Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Raddy007
Geofree
AJET0
HCDTOM
Mazakis
Thoor93
Burberry
Laďa
FREDERIK
mjrkk
colorado44
trixy
Kelt
Luc2as
staříček
MichalDJ
ralff
Excalibur
MarkusHCD
Martynez
Vasoj84
koubic77
vn
sz108
Hhs23
pegy18
imbík
Lázňator
Siroko
ondrej.n
Jerryk01
hadas (admin)
miramare83
krap
DUKLIČKA
Lufa
Jaternička
41 posters

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 12/2/2021, 12:53

To už budem moct na hokej když končí ten nouzovej stav

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/2/2021, 08:43

Hlavně pokud Zhukov se bude jen zlepšovat a my konečně budeme mít opravdového gólmana, tak proč se bát?
Chodící reklama a spol taky žádný zázrak. Prohrajou i s poloamaterama z Ústí....Takže nevidím důvod proč do toho nešlápnout. Spíš je varování to jak je to neskutečně vyrovnané a to v play off se může dost vymstít a překvapit....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/2/2021, 00:14

Nechápu, kde se pořád mezi lidmi bere to spojování nového stadionu s nejvyšší soutěží.

Rozpočet sice nemáme oslnivý, ale pokud se podíváme na náš tým a zbytek pralesa, tak o nic jiného, než o nejvyšší příčky, nemůžeme usilovat. Je úplně jedno, jestli to hrajeme na novém stadionu, ve staré stodole nebo s vyhlídkou dočasného exilu. To vede jen k výmluvám a alibismu. Pan Ščerban samozřejmě nemůže velkohubě vyhlašovat útok na extraligu, jako to v minulosti některé týmy dělaly, ale na nejvyšší příčky mířit musí a za mě je to správně. Stejně tak hráči nemohou chtít nic míň, než vyhrát celou ligu, jinak ať jdou třeba do prdele.

Když se z pralesa podíváme do nejlepší soutěže světa, tak zářným příkladem toho, že jenom prachy, hvězdy, super stadion a mraky fanoušků nedělají úspěchy, jsou New York Rangers.
- V současné době zřejmě nejvyšší hodnota klubu kolem 1,7 miliardy dolarů.
- Poslední SC v sezóně 93/94 !
- Od sezóny 93/94 se nedostali celkem 10x ani do play-off
- Nepomohl ani Gretzky s 97 body v ZČ sezony 96/97 (konec ve Čtvrtfinále VK) nebo 90 bodů v ZČ v sezoně 97/98 (mimo play-off)
- Do finále o SC se dostali 1x
- Do finále konference 2x
Když to srovnáme třeba s Tampou Bay cheers

Já vím, srovnávat se to nedá, ale já doufám, že se se stavbou stadionu pohne a už to nic nezastaví a na druhou stranu to vzhledem k sezóně neřeším a chci, aby Dukla ligu vyhrála a pak se uvidí, jestli to budeme moct někde odehrát. Ono to totiž byla otázka i po minulém postupu.
A kdyby to nedopadlo a ELH jsme hrát nemohli, tak budeme sice všichni nasraný, ale klub i hráči si budou moct říct, že pro to udělali všechno a fanoušci jim budou moci vyseknout poklonu a od srdce zatleskat.

Omlouvám se za takový elaborát. Snad jsem se v některých číslech nesekl, možný to ale je Cool
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Luc2as, FREDERIK and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/2/2021, 17:35

Možnost vypadnout z chance ligy se musí vždy zkusit využít 😊

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

hadas (admin), FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 11/2/2021, 16:49

Věřte tomu , že pokud by se to letos povedlo , tak by se ELH hrála 👍 A nesouhlasím s tím , že tenhle tým na to nemá , myslím že má šanci a velkou 😉👍 Myslíte , že Kladno,Poruba,Vsetín , Vrchlabí ( velké překvapení) a nebo černý kůň Třebíč mají lepší mancafty? Ani omylem ,všechno je to na podobný úrovni a budou rozhodovat maličkosti 😉 A ty kecy , že není o co hrát ? 🙄 Nechápu proč si to někdo myslí , vzdy je o co hrát pánové 😉 A v Jihlavě dvojnásob 😉👍 Já věřím 😉👍💪🤛

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Luc2as, FREDERIK and koubic77 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 11/2/2021, 16:16

imbík: Moc bych si přál, abychom to už letos dokázali uhrát a určitě budu fandit až do konce a ten tým co tu je, bude taky bojovat až do poslední minuty této sezony. O tom jsem přesvědčem a vůbec o tom nepochybuju. Nicméně vnímám, že máme nějaké limity, a proto nečekám kdovíjaké zázraky. Ale naprosto s tebou souhlasím v tom, že kdyby se to třeba povedlo, tak výjimka by se díky započatí stavby nějak vyjednala, a i když by třeba fans Brodu brblali, tak hrát tam by nebylo nereálné.

A máš pravdu, vždycky musí být a taky je o co hrát. O tom žádná diskuze...
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/2/2021, 15:59

A kdo z týmů Chance ligy letos na postup do ELH má? 🤔
Vůbec nechápu proč by nemělo být možná o ELH zabojovat. Jen si zahravejme se sportovní stestenou tím, že není o co hrát a podobně.
I kdyby ten zimak tady jednou za x let opravdu vyrostl, tak to je jako záruka kvalitního hokeje, nebo snad vstupenka do Extraligy?
Není, jen ať chlapci bojují a makaji a pokud to vyjde, tak proč ne? Však on by Brod nakonec povolil a výjimka by byla to se nebojte. Ono kdyby se do Brodu dojelo s tím, že se tam opravdu dvě sezóny bude hrát ELH to by se jim taky těžko odmítalo. Obzvlášť tomu udělat trošku mediální reklamu...
Boleslav nemá o nic lepší zimak a ani větší a hrajou, tak co?
Hlavně prosím vypustme ve Sportu to spojení že není o co hrát, to zabíjí veškerého sportovního ducha.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin), Luc2as and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 11/2/2021, 14:38

Nalejme si čistého vína. Letošní tými sice není vůbec špatný, ale na postup do extraligy prostě sílu nemá. Pokud si zahrajeme semifinále, já budu naprosto spokojený. Uvidíme v jakém stavu se podaří udržet a jak posílit do příští sezony. Je to sice ještě daleko, ale tam pokud by se začalo stavět a opravdu by se ten postup podařil, určitě by se tam dalo s výhlídkou dostavby jednat. Za mne součásná vyjádření vedení k cílům jsou naprosto v pořádku.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 11/2/2021, 13:56

Podpis Harkyho na 1+2 chápu. Musí se ovšem začít konat. Myslím,že svaz by nám klidně výjimku na HB udělil,ale musel by mít garanci,že se opravdu začne stavět a tu nemá. Nrsváděl bych to na koronu,protože výroba jede, jasný je,že pro město je to případná vhodná berlička pro "nerealizaci". Za sebe ovšem říkám,že utnutí současného projektu a tím pádem "vyhození"do současné doby vynaložené částky bez hmatatelného výsledku už není taková legrace jako předchozí pokusy,kdy byly ovšem vynaloženy pouze zlomkové fin.prostředky.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/2/2021, 13:15

Asi nejsem první, kdo se kriticky zamyslel nad výroky ohledně ambicí a reálné šance to realizovat. Proto jsem se ptal

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 11/2/2021, 08:28

A proc by to nemohl rict, ja bych to treba pochopil, kdyby se reklo ze nebude snaha postoupit, s tim ze se ceka na novy stadion, proc se tady kazdymu hraci vyklada jak budeme bojovat o extraligu, kdyz v podstate o ni bojovat nechceme. Proc se radsi nezamerime na tvorbu kadru, ktery by byl schopen za ty tri roky bojovat o extraligu? kdyby prisel s takovouhle koncepci tak bych byl jen rad.

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 11/2/2021, 08:11

MichalDJ napsal:No tak me ciste teoreticky napadlo. i kdyz se to asi nestane, kdyby se ani pristi rok nerozebehla 2 liga, tak by jsme Extraligu mohli odehrat v Brode, nebo ve Znojme Very Happy Vzdy kdyz se objevi novy hrac, tak mluvi ze Jihlava ma nejvyssi ambice a chce pomoct Jihlave k postupu, tak mi to trosku prijde ze jim vedeni maze med kolem huby, protoze na zacatku sezony Scerban tvrdil ze nase ambice na postup jsou 2%
A co ma jako v jeho pozici rikat? Uz vidim ty teakce, kdyby hlasil neco ve stylu, ze dva roky nemame o co hrat. Podle me to prohlasuje dobre. Snazime se udelat co nejlepsi vysledek a hotovo.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 11/2/2021, 08:09

A to jsi četl kde o těch 2 % ? V Brodu by se asi hrát nemohlo, pokud si dobře vzpomínám tak Ščerban mluvil o tom, že v kraji není stadion kde by se mohla nejvyšší soutěž hrát.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 11/2/2021, 08:03

No tak me ciste teoreticky napadlo. i kdyz se to asi nestane, kdyby se ani pristi rok nerozebehla 2 liga, tak by jsme Extraligu mohli odehrat v Brode, nebo ve Znojme Very Happy Vzdy kdyz se objevi novy hrac, tak mluvi ze Jihlava ma nejvyssi ambice a chce pomoct Jihlave k postupu, tak mi to trosku prijde ze jim vedeni maze med kolem huby, protoze na zacatku sezony Scerban tvrdil ze nase ambice na postup jsou 2%

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/2/2021, 07:27

Technická. Lze postoupit? Existuje nějaký pohled vedení, jak by to případně probíhalo? Slyšíme, že Dukla nejvyssi cile atd, ale reálně by to bylo jak? Díky 🙂🙂

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 10/2/2021, 20:05

Harky príma podpis...jak bylo zmíněno níže klobouk dolů před každým, kdo s vidinou hraní v Pelhřimově podepíše...nebudou to lehký časy a každej kdo do toho dobrovolně jde, ukazuje, že mu Dukla není lhostejná a něco pro něj znamená Wink
Loni jsem ho tady celkem hejtoval, tímto se mu omlouvám....ale to nešlo celýmu týmu....a ten styl mu úplně neseděl mně přišlo....letos je to jiná písnička, styl hry pod Ujčou a Nekvasilem mu sedí výrazně více...a daří se mu, jak dopředu, tak hlavně hraje výborně dozadu bych řekl....
a 219 zápasů za Duklu....to je strašný, jak to letí...přijde mně, jak kdyby to bylo nedávno, co přišli mladíci z KV, kteří hrávali tu juniorskou KHL....krom Zadražila s Harkym si vybavuju Kohouta, Fleka - ten byl hodně dobrej už tenkrát a hle...je v repre....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Luc2as and vn like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 10/2/2021, 15:46

vn napsal:Ja o tom stadionu novem mam porad pochybuji...to financovani bude v soucasny dobe podle me opravdu velkej problem...

Ani ja neverim ze se zacne stavet, vypada to vsechno moc krasne, ale myslim si ze kvuli soucasny situaci s Covidem a diky schvalenemu danovemu balicku na to penize nebudou...me spis desi vec co bude s Duklou az se na podzim prestehuje, zimak se zboura a novej nebude a nezacne se stavet, tajne doufam ze maji v zaloze jeste nejakou jinou variantu, jinak by to byl konec hokeje v Jihlave

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 10/2/2021, 08:30

Ja bych Fronkyho neodepisoval, podle me je porad platnej, akorat si ted vybira horsi formu (ostatne jako cely muzstvo). Ale ne ze by na to prdel, protoze uz byl i v Litvinove, to si nemyslim... Vzdyt treba Matejovi to zase vubec neslo ze zacatku sezony a pak uz zas jo, proste sportovni forma, zapeklita zalezitost...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

vn and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 10/2/2021, 07:31

Co si pamatuju, tak treba v Budejicich si taky stezovali na Dostalka, kdyz se vratil z hostovani v Jihlave. On je to mozna nejakej psychlogickej jev, ze se pak ten hrac v ty nizsi soutezi citi nedocenenej.


Naposledy upravil Siroko dne 10/2/2021, 09:36, celkově upraveno 1 krát

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 10/2/2021, 07:18

Vasoj84 napsal:A je to vůbec pravda s tím Fronkem , není to zase jenom něčí výplod fantazie?😁 Je to potvrzený? Zatím není , tak klid 😉 Prostě mu to jenom momentálně nemusí lepit no , podívejte loni Pekr a Harky a letos? Třeba se ještě chytí 😉😁 Každopádně pravdou je , co odešel do po... Litvínova , tak je špatnej 🙄 Snad se zvedne , mohl by to být nás rozdílový hráč v Playoff 😉💪

Přesně ! Takových různých "zaručených" senzací s půlročním předstihem se tu každoročně objevuje bambilion Very Happy

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 10/2/2021, 07:03

A je to vůbec pravda s tím Fronkem , není to zase jenom něčí výplod fantazie?😁 Je to potvrzený? Zatím není , tak klid 😉 Prostě mu to jenom momentálně nemusí lepit no , podívejte loni Pekr a Harky a letos? Třeba se ještě chytí 😉😁 Každopádně pravdou je , co odešel do po... Litvínova , tak je špatnej 🙄 Snad se zvedne , mohl by to být nás rozdílový hráč v Playoff 😉💪

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 9/2/2021, 20:05

vn napsal:Ja o tom stadionu novem mam porad pochybuji...to financovani bude v soucasny dobe podle me opravdu velkej problem...

Už chybí pouze krůček,momentálně už se projektuje nábytek,aby to nedopadlo jak za Hušáka (stoly z ebenu atd.) Very Happy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/2/2021, 19:47

Ja o tom stadionu novem mam porad pochybuji...to financovani bude v soucasny dobe podle me opravdu velkej problem...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 9/2/2021, 19:01

Tak se mi zdá,že nejlepšími našimi hráči jsou ti co zrovna odcházejí Very Happy Very Happy
A kdo zde chce zůstat a absolvovat to martirium se stěhováním do Pejru zaslouží klobouček.

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/2/2021, 16:59

Tak aspon treba za Fronka bude nejaka kacka, je dobre, ze na nej mame prava...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/2/2021, 16:20

Fronk: Pokud to tak je, měl jít místo Poletina. Poletin je aspoň dobrej na buly a do předbrankového prostoru což v play off je důležité. V play off nepadají góly, že si někdo udělá 2 hráče a vykoupe gólmana Forsbergem. A další věc, že od návratu z hostovačky nemá formu, nebo se mu nechce, nevím těžko říct, ale dobře nehraje. Na přesilovce bych ho vyměnil za Jiránka..... ten aspoň maká a nebojí se jít do kasy....
Jágr: Mě už u téhle chodící reklamy nepřekvapí nic... aspoň si rozumný člověk udělá obrázek sám. Jako sportovec všechna čest, jako člověk naprostá nula co za pár keš bude klidně objímat stromy když bude potřeba.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 9/2/2021, 15:02

koubic77 napsal:Fronk je už domluven na příští sezonu v angažmá v Litvínově. Klidne mi tu mějte za hlupaka, ale po sezoně uvidite jak s nama Guma vybehl.
Tak ono už bylo vlatně jistý, že po něm sáhne někdo z extraligy a příští sezónu tu nebude.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro koubic77 9/2/2021, 14:48

Fronk je už domluven na příští sezonu v angažmá v Litvínově. Klidne mi tu mějte za hlupaka, ale po sezoně uvidite jak s nama Guma vybehl.

koubic77

Posts : 11
Join date : 27. 01. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 9/2/2021, 10:38


Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/2/2021, 10:11

Harky podepsal na další rok v Dukle + 2 další dva roky opce. To je dobrá zpráva...hráč, který dře každý zápas, i loni když se nedařilo a nadávalo se na něj, tak bojoval, střílel z každé pozice...a letos v klubových statistikách na 5.místě za Pekrem, Fronkem, Illéšem a Čagym.

A tohle je taky cenné: „Jednání bylo to vcelku rychlé. Pan Ščerban i trenéři měli zájem, abych tady zůstal. Já jsem tady také chtěl zůstat. Jsem v Jihlavě spokojený, manželka je odsud, navíc se nám narodí ještě dcera. To byl další takový bod, kvůli kterému jsem se nechtěl nikam stěhovat. Jsem moc rád, že mohu v Dukle zůstat dále,“ https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=12240 ...
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Luc2as, vn, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 8/2/2021, 14:11

Myslím, že nám citelně chybí Dan Krenželok (jeho odvaha vzít zakončení na sebe) a né to tahat až do kuchyně a kolikrát jsme to už zbytečně překombinovali??A holt se nepoučíme z minulých chyb a jedeme stále to svoje viz. Předešlý příspěvek, ale snad jsme se dost poučily v naší bráně

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

miramare83 and koubic77 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 8/2/2021, 11:27

Koukal jsem na sestrihy z Chance a uvedomil jsem si (muj nazor), co nam jeste chybi, abysme se vic prosazovali. Je to schopnost improvizace a vetsi osobni odvaha a rozhodnost, vzit nakej gol jen na sebe. A i treba bombou z dalky, to je jedno. Hodne tymu i pod nama (Prostejov, Sokolov, Litomerice ale i Usti atd...) ma hrace, a to vcetne junioru, kteri se pusti do individualni akce a i ji skvele zakonci. U nas je vsechno takovy moc nauceny, strojovy, az do kuchyne, a kdyz se ten stroj nekdy zasekne, nikdo nepomuze osobni improvizaci a rozhodnosti. Jedini kdo se obcas pokusi, ale i tak malo, jsou Pekr a Cagy. Z beku nikdo. Je to skoda, kvalitu na to podle me maji, jen si vic verit a chtit to tak delat. Mozna tim prichazime o dulezity goly a body...

Dalsi postreh je, ze cim dal min chapu, proc byl tehdy poslan pryc Hrnicko. Bojovnik k pohledani, to byl uz i u nas, navic ted dava i spoustu golu. Podle me totalni prehmat ho poustet...

Omlouvam se za delku prispevku..Smile

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

hadas (admin), Luc2as, FREDERIK and koubic77 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 8/2/2021, 07:51

Vasoj84 napsal:Siroko ; dobře?😁 , nemyslel jsem to za dob Vlčáka , jako loni , tzn., sezóna 20-21 , ne sezóna 19-20 😁
OK. Ja si jen vybavil tam tu bezradnost za dob Vlcaka a pak ty stiznosti tady na foru.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 7/2/2021, 22:01

Siroko ; dobře?😁 , nemyslel jsem to za dob Vlčáka , jako loni , tzn., sezóna 20-21 , ne sezóna 19-20 😁

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/2/2021, 20:50

Jo, ale pořád se lépe získá o bod víc než o 4.. 😉

https://isport.blesk.cz/clanek/muj-isport-blogy-redaktori-pavel-rysavy/391076/ujcikova-discplinarka-priznala-chybu-ale-uz-ji-nemuzete-verit.html
Se divím jestli to má Ujča zapotřebí. Nikdy a nikomu se v tomhle nezavděči a ještě, když zkáze koule a přizná chybu, tak stejně je to špatně....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 7/2/2021, 20:24

imbík napsal:V pořádku sepsal jsi to dobře. Jen nevěřím, že se.kluci začali bát play off, to snad ne.
Respekt před Ústím, ani jsem to radši nesledoval a teď koukám 2-1. Takže pořád to máme ve svých rukou....a hlavně je vidět, že Kladno má problémy venku. Takže je potřeba zůstat před nimi.
PS: Že by se Motor začal zvedat?

Ve svých rukou to nemáme, vzájemný zápasy máme horší.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 7/2/2021, 19:52

Usti pekne;-)

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 7/2/2021, 19:35

Musim se podelit co jsem objevil na DF Motoru. Hromadne si stezujou na dnesni rozhodci😃 Takze - vylouceni v zakl. dobe 4:1 z pohledu Plzne, Motor mel toho jedinyho az v 53. minute. A jeste k tomu za zakernej faul Vydarenyho kolenem jen 2 minuty... No to je fakt zarez Motoru, to me pobavilo..👍

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 7/2/2021, 19:28

Vasoj84 napsal:Taky bych řekl , že ty přesilovky jsou momentálně náš kámen úrazu 😔 Nepadá nám to v nich zatím tolik jako loni ,tím jsme si hodně pomáhali a mraky bodů , jsme díky tomu nahráli , chtělo by to zjednodušit a mrskat to všechno do brány , nic nevymýšlet 👍 To samy hru dopředu , pride mi že to lítání a napadání klidně i ve 2-3 lidech už tam není a jako by se z blížícím Playoff trošku bojíme ! Včera kluci dělali strašně moc zbytečných faulů , což každopádně viděli i trenéři , škoda , kluci si musí sednout a říct si , že takhle prostě ne!!!Letos to mají hezky rozehraný , škoda kdyby si to takhle zbytečně komplikovali v Playoff , tam by je to stálo moc 🙄👍 Myslím , že tenhle styl , dělal problémy všem 👍 Jinak k Maximovi , myslím , že předvedl pěkný výkon , na to že strašnou dobu nechytal a prakticky asi jen trénoval , tak super 👍 A ta rozehrávka holý , úplně jiný level jak u Brožíka 😉👍 Snad ho nechají chytat , aby se do toho kluk Rusky dostal 👍
Pockej, minulej rok i roky drive byly naopak presilovky katastrofa. Letos jsou dobry, akorat prave posledni 4 zapasy zadna slava.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/2/2021, 18:49

imbík napsal:V pořádku sepsal jsi to dobře. Jen nevěřím, že se.kluci začali bát play off, to snad ne.
Respekt před Ústím, ani jsem to radši nesledoval a teď koukám 2-1. Takže pořád to máme ve svých rukou....a hlavně je vidět, že Kladno má problémy venku. Takže je potřeba zůstat před nimi.
PS: Že by se Motor začal zvedat?

Plzeň je úplně jalová. Dneska to bylo celý nějaký divný... Ale vyrovnali a bude prodloužení.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/2/2021, 18:44

V pořádku sepsal jsi to dobře. Jen nevěřím, že se.kluci začali bát play off, to snad ne.
Respekt před Ústím, ani jsem to radši nesledoval a teď koukám 2-1. Takže pořád to máme ve svých rukou....a hlavně je vidět, že Kladno má problémy venku. Takže je potřeba zůstat před nimi.
PS: Že by se Motor začal zvedat?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 7/2/2021, 18:27

Sorry za Román 🤣

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 7/2/2021, 18:27

Taky bych řekl , že ty přesilovky jsou momentálně náš kámen úrazu 😔 Nepadá nám to v nich zatím tolik jako loni ,tím jsme si hodně pomáhali a mraky bodů , jsme díky tomu nahráli , chtělo by to zjednodušit a mrskat to všechno do brány , nic nevymýšlet 👍 To samy hru dopředu , pride mi že to lítání a napadání klidně i ve 2-3 lidech už tam není a jako by se z blížícím Playoff trošku bojíme ! Včera kluci dělali strašně moc zbytečných faulů , což každopádně viděli i trenéři , škoda , kluci si musí sednout a říct si , že takhle prostě ne!!!Letos to mají hezky rozehraný , škoda kdyby si to takhle zbytečně komplikovali v Playoff , tam by je to stálo moc 🙄👍 Myslím , že tenhle styl , dělal problémy všem 👍 Jinak k Maximovi , myslím , že předvedl pěkný výkon , na to že strašnou dobu nechytal a prakticky asi jen trénoval , tak super 👍 A ta rozehrávka holý , úplně jiný level jak u Brožíka 😉👍 Snad ho nechají chytat , aby se do toho kluk Rusky dostal 👍

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 7/2/2021, 18:22

Myslím že je hodně podcenili , první a druhou to hráli jak profesoři a ve třetí jim to tentokrít nevyšlo i štěstí se unaví Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 7/2/2021, 18:09

Hmm, tak Ústí šmiklo Jarynovce - docela překvápko.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 7/2/2021, 09:23

Tak v samotny hre se toho moc nezhorsilo. Hlavni rozdil je v promenovani presilovek, to nam dela ten rozdil 1-2 goly oproti drivejsku. A samozrejme taky ta nedisciplovanost, to hlavne vcera. Nejhorsi na tom je, ze vetsinou jsou to naivni fauly v utocnym pasmu. Na tom se musi zapracovat prvne.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/2/2021, 21:34

Karel to zhodnotil naprosto přesně,úkol do dalších mačů zní zlepšit diciplínu!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 6/2/2021, 20:59

Je nejvyšší čas, abysme se probrali. S takovouhle hrou v play-off daleko nedojdem.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/2/2021, 20:49

[quote="vn"]A kladu si otazku kam se nam vytratil Fronk? Ten uz se vidi jinde nebo co?


Jirkovi Litvajz spíš ublížil,po návratu hrával s mlaďasy,forma celého týmu šla celkově dolů,jen se s tím svezl

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 6/2/2021, 20:41

A kladu si otazku kam se nam vytratil Fronk? Ten uz se vidi jinde nebo co?Sad

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru