Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+24
hk
pegy18
sta
FREDERIK
AJET0
krap
ondrej.n
Kelt
ralff
DUKLIČKA
MichalDJ
Lufa
Kolja
hadas (admin)
MarkusHCD
Jaternička
Lázňator
staříček
miramare83
Excalibur
vn
imbík
Duklacek
Siroko
28 posters

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 27/11/2023, 16:33

Zase a znova, po tisícé. Kde je ta slavná komunikace, za kterou se náš klub, Béďa a všichni chválí? Jak může pro boha jiný klub oznámit našeho útočníka, když jsme ještě neoznámili odchod... tohle působí hrozně amatérsky

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/11/2023, 16:31

Bergr do znijma? no aspon si Broz upevni misto v sestave

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 27/11/2023, 16:13

Duklacek napsal:Jasný no, Berger do Znojma. Znojmo už to oznámilo, nás ani nehne. Škoda, že mu nedokázali v sestavě najít místo a cestoval mezi lajnami, až docestoval k Orlům

Presne tak. I tenhle presun neco signalizuje o tom, jaky to u nas je... Je to neco jako s Berankem pred casem.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 27/11/2023, 16:11

karel granát napsal:Dneska nevím, čemu dát přednost!

Ja treba jdu do hospody.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 27/11/2023, 16:10

Jasný no, Berger do Znojma. Znojmo už to oznámilo, nás ani nehne. Škoda, že mu nedokázali v sestavě najít místo a cestoval mezi lajnami, až docestoval k Orlům

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 27/11/2023, 16:10

hadas (admin) napsal:
miramare83 napsal:
imbík napsal:
miramare83 napsal:Letos to proste zavani nakym 10., 11. mistem, je asi potreba se s tim smirit, na zadny vyznamny zmeny to v dalsi "udrzovaci" sezone nevypada. Je to horsi nez loni a je potreba prezit este pristi sezonu (nespadnout) a pak se snad zablyskne na lepsi casy. Urcite by se dalo hrat lip, i v Pejru a ani v sezone v podstate bez ambici na to nesrat, ale...
Jeste odbocim - zasnu, jak to letos valcuje ta Poruba, to uz je naskok... Ze bude takhle odtrzena i pred Vsetinem apod. jsem fakt necekal. Kadr srovnatelne silnej, ale zrejme i mimoradne dobra parta, trener, fungovani tymu atd.


Jakože kádr náš a Poruby je srovnatelnej jo? Jestli je to tak myšleny tak to teda rozhodně není. My jsme v žádném případě odchody Miškáře, Karabáčka a Fronka nenahradili. Příchody se letos taky nepovedly, takže rozhodně srovnatelný kádry s Porubou nemáme.

Nn, spatne pochopeno. Myslel jsem jejich kadr srovnatelnej napr. s tim Vsetinem, rozhodne ne s nami.

Tak to snad pochopil každý, nebo? Very Happy cheers

No prave ze kazdej ne jak je mozno videt.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 27/11/2023, 14:49

Dnes jednoznačně Juniorka. Na ty netahla v Pelhřimově není nikdo zvědavej

Hhs23

Posts : 140
Join date : 12. 09. 19

Excalibur likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 27/11/2023, 14:42

Dneska nevím, čemu dát přednost!

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 27/11/2023, 14:39

Siroko napsal:Jsem dnes zvedavej na navstevu.
Super predvadena hra  s efektnimi kombinacemi a mraky golu. Dechberouci atmosfera  a dnes i velmi atraktivni souper. Co vice si muze sportovni fanousek prat. Ja to vidim tak, ze dnes bude vyprodano! 😀

Je to tak. Očekávám nás tam do 300, vzhledem k sobotním 450...

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 27/11/2023, 13:33

Jsem dnes zvedavej na navstevu.
Super predvadena hra s efektnimi kombinacemi a mraky golu. Dechberouci atmosfera a dnes i velmi atraktivni souper. Co vice si muze sportovni fanousek prat. Ja to vidim tak, ze dnes bude vyprodano! 😀


Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

staříček likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/11/2023, 01:04

miramare83 napsal:
imbík napsal:
miramare83 napsal:Letos to proste zavani nakym 10., 11. mistem, je asi potreba se s tim smirit, na zadny vyznamny zmeny to v dalsi "udrzovaci" sezone nevypada. Je to horsi nez loni a je potreba prezit este pristi sezonu (nespadnout) a pak se snad zablyskne na lepsi casy. Urcite by se dalo hrat lip, i v Pejru a ani v sezone v podstate bez ambici na to nesrat, ale...
Jeste odbocim - zasnu, jak to letos valcuje ta Poruba, to uz je naskok... Ze bude takhle odtrzena i pred Vsetinem apod. jsem fakt necekal. Kadr srovnatelne silnej, ale zrejme i mimoradne dobra parta, trener, fungovani tymu atd.


Jakože kádr náš a Poruby je srovnatelnej jo? Jestli je to tak myšleny tak to teda rozhodně není. My jsme v žádném případě odchody Miškáře, Karabáčka a Fronka nenahradili. Příchody se letos taky nepovedly, takže rozhodně srovnatelný kádry s Porubou nemáme.

Nn, spatne pochopeno. Myslel jsem jejich kadr srovnatelnej napr. s tim Vsetinem, rozhodne ne s nami.

Tak to snad pochopil každý, nebo? Very Happy cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 26/11/2023, 17:46

imbík napsal:
miramare83 napsal:Letos to proste zavani nakym 10., 11. mistem, je asi potreba se s tim smirit, na zadny vyznamny zmeny to v dalsi "udrzovaci" sezone nevypada. Je to horsi nez loni a je potreba prezit este pristi sezonu (nespadnout) a pak se snad zablyskne na lepsi casy. Urcite by se dalo hrat lip, i v Pejru a ani v sezone v podstate bez ambici na to nesrat, ale...
Jeste odbocim - zasnu, jak to letos valcuje ta Poruba, to uz je naskok... Ze bude takhle odtrzena i pred Vsetinem apod. jsem fakt necekal. Kadr srovnatelne silnej, ale zrejme i mimoradne dobra parta, trener, fungovani tymu atd.


Jakože kádr náš a Poruby je srovnatelnej jo? Jestli je to tak myšleny tak to teda rozhodně není. My jsme v žádném případě odchody Miškáře, Karabáčka a Fronka nenahradili. Příchody se letos taky nepovedly, takže rozhodně srovnatelný kádry s Porubou nemáme.

Nn, spatne pochopeno. Myslel jsem jejich kadr srovnatelnej napr. s tim Vsetinem, rozhodne ne s nami.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

hadas (admin) and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 26/11/2023, 16:34

miramare83 napsal:Letos to proste zavani nakym 10., 11. mistem, je asi potreba se s tim smirit, na zadny vyznamny zmeny to v dalsi "udrzovaci" sezone nevypada. Je to horsi nez loni a je potreba prezit este pristi sezonu (nespadnout) a pak se snad zablyskne na lepsi casy. Urcite by se dalo hrat lip, i v Pejru a ani v sezone v podstate bez ambici na to nesrat, ale...
Jeste odbocim - zasnu, jak to letos valcuje ta Poruba, to uz je naskok... Ze bude takhle odtrzena i pred Vsetinem apod. jsem fakt necekal. Kadr srovnatelne silnej, ale zrejme i mimoradne dobra parta, trener, fungovani tymu atd.

Ta Poruba letos hodně slušně válí. A je to přesně to co tu bylo v době postupu a co tu nyní absolutně postrádám - tohle co tu letos hraje není tým, to je pouze nějaká skupina lidí co hraje s dresem Dukla. Já mám z toho pocit asi takovej - ti hráči nejsou úplný hovada co neumí hrát. Ale serou na to. Vůbez z nich nejde cítit ochota bojovat jeden za druhýho, nějak si vyhovět nebo obětovat nějakou ránu. Každej hraje pouze za sebe . Někdo dá gól a někdy mi připadá že ostaní jsou spíš nasraný že musí zvednout ruku a ťuknout rukavicí, bez emocí. Nevím jestli jsou mezi sebou rozjebaný ale jako tým nebyli vidět od začátku sezony.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

MichalDJ and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 26/11/2023, 15:37

No to je výborný, takže sme přišli o Šika, no to je minimálně měsíc na marodce.

staříček

Posts : 470
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 26/11/2023, 13:33

Ta závěrečná sekera na Šika, po které se svalil, tak má zlomený palec. Škoda, že tyhle sekery Kostourek nezačal trestat dřív, je to klasický styl Přerova

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 26/11/2023, 10:27

Trenér Přerova: "Musím pochválit celý tým za obětavost. Takto musíme hrát s každým soupeřem, protože v této soutěži jiná cesta není."
Asi tak....


jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

hadas (admin), Excalibur, ralff, Kelt and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 26/11/2023, 09:27

Duklacek napsal:
hk napsal:Náhodou já tam pokrok na lavičce vidím - vzali jsme si taky konečně někdy timeout Very Happy
Který jsme využili tak, že v polovině timeoutu už borci byli rozestavění v pásmu Very Happy Asi všechno věděli a uměli
Asi jen suse dostali informaci, ze musi dat gol… 😀

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/11/2023, 09:18

miramare83 napsal:Letos to proste zavani nakym 10., 11. mistem, je asi potreba se s tim smirit, na zadny vyznamny zmeny to v dalsi "udrzovaci" sezone nevypada. Je to horsi nez loni a je potreba prezit este pristi sezonu (nespadnout) a pak se snad zablyskne na lepsi casy. Urcite by se dalo hrat lip, i v Pejru a ani v sezone v podstate bez ambici na to nesrat, ale...
Jeste odbocim - zasnu, jak to letos valcuje ta Poruba, to uz je naskok... Ze bude takhle odtrzena i pred Vsetinem apod. jsem fakt necekal. Kadr srovnatelne silnej, ale zrejme i mimoradne dobra parta, trener, fungovani tymu atd.


Jakože kádr náš a Poruby je srovnatelnej jo? Jestli je to tak myšleny tak to teda rozhodně není. My jsme v žádném případě odchody Miškáře, Karabáčka a Fronka nenahradili. Příchody se letos taky nepovedly, takže rozhodně srovnatelný kádry s Porubou nemáme.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 26/11/2023, 08:46

hk napsal:Náhodou já tam pokrok na lavičce vidím - vzali jsme si taky konečně někdy timeout Very Happy
Který jsme využili tak, že v polovině timeoutu už borci byli rozestavění v pásmu Very Happy Asi všechno věděli a uměli

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 26/11/2023, 08:36

miramare83 napsal:Letos to proste zavani nakym 10., 11. mistem, je asi potreba se s tim smirit, na zadny vyznamny zmeny to v dalsi "udrzovaci" sezone nevypada. Je to horsi nez loni a je potreba prezit este pristi sezonu (nespadnout) a pak se snad zablyskne na lepsi casy. Urcite by se dalo hrat lip, i v Pejru a ani v sezone v podstate bez ambici na to nesrat, ale...
Jeste odbocim - zasnu, jak to letos valcuje ta Poruba, to uz je naskok... Ze bude takhle odtrzena i pred Vsetinem apod. jsem fakt necekal. Kadr srovnatelne silnej, ale zrejme i mimoradne dobra parta, trener, fungovani tymu atd.

A to mimochodem taky hraje v exilu…

vn

Posts : 1709
Join date : 16. 04. 18

karel granát and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 26/11/2023, 08:33

Prvni tretiina byla v utocny fazi od Dukly asi to nejjalovejsi, co jsem letos videl. Skoda je, ze prave Prerov je kvalitou kadru Dukle asi nejblize a s nima jsou ty zapasy hodne dulezity, abychom si udrzeli nejakou pozici pro play-off. Bohuzel ten rozdil v celkovy herni kvalite jste vcera videli..
No a na to jsem se vcera tahnnul v tom snezeni vcera z Praglu 🤪

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

Excalibur likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hk 26/11/2023, 08:23

Náhodou já tam pokrok na lavičce vidím - vzali jsme si taky konečně někdy timeout Very Happy

hk

Posts : 78
Join date : 23. 08. 22

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 26/11/2023, 07:57

Vcera jsem to (nastesti) nevidel, ted jsem si precetl ohlas Nekvasila - potvrzuje to co jsem napsal, tam ani neni zadny velky zajem neco zlepsovat, zadny emoce v tom nejsou, zadny nasrani, nic... Jen konstatovani reality. Hlavne nezapomenout pogratulovat souperi...
Nic se nezmeni a tahle sezona se dohraje v tomhle zaprdenym stylu. Fanousek to holt musi vydrzet...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 26/11/2023, 06:50

Letos to proste zavani nakym 10., 11. mistem, je asi potreba se s tim smirit, na zadny vyznamny zmeny to v dalsi "udrzovaci" sezone nevypada. Je to horsi nez loni a je potreba prezit este pristi sezonu (nespadnout) a pak se snad zablyskne na lepsi casy. Urcite by se dalo hrat lip, i v Pejru a ani v sezone v podstate bez ambici na to nesrat, ale...
Jeste odbocim - zasnu, jak to letos valcuje ta Poruba, to uz je naskok... Ze bude takhle odtrzena i pred Vsetinem apod. jsem fakt necekal. Kadr srovnatelne silnej, ale zrejme i mimoradne dobra parta, trener, fungovani tymu atd.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

vn and karel granát like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 25/11/2023, 22:30

Akorát mám trochu zkaženou sobotu, ale abych se k vůli tomu trápil tak to teda ne, když oni to mají v píči tak já taky. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

staříček

Posts : 470
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 25/11/2023, 22:26

Excalibur napsal:Duklacek: Havran posledních několik zápasů hraje na centru...
Proto to píšu. Jelikož jsme ho furt do nekonečna a ještě dál cpali na křídlo

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 25/11/2023, 22:20

Duklacek: Havran posledních několik zápasů hraje na centru...

Excalibur

Posts : 495
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 25/11/2023, 22:16

Když máme tak špatnej tým, tak nerozumím těm Ujčovejm kecům na besedě.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/11/2023, 22:08

vn napsal:
Duklacek napsal:Dneska byla první lajna hrozná, nejvíc teď asi zaostává Bartoš. Po tom zranění se nevrátil ve formě. To stejný Krajč. Štefančík ale rozhodně patří letos k tomu lepšímu. Od Šika se určitě čekalo víc, než že bude mít skoro v půlce sezóny pět branek. Jelínek je bohužel náš nejlepší střelec, i když to herně není nic moc. Na druhou stranu vymetá třetí a spíš čtvrtou lajnu, tam se taky hraje trochu jinak, než v první. Uvidíme, jak dlouho nám ještě potrvá zjistit, že Havran je centr a ne křídlo. Polovina beků zralá na hostování v Brodě.
Souhlas až na toho Štefančíka, prže ten se většinou jen utopí ve vlastních kličkách.


Přesně Štefančik se snaží si hrát na hokejistu přitom jeho kličky končí na prvním protihráči. Když už se jeho kličky ujmou a dostane se náhodně do šance, netrefí bránu. Krajč je úplně bez komentáře. Z tohohle pohledu si Harky tu přesilovku zaslouží protože lepší "Ovečkin" v týmu není to je prostě fakt.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/11/2023, 22:05

Duklacek napsal:Dneska byla první lajna hrozná, nejvíc teď asi zaostává Bartoš. Po tom zranění se nevrátil ve formě. To stejný Krajč. Štefančík ale rozhodně patří letos k tomu lepšímu. Od Šika se určitě čekalo víc, než že bude mít skoro v půlce sezóny pět branek. Jelínek je bohužel náš nejlepší střelec, i když to herně není nic moc. Na druhou stranu vymetá třetí a spíš čtvrtou lajnu, tam se taky hraje trochu jinak, než v první. Uvidíme, jak dlouho nám ještě potrvá zjistit, že Havran je centr a ne křídlo. Polovina beků zralá na hostování v Brodě.

O to je to smutnější.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 25/11/2023, 22:01

Duklacek napsal:Dneska byla první lajna hrozná, nejvíc teď asi zaostává Bartoš. Po tom zranění se nevrátil ve formě. To stejný Krajč. Štefančík ale rozhodně patří letos k tomu lepšímu. Od Šika se určitě čekalo víc, než že bude mít skoro v půlce sezóny pět branek. Jelínek je bohužel náš nejlepší střelec, i když to herně není nic moc. Na druhou stranu vymetá třetí a spíš čtvrtou lajnu, tam se taky hraje trochu jinak, než v první. Uvidíme, jak dlouho nám ještě potrvá zjistit, že Havran je centr a ne křídlo. Polovina beků zralá na hostování v Brodě.
Souhlas až na toho Štefančíka, prže ten se většinou jen utopí ve vlastních kličkách.

vn

Posts : 1709
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 25/11/2023, 21:59

Dneska byla první lajna hrozná, nejvíc teď asi zaostává Bartoš. Po tom zranění se nevrátil ve formě. To stejný Krajč. Štefančík ale rozhodně patří letos k tomu lepšímu. Od Šika se určitě čekalo víc, než že bude mít skoro v půlce sezóny pět branek. Jelínek je bohužel náš nejlepší střelec, i když to herně není nic moc. Na druhou stranu vymetá třetí a spíš čtvrtou lajnu, tam se taky hraje trochu jinak, než v první. Uvidíme, jak dlouho nám ještě potrvá zjistit, že Havran je centr a ne křídlo. Polovina beků zralá na hostování v Brodě.

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

vn and karel granát like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/11/2023, 21:48

Ale kde jako chcete tu kvalitu vzít? Když jsem tu ze začátku sezóny psal, že jediná první lajna dokáže v útočném pásmu vymyslet něco hokejového a soupeře jakž takž zamknout tak jsem zase byl zamilovanej do Cagyho a podobný nesmysly. Přitom je to pořád dokola kdo je trošku hokejovej a dokáže víc než jen nahodit puk a pak o něj jet bojovat do souboje za branku? Nějakou slušnou kombinaci, aby člověk pohledal. Posily před sezónou byl Bartoš Jelínek ze Šumperka (proč hráli před námi zrovna v Šumperku? ) Štefančik a Krajč že Slovenska jako hráči kteří byli na hraně slovenské repre do 20 let. Přitom jsou neviditelní až tragičti. Ozols jakž takž ale žádná sláva to taky není. Tak já nevím co od tohohle týmu čekáte? Harky okej umí vystřelit, ale žádný spilmachr to teda taky není schválně se na jeho hru občas zaměřte. Jakmile má něco vytvořit většinou to skončí ztrátou puku a rychlým protiútokem. Nevím nemám z toho dobrý pocit.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 25/11/2023, 21:41

To je proste v hajzlu. Stoji na stridace jak zmokly slepice a cumi jak vejri. Pane boze kdy tohle skonci. Jak chcou dostat lidi do pelhrimova kdyz hrajou takovy hovno? Tym neni spatnej ale treneri proste na to nemaji ! Bedo kurva!!!!!!!!!

DUKLIČKA

Posts : 1522
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 25/11/2023, 21:34

Nekavsil jdi do hajzlu a ujcik taky!!!!
Tym neni spetnej ale vedeni je v prdeli prosim skoncite!

DUKLIČKA

Posts : 1522
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 25/11/2023, 21:24

Buď máme tak špatnej tým, a pak je to zodpovědnost vedení nebo máme tým lepší, než na 6.místo, jak říkal Ujča na besedě, a pak je to zodpovědnost trenérů.
Mně ale přijde, že v Dukle nikdo za nic nezodpovídá.
Legendární klub???

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 25/11/2023, 20:55

Co se ještě musí stát, aby vedení reagovalo?

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

MarkusHCD likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 25/11/2023, 20:42

Excalibur napsal:
Duklacek napsal:Ještě teda při powerplay. Kromě toho, jak to tam Ovečkin zazdil. Když jsem viděl, že tam Viktor posílá Brože, fakt jsem myslel, že si z nás dělá srandu

Brož na přesilovky chodí standardně, takže pro mě to překvapení nebylo.
To na tom nic nemění Very Happy je tragickej, dal letos fantastický jeden gól, ale má permanentní místo na přesilovky. Onehdy tu někdo psal, že asi něco musí vědět na Ujču, už tomu začínám taky věřit

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 25/11/2023, 20:38

Duklacek napsal:Ještě teda při powerplay. Kromě toho, jak to tam Ovečkin zazdil. Když jsem viděl, že tam Viktor posílá Brože, fakt jsem myslel, že si z nás dělá srandu

Brož na přesilovky chodí standardně, takže pro mě to překvapení nebylo.

Excalibur

Posts : 495
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 25/11/2023, 20:32

Ještě teda při powerplay. Kromě toho, jak to tam Ovečkin zazdil. Když jsem viděl, že tam Viktor posílá Brože, fakt jsem myslel, že si z nás dělá srandu

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

karel granát and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 25/11/2023, 20:28

Spodek tabulky se přibližuje a u nás se spí, nic se neděje.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 25/11/2023, 20:04

Ujčík ven!!!!!!!

DUKLIČKA

Posts : 1522
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 25/11/2023, 20:04

Takovýhle přístup k zápasu je zralý na interní pokuty. Absolutně mě nezajímá nějaké dojíždění nebo motivace. Jsou to zaměstnanci, jsou za to placení a takhle to mít na párku, aby nás Přerov naprosto přejel, to není možný. Od klubu by mi přišlo transparentní, aby dali jasné stanovisko, že to co předvádíme je neakceptovatelný. Než nějaké trapné obhajoby, že dojíždíme. Ve venkovních zápasech jsme velmi vysoko v tabulce, za to doma jsme snad poslední

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

vn and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 25/11/2023, 19:57

Jaternička napsal:
Lufa napsal:Tvl ... z těch hráčů stříká  laxnost i  jak to mají v píči.

Tak borci jsou vcelku v klidu. Žádná konkurence v kádru svoje mají jistý takže žádná snaha

Blbý na tom je, že se z týhle soutěže sestupuje. Je fakt, že máme docela velký náskok, ale všechny týmy pod náma se snaží posilovat a sestoupit nechce nikdo. A hrát doma proti Přerovu 2 třetiny bez zájmu si fakt dovolit nemůžeme.

Excalibur

Posts : 495
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/11/2023, 19:56

Kromě cca 6 minut v poslední třetině nás Zubři k ničrmu nepustili,výsledek naprosto zasloužený

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 25/11/2023, 19:30

Lufa napsal:Tvl ... z těch hráčů stříká  laxnost i  jak to mají v píči.

Tak borci jsou vcelku v klidu. Žádná konkurence v kádru svoje mají jistý takže žádná snaha
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 25/11/2023, 18:54

Jakto ze venku se snazime a v Pelhrimove ne? Uz je to uplne evidentni.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 25/11/2023, 18:45

Tvl ... z těch hráčů stříká  laxnost i jak to mají v píči.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Excalibur likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 25/11/2023, 18:15

Lufa napsal:
vn napsal:
ralff napsal:
vn napsal:A jakej styl nám sedí? Vždyť naše hra je tragická dlouhodobě…Přerov přitom má sérii 6 proher, tak nevím koho chceme vážně porážet…

Dopředu jsme poslední zápasy nehráli špatně. Ale dneska nestačíme rychlostí a silou. Rychle nás obsazují a nejsme schopni na to odpovědět. Všimni si, s jakou rychlostí  nás obsazují, když jsme  na puku. To je až úporná obrana.Všude samá hokejka a puk lítá na všechny strany. A zatím není síla to zlomit.   Nevím, ale komentátor na streamu, říkal, že máme v kabině další nemocné...tak jestli tam není nějaký problém.
Problém bude jinde a ne v nemoci, nazval bych to tak, že Přerov prostě víc chce, je tam od nich nasazení a bojovnost. Taky to nejsou mistři světa, ale prostě se narozdíl od nás o ty body rvou…
Takovej pocit z toho mám taky.

Může to být i takhle, to nepopírám.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 25/11/2023, 18:08

Duklacek napsal:Na besedě Béďa říkal, že se na nás nenaučili místní chodit. Já se jim vůbec nedivím. Zápasy v Pelhřimově jsou příšerný, teď jsme tady naposledy snad porazili ten Kolín v prodloužení, absolutně za trest sem jezdit. Obdivuji i ostatní, kteří sem v tomhle marastu jeli
To se nedivím, v Pejru se nikdy hokej na slušný úrovni nehrál takže lidi nemají k tomu sportu až takový vztah.
To je jak v Jihlavě s fotbalem - taky ho nikdy nevzali nějak moc za své, nemá to tu takovu "tradici". A lidi by na něj nechodili ani kdyby tu třeba měla podobný domov Zbrojovka nebo Olomouc.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru