Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+33
kancler
sarkafarka
olin
FREDERIK
Hhs23
AJET0
Laďa
karel granát
Kelt
staříček
HCDTOM
Kolja
hadas (admin)
ondrej.n
mirason
Lázňator
trixy
jajirk
Raddy007
Lufa
Excalibur
Duklacek
miramare83
MarkusHCD
Siroko
MichalDJ
Jaternička
DUKLIČKA
pegy18
Vasoj84
vn
imbík
ralff
37 posters

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/11/2022, 18:28

MichalDJ napsal:Ostuda...

Ano, dneska bohužel ostuda a debakl.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 20/11/2022, 18:27

Ostuda...

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

ralff and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 20/11/2022, 18:26

Já třeba nevím odkud se bere to přesvědčení, že bychom Třebíč měli porážet? Jsme průměrným klubem téhle žumpa ligy.

Mnohem horší je naprosto mizerné nasazení co předvádíme.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/11/2022, 18:23

Radekvondracek napsal:Dostat bůra s těma telatama to už chce kuráž a nebýt Bosche tak v UDH nemají ani na chleba, kam jsme to dopracovali ?

Třebíč je teď prostě lepší, hotovo. Musíme si to prostě přiznat.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 20/11/2022, 18:21

Hotovo... Bilance nasich poslednich 6 zapasu je opravdu bizar - 2 vyhry venku, 4 prohry v Pelhrimove...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Radekvondracek 20/11/2022, 18:20

Dostat bůra s těma telatama to už chce kuráž a nebýt Bosche tak v UDH nemají ani na chleba, kam jsme to dopracovali ?

Radekvondracek

Posts : 44
Join date : 17. 11. 22

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 20/11/2022, 18:12

Litky a Trebic bohuzel posledni dobou predem jasny, jak to dopadne... A nase zapasy v Pejru taky, ach jo...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 20/11/2022, 18:01

Jak je možné, že Budějky pustí nejdříve Chlubnu v pondělí na nás a dnes Holce? A my nemáme ani Kachnu, ani Čagiho, nic. Je to normální? S námi takhle vym.dat? Třetí čtvrtá lajna nemá žádnou kvalitu, nic z nich nevypadne

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

hadas (admin), karel granát, Jaternička, FREDERIK, DUKLIČKA, MichalDJ, miramare83 and Radekvondracek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 20/11/2022, 17:59

Prijde plno lidi, mi je muzeme nalakat a hrajeme takovou sracku...podle toho jaky vykony predvadime v Pelhrimove a budeme tam par let jeste hrat, tak aby jsme se nemuseli bat za par let sestupu ( vtip ) Very Happy

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/11/2022, 17:55

Borci, když na to nemáte nervy, tak to nesledujte. Ještě není konec.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/11/2022, 17:54

Ty vole hoďte tam ručník!!!!!!!!!!!

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/11/2022, 17:54

Běžte do hajzlu netáhla

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Radekvondracek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Radekvondracek 20/11/2022, 17:50

Tohle někoho baví?? A pak ještě žebrej o prachy Ščerbane!!!

Radekvondracek

Posts : 44
Join date : 17. 11. 22

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 20/11/2022, 17:47

Ani bych neřekl že jsou hrozný, tohle jsou totiž naše standartní přesilovky již mnoho let. Pro nic za nic jsme v nich na chvostu v procentuálním využití.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/11/2022, 17:39

Hrozný

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 20/11/2022, 17:35

Naše přesilovky jsou vtipný. Embarassed

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 20/11/2022, 17:09

miramare83 napsal:Me by zajimalo, nakolik jsou ty financni problemy Dukly zavazny, jak moc je nebo neni realny treba nedohrani tyhle sezony... To se asi presneji dovedet neda.
Nedohrani tezko. Proste se financni situace nevyviji podle planu. Pokud by se to nepodarilo naplnit, tak za nejpravdepodobnejsi povazuju odchody nekterejch hracu. To uz tady jednou bylo.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 20/11/2022, 17:07

pegy18 napsal:Po pravdě žere tohle úplně někdo? Mě to derby nechává úplně chladným.. snad jako první po tech dvaceti letech co jezdím. Ta Chance liga je fakt marast.
Je to jeden z mála zápasů, kdy se stadion náplní. Takže je to tady příjemnější, než ty čtyři stovky na Šumperk. To že sem přijedou zrovna tyhle zamindrákovci častovat nás pěknými výrazy mi je jedno

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 20/11/2022, 16:53

Me by zajimalo, nakolik jsou ty financni problemy Dukly zavazny, jak moc je nebo neni realny treba nedohrani tyhle sezony... To se asi presneji dovedet neda.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

pegy18 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/11/2022, 16:52

Po pravdě žere tohle úplně někdo? Mě to derby nechává úplně chladným.. snad jako první po tech dvaceti letech co jezdím. Ta Chance liga je fakt marast.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 20/11/2022, 15:48

Manévry jak kdyby přijel Boston Bruins

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/11/2022, 09:01

https://www.sport.cz/clanek/hokej-ostatni-olympijsky-vitez-priznava-chyby-mam-maslo-na-hlave-pripousti-3773718

Tohle je přesně česká nátura. Jel jsem v tom s nima zkurvil jsem co jsem mohl a možná ambasador taky dostával peníze s Vytiskem Jánským Králem za ten projekt DUKLA od staryho Krále. Ale teď už jsem jinej lepší proto chci pomáhat dal. Jen bych dodal pomáhal protože tam jsou peníze . Vždyť vlastně ten bordel všem vyhovuje.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/11/2022, 22:13

Nevnímá finanční trable a hned jak bude moct tak zdrhne za lepším 👍✋ takových už tu bylo co jsme byli druhá rodina a bla bla bla.... 😁👍

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 19/11/2022, 21:24

Miškář nevnímá finanční trable - hm, tak to tady asi naštval pár lidí Laughing

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 19/11/2022, 20:56

Patrik Miškář:

Často se stává, že hráč se musí po příchodu do nového klubu aklimatizovat, ale podle vašich čísel v Jihlavě to vypadá, že s aklimatizací problémy nemáte.

Řekl bych, že je to hlavně o Viktoru Ujčíkovi. On mě do týmu chtěl, dal mi roli, kterou potřebuju. Dostávám hodně času na ledě, hraju přesilovky a snažím se důvěru vracet. A stejně tak v Jihlavě funguje kabina, kolektiv je zdravý. Není náhoda, že Dukla hrála tři roky po sobě o extraligu.

Vyhovuje vám, když toho máte hodně naloženo?
Jasně, myslím si, že tohle vyhovuje snad každému hráči. Když vám trenér věří a staví vás na klíčové situace, tak roste i vaše sebedůvěra. Navíc jsem věděl, že v Jihlavě jsou ambice a že tým chce hrát nahoře. To byl další důvod, proč jsem podepsal právě s Duklou.
...
„Finanční trable? Za sebe říkám, že nevnímám. Podle mě je ani nemůžeme vnímat, není to naše starost. My jsme v klubu od toho, abychom hráli hokej a svými výkony nalákali víc fanoušků, než chodí teď."
...
"Pár telefonátů ohledně střídavých startů do extraligy proběhlo, ale zatím není žádný konkrétní výsledek. Pořád jsem hráčem Hradce Králové a do Jihlavy jsem šel bez jejich souhlasu, takže co se týče střídavých startů do extraligy, záleželo by i na jejich souhlasu a na tom, jestli mě pustí, nebo ne."

https://www.hokej.cz/v-jihlave-jsem-dostal-roli-kterou-potrebuju-rika-miskar-co-telefony-z-extraligy/5069429
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/11/2022, 20:39


imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 19/11/2022, 20:29

Ticho před bouří

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 18/11/2022, 14:51

Siroko napsal:No to bude voda na mlejn jeho brachy…
Na druhou stranu to se muze stat kazdemu v jakýmkoli meste.
.     V sezoně 2003/2004 to podobně odskákala Kolafova kára

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 18/11/2022, 13:16

No to bude voda na mlejn jeho brachy…
Na druhou stranu to se muze stat kazdemu v jakýmkoli meste.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 18/11/2022, 11:29

No tak to je pěkná svinárna, vykrást mu auto, já strašně nenávidím zloděje ,já bych za to sekal ruce jak v tom Iránu. Embarassed Embarassed

staříček

Posts : 470
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 18/11/2022, 10:16

Taky docela nechapu tu kritiku, ze vedeni nesezene bohaty sponzory. Pral bych vam to jit zkusit. Ja, na rozdil od vetsiny z vas, tu osobni kratkou zkusenost mam. Muzu vam rict, ze to fakt neni prdel. A to jsme zase tolik v nasem klubu nepotrebovali.
Chance liga je na financovani asi nejhorsi. Potrebujes sehnat uz docela velkej rozpocet, ale sponzori na tu ligu moc neslysi a ty jim poradne ani nemas co nabidnout. Vsimnete si, ze v podstate vsichni velci sponzori vsech klubu v chance lize, jsou regionalni firmy, kde je navic casto i osobni propojenost klubu s vedenim tech firem.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 18/11/2022, 08:28

Excalibur napsal:Kdyby bylo jasný, že se bude stavět nová hala, tak ať klidně stojí permice do Pejru o 50 % víc a já ji koupím. Ale já prostě nevěřím, že seženeme finance na stavbu za 2 mld. A za ty roky fandění Dukle potřebuju vidět světlo na konci tunelu a to nevidím.

Co má společného permice a nová hala ?
Vždycky se najde důvod proč " neutratit peníze " když nemusím.
Permice se nekupujou protože se zrušilo fórum, protože není jasný jestli bude stát hala, protože vedení stojí za hovno a peníze někam prošustruje a milion dalších důvodů ..... a nebo jen zkrátka proto, že je taková doba na hovno a nechce se mi dávat peníze za nějakou permici , obzvlášť když je stream, to si raději koupím něco užitečnějšího. Cool

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

karel granát and Siroko like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 17/11/2022, 23:06

Excalibur napsal:Kdyby bylo jasný, že se bude stavět nová hala, tak ať klidně stojí permice do Pejru o 50 % víc a já ji koupím. Ale já prostě nevěřím, že seženeme finance na stavbu za 2 mld. A za ty roky fandění Dukle potřebuju vidět světlo na konci tunelu a to nevidím.

Koukni sem příloha 2 https://extranet.jihlava-city.cz/zastupitelstvo/2022/zm30/navrhy-usneseni/navrh-usneseni_71401.html je tam spočítáno, že město to zvládne s 1,1 mld úvěrem. Mimochodem daňový výběr roste díky inflaci, město tak dostává víc a víc peněz, zatímco cena stavby je zafixována soutěží. Pořád ale platí že město shání 300M prodejem něčeho co by někoho mohlo zajímat.

Kolja

Posts : 139
Join date : 29. 12. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 17/11/2022, 22:58

Odbočka. Ádovi Beranovi dneska někdo v Jihlavě vykradl auto. Když se daří tak se daří, opravdu, dotyčnému gratuluji, tohle není normální..

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 17/11/2022, 22:18

Je to proste tak nějak v prde…….

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 17/11/2022, 20:52

Kdyby bylo jasný, že se bude stavět nová hala, tak ať klidně stojí permice do Pejru o 50 % víc a já ji koupím. Ale já prostě nevěřím, že seženeme finance na stavbu za 2 mld. A za ty roky fandění Dukle potřebuju vidět světlo na konci tunelu a to nevidím.

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

imbík, DUKLIČKA and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 17/11/2022, 20:46

Ještě je tady možnost přispět na transparentní účet Spolku fanoušků HCD, číslo účtu je hned na 1. straně webu. Je to zvláštníúčet na pobyt Dukly mimo Jihlavu, Dukle půjde celá částka.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 17/11/2022, 20:29

Lufa napsal:
karel granát napsal:Kritici, co říkáte na tabulku juniorky?

S tím teď nepochodíš, teď tu je na pořadu dne  nadávání jak se všechno dělá na hovno.  Very Happy - ostatně, jako skoro každej rok touhle dobou.

Popravdě nevím co vás rozčiluje na tom, že BŠ hodil do placu aby fanoušci koupili permice.  Vždyť vás přece nikdo k jejímu nakoupení nikdo nenutí a vy to tady přetřásáte jako by vám u hlavy stáli vymahači Very Happy
Jeste bych k tomu pridal, ze pokud chce nekdo prispet, ale z ruznejch duvodu nechce koupit permanentku, tak alespon muze koupit elektronicky vstupenky na jednotliva utkani. To uz se delalo v dobe, kdy byly zavreny stadiony.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

karel granát, ralff and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 17/11/2022, 20:23

Přiznám se, že tomu flamu tady nerozumím. Dukla nekrachuje, pokud se dostane do červených čísel, za dluhy ručí město jako majitel. Jen došlo k výzvě, aby fanoušci pomohli víc, protože nepomáhají tolik kolik se čekalo. Hlavně, že někteří z vás tady řve každou chvíli, že hráči mají makat na 100% dokonce jste někteří z vás i za hranicí slušného chování. Ale když se chce něco po vás naprosto nenásilnou a slušnou formou z objektivních důvodů, tak je hned oheň na střeše.

Za mě pozitiva:
- hraje se vršek tabulky (sezona se nikdy nerozhodla výkony a výsledky v prosinci)
- v kádru máme odchovance (to ještě nehrají Menšík a Čagy) k tomu je potřeba přičíst minimálně Pepu, Bilčíka, Havránka, Semana a Harkyho, kteří tady hrají už dlouho
- juniorka nahoře jak nikdy
- máme stabilizovaný realizační tým
- na městě je vedení, který je tak nakloněný nové hale, že to víc ani nešlo...
- partneři navýšili podporu

Holt nás teď čekají 3 roky mimo město a je potřeba to vydržet, nebude to příjemné ani lehké. Osobně jsem to čekal sportovně mnohem horší.

Jestli je v Dukle toho tolik špatně, tak to buď změňte, začněte fandit třeba Třebíči nebo počkejte až bude zase dobře. Je to jenom hokej.

Nadáváním na internetu se nic nevyřeší Cool

Kolja

Posts : 139
Join date : 29. 12. 21

hadas (admin), karel granát, ralff, Jaternička, Kuba, jajirk, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 17/11/2022, 19:51

karel granát napsal:Kritici, co říkáte na tabulku juniorky?

S tím teď nepochodíš, teď tu je na pořadu dne  nadávání jak se všechno dělá na hovno.  Very Happy - ostatně, jako skoro každej rok touhle dobou.

Popravdě nevím co vás rozčiluje na tom, že BŠ hodil do placu aby fanoušci koupili permice.  Vždyť vás přece nikdo k jejímu nakoupení nikdo nenutí a vy to tady přetřásáte jako by vám u hlavy stáli vymahači Very Happy

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

ralff, Siroko and Kolja like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 17/11/2022, 19:45

Jinak, junci i dorost dneska skvěle Smile
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 17/11/2022, 19:42

imbík napsal:Když jsem se tady poslední roky vůči Bedřichovi vymezoval, tak jsem hned byl pranýřován že za všechno může Bedřich a ať si to jdu zkusit a tak dále.
Tak tady to máte teď by mě zajímalo řešení? Klub je na pokraji krachu, legendě klubu vnucujeme slova která nikdy neřekl a podepíšeme ho pod to.... A nakonec hodíme vzniklou situaci na fanoušky že nechodí 🙈👍 Výborně Duklo. Tak ještě, že jste si přendali derby ze soboty na neděli, výborně. Pak se nedivte, že tam bude 700 lidí.

A on snad někdo tvrdí, že je klub na pokraji krachu?? Že fanoušci nechodí to je fakt. Tady souhlasím, že klub si hodně zavařil mizernou komunikací s fanoušky. Velký podíl na tom má působení Lysého. Rozhádání se s fanoušky byla amatérská chyba.

Nikdo ale nemohl předvídat, že přijde pandemie, že bude válka a energetická krize...

Je potřeba se znovu sjednotit a táhnout za jeden provaz, klub i fanoušci. Přestat se hádat a navzájem obviňovat. A pokud je to trochu možné na ten hokej i do toho Pelhřimova jít.

ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

jajirk and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/11/2022, 18:55

Když jsem se tady poslední roky vůči Bedřichovi vymezoval, tak jsem hned byl pranýřován že za všechno může Bedřich a ať si to jdu zkusit a tak dále.
Tak tady to máte teď by mě zajímalo řešení? Klub je na pokraji krachu, legendě klubu vnucujeme slova která nikdy neřekl a podepíšeme ho pod to.... A nakonec hodíme vzniklou situaci na fanoušky že nechodí 🙈👍 Výborně Duklo. Tak ještě, že jste si přendali derby ze soboty na neděli, výborně. Pak se nedivte, že tam bude 700 lidí.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 17/11/2022, 18:36

Jonáš Jungwirth podepsal smlouvu s A-týmem:

https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=13598
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 17/11/2022, 18:23

Možné proto je i rozšíření akce na větší prodej individuálních vstupenek na výjimečné zápasy.

„Náš kotel nás uměl vždy podržet a podpořit a věříme, že se to podaří i teď. Dukla má skvělé a náročné fanoušky, kteří hokeji rozumí. Na vyprovázení v rámci play off, přivítání při příjezdu a mnohé další nelze zapomenout. Věříme, že společně Duklu zachráníme,“ spoléhá na fans hrající legenda Tomáš Čachotský.

V předchozích sezónách hráči Dukly prosluli nejen vítězstvím v první lize, ale také tím, ...

Pokud někoho zajímá původní znění záchrany Dukly




Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/11/2022, 17:13

Duklacek napsal:
karel granát napsal:Kritici, co říkáte na tabulku juniorky?
Velká pecka. Je vždy poznat, když se sejde kvalita, pracovitost, dobrá parta a dobří trenéři. A v Moravských 250 lidí bomba, za chvíli tam na ně bude chodit víc lidí než na naše áčko

Jel bych tam raději než do Pelhřimova, ale je to z ruky.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 17/11/2022, 16:51

karel granát napsal:Kritici, co říkáte na tabulku juniorky?
Velká pecka. Je vždy poznat, když se sejde kvalita, pracovitost, dobrá parta a dobří trenéři. A v Moravských 250 lidí bomba, za chvíli tam na ně bude chodit víc lidí než na naše áčko

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

vn, ralff, MichalDJ and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/11/2022, 15:34

Jaternička napsal:
vn napsal:Taky nelze opomenout, že jeden z top partnerů je Spolek, který jiný klub tohle může říct?

Třeba Union Berlín. Ta spojitost klubu a fanoušků je obdivuhodná.
By mě zajímalo zda se tam taky našli jednici co jen nadávali jak se to dělá špatně a, že ty peníze v tom klubu de facto vedení rozkradlo nebo z nich žilo.
Ale tohle je nejspíše jen česká mentalita.

Myšleno v hokeji u nás…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 17/11/2022, 14:43

Kritici, co říkáte na tabulku juniorky?

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

ralff, FREDERIK, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/11/2022, 14:26

vn napsal:Taky nelze opomenout, že jeden z top partnerů je Spolek, který jiný klub tohle může říct?

Třeba Union Berlín. Ta spojitost klubu a fanoušků je obdivuhodná.
By mě zajímalo zda se tam taky našli jednici co jen nadávali jak se to dělá špatně a, že ty peníze v tom klubu de facto vedení rozkradlo nebo z nich žilo.
Ale tohle je nejspíše jen česká mentalita.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

karel granát and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru