Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+30
colorado44
vn
Hhs23
DUKLIČKA
Lázňator
imbík
Jaternička
Lucke
Leo
Janosik
trixy
FREDERIK
Geofree
Kelt
staříček
Vasoj84
krap
HCDTOM
MichalDJ
hadas (admin)
Siroko
Lufa
Jerryk01
pegy18
miramare83
ondrej.n
sz108
ralff
hcd
MarkusHCD
34 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 27/1/2021, 17:53

Jaternička : 🙂 Já se ale nebavím jen o penězích. Mně je jen líto lidi co nevidi do zákulisi a Vlasta je pro ně nějaký superman. Horší člověk tu nikdy nehrál.

-------

https://hcdukla.forumczech.com/viewtopic.php?t=12

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 27/1/2021, 17:40

De vám na tipáči přenos? Tak nic, už mi de
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 27/1/2021, 17:19

Me by zajimalo, jestli uz Vlasta zalepil, co ma udajne rozpucovano v Jihlave od kamaradu.

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 27/1/2021, 16:39

To pegy18:

Tenhle termín: žoldáctví scratch

Samozřejmě se to nejlépe moralizuje doma od gauče. Co třeba vzít v potaz obživu daného hráče? To že jde někam,kde jsou peníze potažmo ambice je přece normální.
Ty taky přece pracuješ tam kde ti dají slušné peníze a ne jen protože jsi srdcař a máš tam rád vrátného.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

FREDERIK and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/1/2021, 15:51

pegy18 napsal:Proc se tu vubec rozjíždí debata na tema Dostálek?
Tenhle žoldak tu nekoho jeste stale zajima? Ale no tak. Soustredme se sami na sebe a na nase kluky.

Řekl bych, že to není debata, ale že to bylo konstatování... Je to jejich nejlepší střelec.
Dneska věřím ve 3 body, když podrží gólman.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 27/1/2021, 13:34

Proc se tu vubec rozjíždí debata na tema Dostálek?
Tenhle žoldak tu nekoho jeste stale zajima? Ale no tak. Soustredme se sami na sebe a na nase kluky.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 27/1/2021, 13:32

imbík napsal:Nevíte někdo jak je to s dotacema? Třeba Motor CB je již dostal, sáhnou si na ně i kluby z Chance?

Z tabulky, kterou má deník Sport k dispozici, vyplývá, že nejvyšší částku dva a čtvrt milionu obdržely hokejové kluby CHANCE ligy – Litoměřice, Poruba a Třebíč. Všechny dosáhly na maximální možnou částku.

Jak jsou na tom ostatní težko říct..

https://isport.blesk.cz/clanek/ostatni/390183/uleva-penize-od-statu-uz-tecou-kolik-kdo-dostal-a-co-stve-pardubice.html
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/1/2021, 09:39

Nevíte někdo jak je to s dotacema? Třeba Motor CB je již dostal, sáhnou si na ně i kluby z Chance?

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 27/1/2021, 07:39

Vasoj84 napsal:Aspoň vidíme jak je to u nás všechno prohnilý a zkorumpovaný 🤮 Pak může člověk něčemu věřit🤮 A ti naši hokejový hrdinové , ať jdou doprdele!!! Co se týká naše JJ boha tak o tom už mám dávno svý mínění 🤮
No nic , dneska by to chtělo 3 bodíky 😉👍 Nevíte někdo jestli nastoupí ten mladej Cachnin?
Nevim, psali ze musi nejdriv nabrat lepsi kondici, ale taky uz bych na neho byl docela zvedavej. Myslim ze do 4. lajny bude dobrej, ze zapadne. Dneska tezkej mac, Prerov tradicne neprijemnej souper v cele s Dostalkem, a vzhledem k oslabene obrane, ja bych bral i vitezstvi za 2.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 27/1/2021, 07:28

Aspoň vidíme jak je to u nás všechno prohnilý a zkorumpovaný 🤮 Pak může člověk něčemu věřit🤮 A ti naši hokejový hrdinové , ať jdou doprdele!!! Co se týká naše JJ boha tak o tom už mám dávno svý mínění 🤮
No nic , dneska by to chtělo 3 bodíky 😉👍 Nevíte někdo jestli nastoupí ten mladej Cachnin?

Vasoj84

Posts : 332
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/1/2021, 21:24

V neděli večer dávali Příběh Kmotra, ani si nechci domejšlet, co se na takovém večírku může dít a probírat 🙈.
O tom, že národní hrdina JJ se okamžitě vyslovil pro setrvání a tím vlastně podpořil takové chování si taky myslím své. Ale ono už mě u něj asi nic nepřekvapí.....
Škoda, že když Ujča jel vyslovit svůj názor byl zde vyhazovan od týmu. Pak se papaláši doslova vysmívají nám obyč.. lidem, chlastaji si tam bůh ví co ještě a klid pohoda.... 😀
Alespoň se potvrzuje, že kdyby ten covid byl takové svinstvo, tak jsou dávno někde za kopečkama, a nebo minimálně nevystrči rypak z baráku.... 🙈
Jak řekl Hrdina, je mi z nich na blití, především z těch co kvůli prachům zapomínají na veškeré zásady slušného chování a veškerého respektu k běžnému občanovi čr....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

vn, FREDERIK, Geofree and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 26/1/2021, 21:01

No na cely ty seslosti v hotelu me zdaleka tak nesokuje a ani neprekvapuje skutecnost, ze nikdo nemel rousku, to bych u papalasu ani necekal. Nejvic sokujici je, ze na tuto oslavu mistniho ˇafianskeho bose dorazi krajsky policejni reditel a jeste se haji tim, ze tam ma jednani. To fakt pekne dekuju.

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

hadas (admin), ralff and Geofree like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 26/1/2021, 20:52



ale tak Hnilda jistě ukázal, že ho to poctivě mrzí a že se lidem nevysmívá (poslal celých 50000 Kč na oběti - snad se tady dá pořád morálka a slušnost koupit za peníze?). Teď o to bude přísnější na amaterske sportovce (chraň Bůh, aby někdo chtěl sportovat), všechno jim zatrhne a tím se covid národu jistě omluví...  Na hokej jako diváci zapomeňme, bychom tam mohli zemřít, Milan ví o čem mluví...Víc bych řešil toho Blatnýho, vždyť on tvrdí, že ten počet mrtvých na Covid je ztrojnásoben oproti realitě. Místní Flegrova buňka by měla zareagovat, měl by být morálně odsouzen a prohlášen za věřícího v konspirační teorie a samozřejmě by měl dostat Bludnej kamen.
Kvůi takovýmhle popíračům můžeme letos na hokej zapomenout :-(


Naposledy upravil Geofree dne 26/1/2021, 21:07, celkově upraveno 1 krát

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 26/1/2021, 19:56

A jedna zajímavost jak se na porušení covid nařízení nahlíží u nás a jak v Německu...
Útočník Breel Embolo z Mönchengladbachu dostal od klubu tvrdý trest za porušení protikoronavirových opatření. Třiadvacetiletý švýcarský fotbalista musí za účast na večírku zaplatit pokutu 200 tisíc eur (asi 5,2 milionu korun).

U nás Hnilička poslal 50 tisíc na charitu, dostane 3 litry pokutu(jak tehdy Prymula) a jede se dál Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

FREDERIK and Geofree like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 26/1/2021, 19:48


takovej českej evergreen....na začátku to vypadá všechno nádherně, postavíme nové stadiony, nová sportoviště v obcích...uděláme systematickou výchovu mládeže....chvilu to tak skutečně vypadá....
ale ejhle přijde zlom....pak se to začne rozkrývat a člověk jen žasne, co tam vlastně v tý NSA sedí za lidi....
Károlyi, Malík, Jansta....to je jen výčet těch největších "zvířat"....co na chvíli zmizí než se situace uklidní....aby se pak v bleděmodrým mohli vrátit....a zase si ukrojit kousek toho koláče, který se nazývá státní rozpočet...
ale vlastně čemu se divíme...když nám premiéra může dělat největší oligarcha v ČR....stačí jen říct, že nic nemá a dělá to pro lidi...a je vyřešeno...proč žádat o dotace a trnout zda ji dostanu, když si to můžu zvrchu v klidu upravit, tak abych ji dostal vždycky....

Ve finále ani nevím, zda by pomohlo, kdyby Hnilička odstoupil....vždyť tam přijde někdo nemlich stejnej....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 26/1/2021, 19:29

vn napsal:To: Siroko a na to si prisel jak? To vubec neni jeste jasne..nebo se pletu?
Vim co pisu...

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 26/1/2021, 19:24

To: Siroko a na to si prisel jak? To vubec neni jeste jasne..nebo se pletu?

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 26/1/2021, 19:21

vn napsal:To: Siroko to si prave nejsem tak jistej...to bude tamhle pomoc kamaradovi Jardovi, Jirka v Litvinove by taky neco uvital, Libora v Brne taky nenecham ve stychu...
To jo, jenomze my jsme na tom listu uz totiz taky ;-)

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 26/1/2021, 19:20

To Imbik

Klasické rozdělováni peněz na český způsob. Je zrovínka náhodička,že Jarda a Guma jsou v nějaký ty agentuře a oba potřebují cash na stadion.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 26/1/2021, 19:17

To: Siroko to si prave nejsem tak jistej...to bude tamhle pomoc kamaradovi Jardovi, Jirka v Litvinove by taky neco uvital, Libora v Brne taky nenecham ve stychu...

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 26/1/2021, 19:13


Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 26/1/2021, 16:49

pegy18 napsal:Já se ptám , proč třeba neskončí Havránek? Co ten může Dukle co nabídnout? Měl jsem teda jiné adepty na odchod, než Michala.
Taky me to napadlo - ze jak u nas byl pred casem poprvy, tak byl hodne bodovej! A ted to tak neni. Ale treba ma ted trochu jinou ulohu, nevim, myslim ze spatnej neni. Nebo jeste nalezne lepsi formu.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 26/1/2021, 15:57

Siroko napsal:Akorat nechapu, proc reagujete na nesmyslnou spekulaci o Szathmarym, kdyz uz od vcerejska bylo jasny, ze novou posilou je jen Dundas.

Protože v jednom článku je napsáno:

Další novinky!
Krom příchodu Filipa Dundáčka, jehož příchod klub brzy oficiálně oznámí, se vedení zajímá i o druhého člena postupové mozaiky! #56

Lázňator

Posts : 651
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 26/1/2021, 12:33

Akorat nechapu, proc reagujete na nesmyslnou spekulaci o Szathmarym, kdyz uz od vcerejska bylo jasny, ze novou posilou je jen Dundas.

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/1/2021, 08:28

S Havránkem já teda nesouhlasím. Když tady hrál naposled, tak hrál 1 nebo druhou lajnu s Werbikem a Tůmou... a ty body dělal. TeĎ většinou hraje 3-4 s mlaďochama, určitě se kvality projevují hůř.
Nicméně v tomhle případě věřím tomu, že jsme si vybrali dražšího borce co se týče platu a to Poletín byl rozhodně. A naposled, když jsme pustili Štindla (nejlepšího beka v celé lize co se týkalo plus minus) tak jsme vypadli právě s Kladnem.
Každopadně jak říkám zrovna na play off se nám takový hráč mohl hodit. Tak snad ten bek bude aspoň tvrdit muziku a u brány to čistit. Ofenzivních beků máme dost, potřebujeme defenzivní s obětavostí a patřičným důrazem.
PS : Lucke, už v minulosti se ukázalo, že tento zdroj uvadí nee moc pravdivé info, ale pokud by to byla pravda, tak Šimon by byla skutečná posila. Že by Porubě došel zdroj? Question Question

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 26/1/2021, 08:25

V porube uz neni tak produktivni jak v trebici tak uvidime.. ale ze by si ho poruba nechala plachnout neverim

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lucke 26/1/2021, 08:12

Že by Szathmary? No moc tomu nevěřím ze by ho Poruba pouštěla.
https://www.facebook.com/1641639782727493/posts/3008504716040986/

Lucke

Posts : 25
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 26/1/2021, 08:11

S tím Havránkem souhlasím , Velký Zklamání!!!

Vasoj84

Posts : 332
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 26/1/2021, 04:14

Já se ptám , proč třeba neskončí Havránek? Co ten může Dukle co nabídnout? Měl jsem teda jiné adepty na odchod, než Michala.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 26/1/2021, 00:28

Odchod Poletína je rozumný krok...zůstal za očekáváním, bodově nic moc...když přicházel, čekal jsem od něj, že to bude takovej buldozer před bránu, dobrej na teč, dorážku a taky že dokáže přitvrdit muziku, když bude třeba...ale dost se u nás hledal a nenašel to svoje místo v naší sestavě....vyloženě nezklamal, ale myslím, že s klidným srdcem ho můžeme pustit...a jeho místo v rozpočtu nahradit obráncem...
a k obraně...obrana je dobrá, mladí hrajou velice dobře, ale ukáže se, až teď narazíme na kvalitnější mančafty, jak to bude vypadat...je průser, že nám vypadli 4 nejlepší beci...to by rozhodilo sebelepší tým...ale zatím se s tím pereme statečně...nicméně podpis Dundáčka se jeví jako nutnost...vzhledem k lazaretu v naší obraně...je to vyzkoušenej kluk, Jihlavák....vzadu jistota, podobnej typ jako Bilča....a budeme doufat, že se kluci dají brzo dokupy a na play-off půjdeme pokud možno z prvního fleku a v plný palbě Smile
a doufám, že ten Žukov bude top gólman a dobře se adaptuje...kvalitní určitě bude, jinak by nebyl v organizaci Maple Leafs...nejdůležitější bude ta adaptace...ale máme v kádru zkušený harcovníky(Skořápka a Čagy), ti by ještě ze školy mohli pamatovat ruštinu Very Happy Very Happy
no čekáme na něj dlouho, tak snad to bude čekání zasloužené Smile

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 25/1/2021, 22:59

Mně je Michal sympatický, protože mi připadne skromný. Ale je mi jasný, že je to jen domněnka podle toho, jak navenek vystupuje. Faktem je,že statisticky to úplná hitparáda nebyla.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 25/1/2021, 20:55

Když se na to podíváme jenom skrz statistiku, tak je to u Poletína po všech směrech velká bída. To se nedá nic dělat.
Já jen doufám, že nám vydrží kvalita přesilovky a pak to zřejmě rozhodnou brankáři. Z toho mám asi největší obavu...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1386
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 25/1/2021, 20:49

Myslím , že s tím Poletinem to byl rozumný a logicky krok , protože jeho výkony určitě neodpovídali tomu na co by měl mít player s extraligy ! Zkušenosti v útoku máme a v současné situaci je určitě lepší sehnat solidního obránce , nežli si tu nechávat podprůměrnýho útočníka 😉 Ale je to jenom můj názor 👍

Vasoj84

Posts : 332
Join date : 25. 10. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 25/1/2021, 20:41

Na druhou stranu pochybuju, ze Poletin tady bere nejaky zavratny penize. Smlouvu podepisoval novou pred touto sezonou, kdyz se mu v te minule moc nedarilo a vsem se kratily platy a to dost vyrazne. Tam vyjednavaci pozice na nejakou extra smlouvu asi fakt nebyla.

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 25/1/2021, 20:27

To Imbik:
to máš recht,že pokud by to tak bylo, tak ani Jaryn s tím nic neudělá.

A Poletín když porovnám cena-výkon,tak hodně slabý. Do obrany za ty peníze můžeme někoho sehnat.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/1/2021, 20:23

Souhlasím. Před play off se zbavovat zkušeného hráče z ELH a aspoň někoho těžkého před branku.... snad Ujca vědí co dělají. Můj oblíbenec to nebyl, ale kdyz uz jsme ho paltili celý rok, tak pustit ho jen tak před koncem přestupů a před vrcholem sezóny, nevím no, zvláštní.
Jaternicka: nejde o to čemu věřím nebo nevěřím. Jde o to, že pokud budeš mít rozehrané třeba semifinále a jeden z týmů klekne na covid, a bude stav 1-1, 2-2, 3-3, tak postupuje ten co byl v sezóně lépe umístěn. Z 1 místa máš jistotu, že to budeš vždycky ty 😉 s tím by ani Jarin nic neudělal....

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 25/1/2021, 20:13

Kua toto není dobrý, klidně to vyvracejte, ale ten krok s Poletínem není dobrý. Třeba mě tu ukamenujte, ale vnímám to tak.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 25/1/2021, 20:07

Tak už je oficiálně venku to, o čem jsme se tady bavili dva dny zpátky - Poletín končí a Dukla shání posilu do obrany.

Tak co, potvrdíme i toho Dundáčka?
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 25/1/2021, 20:05

To Vrchlabí vlastní Dědek? Někde jsem slyšel,že ano, tudíž tam může sypat peníze a posílat hráče na farmu. Pokud nastoupí cestu Liberce přibyde nám další těžší soupeř.

To imbík:
Sám nevěříš tomu,že pokud by Kladno nebylo první přímo by se bez PO nepostupovalo. Takže pokud nebude první bude se tlačit na to.aby se vše odehrálo.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1343
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/1/2021, 19:57

Pokud se nepletu jsou to Pardubaci a tam se dějí zázraky 😀 😀 💊💉💉
Každopádně Vrchlabí hraje rozhodně nad očekávání... a já jsem za to rád... mnohem sympatičtější je mi Vrchlabí než Kauflandi 😉
Akorát nesouhlasím, že je jedno z jaké pozice se do play off půjde... musíme vyhrát když už je to tak rozjeté. Pokud se nepletu a zrušilo by se rozehrané play off třeba za stavu 2-2 na zápasy, postupuje lépe postavený po základní části 😉

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 25/1/2021, 19:29

Chapete nekdo co predvadi to Vrchlabi? Tahne to tam Pochobradsky a Machala, pritom tady zas tak vyrazni nebyli...takhle si predstavuji progres mladych hracu!

vn

Posts : 1690
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/1/2021, 18:52

ralff napsal:Z FB Dukly: "Dobré zprávy z obrany! Lukáš Mareš (vpravo) po operaci opět začal s lehkým tréninkem. Daniel Krenželok je také po operaci a měl by stihnout začátek play-off. Rychle se uzdravuje také Tomáš Černý, jenž na ledě Sokolova utrpěl otřes mozku..."

P-o je důležité,letos je stejně jedno,pokud začneš doma či venku,soutěž je vyrovnaná,tudíž je i celkem jedno,koho chytneš na čtvrtfinále (pravda,začínat s SONP by nebylo ideální). Náš tým je silný,můžeme setnout kohokoliv

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 25/1/2021, 18:42

Siroko napsal:
Lázňator napsal:
Siroko napsal:Pokud Dundas podle hokej.cz konci v Porube a miri domu na Vysocinu, tak je asi hotovo...

Díkec, ale z Dundáčka opravdu nejsem odvařenej
A koho jsi cekal? Hronka? ;-)
Nevím, Dundáček mně neohromil

Lázňator

Posts : 651
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 25/1/2021, 18:12

Z FB Dukly: "Dobré zprávy z obrany! Lukáš Mareš (vpravo) po operaci opět začal s lehkým tréninkem. Daniel Krenželok je také po operaci a měl by stihnout začátek play-off. Rychle se uzdravuje také Tomáš Černý, jenž na ledě Sokolova utrpěl otřes mozku..."
ralff
ralff

Posts : 1456
Join date : 11. 09. 19

vn, FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/1/2021, 16:56

Třeba to bude UDH a bude po ptakach 😀

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 25/1/2021, 16:56

Lázňator napsal:
Siroko napsal:Pokud Dundas podle hokej.cz konci v Porube a miri domu na Vysocinu, tak je asi hotovo...

Díkec, ale z Dundáčka opravdu nejsem odvařenej
A koho jsi cekal? Hronka? ;-)

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 25/1/2021, 16:46

Siroko napsal:Pokud Dundas podle hokej.cz konci v Porube a miri domu na Vysocinu, tak je asi hotovo...

Díkec, ale z Dundáčka opravdu nejsem odvařenej

Lázňator

Posts : 651
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/1/2021, 16:41

Já jsem spoko. Za prvé tím vedení potvrzuje, že sezónu nebereme, že o nic nejde a za druhé Dundáček uměl tvrdit muziku, takže fajn. Defenzivnější bek se hodí, snad má natrénováno, aby mohl hrát náš styl. Kdyby sebou přibalil ještě Šimona, tak by to byla pecka 😀😉

imbík

Posts : 3415
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 25/1/2021, 16:32

Pokud Dundas podle hokej.cz konci v Porube a miri domu na Vysocinu, tak je asi hotovo...

Siroko

Posts : 1152
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru