Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+35
wortyr
ondrej.n
Croo
tomassinho
dobry_lovec
hk
Mazakis
jajirk
hcd
Vasoj84
kancler
Kelt
Thoor93
miramare83
krap
AJET0
Lázňator
staříček
Hhs23
hadas (admin)
DUKLIČKA
Excalibur
Jaternička
medaji
ralff
Lufa
MichalDJ
sta
imbík
FREDERIK
Siroko
karel granát
Kolja
Duklacek
vn
39 posters

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 23/3/2024, 12:50

Raddy007 napsal:Mám dva lístky na prodej, kdyby někdo ještě potřeboval, když už nejsou, dneska nakonec nejedu, předání v Jihlavě

Po někom poslat do Pejru nebo na e-mail by neslo ?

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 23/3/2024, 12:49

Klobouk dolu vsem kdo se podílel na vyprodáni kéž by se nám ještě jeden zapas  povedl aby se hrálo ještě třikrát u nás 👌😁

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 23/3/2024, 11:48

Mám dva lístky na prodej, kdyby někdo ještě potřeboval, když už nejsou, dneska nakonec nejedu, předání v Jihlavě

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 23/3/2024, 11:20

Vyprodáno.
To bude solidní injekce do klubové kasy, dobrá práce

Duklacek

Posts : 951
Join date : 19. 11. 19

vn, staříček, Lázňator and J4u8 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 22/3/2024, 22:12

Vidím to jen na nevýrazného Báťu…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 22/3/2024, 21:39

No já bych řekl, že junci šanci dostanou...obránci určitě. Číhal se svými parametry by se neztratil určitě...v těch pár zápasech co odehrál, nevypadal špatně.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

vn and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 22/3/2024, 21:24

vn napsal:Tak junci mají po sezoně…no aspoň by někdo mohl doplnit áčko…
Ano teď by měli kluci který podle Ščerbana budou do dvou let dominovat dostat šanci v play of za mne Číhal, Vovsík, Peš...

Hhs23

Posts : 138
Join date : 12. 09. 19

Excalibur, vn, karel granát and ralff like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 22/3/2024, 21:16

vn napsal:Tak junci mají po sezoně…no aspoň by někdo mohl doplnit áčko…

Strejček má taky po sezóně. Teď se vrátí Jaks a Strejček končí 🤔🙈😆

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 22/3/2024, 20:44

Tak junci mají po sezoně…no aspoň by někdo mohl doplnit áčko…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 22/3/2024, 19:19

Já mám na neděli koupeno. Zítra nemůžu.
Plný dům bude jenom dobře. Za PlayOff si to kluci zaslouží, ať už to dopadne jakkoliv.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 22/3/2024, 19:14

Siroko napsal:
Duklacek napsal:Zbývá 400 lístků na Vsetín jo? To jsme se docela pochlapili Very Happy
Ted uz si ani nevzpominam, kdy byl naposledy full house.
V Pejru ani jednou Very Happy

Duklacek

Posts : 951
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 22/3/2024, 18:43

Duklacek napsal:Zbývá 400 lístků na Vsetín jo? To jsme se docela pochlapili Very Happy
Ted uz si ani nevzpominam, kdy byl naposledy full house.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 22/3/2024, 17:34

Zbývá 400 lístků na Vsetín jo? To jsme se docela pochlapili Very Happy

Duklacek

Posts : 951
Join date : 19. 11. 19

hadas (admin), FREDERIK and Siroko like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro wortyr 22/3/2024, 10:56

MichalDJ napsal:
Lufa napsal:
Jaternička napsal:Svět je už zase v pořádku. Bedřich může za všechno
Docela si umím představit, že  kdyby jsme se někdy dostali do baráže a tu vyhráli 4:1 na zápasy, tak se tu bude na BŠ nadávat co že to je za lempla, protože se to dalo vyhrát 4:0. Wink

Tak ona je pravda nekde uprostred. Ano Scerban zachranil Duklu od krachu a stale ji zachranuje. Ale s postupujici stavbou haly by mel odhodit tu svou priposranost a trosku se do toho obout, protoze ta nova hala mu dava taovou prilezitost vyvest Duklu z tyhle mizerie, a uz se  ta sance nebuide opakovat.

Vidím to podobně. A i u sebe to vidím, když kouknu na kameru jak hala rychle roste, fakt z toho mám radost a těším se tam... Když se to udělá dobře, bude to impuls, když to prováháme, velký špatný. Ale myslím že Bedřich si je toho vědomej, když po tý hale volá od tý doby co tu začal a je to krom mládeže prakticky největší dlohodobej cíl.

wortyr

Posts : 50
Join date : 12. 03. 20

imbík, Siroko and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 22/3/2024, 10:19

Poprvé v sezóně jsem koukl na cizi forum. Překvapuje mě celkem úroveň. Nikdo nenadává na nikoho z nás ani na Cagyho. Spis naopak mají pro nás uznání. 👍
https://www.hc-vsetin.cz/forum.asp

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 22/3/2024, 08:50

Lufa napsal:
Jaternička napsal:Svět je už zase v pořádku. Bedřich může za všechno
Docela si umím představit, že  kdyby jsme se někdy dostali do baráže a tu vyhráli 4:1 na zápasy, tak se tu bude na BŠ nadávat co že to je za lempla, protože se to dalo vyhrát 4:0. Wink

Tak ona je pravda nekde uprostred. Ano Scerban zachranil Duklu od krachu a stale ji zachranuje. Ale s postupujici stavbou haly by mel odhodit tu svou priposranost a trosku se do toho obout, protoze ta nova hala mu dava taovou prilezitost vyvest Duklu z tyhle mizerie, a uz se ta sance nebuide opakovat.

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

hadas (admin), vn, staříček and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 22/3/2024, 06:26

Excalibur napsal:
imbík napsal:https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=14742

Tak hlavně to tu někdo přirovnáván k faulu na Dundyho na Střondalu. Zatímco Střondala úplně v pohodě hrál. Jonáš přijde o důležitou část přípravy a v jeho rozvoji to muže být úplně fatální. Vezmete si jak to ovlivnilo Hertla tenkrát od té doby už nikdy nezářil úplně 🙈

Jenže ten Střondala mohl dopadnout úplně stejně. Přece nemůžeš posuzovat závažnost faulu podle toho, jak moc dlouho mimo hru bude ten zraněný hráč. Ke zraněním dochází i po soubojích, který fauly nejsou. Takže když se hráč po souboji, který faulem ani nebyl, zraní na rok, tak ten protihráč má mít rok stopku?


Ne já pouze tenkrát tvrdil, že to proste nejsou dva stejný a nebyly stejný fauly což se následně potvrdilo závaznosti zranění. Jumba tím má dost možná zmařenou kariéru. Střondala tahal nohu za sebou a ve středu na no stal jak kdyby se nikdy nic nestalo. Mimo jiné pak ještě asi dvakrát v té sérii 🙈

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 21/3/2024, 21:27

imbík napsal:https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=14742

Tak hlavně to tu někdo přirovnáván k faulu na Dundyho na Střondalu. Zatímco Střondala úplně v pohodě hrál. Jonáš přijde o důležitou část přípravy a v jeho rozvoji to muže být úplně fatální. Vezmete si jak to ovlivnilo Hertla tenkrát od té doby už nikdy nezářil úplně 🙈
U těhle úrazů je asi nejhorší následný psychický blok v hlavě. Operativně se to dá poměrně dobře do cajku ale hráč si dlouho pamatuje tu bolest a má potom podvědomě strach z podobný srážky s protihráčem a nejde do souboje naplno Crying or Very sad No snad bude Jumba v pořádku do konce roku.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

imbík, karel granát, ralff, FREDERIK and wortyr like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 21/3/2024, 21:08

imbík napsal:https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=14742

Tak hlavně to tu někdo přirovnáván k faulu na Dundyho na Střondalu. Zatímco Střondala úplně v pohodě hrál. Jonáš přijde o důležitou část přípravy a v jeho rozvoji to muže být úplně fatální. Vezmete si jak to ovlivnilo Hertla tenkrát od té doby už nikdy nezářil úplně 🙈

Jenže ten Střondala mohl dopadnout úplně stejně. Přece nemůžeš posuzovat závažnost faulu podle toho, jak moc dlouho mimo hru bude ten zraněný hráč. Ke zraněním dochází i po soubojích, který fauly nejsou. Takže když se hráč po souboji, který faulem ani nebyl, zraní na rok, tak ten protihráč má mít rok stopku?

Excalibur

Posts : 492
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/3/2024, 21:04

https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=14742

Tak hlavně to tu někdo přirovnáván k faulu na Dundyho na Střondalu. Zatímco Střondala úplně v pohodě hrál. Jonáš přijde o důležitou část přípravy a v jeho rozvoji to muže být úplně fatální. Vezmete si jak to ovlivnilo Hertla tenkrát od té doby už nikdy nezářil úplně 🙈

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 21/3/2024, 20:58

Duklacek napsal:„Vyšetření na magnetické resonanci potvrdilo, bohužel, závažnost poranění. Jonáš má natržené postranní vazy a natržený křížový vaz,“ sdělil jednatel klubu Bedřich Ščerban.

To jsem tady někdy včera psal, že ještě není jistý, že bude Jumba brzy OK. Je otázka, jak moc je to natržený. Dost pravděpodobně bude muset na operaci a to znamená pauzu min. 6 měsíců.

Excalibur

Posts : 492
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 21/3/2024, 20:58

Tak zdevastovaný je příliš silné slovo, ale patřičně oslabeny tým je naprostá pravda. Notabene který jiný tým v republice pustí před play off velkou část hráčů a dva nejlepší juniory sebere jiniorskemu týmu v honbě za co nejlepším výsledkem ? 🤔

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 21/3/2024, 20:54

„Vyšetření na magnetické resonanci potvrdilo, bohužel, závažnost poranění. Jonáš má natržené postranní vazy a natržený křížový vaz,“ sdělil jednatel klubu Bedřich Ščerban.

Duklacek

Posts : 951
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 21/3/2024, 18:29

Jaternička napsal:Svět je už zase v pořádku. Bedřich může za všechno
Docela si umím představit, že kdyby jsme se někdy dostali do baráže a tu vyhráli 4:1 na zápasy, tak se tu bude na BŠ nadávat co že to je za lempla, protože se to dalo vyhrát 4:0. Wink

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 21/3/2024, 17:55

Svět je už zase v pořádku. Bedřich může za všechno
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

karel granát, jajirk and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 21/3/2024, 15:20

"V play off je úroveň slušná a extraligistu, konkrétně poněkolikáté Kladno, z 90procent zachraňuje systém, nikoli výkonnost."
Tuhle větu napsal kolega perfektně. Vyrazil bych jí do kamene a rozeslal všude po republice. Na Kladně bych to vylepil na plakát u nádraží.

Duklacek

Posts : 951
Join date : 19. 11. 19

hadas (admin), karel granát, FREDERIK, Kuba and wortyr like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 21/3/2024, 14:10

Zdevastovanej tým si teda představuju opravdu jinak.

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

karel granát and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty sta

Příspěvek pro sta 21/3/2024, 13:55

Je třeba oddělit idiotsky dlouhou ZČ a play off. Ač Ščerban a spol. poslední tři roky vždy během sezony kádr zdevastují, play off je vždy nad očekáváním a třeba za včerejšek kluci zaslouží opravdu uznání, moc jsme si výlet užili.Tak jako před rokem vsetínští berou od hostí o 50 Kč víc na stání než od domácích. Reakce Ščerbana opět nulová, zaplatíme ještě víc jen my. Takovýho dobře městem placenýho exota aby pohledal.
V play off je úroveň slušná a extraligistu, konkrétně poněkolikáté Kladno, z 90procent zachraňuje systém, nikoli výkonnost.

sta

Posts : 26
Join date : 29. 08. 23

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 21/3/2024, 11:52

Tak extraliga je de facto uzavřena soutěž. Už jsem zbývá to oficiálně uzavřít a udělat play off pro všechny kluby. Slinty kterými to zdůvodníš se vždy najdou
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 21/3/2024, 10:49

Jaternička napsal:Zajímavostí je i to, že kromě dvou třetin prvního zápasu na Slavii nehrajeme vůbec špatně a tým se překonává.

Hrajeme vyrovnanou partii s každým.

Já se teda nestačím divit a klobouk dolů, jak borci bojujou.

Druhá strana mince je, že ta liga má čím dál horší úroveň a na extraligistu v baráži, pokud se úplně nesesype, nikdo mít nebude a vyhučí 0:4 na zápasy.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

staříček and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 21/3/2024, 08:09

Zajímavostí je i to, že kromě dvou třetin prvního zápasu na Slavii nehrajeme vůbec špatně a tým se překonává.

Hrajeme vyrovnanou partii s každým.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

jajirk and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/3/2024, 22:12

FREDERIK napsal:
hadas (admin) napsal:Klobouk dolů. Zbytečný gól vrchovatě odčiněn a i pro sebevědomí určitě strašně důležitý. Snad se do soboty vyzdravím, abych mohl vyrazit směr Pejřimov cheers cheers

Tak to já mám smolíčka,první domácí zápas proti Porubě a já si při odchodu ze stadionu pohmoždil žebra a zlomil jsem si levou ruku u ramena,takže Tipsport a jsem rád,jak to dopadlo😉😎😁

Tak to je mazec. To já mám snad jen nepříjemný nachlazení a doznívající kašel.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 20/3/2024, 22:08

Nakonec se ty sr.čky v základní části vyplatilo vytrpět. Ani ve snu bych si nepředstavil, že půjdeme na hokej ještě na konci března

Duklacek

Posts : 951
Join date : 19. 11. 19

hadas (admin), imbík, karel granát, FREDERIK, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 20/3/2024, 21:58

Gratulace , hodně vydřený, ale proč takový nervy , rozbolela mě s toho hlava , příště se asi dívat nebudu ,moje nervová soustava už to nezvládá ,hoši vy mě zabijete. Embarassed Embarassed

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 20/3/2024, 21:37

hadas (admin) napsal:Klobouk dolů. Zbytečný gól vrchovatě odčiněn a i pro sebevědomí určitě strašně důležitý. Snad se do soboty vyzdravím, abych mohl vyrazit směr Pejřimov cheers cheers

Tak to já mám smolíčka,první domácí zápas proti Porubě a já si při odchodu ze stadionu pohmoždil žebra a zlomil jsem si levou ruku u ramena,takže Tipsport a jsem rád,jak to dopadlo😉😎😁

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 20/3/2024, 21:36

Dobrá práce. Díky, kluci.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

karel granát and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 20/3/2024, 21:35

Jungwirth se hlavně musí pořádně uzdravit. Nebo dopadne jak Jiříček, který se na MS zranil v 1. třetině a z nepochopitelných důvodů to ve 2. třetině zkoušel dál, až si koleno kompletně urval.

Excalibur

Posts : 492
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/3/2024, 21:27

Duklacek napsal:
imbík napsal:
Croo napsal:Beran složil reparát. Těžce vydřený a vybojovaný. Ono to nějak jde i bez tý hokejovosti, ale jak dlouho Surprised

Prave jak dlouho to těch par lidi vydrží. Já vím že některým těm klukům to hokejové nemusí jít, ale proč se aspoň nesráži aby soupeři brali síly. Však Brožík letos a před dvěma roky ve finále to jsou úplně dva jiní hráči čím to je ?
.
Tehdy měl v lajně Menšíka a Semana, navíc odehrál play off nad hranice svých možností..


Tak zrovna Pořizek není ten nejslabší článek v týmu ani v té lajně 😁 co ten Šik, ten už nastoupí až ve Varech ? Co Jungwirth?

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 20/3/2024, 21:08

imbík napsal:
Croo napsal:Beran složil reparát. Těžce vydřený a vybojovaný. Ono to nějak jde i bez tý hokejovosti, ale jak dlouho Surprised

Prave jak dlouho to těch par lidi vydrží. Já vím že některým těm klukům to hokejové nemusí jít, ale proč se aspoň nesráži aby soupeři brali síly. Však Brožík letos a před dvěma roky ve finále to jsou úplně dva jiní hráči čím to je ?
.
Tehdy měl v lajně Menšíka a Semana, navíc odehrál play off nad hranice svých možností..

Duklacek

Posts : 951
Join date : 19. 11. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/3/2024, 21:06

Croo napsal:Beran složil reparát. Těžce vydřený a vybojovaný. Ono to nějak jde i bez tý hokejovosti, ale jak dlouho Surprised

Prave jak dlouho to těch par lidi vydrží. Já vím že některým těm klukům to hokejové nemusí jít, ale proč se aspoň nesráži aby soupeři brali síly. Však Brožík letos a před dvěma roky ve finále to jsou úplně dva jiní hráči čím to je ?

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/3/2024, 21:04

Borci překvapili. Po tom vyrovnávácím gólu, jsem čekal, že už nebude fyzička na prodloužení, a oni se zatím hryzli a dokázali slušně odjezdit celých dvacet minut a ty nájezdy, to už byla odměna. Smůla co jsme měli na konci třetí třetiny se vrátila šťastně proměněným nájezdem.

Dneska si to kluci zasloužili Smile
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

hadas (admin), FREDERIK, jajirk, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/3/2024, 21:03

Klobouk dolů. Zbytečný gól vrchovatě odčiněn a i pro sebevědomí určitě strašně důležitý. Snad se do soboty vyzdravím, abych mohl vyrazit směr Pejřimov cheers cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/3/2024, 21:03

Nechápu nechápu nechápu. Doufám, že v sobotu a v neděli zvednou prdele i ti co jinak nechodí 😉😁 Jinak ty nájezdy obecně nic moc. Naštěstí to stačilo kdo jinej než Paklič 😁

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

karel granát and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 20/3/2024, 21:02

VYKOUPENO, ODPUŠTĚNO.

Duklacek

Posts : 951
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Croo 20/3/2024, 21:01

Beran složil reparát. Těžce vydřený a vybojovaný. Ono to nějak jde i bez tý hokejovosti, ale jak dlouho Surprised

Croo

Posts : 3
Join date : 04. 02. 24

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/3/2024, 20:59

👍👍👍

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 20/3/2024, 20:58

Nooo, tak si to Beran vychytal , má kliku, nepočítal jsem s tím Very Happy

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 20/3/2024, 20:58

Tak to napravil 💪

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 20/3/2024, 20:58

Beran!!! Kritici běžte někam! Very Happy

Excalibur

Posts : 492
Join date : 14. 04. 18

karel granát, hk and addo like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 20/3/2024, 20:03

Diváci, co šli na hokej jen proto že chtěli vidět hodně gólů, jsou asi v Litoměřicích spokojení. Very Happy

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

hadas (admin) and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru