Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+35
wortyr
ondrej.n
Croo
tomassinho
dobry_lovec
hk
Mazakis
jajirk
hcd
Vasoj84
kancler
Kelt
Thoor93
miramare83
krap
AJET0
Lázňator
staříček
Hhs23
hadas (admin)
DUKLIČKA
Excalibur
Jaternička
medaji
ralff
Lufa
MichalDJ
sta
imbík
FREDERIK
Siroko
karel granát
Kolja
Duklacek
vn
39 posters

Strana 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 16/2/2024, 16:50

Co se týče výběru hráčů, tak bych zmínil Bergera, jeho příchod jsme prezentovali jako náhradu za Miškáře a to bylo mimo od začátku do konce. Asi nejvíc bijící do očí

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

staříček and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 16/2/2024, 16:06

No nevim já jsem z komunikace klubu zklamanej právě v této době kdy je nejvíc potřeba otevřenost a nějaká solidarnost spis děláme boty a ještě mlžíme mírně řečeno jinak Béďa je dobrej sportovní manažer výběr hráčů pokud máme peníze špatný nebyl na možnosti klubu, ale jako šéf klubu ke prostě měkkej bez ostrých loktů a pak se musí mlžit a neříkal úplně pravda.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 16/2/2024, 14:34

Siroko napsal:Rada lidi si mysli, jak je spatna komunikace k fanouskum. No PR na jednu stranu v klubu funkguje celkem dobre, kdyz si  vezmu to zduvodneni u jednotlivejch odchodu. Presvedcit lidi, ze nekdo sam prisel, aby ho vyhodili, ze ta hra neni uplne podle jeho predstav. Umite si to predstavit v normalnim zamestnani?  Dovedete si predstavit, ze jako z vlastni vule pujdete za sefem, aby vas vyhodil  na dlazbu, protoze  ty vase vykony  asi nejsou stoprocentni?
Uplne mi to pripomina ruzny stupidni oficialno zduvodneni odchodu kolegu v nasi firme, kde jsem vedel, ze dotycni byli docela trapne odejiti.

No nevim u nas ve firme je celkem normalnui ze clovek prijde za vedoucim ze ho prace nebavi, nebo si najde jinou a da vypoved

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Kolja likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 16/2/2024, 14:23

Siroko napsal:Rada lidi si mysli, jak je spatna komunikace k fanouskum. No PR na jednu stranu v klubu funkguje celkem dobre, kdyz si  vezmu to zduvodneni u jednotlivejch odchodu. Presvedcit lidi, ze nekdo sam prisel, aby ho vyhodili, ze ta hra neni uplne podle jeho predstav. Umite si to predstavit v normalnim zamestnani?  Dovedete si predstavit, ze jako z vlastni vule pujdete za sefem, aby vas vyhodil  na dlazbu, protoze  ty vase vykony  asi nejsou stoprocentni?
Uplne mi to pripomina ruzny stupidni oficialno zduvodneni odchodu kolegu v nasi firme, kde jsem vedel, ze dotycni byli docela trapne odejiti.
Ono ideálně by nemělo nastat, že tu musíme na přelomu každého roku x hráčů "přemlouvat", ať odejdou. Takže info, kdo a jak vyhodnocuje příchody hráčů, když se pak musíme většiny zbavovat. Nebo je normální, aby se klub netrefil třeba do 8 hráčů? A pak říkat, že je těžký je vyhodit Very Happy

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 16/2/2024, 14:09

Rada lidi si mysli, jak je spatna komunikace k fanouskum. No PR na jednu stranu v klubu funkguje celkem dobre, kdyz si vezmu to zduvodneni u jednotlivejch odchodu. Presvedcit lidi, ze nekdo sam prisel, aby ho vyhodili, ze ta hra neni uplne podle jeho predstav. Umite si to predstavit v normalnim zamestnani? Dovedete si predstavit, ze jako z vlastni vule pujdete za sefem, aby vas vyhodil na dlazbu, protoze ty vase vykony asi nejsou stoprocentni?
Uplne mi to pripomina ruzny stupidni oficialno zduvodneni odchodu kolegu v nasi firme, kde jsem vedel, ze dotycni byli docela trapne odejiti.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 16/2/2024, 13:38

Excalibur napsal:
imbík napsal:To už Burkov najednou bude mít parametry hrát play off za áčko jo, když před měsícem jsme uvedli, že na Atym ještě není vyspělí 🙈😁

Ono se to nějak okecá (jako vždycky). Very Happy

Však už bude po treninku v Olomouci přeci 😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 16/2/2024, 12:16

Jaternička napsal:Z hráčů, které máme v kádru se dá stavět postup leda na dvou nebo třech. Ani Prostějov ani Poruba nemá hrace na to, aby je dotáhli do ELH. Byť zrovna letos se to zdá být relativně snazší při pohledu na Kladno.

Netuším, kdo za prvé až bude stadion sem přijde nasypat ročně 50 mega na hráče co dostanou klub do ELH a pak hlavně, kde takové hráče vzít?

Peníze budou za mě větší problém. Pokud máš peníze, tak už se hráči sehnat dají (v závorce paralela k poslednímu postupu). Vezmeš to nejlepší z pralesa (Skořepa, Diviš, Hubas, Jiránek), máš tam mladé nadějné hráče (Říha, Kajínek, Jergl), hráče, kteří ELH hráli (Důras, Melys). Plus to doplníš odchovanci (Šidlík, Jícha) a hráči ze zahraničí.

My se hlavně musíme zvednout finančně, pak se nám to nejlepší z pralesa povede nalákat. Navíc, vemte si, kolik mladých odchovanců máme všude možně - Škarek se plácá někde v ECHL, je otázka jak se prosadí Matějíček, plno mladých uteklo za lepším (Fábry, Veselský, Haberman), ale pokud se neprosadí, tak se třeba vrátí, když dostanou šanci v áčku a uvidí novou arénu.

Excalibur

Posts : 492
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 16/2/2024, 12:10

imbík napsal:To už Burkov najednou bude mít parametry hrát play off za áčko jo, když před měsícem jsme uvedli, že na Atym ještě není vyspělí 🙈😁

Ono se to nějak okecá (jako vždycky). Very Happy

Excalibur

Posts : 492
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 16/2/2024, 11:48

To už Burkov najednou bude mít parametry hrát play off za áčko jo, když před měsícem jsme uvedli, že na Atym ještě není vyspělí 🙈😁

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn, staříček and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 16/2/2024, 11:07

vn napsal:
ralff napsal:
vn napsal: Budovani kadru ma byt s hraci, na kterych se da stavet a taky souhlas s tim, ze Raus ani Bata to rozhodne nebudou, kdyz nejsou tahouni ani v juniorce…kdyby tady byl Burkov, Kuprianov, Jumba jako cela lajna, tak to bych si troufl tvrdit, ze ma vyznam…a ne to, ze Burkov si zatrenuje v Olomouci a Kuprianiov v Motoru…

Burkov na play-off áčka bude k dispozici, Kuprianov předpokládám též.

To si vzal kde?

Minulý týden, tuším před pátečním zápasem, byl na Burkova dotaz na klubovém FB a odpověď redakce byla, že Burkov bude moct nastoupit za áčko Dukly v play-off. A předpokládám, že u Kuprianova bude situace podobná.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 16/2/2024, 08:59

Z hráčů, které máme v kádru se dá stavět postup leda na dvou nebo třech. Ani Prostějov ani Poruba nemá hrace na to, aby je dotáhli do ELH. Byť zrovna letos se to zdá být relativně snazší při pohledu na Kladno.

Netuším, kdo za prvé až bude stadion sem přijde nasypat ročně 50 mega na hráče co dostanou klub do ELH a pak hlavně, kde takové hráče vzít?
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 16/2/2024, 08:51

ralff napsal:
vn napsal: Budovani kadru ma byt s hraci, na kterych se da stavet a taky souhlas s tim, ze Raus ani Bata to rozhodne nebudou, kdyz nejsou tahouni ani v juniorce…kdyby tady byl Burkov, Kuprianov, Jumba jako cela lajna, tak to bych si troufl tvrdit, ze ma vyznam…a ne to, ze Burkov si zatrenuje v Olomouci a Kuprianiov v Motoru…

Burkov na play-off áčka bude k dispozici, Kuprianov předpokládám též.

To si vzal kde?

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro medaji 16/2/2024, 08:45

Já osobně nevěřím že město staví takový stadion aby se tady hrála první liga, to určitě ne. Myslím si že se jak bude stadion bude i nějaká změna v Dukle aby se posunula.
medaji
medaji

Posts : 20
Join date : 14. 04. 18

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 16/2/2024, 08:40

Ano souhlasim, dokud tu nebude neco jako Orlem v Litvinove, Dedek v Pardubicich nebo ocelarny v Trinci, tak to na velke zmeny taky nevidim

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 16/2/2024, 07:21

Diskuze se tady rozjela hezky.
Je super, že se staví stadion a že se toho snad i dožiju. Sice lehce po čtyřicítce, místo ve 20, ale aspoň tak.

Z hlediska hokeje tady na 99% nic převratného nebude, dokud to někdo nekoupí a nebude do toho dávat stabilně peníze. Tak to prostě je.
Ve středu jsem jel cca v 16h přes Prahu domů, přemýšlel jsem, že zajedu na hokej, ale čas mi byl až moc drahej...

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 16/2/2024, 06:14

No já se příznám, že taky mě nenapadá kdo by měl být ten tahoun týmu z těchto hráčů které jsme podepsali na příští sezónu/sezóny upřímně já si neslibuju ani moc od Jungwirtha s Cachninem pokud budou lepší a lepší utečou a nebo spadnou do průměru, zůstanou, ale nikam nás neposunou. Strejček mě překvapil, že tu bude to teda jo a tam věřím, že muže být ještě lepší, ale dál? Potřebujeme stavět na velcích hráčích jako Prostějov nebo Poruba, protože když vidím ty osobní souboje tak tam těžce zaostáváme na obou stranách hřiště. Další věc gólman jak jsem psal nevim jestli v Maláčovi trenéři vidí potenciál to musí rozhodnout oni, ale já si nemyslím, že ani Beran je brankář který nás někam posune. No budu zvědavej na příchody a odchody. Šik má ze 47 zápasů 25 🙈

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 15/2/2024, 23:24

vn napsal: Budovani kadru ma byt s hraci, na kterych se da stavet a taky souhlas s tim, ze Raus ani Bata to rozhodne nebudou, kdyz nejsou tahouni ani v juniorce…kdyby tady byl Burkov, Kuprianov, Jumba jako cela lajna, tak to bych si troufl tvrdit, ze ma vyznam…a ne to, ze Burkov si zatrenuje v Olomouci a Kuprianiov v Motoru…

Burkov na play-off áčka bude k dispozici, Kuprianov předpokládám též.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 15/2/2024, 23:22

Jedeme údržbu, s tím je potřeba se smířit a pojedeme ji ještě tu příští sezonu. Tak to je. Až teprve s novým stadionem můžeme čekat, že do týmu půjde nějaká větší investice. Prostě ty peníze teď nejsou a jeden sponzor, kterýho někteří závidíme Brodu to nijak neovlivní. Každopáně to jak je to nastavené teď, tak není úplně špatné, a byť nad výkony v některých zápasech skřípeme zuby, tak výsledkově jsme na tom o poznání líp než loni. A jelikož kostra týmu zůstane, v příští sezoně by to mělo být zase o něco lepší.

Bedřich Ščerban sice není stoprocentní, určitě tam chyby jsou, ale pokud jde o ekonomiku klubu, tak ví co si může a nemůže dovolit a podle toho jedná.

Zázraky nečekejme. Mě teď stačí, že vidím jak stadion den za dnem roste. Tak lidi trpělivost. Bude to dobrý, hlavně se z toho nepo.... Smile
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty sta

Příspěvek pro sta 15/2/2024, 21:41

Lufa napsal:Vždyť se ten tým postupně buduje . Co chcete víc ? Nebo jak si to budování představujete ??
Jedinej, koho bych viděl jako budování, je Strejček. Na nikoho dalšího nejsou peníze. Ale proč? Protože to tu Ščerban a spol. vedou jak vedou. A to Dukla tvrdne v podpalubí 25 let s výjimkou dvou sezon. Omluvil bych předchozí sezonu, kdy se vůbec nevědělo, co bude. Letos se ví a mančaft šest kol před koncem poprvé dosáhl šestého místa!
Peníze se musí shánět,ne jen utratit co mi kdo přinese. Geosan sám nepřišel, prevít jeden nyní brodskej.
Jednatel po třech čtvrtinách pustí, že dostal pokyn jet na nejmenší finance. Dobře, ale to se musí fandům sdělit před sezonou a požádat o trpělivost a podporu. Nestalo se a za mě je to na fanoušcích podvod.
Já nikomu neberu jeho názor, kdo je nyní spokojen, jeho věc. Ale takto to vypadat nemuselo a hlavně nesmí.

sta

Posts : 26
Join date : 29. 08. 23

vn, staříček and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 15/2/2024, 21:34

Duklacek napsal:
Lufa napsal:Vždyť se ten tým postupně buduje . Co chcete víc ? Nebo jak si to budování představujete ??
Dobře, tak kdo z tohohle mančaftu bude za dva roky nadprůměrný hokejista, který nás vytáhne o patro výš? Ozolse nám po ms v Praze přetáhne někdo z extraligy a budeme se modlit, aby se to stejné nestalo s Kuprim a Maxem. Z dalších jmen bych řekl tak Cembu a Jumbu.
Přivedlo se za solidní peníze x chlapů, kteří měli být oporami, většina shořela, měli jsme na soupisce sedmnáct útočníků, polovina se protočila ve Velmezu a nás to stálo peníze. Prvního centra nám hraje chlap, který se sotva vešel do sestavy Frýdku. První bek Bilča už chodí na přesilovky, protože proč by tam chodil konstruktivní či nadějný bek. Takhle si budování nepředstavuju.

Presne popsano

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 15/2/2024, 21:20

Lufa napsal:Vždyť se ten tým postupně buduje . Co chcete víc ? Nebo jak si to budování představujete ??
Dobře, tak kdo z tohohle mančaftu bude za dva roky nadprůměrný hokejista, který nás vytáhne o patro výš? Ozolse nám po ms v Praze přetáhne někdo z extraligy a budeme se modlit, aby se to stejné nestalo s Kuprim a Maxem. Z dalších jmen bych řekl tak Cembu a Jumbu.
Přivedlo se za solidní peníze x chlapů, kteří měli být oporami, většina shořela, měli jsme na soupisce sedmnáct útočníků, polovina se protočila ve Velmezu a nás to stálo peníze. Prvního centra nám hraje chlap, který se sotva vešel do sestavy Frýdku. První bek Bilča už chodí na přesilovky, protože proč by tam chodil konstruktivní či nadějný bek. Takhle si budování nepředstavuju.

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

vn, staříček, FREDERIK and Leo like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 15/2/2024, 21:06

Budovani kadru ma byt s hraci, na kterych se da stavet a taky souhlas s tim, ze Raus ani Bata to rozhodne nebudou, kdyz nejsou tahouni ani v juniorce…kdyby tady byl Burkov, Kuprianov, Jumba jako cela lajna, tak to bych si troufl tvrdit, ze ma vyznam…a ne to, ze Burkov si zatrenuje v Olomouci a Kuprianiov v Motoru…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

imbík, FREDERIK, MichalDJ and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 15/2/2024, 20:58

Vždyť se ten tým postupně buduje . Co chcete víc ? Nebo jak si to budování představujete ??

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

ralff and Jaternička like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 15/2/2024, 20:07

Lufa napsal:
Kolja napsal:
sta napsal:Ke včerejšku raději nic.Bohužel, kladenští diváci asi prošli nějakým vývojem. Po Hudáčkovi si ani nyní nenechávají srát na hlavy a něco podnikli. My nic, četl jsem i že pouhé nesestoupení je úspěch Dukly vzor 2024. Soudím, že tak tři čtvrtiny konkrétních dotazů na Jágra by mělo být položeno i u nás, azyl není omluvou.
Beran prý dostal na treninku pukem nad lapačku. Klub neříká nic, ale mezi fandy jsem to slyšel ze třech míst...Přeji hezký závěr sezony, hala utěšeně roste a s ní přijde samo od sebe spasení.

Nepřijde samosebou spasení, ale teď není spravnej čas na spasení. (zní to jak z nějakého církevního fóra). Very Happy

Chci říct že je potřeba začít do toho dupat až bude stadion nebo se aspoň blížit kolaudace

Nereaguj, to nevysvětlíš  Very Happy  Ještě že to tu vede BŠ jak to vede, protože být na jeho pozici někdo jako zdejší dožadovatelé úspěchů za KAŽDOU cenu  protože je opravdu životně důležitý jestli tuhle sezonu skončíme 13 nebo 1, třepeme se na výsluní asi jako Chomutov nebo Ústí n/ L.  Very Happy

Nikdo prece netvrdi ze musime byt letos nebo pristi rok prvni, to tu nikdo nenapsal a nikdo nepozaduje vysledky za kazdou cenu ale postupne budovani kadru s vyhledem na novou halu ktera evidentne roste by to asi chtelo, protoze jak pis Duklacek, v nove hale na tuhle matlanou nebude nikdo chodit krome nas par blaznu

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 15/2/2024, 19:33

Ano, alternativně se můžeme těšit na leden 2026, až přijede Frýdek a sejde se nás v nové hale stará tisícovka, to je ovšem hezčí představa. Proč využít azyl na systematické budování kádru, když se můžeme uspokojovat tím, že se zachráníme.

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 15/2/2024, 19:30

Kolja napsal:
sta napsal:Ke včerejšku raději nic.Bohužel, kladenští diváci asi prošli nějakým vývojem. Po Hudáčkovi si ani nyní nenechávají srát na hlavy a něco podnikli. My nic, četl jsem i že pouhé nesestoupení je úspěch Dukly vzor 2024. Soudím, že tak tři čtvrtiny konkrétních dotazů na Jágra by mělo být položeno i u nás, azyl není omluvou.
Beran prý dostal na treninku pukem nad lapačku. Klub neříká nic, ale mezi fandy jsem to slyšel ze třech míst...Přeji hezký závěr sezony, hala utěšeně roste a s ní přijde samo od sebe spasení.

Nepřijde samosebou spasení, ale teď není spravnej čas na spasení. (zní to jak z nějakého církevního fóra). Very Happy

Chci říct že je potřeba začít do toho dupat až bude stadion nebo se aspoň blížit kolaudace

Nereaguj, to nevysvětlíš  Very Happy  Ještě že to tu vede BŠ jak to vede, protože být na jeho pozici někdo jako zdejší dožadovatelé úspěchů za KAŽDOU cenu  protože je opravdu životně důležitý jestli tuhle sezonu skončíme 13 nebo 1, třepeme se na výsluní asi jako Chomutov nebo Ústí n/ L.  Very Happy

Lufa

Posts : 1211
Join date : 13. 02. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 15/2/2024, 19:16

Duklacek napsal:
Kolja napsal:
sta napsal:Ke včerejšku raději nic.Bohužel, kladenští diváci asi prošli nějakým vývojem. Po Hudáčkovi si ani nyní nenechávají srát na hlavy a něco podnikli. My nic, četl jsem i že pouhé nesestoupení je úspěch Dukly vzor 2024. Soudím, že tak tři čtvrtiny konkrétních dotazů na Jágra by mělo být položeno i u nás, azyl není omluvou.
Beran prý dostal na treninku pukem nad lapačku. Klub neříká nic, ale mezi fandy jsem to slyšel ze třech míst...Přeji hezký závěr sezony, hala utěšeně roste a s ní přijde samo od sebe spasení.

Nepřijde samosebou spasení, ale teď není spravnej čas na spasení. (zní to jak z nějakého církevního fóra). Very Happy

Chci říct že je potřeba začít do toho dupat až bude stadion nebo se aspoň blížit kolaudace
Jenže jak si to představuje autor? "Až bude stadion". Takže postavíme stadion a pak začneme budovat mančaft, který nás "výhledově" dostane o patro výš? Neměli bychom to dělat náhodou teď? A tenhle mančaft nás tam fakt nedostane. Jestli někoho uklidnilo vyjádření jednatele, že Rauš a Báťa budou opory, na kterých to postavíme, já asi nedokážu být tak naivní.

Presne tak Raus ani Bata nas nikam nedostanou. Uz jejich statisky v juniorce o necem svedci, kdyz uz jsou pred nimi obranci. Kdovi jak to bude s Burkovem a Kuprim a tak nam tady zbyva snad jen Jumba. A souhlasim ze na kadru uz by se melo pracovat ted, protoze to neni prace na jednuj sezonu. Uvidime jak bude kadr vypadat pristi sezonu, ale hala sama o sobe nicnespasi, na tom by meli pracovat zodpovedni lide a ne liknave cekat ze s novou halou pujde vsechno samo

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 15/2/2024, 19:10

Kolja napsal:
sta napsal:Ke včerejšku raději nic.Bohužel, kladenští diváci asi prošli nějakým vývojem. Po Hudáčkovi si ani nyní nenechávají srát na hlavy a něco podnikli. My nic, četl jsem i že pouhé nesestoupení je úspěch Dukly vzor 2024. Soudím, že tak tři čtvrtiny konkrétních dotazů na Jágra by mělo být položeno i u nás, azyl není omluvou.
Beran prý dostal na treninku pukem nad lapačku. Klub neříká nic, ale mezi fandy jsem to slyšel ze třech míst...Přeji hezký závěr sezony, hala utěšeně roste a s ní přijde samo od sebe spasení.

Nepřijde samosebou spasení, ale teď není spravnej čas na spasení. (zní to jak z nějakého církevního fóra). Very Happy

Chci říct že je potřeba začít do toho dupat až bude stadion nebo se aspoň blížit kolaudace
Jenže jak si to představuje autor? "Až bude stadion". Takže postavíme stadion a pak začneme budovat mančaft, který nás "výhledově" dostane o patro výš? Neměli bychom to dělat náhodou teď? A tenhle mančaft nás tam fakt nedostane. Jestli někoho uklidnilo vyjádření jednatele, že Rauš a Báťa budou opory, na kterých to postavíme, já asi nedokážu být tak naivní.

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

hadas (admin), staříček and Leo like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 15/2/2024, 18:12

sta napsal:Ke včerejšku raději nic.Bohužel, kladenští diváci asi prošli nějakým vývojem. Po Hudáčkovi si ani nyní nenechávají srát na hlavy a něco podnikli. My nic, četl jsem i že pouhé nesestoupení je úspěch Dukly vzor 2024. Soudím, že tak tři čtvrtiny konkrétních dotazů na Jágra by mělo být položeno i u nás, azyl není omluvou.
Beran prý dostal na treninku pukem nad lapačku. Klub neříká nic, ale mezi fandy jsem to slyšel ze třech míst...Přeji hezký závěr sezony, hala utěšeně roste a s ní přijde samo od sebe spasení.

Nepřijde samosebou spasení, ale teď není spravnej čas na spasení. (zní to jak z nějakého církevního fóra). Very Happy

Chci říct že je potřeba začít do toho dupat až bude stadion nebo se aspoň blížit kolaudace

Kolja

Posts : 138
Join date : 29. 12. 21

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty sta

Příspěvek pro sta 15/2/2024, 17:02

Ke včerejšku raději nic.Bohužel, kladenští diváci asi prošli nějakým vývojem. Po Hudáčkovi si ani nyní nenechávají srát na hlavy a něco podnikli. My nic, četl jsem i že pouhé nesestoupení je úspěch Dukly vzor 2024. Soudím, že tak tři čtvrtiny konkrétních dotazů na Jágra by mělo být položeno i u nás, azyl není omluvou.
Beran prý dostal na treninku pukem nad lapačku. Klub neříká nic, ale mezi fandy jsem to slyšel ze třech míst...Přeji hezký závěr sezony, hala utěšeně roste a s ní přijde samo od sebe spasení.

sta

Posts : 26
Join date : 29. 08. 23

staříček and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 15/2/2024, 16:37

Siroko napsal:Zajimavy vyjadreni trenera Slavie Tottera: “Jihlava je nejlepší tým v soubojích a prvních kotoučích na obou stranách. Zdvojují, pomáhají si a hrají jednoduchý hokej. Mají na to šikovné mladé hráče, všichni věří systému, včetně zkušených.”


Tak to je takový to chlacholeni jako zažívá teď Kladno nebo jsme zažívali my v ELH kdy nás soupeři chválili za výkon a předvedou hru, ale body brali oni, takže tím bych se úplně neuklidnoval. Takový to víš že jsi na půl plynu získal všechny body, ale soupeři ze slušnosti řekneš, že hrál dobře. 😁👍

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

ralff, staříček and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 15/2/2024, 15:11

Siroko napsal:Zajimavy vyjadreni trenera Slavie Tottera: “Jihlava je nejlepší tým v soubojích a prvních kotoučích na obou stranách. Zdvojují, pomáhají si a hrají jednoduchý hokej. Mají na to šikovné mladé hráče, všichni věří systému, včetně zkušených.”

Ale nejhorší v produktivitě střelby a využívání šancí do gólového efektu

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 15/2/2024, 12:10

Zajimavy vyjadreni trenera Slavie Tottera: “Jihlava je nejlepší tým v soubojích a prvních kotoučích na obou stranách. Zdvojují, pomáhají si a hrají jednoduchý hokej. Mají na to šikovné mladé hráče, všichni věří systému, včetně zkušených.”

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 15/2/2024, 08:36

Co se tyce rozhodcich, tak jeden postreh. Jak se mel vylucovat hrac Slavie za vyhozeni puku, tak k radicim se rozhodcim prijel  Brozik a ze rtu jsem odeziral, ze rika: “Ja to  tecoval!” . Nakonec  vylucovali, tak nevim.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 15/2/2024, 00:03

Viděl na vlastní oči, za mě dnes celkem rovina!

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 14/2/2024, 22:39

Duklacek napsal:Dobře to tentokrát Nekvasil zhodnotil. A je podle mě zbytečný hrát hru, že jsme bod od šestky a sezóna je vlastně dobrá. Sezóna, hlavně druhá a třetí čtvrtina totálně tragická. Teď jsme posledních 4, 5 zápasů hráli opravdu dobře. Dneska jsme byli marný, reset a připravit na Porubu. Palec nahoru pro fanoušky, nečekal jsem, že nás tam bude tolik. O to víc může hráče mrzet výkon

Za mě je zbytečný hrát tuhle sezonu na výsledek. Za mě ideální scénář skončit na pozicích v předkole ať se mladí obouchaji v zápasech kde o něco jde. Zkusit postoupit kam to půjde a v září jdeme nanovo ... A když to nevyjde je to letos fakt jedno. Problém byl akorát postup nebo sestup. Cokoliv mezitím je za mě splněný cíl letošní sezóny

Kolja

Posts : 138
Join date : 29. 12. 21

karel granát, ralff, Thoor93, ondrej.n and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 14/2/2024, 21:42

Dobře to tentokrát Nekvasil zhodnotil. A je podle mě zbytečný hrát hru, že jsme bod od šestky a sezóna je vlastně dobrá. Sezóna, hlavně druhá a třetí čtvrtina totálně tragická. Teď jsme posledních 4, 5 zápasů hráli opravdu dobře. Dneska jsme byli marný, reset a připravit na Porubu. Palec nahoru pro fanoušky, nečekal jsem, že nás tam bude tolik. O to víc může hráče mrzet výkon

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 14/2/2024, 21:22

Duklacek napsal:Harky za ten závěr vem všechny svoje hokejky a spláchni je do hajzlu. Nechutný výkon, hezké, že se zde hned zniňovala šestka, pěkně jsme to degradovali

Jj po dnešku ztrácíme jeden bod....

Kolja

Posts : 138
Join date : 29. 12. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 14/2/2024, 21:13

Excalibur napsal:
vn napsal:Jelínek nehraje už?

Jelínek hrál do konce. Stáhli jsme to na 3 lajny, na 3. centra se posunul Pořez, Rauš pak seděl.
Stáhli jsme to na tři lajny, proto tam pět nebo šest minut před koncem byla utopená lajna Brož Rauš Báťa

Duklacek

Posts : 950
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 14/2/2024, 20:59

hadas (admin) napsal:
karel granát napsal:Co bude těžší, poslední, ale extrémně motivovaná Slavia, anebo první, už jistý vítěz Poruba?

A je správně. Z toho důvodu jsem včera sázel Znojmo a Přerov. Zítra Slavia a otázkou je Znojmo a PCE B. Tam to bude taky zajímavý, ale asi ne zdaleka jasný.

Njn...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 14/2/2024, 20:17

Excalibur napsal:
vn napsal:Jelínek nehraje už?

Jelínek hrál do konce. Stáhli jsme to na 3 lajny, na 3. centra se posunul Pořez, Rauš pak seděl.

Jj koukal jsem pak, že hrál ve 4. útoku…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru