Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Hhs23
Janosik
Thoor93
Lázňator
MarkusHCD
Lufa
Duklacek
Vasoj84
pegy18
Ujo
Martynez
olin
DUKLIČKA
staříček
freyp
Kelt
arthur
Luc2as
MichalDJ
ralff
ondrej.n
krap
Falk HCD
Excalibur
richmonds
Geofree
sz108
Siroko
Jaternička
Tobi
Laďa
hadas (admin)
Ryben
imbík
kancler
HCDTOM
vn
41 posters

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 16:39

richmonds napsal:HCDTOM
jsem to napsal celkem dost jasně přeci, takže když si to fakt přečteš, hned ti cvakne, že zpochybňuji přímý sestup jako příčinu toho, že je vždy někdo nejslabší, nejchudší...protože přesně tak jsi to napsal, příčina, důsledek a za rovnítko považuješ přímý sestup Wink

Tak to nemyslím. Myslím to tak, jak píše Krap ohledně modelek. Jedna z nich prostě bude vybrana jako "nejošklivější" kdyby byla takova soutez jen mezi nima. A neříkám, že v té vesnici není tak hezká holka nebo nemůže být. Ale aktualne zpetne na hokej Very Happy  v chance lize není, dobře možná ted motor, ale dlouhodobě? Nastane to, ze se tam dostane někdo mnohem horší.

Dukla poslední nebyla, to je pravda, ale přiznejme si, jak ona se snazila a jak Litvínov. Ano, taktizoval, připravoval se. Ale v baráži padl kdo? tým z chance ligy. a je to v pořádku, byla přímá konfrontace, lepší nahradil horšího, vybojoval si právo tam být. Vybojoval a daří se jim, teď se akorát vzal ten polštar a ja si proste nemyslím, že by Motor v te konfrontaci uspel kvalitativne ani letos. Máte pravdu s tou unavou, to jako ano. Nic neni dokonaly, ani jsem jeden druh tak nenazval

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 16:19

KRAP
no jo, třeba my byli podle současných pravidel nesestupoví...že Litvínov dokáže hrát o sestup se 100 mega rozpočtem podle mě nesvědčí o kvalitě organizace a nutnosti ji dávat další šance udržet příslušnost v ELH.

Jinak, to bylo za baráže, kdy končila baráž? To se to pak buduje kádr na další sezonu. Nebyla to také jedna z příčin?

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 6/3/2020, 16:14

Přesně chápu, jak to HCDTOM myslí s tím přímým postupem a sestupem.
Když pojedou Krainová, Veršová a Kuchařová do Špindlu a jedna z holek odjede domů, tak to automaticky neznamená, že Máňa z Kopidlna tu jednu může nahradit a bude si mít s nimi co povídat.
Protože obě soutěže jsou od sebe dost daleko. Svědčí o tom to, že pravidelně bývalý prvoligový tým končí v ELH na sestupových pozicích a to i po obměně postupového kádru.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 15:47

HCDTOM
jsem to napsal celkem dost jasně přeci, takže když si to fakt přečteš, hned ti cvakne, že zpochybňuji přímý sestup jako příčinu toho, že je vždy někdo nejslabší, nejchudší...protože přesně tak jsi to napsal, příčina, důsledek a za rovnítko považuješ přímý sestup Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/3/2020, 14:34

DUKLIČKA napsal:Ať se tam dneska třeba seřežou. Kdo z Vás jde zítra na velice atraktivní utkání DUKLY se Sokolovem ?

Křeslo pro hosta, Bakaláři a zápasy Dukly k té sobotě tak nějak patří a já jsem pro dodržování tradic:D

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 13:56

richmonds napsal:Mno, já vím, že jsi proti tomu, teda hlavně proti tomu aby někdo z chance šel do ELH :-) Ale máš tam zajímavý obrat, který ti moc rád napadnu Very Happy  viz copy:
"Vždycky někdo je nejslabší, nejchudší atd... To je ten problém přímého sestupu"

takže bez něj tam není nikdo nejslabší, nejchudší, atd? Přitom je to leots vyrovnanější než když byla baráž, tam byl vždy nějaký odpadlík, co se šetřil právě jen na baráž a hrál kulové

A co ti tam nesedi? : ) Já to myslel ve smyslu, že i v té elitě někdo takový být musí prostě musí, ale to negarantuje, že takový klub je automaticky srovnatelný s týmem v chance lize. Nebo jak to myslíš ty ? Já diskusi rád v každém směru a jsem za ní rád, zaroven nemám patent na rozum a nechci ani působit jako demagog : )

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 13:47

Mno, já vím, že jsi proti tomu, teda hlavně proti tomu aby někdo z chance šel do ELH :-) Ale máš tam zajímavý obrat, který ti moc rád napadnu Very Happy viz copy:
"Vždycky někdo je nejslabší, nejchudší atd... To je ten problém přímého sestupu"

takže bez něj tam není nikdo nejslabší, nejchudší, atd? Přitom je to leots vyrovnanější než když byla baráž, tam byl vždy nějaký odpadlík, co se šetřil právě jen na baráž a hrál kulové

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 13:34

richmonds napsal:ale tak je to první sezona, příště to bude jiné jak většině dojde, že nechávat to na poslední chvíli není cesta, takže čekám, že kvalita půjde přeci jen zase trochu nahoru a hlavně i ten tlak bude hned od začátku větší jak všichni budou mít v paměti, co se dělo letos...

Tak se to spíš schová a rozprostře. Ale efekt je stejný přece. Vždycky někdo je nejslabší, nejchudší atd... To je ten problém přímého sestupu a teď s tím spojené buď spekulace a nebo názory na spekulaci. Oboje přináší degradaci soutěže. Naštěstí volatilita produktu (hokej )je nízka a tak všichni dál chodit budou, což nevytváří na svaz ani kluby žádný tlak.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 6/3/2020, 13:31

Já a synator a dalsi dva v aute


Naposledy upravil Lázňator dne 6/3/2020, 13:37, celkově upraveno 1 krát

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 6/3/2020, 13:18

Ať se tam dneska třeba seřežou. Kdo z Vás jde zítra na velice atraktivní utkání DUKLY se Sokolovem ?

DUKLIČKA

Posts : 1516
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 13:14

ale tak je to první sezona, příště to bude jiné jak většině dojde, že nechávat to na poslední chvíli není cesta, takže čekám, že kvalita půjde přeci jen zase trochu nahoru a hlavně i ten tlak bude hned od začátku větší jak všichni budou mít v paměti, co se dělo letos...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 13:06

v cr pomuze snad jedine primy sestup 4 týmů Laughing Laughing

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 12:58

imbík napsal:Lucas2 Jojo tehdy Vary Litvinov začínal v úterý večer na 4,5 a do pátku spadl na 1,8 na remízu. Výhru litvínova v prodloužení dokonce stáhli z nabídek těsně před zápasem. Když jsem na to upozorňoval všechny na fóru a psal na CSLH tak mě všichni uklidňovali, že k dohodě nedojde. Bum 😀 pak se všichni divili.

oni jen hráli, že se diví...dopadlo to jak chtěli Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/3/2020, 12:49

Lucas2 Jojo tehdy Vary Litvinov začínal v úterý večer na 4,5 a do pátku spadl na 1,8 na remízu. Výhru litvínova v prodloužení dokonce stáhli z nabídek těsně před zápasem. Když jsem na to upozorňoval všechny na fóru a psal na CSLH tak mě všichni uklidňovali, že k dohodě nedojde. Bum 😀 pak se všichni divili.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 6/3/2020, 12:41

já jsem náčelník lakotů takže O2 neplatím, tudíž uvidím jen kometu s pardubkama a tam to bude celkem boj hádám...takže si pak jen přečtu dojmy kolegů na LIT-KLA

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 6/3/2020, 12:35

Bude to dneska asi slušnej kabaret Smile
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 6/3/2020, 12:18

Ja mam tip jinej.. Brizgala dostane 3 laciny v prvni a bude hotovo...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 6/3/2020, 12:08

To: HCDTOM mam uplne stejny pocit z toho Kladna...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/3/2020, 11:54

Něco mi říká, že Kladno nespadne. Nevím proč, ale mám pocit takový.
Jinak je smutný, kam se ELH dostala, už ta nedůvěra je ve vzduchu a hrozně to soutěž degraduje. Snad tohle nebude každý rok takto, je to nedůstojné. Ať už je pravda kdekoliv

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 6/3/2020, 07:15

imbík napsal:PS: Kurz na remízu je nižší, než výhra hostů a jen málo o něco větší než na výhru domácích..... Tipsport ví, nebo neví co čekat? 🤔
To se takle nedá brát Tipsport začínal na kurz 4,3 na remízu, ale ten kurz dolů srazí množství sázejících a částky na remízu... Všichni dávaj remízu a tak to jde dolů..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/3/2020, 06:17

PS: Kurz na remízu je nižší, než výhra hostů a jen málo o něco větší než na výhru domácích..... Tipsport ví, nebo neví co čekat? 🤔

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/3/2020, 06:15

Leda, že by jsme došli a řekli jim, nám taky seberte body, my jsme taky hráli s junkama a znevážili dobré jméno soutěže... 😀😀
Vary nikdo nepotresta..... nebo takhle počká se jak moc velká fraška bude dneska v Litvínově.....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 5/3/2020, 20:42

Aby ještě něco nesebrali nám,přece jen,juniorů jsme taky včera měli poměrně dost Very Happy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 5/3/2020, 20:28

No nevím četl sem to na internetu, tak sem si myslel že by vás to mohlo zajímat no.

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 5/3/2020, 20:25

staříček napsal:Ted jde jěště o to jak rozhodne komise, varům hrozí odebrání bodů nebo vyloučení ze soutěže Shocked Shocked

body ne - komise se sejde až po rozehrání předkola = narušilo by to regulernost soutěže. By museli hned.
Vyloučení taky nehrozí - stejné důvody + mraky dalších

takže maximálně prachy, co jsem četl, strop je půl mega...takže Vary mohou být v klidu

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/3/2020, 20:21

To: staricek vylouceni ze souteze? To asi snad ne ne? I kdyz Jarda by to mohl osefovat takhle...😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 5/3/2020, 20:16

Ted jde jěště o to jak rozhodne komise, varům hrozí odebrání bodů nebo vyloučení ze soutěže Shocked Shocked

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/3/2020, 20:11

Zítra to bude každopádně zajímavé. Myslim ze to bude Jarouš.Faktor Hubl Lukeš rozhodne.Pristi rok skonci a Litvinovu nepomuze ani svatej.Muj nazor.

DUKLIČKA

Posts : 1516
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 5/3/2020, 19:52

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/3/2020, 19:15

Presne, JJ ani faulovat neumi!!!

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/3/2020, 19:12

Geofree: Vrbata je ubrečinek to je jasný. Zrovna tito 3 hráči jsou čistí jako lilie. Ti by pro samou fair play radši svoje kluby viděli v Chance lize....😉👏

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 5/3/2020, 17:25


Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 5/3/2020, 16:36

richmonds napsal:co jsem četl komentáře o utkání Kometa - Kladno, tak to přišlo lidem hodně proti fair play. Takže ono jde vlastně jen o to, s jakými jmény se po ledě dresy potulují, než o to, jak vlastně hrají..

A jak tu již padlo, zvláštní je, že utkání KVA-LIT, které dopadlo jak oba kluby potřebovaly, svaz ani komise neřešily. Divný metr

Já s tebou souhlasím, mělo se to řešit a neřešilo a tohle je důsledek. Jak se říká s jídlem roste chuť a tohle už byl ze strany Varů výsměch všem do očí. To ať se na mne nikdo nezlobí. Když se odečítají body a hodně bodů za blbý administrativní chyby (Motor, Boleslav a další v minulosti), mělo by trestat i tohle.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 5/3/2020, 16:24

co jsem četl komentáře o utkání Kometa - Kladno, tak to přišlo lidem hodně proti fair play. Takže ono jde vlastně jen o to, s jakými jmény se po ledě dresy potulují, než o to, jak vlastně hrají..

A jak tu již padlo, zvláštní je, že utkání KVA-LIT, které dopadlo jak oba kluby potřebovaly, svaz ani komise neřešily. Divný metr

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 5/3/2020, 16:21

Jaternička napsal:
ralff napsal:
Jaternička napsal:
ralff napsal:Valná hromada APK se ve středu ve Velké Bíteši zabývala duelem Vítkovic s Karlovými Vary, které do Ostravy přijely převážně s juniory, a podala podnět předsedovi disciplinární komise TELH Viktoru Ujčíkovi, aby se jednáním Energie zabýval.

https://www.hokej.cz/vary-jednaly-proti-duchu-fair-play-zlobi-se-kluby-co-disciplinarka/5047094

podle me Vary ale zadny pravidlo neporusili takze proc je trestat?

To ze to byla svinarna je jasny ale trestat je chteji podle ceho?

Že prej "paragraf 29 disciplinárního řádu (jednání proti fair play)."

to je dobry paragraf...tim se muzes ohanet proti cemukoliv..a ze se teda nic nedelalo kdyz Vary sehrali divadlo v barazi s Litvinovem?

pocka se az jak to dopadne zitra a pokud by Jarous spadl tak se administrativne vyhodi Vary Very Happy

Jenom cituji z vyjádření APK. Byla to sviňárna a né první od nich. Takže trest by byl na místě.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 5/3/2020, 16:13

ralff napsal:
Jaternička napsal:
ralff napsal:Valná hromada APK se ve středu ve Velké Bíteši zabývala duelem Vítkovic s Karlovými Vary, které do Ostravy přijely převážně s juniory, a podala podnět předsedovi disciplinární komise TELH Viktoru Ujčíkovi, aby se jednáním Energie zabýval.

https://www.hokej.cz/vary-jednaly-proti-duchu-fair-play-zlobi-se-kluby-co-disciplinarka/5047094

podle me Vary ale zadny pravidlo neporusili takze proc je trestat?

To ze to byla svinarna je jasny ale trestat je chteji podle ceho?

Že prej "paragraf 29 disciplinárního řádu (jednání proti fair play)."

to je dobry paragraf...tim se muzes ohanet proti cemukoliv..a ze se teda nic nedelalo kdyz Vary sehrali divadlo v barazi s Litvinovem?

pocka se az jak to dopadne zitra a pokud by Jarous spadl tak se administrativne vyhodi Vary Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 5/3/2020, 16:02

Jaternička napsal:
ralff napsal:Valná hromada APK se ve středu ve Velké Bíteši zabývala duelem Vítkovic s Karlovými Vary, které do Ostravy přijely převážně s juniory, a podala podnět předsedovi disciplinární komise TELH Viktoru Ujčíkovi, aby se jednáním Energie zabýval.

https://www.hokej.cz/vary-jednaly-proti-duchu-fair-play-zlobi-se-kluby-co-disciplinarka/5047094

podle me Vary ale zadny pravidlo neporusili takze proc je trestat?

To ze to byla svinarna je jasny ale trestat je chteji podle ceho?

Že prej "paragraf 29 disciplinárního řádu (jednání proti fair play)."
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 5/3/2020, 15:59

ralff napsal:Valná hromada APK se ve středu ve Velké Bíteši zabývala duelem Vítkovic s Karlovými Vary, které do Ostravy přijely převážně s juniory, a podala podnět předsedovi disciplinární komise TELH Viktoru Ujčíkovi, aby se jednáním Energie zabýval.

https://www.hokej.cz/vary-jednaly-proti-duchu-fair-play-zlobi-se-kluby-co-disciplinarka/5047094

podle me Vary ale zadny pravidlo neporusili takze proc je trestat?

To ze to byla svinarna je jasny ale trestat je chteji podle ceho?
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 5/3/2020, 15:57

Valná hromada APK se ve středu ve Velké Bíteši zabývala duelem Vítkovic s Karlovými Vary, které do Ostravy přijely převážně s juniory, a podala podnět předsedovi disciplinární komise TELH Viktoru Ujčíkovi, aby se jednáním Energie zabýval.

https://www.hokej.cz/vary-jednaly-proti-duchu-fair-play-zlobi-se-kluby-co-disciplinarka/5047094
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 4/3/2020, 21:46

imbík napsal:Líbí se mi, že ti co schvalovali uzavření ELH nadávají na zápasy a kvalitu zápasů v Chance lize kde o nic nejde. 😀  Doufám, že se i jim líbil průběh včerejšího zápasu Vítkovic a Varů, kde za stavu 7-0 se trefily i Vary a celý stedion jim za to tleskal. Takové pěkné a kulturní prostředí to bylo....

Jinak byl jsem na florbale, takže jen počítám onlajny a zdá se, že jsme žádný faul nepřiznali?👏 Byli jsme to vůbec my? 🤔😱🙏

To bude nejspíš na mě Smile  Takže dneska o nic nešlo? Dukla hrála o udržení 9 pozice, Třebíč také = o něco šlo a kvalita příšerná.
Za druhé,kvalita soutěží opravdu nesouvisí s herním řádem jednotlivých lig
Za třetí KV a Vítky to souvisí s uzavřením, které vlastně ani není, jak?
za čtvrte. Vzpomen si na zápas Dukla vs Litvinov, kdy bylo o baraži jasno, byla to taková kvalita jako chance liga, kde o nic nejde? Nezdá se mi. Je jasný, že i přesto, že by v elh o nic nešlo, tak se to nedá srovnat s uzavřením chance ligy.
za páté: Je to jedno, každý má svůj názor : )

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/3/2020, 21:36

Líbí se mi, že ti co schvalovali uzavření ELH nadávají na zápasy a kvalitu zápasů v Chance lize kde o nic nejde. 😀 Doufám, že se i jim líbil průběh včerejšího zápasu Vítkovic a Varů, kde za stavu 7-0 se trefily i Vary a celý stedion jim za to tleskal. Takové pěkné a kulturní prostředí to bylo....

Jinak byl jsem na florbale, takže jen počítám onlajny a zdá se, že jsme žádný faul nepřiznali?👏 Byli jsme to vůbec my? 🤔😱🙏

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 4/3/2020, 20:30

Tak tedy vzhůru do Chacharstánu

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 4/3/2020, 20:27

Jen na popíchnutí pro některý - nepozastavujete se nad tím, že jsme do Ústí nejeli v nejsilnější sestavě ? Idea

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 4/3/2020, 20:23

A nespát ve Staligradu,alou domů!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 4/3/2020, 20:15

...domácí zaslouží za sezonu pochvalu,dlouho se tam plácali na dně se Sokolovem a Jihlavou. Komentátor dnes 1. No a my,teď se ukáže,ale já chci jít na hokej i v sobotu,tudíž série Někdo-Dukla 1:3,HCD Olé!!!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 4/3/2020, 20:11

Za me teda velka pochvala za hrace c. 72 v obrane, Dvorak? Super vykon.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 4/3/2020, 20:10

Jaroš by měl na trénincích jezdit nájezdy na gólmany...jak Brože, tak Chaloupka vždycky někdo totálně vykoupe v těch nájezdech...
ať teda jenom nechválíme dneska Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/3/2020, 19:57

9 místo v téhle lize je jako zárukou kvalitního hokeje ?
Doporučuji ti shlednout nějaký zápas nižších lig ve švédsku rusku nebo finsku..ta nekvalita je stejná jako tebou pořad odsuzovana chance liga
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 4/3/2020, 19:56

To: HCDTOM jj navic si myslim, ze v Litaku se nam nedari moc a ioni to byla bida s nima...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 4/3/2020, 19:49

vn napsal:Tak pojdme spekulovat koho radeji do predkola? Poruba nebo Litky?...za me Porubu, i kdyz se ted hodne zvedla

Raději Porubu, Litaky jsme tady měli nedávno. A oni mají poměrně dost golů, což pro naší obranu ideal nebude. Tak asi proto, ale porazíme oba soupeře si myslim. Exclamation

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru