Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+35
wortyr
ondrej.n
Croo
tomassinho
dobry_lovec
hk
Mazakis
jajirk
hcd
Vasoj84
kancler
Kelt
Thoor93
miramare83
krap
AJET0
Lázňator
staříček
Hhs23
hadas (admin)
DUKLIČKA
Excalibur
Jaternička
medaji
ralff
Lufa
MichalDJ
sta
imbík
FREDERIK
Siroko
karel granát
Kolja
Duklacek
vn
39 posters

Strana 11 z 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 9/3/2024, 16:51

imbík napsal:
Duklacek napsal:Nejde o to, že by si neškrtli. Jde o zmíněné sbírání zkušeností. Asi by jim to dalo víc, než zachraňovat marnou Olomouc nebo Motor. Ale rozumím, že je to pro nás takhle extrémně výhodné


No určitě riskují min že se najde nějaký další Knotek v Porubě těch imbecilu je taky dost viz Šikovo zranění loni a Semanova zlomena noha. Spis mi je líto juniorů, kteří by měli šanci minimálně zopakovat loňskou jízdu, ne-li se ještě posunout. Takovou šanci jsme jim letos sebrali to moc nechápu 🙈

S tem juniorama souhlas, letos by sli v plnem slozeni hodne vysoko

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 9/3/2024, 16:31

Poruba ještě není absolutně v provozním režimu. Hrajeme dobře, ale mohli jsme toho využít víc

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Excalibur, ralff, Jaternička and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 9/3/2024, 15:55

Aha, no Poruba má kvalitu na to aby vyhrála ligu. Spíš jsem to myslel tak, že o Vsetínu se vůbec nikde nepíše i když skončili celkem v pohodě druzí a ani oni sami se nikde neprezentujou že by chtěli usilovat o postup. Takový to "tichá voda břehy mele " Very Happy

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/3/2024, 15:43

Lufa napsal:
imbík napsal:
Lufa napsal:Hodně se píše o Porubě a baráži ale řekl bych že černej kůň bude Vsetín.

Ale ale změna názoru ?  🤔😁

Jinak poslouchal jsem podcast s tím Dědkem a musím říct, že já tam v hodně věcech souhlasím s Dudou. Překvapuje mě, ze na ledě to byl takovej mimozemšťan a pak je fakt zakouslej do posouvání někam mladých kluků atd vše říká na rovinu. Takových lidi na svazu a celkové v hokeji více a jsme všichni jinde. Teda pokud ty názory nejsou jen krakani do novin a v reálu dopadají na úrodnou zem.

Jinak na to, že za chvilku hrajeme je tu dost mrtvo. Ticho před bouři,nebo budeme muset prohrávat, aby tady bylo co číst 😁👍
V čem je změna názoru ??


Myslel jsem s tou Porubou, myslím, ze jsi psal po nějakým jejich obratu, ze jsou fakt jinde a že půjdou letos daleko na to jsem kontroval, že bych nezatracoval Vsetín, Prostějov a třeba i Zlín. Takže já fakt Vsetinu věřím. I když Kladnu by asi fakt nejvíce dokázala zatopit ta Poruba. Pokud, ale by jsme ji měli vyřadit tak budu rad a Kladno ať si klidně hnije dal na 14 místě ELh, i když JJ fanouškům na příští rok slíbil výrazně posílit a hrát nahoře 😁👍

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/3/2024, 15:32

Zatím slušné z naší strany. Jestli je nějaká šance tam vyhrát, tak je to dnes, kdy máme výhodu větší rozehranosti…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

imbík and staříček like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hk 9/3/2024, 15:32

Herně ta 1. třetina nebyla vůbec marná Basketball

hk

Posts : 78
Join date : 23. 08. 22

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 9/3/2024, 14:58

imbík napsal:
Lufa napsal:Hodně se píše o Porubě a baráži ale řekl bych že černej kůň bude Vsetín.

Ale ale změna názoru ?  🤔😁

Jinak poslouchal jsem podcast s tím Dědkem a musím říct, že já tam v hodně věcech souhlasím s Dudou. Překvapuje mě, ze na ledě to byl takovej mimozemšťan a pak je fakt zakouslej do posouvání někam mladých kluků atd vše říká na rovinu. Takových lidi na svazu a celkové v hokeji více a jsme všichni jinde. Teda pokud ty názory nejsou jen krakani do novin a v reálu dopadají na úrodnou zem.

Jinak na to, že za chvilku hrajeme je tu dost mrtvo. Ticho před bouři,nebo budeme muset prohrávat, aby tady bylo co číst 😁👍
V čem je změna názoru ??

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/3/2024, 14:55

imbík napsal:
Lufa napsal:Hodně se píše o Porubě a baráži ale řekl bych že černej kůň bude Vsetín.


Jinak na to, že za chvilku hrajeme je tu dost mrtvo. Ticho před bouři,nebo budeme muset prohrávat, aby tady bylo co číst 😁👍

Ani nedutáme Diskuzní fórum - Stránka 11 1f602
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/3/2024, 14:53

Lufa napsal:Hodně se píše o Porubě a baráži ale řekl bych že černej kůň bude Vsetín.

Ale ale změna názoru ? 🤔😁

Jinak poslouchal jsem podcast s tím Dědkem a musím říct, že já tam v hodně věcech souhlasím s Dudou. Překvapuje mě, ze na ledě to byl takovej mimozemšťan a pak je fakt zakouslej do posouvání někam mladých kluků atd vše říká na rovinu. Takových lidi na svazu a celkové v hokeji více a jsme všichni jinde. Teda pokud ty názory nejsou jen krakani do novin a v reálu dopadají na úrodnou zem.

Jinak na to, že za chvilku hrajeme je tu dost mrtvo. Ticho před bouři,nebo budeme muset prohrávat, aby tady bylo co číst 😁👍

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 9/3/2024, 14:47

Hodně se píše o Porubě a baráži ale řekl bych že černej kůň bude Vsetín.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 9/3/2024, 14:31


FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hk 9/3/2024, 14:19

Ve 4. lajně dnes opět Brožík. Doufám, že do vítězné přesilovkové formace se nebude zasahovat Smile

hk

Posts : 78
Join date : 23. 08. 22

karel granát and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/3/2024, 08:58

Duklacek napsal:Nejde o to, že by si neškrtli. Jde o zmíněné sbírání zkušeností. Asi by jim to dalo víc, než zachraňovat marnou Olomouc nebo Motor. Ale rozumím, že je to pro nás takhle extrémně výhodné


No určitě riskují min že se najde nějaký další Knotek v Porubě těch imbecilu je taky dost viz Šikovo zranění loni a Semanova zlomena noha. Spis mi je líto juniorů, kteří by měli šanci minimálně zopakovat loňskou jízdu, ne-li se ještě posunout. Takovou šanci jsme jim letos sebrali to moc nechápu 🙈

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

karel granát, FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 9/3/2024, 08:44

Nejde o to, že by si neškrtli. Jde o zmíněné sbírání zkušeností. Asi by jim to dalo víc, než zachraňovat marnou Olomouc nebo Motor. Ale rozumím, že je to pro nás takhle extrémně výhodné

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

karel granát and ralff like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty sta

Příspěvek pro sta 8/3/2024, 22:01

Kuprianov ani Burkov by si proti Porubě ani neškrtli, tak jako v dosud odehraných zápasech, navíc nebudou. Postup přes Slavii ukázal, že kdyby vedení neprdělo na shánění peněz, mohlo se i v azylu hrát důstojněji, trosky mančaftu bojovaly jako lvi...No nic.
Včera jsem vzal vnuka na stavbu HMA, z pěti jeřábů a cvrkotu na staveništi byl u vytržení, je to fakt zajímavá podívaná.
Před hodinou jsem dokoukal tamperské derby. Tři min. před koncem dostal Ilvesák naprosto totožnou sekeru přes ruce zezadu jako teď už nevím kdo z našich v památném prodl. čtvrtého mače s kladenskejma opicema za covidu. Tapparák po videu dostal bez milosti pět plus do konce, Ilves tři vteřiny před koncem rozhodl derby na dva jedna, po finsku kaksi yksi. Holt jiná kultura.

sta

Posts : 26
Join date : 29. 08. 23

hadas (admin), FREDERIK and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 8/3/2024, 20:23

Junioři taky výborně, Katolický bude evidentně ve svém věku v pohodě tahounem i v juniorech. Škoda, že nemá podepsanou smlouvu. Zato dorost pěkný kolaps ve 3.třetině, to se trochu obávám, že juniorka nebude mít moc kde brát další roky…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK, DUKLIČKA and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/3/2024, 20:20

ralff napsal:Tady těmi domácími zápasy proti Slavii, borci ukázali, že se chtějí opravdu rvát ještě...  Proti Porubě už můžeme jen překvapit. Já bych byl rád, kdybysme zkusili alespoň jeden zápas urvat...neporazitelná Poruba rozhodně není. A pro ty mladé hráče to bude dobrá zkušenost. Jak někdo psal, chtělo by to i Burkova s Kuprianovem...

Taková divočina jako ve druhém zápase se Slavií to už nebude, Režnar není takovej raplík jako Totter a i ti hráči Poruby jsou hodně zkušení na to, aby se k něčemu takovému snížili.

Každopádně za postup palec hore, skvělá práce...

Tak zrovna Knotek byl nejzkušenější se všech těch pacientů tam, takže nějaký zkušení nezkušení se v tomhle nedá brát. A moc by mě zajímalo jak tohle DK posoudí a vysvětlení Knotka. Tady nemůže být řec o tom, že někdo někoho neviděl nebo tak rozjel se a schválně mu tam nechal tu nohu.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 8/3/2024, 19:22

ralff napsal:
vn napsal:Prosim uz  konecne pochopte, ze Kuprianov ani Burkov proste letos nebudou. Olmik i Motor hraji porad o zachranu…

Ale dyť já vím...proto taky píšu "chtělo by" ... netřeba chytat za slovo Wink  

Sorry, neber to osobně, ale už to tady někteří pořád zmiňujou. Jinak souhlas, měli tu přesně teď být!

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 8/3/2024, 18:23

vn napsal:Prosim uz  konecne pochopte, ze Kuprianov ani Burkov proste letos nebudou. Olmik i Motor hraji porad o zachranu…

Ale dyť já vím...proto taky píšu "chtělo by" ... netřeba chytat za slovo Wink
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 8/3/2024, 17:39

Prosim uz konecne pochopte, ze Kuprianov ani Burkov proste letos nebudou. Olmik i Motor hraji porad o zachranu…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 8/3/2024, 17:32

Tady těmi domácími zápasy proti Slavii, borci ukázali, že se chtějí opravdu rvát ještě... Proti Porubě už můžeme jen překvapit. Já bych byl rád, kdybysme zkusili alespoň jeden zápas urvat...neporazitelná Poruba rozhodně není. A pro ty mladé hráče to bude dobrá zkušenost. Jak někdo psal, chtělo by to i Burkova s Kuprianovem...

Taková divočina jako ve druhém zápase se Slavií to už nebude, Režnar není takovej raplík jako Totter a i ti hráči Poruby jsou hodně zkušení na to, aby se k něčemu takovému snížili.

Každopádně za postup palec hore, skvělá práce...
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/3/2024, 12:59

Siroko napsal:
imbík napsal:
Excalibur napsal:
imbík napsal:1 s 8 nevim, ale 2 se 7 jo a to jsme byli my 😁sezóna 05/06. Tuším

že jsme postoupili nebo vypadli? Už si to nepamatuju...

Vypadli s Hradcem Královým sezóna po ELh. Malenovi tam tenkrát někdo zlomil ruku a celá série šla do pr….
Melenovi? Nebyl to nahodou Bakus, kterymu zlomil ruku Filip?

Bakus tenkrát odehrál celou sérii a tuším, že Malenovi to udělal Přeučil a to jsme byli 2 a Hradec 7. Vypadli jsme 4-2 na zápasy.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro tomassinho 8/3/2024, 12:15

Lufa napsal:Díky všem za info. Ty Litky si fakt vůbec nevybavuju. No, asi jsem se tenkrát opájel výhrou nad Přerovem, to jsme tuším s nima prohrávali 0:2 na zápasy a ve třetím zápase se to neskutečně  zlomilo.

Včera jsme se o tom zrovna bavili, že tenhle systém na 2 vítězné zápasy nebo na 3 není nic moc. Viz ten Přerov. My jsme mohli tehdy po dvou zápasech prohrávat 0:2 a pak nevíš, jestli máš v Přerově rezervovat hotel na přespání nebo ne. Naštěstí tehdy po prvním prohraném zápasu 0:2 dal ve druhém utkání tuším v 68. minutě Cemba vítězný gól na 1:0 a jelo se tam za stavu 1:1. A pokračoval boj na 5 špílů. Tehdy nás Přerov skvěle připravil na další play off a byl i těžším soupeřem než ve finále Vsetín, bych řekl. Tolik má vsuvka.

tomassinho

Posts : 10
Join date : 15. 09. 22

imbík, FREDERIK and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 8/3/2024, 12:12

Tahle série a případně ta další musí dát klukům (zejména mladým) zkušenosti, které v budoucnu zúročí. Vítězství nad Slavií je určitou odměnou pro nás, kteří na to koukali celý rok. V Praze to bylo ošklivý, dva zápasy nesmažou celou sezónu, která nebyla bůh ví jaká. Ale nyní jdeme na Porubu bez jakéhokoliv tlaku, můžeme to hrát úplně v pohodě a bez stresu. Ideálně ať hraje i Burkov s Kupriyanovem. Budou to pro ně jen zkušenosti. Zápal, s jakým jsme předevčírem a včera hráli mi opravdu udělal radost.

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Kuba likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 8/3/2024, 12:10

Díky všem za info. Ty Litky si fakt vůbec nevybavuju. No, asi jsem se tenkrát opájel výhrou nad Přerovem, to jsme tuším s nima prohrávali 0:2 na zápasy a ve třetím zápase se to neskutečně zlomilo.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro tomassinho 8/3/2024, 11:59

Lufa napsal:Nechce se mi to hledat v historii ale už někdy vypadnul  v Chl první s osmým  nebo budou muset přepisovat kvůli nám  statistiky ? Laughing

Před dvěma lety vyhrály Litoměřice základní část o 7 bodů a pak vylítly s Prostějovem 1:3 na zápasy. A v roce 2016, kdy jsme šli poprvé do rozšířené baráže, vykleplo Ústí vítěze základní části Kladno 4:2 na zápasy (byť v prvním utkání vyhrálo Kladno 5:1) i díky tehdejší skvělé lajně Tůma-Roubík-Kloz. Na Ústí jsme pak šli v semifinále my.

tomassinho

Posts : 10
Join date : 15. 09. 22

Excalibur, Vasoj84 and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 8/3/2024, 11:53

Jinak jak tady někdo dával odkaz na ten podcast, kde byl Dědek s Dudou...Dědka nemusím, byl jsem na straně Varadi, ale jestli je pravda, co říkal o Varaďovi - říkal tam docela konkrétní věci... S Dudou v některých věcech souhlasím, ale vadí mi, že furt skáče ostatním do řeči - dělají to všichni, ale on extrémně.

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 8/3/2024, 11:45

imbík napsal:
Excalibur napsal:
imbík napsal:1 s 8 nevim, ale 2 se 7 jo a to jsme byli my 😁sezóna 05/06. Tuším

že jsme postoupili nebo vypadli? Už si to nepamatuju...

Vypadli s Hradcem Královým sezóna po ELh. Malenovi tam tenkrát někdo zlomil ruku a celá série šla do pr….
Melenovi? Nebyl to nahodou Bakus, kterymu zlomil ruku Filip?

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/3/2024, 11:38

Excalibur napsal:
imbík napsal:1 s 8 nevim, ale 2 se 7 jo a to jsme byli my 😁sezóna 05/06. Tuším

že jsme postoupili nebo vypadli? Už si to nepamatuju...

Vypadli s Hradcem Královým sezóna po ELh. Malenovi tam tenkrát někdo zlomil ruku a celá série šla do pr….

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 8/3/2024, 11:31

imbík napsal:1 s 8 nevim, ale 2 se 7 jo a to jsme byli my 😁sezóna 05/06. Tuším

že jsme postoupili nebo vypadli? Už si to nepamatuju...

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/3/2024, 11:22

1 s 8 nevim, ale 2 se 7 jo a to jsme byli my 😁sezóna 05/06. Tuším

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/3/2024, 10:54

No potom druhým zápase jsem malém vylít z kůže jak jsem byl nasranej na toho Knotka - jsem si říkal že s tema kokotama snad ani nemužem vylítnout.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 8/3/2024, 10:20

Lufa napsal:Nechce se mi to hledat v historii ale už někdy vypadnul  v Chl první s osmým  nebo budou muset přepisovat kvůli nám  statistiky ? Laughing

Tak už se nejspíš kvůli nám letos přepisovaly statistiky kvůli neschopnosti využít přesilovku, tak podruhý bychom se třeba zapsali pozitivně. Very Happy

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin), FREDERIK, Duklacek and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 8/3/2024, 10:03

Excalibur napsal:Za mě spokojenost, já se po tom výprodeji reálně bál, že se namočíme do hry o sestup. Přes Slavii zasloužený postup, doma jsme byli lepší a i v Praze jsme hráli opticky vyrovnaně. Do Harkyho se hodně fanoušků naváží, ale stačí si vzpomenout na naše přesilovky před jeho návratem. Nejen, že umí vystřelit, ale umí si dobře pokrýt puk, nahrát a mám pocit, že po tom zranění ho ten hokej nějak víc "baví". Postup přes Porubu byl byl velkým překvapením, ale poslední zápas u nich jsme nehráli špatně, takže nějaký zápas bychom urvat mohli.

Mě teď fakt zajímá primárně aréna, furt sleduju jak to roste. A pak mě bude hodně zajímat letní pohyb v kádru.

A mimochodem úplně se zapomnělo na to, že junci včera vyhráli 1. zápas play off. Very Happy
S tim sledovanim areny me napada, ze by me zajimal pomer casu koukani na hokejove ptenosy a webovkou ze stavby na mem mobilu. Mozna bych se divil 😀

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Thoor93 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 8/3/2024, 10:00

Nechce se mi to hledat v historii ale už někdy vypadnul  v Chl první s osmým  nebo budou muset přepisovat kvůli nám statistiky ? Laughing

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Excalibur and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 8/3/2024, 09:38

Za mě spokojenost, já se po tom výprodeji reálně bál, že se namočíme do hry o sestup. Přes Slavii zasloužený postup, doma jsme byli lepší a i v Praze jsme hráli opticky vyrovnaně. Do Harkyho se hodně fanoušků naváží, ale stačí si vzpomenout na naše přesilovky před jeho návratem. Nejen, že umí vystřelit, ale umí si dobře pokrýt puk, nahrát a mám pocit, že po tom zranění ho ten hokej nějak víc "baví". Postup přes Porubu byl byl velkým překvapením, ale poslední zápas u nich jsme nehráli špatně, takže nějaký zápas bychom urvat mohli.

Mě teď fakt zajímá primárně aréna, furt sleduju jak to roste. A pak mě bude hodně zajímat letní pohyb v kádru.

A mimochodem úplně se zapomnělo na to, že junci včera vyhráli 1. zápas play off. Very Happy

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/3/2024, 09:31

No tak postup teda rozhodně není reálným ukazatelem na co mančaft má. Stačilo, aby se letos už Beran do brány nevrátil a řešili jsme ve vyrovnané tabulce úplně jiný starosti.
Jinak dva zápasy v Pelhřimově odbojovane a herně především ten první byl snad nejlepší hokej v Pejru letos. K Harkymu už jsem tu psal, že klobouk dolů za to jak se rve za tým a za to, že konečně mu to tam napadlo. Herně když má zavést puk nebo založit přesilovku, tak to v 90 procentech znamená ztrátu puku a založení útoku soupeře, ale jak říkám tyhle tři zápasy měl jiné přednosti tak to tak beru. Proto je hokej týmová hra, každý má něco. Se Strejčkem je ta obrana úplně jiná proste. A teď od zítra děj se vůle boží. Pokud by se v Pejru šlo na hokej ještě dvakrát bude to super a nad očekávání.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 8/3/2024, 09:27

Ted byly ve ctyrech dnech tri zapasy na krev, dnes den pauza a pak od zitrka hned tezky zapasy proti suverenovi zakladni casti. Nebudou to mit kluci lehky., obzvlast, kdyz je nas hra hodne zalozena na pohybu. Doufam ale, ze se s tim poperou se cti.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hcd 8/3/2024, 09:23

Za mě mají pánové splněno, cokoliv navíc bude ovšem vítáno 🙂 myslím, že výkonem od druhé třetiny prvního utkání dali jasně najevo, že postup chtěli...a čeho si fakt cením, že se Dukla nesnižuje k prasárnám za nepříznivého stavu, jako některé jiné týmy.

hcd

Posts : 74
Join date : 21. 11. 19

hadas (admin), Jaternička, FREDERIK, Kuba, jajirk and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 8/3/2024, 08:31

Myslel jsem že tu bude víc reakcí na postup. Asi se čeká na víkend, kdy se může projevit nespokojenost a touha po kritice.

Postup je reálným vyústěním na to co kádr má. A cokoliv se uhraje je jen bonus. Tak to zkrátka je.

Takže minimálně ještě jednou letos bude výlet na hokej.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

ralff and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 7/3/2024, 22:40

Za Harkyho mám velkou radost. Někdo tady psal že je to dřevák, tak teď myslím ukázal kdo je tady střelec. Gratulace pane Harkabus 👌

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

AJET0 and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 7/3/2024, 20:14

Dobře odehraný oba zápasy, gratulace klukům. Jen škoda, že jsme dneska nepokračovali ve včerejších přesilovkách. Proti Porubě můžeme jen překvapit, takže je smáznem a bude Very Happy

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

hadas (admin), imbík, Excalibur, ralff, FREDERIK, Kuba, DUKLIČKA and like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 7/3/2024, 20:09

Dnes jsme vyrobili mraky chyb, ale oba domácí zápasy jsme fakt odmakali. Dobrá práce kluci. Vypíchnu Cembu a Strejčka, jejich práce v osobních soubojích byla fantastická

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

staříček, FREDERIK and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/3/2024, 20:01

Skvěle vybojované a zasloužený postup!

Od Slavie jsem tedy herně čekal víc. Hráli jak prasata. Beranův loket do ksichtu je už jen třešnička na zkaženém dortu.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Excalibur, staříček, FREDERIK, DUKLIČKA, Duklacek and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 7/3/2024, 19:53

Tak nakonec se ta sezona trochu narovnala👍

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

hadas (admin), Excalibur, FREDERIK, jajirk and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 7/3/2024, 17:05

S Jumbou to tak zlý není a Knotka bude řešit DK 12.3.
Do tý doby má stopku.

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

hadas (admin), ralff, staříček, FREDERIK and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 7/3/2024, 16:53

Tak Knotka ještě možná budou řešit, pokud má dneska automatickou stopku, tak to rozhodnutí nemusí být zas tak rychle, ale nevím, tohle moc nesleduji.

A pokud jsme my dostali jako trest jen uzavření části í tribuny nad střídačkama a není žádná pokuta, tak to pro nás dopadlo ještě moc dobře.

Včera nezvládnutý od rozhodčích, kteří to prvně pouštěli a pak se jim to vymklo. A nezvládnutý, od trenérů Slavie. To byla šaškárna jak za dob Nováka s Havl. Brodem.

Dneska hlavně ať to všichni přežijí ve zdraví...emoce budou asi bublat dál.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/3/2024, 16:52

Duklacek napsal:
imbík napsal:
Duklacek napsal:Knotek nehraje. O Jumbovi nic nevíme


Nehraje, protože pět plus ok je automaticky trest, ale dodatečně nic. Takže když to přeženu když Slavia dneska uspěje tak si Knotek v sobotu zahraje čtvrtfinále proti Porubě a Jumba muže půl roku chodit o berlich 🙈
To není bohužel nijak přehnané, to je naprosto reálné

Takže je patří dneska vyseknout na dovolenou a alespoň jedna část se nevyplní Laughing
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru