Diskuzní fórum

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Admin za 22/4/2018, 19:27

Oficiální fórum znovu otevřené. Tady to nechám otevřené taky, kdyby se někdo chtěl trošku víc rozohnit nebo dostal BAN :-)

Snad to trochu pomohlo... Zdar v příští WSM sezóně...
Admin
Admin

Zobrazit informace o autorovi http://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jarda0619 za 22/4/2018, 17:19

Je mi z toho smutno!!! Pokud by na to Dukla neměla, neřeknu ani popel, ale sejří mi to, že v extralize zůstane litfinof, který předvedl jen to nejhorší co mohl, bohužel získají v baráži o bod více jak Dukla. Na rozdíl od Dukly se celý rok připravovali na baráž a příští rok, to bude to samé. Jednou Dukla, pořád Dukla Jihlava.

Jarda0619

Zobrazit informace o autorovi

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 22/4/2018, 14:21

Tak na Litvínov kurz 1,18. To se v hokeji jen tak nevidí... Větší handicap než -1,5 raději ani nevypisují.
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro HCD13 za 21/4/2018, 17:41

Admin napsal:
HCD13 napsal:Nevite nekdo jak to dopadlo s tou nutnosti 15 zapasu. Proc musel nas Puza nebo Jagr je mit a Frolo nemusel?
Maji nejakou vyjimku nebo co?

To netuším. Pravidla jsou celkem jasný, ale jestli měl výjimku nebo se ho nějaký z těch bodů týká...

V této části soutěže mohou za zúčastněné kluby nastoupit pouze ti hráči, kteří v sezóně 2017/2018 za příslušný klub odehráli minimálně 15 utkání, přičemž platí následující výjimky:

i.    Podmínku 15 odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit ten hráč, který do příslušného klubu přišel na hostování, nebo přestoupil před 01.05.2017, a v pozdějším období nebyla jeho registrační práva převedena tak, aby hráč ztratil souvislou oprávněnost startu za klub, např. v souvislosti s realizací hostování dle čl. 26 Přestupního řádu pro kluby extraligy a I. ligy (dále také jen „PŘ“).

ii.    Podmínku 15 odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit ten hráč, který získal oprávnění hrát za klub do 15.12.2017 a v následujícím období nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný klub.

iii.   Podmínku 15 odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit takový brankář, pokud se v přecházejícím průběhu sezóny součet jeho odchytaných utkání a utkání, kdy byl uveden v zápise o utkání, aniž do něj fakticky zasáhl, rovnal minimálně 15.

No zakopany pes by mohl byt v prvnim clanku. Kdyby mnel stridave starty a ne hostovani. Teda jestli je v tom smyslu v tom nejaky rozdil.
Jinak diky.

HCD13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 21/4/2018, 15:41

HCD13 napsal:Nevite nekdo jak to dopadlo s tou nutnosti 15 zapasu. Proc musel nas Puza nebo Jagr je mit a Frolo nemusel?

To netuším. Pravidla jsou celkem jasný, ale jestli měl výjimku nebo se ho nějaký z těch bodů týká...

V této části soutěže mohou za zúčastněné kluby nastoupit pouze ti hráči, kteří v sezóně 2017/2018 za příslušný klub odehráli minimálně 15 utkání, přičemž platí následující výjimky:

i.    Podmínku 15 odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit ten hráč, který do příslušného klubu přišel na hostování, nebo přestoupil před 01.05.2017, a v pozdějším období nebyla jeho registrační práva převedena tak, aby hráč ztratil souvislou oprávněnost startu za klub, např. v souvislosti s realizací hostování dle čl. 26 Přestupního řádu pro kluby extraligy a I. ligy (dále také jen „PŘ“).

ii.    Podmínku 15 odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit ten hráč, který získal oprávnění hrát za klub do 15.12.2017 a v následujícím období nesehrál žádné soutěžní utkání za jiný klub.

iii.   Podmínku 15 odehraných utkání za příslušný klub nemusí splnit takový brankář, pokud se v přecházejícím průběhu sezóny součet jeho odchytaných utkání a utkání, kdy byl uveden v zápise o utkání, aniž do něj fakticky zasáhl, rovnal minimálně 15.
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro HCD13 za 21/4/2018, 12:18

Nevite nekdo jak to dopadlo s tou nutnosti 15 zapasu. Proc musel nas Puza nebo Jagr je mit a Frolo nemusel?

HCD13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 21/4/2018, 09:20

kolatyr napsal:Co dodat ? Asi jsme blázen, ale i já věřil, že Vary Vervu porazí. Tahle parodie na hokej a ostuda je na blití. No a v neděli to bude mít, jak jsem psal jinde, pravděpodobně druhý díl. Je mi to lít. Asi všichni ve Varech vědí, jak Verva, hned po Chomutově " rusáky ", jak s oblibou říkají, nenávidí a ještě jim takhle vlezou do (_:_). Ach jo.

Na naší výhru i na výhru Litvínova je shodně na Tipsportu 1,33
Na Litvínov už 1,25
Soupeřům o nic nepůjde, takže je na 90 procent rozhodnuto.

Asi největší průšvih by byla naše prohra nebo remíza a jakýkoliv bod Kladna.
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro kolatyr za 21/4/2018, 09:13

Co dodat ? Asi jsme blázen, ale i já věřil, že Vary Vervu porazí. Tahle parodie na hokej a ostuda je na blití. No a v neděli to bude mít, jak jsem psal jinde, pravděpodobně druhý díl. Je mi to lít. Asi všichni ve Varech vědí, jak Verva, hned po Chomutově " rusáky ", jak s oblibou říkají, nenávidí a ještě jim takhle vlezou do (_:_). Ach jo.

kolatyr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 21/4/2018, 08:45

HCD13 napsal:Staci napsat ze pro lzive a urazlive projevy bylo smazamo.Upozornit uzivatele na moznost jeho zablokovani.
No a ze to stoji nejaky cas? Je to prace a v pripade ze to nechce nekdo delat tak at to rekne prijde nekdo jiny!

Přesně tak, ale jak jsem psal, je to pro kluby pohodlnější a bez starostí. Proto většina oficiální fórum nemá. Bohužel. Argument pak je, buďte rádi, že fórum máte, jiní ho dávno uzavřeli.. Takže jdeme se stádem a držíme hubu a krok. Stejně jako odhlasovat postihy za fandění a podobně...

Naštěstí máme tu možnost během pár minut založit vlastní fórum a počkat, jestli to oficiální zase ožije. Já věřím, že tady žádné velké problémy nebudou. :-)
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro HCD13 za 21/4/2018, 08:38

Zitra na hokej pujdu! Vcera kluci hrali super zapas je jen skoda ze to tak neslo v domacich zapasech.
Verim ze Jagr nic nevzda jak ti ve Varech. Kdyz to nevyjde stejne budu na Duklu chodit. Proto nechapu nektere fandy kteri vykrikuji ze uz nepujdou. Teda vlastne je chapu oni nechodili v probehu sezony a ted je konecne i nejaky duvod.

HCD13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro imbík za 21/4/2018, 08:37

No ja jsem rád, že to Vary včera takhle udělaly. Třeba si ty objektivni naivkove přestanou myslet jak je v hokeji vše čisté, že sudí nemá důvod nikomu ublizovat atd.....

imbík

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro HCD13 za 21/4/2018, 08:29

Staci napsat ze pro lzive a urazlive projevy bylo smazamo.Upozornit uzivatele na moznost jeho zablokovani.
No a ze to stoji nejaky cas? Je to prace a v pripade ze to nechce nekdo delat tak at to rekne prijde nekdo jiny!

HCD13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Cipek za 20/4/2018, 22:31

Forum se určitě otevírat nebude, předpokládá se spuštění až v příštím týdnu. Jinak hlavně šlo o to, že tam v případě proher byla velmi hrubá slova vůči hráčům a realizačnímu týmu. A ač drtivá většina hráčů tvrdí, že to nečte, je to přesný opak... Stojí to čas usměrňovat, mazat a stejně se nevyhnete nařčení z cenzury. Tak než tohle celé dělat, tak je lepší to zavřít Wink

Cipek

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jarda0619 za 20/4/2018, 21:30

Dnes výhra přijatá bez emocí, ta pachuť po poslední prohře, zůstává dál!!! Zázraky se dějí, ale tady se žádný konat nebude. Extraliga byla fajn, je to škoda. Jednou Dukla, pořád Dukla (...ale jen ta jihlavská Dukla) né někde jinde.

Dotaz, zda se už dnes otevře ofiko forum, když už to vypadá, že je konec baráže?

Jarda0619

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro vn za 20/4/2018, 21:20

Muzeme si za to sami at uz je to jaky chcete hnus... konec hokeje v Jihlave je zas o neco blize

vn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Excalibur za 20/4/2018, 21:09

Já jsem dneska Varům docela věřil, protože se jednalo o derby a neumím si moc představit, jak bychom se třeba my snažili o záchranu Třebíče. Smile Nicméně je konec, protože nepředpokládám, že by Jarda chtěl dělat problémy Gumovi nebo Kyselovi. Smutný je, že k záchraně nakonec chyběl kousek - ztracený zápas ve Varech, předchozí kolaps v Litvínově, 2 domácí pokažený zápasy s Kladnem a Vary...Můžeme si za to jen a jen sami.Sad

Excalibur

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 20/4/2018, 21:07

Taky si říkám, že bych se na to v neděli vy...Ale kluci dneska bojovali a bohužel jsme si to prohráli v KV a Litvínově... :-(

A ta 0:0 sračka dneska je totální hnus.
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro vn za 20/4/2018, 20:32

A je vymalovano, vse dle predpokladu...Benatky teste se! V nedeli na tu blamaz nejdu, ke to vysmech a ztrata casu, jen si vsadim pokud to nestahnou.

vn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 20/4/2018, 19:34

Před zápasem to kleslo až na 1,9 na remízu... Cokoliv jiného bude spíš náhoda.
Byl by to spíš zázrak, kdybychom to za téhle situace udržel, bohužel... :-(

Jinak dával jsem na zápas KV - Litvínov méně než 4,5 gólu za kurz 2. Na 0 gólů bylo 28...
Slušná blamáž. Kladno to pustí a tím je to vyřízený. Běžte se vysrat... No No
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PUCMAN za 20/4/2018, 12:37

HCD13 napsal:Doufam ze po skonceni baraze budou mit koule nam ukazat ten super zavadny prispevky.

Dneska Kla-Jih. 1:3
Netradicne typnu i jiny zapas
Kva-Lit. 3:2

Snad nam ty Vary pomuzou a ne jako my jim vloni. Kazdopadne je celkem zajimavej kurz na jejich remizu, tak snad tomu bookmakeri nerozumi Cool
PUCMAN

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro HCD13 za 20/4/2018, 12:20

Doufam ze po skonceni baraze budou mit koule nam ukazat ten super zavadny prispevky.

Dneska Kla-Jih. 1:3
Netradicne typnu i jiny zapas
Kva-Lit. 3:2

HCD13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro kolatyr za 19/4/2018, 16:57

Kladno
Držím Jihlavě všechny palce, aby v Kladně vyhrála. Proboha, vždyť tam máte Čachotského, Šidlíka a jiné borce. Já chci, aby jste zůstali v extralize. Herně na to máte. Teď jen, poslední 2 zápasy to srovnat v hlavě a musí, musí se to podařit. kolatyr Chomutov

kolatyr

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro vn za 19/4/2018, 16:33

Podle me slo o prispevky k tem premiim co tam nekdo psal a nadavky smerem k mestu, ze tady ELH vlastne nechteji apod.

vn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PUCMAN za 19/4/2018, 15:32

HCD13 napsal:S tím se nedá nesouhlasit. Nával byl asi po 2.třetině a pokračovalo by to max jeden den. Většinou přispívali stejní jedinci. Takže zas tak velký problém by to nebyl, eliminovat pár podrážděných fans.
Přesto bych rád viděl co se tam objevilo.

Ja nevidel poslednich 8 prispevku a do te doby se mi nezdalo, ze by na foru byl nejaky zavadny obsah. Jasne, psalo se o tech penezich pro hrace a nevoli bojovat za Duklu a tak, ale nebylo to tak hrozny..
PUCMAN

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro HCD13 za 19/4/2018, 15:08

S tím se nedá nesouhlasit. Nával byl asi po 2.třetině a pokračovalo by to max jeden den. Většinou přispívali stejní jedinci. Takže zas tak velký problém by to nebyl, eliminovat pár podrážděných fans.
Přesto bych rád viděl co se tam objevilo.

HCD13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 19/4/2018, 12:58

HCD13 napsal:Zdar tak jsem rád že máme alternativu co se týče fora.
Nevím jak ostatní vnímají vypnutí. Byl jsem ve Varech takže nevím jaké bludy tam kdo psal a druhý den už to nejelo. Přesto je tam administrátor tak ať to smaže nebo blokuje částečně uživatele  rozhodně to svědčí o jeho lenosti. Vypínání je poslední zoufalost!

Jede někdo do Kladna? Vím šance je mizivá, ale pořád je, takže věřím a doufám!

Asi takhle, když to vypnuli na FC Vysočina, tak jsme slyšeli o tom, jak to sponzorům vadí a že za stránky dávají nemalé peníze a bla bla bla. Ono je to prostě pro ně pohodlnější. Sice teda nevím za co dávají ty nemalé peníze, když je to běžná šablona, ale to není můj problém.
No a uhlídat jedno takové malé fórum lze i přes mobil a při práci, pokud se to nezvrhne tak, že tam spamuje 150 magorů celý den...
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro HCD13 za 19/4/2018, 10:26

Zdar tak jsem rád že máme alternativu co se týče fora.
Nevím jak ostatní vnímají vypnutí. Byl jsem ve Varech takže nevím jaké bludy tam kdo psal a druhý den už to nejelo. Přesto je tam administrátor tak ať to smaže nebo blokuje částečně uživatele rozhodně to svědčí o jeho lenosti. Vypínání je poslední zoufalost!

Jede někdo do Kladna? Vím šance je mizivá, ale pořád je, takže věřím a doufám!

HCD13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Luc2as za 17/4/2018, 21:46

Admin napsal:Tak tohle je hodně smutný. Při 1:2 jsem pokukoval po kurzu 10 na Litvínov, ale chtěl jsem věřit, že nějaké body urveme Sleep
Co víc na to napsat. Naše pasivita ve dvou celkem dobře rozehraných zápasech, zřejmě rozhodne celou baráž.

Jdu na zimaku na led a je to 1:2 pro duklu, prijdu do kabiny a..... Tak jsem aspon po ceste s baglem zamaval tomu plakatu ELH co tam zatim visi....

Luc2as

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 17/4/2018, 21:18

Tak tohle je hodně smutný. Při 1:2 jsem pokukoval po kurzu 10 na Litvínov, ale chtěl jsem věřit, že nějaké body urveme Sleep
Co víc na to napsat. Naše pasivita ve dvou celkem dobře rozehraných zápasech, zřejmě rozhodne celou baráž.
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PUCMAN za 17/4/2018, 21:11

Shocked confused No Evil or Very Mad Sad Suspect
PUCMAN

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Jarda0619 za 17/4/2018, 20:37

Je mi z toho smutno!!!!! Stačilo hrát hokej a ty swi.. by si ani nečuchli. Pořád mi to nedá, přijde mi, že to vše není jen tak. Přeci nezapoměli hrát hokej!!! Poslední dva zápasy vypouštím, nebudu je sledovat vůbec nikde, Vary si mohou vybrat proti komu budou bojovat a uplakánek JJ z Kladna bude hodně lobovat u rozhodčích a mistra slušňáka Řezníčka, pokud tedy nebude 6 bodů, tak opět Kadaň, Třebíč a Litvínov!!!

Jarda0619

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro vn za 17/4/2018, 20:34

Ano, opět skvělá taktika...

vn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Excalibur za 17/4/2018, 20:23

7 min před koncem jsme blízko záchraně, teď jsme na 95 % zpátky v pralese. A proč? Protože totálně rezignujeme na útok a jenom bráníme. Stejná taktika nám vzala 2 body v prvním zápase ve Varech. Zasloužený sestup.

Excalibur

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PUCMAN za 17/4/2018, 16:51

Kdyz vidim tu nasi sestavu, tak je vlastne zazrak, kde a o co hrajeme. Pokud to tihle borci ubojuji, tak bychom jim opravdu v parku meli postavit sochu Razz
PUCMAN

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PUCMAN za 17/4/2018, 16:45

Tak Hamill v obrane a Puza v utoku. Panecku, to je taktika Laughing
PUCMAN

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro MATYS za 17/4/2018, 15:29

http://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/4489
vs http://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/4607
Předseda Holý by si měl šáhnout do svědomí,který nemá hovado je to.

MATYS

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PUCMAN za 17/4/2018, 05:41

medaji napsal:Dnes mám takové nervy , že ani nevím jestli to mam sledovat. Bohužel rozhodčí nás do tehle situace nedostali , to my samy tím trizapasovym  výpadkem.  Tak musíme se zase z toho sami vyhrabat.

Taky se radeji nebudu divat. Nedival jsem se uz na Vary a docela jsme tam zahrali..
PUCMAN

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro medaji za 17/4/2018, 05:37

Dnes mám takové nervy , že ani nevím jestli to mam sledovat. Bohužel rozhodčí nás do tehle situace nedostali , to my samy tím trizapasovym výpadkem. Tak musíme se zase z toho sami vyhrabat.
medaji

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Luc2as za 16/4/2018, 22:16

PUCMAN napsal:Kajínek stop na jeden zápas a Jiras stop na dvě utkání. Tak mi přijde, že nás chce někdo před koncem baráže rozložit. Zajímalo by mě, jaká bude zítra obrana :-(

To je výsměch..

Luc2as

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PUCMAN za 16/4/2018, 21:33

vn napsal:http://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=10284
Taky zajímavý, že i v ofiko článku je zmíněno, že hrajeme proti všem, protože některé fauly siupeře byly nepotrestány a zůstali i bez dalšího potrestání...

Holt líná huba, ... Suspect
PUCMAN

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro vn za 16/4/2018, 21:20

http://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=10284
Taky zajímavý, že i v ofiko článku je zmíněno, že hrajeme proti všem, protože některé fauly siupeře byly nepotrestány a zůstali i bez dalšího potrestání...

vn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PUCMAN za 16/4/2018, 20:46

Admin napsal:
PUCMAN napsal:Tak treba skrty ve Vsetine: http://www.hokej.cz/skrty-na-vsetine-konci-protasenja-markovic-a-dalsi/5030327 Brizka zustava, ale Tolja a Dundacek konci..

Vida, funguje to :-)
Koukal jsem. Docela zajímavý. Zrovna Tolja tam měl statistiku docela slušnou.

To jo, na tu praci pred branu by se nam hodil. Sice asi zase dost marodil, ale na tu barazovou rezbu by byl urcite platnej.. Wink
PUCMAN

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 16/4/2018, 20:32

PUCMAN napsal:Tak treba skrty ve Vsetine: http://www.hokej.cz/skrty-na-vsetine-konci-protasenja-markovic-a-dalsi/5030327 Brizka zustava, ale Tolja a Dundacek konci..

Vida, funguje to :-)
Koukal jsem. Docela zajímavý. Zrovna Tolja tam měl statistiku docela slušnou.
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PUCMAN za 16/4/2018, 20:17

Tak treba skrty ve Vsetine: http://www.hokej.cz/skrty-na-vsetine-konci-protasenja-markovic-a-dalsi/5030327 Brizka zustava, ale Tolja a Dundacek konci..
PUCMAN

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro vn za 16/4/2018, 20:12

To Excalibur: asi tak...

vn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Admin za 16/4/2018, 20:11

PUCMAN napsal:Chtel jsem taky dat odkaz, ale musim tyden pockat :-) Taky to nechapu, zapas rizenej opravdu tendencne (neodpiskanej faul s krvi na Jiranka, jasny hakovani Andela, kdyz by jel sam na golmana, simulovani Travnicka a dalsi) a potrestany jsme my. Fakt je to sila. Skandovani "Cerny svine" bylo na miste :-)

Zkusil jsem to omezení vypnout. Vyzkoušej bounce
Admin
Admin

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Excalibur za 16/4/2018, 20:11

Rozhodčí včera šílení, nicméně ten zákrok Jiránka je bohužel zase prasárna a stopka oprávněná. To stejné Kájínek. To, že jsme k disciplinárce nedali my nic (asi), je věc druhá.

Excalibur

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro vn za 16/4/2018, 20:09

Prostě Bedřich ke měkkej a nikde si stěžovat nebude...když jsem viděl jak se pískalo tady, tak to nechci vidět zítra...už takhle je ta baráž tozehraná pro nás hrozně a tohle nám moc nepřidá...

vn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro PUCMAN za 16/4/2018, 20:02

Chtel jsem taky dat odkaz, ale musim tyden pockat :-) Taky to nechapu, zapas rizenej opravdu tendencne (neodpiskanej faul s krvi na Jiranka, jasny hakovani Andela, kdyz by jel sam na golmana, simulovani Travnicka a dalsi) a potrestany jsme my. Fakt je to sila. Skandovani "Cerny svine" bylo na miste :-)
PUCMAN

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro vn za 16/4/2018, 19:59

Taky jsem nasranej...hlavně proč asi k těm zákrokům došlo, protože to klauni na ledě rozesrali...a jinak pochybuji, že my jsme něco k disciplinárce dali...

vn

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek pro Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra: