Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Laďa
Thoor93
Martynez
richmonds
wortyr
jajirk
Burberry
Falk HCD
Luc2as
Siroko
Excalibur
Duklacek
pegy18
Raddy007
MichalDJ
Lufa
Lázňator
FREDERIK
hadas (admin)
ondrej.n
Kelt
Jaternička
MarkusHCD
krap
colorado44
Kolja
DUKLIČKA
imbík
sarkafarka
karel granát
staříček
vn
sz108
ralff
HCDTOM
Vasoj84
miramare83
41 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 7/2/2022, 19:32

Nechci být jako ty typický gambleři kteří chorobně den co den vykládají, jak je vše ovlivněné, puštěné, prodané a napsané podle nějakých scénářů,nebo jak to vůbec tyhle trosky mluví, ale tady mi fakt nehraje spousty věcí a zajímalo by mě, od koho přišel ten pokyn rupnout!!! Asi shora od hlavního generála Bedřicha .... Běžte se vysrat, permice letí do koše

-------

https://hcdukla.forumczech.com/viewtopic.php?t=21

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 7/2/2022, 19:30

sarkafarka napsal:Tady to žije, asi vypíšeme sázky, komu dřív prdne cévka Very Happy Very Happy


Ani bych se nedivil 🤣🤣🤣

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 7/2/2022, 19:30

Laďa napsal:Jestli to do 3. třetiny nestahnou na 3 lajny a neposadí Harkabuse, tak asi vážně nechceme vyhrát.

To se urcite nestane, to se klidne vsadim Very Happy

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 7/2/2022, 19:27

Jestli to do 3. třetiny nestahnou na 3 lajny a neposadí Harkabuse, tak asi vážně nechceme vyhrát.

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sarkafarka 7/2/2022, 19:27

Tady to žije, asi vypíšeme sázky, komu dřív prdne cévka Very Happy Very Happy

sarkafarka

Posts : 32
Join date : 08. 12. 21

Vasoj84 and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 7/2/2022, 19:25

DUKLIČKA napsal:Ať už ten ujčík a nekvasil tahnou do hajzlu a vezmou sebou toho zrzatyho chytrolina. Ty vole na to se fakt neda divat.Nekvasil kde ho vubec sebrali co ma za zkusenosti?
Co muze radit treba Cahotskymu? Ty vole tady fakt jde cely do prdele!

Ti dva urcite neodejdou, ted par let nepujde az tak o vysledky, tak zadnej stres prece

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 7/2/2022, 19:24

Ať už ten ujčík a nekvasil tahnou do hajzlu a vezmou sebou toho zrzatyho chytrolina. Ty vole na to se fakt neda divat.Nekvasil kde ho vubec sebrali co ma za zkusenosti?
Co muze radit treba Cahotskymu? Ty vole tady fakt jde cely do prdele!

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 7/2/2022, 19:22

Njn , nejsou prostě kačky a tak se vydělává jak se dá🤣 Myslím , že je to zatím dost okaté , ale co , jak vidno , tak za tím 6 flickem jsi prostě jedeme 🤣 Je to vážně hnus 🤮 Kdoví jestli Lichance už neprodali , aby měli na platy Harkabusu , Zadrazilu , Semanu atak dále atak dále 😁😉🤮

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Slezy77 7/2/2022, 19:22

Koukám po návštěvě fóra, že vše při starém, místní guru fóra Pegy jako každý den v ráži a dává jim co proto 😀
Já ale musím říct, že se mu fakt nedivím, mně na tom všem taky něco smrdí. Tohle opravdu není normální a hodno Dukly Jihlavy. Ryba smrdí od hlavy, ale hlavně od těch dvou lidí co si říkají trenéři.

Slezy77

Posts : 54
Join date : 05. 02. 22

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 7/2/2022, 19:19

Co tam dělají ti dva sněhuláci na střídačce?Vlk když to nešlo aspoň přeházel lajny nebo to začali věšet na mantinely. Tohle je k zblití!

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 7/2/2022, 19:13

pegy18 napsal:Ščerbane ty prasáku že ti neni blbý takový okatý dva zápasy po sobě 🤮🤮🤮🤮 ty bys prodal i vlastní matku za pár haléřů 🤮🤮 hanba celý Dukle!!!

To už zní skoro stejně jako"Pro pár špinavých zlaťáků,pro falešnou slávu" Very Happy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 7/2/2022, 19:09

Harkabus, to je přesně útočník kterýho v týmu fakt nechceš, hokejový Pavel Kuka třista šancí, a netrefí ani vrata od stodoly, další koště

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 7/2/2022, 19:08

Kdy zas bude hrat Lichanec? Ten aspon vzdycky bojoval. Aby to nedopadlo jak s Fronkem...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 7/2/2022, 19:07

Ščerbane ty prasáku že ti neni blbý takový okatý dva zápasy po sobě 🤮🤮🤮🤮 ty bys prodal i vlastní matku za pár haléřů 🤮🤮 hanba celý Dukle!!!

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 7/2/2022, 19:01

Me uplne fascinuje nase presilovka, od zacatku sezony to hrajeme na Harkabuse, kterej trefi branu tak jednou z 20 pokusu, tohle neni kritika na nej, tak to proste je

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/2/2022, 19:00

Co ty dvě golovky Harkabuse teď?

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 7/2/2022, 18:45

Zas uz nedavame goly. Nejdou za tim dostatecne a naznaky sanci jsou vzdycky vcas pohrbeny v zarodku blbym resenim... Treba nepochopim, kdyz se hrac v presilovce boji to vybombit z prvni, misto toho 10 vterin sudla puk, aby nakonec stejne vypalil, slabe, do prvniho hrace... To je u me hokejova demence.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 7/2/2022, 18:39

Neumíme soupeře rozvěsit po mantinelech. A tím nemyslím sestřelit, ale tvrdě, čistě dohrávat. Pak máme hráče neustále pod tlakem a z toho pak zmatky, především v obraně.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 7/2/2022, 18:38

Gólovky měli jen Vrchlabští ale i tak jsem dal teď dvě kila na nás Wink

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 7/2/2022, 18:27

To je zase hnus velebnosti

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 7/2/2022, 18:11

Slovní spojení obranná hra je v našem slangu zakázané slovní spojení

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/2/2022, 17:36

Já dal kilo na Duklu.

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/2/2022, 17:31

DUKLIČKA napsal:Dal jsem kilo na Vrchlabi tak jsem zvedavej 😊

Taky tak ;-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1392
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 7/2/2022, 15:44

Dal jsem kilo na Vrchlabi tak jsem zvedavej 😊

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 7/2/2022, 14:33

pegy18 napsal:Nevím proč, ale já mám tušení, že nás čeká dnes další potupa .

Ja myslim ze potupa ve smyslu debakl uz ne, ale o gol nebo dva Vrchlabi vyhraje...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 7/2/2022, 13:40

Nevím proč, ale já mám tušení, že nás čeká dnes další potupa .

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 7/2/2022, 04:51

Kolja napsal:Co blbnete?

Jednak play-off, které rozhodne, je úplně jiná soutěž, spoustu z vás píše, jak chodí už několik let atd. tak si snad pamatujete, že před play-off se všechno maže a začíná se znova... Kabina mi přijde v pohodě, rozhodně jsme zažili už horší týmy, co se týče kabiny.

K Bedřichovi, jestli na začátku sezony plánoval příjmy X = výdaje Y, a holt kvůli návštěvnosti si teď spočítal že X<Y tak jako správný manažer musel přijmout opatření. Pokud se podařilo udat Fronka a teď se vracíme k tomu, že X se bude rovnat Y, tak je to člověk na svém místě. Fronka dokážeme nahradit o tom jsem přesvědčen. Nebo byste radši, aby nám teď sebral tým TELH na konci základní části hráče zadarmo jako si to pravidelně dělají u sousedů? Nebo s rozpočtem Poruby, který bude vyšší jak náš hráli o vyhnutí se sestupové baráži?

V Ústí se prohrálo, co by řešilo, kdybychom měli o 3 body v tabulce víc? Nic, paradoxně být 4. nebo 5. je podle mě lepší než potkat Vsetín v potenciálním semifinále.


Kritiku Lysýho absolutně nechápu

Sorry, ale nevěřím, že po tom co hrajou lážo plážo hokej celej rok, není tam bojovnost, tak najednou přijde magický začátek play-off a vše se změní...
Nejde o to, že se prohraje, ale jde o to, jakým způsobem...je to už poněkolikátý letos...takhle odklouzanej zápas...buď soupeři vyšly přesilovky, zachytal jim gólman, trefovali jsme ho do břicha...ale nikdy se prostě neřekne, že přístup části týmu k zápasu byl špatný a vyvodí se z toho důsledky...
a o Lysým bych se vůbec nezmiňoval...bambilion pozic a ani jednu nedělá pořádně...stránky k ničemu, když se chci něco dozvědět o zranění hráčů, nenajdu tam nic...přestupy se taky dozvím vždycky někde jinde...
jakožto vedoucí mužstva - zmíním 2 boty o kterých se ví - absence lékaře při zápase s Prostějovem a nezapsání někoho do zápisu(nevím už koho a s kým to bylo)....to jsou podle mě dost zásadní chyby...
neříkám, že to dělá liknavě a nebo na to sere...ale ve snaze ušetřit toho dělá moc a prostě to nedělá s takovou energií, jakou si ty pozice zaslouží....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 6/2/2022, 21:21

hadas (admin) napsal:
Jaternička napsal:Tak to snad vedení nemohlo počítat těch 2000 na zápas. Vždyť tam teď chodí tak 500 ne?

Doma máme skoro 900 průměr

Jinak dneska Hradec - Zlín docela mazec. Zlín ve druhé třetině 1 střela na branku a ve třetí 0...

Se Zlínem jsem rozpolcený. Líbilo se mi, že dlouhodobě hrálo v týmu hodně odchovanců, na druhou stranu Hostáka (ač ho zas tolik nemusím) vyhodili z nějakýho 10. místa. Celá letošní sezona ukazuje, že na extraligu nemají a na příští sezonu kádr určitě hodně oslabí, takže návrat pro ně bude těžký.

Excalibur

Posts : 489
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/2/2022, 20:58

Jaternička napsal:Tak to snad vedení nemohlo počítat těch 2000 na zápas. Vždyť tam teď chodí tak 500 ne?

Doma máme skoro 900 průměr

Jinak dneska Hradec - Zlín docela mazec. Zlín ve druhé třetině 1 střela na branku a ve třetí 0...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1392
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 6/2/2022, 20:53

Tak to snad vedení nemohlo počítat těch 2000 na zápas. Vždyť tam teď chodí tak 500 ne?
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/2/2022, 20:51

Počítat s příjmy kolem dvou tisíc na zápas před sezónou, když ti v té loňské nesměla na hokej ani noha a téhle době je teda při nejmenším naivní. To se snad shodneme. A jinak taky pamatuji sezóny kdy jsme říkali, že play off je jiná soutěž a pak jsme vypadli 4-0 na zápasy.

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 6/2/2022, 19:57

Co blbnete?

Jednak play-off, které rozhodne, je úplně jiná soutěž, spoustu z vás píše, jak chodí už několik let atd. tak si snad pamatujete, že před play-off se všechno maže a začíná se znova... Kabina mi přijde v pohodě, rozhodně jsme zažili už horší týmy, co se týče kabiny.

K Bedřichovi, jestli na začátku sezony plánoval příjmy X = výdaje Y, a holt kvůli návštěvnosti si teď spočítal že X<Y tak jako správný manažer musel přijmout opatření. Pokud se podařilo udat Fronka a teď se vracíme k tomu, že X se bude rovnat Y, tak je to člověk na svém místě. Fronka dokážeme nahradit o tom jsem přesvědčen. Nebo byste radši, aby nám teď sebral tým TELH na konci základní části hráče zadarmo jako si to pravidelně dělají u sousedů? Nebo s rozpočtem Poruby, který bude vyšší jak náš hráli o vyhnutí se sestupové baráži?

V Ústí se prohrálo, co by řešilo, kdybychom měli o 3 body v tabulce víc? Nic, paradoxně být 4. nebo 5. je podle mě lepší než potkat Vsetín v potenciálním semifinále.

Kritiku Lysýho absolutně nechápu

Kolja

Posts : 138
Join date : 29. 12. 21

Siroko, jajirk and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/2/2022, 17:50

Kdyby byli zvyklí prohrávat jak tu psal HCDTOM, tak nejsou čtvrtí a loni nehráli finále play off. Z nějakého důvodu se jim prostě nechce a nedávají tomu to co dávali loni během toho play off aspoň....

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 6/2/2022, 17:47

Slezy77 napsal:Možná tu hodně lidí zklamu, protože si nebudou chtít připustit co jsem právě napsal, ale co když je ten kádr opravdu jen slabý, a my v tom hledáme něco víc? Co když na to opravdu nemají. Co když to je fakt tím, že ty hráči nejsou vítězný typy. Zamýšlel se někdo nad tím?

Slabej ten tým úplně není. Mají nato, předvádět o dost víc, než co předvádí.

Tyhle prohry jsou jako přes kopírák...soupeř s dobrým pohybem a rychlým napadáním rozehrávky, beton v obraně a brejky. A tohleto nás pravidelně rozloží. Ty borce to bušení do soupeře přestane bavit a celá hra jde postupně do háje. Pár spálenejch tutovek a gól v naší síti...

Tady chybí jen dva hráči - hajzlíci - kteří v tom zápase zvednou emoce.

Na tenhle typ hokeje nám chybí hráči.

Vztek po včerejšku velkem, ale jde se dál. Zápas od zápasu a uvidíme, co předvedou zítra a ve středu.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Slezy77 6/2/2022, 17:25

Možná tu hodně lidí zklamu, protože si nebudou chtít připustit co jsem právě napsal, ale co když je ten kádr opravdu jen slabý, a my v tom hledáme něco víc? Co když na to opravdu nemají. Co když to je fakt tím, že ty hráči nejsou vítězný typy. Zamýšlel se někdo nad tím?

Slezy77

Posts : 54
Join date : 05. 02. 22

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 6/2/2022, 09:32

No jo tak letos už půjdu jen na PO juniorky, zbytek je jaksi zbytečný.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 6/2/2022, 08:20

imbík napsal:https://youtu.be/9LF9LG7phQQ
Tohle byla parta, u tohohle jsem byl osobně na Motoru, ty nervy, emoce, když vidím co se děje teď, tis je to fakt smutný.

To byl ještě svět v pořádku Crying or Very sad😔
To byl mancaft no 😉

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 5/2/2022, 23:46

Dnesek stal opravdu za hovno (a pristi dva zapasy asi nebudou jiny) a uz to vnimam jen jako cekani na play off, jestli se pak v tymu neco probudi a zacnou se rvat, nebo jestli cela sezona vysumi uplne do ztracena a zapomneni.
Je fakt, ze predloni to bylo v nedohrany sezone taky na houby, 9. misto po zakladni casti, ted by aspon tu sestku (lip ctyrku) udrzet meli a pak by se videlo...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 5/2/2022, 23:23

Slezy77 napsal:Jestli ono to nemůže být tím že je rozjebaná kabina , co se proslýchá už od doby co odešel Fronk, ale nejsem konspirator a nedovolím si nic tvrdit, jen malá vsuvka.

Jako ze by dobrej duch kabiny byl zavislej na Fronkovi? To snad zase ne...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/2/2022, 20:52

https://youtu.be/9LF9LG7phQQ
Tohle byla parta, u tohohle jsem byl osobně na Motoru, ty nervy, emoce, když vidím co se děje teď, tis je to fakt smutný.

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Slezy77 5/2/2022, 20:40

500 lidí na zápasech áčka jest toho důkazem. Tohle opravdu není o strachu z Covidu , opatřeních nebo cokoliv jiného. Tohle je o tom že lidi to už celé nebaví, omrzelo je to, a našli si dávno jiný způsob, jak trávit večery, než si kazit náladu nad takovýma lemplama, kterým je očividně jedno zda je jejich klub pro smích.

Slezy77

Posts : 54
Join date : 05. 02. 22

MichalDJ and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 5/2/2022, 20:35

Slezy77 napsal:Jestli ono to nemůže být tím že je rozjebaná kabina , co se proslýchá už od doby co odešel Fronk, ale nejsem konspirator a nedovolím si nic tvrdit, jen malá vsuvka.
Fakt je že tohle se celkem nabízí a taky mě to napadlo.  Jakej to je kontrast o proti loňskýmu roku, kdy jeden hráč obětavě zaskakoval za druhého, nebyl pro hráče problém shodit rukavice a porvat se za druhýho...  Letošní sezona je od začátku "studená", hráči mají evidentně u prdele že dají nahrávku tak mizerně že s ní druhej má problém něco udělat, bambilion nesmyslných zpětných nahrávek  kde nikdo ani pořádně není, souhra mezi hráči ani po půl roce neexistuje.
Jako jo, sere to, ale jak psal někdo níž - začíná mi to být jedno, smířil jsem se s tím , že to bude další dva roky stejný.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 5/2/2022, 20:28

Bedřichu ty seš podnikatel jak stehno. Já být tvůj zaměstnanec a ty můj šéf , tak ráno podepíšu pracovní smlouvu a večer se už spolu válíme oba dva na dlažbě a škemráme o peníze.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 5/2/2022, 20:22

Sice nevím co je kde nebo není rozjebaného, ale jedno vím tutově, Bedřich s Viktorem to mají rozjebaný v jejich mozkovnách. To co vypouští z držky ještě spolu s Nekvasilem, to už nelze nijak komentovat, na to už lze jen zírat s ústy dokořán.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 5/2/2022, 20:21

Slezy77 napsal:Jestli ono to nemůže být tím že je rozjebaná kabina , co se proslýchá už od doby co odešel Fronk, ale nejsem konspirator a nedovolím si nic tvrdit, jen malá vsuvka.

Tak to i svedci o autorite treneru

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Slezy77 5/2/2022, 20:18

Jestli ono to nemůže být tím že je rozjebaná kabina , co se proslýchá už od doby co odešel Fronk, ale nejsem konspirator a nedovolím si nic tvrdit, jen malá vsuvka.

Slezy77

Posts : 54
Join date : 05. 02. 22

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 5/2/2022, 20:14

imbík napsal:
MichalDJ napsal:Kdo si mysli ze s novym stadionem se tohle zmeni je blazen, na tuhle tragedii novy stadion nepotrebujeme...ajo ono to neni jen o hokeji, tak to bude stacit kdyz postavime krajsky kulturak a vyjde to nastejno, hokej muzeme v klidu hrat v Pelhrimove, nebo muzeme poradat tour po Vysocine, jden zapas v Pelhrimove, pak v Humpolci, Telci, Velmezu, Zdare, Brode, Chotebori, Bystrici...

Výborně do Humpolce to mám přes kopec a do Pejru přes dva. 😁
Krajská hala je potřeba, vždyť Vysočina jako kraj nemá nic takového a Jihlava jako město taky nic. Ale souhlasím, že jako čekat, že s novým zimakem přijde i extraliga je blbost.
V tomhle to Jágr udělal dobře. Všechno valil na postup jak to kde šlo a až teprve postoupili, tak řekl, že nemají kde hrát.   No a co? Tak hrají v 80 km dalekém Chomutově a stejně jim to funguje jo a v ještě jedné věci se poučil. Už neříká do novin nic a maka jak se dá.

presne jsi to vystihl, posledni dva roky byla jeste moznost se do extraligy dostat a Jagr pro to udelal vsechno, ted se to zavre a mame po ptakach a to bude Scerban v raji, muze setrit az az, protoze shnijeme v tyhle lize

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/2/2022, 20:09

MichalDJ napsal:Kdo si mysli ze s novym stadionem se tohle zmeni je blazen, na tuhle tragedii novy stadion nepotrebujeme...ajo ono to neni jen o hokeji, tak to bude stacit kdyz postavime krajsky kulturak a vyjde to nastejno, hokej muzeme v klidu hrat v Pelhrimove, nebo muzeme poradat tour po Vysocine, jden zapas v Pelhrimove, pak v Humpolci, Telci, Velmezu, Zdare, Brode, Chotebori, Bystrici...

Výborně do Humpolce to mám přes kopec a do Pejru přes dva. 😁
Krajská hala je potřeba, vždyť Vysočina jako kraj nemá nic takového a Jihlava jako město taky nic. Ale souhlasím, že jako čekat, že s novým zimakem přijde i extraliga je blbost.
V tomhle to Jágr udělal dobře. Všechno valil na postup jak to kde šlo a až teprve postoupili, tak řekl, že nemají kde hrát. No a co? Tak hrají v 80 km dalekém Chomutově a stejně jim to funguje jo a v ještě jedné věci se poučil. Už neříká do novin nic a maka jak se dá.

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru