Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+30
colorado44
vn
Hhs23
DUKLIČKA
Lázňator
imbík
Jaternička
Lucke
Leo
Janosik
trixy
FREDERIK
Geofree
Kelt
staříček
Vasoj84
krap
HCDTOM
MichalDJ
hadas (admin)
Siroko
Lufa
Jerryk01
pegy18
miramare83
ondrej.n
sz108
ralff
hcd
MarkusHCD
34 posters

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 5/1/2021, 19:37

vn napsal:Tak toho Fronka a Koláře zas nepobírám teda :-(

tak hlavne z mame za Fronka a Kolare borce z Kadane, to jsou zase ksefty

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 5/1/2021, 18:54

Bude to boj,naši "Ropáci" to asi nedají,ale Džošua to má za rohem,ten by měl naskočit. Olomoucký potěr to doplní (ideální 4. brázda). I proto věřím,že mládí a elán zvítězí nad Jestřábími penězi a nenávistí!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/1/2021, 18:48

Tak toho Fronka a Koláře zas nepobírám teda :-(

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 5/1/2021, 17:57

Tak co zítra s tím Prostějovem? Chtělo by to navázat na předvánoční zápasy a bodovat. Prostějov nám bude chtít vrátit to úvodní kolo.

Docela jsem zvědav na sestavu v jaké nastoupíme. Fronk s Kolářem dneska za Litvínov, Mácha v Olomouci. ...
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 5/1/2021, 14:55

https://hokej.cz/podcast-ujcik-o-disciplinarce-i-koucovani-v-dukle-proc-nepodepsal-v-montrealu/5053959

rozhovor s Ujčou, pokud si někdo nevšiml na hokej.cz

a k semifinále MS "20"...
viděl jsem oba zápasy, měl jsem noční, takže aspoň to bylo k něčemu dobrý Very Happy
Kanada - Rusko...bohužel jasnej zápas, jak se říká nedali jim ani čuchnout a oproti zápasu s našima přeřadili ještě na vyšší rychlost...na podívání pěkný, ale žádný drama, napětí...to mě až tak nebavilo...
ale USA - Finsko...to byl další supr zápas(po zápasu SWE - FIN). Fini se nevzdali, pořád pracovali, třetí třetinu to až tu poslední minutu byl od nich famózní výkon...jak to zvládli dotáhnout, to dřeli úplně na kost...ale hokej rozhodují maličkosti...a lehké zaváhání v poslední minutě a sen o finále je pryč...to mě jich bylo líto...ten zápas si zasloužil prodloužení...
už jsem to tady psal několikrát...ta finská cesta, práce s mládeží...to by pro nás měl být vzor a tam bychom se měli inspirovat...
jdou poslední roky hodně nahoru...jak mladí, tak áčko...ty mladý beky - Heinola, Hatakka, Puutio...to je radost sledovat, ten jejich přehled, dovolí si kliku, podpora útoku neskutečná...
prostě ten jejich styl hokeje mě baví, jsou rychlí, šikovní na puku...
to je cesta a tam bychom měli chtít směřovat...zapracovávání juniorů do dospělýho hokeje mají taky perfektně zvládnutou...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 5/1/2021, 08:43

imbík napsal:Myslím, ze odpověď je v zápasu Kanada-Rusko....
5-0.

Koukal jsem na celý zápas a Kanada prostě úplně jinde. Těm funguje naprosto všechno, včetně skvělého brankáře. Osobní souboje, rychlost, díky rychlosti málo faulují a v 5 na 5 nedostali gól.
Smůla Ruska, že při tom neuznaném gólů byl ten ofsajd opravdu o centimetry.

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/1/2021, 06:41

Myslím, ze odpověď je v zápasu Kanada-Rusko....
5-0.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/1/2021, 21:57

Jaternička napsal:
A ještě si hledáme alibi ,že jsme měli proti Kanadě víc střel jak soupeř. Ono jde o to co to bylo za střely. Zápas jsem neviděl,ale předpokládám,že těch golových tam bylo jako šafránu.
Ale můžeme se pochválit ,jak jsme je přestříleli Very Happy Very Happy

Viděl jsem to celé. Nebezpečných střel bylo během zápasu hodně málo. Spousta šla doprostřed brankáře a nebo když měl výhled. Případně to byly takové ty polonahození. Nebezpečný a slušný tlak byl při Power Play na konci, kdy jsem v ten jeden gól věřil.
Jinak by mě zajímalo, kdybychom třeba snížili ve druhé třetině na 1:2, jestli by do toho Kanada víc šlápla.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 4/1/2021, 21:50

Jo jo bohužel

Hhs23

Posts : 136
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 4/1/2021, 20:31

Hhs23: vlastni zkusenost?

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 4/1/2021, 18:48

Jak to funguje v naší slavné organizaci Dukla mládež. Je zde nastaven třífázový přístup k hráčům. 1.fáze Děti místních funkcionařů a bývalých hokejistů . To se sejde mledej Jungwirt, Chlubna, Bakus, Pykal, Najman, Zeman a další a těmto klukům se maximálně věnují hrají jeden víkend v sobotu dopoledne za A ještě ten den pokud to stihnou tak za B a v neděli za WTM. 2 fáze hráči hrajou normálně klasicky za svojí kategorii ale trenéři s toho musí něco mít. Sponzorský dar to jistí. 3.fáze normální obyčejný chudý rodič, ale pro jeho kluka už není místo v týmu tak buď sedí nebo hraje v Pelhřimově. A když se zeptáte proč si nemůže kluk zahrát když má tým obrovskou marodku a hraje v osmi lidech...cituji,, tímto by se nabourala naše koncepce vždyť mi tady vychovavame hráče pro Nhl....

Hhs23

Posts : 136
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2021, 18:24

Co Colombová? Ví se něco?

DUKLIČKA

Posts : 1513
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 4/1/2021, 18:08


Lázňator

Posts : 656
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/1/2021, 17:51

Jak už jsem psal každému majiteli jde hlavně o svůj klub. Jestli se v brzké době stane, že si to kluby budou řídit sami, tak úplně vše bude v troskách. Takhle jakž takž jr ještě nějaký bič, ale znova se ptám. Letos uzavřená soutěž, kolik v ní hraje juniorů nebo mladých?

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/1/2021, 16:47

Hrdina má pravdu,ale to je tak vše.Nikdo s tím nic dělat nebude,protože nemusí.

Však se podívejme na tu naší zdejší akademii. Když pominu dva golmany,tak koho jsme tu vychovali za posledních 20 let? Na žádného reprezentanta si nepamatuju, ale máme tu akademii hlavně proto, aby naše slavná juniorka nemohla spadnout. A pokud jo tak se přece soutěž uzavře kdyby náhodou.(což se taky už dříve stalo)

Takže o čem ve tzv výchova mládeže? O penězích o sport tu nejde.

A ještě si hledáme alibi ,že jsme měli proti Kanadě víc střel jak soupeř. Ono jde o to co to bylo za střely. Zápas jsem neviděl,ale předpokládám,že těch golových tam bylo jako šafránu.
Ale můžeme se pochválit ,jak jsme je přestříleli Very Happy Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 4/1/2021, 14:10

Lufa napsal:https://www.sport.cz/plus/clanek/1976434-hrdina-tepe-do-krale-podivejte-se-kam-jsme-se-pod-nim-posunuli-nasi-juniori-tragedie.html?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#hp-sez

Tady to Hrdina popsal naprosto přesně  a trefil se do toho co jsem tu psal před utkáním s Rakouskem - dostaneme se do ČF a všechno je vlastně v pořádku. Mládežnickej hokej je v totálních sračkách. Juniorskou ligu hraje  kdejaká Hornídolní co má status akademie včetně nás ! i když výsledky dlouhodobě stojí za hovno. Konkurence není absolutně žádná , hraje ten kterým to rodiče zaplatí i když to je absolutní lempl.Dokud se všechny ligy nezúží na maximálně 12 týmů tak to lepší nebude. Bohužel Evil or Very Mad

Moje slova,chováme se,jako bychom mohli talenty "tapetovat",realita je jinde.Zužování ale musí nastat nejen u mládeže,ale i v seniorském hokeji. Zde je to ovšem o "diktátu" APK...

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/1/2021, 13:27

Souhlasím. Ale Duda? To teda nevím.

DUKLIČKA

Posts : 1513
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 4/1/2021, 12:58

https://www.sport.cz/plus/clanek/1976434-hrdina-tepe-do-krale-podivejte-se-kam-jsme-se-pod-nim-posunuli-nasi-juniori-tragedie.html?utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#hp-sez

Tady to Hrdina popsal naprosto přesně a trefil se do toho co jsem tu psal před utkáním s Rakouskem - dostaneme se do ČF a všechno je vlastně v pořádku. Mládežnickej hokej je v totálních sračkách. Juniorskou ligu hraje kdejaká Hornídolní co má status akademie včetně nás ! i když výsledky dlouhodobě stojí za hovno. Konkurence není absolutně žádná , hraje ten kterým to rodiče zaplatí i když to je absolutní lempl.Dokud se všechny ligy nezúží na maximálně 12 týmů tak to lepší nebude. Bohužel Evil or Very Mad

Lufa

Posts : 1210
Join date : 13. 02. 20

hadas (admin) and Raddy007 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lucke 4/1/2021, 11:27


Lucke

Posts : 25
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/1/2021, 08:32

Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/1/2021, 21:05

Libor Kuchyňa je ten co tady dřív dělal kustoda?
No ono konkurenční prostředí je jedna věc a druhá věc jak kluby vše obchází.... podívejte letos. Uzavřena soutěž nepadá se a kolik kde hraje juniorů? Mrkneme na ice time průměrný a zjistíme, že jsou tam plus mínus stejná jména jak loni....

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 3/1/2021, 18:10

Hlavním problém bych viděl v úzké základně,ono když na nábor přijde 15 špuntů a ty jich potřebuješ minimálně 20,to se pak těžko buduje konkurenční prostředí a hrajou všichni,kteří obují brusle.To pak můžeme budovat akademie,jít na to vědecky,ale dokud nebude konkurence (vzhledem k dnešní době,nadšení dětí pro sport a ochotě rodičů je v tom podporovat),lepší to nebude.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 3/1/2021, 17:34

To Ralf:

Pešán přišel do Liberce k hotovému. Klub se silným zázemím, kde ten tým byl poskládaný tak, že prostě vyhrál titul. A on z toho těží a rád sám sebe staví do role nějakého extra trenéra vždyť přece vyhrál titul.

Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 3/1/2021, 15:48

Souhlasím, že výchova hokejové mládeže nám jde do kytek. Sice je snaha s tím něco dělat, ale je to zatím docela jalový. Ono je to taky o tom, že u nás je sport jako celek hodně podfinancovanej. A především kolektivní sporty na to doplácejí. Dyť jenom to zázemí. Jakej je tady problém cokoli postavit resp. ty stavby ufinancovat a na to se pak nabaluje všechno ostatní. Jsem zvědav jak se předveda ta Národní sportovní agentura.

Pokud jde o hokej, tak bych dal za příklad Vysočinu. Na počet zimních stadionů a hokejových klubů by tady mohla a měla být mnohem větší hráčská základna. Ale jak může, extraliga tady nikde stabilně není a druhou nejvyšší soutěž hrají dva kluby. Tady je potřeba extraliga, další tři kluby ve druhé nejvyšší souteži a další ve třetí. Tradici ten hokej tady má, jen si stačí povzpomínat kolik špičkových hráčů má kořeny tady na Vysočině...

jaternička: Král už měl dávno skončit a Lener taky, a nechat to těm mladším. Nad Pešánem se sice ohrnuje nos, ale oni to v tom Liberci nedělají špatně. Ale tam taky platí to, co říkám, Liberec má peníze.

ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/1/2021, 15:48

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 3/1/2021, 13:41

Tak hlavně je potřeba si uvědomit, že lidem odpovědným za úspěch mládežnického hokeje potažmo seniorského hokeje je sportovní stránka ukradená. Pešán, Lener Král a spol. jim jde jen o to se držet na korytech a ten sport dojit.
Tady je hlavně o peníze. O tom,proč jsme tam kde jsme tzn v řiti můžou vést plané debaty lidi jako Antoš nebo kdejaký trenér. Sice mají pravdu,ale tím se nic nezmění.
To samé s uzavřením soutěží. Pokud bude marketingově zajímavé hrát ligu třeba s 16 týmy, tak se tak hrát bude protože to sype prachy.
Že úroveň jde stále níž je jedno.
Proto jsem tam kde jsme. Jedeme uhrát na MS jen jeden zápas nebo maximálně dva,aby se nespadlo. Prostě týmy jako Norsko,Dánsko atd. Naprosto vždy se vymluví na štěstí nebo podobné hovna. To,že na to nemáme se na plnou hubu neříká.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/1/2021, 11:45

Je otázka jestli se v českém hokeji vůbec něco změní. Letos postoupí Kladno, přibere se v další sezóně ještě jeden mančaft a pak se řekne, že vlastně uzavřena soutěž je v pohodě, že to všem vyhovuje a kdyžtak covid a bla bla bla....
Kapři si sami rybnik nevypusti a Jágr a spol jako majitelé si to vždycky udělají tak, aby to bylo výhodné pro jejich kluby... co to udělá s českým hokejem je vždycky až další podotazka, která je v danou chvíli nepodstatná....
A to jsme hokejovej národ... 🙈 a byli jsme příkladem i pro tu Kanadu.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/1/2021, 11:41

Však já to taky nemyslím na hráče. Ti aspoň bojovali, ale prostě když nedáš gól proti těm lepším týmům nemůžeš vyhrát. A další věc myslím, že Kanada kdyby potřebovala a zápas se vyvíjel vyrovnaneji, tak by ještě přidali. Pokud se chceme konečně posunout musíme to brát jako neúspěch 180 minut proti silným týmům a 0 gólů je prostě špatně. To můžeš mít gólmana jakého chceš, ale stejně nevyhraješ.
Vemte si Finy. Prohrávali 0-2 a od druhé třetiny Švédy tak dohrávali a válcovali, že je prostě zlomili. A to Švédskou práci s juniorama dávali i Kanadani před MS za příklad, že to tam dělají dobře. Jak to řekl na konci Záruba, je to další přežívání v šedé zóně českého hokeje..... a má pravdu kolik let už chvalime za bojovnost ve čtvrtfinále a nakonec prohrajeme...a jedeme domů....

Se sudími naopak souhlas.....respekt k hráčům, uznání chyb, žádné arogantní chování a stejný metr na obě strany téměř ve všech zápasech. Kéž by se tohle vidělo v našich soutěžích....ale je otázka zda u nás je to náturou, nebo že někdo v pozadí tahá za nitky... ?

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 3/1/2021, 11:23

Me to teda pripada ze je to uplne stejne jako poslednich 10 let. Jen s tim rozdilem, ze jsou o neco lepsi Finove nez byvali a letos se to nepovedlo Svycarum. Jinak jsme nikoho nejenze nedohnali ale ani se nepriblizili. Spis naopak. I ty ctvrtfinale jsou si podobny. Vzdy se vypnem k max. vykonu, zlobime a jakoby nam v tom zapase kousek chybi. Stejnym zpusobem proti nam pusobi na MS acek tymy jako Francie, nebo Italie. Taky hraji celkem v pohode ale nakonec prohrajou. Hracum bych nic nevycital, ti opravdu odvedli maximum. Spis by me zajimala nejake analyza prinosu akademii. Uz je to nejakych 10 let co fungujou. Zatim mi nepripada ze bychom meli nejake lepsi hokejisty.

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 3/1/2021, 10:53

Zápas jsem viděl a i přes prohru 3:0 (ten třetí gól dostali do prázdné) kluci odehráli skvělej zápas. Sice hned v 1. třetině dostali dvě branky, ale pak už Kanadu k ničemu nepouštěli. Šance tam nějaké měli, několikrát zacinkala tyčka, velká škoda, že tam nic nepadlo. Vydrželi s Kanadou po celou dobu bruslit, nemazlili se s nima ani v osobních soubojích, bojovali. Jak byl důvod ke kritice po zápasech se švédy a amíky, tak teď je potřeba opravdu pochválit, byť k ideálu chyběly nějaké ty góly.  

Každopádně Kanada byla hratelná.  Na střely jsme byli dokonce lepší 25:29 (8:12, 11:6, 6:11).   Najman předvedl super výkon, to se musí nechat.

A abych nezapomněl, tak zápas skvěle odpískaný. Tam by měli pruhované od nás vyexpedovat na školení...
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Raddy007 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/1/2021, 10:00

Zápas jsem sice neviděl, ale 3-0 je dost jasný výsledek. Když nedáš gól nemůžeš vyhrát. A co hůř my ho nedali ani proti Švédům, USA a Kanadě. Nemůže to být dobré mistrovství, i když jsme porazili Rusko, jenže ti jsou schopní dojít do finále....a dávat góly i Kanadě.
Koukal jsem chvilku na Švédsko - Finsko a to teda od druhé třetiny byl hokej. Ti finští beci jsou neskuteční hlavně 6 a 4......

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 3/1/2021, 09:35

tak to asi nakonec nebyl takovej průser, jak jsem očekával...
hokej jsem neviděl, jen sestřih, nechtělo se mi kvůli tomu ponocovat, či vstávat....
sice prohra, ale se vztyčenou hlavou, snad nám to dá kuráž dál tvrdě pracovat a doufejme přijde i krůček zpátky do elity...
výkony máme dobrý, ale bohužel je nedokážeme předvádět konstantně...s Ruskem, Rakouskem, Kanadou velice kvalitní výkon, naopak s USA a Švédy to byl propadák....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/1/2021, 03:29

Tak ten závěrečný nápor bez gólmana byl výbornej. Jen ta produktivita. Zahrát ale takhle proti Kanadě, to klobouček.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 3/1/2021, 02:58

hadas (admin) napsal:
ondrej.n napsal:Abych nebyl jen negativista, naši bojují co to jde a nenechají si nic líbit, kanadýři sou naší aktivitou překvapeni.

Odolávají statečně. Kdyby tam něco padlo...

Jj, už formuluju omluvu, Najmič byl blíž pravdě než já Very Happy
Čímž se Adamovi omlouvám,i vzhledem k tomu, že dnes mi připadl jako nejlepší náš hráč.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Raddy007 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/1/2021, 02:49

ondrej.n napsal:Abych nebyl jen negativista, naši bojují co to jde a nenechají si nic líbit, kanadýři sou naší aktivitou překvapeni.

Odolávají statečně. Kdyby tam něco padlo...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 3/1/2021, 02:23

Abych nebyl jen negativista, naši bojují co to jde a nenechají si nic líbit, kanadýři sou naší aktivitou překvapeni.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 3/1/2021, 01:36

A rozhodně působí líp naše 4 lajna než slavní sólisti Myšák s Teplým
A pokud Najmičova lajna udrží tempo z 1 třetiny, veřejně se mu zde omluvím😊
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/1/2021, 01:31

ondrej.n napsal:Z protekčního fracka to trochu padá😊..Osobně je mi sympatičtější Pařík

Zatím to vypadá na pěknou latu. Něco chytil, ale padá to z něj dost.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 3/1/2021, 01:29

Z protekčního fracka to trochu padá😊..Osobně je mi sympatičtější Pařík
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/1/2021, 00:08

ralff napsal:Neskutečněj hokej FIN - SWE...

A to jsem měl 200 Kč vsazeno na Finy...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 3/1/2021, 00:06

Neskutečněj hokej FIN - SWE...
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/1/2021, 23:58

Fin - Swe to je hokej a závěr jako prase. Paráda.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/1/2021, 20:28

Němci dneska hodně dobře s rusama. Sice prohra, ale výkon slušnej i v oslabené sestavě. Nasazení, bojovnost, disciplína, brankář. Jen škoda té branky ve vlastní přesilovce, to byla velká chyba.
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 2/1/2021, 17:37

ralff napsal:Jsou to kluci jako my, říká o čtvrtfinálovém soupeři Najman. Kanaďany chce překvapit:
https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/hokej/ms-20/jsou-to-kluci-jako-my-rika-o-ctvrtfinalovem-souperi-najman-kanadany-chce-prekvapit/5ff04fef3d136f1e2337f3c2

"Víme o kvalitách Kanady a my se jí budeme snažit porazit naší taktikou, týmovostí a bojovností. Budeme se snažit rozbít to, že mají hodně individualit a jsou šikovní na puku. Musím říct, že tu máme fakt vynikající partu, držíme při sobě a pomůžeme si na ledě. Věřím, že zápas zvládneme," prohlásil Najman.

Jsem na ně zvědavej.

Ne Adame, mýlíš se, to nejsou kluci jako vy..😄
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 2/1/2021, 16:50

Řekl bych že to bude podobný jako s USA, budeme hrát antihokej - kouskovat hru, pořád vyhazovat za půlku a spoléhat na nějakej brejk. Cokoliv jiného by mě opravdu překvapilo. A ten hokejovej zázrak v podobě překvápka jsme si už vybrali s Rusákama.

Lufa

Posts : 1210
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 2/1/2021, 16:46

Pri vsi k ucte k nasim klukum, pokud dostaneme jenom bura, tak to bude megauspech. V zapase Kanada - Finsko se hralo 2 tretiny na jednu branku a to jsou na tom Finove podstatne lepe jak my.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/1/2021, 15:33

Jsou to kluci jako my, říká o čtvrtfinálovém soupeři Najman. Kanaďany chce překvapit:
https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/hokej/ms-20/jsou-to-kluci-jako-my-rika-o-ctvrtfinalovem-souperi-najman-kanadany-chce-prekvapit/5ff04fef3d136f1e2337f3c2

"Víme o kvalitách Kanady a my se jí budeme snažit porazit naší taktikou, týmovostí a bojovností. Budeme se snažit rozbít to, že mají hodně individualit a jsou šikovní na puku. Musím říct, že tu máme fakt vynikající partu, držíme při sobě a pomůžeme si na ledě. Věřím, že zápas zvládneme," prohlásil Najman.

Jsem na ně zvědavej.
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 2/1/2021, 00:01

Všem přeji hodně zdraví a samozřejmě i štěstí je třeba(vždyť Titanik je zářným příkladem-kolik lidí tam bylo zdravých a k čemu jim to bylo) jinak vše nej do roku 2021 a doufejme, že stadion bude ;-) a budeme už moci chodit na stadion osobně

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

ralff and Kelt like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 1/1/2021, 23:21

Všem hlavně zdravíčko a musíme věřit, že nový stadion bude a Dukla nám bude dělat radost.
U20 bohužel opět ukázala, kde se nachází náš hokej v současné době :-(

Jinak tady máme cca 6500 příspěvků za rok, což je moc pěkný. Jsem rád, že to neumřelo, jako např. FC...

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

ralff and Kelt like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru