Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+53
vn
MarkusHCD
arthur
imbík
hcd
jajirk
Kelt
Duklacek
Jaternička
Lucke
DUKLIČKA
Martynez
karel granát
HCD13
Hhs23
Beny
ondrej.n
Leo
Lázňator
staříček
Janosik
Siroko
HCDTOM
hadas (admin)
Chytry Clovek
Karlos
kancler
mjrkk
olin
Geofree
Kobson
Luc2as
Ryben
Excalibur
Dukla_goool
krap
Ujo
Laďa
Mazakis
FREDERIK
Thoor93
medaji
maggycc
MichalDJ
Kuba
Juraj
P13etr
kačerdonaldino
vakoz
mcelansky
Falk HCD
colorado44
Hedgehog
57 posters

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2019, 22:12

Přesně už spadnete z těch hrušek dolů a pochopte, že tahle sezóna je o ničem. Beda to takhle říct nemůže, proto řeči o postupu, že jiné ambice nebudou a podobně, fakt je ale úplně jinej.... pokud by z toho ještě bylo semifinále, tak to bude úspěch. Kdy jindy dát Ujcikovi šanci? Volalo se tu po změně, tak jí tu máme.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/11/2019, 22:01

A o jakých ambicích mluvíme? Budeme rádi za play off a jedno kdo to bude trénovat!

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 5/11/2019, 21:56

vn napsal:No nekteri z Vas by vazne remcali i nad Tichonovem, nechápu...proste jim dejme sanci!

víš, možná si lidi kladou otázku, jestli jsme v situaci dávat někomu "první"šanci. to je prostě celé...ale už jsem to dnes rozváděl. Takže nejsou prachy, nejsou ambice, což zapříčinilo nedostatek sebevrahů, co by to vzali. Tím pádem, mohli jsme dopadnout hůř než s Viktorem (si představte, že by to vzal Novák - jo, ten z Brodu Very Happy )

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/11/2019, 21:49

No nekteri z Vas by vazne remcali i nad Tichonovem, nechápu...proste jim dejme sanci!

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 5/11/2019, 21:44

Já bych řekl, že uvidíme... A uvidíme hned příští středu na Motoru bounce
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Dukla_goool 5/11/2019, 21:36

Hmmm podle mě špatná volba, mělo se placnout přes kapsu a vzít trenéra co vydrží několik let a vybuduje tým, to Viktor určitě není.. Má minimum zkušeností, prd autoritu když si se všema z týmu tyká. Jsem zklamaný, vedeni Dukly se opravdu zahledělo do sebe a nepřipouští chyby...

Dukla_goool

Posts : 19
Join date : 26. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 5/11/2019, 21:29

Ujcik a Nekvasil neni dobra volba, ale asi jedina mozna z tech kdo mnel zajem.
Nicmene jim preji hodne uspechu.
DUKLA na vzdy!

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/11/2019, 21:13

Viktore !!!! Věřím ti !!!!!!

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2019, 21:06

Tak už je to ofiko... 🙂

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2019, 21:01

Tomáš Bubeník v záběrech kamer na camp nou.... 🙂

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 5/11/2019, 19:31

Pokud to bude Ujča, za mě dobrá volba. Byl to inteligentní hráč, věřím tomu, že by byl výbornej trenér. Třeba nás dovede hodně vysoko. Doufám v to.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2019, 19:20

No ono to spíš bylo tak, že jsme Segemu nabídli tak málo, že by se mu vyplatilo víc jít v Táboře někam na 3 směny 🙂
Hhs23: Kdo by v našem případě a v našich možnostech byl ideální variantou?
Tady se nedává ještě se nic nezkusilo a ani neoznámilo......

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/11/2019, 17:52

Taky jsem se doslechl, že asistent bude Nekvasil :-)

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 5/11/2019, 17:14

imbík napsal:Siroko: podobný "špeky" jsem slyšel taky, ale jelikož to není úplně ověřený zdroj, tak jsem tomu nepřikládal moc velkou váhu, ale když se to dostalo i k tobě do Prahy, tak na tom něco bude 😀
HCDTOM: jó tak to už rozumím a souhlasím, já právě žil v tom, že si myslíš, že peněz je tu dost, když jsi treba i o Suchankovi psal něco ve smyslu, že ať jde, že se dá v klidu nahradit..... ale on nedá, protože na lepšího prachy nejsou 😀

tak asi šlo spíš o to, že nevěřim k nějakému držení někoho za každou cenu. Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 5/11/2019, 16:30

Akorát z něho mají kluci srandu v dorostu natož v ačko. Respekt 0

Hhs23

Posts : 136
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 5/11/2019, 16:29

Otázkou je, zda má smysl učit se v žumpě..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 5/11/2019, 16:26

Hhs23 napsal:Ujcik si má prý vzít jako asistenta Nekvasila což se mi nezdá jako dobrý napad. Nic proti němu nemám ale zda se mi moc mladý a nezkušený trenér

Ti nevadi v tyhle zumpa lize je to jedno aspon se neco nauci
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 5/11/2019, 16:22

Ujcik si má prý vzít jako asistenta Nekvasila což se mi nezdá jako dobrý napad. Nic proti němu nemám ale zda se mi moc mladý a nezkušený trenér

Hhs23

Posts : 136
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2019, 16:13

Siroko: podobný "špeky" jsem slyšel taky, ale jelikož to není úplně ověřený zdroj, tak jsem tomu nepřikládal moc velkou váhu, ale když se to dostalo i k tobě do Prahy, tak na tom něco bude 😀
HCDTOM: jó tak to už rozumím a souhlasím, já právě žil v tom, že si myslíš, že peněz je tu dost, když jsi treba i o Suchankovi psal něco ve smyslu, že ať jde, že se dá v klidu nahradit..... ale on nedá, protože na lepšího prachy nejsou 😀

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 5/11/2019, 16:01

imbík napsal:😀 to nejsou zvěsti to je fakt, protože ty přesilovky trénoval on....
Každopádně Ujča je momentálně jediná reálná a trošku odpovídající možnost. Mimo klub nikoho neseženem, když i Svoboda řekne, že radši bude v Hradci? To taky o něčem svědčí.....
PS: Meleňák má můj respekt, že řekl na ferovku, že ještě není správná doba na takovou pozici, ale že by nabídku zvážil.... 🙂
Aha, tak ty moje zvěsti o tom, že vrchol jeho přesilovkového koučingu je rada Čagotskýmu, aby si klepáním do ledu řekl o přihrávku, jsou asi pravdivý?

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 5/11/2019, 15:28

imbík napsal:A ono ve finále, budeme ještě rádi když to bude Ujča, protože pak jsou určitě ve hře Moravcové, Nekvasilové a podobně a jako nic proti, ale jak by mohli mít respekt a praxi, když zatím vedli mládež?
Já budu spokojen, když u A- týmu už nebude pokračovat Zeman, aspoň starší..... nikdy nedělalo dobrotu, když fungovali v týmu kluk se synem a třeba už od teď se kluk začne taky snažit a nebude mít vše jisté.. .  
Jinak mě překvapuje, že se HCDTOM diví, že na trenéra mino klub nejsou prachy však ty odchody tomu dost naznačovaly, že peníze letos nejsou.
A jsem přesvědčen, že pokud by Vlk nedal výpověď sám, nebo podnět ke konci, tak tu bude dál......Takže je jasný, že vyskakovat si nemůžeme. ..

mě to nepřekvapuje ve smyslu, že bych to jako nečekal, ale obecně, že to Dukla dopracovala takhle. Ne, že bych to z kontextu této sezony nevypozoroval. Je to smutný trošku... ach ta baráž, jak nám nevyšla, to byla prostě škoda : )

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2019, 14:49

A ono ve finále, budeme ještě rádi když to bude Ujča, protože pak jsou určitě ve hře Moravcové, Nekvasilové a podobně a jako nic proti, ale jak by mohli mít respekt a praxi, když zatím vedli mládež?
Já budu spokojen, když u A- týmu už nebude pokračovat Zeman, aspoň starší..... nikdy nedělalo dobrotu, když fungovali v týmu kluk se synem a třeba už od teď se kluk začne taky snažit a nebude mít vše jisté.. .
Jinak mě překvapuje, že se HCDTOM diví, že na trenéra mino klub nejsou prachy však ty odchody tomu dost naznačovaly, že peníze letos nejsou.
A jsem přesvědčen, že pokud by Vlk nedal výpověď sám, nebo podnět ke konci, tak tu bude dál......Takže je jasný, že vyskakovat si nemůžeme. ..

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2019, 14:40

😀 to nejsou zvěsti to je fakt, protože ty přesilovky trénoval on....
Každopádně Ujča je momentálně jediná reálná a trošku odpovídající možnost. Mimo klub nikoho neseženem, když i Svoboda řekne, že radši bude v Hradci? To taky o něčem svědčí.....
PS: Meleňák má můj respekt, že řekl na ferovku, že ještě není správná doba na takovou pozici, ale že by nabídku zvážil.... 🙂

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 5/11/2019, 12:46

Za me taky Zeman ven. Co jsem slysel zvesti, tak treba na tech nasich presilovkach ma taky svuj podil.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 5/11/2019, 12:39

HCDTOM napsal:ujčík. hm... jsem zvědav kdy zase dostane lepší nabídku a bez pardonu odejde... Ale čert to vem, co bylo- bylo. Spíš mi je divný a zaroveň je smutný, že klub Dukla Jihlava nemá peníze ani na trenéra? a pořád to točí dokolečka? Příšti sezonu může zase přijít Vlk. To, že neskončil i Zeman v nějakým duchu,  že byli s Vlkem na jedné lodi mě zase tak nepřekvapuje.... Problém je ten, že tohle není nové koště, které dobře mete, jak se říká. Ujčík i Zeman už jsou prostě v rámci klubu a ty stereotypy můžou zůstat, výměna trenéra má být impuls, šance pro ostatní, aby ukázali, že mají na větší ice time. Co budou tady mít za motivaci, to asi moc ne.

Myslím že Ujča psal něco v tom smyslu, že asistenta by si vybral Nekvasila... Tudíž o Zemanovi ani prd.. A záleží jak se k tomu postaví.
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 5/11/2019, 12:28

ujčík. hm... jsem zvědav kdy zase dostane lepší nabídku a bez pardonu odejde... Ale čert to vem, co bylo- bylo. Spíš mi je divný a zaroveň je smutný, že klub Dukla Jihlava nemá peníze ani na trenéra? a pořád to točí dokolečka? Příšti sezonu může zase přijít Vlk. To, že neskončil i Zeman v nějakým duchu, že byli s Vlkem na jedné lodi mě zase tak nepřekvapuje.... Problém je ten, že tohle není nové koště, které dobře mete, jak se říká. Ujčík i Zeman už jsou prostě v rámci klubu a ty stereotypy můžou zůstat, výměna trenéra má být impuls, šance pro ostatní, aby ukázali, že mají na větší ice time. Co budou tady mít za motivaci, to asi moc ne.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro medaji 5/11/2019, 12:14

Tak bych se na to nedíval,myslím že to by třeba Pešán šanci v Liberci taky nedostal když by se na to koukali tenkrát. Stejně podle mě ten tým vyloženě na postup není, neříkám že se stát nemůže ale dle mého je ho potřeba tady začít znovu budovat. A na to mladší trenér může být ten pravý, co bude mít progres až ho bude mít ten tým.
medaji
medaji

Posts : 20
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 5/11/2019, 12:02

Já proti němu nic nemám. Je to jihlavák, něco dokázal jako hráč,...proto říkám, že si to jen překládám tak, je náš, máme na něj tak ať se učí.
Tím pádem si to ale nelze vyložit jako"Jsme ambiciozní tým a jedeme na postup", takový signál to prostě není.

Každopádně, hodně zdaru a důstojně dohrát sezonu Viktore! Když se stane nějaké milé překvapení ve hře a umístění, tím líp

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 5/11/2019, 11:44

Za mě bych to taky bral.. Nic lepšího se asi k finančním možnostem nenabízí a jak jsem říkal už dřív Ujča je hecíř + piloval střelbu s Říhou a to je teď potřeba u všech 😃
Hlavně ať tam nezůstane Zeman prostě kompletně to obměnit…
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro medaji 5/11/2019, 11:43

Já jsem osobně rád že jsem přijde konečně někdo mladší, co bude možná používat modernější náhled na hokej a trénink. Musíme se posouvat i v tomhle a tak proč ne Viktor?
medaji
medaji

Posts : 20
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 5/11/2019, 11:34

že to nikdo dělat nechce se čekalo. Že v tom bude nějakou roli hrát Ujčík se také čekalo...sice to má fanoušky potěšit, ale já to čtu spíš tak, že ty ambice tady nejsou. Což nemá vyznít proti Ujčíkovi, ale je prostě trenérský začátečník...a s rakovinou bych také cíleně nevyhledával doktora, co právě dokončil školu.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 5/11/2019, 11:05

Nový trenér jihlavské Dukly? Favoritem je Ujčík, nabídku dostal:
https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-liga/novy-trener-dukla-jihlava-hledani-viktor-ujcik.A191105_512294_hok_1liga_ten

...jestli jsem to dobře pochopil, tak se řeší, kdo by převzal dorost... Dal bych Ujčíka k áčku a Zemana k dorostu, asistenti by se už pořešili.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2019, 10:11


imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/11/2019, 06:37

Hcdtom: https://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/20191693?autostart=true
Čas 13:30 do konce třetí třetiny je to střídání a ten popisovany moment je kolem 13:00 minuty, komentátor tp komentuje, že to Jágr přehnal....

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 5/11/2019, 06:13

Admin napsal:To richmonds:
No, nikde na světě? Naposledy v Chomutově. Růžička smlouva na 10 let 😂

Ano, tak s jednou výjimkou...kterou bych zrovna nepovažoval za dobrý příklad jak mají věci fungovat a dopadnout...ale máš pravdu.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/11/2019, 23:22

To richmonds:
No, nikde na světě? Naposledy v Chomutově. Růžička smlouva na 10 let 😂
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 4/11/2019, 22:57

tusim ze jinak to nedopadne.. zeman plus nekdo z mladeze a jedeme dal..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 4/11/2019, 21:46

Pokud vím, tak se smlouvy trenérů uzavíraly vždycky na dva roky. Takže tady bych byl klidnej. Pokud by Zeman zůstal, tak bude mít stejně nůž na krku.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 4/11/2019, 21:41

MarkusHCD
to jako fakt? tomu se těžko věří hele, na tak dlouho snad trenéry nikdo na světě nepodepisuje...ale když to nezabalil také, nějak se asi necítí zodpovědný za výsledky a jediný problém vidí v tom, jak hrajeme na krásu Very Happy

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 4/11/2019, 20:27

vn napsal:At je to jak chce, jsem presvedceny, ze minimalne jako asistent Zeman zustane.


Zeman je tutovka, má smlouvu do roku 2023 Very Happy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 4/11/2019, 20:00

At je to jak chce, jsem presvedceny, ze minimalne jako asistent Zeman zustane.

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/11/2019, 19:56

Treba to bude Melis...
Pokud to bude ovsem Zeman tak to neni plivanec do ksychtu nam fanouskum ale snad uz primo kybl plny lejen nam do ksychtu chrstnuty
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 4/11/2019, 19:24

Ujča musí zachránit dorostence,to je asi priorita,protože přijít v současném rozpoložení ještě o akademii(peněz ze svazu) už by asi byl velký problém,alespoň takto jsem pochopil jeho přesun od juniorů k dorostu

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 4/11/2019, 18:51

hmm, pokud je to zaručené info se Svobodou. Mám skoro obavy aby to nebyl Zeman a k němu přistrčí dva kousky od mládeže jako asistenty. Vzhledem k nevoli fanoušků bych čekal Ujčíka, ten je oblíbený takže proč jím nezavřít fanouškům pusu...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro medaji 4/11/2019, 18:46

Svoboda to nebude,byl první koho se ptali,ale chce zůstat v Hradci. Tak může se hodně naučit.
medaji
medaji

Posts : 20
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 4/11/2019, 18:45


MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 4/11/2019, 18:37

ralff napsal:richmonds: Přesně tak, Svoboda by byl nejlepší řešení.

Svobodu jsem bral spíš pohledu reálnosti a tak. On je to taky(od pohledu) takový klidnější, rozvážný chlapík...takže první volba protože nejschůdnější.
Za nejlepší bych viděl fakt nějakého energického, zkušenosti s týmy v naší situaci. Takže mnou dříve uvedené jméno platí, ale toho nám ani ježíšek nepřinese a my potřebujeme někoho rychle.


richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 4/11/2019, 18:24

richmonds: Přesně tak, Svoboda by byl nejlepší řešení.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 4/11/2019, 18:24

Jména nových koučů,které zde padají, jsou jistě zajímavá,ale ruku na srdce,jsou v mezích našich finančích možností.Ano,Vlčák nebral málo,ale třeba Venera by podle mě chtěl min. o 1/3 víc. Stavjaňa je snad zaměstnán nadále u Ševců, kdo zbývá?Razým - takový kouč ovšem nepůjde do mančaftu se značně nejistou budoucností,což bohužel momentálně jsme.Logicky a přirozeně zbývá Petr Svoboda,zná zdejší prostředí a nemusel by být ani tak finančně náročný.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 4/11/2019, 18:11

Zeman zustava nebo taky konci?

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru