnosti Very Happy )

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/4/2020, 19:49

Markus: Vidím to stejně a hlavně asi to zvolil i Matěj. Překvapilo mě to, čekal jsem, že ten Vsetín.
Anděl určitě bude z těch co čekají na ELH. Otázkou je zda otraveneho hráče chce někdo do ELH kádru no tabene když bude z čeho vybírat.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 3/4/2020, 19:32

Pekr super ! Ale snad se zadaří sehnat kvalitní obránce, tam byl náš největší průser. Na pořádnýho golmana bohužel asi finance nebudou.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 3/4/2020, 19:20

Mates asi myslí podobně jako já. Je lepší mít smlouvu na cca 80 000,-Kč měsíčně nebo každého 15. tého fakticky cca 40 000,-Kč vybrat z konta?Za mě jednoznačně volím variantu č. 2,tedy vrabce v hrsti. Heslo "Nikdo Vám nedá tolik peněz,kolik Vám já můžu slíbit" už několika klubům zlomilo vaz.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 3/4/2020, 19:14

https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=11818
Lístků tam pořád zbývá nějak moc. Co vy na to, kdo se přidá? Jednou za sezónu by jsme halu mohli vyprodat, ne?

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 3/4/2020, 18:39

Matěj Pekr, to je skvělá zpráva. Sice se tady psalo, že končí, ale přesto jsem věřil, že si to tu ještě prodlouží.

Teď hlavně tu obranu. „U některých hráčů jsme v jednáních již pokročili, s některými dále jednáme. Někdo čeká na nabídku z extraligy a někdo se rozhodl přijmout nabídku jinde. Příchody zveřejníme od 1.5.2020,“ na oznámení příchodů si ještě měsíc musíme počkat.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 3/4/2020, 16:02

Uvidime co obrana no.. tam to bude zajimave

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 3/4/2020, 15:29

Ano, o Pekrovi se rikalo, ze je zoldak, ale letos jako jeden z mala bojoval, i kdyz se mu nedarilo treba...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/4/2020, 15:15

Matěj Pekr je skvělá zpráva. Jak já ho nesnášel, když hrál proti nám. Byl jsem malinko "nasranej", když přišel, ale ten chlap se prostě pere za klub, ve kterém hraje. A je mi jedno, jestli je jeho motivace srdeční, finanční nebo jen sportovní. Prostě se pere a je to na jeho hře vidět.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 3/4/2020, 13:41

Martynez napsal:Andel?
jj, myslel jsem Anděla, ale jenom hádám.

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 3/4/2020, 13:32

Matěj super!!!!!

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 3/4/2020, 13:32

Andel?

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 3/4/2020, 13:26

"Někdo čeká na nabídku z extraligy". No myslím, že se to týká jednoho hráče a po letošní sezoně asi bude na nabídku z extraligy čekat dlouho.

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 3/4/2020, 13:01

To je mi ale pjekvápko👍
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 535
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 3/4/2020, 13:00

Matej Pekr pokračuje. Za mě super:) Kam ty lidi na ty zaručený zprávy choděj, to netuším......

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 3/4/2020, 11:39

Matej pekr?

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 3/4/2020, 11:00

freyp napsal:tak dneska to někdo od nás podepsal na novou sezonu, doufám že to není fňukna Pohl... Ten si může jít cvrnkat kuličky do Horní Dolní

A nebo Vasek Puza, snazi se, ale vic jak na Zdar to neni...

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 3/4/2020, 10:20

tak dneska to někdo od nás podepsal na novou sezonu, doufám že to není fňukna Pohl... Ten si může jít cvrnkat kuličky do Horní Dolní

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 3/4/2020, 04:48

Kuba napsal:
Lufa napsal:
Tak vedení Motoru na rozdíl od Dukly pochopilo, že opravdu pořádnej gólman je základ úspěchu. Obzvlášť v první sezoně.

V extraligové sezoně tady pořádnej gólman byl.

to byl no....jenže na střídačce nám byl platnej jak mrtvýmu zimník Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kuba 2/4/2020, 20:38

Lufa napsal:
Tak vedení Motoru na rozdíl od Dukly pochopilo, že opravdu pořádnej gólman je základ úspěchu. Obzvlášť v první sezoně.

V extraligové sezoně tady pořádnej gólman byl.

Kuba

Posts : 21
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 2/4/2020, 08:24

To je asi pravda ale hlavně nebudou chtít procpat nějakýho golmana do trejdu NHL na úkor vlastních výsledků.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/4/2020, 08:16

Lufa: Buďejicky Motor bude vstupovat do ELH s jiným rozpočtem, který Ciliaka utáhne. A hlavně v Kometě se to změnilo. Nám tenkrát strčili Vejmelku, protože Ciliak byl jasná 1. A ono teď budou úplně jiné možnosti.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 2/4/2020, 08:03

Tak vedení Motoru na rozdíl od Dukly pochopilo, že opravdu pořádnej gólman je základ úspěchu. Obzvlášť v první sezoně.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 1/4/2020, 23:54

sz108 napsal:no ale když Brož může být 86., tak to trošku dehonestuje to umístění Suchánka...
Jsem rád, že nejsem sám Smile
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 535
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 1/4/2020, 21:00

Říkám já Very Happy
neviděl jsem jejich zápasy, jen sestřihy...
ale dle statistik a těch sestřihů bych ho viděl jako 5.-6. beka v ČB...
dopředu nic extra a vzádu si to odbránil...ale to letos při formě ČB nebylo nic těžkýho...
každopádně svým dílem přispěl k suverenitě motoru, nicméně výš v pořadí bych ho rozhodně neřadil než ten rozptyl 70.-90.místo....
no ale když Brož může být 86., tak to trošku dehonestuje to umístění Suchánka...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/4/2020, 20:00

Nejslabší z beku? Říkal kdo?

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 1/4/2020, 19:30

imbík napsal:https://www.hokej.cz/top-100-hracu-sezony-jakub-suchanek-87-misto/5047404
Otázka je kdo ty žebříčky sestavuje, Sege až na 87 místě? 🤔 Bek co před sezónou hrál 2 sezóny za sebou v ElH 😀 . Kdo to v Chance lize může říct? 🤔

já na tom nevidím nic podivuhodného...v budějicích byl z těch beků nejslabší, takže bych ho řadil mezi 70.-90. flek...
není to pořadí za zásluhy, ale za výkony v letošní sezóně...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 1/4/2020, 17:25

https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=11818


Dukla Jihlava chce vyprodanou CZ LOKO Arenou podpořit seniory na Vysočině.



a jdem do toho

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/4/2020, 11:16

https://www.hokej.cz/top-100-hracu-sezony-jakub-suchanek-87-misto/5047404
Otázka je kdo ty žebříčky sestavuje, Sege až na 87 místě? 🤔 Bek co před sezónou hrál 2 sezóny za sebou v ElH 😀 . Kdo to v Chance lize může říct? 🤔

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 1/4/2020, 04:41


mohli tam ještě dopsat...
A ještě v jedné položce je nejlepší v lize. Ze všech hráčů v lize vévodí tabulce ve fakování vlastních fanoušků, letos to zvládl 2x. Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 31/3/2020, 17:09

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 31/3/2020, 11:58

No ono taky spousta lidí si rozmyslí jestli jít či nejít na hokej. Už letošní sezóna ukázala, že fanoušek Dukly vydrží dost, ale ne všechno.
Zoldaci spadnou na hubu, jen aby ještě nestáli ve frontě před zimakem a neprosili, že tu budou hrát za 30-40 000. 😉 I normální zaměstnanec nebude vydělávat 30, takže hokeje se to dotkne obzvlášť. 😉

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 30/3/2020, 23:42

to aby odnaučili naše kluky ukazovat na vlastní fanoušky, že jsou jedničky...
No pro některé hráče a některé členy vedení to bude fuška začít se chovat jako profík po těch letech, kdy byli fanoušci bráni jako verbež


richmonds napsal:O mladé kusy bude asi docela zájem, přeci jen jsou levnější tak to víc týmů riskne. Výhoda by bylo mít prachy protože ceny dobrých hráčů půjdou asi zásadně dolů(kor jestli zůstanou zavřené hranice a lidi, co teď hrají v cizině budou hledat něco tady), asi docela velká šance na postup(pokud nepřijdou s nějakou kulišárnou).

Jestli tenhle stav vydrží ještě dva měsíce, firmy to vyšťaví takže očekávám, že se zvýší význam fanouška protože vstupné bude obecně nejdosažitelnější příjem pro kluby (tím pádem i týmy s dobrou základnou fanouškovskou budou mít velkou výhodu finanční)

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 30/3/2020, 20:45

O mladé kusy bude asi docela zájem, přeci jen jsou levnější tak to víc týmů riskne. Výhoda by bylo mít prachy protože ceny dobrých hráčů půjdou asi zásadně dolů(kor jestli zůstanou zavřené hranice a lidi, co teď hrají v cizině budou hledat něco tady), asi docela velká šance na postup(pokud nepřijdou s nějakou kulišárnou).

Jestli tenhle stav vydrží ještě dva měsíce, firmy to vyšťaví takže očekávám, že se zvýší význam fanouška protože vstupné bude obecně nejdosažitelnější příjem pro kluby (tím pádem i týmy s dobrou základnou fanouškovskou budou mít velkou výhodu finanční)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru