Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+42
Mišák
hcd
krap
olin
Martynez
Burberry
Duklacek
sarkafarka
Luc2as
ondrej.n
Kelt
Raddy007
Thoor93
Mazakis
karel granát
Lázňator
Excalibur
HCDTOM
MichalDJ
lojzavojza
FREDERIK
Siroko
ralff
hadas (admin)
Kolja
AJET0
sz108
Miroslav Tuna
colorado44
Hedgehog
Slezy77
Lufa
pegy18
Vasoj84
MarkusHCD
Jaternička
DUKLIČKA
staříček
vn
miramare83
imbík
Laďa
46 posters

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 7/3/2022, 15:50

Myslím že výpočet byl nějakých 12000 tatrovek
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 7/3/2022, 15:07

Laďa napsal:Tak dnes k nám do firmy volal někdo z vedení města, že nám oznamují, že někdy na přelomu srpna a září nám začnou vozit na pole u kasáren na Pístově, které máme od města v nájmu, hlínu z rekonstrukce zimáku.
No tuhle hlinu bych chtel videt 😀

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

MichalDJ and Raddy007 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 7/3/2022, 14:37

Tak dnes k nám do firmy volal někdo z vedení města, že nám oznamují, že někdy na přelomu srpna a září nám začnou vozit na pole u kasáren na Pístově, které máme od města v nájmu, hlínu z rekonstrukce zimáku.

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 7/3/2022, 13:34

Benatky uz nebudou farmou Liberce, tak kdyz nemame ty penize tak co to vzit za ne Very Happy a meli by jsme po starostech

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/3/2022, 12:36

Což o to, ale s Kladnem je to stejně pasé, nebo myslíš, že se od loňského finále něco změnilo? Že u Vsetína to bude jinak? Nedej bůh, aby se do baraze prokousal Litak.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 7/3/2022, 12:13

Kladno bude čekat 40 dní !!!
Pak si to rozdá se zhuntovaným vítězem pralesa.
Rovina jak se patří.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

vn, FREDERIK and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 7/3/2022, 10:31

Likvidace banky ale zahrnuje prave i vyplaceni pohledavek klientum z aktiv. Nastesti ta banka se specializovala na financovani realit a to nikam ani odtect nemohlo. Jen bude dlouho trvat, nez se to vsech zprocesuje.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/3/2022, 10:11

vn napsal:Snad to nebude tak katastroficke, stat by mel pry postizenym mestum a krajum dat finance s tim, ze jim je vrati az budou navraceny od Sberbank. Sberbank ma pry dost aktuv na to, aby ty zavazky vyplatila, jen to bude na nekolik let pry.

Tak to buď ministr financí ve čtvrtek v rádiu lhal nebo nevím. Sberbank bude na 99% v likvidaci, takže může povídat, co chce...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 7/3/2022, 08:37

Snad to nebude tak katastroficke, stat by mel pry postizenym mestum a krajum dat finance s tim, ze jim je vrati az budou navraceny od Sberbank. Sberbank ma pry dost aktuv na to, aby ty zavazky vyplatila, jen to bude na nekolik let pry.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 7/3/2022, 08:30

AJET0 napsal:Myslím že Beke může začít kreslit projekt střechy.

Jestli se nestane zázrak tak je to možná konec Dukly.

Vidim to stejne a cim driv si to propustime, tim to pak bude mensi sok

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 7/3/2022, 07:44

Myslím že Beke může začít kreslit projekt střechy.

Jestli se nestane zázrak tak je to možná konec Dukly.

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

hadas (admin), FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 6/3/2022, 21:55

hadas (admin) napsal:Tak to budeme muset udělat takhle (čas od 3:25)
https://youtu.be/8Ki0EGFwANg?t=205
Pekne zabery :-)

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/3/2022, 20:57

Tak to budeme muset udělat takhle (čas od 3:25)
https://youtu.be/8Ki0EGFwANg?t=205
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/3/2022, 20:19

Jaternička napsal:A to si mělo město zajít ke kartářce nebo oslovit pana Cibulku, aby zapůjčil siderické kyvadélko a svěcenou vodu?

No to nemuseli, ale rok 2014 a Krym mohli napovědět, že dávat si jednotky miliard do banky, kterou vlastní ruská centrální banka, není tak úplně dobrej nápad.
Ono to mělo být pro samosprávy povinné, že budou mít peníze jen na účtech ČNB, ale ty to odmítali a tak se to na ně nevztahuje. A pokud jsem dobře poslouchal Stanjuru, tak jim MF s tímhle nijak nepomůže, protože je to jen jejich chyba, že dali peníze do takové banky...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/3/2022, 20:17

Tak jsem docela rád, že letošní baráž bude s největší pravděpodobností bez nás....je předem jasná.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 6/3/2022, 20:14

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/3/2022, 17:57

Jaternička napsal:A to si mělo město zajít ke kartářce nebo oslovit pana Cibulku, aby zapůjčil siderické kyvadélko a svěcenou vodu?

Tak by se všeobecně vědělo, že bude válka a dosavadní peníze se místo toho mohli dát na chodníky. Protože třeba u nás na sídlišti je několik metrů,kde se nedá chodit a je to takřka hazard se v ty místa vůbec vydat.

Ke kartářce rozhodně chodit nemuselo. Opakuji,že vyhodit 140 milionů do luftu (skoro desetinu ročního rozpočtu Jihlavy) bez hmatatelného efektu si prostě řádný hospodář nedovolí. Druhá věc je opakovaně nezodpovědné chování partnera na spolufinancování akce,Sberbank není první"bota"

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 6/3/2022, 14:00

Lufa napsal:S tím co se děje v Evropě a jaký je riziko, jsou jakýkoliv hokejový starosti malicherností. Crying or Very sad  
To urcite. Na druhou stranu je ten hokej idealni, aby clovek alespon na chvilku prisel na jiny myslenky. Ja mam ted narizenej od manzelky informacni detox, protoze jsem na ty zpravy cumel furt a zacal jsem z toho mit nervy v prd…

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 6/3/2022, 08:04

S tím co se děje v Evropě a jaký je riziko, jsou jakýkoliv hokejový starosti malicherností. Crying or Very sad

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 6/3/2022, 07:58

imbík napsal:Pokud jde o mě já z toho zesranej nejsem 😁. Jediný z čeho mám respekt je, aby ten magor nenařídil zmáčknout červené tlačítko. Zbytek vidím tak nějak realisticky.
Chudí budou ještě víc chudí a milionáři škrtnou nulu a jede se dál. Teda pokud nemají účty u Sberbank. Utahování opasků, jak říká nová a lepší vláda neznamená jen to, že se začne zase víc jezdit MHD, ale ještě víc přijdou na řadu důležité věci a pak ty méně důležité věci, do kterých se pustí prachy.
To souhlas.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/3/2022, 07:38

Pokud jde o mě já z toho zesranej nejsem 😁. Jediný z čeho mám respekt je, aby ten magor nenařídil zmáčknout červené tlačítko. Zbytek vidím tak nějak realisticky.
Chudí budou ještě víc chudí a milionáři škrtnou nulu a jede se dál. Teda pokud nemají účty u Sberbank. Utahování opasků, jak říká nová a lepší vláda neznamená jen to, že se začne zase víc jezdit MHD, ale ještě víc přijdou na řadu důležité věci a pak ty méně důležité věci, do kterých se pustí prachy.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 5/3/2022, 23:26

Lufa napsal:Já bych řekl že je lepší věřit a doufat že to dopadne než bejt zesranej pro jistotu rok dopředu z toho, že  bude možná potopa. Každej to má zkrátka nastavený v hlavě jinak.

No já to mám jinak, já tomu moc nevěřím, a pak když to dopadne, tak budu příjemně překvapenej a spokojenej Smile Pro mě zase lepší než čekat, že to irčitě dopadne a pak bejt zklamanej Sad

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 5/3/2022, 22:28

Já bych řekl že je lepší věřit a doufat že to dopadne než bejt zesranej pro jistotu rok dopředu z toho, že  bude možná potopa. Každej to má zkrátka nastavený v hlavě jinak.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 5/3/2022, 21:03

Ne, tohle nemohl nikdo vedet, ale tohle je zacatek konce hokeje v Jihlave a muzou se mistni slunickari ujistovat jak to dobre dopadne, tak nedopadne, z tohohle momentalne neni vyvhodisko

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 5/3/2022, 20:00

A to si mělo město zajít ke kartářce nebo oslovit pana Cibulku, aby zapůjčil siderické kyvadélko a svěcenou vodu?

Tak by se všeobecně vědělo, že bude válka a dosavadní peníze se místo toho mohli dát na chodníky. Protože třeba u nás na sídlišti je několik metrů,kde se nedá chodit a je to takřka hazard se v ty místa vůbec vydat.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/3/2022, 19:05

MarkusHCD napsal:
imbík napsal:
hadas (admin) napsal:
Kelt napsal:
ralff napsal:Hlavně klid. Sberbank peníze vkladatelům vyplatí, NSA má peníze vyčleněné a dotaci dá. Souhlasím, že současná situace není moc optimistická, ale zase to není tak, že by automaticky padaly všechny investice.Nějaký stahování kalhot není na místě, to by se neudělalo nikde nic.
Na vklady Kraje Vysočina se pojištění nevztahuje, jsou nad limitem pro vyplacení.
Bude hodně těžký peníze z banky dostat i když ne úplně nemožný.
Sberbank prohlásila, že všechny vklady vyplatí, jde o to, jestli nemysleli jen ty pojištěný.

Pojištěné vklady nevyplácí Sberbank, ale Garanční systém finančního trhu prostřednictvím Komerční banky.
Další vklady nad pojištěný limit budou muset vymáhat. Takže zřejmě přes insolvenčního správce. Pokud totiž banka přijde o licenci, nevyplatí už vůbec nic a skončí v likvidaci. Takže je dostanou jen možná a bůhví za jak dlouho... Klidně to může trvat měsíce nebo roky.

Přesně tak, to je bod jedna a bod dva je to co se teď děje například s pohonými hmotami. To prostě není reálný postavit. Ale je dobře, že tomu lidi pořád věří, aspoň něco je optimistické. Já už zase nevěřím, že je to reálné.

V tom případě mě bude jako občana a daňového polatníka zajímat jak investor zdůvodní cca 140 milionů, které město investovalo(promrhalo) bez hmatatelného efektu.


Dobře to tě bude zajímat, ale to ti rychle vysvětlí, že pořád ekonomičtější je 140 mega, než 1,4 miliardy za kterou se to stejně nepostaví......a koho za to budeš vinit? Putina?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 5/3/2022, 18:49

imbík napsal:
hadas (admin) napsal:
Kelt napsal:
ralff napsal:Hlavně klid. Sberbank peníze vkladatelům vyplatí, NSA má peníze vyčleněné a dotaci dá. Souhlasím, že současná situace není moc optimistická, ale zase to není tak, že by automaticky padaly všechny investice.Nějaký stahování kalhot není na místě, to by se neudělalo nikde nic.
Na vklady Kraje Vysočina se pojištění nevztahuje, jsou nad limitem pro vyplacení.
Bude hodně těžký peníze z banky dostat i když ne úplně nemožný.
Sberbank prohlásila, že všechny vklady vyplatí, jde o to, jestli nemysleli jen ty pojištěný.

Pojištěné vklady nevyplácí Sberbank, ale Garanční systém finančního trhu prostřednictvím Komerční banky.
Další vklady nad pojištěný limit budou muset vymáhat. Takže zřejmě přes insolvenčního správce. Pokud totiž banka přijde o licenci, nevyplatí už vůbec nic a skončí v likvidaci. Takže je dostanou jen možná a bůhví za jak dlouho... Klidně to může trvat měsíce nebo roky.

Přesně tak, to je bod jedna a bod dva je to co se teď děje například s pohonými hmotami. To prostě není reálný postavit. Ale je dobře, že tomu lidi pořád věří, aspoň něco je optimistické. Já už zase nevěřím, že je to reálné.

V tom případě mě bude jako občana a daňového polatníka zajímat jak investor zdůvodní cca 140 milionů, které město investovalo(promrhalo) bez hmatatelného efektu.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Raddy007 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/3/2022, 17:23

hadas (admin) napsal:
Kelt napsal:
ralff napsal:Hlavně klid. Sberbank peníze vkladatelům vyplatí, NSA má peníze vyčleněné a dotaci dá. Souhlasím, že současná situace není moc optimistická, ale zase to není tak, že by automaticky padaly všechny investice.Nějaký stahování kalhot není na místě, to by se neudělalo nikde nic.
Na vklady Kraje Vysočina se pojištění nevztahuje, jsou nad limitem pro vyplacení.
Bude hodně těžký peníze z banky dostat i když ne úplně nemožný.
Sberbank prohlásila, že všechny vklady vyplatí, jde o to, jestli nemysleli jen ty pojištěný.

Pojištěné vklady nevyplácí Sberbank, ale Garanční systém finančního trhu prostřednictvím Komerční banky.
Další vklady nad pojištěný limit budou muset vymáhat. Takže zřejmě přes insolvenčního správce. Pokud totiž banka přijde o licenci, nevyplatí už vůbec nic a skončí v likvidaci. Takže je dostanou jen možná a bůhví za jak dlouho... Klidně to může trvat měsíce nebo roky.

Přesně tak, to je bod jedna a bod dva je to co se teď děje například s pohonými hmotami. To prostě není reálný postavit. Ale je dobře, že tomu lidi pořád věří, aspoň něco je optimistické. Já už zase nevěřím, že je to reálné.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 5/3/2022, 17:06

Kelt napsal:
ralff napsal:Hlavně klid. Sberbank peníze vkladatelům vyplatí, NSA má peníze vyčleněné a dotaci dá. Souhlasím, že současná situace není moc optimistická, ale zase to není tak, že by automaticky padaly všechny investice.Nějaký stahování kalhot není na místě, to by se neudělalo nikde nic.
Na vklady Kraje Vysočina se pojištění nevztahuje, jsou nad limitem pro vyplacení.
Bude hodně těžký peníze z banky dostat i když ne úplně nemožný.
Sberbank prohlásila, že všechny vklady vyplatí, jde o to, jestli nemysleli jen ty pojištěný.

Pojištěné vklady nevyplácí Sberbank, ale Garanční systém finančního trhu prostřednictvím Komerční banky.
Další vklady nad pojištěný limit budou muset vymáhat. Takže zřejmě přes insolvenčního správce. Pokud totiž banka přijde o licenci, nevyplatí už vůbec nic a skončí v likvidaci. Takže je dostanou jen možná a bůhví za jak dlouho... Klidně to může trvat měsíce nebo roky.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 5/3/2022, 16:22

ralff napsal:Hlavně klid. Sberbank peníze vkladatelům vyplatí, NSA má peníze vyčleněné a dotaci dá. Souhlasím, že současná situace není moc optimistická, ale zase to není tak, že by automaticky padaly všechny investice.Nějaký stahování kalhot není na místě, to by se neudělalo nikde nic.
Na vklady Kraje Vysočina se pojištění nevztahuje, jsou nad limitem pro vyplacení.
Bude hodně těžký peníze z banky dostat i když ne úplně nemožný.
Sberbank prohlásila, že všechny vklady vyplatí, jde o to, jestli nemysleli jen ty pojištěný.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 5/3/2022, 13:37

Hlavně klid. Sberbank peníze vkladatelům vyplatí, NSA má peníze vyčleněné a dotaci dá. Souhlasím, že současná situace není moc optimistická, ale zase to není tak, že by automaticky padaly všechny investice.Nějaký stahování kalhot není na místě, to by se neudělalo nikde nic.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 5/3/2022, 13:28

Já jsem obvykle optimista, ale co se týká stadionu jsem už delší dobu spíš pesimista. Když nedávno vyhlašovali výběrový řízení, tak jsem psal, že je to hrozně pozdě, a teď se to ukázalo ještě víc, prostě to město prokaučovalo, teď ty nabídky budou úplně někde jinde, než by byly před pár měsíci

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/3/2022, 09:08

Zrovna když jsem začínal i já věřit, přišla ta hrůza na Ukrajině a tím si myslím, že jsme se dostali úplně na začátek. Budeme posílat miliony na Ukrajinu místo toho, aby se zde stavěl zimak. Nemyslím teď jen Jihlavu, ale i Brno atd. . Nehledě jak říkáte na ty ceny strašný za všechno.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 5/3/2022, 08:09

Tech faktoru, ktery hrajou v neprospech stavby, se red zrovna bohuzel seslo nekolik. Predstavte si ted predstavile predstavitele firem, kteri ted pripravuji nabidky na stavbu. Predikce vyvoje jsou totiz krajne nejisty a ceny energii a surovin se muzou vysplhat do extremnich vysin. To zase v jejich nabidkovych cenach proste budou muset zohlednit. Mam obavu, ze az Beke uvidi ty ceny, tak spadne ze zidle.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 5/3/2022, 07:53

Zbourá se a nepostaví

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 5/3/2022, 07:24

Já jsem optimista, takže jo.
Stejně i s Přerovem, vidím to na 3:2 Wink

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/3/2022, 23:09

DUKLIČKA napsal:Tak kdo je tady optimista ze to postavi ( novy HZS)
A kdo ne?

Co to slysim kolem sebe tak na 90% NE.

Taky to tak vidim na tech 90% ze NE

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/3/2022, 22:26

Tak kdo je tady optimista ze to postavi ( novy HZS)
A kdo ne?

Co to slysim kolem sebe tak na 90% NE.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 4/3/2022, 19:52

imbík napsal:
MichalDJ napsal:
imbík napsal:Za normálních okolností by byly šance 50 na 50 proti Přerovu, po tom co se tady rozprodal kádr je to 30-70 ve prospěch Přerova. Tudíž když postoupime bude to úspěch. 👍

Ty sance vidim tak nejak podobne, spis me pobavila a taky zarazila poznamka o juniorech, v jednom rozhovoru Ujcik vyklada jak hrajou dobre a jak jsou budoucnosti Dukly a v dalsim rozhovoru od Ujcika se dozvis, ze vlastne v play-off muzou nastoupit jen Cermak a Mensik, protoze ostatni se budou chystat na univerzity v USA a Kanade, tak tady mame tu koncepci s mladejma a jejich budoucnost v Dukle Very Happy  Very Happy

To mi neříkej ani 😁 snad prozrou ty co chtějí, aby místo Cachotskych a Skořepu hráli oni. Já říkal, že po sezoně tady stejně zase zůstane právě Cagy a Skořápka zbytek zdrhne kdo bude moct

Jste zbyteční pesimisti,já to vidím ku 40:60 (1:3 na mače)

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/3/2022, 18:41

MichalDJ napsal:
imbík napsal:Za normálních okolností by byly šance 50 na 50 proti Přerovu, po tom co se tady rozprodal kádr je to 30-70 ve prospěch Přerova. Tudíž když postoupime bude to úspěch. 👍

Ty sance vidim tak nejak podobne, spis me pobavila a taky zarazila poznamka o juniorech, v jednom rozhovoru Ujcik vyklada jak hrajou dobre a jak jsou budoucnosti Dukly a v dalsim rozhovoru od Ujcika se dozvis, ze vlastne v play-off muzou nastoupit jen Cermak a Mensik, protoze ostatni se budou chystat na univerzity v USA a Kanade, tak tady mame tu koncepci s mladejma a jejich budoucnost v Dukle Very Happy  Very Happy

To mi neříkej ani 😁 snad prozrou ty co chtějí, aby místo Cachotskych a Skořepu hráli oni. Já říkal, že po sezoně tady stejně zase zůstane právě Cagy a Skořápka zbytek zdrhne kdo bude moct

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/3/2022, 15:23

imbík napsal:Za normálních okolností by byly šance 50 na 50 proti Přerovu, po tom co se tady rozprodal kádr je to 30-70 ve prospěch Přerova. Tudíž když postoupime bude to úspěch. 👍

Ty sance vidim tak nejak podobne, spis me pobavila a taky zarazila poznamka o juniorech, v jednom rozhovoru Ujcik vyklada jak hrajou dobre a jak jsou budoucnosti Dukly a v dalsim rozhovoru od Ujcika se dozvis, ze vlastne v play-off muzou nastoupit jen Cermak a Mensik, protoze ostatni se budou chystat na univerzity v USA a Kanade, tak tady mame tu koncepci s mladejma a jejich budoucnost v Dukle Very Happy Very Happy

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/3/2022, 15:11

Za normálních okolností by byly šance 50 na 50 proti Přerovu, po tom co se tady rozprodal kádr je to 30-70 ve prospěch Přerova. Tudíž když postoupime bude to úspěch. 👍

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/3/2022, 08:02

olin napsal:
Raddy007 napsal:
ralff napsal:Ať už ta sezona dopadne jakkoli, tak připravovaná rozlučka s HZS vypadá dobře:
https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=13058  Smile

Akce by to mohla být dobrá, jen jestli to bude opravdu rozlučka se stadionem, já myslím že se do začátku příští sezony bourat nezačne, takže tam klidně můžeme tu další sezonu začít

No pristi roky Dukla na HZS urcite hrat nebude, otazka je jak se k tomu postavi mesto, podle me zacne pomalu na povrch vyplouvat i moznost rekonstrukce

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty to nemůžeme, protože 30.4. končí licence na provozování LOKO arény, takže buď a nebo

Příspěvek pro olin 4/3/2022, 07:47

Raddy007 napsal:
ralff napsal:Ať už ta sezona dopadne jakkoli, tak připravovaná rozlučka s HZS vypadá dobře:
https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=13058  Smile

Akce by to mohla být dobrá, jen jestli to bude opravdu rozlučka se stadionem, já myslím že se do začátku příští sezony bourat nezačne, takže tam klidně můžeme tu další sezonu začít

olin

Posts : 29
Join date : 11. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 3/3/2022, 22:03

ralff napsal:Ať už ta sezona dopadne jakkoli, tak připravovaná rozlučka s HZS vypadá dobře:
https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=13058  Smile

Akce by to mohla být dobrá, jen jestli to bude opravdu rozlučka se stadionem, já myslím že se do začátku příští sezony bourat nezačne, takže tam klidně můžeme tu další sezonu začít

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 3/3/2022, 16:45

Ať už ta sezona dopadne jakkoli, tak připravovaná rozlučka s HZS vypadá dobře:
https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=13058 Smile
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 3/3/2022, 14:55

Pekne Krpalek! Respekt!

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Martynez likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 3/3/2022, 07:53

S tím Přerovem to bude asi solidní bitva, ok konce ledna jen dvakrát prohráli a jsou slušně rozjetý.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 3/3/2022, 07:27

Ještě bych zmínil Havířov. Tam měli taky velkou hubu.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru