Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+35
Tobi
Pepino
mjrkk
freyp
Duklacek
Janosik
Ujo
Vasoj84
Siroko
mcelansky
staříček
Kelt
Martynez
jajirk
Hhs23
karel granát
MichalDJ
Luc2as
krap
Kuba
ondrej.n
richmonds
kancler
sz108
Jaternička
DUKLIČKA
Lázňator
MarkusHCD
imbík
hadas (admin)
ralff
Excalibur
Ryben
vn
Geofree
39 posters

Strana 13 z 20 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 18/1/2020, 11:17

imbík napsal:HCDTOM: Proč to v Pardubicích jde a u nás ne? Chápu to dobře, že v Pardubicích chodí hodně lidí tak je to ok a v Jihlavě chodí málo tak je nepodpora taky ok? 😁 To je docela demagogie jako s tím uzavřením.....
Pokud by město Duklu opravdu podporovalo, tak je neměli nechat spadnout a sponzoři i lidi by neodesli, je vidět, že město v Pardubicích si uvědomuje co by sestup znamenal..... zatímco tam se jen na záchranu ročně vynaloží desítky milionů. Tady se radši bohorovně odmítaly dotace od kraje.... 😉
Bartošak by na svoji psychiku hlavně potřeboval klid. A ne strašak sestupu ve městě, kde hokej táhne a je namočen v sestupových vodách už 5 let..... proto bych chápal spíše to zahraničí, ale agent půjde tam kde mu nasypaj nejvíc ať se Bartošák třeba zblázní..  

Nechápeš to dobře Spravně to v PCE není, ale je to menší div, než to, že nikdo nechce sypat peníze do aktivity pro 800 lidí za týden v krajském městě. Město má myslet na velkou část populace v rámci města a tomu přízpůsobit financování. Dukla jako hokej zabaví kolik 600 Jihlaváku za týdne? zbytek ani v Jihlavě nebydlí, v tom je pointa.
A o baráži se vyjadrovat odmitám Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/1/2020, 11:07

HCDTOM: Proč to v Pardubicích jde a u nás ne? Chápu to dobře, že v Pardubicích chodí hodně lidí tak je to ok a v Jihlavě chodí málo tak je nepodpora taky ok? 😁 To je docela demagogie jako s tím uzavřením.....
Pokud by město Duklu opravdu podporovalo, tak je neměli nechat spadnout a sponzoři i lidi by neodesli, je vidět, že město v Pardubicích si uvědomuje co by sestup znamenal..... zatímco tam se jen na záchranu ročně vynaloží desítky milionů. Tady se radši bohorovně odmítaly dotace od kraje.... 😉
Bartošak by na svoji psychiku hlavně potřeboval klid. A ne strašak sestupu ve městě, kde hokej táhne a je namočen v sestupových vodách už 5 let..... proto bych chápal spíše to zahraničí, ale agent půjde tam kde mu nasypaj nejvíc ať se Bartošák třeba zblázní..

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 18/1/2020, 11:04

...trénovat 😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 18/1/2020, 11:04

Tak třeba k nám přijde Kantor 😃😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 18/1/2020, 11:03

Pro Bartošáka a jeho klid by nebylo uplne nejlepší bojovat o záchranu.. zrovna takovej stres asi nepotřebuje

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 18/1/2020, 10:47

ralff napsal:HCDTOM: Pardubice jsou ukázka toho, jak se to dělat nemá. Vytloukání klínu klínem je nezachrání a nakonec na to dojede i to město. To už raději to co je tady, než to jejich zadlužování se.

Souhlasím Smile Já jen, že Imbik (možná se pletu) narážel na to, že město  Dukle takhle nepomáhá.

A já, stejně jako ty myslím, že je to v pořádku. Musíme mít sponzory, případně nepřeplácet hokejisty. Ty prvoligové především. Hokeji nic nepřínáší a zájem  u lidí stejně nevzbuzují.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 18/1/2020, 10:43

HCDTOM: Pardubice jsou ukázka toho, jak se to dělat nemá. Vytloukání klínu klínem je nezachrání a nakonec na to dojede i to město. To už raději to co je tady, než to jejich zadlužování se.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 18/1/2020, 10:33


Třeba by se město taky o Duklu zajímalo více, kdybychom hráli elh. Ostatně to i ukázali, předělali zimák. Nikdo po městě nemůže chtít financovat aktivitu pro 800 lidi týdně, to se nedá nic dělat. A je dobře, že tam jde, český hokej potřebujeme golmany a on musí být minimalně v ELH.

Jinak do slavky jde Xiaomi, to asi bude větší balík, než czloko. Aby z nich neudelali aspiranta na ELH (když bude kapitál, tak jsou vitaní)

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/1/2020, 09:18


imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro mcelansky 17/1/2020, 19:48

ralff napsal:Ti junioři to je děs. V první třetině hrají za stavu 1:1 přesilovku, během které sami dvakrát inkasují a třetí branku dostanou 4 sekundy po jejím skončení. Ve třetí třetině, když by mohli korigovat tak jdou do tří a ještě k tomu se proti nim jede trestné střílení.  Trénuje je vůbec někdo? Jestli  jo, tak je to na okamžitý vyhazov, pač tohle není o hráčích, ale o trenérech.

Naprostý souhlas. Moravec ven. Já už si to myslím delší dobu. Nezvládal dorost a přesun k juniorům jsem tehdy fakt nepobral.

mcelansky

Posts : 3
Join date : 03. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/1/2020, 18:53

Ve Varech přestali platit?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 17/1/2020, 18:07

Ti junioři to je děs. V první třetině hrají za stavu 1:1 přesilovku, během které sami dvakrát inkasují a třetí branku dostanou 4 sekundy po jejím skončení. Ve třetí třetině, když by mohli korigovat tak jdou do tří a ještě k tomu se proti nim jede trestné střílení.  Trénuje je vůbec někdo? Jestli  jo, tak je to na okamžitý vyhazov, pač tohle není o hráčích, ale o trenérech.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 17/1/2020, 14:39

Já si na nic nestežuju. Jen jsem se tak zamyslel.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 17/1/2020, 14:22

DUKLIČKA napsal:Jestli je Jaroš dobrej trenér brankářů a hlavně trenér Jihlavských brankářů tak nechápu jak  mohl dopustit že  máme brankáře kterej chytal doposud max druhou ligu a k němu 2 16-17 letý brankáře?

nebude to třeba tím, že Jaroš je trenér? A není sportovní manažer nebo ten, kdo má v HCD na starosti přestupy a podobně?

Snad můžu na oplátku otázku přímo na tebe, proč si nestěžuješ, že máme jeden z nejhorších útoků v lize? Že máme nejhorší přesilovky v lize(v té samé lize, kde hraje Kadaň!)? Proč se pod novým trenérem tyto věci nezlepšily, když i v té zaprděné Ttřebíči měl nový trenér okamžitý výsledkový efekt?

Asi je snazší nadávat na golmana, než se věnovat skutečným problémům tohoto týmu..

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 17/1/2020, 13:59

Jestli je Jaroš dobrej trenér brankářů a hlavně trenér Jihlavských brankářů tak nechápu jak mohl dopustit že máme brankáře kterej chytal doposud max druhou ligu a k němu 2 16-17 letý brankáře?

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/1/2020, 13:42

Luc2as napsal:Batošák - Jaroš
Láká ho prvoligová Jihlava třeba jen na malý záskok?
„Otevřeně říkám, že jsme mu tu možnost dali. Z naší strany pomocná ruka je k dispozici. Jednoznačně.“

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/hokej/374304/kouc-jaros-bartosak-dela-spravne-kroky-vratime-ho-zpatky-na-scenu.html

Tohle a mnohem více je ve středečním Sportu je tam rozhovor s Bartošákem 2 stránky a 3 stránka článek o něm a dole rozhovor s Vůjtkem, kde Vůjtek píše, že nemusí chvátat, že v zahraničí mají uzávěrku přestupů do 15, někde až do 19 února..... z toho vyplývá, že Jihlava to nebude.... aby jo, když z toho by Vůjtek neměl takovej profit....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 17/1/2020, 12:21

Batošák - Jaroš
Láká ho prvoligová Jihlava třeba jen na malý záskok?
„Otevřeně říkám, že jsme mu tu možnost dali. Z naší strany pomocná ruka je k dispozici. Jednoznačně.“

Více na https://isport.blesk.cz/clanek/hokej/374304/kouc-jaros-bartosak-dela-spravne-kroky-vratime-ho-zpatky-na-scenu.html
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 17/1/2020, 11:05

Na facebooku Dukly ještě pořád v záhlaví visí upoutávka na středeční zápas s Benátkama. Je to sice drobnost, ale taky ukázka toho, že klubová redakce nepracuje, tak jak by se slušelo.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/1/2020, 09:54

My muzeme lovit posily tak leda v Usti,Sokolove a Kadani, ktery o nic nehrajou...takova je realita

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/1/2020, 09:45

Pegy18 Ještě chvilku a Pardubicim se Voženilek bude ještě hodit. Tam neví levá ruka co dělá pravá. Viz Rolinek.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 17/1/2020, 09:16

nerozjizdejte zase konspirace s Vozenilkem, Pardubice ho pred sezonou nepustili a nemyslim si ze by ho najednou pustili k nam.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 17/1/2020, 09:07

Vsak si pockejte, jaka zas bude obmena v tymu 😉 taky by me zajimalo, zda přijde ten forvard z Liťaku

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/1/2020, 08:53

Tak ten tady stejně nikomu chybět nebude
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/1/2020, 08:45

Uz je to tady zase- zarucene zpravy o tom, kdo tady pristi rok uz nebude 😃😃a to nam jeste neskoncilo ani letosni prestupni obdobi 😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 17/1/2020, 08:09

Piegl po sezone konci.

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 16/1/2020, 16:51

DUKLIČKA napsal:Vcera se hrali v ty nasi oniclize 4 zapasy.U Nas prislo nejvic lidi.To je parada

867 to je k placi
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 16/1/2020, 12:41

Vcera se hrali v ty nasi oniclize 4 zapasy.U Nas prislo nejvic lidi.To je parada

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 16/1/2020, 00:36

Tak David v utkani hvezd NHL. Gratulace do Calgary.

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 15/1/2020, 22:44

DUKLIČKA napsal:Ja ne. Ja chodim na DUKLU kdyz se dari a i kdyz se nedari.
Ja tam nechodim na penovo pivo.Na penovu klobasu.Ja tam nechodim na lysyho.Ja tam chodim na DUKLU. A znovu opakuji kdyz se dari i kdyz se nedari. Nejsem brnak abych chodil jenon na extraligu.

Tím mým příspěvkem neříkám, že nechodím....pokud je čas, vyrazím i když vím, že to žádná hitparáda nebude...
Jen mě prostě s.ere, kam jsme se za 2 roky od působení v extralize dostali...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 15/1/2020, 22:29

Geofree: Tak ty jsi ta starší generace. Já co pamatuju převážně první ligu, už mi nějak dochází šťáva z Benátek a Kadaní..... ještě loni jsem celkem jezdil, věřil jsem, že to zázrakem uhrajeme..... neuhráli, no a letos? Nevím no, kdyby teda když už nejsou výsledky aspoň duněly mantinely a soupeř věděl, že to tady bude bolet, ale momentálně já fakt nevím na co tam jít...... par zápasů jsem byl, ale to jen ze setrvačnosti, že tam člověk popovídá s klukama, vidí známé a prostě je to Dukla, ale jako bilanci 8 zápasů a 8 proher z toho 2, 0-1 , respektive 1-2 v prodloužení jsem nečekal a mě to prostě ubíjí tohle sledovat....... notabene 2 roky zpátky Extraligový klub který si fanoušků jakž takž vážil.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 15/1/2020, 22:06

imbík napsal:No Ujča to řekl dobře. Já teda viděl první třetinu a ta byla hrozná..... notabene když Benátky přivezly 9 juniorů..... Tahle sezóna se mi zdá být poněkud nešťastná.....

mně je to absolutně jedno, já chodím na Duklu ať se daří nebo ne..

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 15/1/2020, 22:01

aa přeměřujeme si pind.iky :-) největší fanoušek jsem já! mě i když tam naserou z balkonu na hlavu a vyvedou každej zápas tak tam vlezu oknem! a i když Dukla spadne do kraje, tak mně to bude uplne jedno, protože já jsem největší fanoušek!

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 15/1/2020, 21:59

No Ujča to řekl dobře. Já teda viděl první třetinu a ta byla hrozná..... notabene když Benátky přivezly 9 juniorů..... Tahle sezóna se mi zdá být poněkud nešťastná.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 15/1/2020, 21:44

DUKLIČKA: Mám to stejně. Asi jsme stará škola.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 15/1/2020, 21:40

Ja ne. Ja chodim na DUKLU kdyz se dari a i kdyz se nedari.
Ja tam nechodim na penovo pivo.Na penovu klobasu.Ja tam nechodim na lysyho.Ja tam chodim na DUKLU. A znovu opakuji kdyz se dari i kdyz se nedari. Nejsem brnak abych chodil jenon na extraligu.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 15/1/2020, 21:26

To: sz108 Taky bych se pod to podepsal!

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 15/1/2020, 21:12

sz108 napsal:
Ujo napsal:Ano jistě: když půjdeš do divadla, do kina...je to taky kulturní představení, nebo i do restaurace...a nebude se ti představení líbit, kvůli tomu, že ho někdo odehrál blbě, v kině,:že se ti nelíbí herec v daným filmu..nebo že ti je blbě z jídla, který ti kuchař připravil.... Budeš na něj hulakat jakej je to cu..k, kokot, atd.. a že ten a ten nic neumí? Myslím si že ne...
Spousta lidí si myslí, že když si koupí někam vstupenku, tak si pak můžou dělat cokoliv chtějí! Ale tak to přeci není!

Jasně, tak si nechám srát na hlavu...i když mně v tý restauraci přinesou ho.vno na talíř, tak ho radší sním, než abych dělal dusno Very Happy
Rozhodně tím neobhajuji lidi, kteří řvou po hráčích, že jsou cu..ci atd....ti se najdou všude a jejich chování vypovídá o jejich intelektu...
Když hokej stojí za ho.vno...jsem samozřejmě naštvanej, ale těžko bych řval po hráčích, že jsou čur.ci nebo podobný věci...
Ale zase když si za něco zaplatím, tak očekávám, že dostanu kvalitu...
Kdybych si dal jídlo v restauraci a bylo to hnusný...tak příště nepřijdu...
Na hokej ale jo, protože Dukla si to zaslouží....hráči ne, to jsou povětšinou bídáci letos a je jim úplně jedno, kde se nacházíme v tabulce...Ale Duklu padnout nenechám....
Proto mně to leží v žaludku a není mi to lhostejný...
A ten tvůj přístup se mi moc nelíbí...nejsme přece ovce, abysme jen kupovali vstupenky, pili Pennovo pivo a hlavně držet hubu a krok....jsme fanoušci, kvůli nám se ten hokej dělá...
Proto se nebojím ozvat...když mám pocit, že se poslední roky s fanoušky Dukly slušně zametá...podle mě zářnej příklad toho, jak se to nemá dělat  Mad


dobře napsané Smile , naprostý souhlas

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 15/1/2020, 20:43

Ano Brož pak dobře, ale gól jeho...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 15/1/2020, 20:25

Tak dnes bych Brožíka vyzdvihl, protože pouze jeho výkon kombinovaný s liberckou nemohoucností a naivitou v zakončení nás udrželo ve hře,naštěstí nám tam alepoň něco napadlo,ale herní projev?

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 15/1/2020, 20:16

Ujo napsal:Ano jistě: když půjdeš do divadla, do kina...je to taky kulturní představení, nebo i do restaurace...a nebude se ti představení líbit, kvůli tomu, že ho někdo odehrál blbě, v kině,:že se ti nelíbí herec v daným filmu..nebo že ti je blbě z jídla, který ti kuchař připravil.... Budeš na něj hulakat jakej je to cu..k, kokot, atd.. a že ten a ten nic neumí? Myslím si že ne...
Spousta lidí si myslí, že když si koupí někam vstupenku, tak si pak můžou dělat cokoliv chtějí! Ale tak to přeci není!

Jasně, tak si nechám srát na hlavu...i když mně v tý restauraci přinesou ho.vno na talíř, tak ho radší sním, než abych dělal dusno Very Happy
Rozhodně tím neobhajuji lidi, kteří řvou po hráčích, že jsou cu..ci atd....ti se najdou všude a jejich chování vypovídá o jejich intelektu...
Když hokej stojí za ho.vno...jsem samozřejmě naštvanej, ale těžko bych řval po hráčích, že jsou čur.ci nebo podobný věci...
Ale zase když si za něco zaplatím, tak očekávám, že dostanu kvalitu...
Kdybych si dal jídlo v restauraci a bylo to hnusný...tak příště nepřijdu...
Na hokej ale jo, protože Dukla si to zaslouží....hráči ne, to jsou povětšinou bídáci letos a je jim úplně jedno, kde se nacházíme v tabulce...Ale Duklu padnout nenechám....
Proto mně to leží v žaludku a není mi to lhostejný...
A ten tvůj přístup se mi moc nelíbí...nejsme přece ovce, abysme jen kupovali vstupenky, pili Pennovo pivo a hlavně držet hubu a krok....jsme fanoušci, kvůli nám se ten hokej dělá...
Proto se nebojím ozvat...když mám pocit, že se poslední roky s fanoušky Dukly slušně zametá...podle mě zářnej příklad toho, jak se to nemá dělat Mad


sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 15/1/2020, 20:08

Nakonec to tam napadalo , 3 body... Něco mimo tema.. co zkusit nejaky novy choral? Letos ten kotel zase upadá..

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 15/1/2020, 18:16

Jsem asi fakt rad, ze zdravotni stv mi neumoznuje chodit na hokej, tohle by mi proste pritizilo...nejvetsi problem vidim v tom, ze jsme neskutecne liny na krok a Benatky nas proste prebrusluji...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 15/1/2020, 18:12

Jediným pozitivem 1. třetiny je využitá přesilovka...
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 15/1/2020, 18:08

jojo, můžete se jich ještě někdo zastávat ... Vyhnal bych je někam k pásu nebo soustruhu, to by poznali rozdíl mezi prací a vozením si prdele

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 15/1/2020, 18:04

Tohle je proste hnus co predvadi hraci s logem Dukly na dresech...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 15/1/2020, 17:50

Šmatláci na to regulérně serou. Po 10ti minutách 2:11 na střely Laughing Laughing Laughing

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 15/1/2020, 17:49

My zase chrapeme, vcetne snehulaka v brane...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 15/1/2020, 17:27

Lucas: já to chápu, a to nemělo být nic proti tobe..spíš jsem to myslel na to, že si tohle může vzít někdo za důvod proč vážně nejít

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 13 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 13 z 20 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru