Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+33
kancler
sarkafarka
olin
FREDERIK
Hhs23
AJET0
Laďa
karel granát
Kelt
staříček
HCDTOM
Kolja
hadas (admin)
ondrej.n
mirason
Lázňator
trixy
jajirk
Raddy007
Lufa
Excalibur
Duklacek
miramare83
MarkusHCD
Siroko
MichalDJ
Jaternička
DUKLIČKA
pegy18
Vasoj84
vn
imbík
ralff
37 posters

Strana 2 z 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 21/11/2022, 10:05

Marketingu nerozumim, ale kdyz BS rikal ze s mestem chystaji akci aby nalakali fanousky, byl jsem zvedav co vymysli. Cekal jsem nejake promo, vetsi komunikaci s fanousky, objizdeni mest v kraji. Ale jedine co z toho vzeslo je Fanousci dejte nam penize...no nevim kolik jich to na stadion nalaka...mozna chtelo si s tim dat vice prace. Take by me zajimalo jak se do sve funkce dostala slecna Scerbanova, kdyz prichazel Kristek, nebo ted Vrabel tak aspon nejaky clanek probehl, o jmenovani slecny reditelky ani slovo.

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 21/11/2022, 09:47

pegy18 napsal:Lysý,Falta,Vrábel a další šmejdi, tyhle jak se dostali k lizu tak to šlo od ty doby od deseti k pěti.
Hlavne, ze Vrabel je tady tak dlouho co? 😀

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 21/11/2022, 09:36

Lysý,Falta,Vrábel a další šmejdi, tyhle jak se dostali k lizu tak to šlo od ty doby od deseti k pěti.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 21/11/2022, 07:57

Hhs23 napsal:Ale nelżi hlídals a hlíaš. Co se tady šušklo hned věděli trenéři a vedení...Jsi hlavní člověk který se zasloužil o zrušení ofic. diskusního fóra běž práskat někam jinam..

Nedavno psal na FB ze si nechal pod palcem redakci Dukly, to jen tak na okraj k tomu ze uz pro Duklu nepracuje

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 21/11/2022, 07:19

Radekvondracek napsal:Do prčic, viděli jste to někdo, máte to někdo uložené? Teď jsem projížděl fb a tam na mě vykouklo, že Ščerban nabídl rezignaci na post jednatele. Nedělám si srandu. Zrovna , když nám tam duťáci dneska hodili šestej banán do sítě, jsem si říkal že to není moc dobrá vizitka ani pro vedení. Odcházel jsem ze stadionu s takovým vnitřním pocitem, že se asi něco dít bude. Prosím jestli to někdo má, hoďte ten článek sem, úplně mě to trklo, ale pak to buď hned někdo smazal, to znamená že se čeká na ofiko vyjádření ze strany klubu, nebo se ještě něco kuje v zákulisí
To jako fakt?

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/11/2022, 07:05

tomassinho napsal:
imbík napsal:Aby ty fotky klub nesmazal. Jistě nás tu hlídá pan Lysý a minule s Cagym ty odstavce taky zmizely když jsme to tady rozmaznuli 😁✋

Mýlíš se. Nikoho tady nehlídám, nemám důvod, navíc v klubu už půl roku nepracuji. Jen si to tady úplně v klidu pročítám, protože mne to baví. S Čagym se znáš, tak se ho můžeš zeptat, jak to bylo, že já s tím nemám nic společného 😏
Naopak jsem celkem rád, že jsem se i přes složité spojení po půl roce dostal na hokej 😊

Tak evidentně si to nemyslím jen já. A že kolikrát nemluvíš úplně pravdu ses prasknul i sám. Jen jsi nikdy nepřiznal, že sem chodíš sám. Všechno jsi dřív sváděl na informátora..... Právě, že se s Cagym znám a vím, že tohle už nikdy víc řešit nechce 🙈✋

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 21/11/2022, 07:01

Zřejmě je v Jihlavě ještě jeden Tomáš Lysý, jehož jméno se objevuje pravidelně pod články na webu.

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 21/11/2022, 06:49

Ale nelżi hlídals a hlíaš. Co se tady šušklo hned věděli trenéři a vedení...Jsi hlavní člověk který se zasloužil o zrušení ofic. diskusního fóra běž práskat někam jinam..

Hhs23

Posts : 140
Join date : 12. 09. 19

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro tomassinho 21/11/2022, 00:45

imbík napsal:Aby ty fotky klub nesmazal. Jistě nás tu hlídá pan Lysý a minule s Cagym ty odstavce taky zmizely když jsme to tady rozmaznuli 😁✋

Mýlíš se. Nikoho tady nehlídám, nemám důvod, navíc v klubu už půl roku nepracuji. Jen si to tady úplně v klidu pročítám, protože mne to baví. S Čagym se znáš, tak se ho můžeš zeptat, jak to bylo, že já s tím nemám nic společného 😏
Naopak jsem celkem rád, že jsem se i přes složité spojení po půl roce dostal na hokej 😊

tomassinho

Posts : 10
Join date : 15. 09. 22

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Radekvondracek 20/11/2022, 22:25

A to si vezměte že jsme teprve na počátku této frašky. Pár měsíců mimo Jihlavu a už tu máme takový problémy a nešvary od vedení,že člověk neví kde mu stojí hlava.
A tohle má klub překlepat celkem 3 roky? No,tak to chci vidět.

Radekvondracek

Posts : 44
Join date : 17. 11. 22

Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/11/2022, 22:17

Už mě tohle divadlo nebaví.. opravit střechu v Jihlavě a jedeme dál!! Sluníčkáři vy co si myslíte že klapne nějaký megalomanský projekt s multifunkční halou tak jste na omylu a skočili jste Sčerbanovi a Bekemu na špek, tady jedině opravit HZS a okamžitě přestat dělat průtahy ohledně výstavby nebo hrozí zánik Dukly!!!

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

imbík and Radekvondracek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Radekvondracek 20/11/2022, 22:07

Do prčic, viděli jste to někdo, máte to někdo uložené? Teď jsem projížděl fb a tam na mě vykouklo, že Ščerban nabídl rezignaci na post jednatele. Nedělám si srandu. Zrovna , když nám tam duťáci dneska hodili šestej banán do sítě, jsem si říkal že to není moc dobrá vizitka ani pro vedení. Odcházel jsem ze stadionu s takovým vnitřním pocitem, že se asi něco dít bude. Prosím jestli to někdo má, hoďte ten článek sem, úplně mě to trklo, ale pak to buď hned někdo smazal, to znamená že se čeká na ofiko vyjádření ze strany klubu, nebo se ještě něco kuje v zákulisí

Radekvondracek

Posts : 44
Join date : 17. 11. 22

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/11/2022, 22:00

Já nemůžu nic než souhlasit.
Ano, Bedřich nás zachránil, napravil Padělkovy sekery.
Ale nemůžeme přece do konce svých životů uctívat někoho jen díky zásluhám z minulosti. Musíme žít přítomností a koukat do budoucna.
A omlouvám se, jestli to někomu bude proti srsti, ale o klubu něco málo vím a Bedřich nám opravdu jen škodí.
Chová se nezodpovědně. Vždy vše vsází na jednu kartu!!!
Teď, zimák a fanoušci jako rukojmí,jak už tu zaznělo, předtím, sezona po sestupu, narval se kádr posilama, a vše se utratilo, postup zpět nevyšel a od té doby začarovaný kruh.
Přijde mi, že to není nejostřejší tužka v penále. Jako manager vyslat vzkaz světu, že jsme žebráci bez peněz, to chce koule.
Ščerbane rezignuj nebo vyházej hovada jako Falta Vrábel Kristek Ujčík a další pijavice!!!!!

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Burberry 20/11/2022, 21:51

Je mi blivno. Dukla má v listopadu vysosanej rozpočet na celý zbytek sezony. Důvodem jsou prý fanoušci, kterých si pan manažer organizace napočítal trojnásobek než reálně chodí.

Komunikační zoufalost a žebravá kampaň ve stylu “Je to vaše vina, tak nás z toho dostaňte, vy fanoušci/zákazníci.”. Dlouhodobě tu jsem za růžovo-brejlouna a Bedřicha mám v úctě, ale už mě ta maškaráda přestává bavit. Ano, je to vlivný sportovní funkcionář, z hovna upletete bič, ale po manažerské stránce je to posledních pár let absolutní tragédie, křivé hodnoty, mediální kauzy, úbytek fanoušků a dlouhodobá stagnace. Žádný klub nepůsobí tak plačtivě jako my. Za covidu posíláme plejery na brigády, za inflace bulíme, že fanoušci nám nehážou bezdůvodně love do kapes. Ani nějaký potroublý Vrchlabí, Šumperk, nebo Kolín nepůsobí tak uboze jako my. Ščerban obklopen nekompletními lidmi viz výkonná ředitelka dcera, buran Kristek, který rozesírá veřejný obraz kamkoliv přijde (ani dlouholetí sponzoři Dukly už tu aroganci nedávají).

Bedřichu díky za záchranu Dukly v době, kdy jí bylo nejhůř - 2008. Po těch dlouhých letech už jí ale nemáš co dát, uzavřel ses do bubliny, stal ses nekompentním a je čas jít o dům dál. Ščerban ven!

Burberry

Posts : 29
Join date : 12. 02. 20

Vasoj84 and pegy18 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/11/2022, 21:50

Napíšu to sem znova . Posledně jsem za to dostal titul nejtrapnější příspěvek roku takže :
Ščerban si vzal ten Náš stadion jako rukojmí aby donutil město něco dělat a vsadil všechno na jednu kartu!!!!! Která mu pravděpodobně nevyjde. A znovu opakuji ze tomu stadionu nic není !!!! A ten kdo o tom něco ví me dá za pravdu a ti co poslouchají jednatele a cumi do novin nebo sledujou televizi tak to nepoberou ale je to tak!!!!!!

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/11/2022, 21:41

Záhadné konce trenérů v mládeži, rotování hráčů beze smyslu, výkřiky do éteru jak nemáme prachy, přitom očividně zase tak špatně na tom nejsme. Plus lhaní, upravování si pravd viz článek s Čagym. Ščerbane Šcerbane, není těch kauz letos už hodně?

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/11/2022, 21:22

Teď už do toho zkurvenyho Pelhřimova ( nemyslím tim Pelhřimovaky ani nic co je Pelhrimovskýho myslím tim Duklu ) nikdo nepřijede díky bedřichu kam jsi to s tou tvoji partou dotáhl 👍

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/11/2022, 21:09

[quote="hadas (admin)"]
vn napsal:
imbík napsal:Aby ty fotky klub nesmazal. Jistě nás tu hlídá pan Lysý a minule s Cagym ty odstavce taky zmizely když jsme to tady rozmaznuli 😁✋
Kde to je ta fotka?

Asi je myšleno tohle... Osobně by mě nenapadlo řešit, jak kvalitní mají hráči brusle.
Diskuzní fórum - Stránka 2 FB-IMG-1668973957447[/quote

Ať hrajou v bruslích za sto tisíc, ale za A na to klub musí mít a za B ať hráči za to mají odpovídajícím výkony. A když si vedení teď naběhlo s žádostí o vyšší podporu od lidí, nemůžou se divit, že si lidi budou všímat i těchto věcí.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/11/2022, 20:58

vn napsal:
imbík napsal:Aby ty fotky klub nesmazal. Jistě nás tu hlídá pan Lysý a minule s Cagym ty odstavce taky zmizely když jsme to tady rozmaznuli 😁✋
Kde to je ta fotka?

Asi je myšleno tohle... Osobně by mě nenapadlo řešit, jak kvalitní mají hráči brusle.
Diskuzní fórum - Stránka 2 FB-IMG-1668973957447
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/11/2022, 20:58

vn napsal:
imbík napsal:Aby ty fotky klub nesmazal. Jistě nás tu hlídá pan Lysý a minule s Cagym ty odstavce taky zmizely když jsme to tady rozmaznuli 😁✋
Kde to je ta fotka?


Psal si pod ní i ty. Jak je tam to skóre tak tam jsou ty brusle pěkně vidět.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/11/2022, 20:37

To jó ale obklopuje se samejma šmejdama typu Falta Šťastný Vrabel atd. Kristka bych se zastal je jedinej kdo dokáže sehnat peníze a když ne peníze tak klobasy nebo pivo ale to už je jedno. A Ščerban zaměstnává půl svy rodiny. A žebral o peníze? Ať jde do prdele a šetří hlavně u sebe !!!!!!!!

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 20/11/2022, 20:34

imbík napsal:Aby ty fotky klub nesmazal. Jistě nás tu hlídá pan Lysý a minule s Cagym ty odstavce taky zmizely když jsme to tady rozmaznuli 😁✋
Kde to je ta fotka?

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 20/11/2022, 20:34

Prvni tretina byla jeste vyrovnana, ale pak nas totalna zacala prehravat jejich prvni lajna. Jak se to zacalo z nasi strany herne po druhym inkasovanym golu propadat, tak uz nas hokejove prehravali vsichni.
Samostatnou kapitolou jsou dlouho kritizovany presilovky. Tam dokonce ani Miskar se Sikem nic nevymysleli. Mam pocit, ze jim vyhovujou vic akce z protiutoku, nez vymejslet nejaky kombinace proti kompaktni obrane pri presilovce.
Ja vim, je to na pytel, ale ted to clovek hodnoti v nasranosti a s horkou hlavou. Tady uz fakt muzeme jen doufat ve zlepseni.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

karel granát and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 20/11/2022, 20:19

Osobně bych zanechal urážení a k nabádání k tomu ,aby někdo rezignoval. I když poslední dny ve mně zanechaly dost pachuť, tak jsem přesvědčený , že BŠ je ten kdo Duklu zachránil .A ne jednou... Je to Jihlavák a na Dukle mu záleží. Možná by v tuto don´bu ani Dukla nebyla, nebýt jeho. Dostal Duklu z mínusových čísel po minulém vedení a na to by se nemělo zapomínat. Nikdo lepší v těchto čase pro Duklu není a nebude.Pan Kristek pro mě docela dost neprůhledná osoba- přitom by stačilo napsat kolik toho sehnal a jaké jsou náklady na jeho osobu... A Ujčík- můžu si myslet že je to průměrný trenér , ale je to můj subjektivní názor . A ten průměr na DUklu stačí s výhledem na dalších pár sezon

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

karel granát, ralff, jajirk, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/11/2022, 20:17

Aby ty fotky klub nesmazal. Jistě nás tu hlídá pan Lysý a minule s Cagym ty odstavce taky zmizely když jsme to tady rozmaznuli 😁✋

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Vasoj84, Duklacek and tomassinho like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 20/11/2022, 20:14

MarkusHCD napsal:Favorit bohužel derby vyhrál a to naprosto s přehledem a zaslouženě


Derby favorita nikdy nemá , to by jsi mohl vědět 😉 Dneska to byl pouhý výsměch nám fanouškům a hlavně nam skalním 🙄 , prohrát se může , neříkám , ale tohle ? Jako sorry , ale bohužel na tohle už nemám chuť ani energii , škoda peněz a mého času , který mohu věnovat rodině 😉 Už stačilo ......

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Radekvondracek 20/11/2022, 20:04

Tak to se mi snad zdá... teď na to koukám taky a čumím jak péro z gauče! Ščerban si dělá kozy ze skalních. Jen aby tě to nevyšlo draho ty blbe. Já už nehodlám poslouchat kecy typu že se zdražila elektrika nebo že je zase přebranej trh a nejsou posily a že nemáme ani floka. Nebudu poslouchat 20 let dokola to samé. Ščerbanovi pindy už jsou přes čáru.

Radekvondracek

Posts : 44
Join date : 17. 11. 22

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/11/2022, 20:01

Takže to máme Bauer Hyperlite, 3x 20 tisíc korun, to máme jen tak pro nic za nic 60 klacků v luftu za tři páry bruslí.
Ale nejsou peníze. Ščerbane rezignuj

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Vasoj84 and Radekvondracek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/11/2022, 20:00

Ščerban Kristek Ujčík atd vše stejná pakáž sebranka!!!!

Klub škemrá o peníze přitom mimochodem hráči nafasovali nejvyšší řady bruslí ( nedávno tentýž hráči ještě tyto brusle neměli) je to na fb na fotografii.
Jeden divák,který si toho všiml taky, to tam zmiňuje.
A kecy typu, že si to třeba koupili borci sami, tak to si strčte za klobouk. Žádný profesionál by nedal za výstroj ani korunu, max si kupují svoje pásky a ribano.
Vše je fasované. Vím jak to chodí, 20 let jsem trénoval.
Takže Bedřichu táhni do prdele a lži někomu jinému tohle je výsměch ty šašku!!!!! Těžký kalibr, skoro 30 let jsem jezdil ale končím vy lháři

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

MichalDJ, Vasoj84 and Radekvondracek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/11/2022, 19:58

Duklacek napsal:Nevím, co bylo smutnější. Pán vybírající drobné na stavbu stadionu, vyčpělý kotel s umírajícími pětiminutovými chorály už od začátku či to na ledě, co se ani na míle vzdáleně neblížilo něčemu jako je nasazení. Ale k tomu pranýřování, když ono na to asi není u nás. Dvě lajny jsou se zavřenou pusou a očima kvalitní, třetí a čtvrtá nic, odráželi se od nich jako tenisáky. Co od nich čekáme? Jasně, jsou naši, náklady na plat asi minimální. Ale ta kvalita u nich není, Juda Cemba Brožík Křehlík Handl, poslední jmenovaný by měl být díky parametrům cítit, není. Zbytek jen prázdně lítá po ledě. Prohra naprosto zasloužená, není na to aktuálně. Beci jsou tragičtí všichni a především v rozehrávce. Rozdíl v přesilovkách byl čtyři vesmíry. Těším se na Nekvasilův tradiční hořkosladký úsměv na TK


Sory ale to vůbec není o čtvrté lajně. Zmiňovaný Miškář, Fronk, Kolář? Bilčík vždycky nešel pro ránu daleko a pod Ujcikem hrajeme jak panenky. Žádná dohra u mantinelu, souboje měkký, před gólmanem sračky, nic.... Rozdíl v přesilovkách musel vidět i fnaoušek co byl ve středu na Pejru a dneska na nás....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Jaternička likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 20/11/2022, 19:53

Favorit bohužel derby vyhrál a to naprosto s přehledem a zaslouženě

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 20/11/2022, 19:52

Tak na takový hovna nikdo chodit nebude p. Ščerban 🤮🤮🤮 , Já už naposled Crying or Very sad Jezdím na Duklu 28 let , 35 km , ale tohle vážně nemám zapotřebí a ještě to vaše škemraní o peníze , jako na tohle nikoho nepřilákáte a nás skalní co do Dukly za ty roky přinesli nemalý obnosy , už to taky nebaví , ostuda,ostuda,ostuda a není to o tom že hrajeme v azylu , ale o vás p. Štěrban 🙄🤮 , zbohem a nazdar.

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

pegy18 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Radekvondracek 20/11/2022, 19:41

Hlavně na tiskovku nepouštějte Ujčíka, ty jeho trapárny mám plný zuby. Blb že mu není rovno

Radekvondracek

Posts : 44
Join date : 17. 11. 22

hadas (admin) and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 20/11/2022, 19:36

Nevím, co bylo smutnější. Pán vybírající drobné na stavbu stadionu, vyčpělý kotel s umírajícími pětiminutovými chorály už od začátku či to na ledě, co se ani na míle vzdáleně neblížilo něčemu jako je nasazení. Ale k tomu pranýřování, když ono na to asi není u nás. Dvě lajny jsou se zavřenou pusou a očima kvalitní, třetí a čtvrtá nic, odráželi se od nich jako tenisáky. Co od nich čekáme? Jasně, jsou naši, náklady na plat asi minimální. Ale ta kvalita u nich není, Juda Cemba Brožík Křehlík Handl, poslední jmenovaný by měl být díky parametrům cítit, není. Zbytek jen prázdně lítá po ledě. Prohra naprosto zasloužená, není na to aktuálně. Beci jsou tragičtí všichni a především v rozehrávce. Rozdíl v přesilovkách byl čtyři vesmíry. Těším se na Nekvasilův tradiční hořkosladký úsměv na TK

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

FREDERIK, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/11/2022, 19:36

Končím. To nemá smysl. Nechtěl jsem si to připustit, ale je to opravdu plýtvání energií a časem, jak už tady někdo napsal.
Věnovat se rodině, nebo svým aktivitám , a jinak mrknout na Livesportu na výsledek jak to skončilo a šlus ende. Proč bych si kurvil život, když tady nikdo kvůli Dukle sám nehne ani brvou

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

hadas (admin), Vasoj84 and Radekvondracek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/11/2022, 19:29

Souhlasím s Imbíkem, nechápu, proč tady máte někteří tendenci se furt někoho zastávat a hájit je alibisticky tak moc, že je z toho stydno. Co se udělalo pro dnešní vítězství? Vůbec nic. A ono je to stejně jedno. Naši specialitou je totiž taky vyhrát 3,4 mače po sobě a plácat se po ramenou jaký jsme borci.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 20/11/2022, 19:27

MichalDJ napsal:
kancler napsal:Jen taková technická : Jestli si někdo myslí, že jiný týmy mají peníze, tak většina nemá...
Jen to netroubí vesele do světa!!!! To byl tak velký manžerský přešlap, že se to jen tak nevidí....

Presne tak, to jen u nas to troubove rok co rok vytrubuji...jak se asi na to divaji pripadni hraci ktere oslovime...

Jo, to byla fakt hrozna blbost. Ted mame punc zebraku, nikdo k nam nebude chtit a i na mancaft todle musi pusobit blbe (demotivace)...
Nevypada to ted vubec dobre ten trend, vetsina hracu pusobi trochu otravene, bez energie, abysme zanedlouho nebyli radi za 10. misto...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 20/11/2022, 19:26

Neviděl jsem ani přenos, teď koukám na střely 30:22???
To jsne snad nemohli hrát tak strašně, jak tu píšete.

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/11/2022, 19:24

Při odchodu ze stadiónu říkal borec že můžeš prohrát,ale aspoň po boji a já souhlasím tam nebylo nic. Tak ještě že někteří tady na fóru berou Miškáře jako pravdomluvneho chlapa. Viděl jsem na vlastní oči jak to chtěli změnit a něco udělat neúspěšnou sérii v Pelhřimově. 🙈 Podobně to bude s těma prachama . Jedna věc něco psát a druhá věc fakta. Rozdíl třídy dneska. Dejte mi klidně dvacet dislaiku když vás to baví, ale je to fakt . 😉🤚

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn, FREDERIK, Vasoj84 and pegy18 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 20/11/2022, 19:03

kancler napsal:Jen taková technická : Jestli si někdo myslí, že jiný týmy mají peníze, tak většina nemá...
Jen to netroubí vesele do světa!!!! To byl tak velký manžerský přešlap, že se to jen tak nevidí....

Presne tak, to jen u nas to troubove rok co rok vytrubuji...jak se asi na to divaji pripadni hraci ktere oslovime...

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 20/11/2022, 19:01

Jen taková technická : Jestli si někdo myslí, že jiný týmy mají peníze, tak většina nemá...
Jen to netroubí vesele do světa!!!! To byl tak velký manžerský přešlap, že se to jen tak nevidí....

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

karel granát, DUKLIČKA, Duklacek and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 20/11/2022, 18:53

Já bych neřekl že se nesnaží, ale oni sou s technikou hole na štíru a na lepší nejsou prašule hmm.

staříček

Posts : 470
Join date : 11. 09. 19

karel granát, HCDTOM, FREDERIK and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 20/11/2022, 18:51

Na druhou stranu, do 6. místa jsme lol!

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/11/2022, 18:49

No nic no. Nejhorší prohra s Třebíčí za posledních 20 let - od toho debaklu 10:1 v Třebíči 2002.

Třebíč podobné i horší prohry s náma musela překousnout mockrát. Tak teď musíme taky.

Ostuda a debakl.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Radekvondracek 20/11/2022, 18:46

Proč Juda furt sóluje? To si myslí že je Stamkos? Bože tohohle maníka nám byl taky čert dlužnej.

Radekvondracek

Posts : 44
Join date : 17. 11. 22

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 20/11/2022, 18:35

Po zásluze nářez. Kvalita našich nahrávek a nasazení je katastrofální.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 20/11/2022, 18:35

Dokud budou hrát tohle a ještě v chance lize, tak může vyzvat k nákupu permice třeba i celý fan club Třebíče a nikdo to nekoupí...

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/11/2022, 18:34

DUKLIČKA napsal:Ještě přece není konec ( ironie)

Dvougólový rozdíl se dá vklidu smáznout...čtyři branky rozdíl ve třetí třetině to už je prakticky nemožné.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 20/11/2022, 18:33

Kupujte permice a ukažte , že jste fanoušci Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/11/2022, 18:30

Ještě přece není konec ( ironie)

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 2 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 20 Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru