Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+35
Tobi
Pepino
mjrkk
freyp
Duklacek
Janosik
Ujo
Vasoj84
Siroko
mcelansky
staříček
Kelt
Martynez
jajirk
Hhs23
karel granát
MichalDJ
Luc2as
krap
Kuba
ondrej.n
richmonds
kancler
sz108
Jaternička
DUKLIČKA
Lázňator
MarkusHCD
imbík
hadas (admin)
ralff
Excalibur
Ryben
vn
Geofree
39 posters

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/1/2020, 20:59

Geofree napsal:
MarkusHCD napsal:Dnešek mi vzdáleně připomněl finále MS 2010

jakože se oba zápasy hrály s černým pukem? Laughing

Přesně,ale hlavně ten závěr,alespoň trochu oživení a letos snad první emoce

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/1/2020, 20:57

MarkusHCD napsal:Dnešek mi vzdáleně připomněl finále MS 2010

jakože se oba zápasy hrály s černým pukem? Laughing
K zápasu bych jenom dodal, že Míša Poletín mě dlouho napínal, když na přesilovce korčuloval na modré čáře, nakonec se vydal před bránu a hned z toho byl gol... To tam Michale se svojí postavou nemůžeš zajet hnedle?


Naposledy upravil Geofree dne 27/1/2020, 20:59, celkově upraveno 1 krát

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/1/2020, 20:55

já byl na stadionu už hodinu před zápasem abych potvrdil, že jsem největší fanoušek a je mi naprosto jedno jakej hrajeme hokej. Mě vlastně stačí jen když tam rozsvítí aspoň

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/1/2020, 20:54

DUKLIČKA napsal:Kdo z Vas byl dneska na stadionu?

Já s juniorkou jsme tu odvahu opět našli!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/1/2020, 20:51

DUKLIČKA napsal:Kdo z Vas byl dneska na stadionu?

Já ne...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/1/2020, 20:44

Kdo z Vas byl dneska na stadionu?

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/1/2020, 20:39

Dnešek mi vzdáleně připomněl finále MS 2010

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/1/2020, 20:24

Ja bych dneska pochvalil Jirase, na to ze je po dlluhem zraneni si svoje odehral...a pak asi uz jen ty zminovane, kterym to opravdu neni u zadele no....

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 27/1/2020, 20:19

imbík napsal:No hra je pořád strašně upracovana, ale pořád to bylo hokejovější než  ta Kadaň. Sudí dneska tomu dali korunu, to už vážně rozum přestává pobírat co se tady v téhle lize děje.....

Ty bys chtěl do trabanta motor z Porsche. Kvalita rozhodčích odpovídá kvalitě hokejistů. Je to v rovnováze. Smile

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 27/1/2020, 20:18

Tak máme 3 body...nádhera, borci!!!
Kdyby se hrálo ještě minutu, tak je plichta snad Very Happy
3 body dobrý, ale ten výkon...to je na poblití...
jak se dělila soutěž na půlky, tak jsem si říkal, že do tý spodní půlky nepatříme a je to jen nějaký nedopatření...
bohužel není...jsme přesně tam, kde být máme...a to je smutný...
Omluva Vlčákovi...sám jsem křičel za jeho odvolání...myslel jsem si, že nevýrazné výkony a přístup k zápasům byl dílem jakéhosi stereotypu a ponorky...
Jenže to tak není...nezměnilo se vůbec nic...takže problém tkví v hráčích, kterým až na vyjímky(víme kdo to je) je úplně jedno, jak sezona dopadne...prachy mají jistý, tak co...na postup to stejně není, tak co bych se honil, že?....
Dneska nevím, koho ani pochválit...snad jedině čagy se standartně snažil něco vymyslet...pekr taky světlý momenty měl...
sněhulák v brance dneska bída...anděl klasicky k ničemu...harkabus to samý,...prostě ohraná písnička...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/1/2020, 20:09

No hra je pořád strašně upracovana, ale pořád to bylo hokejovější než ta Kadaň. Sudí dneska tomu dali korunu, to už vážně rozum přestává pobírat co se tady v téhle lize děje.....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/1/2020, 20:06

To byl závěr. Paráda... Tiket v prdeli, to je vedlejší, ale my se bojíme o vítězství s Prostějovem, když vedeme 5:2?
Takže v sobotu tady sice hraje UDH, ale já asi půjdu raději na pivo nebo budu doma s rodinou.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 27/1/2020, 20:04

Tak to bylo o fous.. Rolling Eyes
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 27/1/2020, 19:53

vedeme, to je vcelku důležité. Prostějov nám to sice opět ulehčuje tím sebevědomým stylem"my ty goly nastřílíme, tak k čemu nějak extra bránit"...i to štěstíčko zase máme...takže dnes to stačit nejspíš bude. Obecně je ta naše hra sice k prdu, ale dnes by to fakt stačit mělo. Tahle sezona nás naučí radovat se z maličkostí :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/1/2020, 19:11

To jo, mně by teď nevadilo, kdybychom hráli v růžových, ale HOKEJ 😃

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 27/1/2020, 18:56

To je úroveň... A my kdysi řešili barvy dresů, že bíla je ohavnost, jaké maličkosti to byly. Bíla zůstala a ještě se v tom předvadí tohle. Very Happy Very Happy

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/1/2020, 18:07

Náš kotel je pěkně rozjetej 😃😃

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 27/1/2020, 00:11

To jste tu ságu s Pohlem ještě neukončili ? Takovej clovek tady po sezone stejne nebude. A jestli jo, jde máslo akorat na hlavu vedení. Tuto kapitolu bych ukončil, stejně jako Pohla samotného jak už tu někdo psal. Nějak bylo nějak bude, jsme Dukla a hráči by měli mít nějakou hrdost.
Letos to jsou akorát manekýni co si nad čímsi nebo spíš kýmsi honí triko. Tohle by si ty v postupové sezóně nedovolili, jak píše Imbík, zlatý Semanové a Hubáčkové.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 26/1/2020, 23:13

Tak u me treba nekdo z tech pratel a znamych nechodi, takze nechodim ani ja😃 tedy krome toho, ze marodim dlouhodobeji...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 26/1/2020, 23:02

To Jaternicka
Souhlas s většinou Tvého příspěvku. Já chodil poctivě přes 2 dekády (až na jednu pauzu) ale tohle je už moc. Kolikrát jsem šel jen kvůli přátelům, co chodí, ale ani to mě dneska nepřesvědčí dát přednost hokeji před jinou činností.. Je to smutný.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 26/1/2020, 16:35

Predem se omlouvam se delsi elaborat.

Ono ohanet se Hubackem ze by treba strhnul ty ostatni atd je asi u tehle party lidi co jsou zde zamestnany uplne zbytecny.

Staci se podivat kdo vlastne na tom lede maka nebo se snazi. Je to bud Cagy nebo Pepa ktery i jako jeden z mala si stoupne pred branku a nejak jsem si nevsimnul ze by to ostatni cest teda vyjimkam nejak strhlo k vykonu.
Obcas se snazi Matej a tim to mozna tak konci. Nikdo poradne nebrusli nenapada celkove se nesnazi. Staci se podivat na Andela co tu ten chlapec predvadi nad tim zustava rozum stat.
Kdyz pred sezonou neodesel sam z vlastni vule tak ted ten jeho nezajem doslova strika na vsechny stramy. Jsem netrener amater ale jak muze nekdo za zapas 3 - 4 jet po kridle za modrou to zaseknou a snazit se projit proti 2 - 3 obrancum a nikdy se ti to nepodari ale zkusim to znova.
Usudek o tom si udela kazdy sam. Nebo Zeman proste nevim proc se tyhle lidi nekam nevymeni kdyz tu nebudou stejne to nikdo nepozna.
Kde kdo tu rika ze hori obrana ..ano co predvadi treba Holy taky nechapu jak muze nekolikrat za zapas nekoho hledat kriznou prihravkou pres vlastni obrane pasmo to je asi rovnou na poslani do kabiny a on to dela pravidelne. A pak treba Vasek ze na to nema atd to asi nema ale on se to snazi aspon dohnat hrou do tela ze na to nema parametry je vec jina.
Ale vec obranne hry se netyka prece jen obrancu. Ano u nech je ten kiks videt vic ale kdo by videl ze s najizdejicim hracem by se nekdo vracel atd?
Brankari jsou ok ze se pusti nejaka smudla to se stane jen nevim proc se nedava v techto zapasech sance mladym.
Jeste k Viktorovi. Sam jsem byl dlouho pro odvolani Vlka s tim ze se naivne neco zmeni. Vlsatne se zmenila jen tiskovka jinak je to porad bida.

A vcera ani tak nevadi prohra v zapase o parek ale ten styl kdy si z nas tady 16 lidi z Kadane dela dobry den. Vrcholem je vysmech v te jedne z jejich presilovek v druhe tretine kdy si to tam Trefny s Kusem hazi jak na treninku a nasi jen trapne stoji a nakonec to Trefny jen tak nahodi do rohu a vysmaty jede na stridacku. A my se tam honime naprazno jak kaspari.
A trapna dekovacka na zaver proste vysmech nymandu nam do ksychtu.

Tech veci je proste vic od marketingu po pristup hracu.. timhle tempem budeme na tom za par let stejne jako Usti.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/1/2020, 14:47

Richmonds: Přesně o tomhle mluvím, ne vždycky s tebou souhlasím, ale v tom co tu píšeš dnes naprostý souhlas. Je to o charakteru a nějaký účtě k tomu jestli za ty peníze předvádím to co bych měl. A to Hubas, Divis, Semis, ale i Důras s Melenakem byli, radši ba na ledě nechali duši než prohrát doma s Kadaní a ještě jim nedat ani gól. A jak říkáš vůbec nejde o to jestli by za sezonu dal 30 gólů jako Pekr s Andělem od toho jsou tu jiní.

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 26/1/2020, 13:19

DUKLIČKA napsal:A kdy jsi tam byl naposled?

ze začátku sezony, pak jsem koupil to celosezonní předplatné na hokejku protože mě to na zimák prostě netáhne. Již jsem několikrát vyzdvihl morální sílu těch odolných, co tam chodí, ale já tomu prostě ten čas nedám. Doma to pustím a alespoň o přestávkách si dělám svoje, nebo na to nemám nervy a vypnu to komplet.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 26/1/2020, 13:16

A kdy jsi tam byl naposled?

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 26/1/2020, 13:14

DUKLIČKA napsal:A ty jsi na tom stadionu včera  byl?

jestli myslíš mě, tak ne, už jsem psal, že jsem to ani nedokoukal na netu...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 26/1/2020, 13:10

A ty jsi na tom stadionu včera byl?

DUKLIČKA

Posts : 1503
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 26/1/2020, 13:08

ondrej.n napsal:richmondsi,asi mě s někým pleteš,nikdy jsem Brože nevyhazoval.Na rozdíl od freypa, který se nebojí jmenovat,jsi srab.

OK, tys vlastně jen souhlasil, že na to Brož nemá a neměl by tu být. Takže ano, doslovně jsi ho nevyhazoval takže moje chyba.

Srab, jak se to vezme. Že se jmenuje jeden kus jako exemplární příklad za všechny(kvůli nějaké prstové kauze, u které jsem nebyl ani neviděl) je možná hrdinství, ale mě to nepřijde úplně fér no. Těch hráčů je víc...na stadionu bylo včera 1.000 lidí, myslíš, že poznali ty "posily"podle tváře? Podle mě naprostá většina ne, a o tom je to, co jsem psal před chvilou

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 26/1/2020, 12:57

Tak snad nejcharakternejsi jednatel v historii klubu, kterej na pisknuti ukoncoval Jeslinky, Stanky, Breziny a mnoho dalsich v tomto pripade okamzite zakroci a Pohla ukonci. Jinak se muze zbalit, vzit si na cestu Penna a tahnout do prdele.

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 26/1/2020, 12:54

richmondsi,asi mě s někým pleteš,nikdy jsem Brože nevyhazoval.Na rozdíl od freypa, který se nebojí jmenovat,jsi srab.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 26/1/2020, 12:44

Bezcharakterní zoldak je predevsim Pohl!!!

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 26/1/2020, 12:38

máš recht, než by ses sám chytil za nos tak to raději otočíš :-) Jmenovat ti nebudu a odpovím v duchu, jak jsem psal už kdysi dávno. Poslední sezony se tu protočilo příliš mnoho hráčů, nejčastěji na sezonu a nazdar. Ti lidé nemají žádný vztah ke klubu, odpovědnost vůči fanouškům. Je přeci jen rozdíl, když někde jsi delší dobu(nebo dokonce odchovanec)znáš lidi, lidi znají tebe, máš zde kamarády, se kterými se stýkáš...tím pádem jsi pod drobnohledem(na to dojel Šídlo) a když se nedaří tak se tě ti lidé ptají, co se děje=vyvíjí to na tebe tlak se snažit a nebýt před všemi za blbce.
Co nutí ty ostatní? Prachy chodí včas a když odejdou, tak těch týmů je prostě tolik, že se někde upíchnou, navíc když byli v té Dukle, tam by si přeci nějaké kopyto nevzali jak to je(byl)top tým ligy...

jo, nezapoměň vyhazovat Brožíka, protože ten přeci za vše může Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 26/1/2020, 12:06

koho konkrétně považuješ za bezcharakterního žoldáka?
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 26/1/2020, 11:39

on jaksi nikdo netvrdí, že by jim tam nasázel 10 fíků a bylo by hotovo. Ona je řeč o tom, že to byl hráč s charakterem, který navíc uměl svým nasazením strhnout ostatní...ale je mi jasné, že není v možnostech některých jedinců tohle pochopit Rolling Eyes

Na druhou stranu, tuhle bandu bezcharakterních žoldáků by nejspíš nestrhla ani lavina. Už jen to, když dokáží říkat jaká jsou super parta, v kabině je pohoda a sranda, to svědčí o tom, jak jsou jim výsledky u zadele.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 26/1/2020, 10:37

Já pro změnu souhlasím s Jaterničkou, mít tady Hubáčka, zle bychom Kakani zavařili Very Happy
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 26/1/2020, 10:29

No i ja volal po odvolani Vlka a asi by bylo na miste se mu omluvit, protoze ta nase hra je proste jen zpusobena moralkou, mentalitou, nasazenim a (ne)vuli naseho tymu, kteremu ke vsemu chybi jakakoliv tymovost...tuhle bandu opravdu nema cenu podporovat bohuzel Sad

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 26/1/2020, 09:34

IMBIK - to nikomu nevysvětlíš hele. Každá země má víc lig(většinou i víc než my). Ta pyramida tam musí být a snad by mělo být každému jasné, že vrchol je jen jeden, a tím je ELH. Ale je to jen vrchol, kam se filtruje zespoda. Někteří kluci potřebují víc času dospět/dozrát...když bude jen ten vrchol, tak bude mnohem níž, než je teď a spousta potenciálních hráčů zmizí ze světa.
Stejně tak by to mělo být u mládeže, jen ten vrchol je moc rozplizlý, široký takže to není vrchol, ale tupá, nevýrazná placka. A to je ten problém.
Ale každá pyramida potřebuje širokou základnu v podobě nižších soutěží.

Souhlasil bych i s Hubasem a spol, ale tohle je prostě pryč. Snad se tu najde dost síly stejně rychle zatočit se současnými šmatláky bez srdce, jak se zatočilo s ním...Ještě bych dodal, že stejně jak hlasitě znělo Vlk ven, měl by to už bohužel schytávat i Ujča. Teda kdyby osazenstvo bylo fér.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/1/2020, 08:20

https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-nhl/374828/cesi-psali-v-utkani-hvezd-historii-pastrnak-nejuzitecnejsi-hertl-a-5-golu.html
Pastrňák Havířov, Hertl Slavie, Rittich Jihlava 😀 když tyhle kluby zlikvidujeme, tak kdo bude produkovat tyhle talenty? 😉 Další věc, takovej Zlín vyloženě sestavuje tým z hráčů první ligy. Ferenc, Novotný, Dufek v minulosti David Šťastný, pamatuju si když s Cagym tam hráli ve 3 lajně...
To jsou další fakta proč ELH neuzavírat a Chance ligu nerušit.... podloženo fakty a čísly.... 😉

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/1/2020, 08:12

Jaternicka: zesměšňuj si tenhle názor jak chceš, je to podloženo čísly a výsledky.
100 miliónový Litvínov si bere na výpomoc hráče z Kadaňe viz tady: https://www.hokej.cz/bilina-kadan-a-ted-extraliga-zolobov-si-vystrilel-zivotni-sanci/5045969
Chance ligu zrušte, však se na to nedá dívat 😀😀 a ty Litvínove si půjč hráče u Jágra, když jste takový kamarádi 😉

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 25/1/2020, 23:23

Pritom staci mit tady Hubacka a jak by bylo dnes veselo
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 25/1/2020, 21:41

freyp napsal:Pohl údajně pokracuje v psich kusech a měl opět předvést po konci nějake gesto? Viděl to někdo , nebo jen z fama pod reportazi na fb?
za tenhle vykon by se meli nechat vyfakovat hraci dobrovolne a do jednoho...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 25/1/2020, 21:27

po druhé třetině jsem to vypnul a zjevně jsem o nic nepřišel. Tisíc hlav je na takový zápas velmi dobrá návštěva, ale proč by tam ti lidi měli chodit, to fakt netuším...
Hráči už asi tu sezonu hodili za hlavu, fanoušci by měli teda také. Škoda jen, že se liga rozdělila na dvě půlky, mohla Dukla ušetřit ještě víc peněz za prémie za vyhrané zápasy. Když hráče netrápí ztrácet tolik bodů s Kadaní, tak prostě nemají dostatek morálu ani na to, aby za tu Kadaň hráli a tady také nemají co dělat.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/1/2020, 21:18

Geofree Aha takže klasika. Aspoň, že Ujča nic neomlouvá a za nic se neschovava. Řekne to jak to je. 3 pětky, jeden gólman, 6 juniorů to se na mě nikdo nezlobte, ale tohle je ostuda, kterou by Hubasové nedovolili. confused

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/1/2020, 21:00

Dnes jsme to slušně řečeno "vymňoukli" a to dorazila naprosto luxusní návštěva,přitom takový luxusní špíl...

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 25/1/2020, 20:50

Pohl údajně pokracuje v psich kusech a měl opět předvést po konci nějake gesto? Viděl to někdo , nebo jen z fama pod reportazi na fb?

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 25/1/2020, 20:44

imbík napsal:No tvl, já to dneska neměl čas sledovat ani na hokejce a teď koukám na výsledek 😀 ty vole. Nevěřím, že jsme neschopný dát gól doma Kadani jen tak a to i s tím, že chyběl Cagy (náš nejlepší hráč) , to není jen tak.
Zavolejte Hubáčkovi a spol, ti by tohle nikdy nedopustili. Počítám, že jsme si nechali ještě namlátit 😡

jj nechali, jenom Jiras s Poletínem si to nenechali líbit, takže doufám, že jim vedení domluví a nebude se to opakovat... porážky jsou nám jedno, ale musíme být sympatičtí i pro soupeře!!!

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/1/2020, 20:33

No tvl, já to dneska neměl čas sledovat ani na hokejce a teď koukám na výsledek 😀 ty vole. Nevěřím, že jsme neschopný dát gól doma Kadani jen tak a to i s tím, že chyběl Cagy (náš nejlepší hráč) , to není jen tak.
Zavolejte Hubáčkovi a spol, ti by tohle nikdy nedopustili. Počítám, že jsme si nechali ještě namlátit 😡

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 25/1/2020, 20:22

Kdo chtěl uzavírat ligu kvůli mamsaftum které stojí za h...? Který nic neumí?

Svádět prohru na gólmana? To si děláte srandu? Při tom druhým golu vysachovali všechny... Když nejsme schopny dát gól, tak je to k h.....
A pani rozhodčí dneska?? To byl ještě větší výsměch...

Kadaň je 150 km za Jihlavou a už vyhrává

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 25/1/2020, 20:22

Tak hlavně že je v kabině dobrá parta..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 25/1/2020, 20:19

[quote="HCDTOM"]
hadas (admin) napsal:Tak tohle bylo ze srandy, ale stejně je to smutný. Myslel jsem, že to co v Kadani loni se opakovat nebude :-(

Ty jo, škoda, že ti neujela ruka na 0 a za 500 :-( Ale i tak dobrý Twisted Evil

Hele, zvažoval jsem za 250, ale říkal jsem si, že tohle snad nedopustíme. Místo toho jsem dal za 100 Pohla se Skořepou, že dají gól... No tvl..
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 25/1/2020, 20:07

hadas (admin) napsal:Tak tohle bylo ze srandy, ale stejně je to smutný. Myslel jsem, že to co v Kadani loni se opakovat nebude :-(
Diskuzní fórum - Stránka 9 2020-01-25-200206
pic kod

Ty jo, škoda, že ti neujela ruka na 0 a za 500 :-( Ale i tak dobrý Twisted Evil

HCDTOM

Posts : 767
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru