Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+36
Duklacek
Mazakis
kaner88
DUKLIČKA
Gronzi
J4u8
Venas
AJET0
jajirk
Raddy007
Thoor93
olin
pegy18
krap
FREDERIK
Kelt
medaji
staříček
Lázňator
Excalibur
karel granát
MarkusHCD
HCDTOM
hk
miramare83
ondrej.n
MichalDJ
Lufa
maggycc
Radekvondracek
Jaternička
vn
Siroko
hadas (admin)
ralff
imbík
40 posters

Strana 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 21/3/2023, 12:31

Jaternička napsal:Tak to je marná snaha. Very Happy Very Happy  Navíc je někdo naivní, když si myslí , že referendum něco vyřeší
Jemu jde primárně o zviditelnění víš jak…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 21/3/2023, 12:15

Tak to je marná snaha. Very Happy Very Happy Navíc je někdo naivní, když si myslí , že referendum něco vyřeší
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 21/3/2023, 11:41

Siroko napsal:
vn napsal:No to odvolání lidí má podle mě pod palcem Homolka kompletně. Podle mě za tím vidí jen možnost jak získat více času pro svoje další plány, kterými se ostatně taky moc netají…
Ty firmy napadají proces výběru, těžko říct co se jim nelíbí. Snad si při tom výběru dali pozor na všechno potřebné.
Jaky jsou ty jeho dalsi plany? Pokud to ma byt ukonceni projektu, tak to neni od nej fer. Ve volbach vyhraly strany, ktery mely stavbu v programu jaku jednu z priorit. Jeho uskupeni se do zastupitelstva ani nedostalo. Toto je fakt demokracie naruby.

No chce zastavit stavbu tím, že sežene dost podpisů na to, aby donutil vedení města k tomu, že se bude muset konat referendum….

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 21/3/2023, 09:59

vn napsal:No to odvolání lidí má podle mě pod palcem Homolka kompletně. Podle mě za tím vidí jen možnost jak získat více času pro svoje další plány, kterými se ostatně taky moc netají…
Ty firmy napadají proces výběru, těžko říct co se jim nelíbí. Snad si při tom výběru dali pozor na všechno potřebné.
Jaky jsou ty jeho dalsi plany? Pokud to ma byt ukonceni projektu, tak to neni od nej fer. Ve volbach vyhraly strany, ktery mely stavbu v programu jaku jednu z priorit. Jeho uskupeni se do zastupitelstva ani nedostalo. Toto je fakt demokracie naruby.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 21/3/2023, 09:00

hadas (admin) napsal:
Lufa napsal:Právě proto ta beseda je aby se fanoušek dozvěděl to, k čemu normálně přístup nemá a nežil jen z toho co se objeví na foru nebo u JP.

Já jsem ale mluvil o něčem, na co můžu mít vliv a ne o tom, co se můžu dozvědět. Já mám totiž informací dost, akorát o nich nikde nežvaním a nešířím hovadiny ala JPP... Takže pro mě naprostá ztráta času ;-)

Mimochodem Sparta - Třinec, to byla reklama na hokej. Mazec

Musím říct, že úroveň příhrávky je v elh taky dost jinde.Oba goly Sparty byly po krásné nahrávce. Hlavně teda ta přes celé pásmo a ta narvaná 02 arena dělá svoje. No, třeba taky někdy ještě uvidíme takovou úroveň od Dukly Question Question

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hk 21/3/2023, 08:23

Jaká byla včera debata s fanoušky? Zaznělo tam něco zajímavého, vyvrátily se nějaký fámy?

hk

Posts : 78
Join date : 23. 08. 22

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 21/3/2023, 08:02

No to odvolání lidí má podle mě pod palcem Homolka kompletně. Podle mě za tím vidí jen možnost jak získat více času pro svoje další plány, kterými se ostatně taky moc netají…
Ty firmy napadají proces výběru, těžko říct co se jim nelíbí. Snad si při tom výběru dali pozor na všechno potřebné.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/3/2023, 22:32

Lufa napsal:Právě proto ta beseda je aby se fanoušek dozvěděl to, k čemu normálně přístup nemá a nežil jen z toho co se objeví na foru nebo u JP.

Já jsem ale mluvil o něčem, na co můžu mít vliv a ne o tom, co se můžu dozvědět. Já mám totiž informací dost, akorát o nich nikde nežvaním a nešířím hovadiny ala JPP... Takže pro mě naprostá ztráta času ;-)

Mimochodem Sparta - Třinec, to byla reklama na hokej. Mazec
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 20/3/2023, 20:39

Teď nevím proti čemu se neúspěšný firmy odvolávají. Hlavní podmínkou byla přece cena a oni chtěli o pár mega víc jak ti z Olomouce. Tak nevím co by mělo být porušeno.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

ralff and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/3/2023, 19:51

Ve hře je obrovskej balík peněz, takže se dalo čekat, že se to bude zkoušet. Metrostav pořád figuruje mezi partnery klubu, tak ti by snad mohli být trochu rozumní...
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 20/3/2023, 19:30

Jaternička napsal:Vida sotva bývalý hradní ožrala a ovar dal milost Metrostavu hned ty ku*** škodí. Už jen z principu bych jim to v novém VŘ nedal.
Tak je to sdruzeni vice firem. Je otazka, jestli se na tom odvolani dohodli vsichni nebo to iniciovala se svolenim ostatnich jedna z tech firem. To se asi nedozvime. Podle me to misto Metrostavu taky klidne mohli byt i ti Olini, co sponzorujou Kometu.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 20/3/2023, 19:00

Vida sotva bývalý hradní ožrala a ovar dal milost Metrostavu hned ty ku*** škodí. Už jen z principu bych jim to v novém VŘ nedal.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

karel granát and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 20/3/2023, 18:58

Námitku proti výsl. výb. řízení podalo sdružení Metrostav DIZ, OHLA ŽS a Podzimek.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 20/3/2023, 16:26

miramare83 napsal:Zajimalo by me, jestli i stavby stadionu nekde jinde (podobny projekty) byly takhle provazeny ruznymi komplikacemi, nebo jestli je to jen specialitka tohohle zimaku..:/
Co si pamatuju, tak pred par lety v Ceskych Budejovicich aktivisti rozprasili stavbu nove haly na micove sporty.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 20/3/2023, 16:19

Zajimalo by me, jestli i stavby stadionu nekde jinde (podobny projekty) byly takhle provazeny ruznymi komplikacemi, nebo jestli je to jen specialitka tohohle zimaku..:/

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/3/2023, 11:51

Jaternička napsal:Nemám na to čas a hlavně nejsem autorem těchto bludů. Měl by se tam zajít zeptat autor toho, kdo to sem před týdny napsal

Tak to mě udivuje, že to řešíš, když dopředu víš, že je to blud. Nechává mě to chladným jako Čagy v Kometě 😉

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 20/3/2023, 11:14

Ja jdu, a jedine co me zajima je stadion...jestli za nas bude hrat Petr nebo Pavel a nebo jestli budem hrat Humpolci nebo v Bitesi mi je v tuto chvili uplne jedno, to duklu do budoucna nezachrani

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 20/3/2023, 11:04

Nemám na to čas a hlavně nejsem autorem těchto bludů. Měl by se tam zajít zeptat autor toho, kdo to sem před týdny napsal
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/3/2023, 09:18

Jaternička napsal:Tak to se zeptejte proč pan BŠ chodí do šaten a ukončuje sezóny a co je pravdy na tom, že kolem ruiny stadiónu šel pan Vlk což znamená, že pan Viktor bude odvolaný.

Tomu já říkám jpp

A proč se na to nejdeš zeptat sám? 🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 20/3/2023, 08:32

Tak to se zeptejte proč pan BŠ chodí do šaten a ukončuje sezóny a co je pravdy na tom, že kolem ruiny stadiónu šel pan Vlk což znamená, že pan Viktor bude odvolaný.

Tomu já říkám jpp
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/3/2023, 07:54

Přesně, můžeme se tam zeptat na cokoliv co tu zaznělo a pak se ukázalo, že je to jpp. Myslím, že témat na přímí dotaz je mnoho. Ať už kolem zimaku tak kolem Dukly. Není fér tu nadávat, že BŠ se nevyjadřuje nebo se schovává když se nedaří a pak mít možnost se přímo zeptat a nejít .... 🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 20/3/2023, 07:37

Právě proto ta beseda je aby se fanoušek dozvěděl to, k čemu normálně přístup nemá a nežil jen z toho co se objeví na foru nebo u JP.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/3/2023, 02:13

imbík napsal:Jdete někdo na tu besedu zítra?

Já na to upřímně nemám čas ani náladu. Navíc nevím, k čemu by mi to bylo. Teď je "míč" nebo "puk" v pásmu, kam většina z nás nemá žádný přístup ani vliv.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/3/2023, 20:34

Jdete někdo na tu besedu zítra?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro maggycc 19/3/2023, 19:56

For Siroko a Hadas
Stopro souhlas!
Český mafiánský stavební rybníček plus obdobne prostředí ve sportu resp. hokeji a fotbale a jihlavská malost některých lidi, tak to je smrtící koktejl naši nove arény.
Možná i proto jsem vytáhl rodinu do O2 na Spartu s Trincem. Urcite pekné to bylo, nemůžu říct nic špatného…ale doma je doma. Bohužel mi 1 dlouholetý krajský politik, poté co videl u me v kanclu plakáty Dukly, řekl do očí, at si jezdíme prave do O2, ze nám to má stačit, když je to prý jen 120 km ☹

maggycc

Posts : 15
Join date : 28. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 19/3/2023, 19:46

imbík napsal:Jinak dneska jsem zase nabyl dojmu, že Vsetín se oproti loňsku poučil hraje to play off fakt chytře. Má útočně laděn tým a hrajou dost ze zajištěné obrany a čekají na chyby dají gól a zalezou a deptaji soupeře vyhazováním puků ven a ten je nervózní čím dál víc z neschopnosti se prosadit navíc v bráně Maksim. Ale Třebíč mě dneska překvapila. Už si nejsem tak jistý, že by jsme je narozdíl od Vsetína vyřadili.

Souhlasím. Vsetín začal hrát hodně do obrany a s Maxem v brance je problém jim dát gól.
Třebíč je v laufu a šlape. Dneska s přehledem. Ale nutno říct, že Zlín od půlky včerejšího zápasu nic moc nehraje.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/3/2023, 19:43

Jinak dneska jsem zase nabyl dojmu, že Vsetín se oproti loňsku poučil hraje to play off fakt chytře. Má útočně laděn tým a hrajou dost ze zajištěné obrany a čekají na chyby dají gól a zalezou a deptaji soupeře vyhazováním puků ven a ten je nervózní čím dál víc z neschopnosti se prosadit navíc v bráně Maksim. Ale Třebíč mě dneska překvapila. Už si nejsem tak jistý, že by jsme je narozdíl od Vsetína vyřadili.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/3/2023, 19:37

To jsou fakt lidi 🙈😁 na druhou stranu to má město za to, že radši pozemky nechali na obchoďáky Aventin. A celkově se vše řeší strašně pozdě a pomalu. Tam by se zimaku vešlo pět .... I teď v tom volném rohu by se tam vešel. Holt to asi nebylo tak zajímavé.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Radekvondracek 19/3/2023, 19:24

Tak jsme právě teď se známým v Německu na play off nejvyšší soutěže - DEL, Adler Mannheim, hodně silný zážitek úplně něco jinýho, tisíce skandujících Němců, na ledě emoce jak sviňa, narvanej barák až pod strop, atmosféra jak řemen. Fakt bomba

Radekvondracek

Posts : 44
Join date : 17. 11. 22

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 19/3/2023, 15:57

Siroko napsal:To je v tomhle stace se vsim. Treba dalnice.. Vsichni by chteli novy silnice a dalnice, ale beda, kdyz se ma stavet zrovna nedaleko jejich baraku.

Špatně napsané zákony ve spojení s tupostí lidí a ruzných vychcánků a vysíračů je bohužel smrtící a frustrující koktejl. Ono totiž bude něco na tom, co řekl pan Höschl..

Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt. Těmto lidem, a je to polovina národa, uniká mnohotvárnost a mnohoznačnost světa, a co z tohoto světa v jejich očích zbývá, lze rozdělit na celkem jednoduché, většinou protipólné elementy. Někdy se tomu říká černobílé myšlení. (Karolinum, 1991)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Jaternička and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 19/3/2023, 15:02

Já to říkám od začátku. Stadion se postaví, ale bude to chtít hodně trpělivosti, jako u každé podobné stavby, která se u nás realizuje. Hlavně neucuknout a jít po malých krůčcích k cíli.

ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 19/3/2023, 14:40

To je v tomhle stace se vsim. Treba dalnice.. Vsichni by chteli novy silnice a dalnice, ale beda, kdyz se ma stavet zrovna nedaleko jejich baraku.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

hadas (admin), ralff and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 19/3/2023, 14:31

Problém není Homolka a ty lidi v okolí. Problém, ale je odvolání té firmy z VŘ.Obávám se, že to protáhne stavbu o další měsíce či rok.
Což může být likvidační pro ten projekt a pro sport v Jihlavě.

Ale co chodníkář bude spokojený může se postavit 30 metrů chodníku a za pár let se bude řešit co se bude dělat s tou ruinou, která tam bude roky stát a bude nebezpečná pro své okolí. Stejně ji město pak zboří, ale dráž.
A nová hala nebude, protože bude ještě dražší.
Ty stovky dětí co tam chodí mají smůlu, anžto 30 metrů chodníku je mnohem důležitější.

Neustále mě udivuje malost lidí. U nás na sídlišti před lety byl taky řev jak od píchlé svině, ohledně jednoho dětského hřiště.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

hadas (admin), maggycc and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 19/3/2023, 12:50

vn napsal:
Siroko napsal:
No jo, stari znami… Na zaver reportaze tam samozrejme nemohl chybet nejakej zaprdenej chodnikar.
Tyhle stížnosti budou ve finále druhořadý problém… horší je to odvolání jedné z firem z VŘ
Souhlas. Navic mam takovy spatny tuseni, ze za tim odvolanim nestoji neci touha opravdu tu zakazku ziskat, ale nejaky zakulisni hry ohledne dotace od NSA. Ten ceskej stavebni rybnik je malej a kazdej ma nekde svoje zajmy nebo minimalne nekde nekoho znameho.
Dovolim si spekulovat ohledne souvislosti s jednim vyhranym sporem kvuli dotaci na jeden nejmenovany fotbalovy stadion. Kdyz se clovek podiva kdo tam stavi a souvislosti…. Jsem zvedavej, jestli za odvolanim bude ta firma, kterou myslim.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 19/3/2023, 11:31

Siroko napsal:
No jo, stari znami… Na zaver reportaze tam samozrejme nemohl chybet nejakej zaprdenej chodnikar.
Tyhle stížnosti budou ve finále druhořadý problém… horší je to odvolání jedné z firem z VŘ

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 19/3/2023, 09:52

No jo, stari znami… Na zaver reportaze tam samozrejme nemohl chybet nejakej zaprdenej chodnikar.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/3/2023, 22:16

No, sledoval jsem dneska všechny 4 zápasy a Extraliga je tedy luxusní sračka. Kromě bitek a vyhrocených situací je to úplně o hovně. Snad to bude lepší zítra a v pondělí...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 18/3/2023, 21:13

Ať se na mne nikdo nezlobí, ale rozhodčí málem dotlačili Třebíč k vyrovnání. Hokej sleduju dlouho ale tohle je první play-off zápas, kde vidím poměr vyloučení 0:5. Přesilovka, kde dala Třebíč první gól vůbec nemělo být. Třebíč rozhodně nehrála tak čistě, aby neměla nikoho vyloučeného. To jen taková poznámka.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/3/2023, 20:12

Tak zatím dle předpokladů. Třebíč prohrává jednoznačně, kdežto Vsetín s Prostějovem vyrovnaně. Škoda. Jeden jediný gól a mohli jsme teď ještě hrát.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru