Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+42
Mišák
hcd
krap
olin
Martynez
Burberry
Duklacek
sarkafarka
Luc2as
ondrej.n
Kelt
Raddy007
Thoor93
Mazakis
karel granát
Lázňator
Excalibur
HCDTOM
MichalDJ
lojzavojza
FREDERIK
Siroko
ralff
hadas (admin)
Kolja
AJET0
sz108
Miroslav Tuna
colorado44
Hedgehog
Slezy77
Lufa
pegy18
Vasoj84
MarkusHCD
Jaternička
DUKLIČKA
staříček
vn
miramare83
imbík
Laďa
46 posters

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 25/2/2022, 19:19

karel granát napsal:Každý Rus nese odpovědnost zasvoji vládu, přinejmenším je povinen  proti Putinovi  volit!

Ty budeš asi dobrej demokrat, asi něco jako ten blb z TOP09 co odmítá učit ruské studenty. To je stejný jako to házet na ruské hokejisty či sportovce obecně, že mají mít zákaz všeho. Jistě mnozí jsou proti P., mnozí to radši neřeknou, tak hoďmě kolektivní vinu na všechny. Opravdu radši řešme HCD, protože jako po bombardání to bude vypadat až nám zboří stadion, tak aby byl novej postavenej dřív než stihne Ukrajina obnovit svoji infrastrukturu až skončí válka, mám vaby nebyli rychlejší..
Mimochodem jsem tu četl zmínku o "humanitárním bombardování" Jugoslávie, to mi vždycky vystane na mysli, když vidím dalšího kreténa válčit, to byl tenkrát slušnej úlet a to samý co se děje teď.

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 25/2/2022, 15:25

MichalDJ napsal:
MarkusHCD napsal:Běžte s tím do prdele oba dva,na tomto fóru mě zajímá Dukla a vše kolem ní. Od mlácení prázdné slámy máte vedlejší plac. Zítra hrr na Kozly,není to daleko,což takto idi výjezd po vlastnícch osách?Předloni v Sokolově to bylaa docela paráda.

Presne bezte s timhle do prdele, uz takhle je toho vsude plno
Ok.😉

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 25/2/2022, 15:22

MarkusHCD napsal:Běžte s tím do prdele oba dva,na tomto fóru mě zajímá Dukla a vše kolem ní. Od mlácení prázdné slámy máte vedlejší plac. Zítra hrr na Kozly,není to daleko,což takto idi výjezd po vlastnícch osách?Předloni v Sokolově to bylaa docela paráda.

Presne bezte s timhle do prdele, uz takhle je toho vsude plno

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/2/2022, 15:19

Běžte s tím do prdele oba dva,na tomto fóru mě zajímá Dukla a vše kolem ní. Od mlácení prázdné slámy máte vedlejší plac. Zítra hrr na Kozly,není to daleko,což takto idi výjezd po vlastnícch osách?Předloni v Sokolově to bylaa docela paráda.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 25/2/2022, 14:39

Kolikrát si viděl toho Vencu vožralýho že si dovoluješ tohle napsat ?? Pravděpodobně si to pochytil někde na PŠM, co ? Rolling Eyes

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 25/2/2022, 13:51

ralff napsal:
Laďa napsal:Podle mně víme úplný kulový, co se děje na Ukrajině. Víme akorát to, čím nás krmí mainstreamová média. Stejnou vinu jako Rusko na současném stavu nese NATO a hlavně Amerika, která Ukrajinu rozjebala stejně jako Irák, Afghanistán, Líbii atd. My to stejně nevyřešíme, tak se pojďme raději věnovat hokeji potažmo Dukle. Jinak mládežníci dneska 👍.

Co se děje na Ukrajině vidíme v přímém přenosu. Jen je potřeba sledovat kvalitní zpravodajstí a zpravodaje a ne Ruskou propagandu.  NATO ani Amerika Ukrajinu rozhodně nerozjebali.  A jediná vina, kterou nesou je neschopnost se Putinovi řádně postavit.

Ale souhlasím, tady to nevyřešíme a řešme raději hokej. Smile
Kvalitním zpravodajstvím je myšleno co? Tv Nova, ČT nebo Novinky na Seznamu? Jen samé dezinformace a lži. My vůbec nevíme, o co se tam kope. Když v 90’ američani “osvobozovali” Jugoslávii, tak jim všichni tleskali. A nebyl v tom rozdíl. To byla větší řezničina. Tehdy, když to tam amíci bombardovali, tak řekl vožralej Vašek Flaška, že jde o “humanitární bombardování”.

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 25/2/2022, 13:27

Každý Rus nese odpovědnost zasvoji vládu, přinejmenším je povinen proti Putinovi volit!

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 25/2/2022, 09:30

V televizi uz od nekolika lidi znalych zivota v Rusku zaznelo, ze prumernej Rus ma vymytej mozek od propagandy a je ockovanej vuli Kremlu. Zadny dosavadni sankce tento prumernej obcan nikdy nepocitil a kdyz o nich slysi ve zpravach, tak se jim prej smeje. Dokud nebude nejakym zpusobem otoceno verejny mineni obcanu Ruska, tak si Putin bude delat co chce.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

karel granát and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/2/2022, 09:19

To je právě problém, nejsou schopny se domluvit ani na swiftu. V Rusku se v ulicích už demonstruje a co? Putin už je bůh ví kde tak to je mu zrovna tak u prdele jako sankce, když lidí budou nasrany

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 25/2/2022, 06:09

Protože toho kremelskýho zmrda nezastaví nějaký směšný sankce, těma si vytírá prdel od rána do večera ale může ho sundat vlastní nasranej lid kvůli tomu že nemůžou dělat co chtějí, že přišli kvůli němu o zaměstnání, o peníze,majetek.
Takže i sportovci, bohužel.Je otázkou času než  se rozhodne zabrat pobaltí, protože ví že se Evropa nikdy nedohodne jak proti němu zakročit viz. aktuálně neodstřižení od SWIFT, a že to by je sakra bolelo.
Tolik  k vyjasnění proč bych ruský sportovce vykopal z Evropy.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 24/2/2022, 22:47

Laďa napsal:Podle mně víme úplný kulový, co se děje na Ukrajině. Víme akorát to, čím nás krmí mainstreamová média. Stejnou vinu jako Rusko na současném stavu nese NATO a hlavně Amerika, která Ukrajinu rozjebala stejně jako Irák, Afghanistán, Líbii atd. My to stejně nevyřešíme, tak se pojďme raději věnovat hokeji potažmo Dukle. Jinak mládežníci dneska 👍.

Co se děje na Ukrajině vidíme v přímém přenosu. Jen je potřeba sledovat kvalitní zpravodajstí a zpravodaje a ne Ruskou propagandu. NATO ani Amerika Ukrajinu rozhodně nerozjebali. A jediná vina, kterou nesou je neschopnost se Putinovi řádně postavit.

Ale souhlasím, tady to nevyřešíme a řešme raději hokej. Smile
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

karel granát and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 24/2/2022, 22:40

Podle mně víme úplný kulový, co se děje na Ukrajině. Víme akorát to, čím nás krmí mainstreamová média. Stejnou vinu jako Rusko na současném stavu nese NATO a hlavně Amerika, která Ukrajinu rozjebala stejně jako Irák, Afghanistán, Líbii atd. My to stejně nevyřešíme, tak se pojďme raději věnovat hokeji potažmo Dukle. Jinak mládežníci dneska 👍.

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 24/2/2022, 21:50

Dorost i junci dneska výborně. Jen tak dál Smile
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 24/2/2022, 18:49

imbík napsal:A já myslel, že do háje tady na fóru s politikou. A jak za to můžou sportovci? Notabene působící v cizích zemích? Tohle teda já nevnímám stejně ani se Zárubou nesouhlasím. Spíš majetkově je potřeba, zabrat jim majetky atd... Vyvlastnit je, viz Karlovy Vary tam se říká, že to je ruské město. Přes sankce a majetkové újmy bych šel než trestat sportovce, můj názor.

Přesně tak
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 24/2/2022, 18:43

Lufa napsal:Uvítal bych kdyby VŠECHNY ruský sportovce v republice shromáždili ve vlaku směr Rusko a při nastupování je bez díků  kopli do prdele. Twisted Evil

A to jako proč? Rolling Eyes
Něco jako kolektivní vina neexistuje...
Pokud si myslíš, že jo...tak pošli do Bruselu veškeré svoje úspory, abys zamázl dluhy p.Babiše z dotačních podvodů..
například....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 24/2/2022, 18:27

A já myslel, že do háje tady na fóru s politikou. A jak za to můžou sportovci? Notabene působící v cizích zemích? Tohle teda já nevnímám stejně ani se Zárubou nesouhlasím. Spíš majetkově je potřeba, zabrat jim majetky atd... Vyvlastnit je, viz Karlovy Vary tam se říká, že to je ruské město. Přes sankce a majetkové újmy bych šel než trestat sportovce, můj názor.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 24/2/2022, 18:07

Lufa napsal:Uvítal bych kdyby VŠECHNY ruský sportovce v republice shromáždili ve vlaku směr Rusko a při nastupování je bez díků  kopli do prdele. Twisted Evil
Radeji ne. Ten malej silenec je schopen je vsechny poslat na frontu proti Ukrajine.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 24/2/2022, 17:20

Pešán jde od válu
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 24/2/2022, 17:19

Lufa napsal:Uvítal bych kdyby VŠECHNY ruský sportovce v republice shromáždili ve vlaku směr Rusko a při nastupování je bez díků  kopli do prdele. Twisted Evil
Důvod?

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 24/2/2022, 15:45

Jako Dá svidanja,Maxim?o

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 24/2/2022, 15:18

Jo a jeste neco.Timto skoncil covid.Dneska nikde ani radka

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 24/2/2022, 15:00

Uvítal bych kdyby VŠECHNY ruský sportovce v republice shromáždili ve vlaku směr Rusko a při nastupování je bez díků kopli do prdele. Twisted Evil

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

karel granát, DUKLIČKA and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 24/2/2022, 08:12

vn napsal:Zacinam si myslet, ze to 4. misto by pro nas mohla byt vyhoda vlastne, pokud prejde pres ctvrtfinale…za me jsou hratelnejsi Litomerice, nez Vsetin…

No nevim, staci si vzpomenout, jak jsme se loni nadreli prave s LTM (a to jsou letos jeste silnejsi), a jak nam to slo na Vsetin a i letos to celkem jde... Ale ono je to spis jedno, hlavni je, aby Dukla predvadela hokej adekvatni play off, pokud mozno od zacatku, pak je slusna sance proti kazdymu.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 23/2/2022, 23:18

miramare83 napsal:
Jaternička napsal:To miramare83:

Tak když víš,že vedení klubu de facto zničilo Houšku, tak nám ty svoje tvrzení nějak doložíš?

Pokud opravdu jeho přístup nebyl takový jaký si trenér představoval navidím důvod ho tu držet. Ještě ti to dojebe kabinu.
A tak si tam dnes zajdi se Viktora nebo Bedřicha zeptat jak to bylo.

Nedolozim, ani se ptat nebudu, ale je to muj nazor, mam z toho divnej pocit... Na to mam snad pravo. Kdyz si to prectes dobre, nenapsal jsem ze to tak stoprocentne je, jen ze se mi to nezda, a to je rozdil. Nikomu to ale nevnucuju.

Mluvil jsem s jedním hráčem co odešel, a z trenérů tady byl nadšenej. Já věřím Ujčíkovi ale samozřejmě si taky nemuseli sednout.

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 23/2/2022, 22:23

Zacinam si myslet, ze to 4. misto by pro nas mohla byt vyhoda vlastne, pokud prejde pres ctvrtfinale…za me jsou hratelnejsi Litomerice, nez Vsetin…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 23/2/2022, 22:17

Nejdřív musím pochválit Filipa Eliáše, podle mě dost nedoceněnej obránce. Podává stabilně dobrý výkony.
Matějíček a Peš předvedli výbornej výkon.

A protože ho náš minikotlík nevyvolal, tak to udělám já: Hynek Peš, Hynek Peš, Hynek Peš.

Vzkaz pro naše nejmladší: Čagy, díky za ty naježděný kilometry a tobě Skořápko za nebojácný clonění před brankou.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

ralff, FREDERIK, DUKLIČKA and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 23/2/2022, 21:52

Jaternička napsal:To miramare83:

Tak když víš,že vedení klubu de facto zničilo Houšku, tak nám ty svoje tvrzení nějak doložíš?

Pokud opravdu jeho přístup nebyl takový jaký si trenér představoval navidím důvod ho tu držet. Ještě ti to dojebe kabinu.
A tak si tam dnes zajdi se Viktora nebo Bedřicha zeptat jak to bylo.

Nedolozim, ani se ptat nebudu, ale je to muj nazor, mam z toho divnej pocit... Na to mam snad pravo. Kdyz si to prectes dobre, nenapsal jsem ze to tak stoprocentne je, jen ze se mi to nezda, a to je rozdil. Nikomu to ale nevnucuju.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 23/2/2022, 21:41

Siroko napsal:Myslite si, ze v ostatnich klubech nejsou hraci, ktery se nedostanou do sestavy a pak odejdou? Jen co treba posloucham hokejovej podcast, tak cela rada hracu se tam zminovala o nejakym bodu ve sve kariere, kdy v nejakem klubu nemeli duveru a odesli jinam.

Jo, to je jasny. Jen mi pripada ze v Dukle se tohle stava casteji nez jinde. A i u kluku, kteri pak jinde jsou platni a ani nemusi kvuli cemusi opoustet kabinu...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 23/2/2022, 20:57

V poslednim hokejovym podcastu s Lukasem Buchtou se ho ptali na rozdil mezi etraligou a prvni ligou a jeden z rozdilu videl prave v zakernosti. Tech ruznejch mensich ci vetsich prasarnicek prej oproti chance lize dostane hrac v extralize minimum.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 23/2/2022, 20:14

Vadí mi, že už ani za ty mladý kluky 16ti leté se nenajde nikdo kdo by ty idioty co si mastí ego tím, že sundají kluka o x let mladšího, aby ho srovnal a ukázal,že takhle teda ne.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 23/2/2022, 20:09

Na to v jaké jsme nastoupili sestavě ještě dobrý. Valenta, Rutar, Brož zranění. Ale dali jsme zase dost prostoru mladíkům Peš 0+2, Menšík 0+1 ...

Ale přitom faulu na Peše zatrnulo, to byla slušná rána u hrazení. A Cachnín měl taky namále po té srážce s Kolmannem.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 23/2/2022, 20:03

Body dobrý ale obrana zmatek a wolf žádná jistota dneska laciné goly.

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 23/2/2022, 19:51

Hrozný

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 23/2/2022, 18:48

A Rutar je zranenej

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 23/2/2022, 17:14

Myslite si, ze v ostatnich klubech nejsou hraci, ktery se nedostanou do sestavy a pak odejdou? Jen co treba posloucham hokejovej podcast, tak cela rada hracu se tam zminovala o nejakym bodu ve sve kariere, kdy v nejakem klubu nemeli duveru a odesli jinam.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 23/2/2022, 16:57

To miramare83:

Tak když víš,že vedení klubu de facto zničilo Houšku, tak nám ty svoje tvrzení nějak doložíš?

Pokud opravdu jeho přístup nebyl takový jaký si trenér představoval navidím důvod ho tu držet. Ještě ti to dojebe kabinu.
A tak si tam dnes zajdi se Viktora nebo Bedřicha zeptat jak to bylo.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 23/2/2022, 16:45

Siroko napsal:Co myslite, bude dnes vyprodano?
Ja vim, blbej vtip. 😒

Asi nebude, ale je to skoda, protoze myslim ze Bencle bez milosti vypraskame tak nejmin 2:1 😅

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 23/2/2022, 16:43

Siroko napsal:Vemte si treba Dostalka. Na tutu ligu super strelec, kteryho by chtel mit kazdej trener v teamu. Cim to ale asi bude, ze vlastne nikde nevydrzel dele jak jednu sezonu? Proste jsou opravdu veci, ktery normalni beznej fanousek nevidi. Pokud se teda nedostane k nejakejm zakulisnim informacim.

Jenze Houska neni zdaleka prvni, co z nakych podivnych duvodu v Dukle nevydrzel. Mam pocit, ze v jinych klubech se tohle tak moc nedeje. Takze ja silne podeziram vedeni (jeho charakter, pristup k hracum, vytvorena atmosfera apod.), posledni dobou jejich politice nerozumim, podle me delaji nevhodne tahy...


Naposledy upravil miramare83 dne 23/2/2022, 16:46, celkově upraveno 1 krát

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 23/2/2022, 16:42

ralff napsal:Ad Houška. Na ledě fakt dobrej, ale co je to platný jestli pak má problém s životosprávou nebo odrbává tréninky, nebo cokoli v kabině. Fakt nevím, jen spekuluju.  Ať mi nikdo neříká, že trenéři, hráče kterému to na ledě očividně jde, jen tak tak pro nic za nic drží mimo soupisku. Padlí na hlavu snad nejsou.

Spíš mi to trochu připomíná problémy s Toljem Protasenjou. Ale fakt nevím.
Tak ono je jednodušší napsat že vedení stojí za hovno , nemusí se nad tím tolik přemejšlet Very Happy

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 23/2/2022, 15:06

Vemte si treba Dostalka. Na tutu ligu super strelec, kteryho by chtel mit kazdej trener v teamu. Cim to ale asi bude, ze vlastne nikde nevydrzel dele jak jednu sezonu? Proste jsou opravdu veci, ktery normalni beznej fanousek nevidi. Pokud se teda nedostane k nejakejm zakulisnim informacim.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 23/2/2022, 13:47

Siroko napsal:Co myslite, bude dnes vyprodano?
Ja vim, blbej vtip. 😒

😆😥

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 23/2/2022, 13:24

Ad Houška. Na ledě fakt dobrej, ale co je to platný jestli pak má problém s životosprávou nebo odrbává tréninky, nebo cokoli v kabině. Fakt nevím, jen spekuluju. Ať mi nikdo neříká, že trenéři, hráče kterému to na ledě očividně jde, jen tak tak pro nic za nic drží mimo soupisku. Padlí na hlavu snad nejsou.

Spíš mi to trochu připomíná problémy s Toljem Protasenjou. Ale fakt nevím.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK, Siroko and Kolja like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kolja 23/2/2022, 13:20

Raddy007 napsal:Ano rikali, spatny pristup, nemel to srovnane v hlave

Nevim jak to mel v hlave, ale na lede to bylo dobry... Podle me chytrej hrac, kterej si veri a umi se uz i jako mladej prosadit. Proc tady takovyho mit zejo?🙉 Jeho odchod je jen dalsi z chyb naseho vedeni...[/quote]

Vidim to stejne, spis jestli neni spis chyba pristupu trenera k hracum[/quote]

Hoši neblázněte, přece si tu nenecháme mladého perspektivního hráče, který podával velmi dobrý výkony, a navíc teď když už jsme splnili všechny předsezónní cíle Very Happy [/quote]

Nemůžeš v týmu držet někoho kdo na to sere, jak to vezmou ostatní...

Uvidíme kde se Houska chytne a jak to dopadne s jeho kariérou

Kolja

Posts : 139
Join date : 29. 12. 21

jajirk likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 23/2/2022, 11:46

Ano rikali, spatny pristup, nemel to srovnane v hlave[/quote]

Nevim jak to mel v hlave, ale na lede to bylo dobry... Podle me chytrej hrac, kterej si veri a umi se uz i jako mladej prosadit. Proc tady takovyho mit zejo?🙉 Jeho odchod je jen dalsi z chyb naseho vedeni...[/quote]

Vidim to stejne, spis jestli neni spis chyba pristupu trenera k hracum[/quote]

Hoši neblázněte, přece si tu nenecháme mladého perspektivního hráče, který podával velmi dobrý výkony, a navíc teď když už jsme splnili všechny předsezónní cíle Very Happy

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

vn, MichalDJ and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 23/2/2022, 11:14

Co myslite, bude dnes vyprodano?
Ja vim, blbej vtip. 😒

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 23/2/2022, 11:02

miramare83 napsal:
MichalDJ napsal:
DUKLIČKA napsal:
MichalDJ napsal:Tak vcera jsem absolvoval prohlidku zimaku. Vsem kdo nebyki velmi doporucuju, jednak se podivate tam kam normalne ne a jednak se dozvite mnoho zajimavych veci, ja se treba vcera dozvedel ze  v Dukle uz skoncil Hlouska

A proč skončil to neříkaly?

Ano rikali, spatny pristup, nemel to srovnane v hlave

Nevim jak to mel v hlave, ale na lede to bylo dobry... Podle me chytrej hrac, kterej si veri a umi se uz i jako mladej prosadit. Proc tady takovyho mit zejo?🙉 Jeho odchod je jen dalsi z chyb naseho vedeni...

Vidim to stejne, spis jestli neni spis chyba pristupu trenera k hracum

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 23/2/2022, 10:56

MichalDJ napsal:
DUKLIČKA napsal:
MichalDJ napsal:Tak vcera jsem absolvoval prohlidku zimaku. Vsem kdo nebyki velmi doporucuju, jednak se podivate tam kam normalne ne a jednak se dozvite mnoho zajimavych veci, ja se treba vcera dozvedel ze  v Dukle uz skoncil Hlouska

A proč skončil to neříkaly?

Ano rikali, spatny pristup, nemel to srovnane v hlave

Nevim jak to mel v hlave, ale na lede to bylo dobry... Podle me chytrej hrac, kterej si veri a umi se uz i jako mladej prosadit. Proc tady takovyho mit zejo?🙉 Jeho odchod je jen dalsi z chyb naseho vedeni...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 23/2/2022, 10:47

Lufa napsal:
MichalDJ napsal:Tak vcera jsem absolvoval prohlidku zimaku. Vsem kdo nebyki velmi doporucuju, jednak se podivate tam kam normalne ne a jednak se dozvite mnoho zajimavych veci, ja se treba vcera dozvedel ze  v Dukle uz skoncil Hlouska
Kdo to tam provází ?

Lysy a Stastny

Dalsi perlickou bylo, ze se v pulce sezony chtel vratit Krenzelok, ze sam volal Scerbanovi, ze ma zajem, odchazel pri do Frydku s tim ze se probojuju do Trince, ale kdyz pry zjistil jak to tam funguje tak chtel zpatky, pry to bylo jeho nejhorsi hokejove rozhodnuti odchazet z Jihlavy, Frydek ho nepustil

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 23/2/2022, 10:41

MichalDJ napsal:Tak vcera jsem absolvoval prohlidku zimaku. Vsem kdo nebyki velmi doporucuju, jednak se podivate tam kam normalne ne a jednak se dozvite mnoho zajimavych veci, ja se treba vcera dozvedel ze  v Dukle uz skoncil Hlouska
Kdo to tam provází ?

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru