Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+24
hk
pegy18
sta
FREDERIK
AJET0
krap
ondrej.n
Kelt
ralff
DUKLIČKA
MichalDJ
Lufa
Kolja
hadas (admin)
MarkusHCD
Jaternička
Lázňator
staříček
miramare83
Excalibur
vn
imbík
Duklacek
Siroko
28 posters

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Wed Dec 20, 2023 9:17 pm

Souhlasím hoši Beran dneska z něj zářila jistota. Škoda, že je tak malej a nedosáhne do těch rohů. Kdyby byl vysokej jako Zhukov nebo Honzík tak by byl ještě lepší. Čagy dneska pěkně. První náš gól vybojoval skvělým forčekingem a Strejček to hezky trefil, to bylo asi tím, že není načichlej tou střeleckou impotencí 😁. No a Porez těm třem duťakum to tam pěkně sebral. Dneska kluci chtěli a to mi stačí 👏 díky.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

karel granát and ralff like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt Wed Dec 20, 2023 8:58 pm

Vánoční zázrak.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

karel granát and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa Wed Dec 20, 2023 8:51 pm

S tím prvním nájezdem mě Čagy překvapil, čekal jsem kličku do forhendu. U druhého jsem taky tipoval bekhend.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek Wed Dec 20, 2023 8:40 pm

Teď prožít klidné svátky a snad to kluky nakopne do dalších zápasů

Duklacek

Posts : 952
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) Wed Dec 20, 2023 8:40 pm

Koukám na nájezdy a říkám si, co Čagy asi udělá? Klička do forhendu a gól. Nádhera. Po páté sérii říkám paní, dívej se, půjde znovu Čagy a klička do bekhendu, uvidíš... No a parádně. Klobouček. Beran zachytal taky výborně. Výborné 2 body.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1404
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

ralff and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja Wed Dec 20, 2023 8:22 pm

hadas (admin) napsal:
Kolja napsal:
staříček napsal:Mě by jen zajímalo Jak se z Dědka stal milionář, poctivou prací určitě ne Embarassed Embarassed Embarassed

Tak zrovna tohle bylo úplně mimo...

Btw když tě něco zajímá dá se to docela slušně dneska najít.... https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Dalibor_D%C4%9Bdek sekce studium a podnikání.

Ale že seš to ty, tak ti to i zkopírují:

Pracoval jako vývojář v podniku LIAZ v Jablonci nad Nisou. Po revoluci založil s dalšími třemi spolupracovníky firmu JABLOTRON s.r.o. Pod vedením Dalibora Dědka se firma vypracovala na mezinárodně uznávaného, ryze českého výrobce zabezpečovací a komunikační techniky. Základem úspěchu Jablotronu se stal vývoj vlastních produktů a orientace na výzkum nových technologií. Po dvaceti letech působení se firma zařadila mezi nejúspěšnější české podniky. Kromě zabezpečovací techniky Jablotron mezinárodně proslul výrobou obřího mobilního telefonu. Pro zachování pružnosti a schopnosti rychlé reakce se společnost později transformovala na holdingově řízenou skupinu firem Jablotron Group a.s. Dalibor Dědek část podílu ve firmě převedl na manažery, kteří řídí chod společnosti. Sám se dále podílí na formování vizí a záměrů dalšího rozvoje.

Není Dědek, jako Dědek, že? Takže tohle je mimo taky...

Tak to omluva, já doteď žil v tom, že je to on. Shocked Shocked Shocked Díky za upozornění

Kolja

Posts : 139
Join date : 29. 12. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Pro Kolju

Příspěvek pro staříček Wed Dec 20, 2023 8:22 pm

No hezky si mi to vysvětlil, ale červíček pochybnosti ve mě stejně je Very Happy Very Happy Very Happy  Jinak sme měli dneska velkou kliku, dobrý dva body.


Naposledy upravil staříček dne Wed Dec 20, 2023 8:23 pm, celkově upraveno 1 krát

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa Wed Dec 20, 2023 8:19 pm

tvl Čagy .. klobouček za nájezdy Very Happy

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

imbík, karel granát and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur Wed Dec 20, 2023 8:19 pm

Výkon zase standardně hrozný, ale díky králi nájezdů máme 2 body. Very Happy A Beran taky dobře.

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek Wed Dec 20, 2023 8:01 pm

Beran dneska chytá fantasticky

Duklacek

Posts : 952
Join date : 19. 11. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) Wed Dec 20, 2023 7:53 pm

Kolja napsal:
staříček napsal:Mě by jen zajímalo Jak se z Dědka stal milionář, poctivou prací určitě ne Embarassed Embarassed Embarassed

Tak zrovna tohle bylo úplně mimo...

Btw když tě něco zajímá dá se to docela slušně dneska najít.... https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Dalibor_D%C4%9Bdek sekce studium a podnikání.

Ale že seš to ty, tak ti to i zkopírují:

Pracoval jako vývojář v podniku LIAZ v Jablonci nad Nisou. Po revoluci založil s dalšími třemi spolupracovníky firmu JABLOTRON s.r.o. Pod vedením Dalibora Dědka se firma vypracovala na mezinárodně uznávaného, ryze českého výrobce zabezpečovací a komunikační techniky. Základem úspěchu Jablotronu se stal vývoj vlastních produktů a orientace na výzkum nových technologií. Po dvaceti letech působení se firma zařadila mezi nejúspěšnější české podniky. Kromě zabezpečovací techniky Jablotron mezinárodně proslul výrobou obřího mobilního telefonu. Pro zachování pružnosti a schopnosti rychlé reakce se společnost později transformovala na holdingově řízenou skupinu firem Jablotron Group a.s. Dalibor Dědek část podílu ve firmě převedl na manažery, kteří řídí chod společnosti. Sám se dále podílí na formování vizí a záměrů dalšího rozvoje.

Není Dědek, jako Dědek, že? Takže tohle je mimo taky...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1404
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n Wed Dec 20, 2023 7:36 pm

Já jen nechápu, že jim ty rozhodčí ty simulace a následnej brekot furt žerou...
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 536
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff Wed Dec 20, 2023 7:33 pm

Kolja napsal:
staříček napsal:Mě by jen zajímalo Jak se z Dědka stal milionář, poctivou prací určitě ne Embarassed Embarassed Embarassed

Tak zrovna tohle bylo úplně mimo...

Btw když tě něco zajímá dá se to docela slušně dneska najít.... https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Dalibor_D%C4%9Bdek sekce studium a podnikání.

Ale že seš to ty, tak ti to i zkopírují:

Pracoval jako vývojář v podniku LIAZ v Jablonci nad Nisou. Po revoluci založil s dalšími třemi spolupracovníky firmu JABLOTRON s.r.o. Pod vedením Dalibora Dědka se firma vypracovala na mezinárodně uznávaného, ryze českého výrobce zabezpečovací a komunikační techniky. Základem úspěchu Jablotronu se stal vývoj vlastních produktů a orientace na výzkum nových technologií. Po dvaceti letech působení se firma zařadila mezi nejúspěšnější české podniky. Kromě zabezpečovací techniky Jablotron mezinárodně proslul výrobou obřího mobilního telefonu. Pro zachování pružnosti a schopnosti rychlé reakce se společnost později transformovala na holdingově řízenou skupinu firem Jablotron Group a.s. Dalibor Dědek část podílu ve firmě převedl na manažery, kteří řídí chod společnosti. Sám se dále podílí na formování vizí a záměrů dalšího rozvoje.

Bacha nebavíme se o Daliboru Dědkovi, ale o Petru Dědkovi... Very Happy
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja Wed Dec 20, 2023 7:30 pm

staříček napsal:Mě by jen zajímalo Jak se z Dědka stal milionář, poctivou prací určitě ne Embarassed Embarassed Embarassed

Tak zrovna tohle bylo úplně mimo...

Btw když tě něco zajímá dá se to docela slušně dneska najít.... https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Dalibor_D%C4%9Bdek sekce studium a podnikání.

Ale že seš to ty, tak ti to i zkopírují:

Pracoval jako vývojář v podniku LIAZ v Jablonci nad Nisou. Po revoluci založil s dalšími třemi spolupracovníky firmu JABLOTRON s.r.o. Pod vedením Dalibora Dědka se firma vypracovala na mezinárodně uznávaného, ryze českého výrobce zabezpečovací a komunikační techniky. Základem úspěchu Jablotronu se stal vývoj vlastních produktů a orientace na výzkum nových technologií. Po dvaceti letech působení se firma zařadila mezi nejúspěšnější české podniky. Kromě zabezpečovací techniky Jablotron mezinárodně proslul výrobou obřího mobilního telefonu. Pro zachování pružnosti a schopnosti rychlé reakce se společnost později transformovala na holdingově řízenou skupinu firem Jablotron Group a.s. Dalibor Dědek část podílu ve firmě převedl na manažery, kteří řídí chod společnosti. Sám se dále podílí na formování vizí a záměrů dalšího rozvoje.

Kolja

Posts : 139
Join date : 29. 12. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn Wed Dec 20, 2023 7:01 pm

ondrej.n napsal:No ono to UDH taky hraje h***o Diskuzní fórum - Stránka 3 1f610
Přesně…celá tahle liga mimo Porubu je tragická…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n Wed Dec 20, 2023 6:40 pm

No ono to UDH taky hraje h***o Diskuzní fórum - Stránka 3 1f610
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 536
Join date : 16. 10. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek Wed Dec 20, 2023 6:06 pm

MichalDJ napsal:Tragikomicka uroven nasi hry pokracuje
Přesně tak. Jsme strašný, ve všech ohledech. Nevím, proč se tak bojíme rozhodit lajny a necháváme to tak, jak to nefunguje

Duklacek

Posts : 952
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Wed Dec 20, 2023 6:06 pm

DUKLIČKA napsal:Ujčíku takhle se hrají presilovky ! My za dve minuty ani nevystrelime na branu to je k zbliti!

No mi sehlvne nedostaneme pomale ani do treriny

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA Wed Dec 20, 2023 6:03 pm

Ujčíku takhle se hrají presilovky ! My za dve minuty ani nevystrelime na branu to je k zbliti!

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Wed Dec 20, 2023 6:02 pm

Tragikomicka uroven nasi hry pokracuje

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) Wed Dec 20, 2023 5:20 pm

sta napsal:Jedu dnes do Třebíče, ale hlavně na vánoční osvětlení, pak v zákl. části mozná na Zlín. V pondělí mě to definitivně dožralo. Dvě třetiny bez šance i jakékoli kombinace, hráči asi na víc prostě nemají. Po krátkém vzepětí ve 3. třetině vsetínský trenér bere oddech a v podřepu káže hráčům, naši trenéři stojí  s rukama v kapsách a mlčí. Šest min. do konce, vyloučen vsetíňák prohráváme o dva a víme, že branku normálně nedáme. Zkusit šest na čtyři?  Proboha ne, co kdybysme ten gol dali a museli se honit za vyrovnáním!? Po zápase mančaft poskakuje jak kdyby se vyhrálo... Klobouk dolů před kotelníkama, že vydrželi celý zápas, já toho mám ale dost. Sledovat budu, ale pouze na tipáči, dá se k tomu pustit dobrá muzika a nebo to opustit. Souhlasím ohledně tohoto opět s Hadasem, proti Dukle jsem ale vsadil jedinkrát minulou sezonu a už to nikdy neudělám, byť to jsou občas dost jisté peníze.
Pro vedení Dukly jediný vzkaz: kašlete na to? Já taky. Nazdar a neřekl bych nikdy, že po 55 letech mi to bude takhle jedno.          

Já dneska taky chtěl jet, ale musel jsem do ČB a Tábora a teď na to max. kouknu na Tipsportu. Proti Vsetínu jsem měl hcp -1,5, takže úplně přesně.

Jinak dnes jsem zvědav na Kladno. Jarda jde na plac a kurz na Kladno je moc hezkej... cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1404
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn Wed Dec 20, 2023 5:05 pm

ralff napsal:

A dal mu tu ránu opravdu schválně nebo to bylo omylem, jak ten rozhodčí chtěl roztrhout tu bitku?
Netuším…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff Wed Dec 20, 2023 4:25 pm


A dal mu tu ránu opravdu schválně nebo to bylo omylem, jak ten rozhodčí chtěl roztrhout tu bitku?
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn Wed Dec 20, 2023 4:19 pm


vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff Wed Dec 20, 2023 4:03 pm

sta napsal:Jedu dnes do Třebíče, ale hlavně na vánoční osvětlení, pak v zákl. části mozná na Zlín. V pondělí mě to definitivně dožralo. Dvě třetiny bez šance i jakékoli kombinace, hráči asi na víc prostě nemají. Po krátkém vzepětí ve 3. třetině vsetínský trenér bere oddech a v podřepu káže hráčům, naši trenéři stojí  s rukama v kapsách a mlčí. Šest min. do konce, vyloučen vsetíňák prohráváme o dva a víme, že branku normálně nedáme. Zkusit šest na čtyři?  Proboha ne, co kdybysme ten gol dali a museli se honit za vyrovnáním!? Po zápase mančaft poskakuje jak kdyby se vyhrálo... Klobouk dolů před kotelníkama, že vydrželi celý zápas, já toho mám ale dost. Sledovat budu, ale pouze na tipáči, dá se k tomu pustit dobrá muzika a nebo to opustit. Souhlasím ohledně tohoto opět s Hadasem, proti Dukle jsem ale vsadil jedinkrát minulou sezonu a už to nikdy neudělám, byť to jsou občas dost jisté peníze.
Pro vedení Dukly jediný vzkaz: kašlete na to? Já taky. Nazdar a neřekl bych nikdy, že po 55 letech mi to bude takhle jedno.          

Naprosto rozumím a chápu... Na druhou stranu je potřeba si sednout na zadek a přiznat si, že hrajeme údržbu. Věděli jsme, že když se začne stavět stadion, přijde těžké období a že budeme muset všichni zatnout zuby. Pokud jde o zápas se Vsetínem souhlasím s hodnocením hry, ale potřeba dodat, že zádný z hráčů to ani na chvíli nevypustil. Platí to co zaznělo - chybí nám fyzické parametry, a hokejová kvalita ...

Vydržme to. Já u těch zápasů taky trpím a metám hromy blesky a štve mě, že jsme kolikrát pro srandu. Ale dobíjí mne, když se podívám na kamery ze stavby a vídím ten cvrkot tam. V přepočtu na hokejové sezony už jsme někde v polovině doby, kdy hrajeme mimo...pak zase nabereme síly od všech těch Vsetínů, Porub, Třebíčí, Litoměřic atd. si to zase vybereme.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

karel granát, Duklacek and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa Wed Dec 20, 2023 3:02 pm

staříček napsal:Mě by jen zajímalo Jak se z Dědka stal milionář, poctivou prací určitě ne Embarassed Embarassed Embarassed

Já myslím, že by bylo nejlepší zeptat se přímo jeho, než se ptát tady. Třeba ti odpoví Cool

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sta Wed Dec 20, 2023 1:59 pm

Jedu dnes do Třebíče, ale hlavně na vánoční osvětlení, pak v zákl. části mozná na Zlín. V pondělí mě to definitivně dožralo. Dvě třetiny bez šance i jakékoli kombinace, hráči asi na víc prostě nemají. Po krátkém vzepětí ve 3. třetině vsetínský trenér bere oddech a v podřepu káže hráčům, naši trenéři stojí s rukama v kapsách a mlčí. Šest min. do konce, vyloučen vsetíňák prohráváme o dva a víme, že branku normálně nedáme. Zkusit šest na čtyři? Proboha ne, co kdybysme ten gol dali a museli se honit za vyrovnáním!? Po zápase mančaft poskakuje jak kdyby se vyhrálo... Klobouk dolů před kotelníkama, že vydrželi celý zápas, já toho mám ale dost. Sledovat budu, ale pouze na tipáči, dá se k tomu pustit dobrá muzika a nebo to opustit. Souhlasím ohledně tohoto opět s Hadasem, proti Dukle jsem ale vsadil jedinkrát minulou sezonu a už to nikdy neudělám, byť to jsou občas dost jisté peníze.
Pro vedení Dukly jediný vzkaz: kašlete na to? Já taky. Nazdar a neřekl bych nikdy, že po 55 letech mi to bude takhle jedno.

sta

Posts : 26
Join date : 29. 08. 23

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA Wed Dec 20, 2023 1:34 pm

Tak jak to vídíme dneska?

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko Wed Dec 20, 2023 12:24 pm

staříček napsal:Mě by jen zajímalo Jak se z Dědka stal milionář, poctivou prací určitě ne Embarassed Embarassed Embarassed
Chtel jsi rict miliardar, ne? Dnes je totiz v teto republice prakticky milionar kazdej, kdo bydli ve vlastnim.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček Wed Dec 20, 2023 10:39 am

Mě by jen zajímalo Jak se z Dědka stal milionář, poctivou prací určitě ne Embarassed Embarassed Embarassed

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja Wed Dec 20, 2023 9:56 am

Jaternička napsal:Ne že bych se chtěl motat do vaší disputace. Jen nevím co má společného angažmá bohatého podnikatele s tím jestli někdo na hokej z různých důvodu jde nebo nejde?


Že začátku jde, ale jak odejde tak většinou nejde a to jako že hodně...


Kolja

Posts : 139
Join date : 29. 12. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička Wed Dec 20, 2023 9:09 am

Ne že bych se chtěl motat do vaší disputace. Jen nevím co má společného angažmá bohatého podnikatele s tím jestli někdo na hokej z různých důvodu jde nebo nejde?

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Wed Dec 20, 2023 6:31 am

No vidíš zrovna ty kterej většinou píše jak je fajn, že jsi hokej nestihl, že by se stejně na to nedalo dívat. Vsadím se, že kdyby jsme teď byli místo Pardubic tak neřešíš jak se chová Dědek a na hokeji jsi možná s celou rodinou. A když ne ty tak x dalších jiných by bylo.
Takže tvůj příspěvek je spíš co by kdyby když oba víme že tohle se tady nikdy nestane. Tady budeme pořád za slušňaky a hlavně, aby to nějak vyšlo, ale už ani na ten Vsetín nepřijde víc než 600 lidí. Já tam většinou jsem a jak jsem psal posledně, nezaujatý divák se nedivím, že nechodí. Moc lákadel tam není, ale fanouška to tam občas stejně táhne.
Takže tvůj příspěvek se možná hezky čte jak by vše mělo být výborný a v pořádku, ale pak tu většinou napíšeš pravý opak. Že co bys vlastně na tom hokeji dělal? 😁
Už několikrát se zde psalo, že politika sem nepatří, tak proč ten příměr k Andymu? Však většina lidí už si teď drbe hlavu komu to vlastně hodili hlas 🙈 To je dost podobný jako s tím Dědkem, ne tenhle ne v žádném případě a pak Hmm však ono to zase tak špatný nebylo 😁. Kam vítr tam plášť.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) Wed Dec 20, 2023 1:38 am

imbík napsal:I kdyby to mělo být na přechodnou dobu tak chci. Navíc Dědek určitě bude plánovat halu kterou by otevřel za 4 roky nejdříve a pak uteče do Karibiku 😁.
Na to, že už Pardubice mohly hrát tady s náma, tak slušná otočka za dva roky. Dneska je to téměř neporazitelný tým s vizema do budoucna, hrajou ve slušné hale a přesto to nestačí chce víc. Nenechá si do ničeho kecat, pokud je potřeba okamžitě se zastane týmu i hráčů jednotlivě. Já říkám, že takového buldoga bych nám moc přál.
My totiž nevíme zda letos přežijeme a když jo co bude příští rok. 🤔 Bude mít cenu hrát pro 400 lidí? S Dědkem by tady ta hala už možná dávno stála a třeba by jsme řešili jestli v pátek pojedeme místo Pardubic na Spartu my vlakama 😉

No jasný, to fakt chceš. Klub víc než 50 mega v mínusu a miliardář se pře s městem, že to přece sám platit nebude.. Přitom v akcionářské smlouvě má něco jiného. No a vymlouvá se na vyšší moc, i když je to jen nakupováním drahých hráčů a vyhazováním peněz.
Tak to si nechám rád ujít.
BTW: Dost mi tenhle postoj připomíná obdivování Babiše. To normální člověk taky nechápe...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1404
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Jaternička, DUKLIČKA, Siroko, Leo, ondrej.n, Lufa and hk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek Tue Dec 19, 2023 9:29 pm

Není to tak dávno, kdy jsme jezdili i my vlakama na Spartu. A šlo to i bez magnáta Dědkova formátu. Stadion bude taky. Jestli bůh dá, tak to přiláká i silného sponzora, díky kterému budeme moci vyhlížet lepší zítřky.

Duklacek

Posts : 952
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Tue Dec 19, 2023 6:36 pm

I kdyby to mělo být na přechodnou dobu tak chci. Navíc Dědek určitě bude plánovat halu kterou by otevřel za 4 roky nejdříve a pak uteče do Karibiku 😁.
Na to, že už Pardubice mohly hrát tady s náma, tak slušná otočka za dva roky. Dneska je to téměř neporazitelný tým s vizema do budoucna, hrajou ve slušné hale a přesto to nestačí chce víc. Nenechá si do ničeho kecat, pokud je potřeba okamžitě se zastane týmu i hráčů jednotlivě. Já říkám, že takového buldoga bych nám moc přál.
My totiž nevíme zda letos přežijeme a když jo co bude příští rok. 🤔 Bude mít cenu hrát pro 400 lidí? S Dědkem by tady ta hala už možná dávno stála a třeba by jsme řešili jestli v pátek pojedeme místo Pardubic na Spartu my vlakama 😉

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja Tue Dec 19, 2023 6:23 pm

imbík napsal:K Dědkovi jen tolik. Škoda, že tu někdo takový na Vysočině není, aby takhle valil pro Duklu. Hodil by se nám moc.

Imbiku určitě pamatuješ ve Vsetíně toho mafiána v 90., toho borce co prevedl licenci z CB do HK, Dědka co udělal s Vrchlabi, hokejová, vlastně i fotbalová slávka muzou vyprávět. Vždycky to vypadá dobře a po každý je to konec hokeje v tom městě...

Tohle tady fakt nechceš, za 2 roky si rozmyslí že se stěhuje do Karibiku a co potom....

Kolja

Posts : 139
Join date : 29. 12. 21

Kuba likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko Tue Dec 19, 2023 12:54 pm

No pokud to zatahne cely ze sveho, tak je fakt blazen. U tech hal je jeste problem v tom, ze musi byt docela vytizena, aby si vubec vydelala na provoz. V pripade takovy obrovsky haly v Pardubicich mam pocit, ze tam ten provoz taky bude muset jeste dost dotovat. No vybral si fakt dost drahou zalibu, ale jsou to jeho penize, tak at si s nima dela co chce.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff Tue Dec 19, 2023 12:03 pm

Jaternička napsal:Ještě k hale v Pardubicích. Je pěkný že takový stavby vzniknou. Ovšem silně pochybuji,že to Dedek platí vše že své kapsy.


No to určitě ne, když jeho jmění někde kolem 10.5 mld (2022). Ale ví jak to zafinacovat, jinak by do něčeho takového nemohl jít. Nicméně souhlasím, že on si to z města nějak zase vytáhne.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Tue Dec 19, 2023 11:41 am

K Dědkovi jen tolik. Škoda, že tu někdo takový na Vysočině není, aby takhle valil pro Duklu. Hodil by se nám moc.


Naposledy upravil imbík dne Tue Dec 19, 2023 12:24 pm, celkově upraveno 1 krát

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

ralff and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička Tue Dec 19, 2023 10:55 am

Ještě k hale v Pardubicích. Je pěkný že takový stavby vzniknou. Ovšem silně pochybuji,že to Dedek platí vše že své kapsy.

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk Tue Dec 19, 2023 10:54 am

ralff napsal:" ... „Stavba městský rozpočet nezatíží, naopak mu následně přinese nové zdroje. Město Pardubice nebude investovat na rozdíl od jiných měst, ve kterých arény aktuálně vznikají,“ tvrdí autoři projektu a naráží tím třeba na Jihlavu, Brno, nebo právě Olomouc. ..."

https://www.hokej.cz/nova-hala-v-pardubicich-od-leta-2027-jaka-bude-cena-a-pocet-divaku/5078022  

...mohl se pan Dědek přihlásit a něco tady na tý hale zafinancovat, aby nemuselo město, řešilo se to dost dlouho Mad  Ta poznámka o financování hal městem v Jihlavě, Brně a Olomouci je docela nefér.  Je fajn, že to zvládne v Pardubicích sám, ale jinde to bez pomoci veřejných financí prostě nejde.

Ale za mě skvělý, že se hokejové haly staví...ať už v Jihlavě, tak v Brně, Olomouci, nebo i v těch Pardubicích. Pro hokej v ČR dobrá zpráva.
Však on si to Dědek z města stejně vytáhne 😃

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

ralff and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička Tue Dec 19, 2023 10:52 am

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff Tue Dec 19, 2023 10:16 am

" ... „Stavba městský rozpočet nezatíží, naopak mu následně přinese nové zdroje. Město Pardubice nebude investovat na rozdíl od jiných měst, ve kterých arény aktuálně vznikají,“ tvrdí autoři projektu a naráží tím třeba na Jihlavu, Brno, nebo právě Olomouc. ..."

https://www.hokej.cz/nova-hala-v-pardubicich-od-leta-2027-jaka-bude-cena-a-pocet-divaku/5078022  

...mohl se pan Dědek přihlásit a něco tady na tý hale zafinancovat, aby nemuselo město, řešilo se to dost dlouho Mad  Ta poznámka o financování hal městem v Jihlavě, Brně a Olomouci je docela nefér.  Je fajn, že to zvládne v Pardubicích sám, ale jinde to bez pomoci veřejných financí prostě nejde.

Ale za mě skvělý, že se hokejové haly staví...ať už v Jihlavě, tak v Brně, Olomouci, nebo i v těch Pardubicích. Pro hokej v ČR dobrá zpráva.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek Mon Dec 18, 2023 9:10 pm

Hhs23 napsal:Klukům nelze upřít snaha ale zdá se mi že náš útok je z hodně procent založen na lehkých malých utočnících kteří jsou sice rychlý ale nejsou schopni u mantinelu podržet puk Brož, Jelínek, Šik, Havránek, Cachnin, Burkov, Pořízek, Čachotsky nemaj pomalu ani 180 cm a průmer 75-80kg.Nevim ale podle mě tenhle tým není v útoku úplně vyvazenej..
Přesně tak. Následně když přijede Poruba, Zlín nebo Vsetín, mám pocit, že hraje proti sobě juniorka a áčko.
Jinak bych dneska úplně nehodnotil jména, nikdo nevynikal. A to včetně gólmana, ten první gól byl hroznej

Duklacek

Posts : 952
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD Mon Dec 18, 2023 8:54 pm

Dvě chyby,dva góly.Náš impotentní ú tak ok Maxe poprvé pořádně prověřil ve 48.minutě

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Mon Dec 18, 2023 8:50 pm

Jako Burkov je šikovný, ale musí na tuhle úroveň ještě dospět. Jak silově tak mentálně. Zaměřil jsem se na Harkabuse jak se tu psalo, že pozvedl přesilovky. Možná teda tím, že i sobě stahuje bránící hráče. Jinak moc herních prvků v kterých by vynikal jsem si nevšiml. Celkově dneska špatný. Nějak jsem si po cestě domů říkal proč by nezaujatý divák měl na takový hokej přijít 🤔 ani ten Vsetín nic extra nepředvedl.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Jaternička, FREDERIK and Kuba like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 Mon Dec 18, 2023 8:43 pm

Klukům nelze upřít snaha ale zdá se mi že náš útok je z hodně procent založen na lehkých malých utočnících kteří jsou sice rychlý ale nejsou schopni u mantinelu podržet puk Brož, Jelínek, Šik, Havránek, Cachnin, Burkov, Pořízek, Čachotsky nemaj pomalu ani 180 cm a průmer 75-80kg.Nevim ale podle mě tenhle tým není v útoku úplně vyvazenej..

Hhs23

Posts : 138
Join date : 12. 09. 19

imbík, Excalibur, ralff, staříček, FREDERIK and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn Mon Dec 18, 2023 8:34 pm

Jo snaha upřít asi nedá, ale kvalitu ti naši borci fakt nemají z 90%. Ten bek na Tryout jen deklaruje jak zoufalí jsme momentálně…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek Mon Dec 18, 2023 8:33 pm

Teď se musí hodně rychle restartovat borci. Protože před středou podat tenhle výkon není dobrý. Asi bych zvážil, jestli tam brát Burkova, jelikož se tam u nich s pukem moc nepotká a může to být o zdraví

Duklacek

Posts : 952
Join date : 19. 11. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru