Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+35
Tobi
Pepino
mjrkk
freyp
Duklacek
Janosik
Ujo
Vasoj84
Siroko
mcelansky
staříček
Kelt
Martynez
jajirk
Hhs23
karel granát
MichalDJ
Luc2as
krap
Kuba
ondrej.n
richmonds
kancler
sz108
Jaternička
DUKLIČKA
Lázňator
MarkusHCD
imbík
hadas (admin)
ralff
Excalibur
Ryben
vn
Geofree
39 posters

Strana 8 z 20 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 28/1/2020, 19:57

richmonds napsal:a to já bych Kladnu sestup přál. Jardovi by odpadly starosti jak shánět peníze na ELH a mohl by se plně věnovat plánu uzavřít ji i bez Kladna...
Pardubkám by to možná prospělo, možná by je to ukončilo, kdo ví.

Very Happy taky věřím, že by jeho snahy uzavřít elh neskončily, tím že Kladno (o které tady nešlo) spadne Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/1/2020, 19:51

a to já bych Kladnu sestup přál. Jardovi by odpadly starosti jak shánět peníze na ELH a mohl by se plně věnovat plánu uzavřít ji i bez Kladna...
Pardubkám by to možná prospělo, možná by je to ukončilo, kdo ví.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/1/2020, 19:39

Necte, nevi, forum ho nezajima, ale vzdycky hned vsechno vi...Tomiku, Tomiku, lhat i sam sobe neni hezky Very Happy a uz vubec ne resit placnuti nekoho, kdo asi nemel pripojeni k internetu. Kdyby jste radeji vydali oficialni omluvu tomu, koho jste minule omylem pohrbili...

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/1/2020, 19:35

Ahoj, zpráva z FB. Dávám i sem, pokud tam nechodíte.

Tomáš Lysý:
Zdravím všechny, zase já.. Před malou chvílí jsem dostal upozornění, že se na neoficiálním foru řešilo, že snad po poledni ještě nebyl na webu výsledek zápasu, ohlasy ze zápasu atd. Opět a znovu: Já tam nechodím a nevím, kdo to psal, ale pokud víte vy: Ohlasy-video jsem zveřejňoval ve 2:45 na YouTube a FB, článek byl puštěn ve 2:55. A to proto, abychom po osmé hodině mohli dát ven Ujču s Karlosem. Vím, že letošní sezona je zatím špatná, ale nehledejme chyby tam, kde fakt nejsou.
A když chyba přijde, sklopím hlavu, uznám jí a omluvím se za ní, což by snad mělo být normální.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/1/2020, 19:31

Ja doufam ze to budou pardubice.Ty jsou zraly na prales uz minimalne 5 let.A furt se jim to vyhyba smejdum.

DUKLIČKA

Posts : 1513
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 28/1/2020, 19:30

imbík napsal:Doporučuju se podívat na zápasy Pardubic a Litvínova, to je pane najednou nasazení, jako by ani nebyl mezi Litvínovem a Plzní rozdíl 36 bodů. Smile Uzavřením ELH by tohle odpadlo....

Me na tom zaujala ta rec Pospisila proc Plzen hraje dnes mizerne a uplne popsal jeden z nasich stylu hry.

Obranci mizerne rozehravaji na stojici hrace kteri narazeji na pripravenou obranu
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/1/2020, 19:30

imbík napsal:Doporučuju se podívat na zápasy Pardubic a Litvínova, to je pane najednou nasazení, jako by ani nebyl mezi Litvínovem a Plzní rozdíl 36 bodů. Smile Uzavřením ELH by tohle odpadlo....

Počkej, aby tam ještě neuvařili tyhle týmy nakonec Kladno.. To by byla sranda a Jardovi bych to snad ani nepřál bounce
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 28/1/2020, 19:26

Tak kdo podle vás spadne k nám? Smile že by Kladno? nevypadá to nerealně ač měli náskok a teda pořád ho mají.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/1/2020, 18:50

Kelt
jasně, trochu nadsázka, ale 10+ budeme. Což je ve srovnání s tou Kadaní, Ústím, Sokolovem,...prostě někde jinde. Jasně, i my jsme v ELH porazili větší prachy, ale nikoho jsme nedrtili jako třeba Kadaň nás. Pointa prostě byla, že HCD by se snad neměla radovat z toho, že ve skupině šupáků uhraje pár zápasů a vydávat to za úspěch. Tak to vidím alespoň já, ale respektuji, že to vyhovuje vedení i tobě.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/1/2020, 18:02

Doporučuju se podívat na zápasy Pardubic a Litvínova, to je pane najednou nasazení, jako by ani nebyl mezi Litvínovem a Plzní rozdíl 36 bodů. Smile Uzavřením ELH by tohle odpadlo....

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/1/2020, 17:59

To: Kelt tak na co je chceš lákat ty sponzory viď?Sad

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 28/1/2020, 17:41

Jo a Spolek dává 600 000 a jsme asi pátej největší sponzor, tak si udělej představu, kolik máme těch opravdu velkejch sponzorů.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 28/1/2020, 17:38

richmonds: Ty vš, jakej máme rozpočet? Třebíč má Korejce, který dávají 5mil. na sezónu. Takovýho sponzora jsme nikdy neměli a doufám, že jednou mít budeme. Spousta sponzorů jsou bartery. Ten rozpočet zase moc na vyskakování není.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/1/2020, 17:16

To: pegy18 zase jen spekulace nebo neco potvrzeneho?

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 28/1/2020, 17:05

To je sice fakt, ze Bartosaka tu uz neuvidime, ale noveho obrance ano 😉

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/1/2020, 16:58

To: richmonds dnes rikali na ct, ze v Brne to bude stat vic nez 1,5 mld.

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 28/1/2020, 16:40

Geofree napsal:
imbík napsal:Hcdtom: Možná máš pravdu, jen se nesmíme pak divit, že na MS se píská podle nás až úzkostlivě..... nepíská.... tam se jen chrání technický hokej..... u nás když umíš něco navíc tak jsi na ton bit, protože tě osekavaj a hakujou kde jaký šmatlové co včera nazuli brusle..... 😉 a vyloučení je 6-6.
Na hokeji jsem nebyl, koukám přes hokejku. 😉
Přijedu v sobotu na Bartošáka.

Tím je ten Bartošák potvrzenej ze všech stran, říkal Tichonov Very Happy
Bartosak se vcera pakoval svedska..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/1/2020, 16:39

Jaternicka
já ti nevím hele, u nás, když vše půjde hladce tak 1 Mld bez DPH(když se ji podaří na všechno odečíst, což je asi utopie).
kometa - Nějak se mi nezdá ani to, že by říkali jen přes Mld, to není novinářům podobné a buď by byli přesnější nebo to osolili..

je fakt, že je to několik týdnů zpět a nechce se mi znovu pátrat jak to vše přesně říkali o té naší. Jen mi to vyblesklo do myšlenek když jsem viděl tu kometu.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 28/1/2020, 16:31

vn napsal:To: richmonds má to stát víc jak 1,5 milardy, u nás se vším všudy max. do miliardy, to mi nepřijde stejné. Navíc v Brně nemusí nic bourat.

Hlavne to stejne nebude stat tech 1,5 protoze je potreba si nakrast jak tu byva zvykem takze budou radi te to nebude stat 2 miliardy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/1/2020, 15:58

To: richmonds má to stát víc jak 1,5 milardy, u nás se vším všudy max. do miliardy, to mi nepřijde stejné. Navíc v Brně nemusí nic bourat.

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/1/2020, 15:18

jen tak mimo soutěž. Nemá někdo tušení, proč plánovaná hala v Brně, s 2x takovou kapacitou vychází cenově podobně jako ta naše plánovaná?

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/1/2020, 14:13

Tak to nevím, já jsem vyjádření trenérů četl ještě před spaním...... nevím o čem píšeš Pepino.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/1/2020, 13:25

Pepino napsal:Tak už nevydržím mlčet: něco je v klubu špatně (a teď nemyslím A tým a výsledky)! Na oficiálních stránkách Dukly ještě teď visí pozvánka na Prostějov a legendu Jiřího Holíka, včerejší výsledek a komentář nikde! To za to nemá nikdo odpovědnost při počtech lidí, co se tam momentálně pohybují?

tím bych se nestresoval hele...spíš kdyby poskytli info o návštěvnosti webu, jaká byla s forem a jaká nyní...ale zveřejňovat info o tom, jak něco skonili by byl nesmysl, to zase chápu.
takže zveřejňovat příspěvky pro pár návštěvníků webu, to není priorita

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Pepino

Příspěvek pro Pepino 28/1/2020, 13:02

Tak nevím, ještě před napsáním příspěvku jsem se na klubové stránky díval a nic nového tam nebylo. Snad přenos myšlenek: teď tam mrknu a už je tam aktualizace, dál nekomentuji.

Pepino

Posts : 3
Join date : 09. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Pepino

Příspěvek pro Pepino 28/1/2020, 12:55

Tak už nevydržím mlčet: něco je v klubu špatně (a teď nemyslím A tým a výsledky)! Na oficiálních stránkách Dukly ještě teď visí pozvánka na Prostějov a legendu Jiřího Holíka, včerejší výsledek a komentář nikde! To za to nemá nikdo odpovědnost při počtech lidí, co se tam momentálně pohybují?

Pepino

Posts : 3
Join date : 09. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 28/1/2020, 11:04

špatná volba byl i Ujčík. Nejsem kapitán po bitvě, to jsem psal od začátku. Důvody, které jsem tenkrát psal zůstávají za mě, je součást klubu, hráči ho znají, nemají z něj vítr v dobrém slova smyslu. Navíc dobrý hráč automaticky není dobrý trenér, což Ujčík zřejmně není, trenéřina mu zatím nesvědčí... Tihle hráči potřebují někoho, koho neznají, kdo nezná je, nezná struktury, není ovlivněný touhle znalostí. Prostě nové koště, jak se říká.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 28/1/2020, 10:27

richmonds napsal:nic proti Ujčovi, ale ty kecy okolo, jak se zvedly výsledky...hrajeme s odpadem ligy(jsme součástí toho odpadu bohužel), rozpočet větší než snad 5 posledních týmů dohromady a tady se bud brát za pozitivum, že sem tam vyhrajeme? Vedení je tedy spokojeno, tím pádem mohou být spokojení i hráči když je vedení tak chválí. Jediná chyba v Dukle jsou tedy zjevně fanoušci, kteří kušní, takže vlastně chápu kroky vedení jak tyhle remcaly eliminovat z klubového a webu a pak i ze stadionu. Ono je vlastně vše na nejlepší cestě v té naší Dukle!

absolutní souhlas. jestli vypadneme v ctvrfinale s Motorem a řekne se, že bohužel jsme jenom zrovna dostali těžkého soupeře do ctvrtfinale, ale jinak sezona byla dobra a v tymu je vyborna nalada, tak visím.

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/1/2020, 09:15

nic proti Ujčovi, ale ty kecy okolo, jak se zvedly výsledky...hrajeme s odpadem ligy(jsme součástí toho odpadu bohužel), rozpočet větší než snad 5 posledních týmů dohromady a tady se bud brát za pozitivum, že sem tam vyhrajeme? Vedení je tedy spokojeno, tím pádem mohou být spokojení i hráči když je vedení tak chválí. Jediná chyba v Dukle jsou tedy zjevně fanoušci, kteří kušní, takže vlastně chápu kroky vedení jak tyhle remcaly eliminovat z klubového a webu a pak i ze stadionu. Ono je vlastně vše na nejlepší cestě v té naší Dukle!

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/1/2020, 08:52

To: imbik Prostejov totiz ma dlouhodobe problemy s obranou.
Jinak k te matematice, kdyz uz udelame ten Motor, nebude lepsi rovnou uz postoupit do extraligy 😃😃

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/1/2020, 08:51


imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/1/2020, 08:41

😀 neboj já postupové matematice rozumím, ale na tým který dle vedení má neustále postupové ambice jiné cíle být nemůžou. A místo Prostějova lepší kdyby tam bylo UDH to by bylo schopné někoho vyřadit. Ten Prostějov je taky nějakej zakletej na ty jména jaké tam mají nehrajou nic a to maj možná lepší kádr než my.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/1/2020, 08:15

To: imbik no pokud semifinale, tak budeme muset pravdepodobne udelat Motor ve CF, protoze i kdybychom se ted udrzeli na 9. miste, v coz doufam a nasledne postoupili pres Porubu, tak Prostejov podle me pres nikoho nepostoupi...no a tim padem je ve CF jasny Motor.

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/1/2020, 06:52

Ono je to spíš taková frustrace 12 let chodis na WSM ligu, zažiješ tam jak tě vyřádí Vrchlabí v osmifinále, 8 porážek od Brodu v řadě, 3 hráče pod smlouvou, střídání trenérů, střídání vedení. Pak se to začne zvedat, lidi začali věřit, každý rok jsme se posunuli a kousek dál. V postupové sezóně bavilo chodit na hokej už jen kvůli té bojovnosti a zarputilosti, hokejové krásy jsme taky moc nepredvedli, ale ten tým chtěl makal a mydlil to. Člověk se s tím stotožňoval, byli to kluci co chtěli něco dokázat. No pak rok v ELH, kde se na hokej dalo koukat a zase, člověk viděl bojovnost odhodlání a ježdění po pr.....
Pak sestup, jakz takž se tým udržel a na Chance ligu se udělal silnej a přesto, že ten tým už nebyl takový tým jako dvě sezony zpátky na tuhle ligu to stačilo na dobré výsledky. No jo jenže přišlo play off, ostatní týmy přešly na play off mód a my si mysleli, že to půjde samo jako v základní části a ono nešlo, výsledek znáte. Letos prostě už od začátku je to nepovedena sezóna, kterou může zachránit jen účast aspoň v semifinále. Nepovedenou sezónu nemyslím jen na ledě, vše kolem klubu je takive divné. Člověk neví co si má myslet.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/1/2020, 23:02

Tak hlavne dost lidi bylo nastvano z toho, jak se sestoupilo...

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/1/2020, 23:00

Kelt napsal:HCDTOM:Minulou sezónu jsme byli první a stejně ty návštěvy byly bídný.

asi ten hokej nebyl moc pěkný, když nechodilo moc lidí? sezonu před tím bývávalo našlápáno, když se bojovalo i přesto, že se prohrávalo...

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 27/1/2020, 22:51

HCDTOM:Minulou sezónu jsme byli první a stejně ty návštěvy byly bídný.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 27/1/2020, 22:49

A to je pěkně řečeno, Kelt považuje současné hráče a zaměstnance Dukly za privilegované polobohy Very Happy , kdežto my ostatní, kteří je platíme, jsme plebs. Omyl, jsou to stejní šulini jak my
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/1/2020, 22:44

imbík napsal:Hcdtom: Možná máš pravdu, jen se nesmíme pak divit, že na MS se píská podle nás až úzkostlivě..... nepíská.... tam se jen chrání technický hokej..... u nás když umíš něco navíc tak jsi na ton bit, protože tě osekavaj a hakujou kde jaký šmatlové co včera nazuli brusle..... 😉 a vyloučení je 6-6.
Na hokeji jsem nebyl, koukám přes hokejku. 😉
Přijedu v sobotu na Bartošáka.

Tím je ten Bartošák potvrzenej ze všech stran, říkal Tichonov Very Happy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/1/2020, 22:41

zase se šesti miliony by se dalo něco dělat. Třeba by si mohli vyplatit v klubu prémie a hráčům přidat na platech. Tihle mučedníci co tam chodí ze setrvačnosti a myslí si jak to drží... Současné Dukle by nejvíce pomohlo, kdyby tam někdy nepřišel vůbec nikdo, pak by se možná ve vedení chytili za nos a přestalo by to divný bratříčkování (v tomhle se mi líbí Kristek, že na to nehraje, teď ještě ve sportovním úseku)... A ještě, když mi začnete platit jako hráčům, tak to tam přetrpím v hledišti a klidně budu i tleskat...

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/1/2020, 22:32

To: HCDTOM často s tebou nesouhlasím, ale teď se vším 100%

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 27/1/2020, 22:22

Jako imbíku, jestli nebude v sobotu B. chytat, budu pro tebe nekompromisně žádat banána.. Very Happy
Omluvou bude pouze když vyjede do pole
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 27/1/2020, 22:21

Kelt napsal:Tak já nevím, pánové, poslední dobou se tady už jenom kritizuje.
Jak tý Dukle fandíte, na dálku od klávesnice? Já vím, že se na to dost často nedá dívat, ale když nechodíte, potrestáte tím Pohla, Anděla, Zemana nebo Duklu?
Město nemá peníze na novou halu, tak abysme za pár let na nějakou Duklu vůbec chodili.
Probrat by se měli nejen hráči, ale i fanoušci. Kdyby bylo na každej zápas o 2000 lidí víc, bylo by to 6 miliónů za základní část. S tím už by se dalo něco dělat.

Já když můžu, tak jdu vždycky. Kdyby, nedej Bože, Dukla skončila, abych se sám sobě v zrcadle mohl podívat do očí, že jsem pro Duklu udělal, co jsem mohl.

Nemáš pravdu, pořád kdyby lidi tohle, kdyby lidi tam to. Ale my se s tímhle nemůžeme spokojit... A tím, že tenhle stav Dukly Jihlava, ano slavne Dukly, která prohrává doma s Kadaní, to ti přijde normální? myslíš, že hráči jsou na takové urovni, že musí prohravat s takovým týmem? Zamyslet se musí hráči, oni mají Dukle pomoct. V ELH byl plný zimák, tvými slovy jsme dělali všechno a spadlo se... Dukla musí ukázat, že si přízeň zaslouží a kolik zápasu bys byl schopny s tim čistým svědomím říct, ano citíl jsem, že hráči létali po ledě, mantinely duněly... Za tyhle peníze, na tuhle ligu chodili lidé ve velkém množství. Je tady velké množství lidí, kterým se nelibí ,ne jen jak hrají, ale třeba. že jsou málo informovaní o dění v klubu atd... To, že budeš chodit ze setrvačnosti k ničemu není. Dukla na tom není špatně, určitě ne ekonomicky v rámci chance ligy. Takže zvýšení přijmu je relevantní, není to limitující prvek, aby takový tým hrál takhle. Lidi chodit budou, ale ne na tohle a to je na hráčích, na vedení. Ty ses možná ze situaci ohledne slavného klubu spokojil a smířil. Ale já teda ne, nejsem jak malý ditě, co si chce "vydupat" nějaký sebe mrčkařství u hráčů, ale já osobně chci videt vyssi nasazeni, treba se pletu a navíc nemají, ale citim, že mají a když i presto to nic, tak at prohravaji treba o 5 golů, což v téhle lize nebudou.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/1/2020, 22:17

Hcdtom: Možná máš pravdu, jen se nesmíme pak divit, že na MS se píská podle nás až úzkostlivě..... nepíská.... tam se jen chrání technický hokej..... u nás když umíš něco navíc tak jsi na ton bit, protože tě osekavaj a hakujou kde jaký šmatlové co včera nazuli brusle..... 😉 a vyloučení je 6-6.
Na hokeji jsem nebyl, koukám přes hokejku. 😉
Přijedu v sobotu na Bartošáka.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 27/1/2020, 22:04

Tak já nevím, pánové, poslední dobou se tady už jenom kritizuje.
Jak tý Dukle fandíte, na dálku od klávesnice? Já vím, že se na to dost často nedá dívat, ale když nechodíte, potrestáte tím Pohla, Anděla, Zemana nebo Duklu?
Město nemá peníze na novou halu, tak abysme za pár let na nějakou Duklu vůbec chodili.
Probrat by se měli nejen hráči, ale i fanoušci. Kdyby bylo na každej zápas o 2000 lidí víc, bylo by to 6 miliónů za základní část. S tím už by se dalo něco dělat.

Já když můžu, tak jdu vždycky. Kdyby, nedej Bože, Dukla skončila, abych se sám sobě v zrcadle mohl podívat do očí, že jsem pro Duklu udělal, co jsem mohl.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 27/1/2020, 21:47

3 body dneska dobrý, jen je škoda, že jsme to na konci nechali zbytečně zdramatizovat. 5:2 by vypadalo líp.
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/1/2020, 21:45

Zajimave vyjadreni Ujcika smerem k tomu, jak to zilo na stridacceze by poprve v letosni sezone? 😃

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 27/1/2020, 21:41

Já bych vcelku vypíchnul Fronkovo 2+1
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 27/1/2020, 21:21

Jaternička napsal:Me se treba libi jak hraje Lichanec..takovy buldog  nebo treba Vala kdyz uz nic tak je schopny aspon hrat do tela..

souhlasím, Lichanec má hlavně dobrý plus minus oproto icetimu..

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/1/2020, 21:21

Dneska absolutne nejhorší trotlove Belko a Hnát.

DUKLIČKA

Posts : 1513
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 27/1/2020, 21:16

Me se treba libi jak hraje Lichanec..takovy buldog nebo treba Vala kdyz uz nic tak je schopny aspon hrat do tela..
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 20 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru