Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Laďa
Thoor93
Martynez
richmonds
wortyr
jajirk
Burberry
Falk HCD
Luc2as
Siroko
Excalibur
Duklacek
pegy18
Raddy007
MichalDJ
Lufa
Lázňator
FREDERIK
hadas (admin)
ondrej.n
Kelt
Jaternička
MarkusHCD
krap
colorado44
Kolja
DUKLIČKA
imbík
sarkafarka
karel granát
staříček
vn
sz108
ralff
HCDTOM
Vasoj84
miramare83
41 posters

Strana 15 z 20 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/1/2022, 13:35

https://www.idnes.cz/jihlava/zpravy/zimni-stadion-hokej-rekonstrukce-dotace-nsa-investice-risk.A220107_644679_jihlava-zpravy_mv

Tohle bude ještě sranda hoši. Nikdy bych neřekl, že tomu už budu začínat věřit ohledně financování. Bude sranda, že peníze se jakž takž seženou a pak opozice řekne, vyerem se na to Very Happy to už fakt bude totální kocourkov.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 6/1/2022, 20:15

Dorost jede Diskuzní fórum - Stránka 15 1f44c

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 6/1/2022, 19:41

Myslím, že nejvíc jde vidět to že se mužstvu chce nebo nechce na Harkym…ten když maká, tak je to nadprůměrnej hráč, ale když se mu nechce, tak je línej na krok, pořvává po ostatních z lajny něco, nevrací se, dopředu si hraje na machra a nevymyslí nic…to samé platí i u dalších, ale na něm je to to podle mě vidět extrémně.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 6/1/2022, 19:20

No, k těm fans, počet je tady roky stejný a všichni trefí na stadion až s play off a baráží případně.. to jiné nebude, více mě mrzí vulgární nadávky kotle po každé prohře, budiž, výkon není dobrý, ale furt to pro mě není důvod posílat jim z tribun sprostá slova, zvlášť když tam vidím vysíleného Čachyho..
Bohužel si někteří ještě ani neuvědomili, že začala sezóna, proti mančaftům ze spodku jsme to předtím otočili na konci a dělá se, jak jsme vysoko v tabulce, normálně jim zrušit volno a bude se bruslit!!

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Luc2as, vn, FREDERIK and Hedgehog like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/1/2022, 17:06

Burberry napsal:HCDTOM, MichalDJ

Vidíte, a v tomhle já s vámi naprosto souhlasím. Jak už v prvním příspěvku naznačuju, tak konstruktivní kritika na vedení, obzvláště pokud se týká komunikace s fanoušky, je naprosto oprávněná. Čistá, jasná a transparentní komunikace mi též chybí. Rovněž nemám pocit, že jsem jako fanoušek vnímán jako páteř klubu a mrzí mě to. Že je na nás nahlíženo pouze jako na”pilíř příjmu”, jak rád Béďa používá, tak z toho obecně u nás všech pramení taková ta nechuť a žlučovitost.

Jde mi to, že se pak tahle negativita snáší na hráče či trenéry, kteří si dovolím říct, že na to nijak nese*ou. Nevěřím tomu, že by Čagy, Skořápka nebo Ujča snesli v kabině někoho, kdo má výkony své i týmu na banánu. Stejně jako tu umínil sz108, ani já bych nesnesl, kdybych měl pocit, že tam není snaha. Já ale hráčům zápal a bojovnost prostě upřít nemůžu, já jí tam vidím. Že je hráčská kvalita na úrovni mančaftů Sokolova, Prostějova, UDH a proto jsme s nimi bodově rovnako, je bohužel realita.

Díky svojí práci mám možnost cestovat po Evropě a vždy si vybírám termíny, abych to mohl spojit se sportovními utkáními. Například v Německu (i na nižních ligách), je ta sounáležitost fanoušek / klub / město na úplně jiný úrovni a podle toho taky vypadají ty návštěvy. Sportovní klub (nebo i třeba místní divadlo/kulturní scéna) je tam výkladní skříní města a obyvatelé ho berou za svůj. Tady v Jihlavě máme to štěstí, že si s sebou neseme neskutečný množství "artefaktů" jako tradici, historii, poháry, lokální identitu Horácka a Vysočiny, spoustu fanoušků (včetně těch pasivních), ale nikdo s tím na úrovni klubu aktivně nepracuje.    

Proto narážím na to, že si tu vlastně i my fanoušci pod sebou řežeme větev. Prohlášeníma “A mě to už vůbec nebaví, divím se těm, kdo tam ještě chodí.” nebo “Dřív nás jezdila řacha chlapů, teď jedeme 2.” Tak tím si to naopak sami sobě znechujeme, místo toho abychom dělali opak. Jsem z Jihlavy už nějakej pátek pryč a nyní to mám na HZS taky 90 km, ale naopak se snažím ty lidi okolo sebe motivovat a můžu snad troufale říct, že se mi podařilo za těch 20 let několik lidí přivést. Takže je to i trochu o tom, jaký si to uděláme my fanoušci samotní.

Ja nekritizuju, pokládal jsem otázky do placu. Hele sounáležitost tady je, ale jsme malé město, malá země. Těžko najdeš zmiňovaných 1000 a více srdcaru. My, kteří tady píšeme jsme i pres kecy věrní a sledujeme to. Nas má klub "jistý ". Pointa je, že nás, který zvládame pres 20 let účast v téhle lize tolerujeme je málo. Klub musí usilovně pracovat na nových fanoušcich, mladších... přimět diváky přijít a atraktivitou hokeje, prací s lidmi z nich udělat fanoušky/srdcare. Nikdo systematicky lidi neodrazuje, oni se přece sami rozhodli nepřijit, že nemají důvod asi...

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Burberry 6/1/2022, 16:56

HCDTOM, MichalDJ

Vidíte, a v tomhle já s vámi naprosto souhlasím. Jak už v prvním příspěvku naznačuju, tak konstruktivní kritika na vedení, obzvláště pokud se týká komunikace s fanoušky, je naprosto oprávněná. Čistá, jasná a transparentní komunikace mi též chybí. Rovněž nemám pocit, že jsem jako fanoušek vnímán jako páteř klubu a mrzí mě to. Že je na nás nahlíženo pouze jako na”pilíř příjmu”, jak rád Béďa používá, tak z toho obecně u nás všech pramení taková ta nechuť a žlučovitost.

Jde mi to, že se pak tahle negativita snáší na hráče či trenéry, kteří si dovolím říct, že na to nijak nese*ou. Nevěřím tomu, že by Čagy, Skořápka nebo Ujča snesli v kabině někoho, kdo má výkony své i týmu na banánu. Stejně jako tu umínil sz108, ani já bych nesnesl, kdybych měl pocit, že tam není snaha. Já ale hráčům zápal a bojovnost prostě upřít nemůžu, já jí tam vidím. Že je hráčská kvalita na úrovni mančaftů Sokolova, Prostějova, UDH a proto jsme s nimi bodově rovnako, je bohužel realita.

Díky svojí práci mám možnost cestovat po Evropě a vždy si vybírám termíny, abych to mohl spojit se sportovními utkáními. Například v Německu (i na nižních ligách), je ta sounáležitost fanoušek / klub / město na úplně jiný úrovni a podle toho taky vypadají ty návštěvy. Sportovní klub (nebo i třeba místní divadlo/kulturní scéna) je tam výkladní skříní města a obyvatelé ho berou za svůj. Tady v Jihlavě máme to štěstí, že si s sebou neseme neskutečný množství "artefaktů" jako tradici, historii, poháry, lokální identitu Horácka a Vysočiny, spoustu fanoušků (včetně těch pasivních), ale nikdo s tím na úrovni klubu aktivně nepracuje.

Proto narážím na to, že si tu vlastně i my fanoušci pod sebou řežeme větev. Prohlášeníma “A mě to už vůbec nebaví, divím se těm, kdo tam ještě chodí.” nebo “Dřív nás jezdila řacha chlapů, teď jedeme 2.” Tak tím si to naopak sami sobě znechujeme, místo toho abychom dělali opak. Jsem z Jihlavy už nějakej pátek pryč a nyní to mám na HZS taky 90 km, ale naopak se snažím ty lidi okolo sebe motivovat a můžu snad troufale říct, že se mi podařilo za těch 20 let několik lidí přivést. Takže je to i trochu o tom, jaký si to uděláme my fanoušci samotní.

Burberry

Posts : 29
Join date : 12. 02. 20

Siroko and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/1/2022, 14:27

Třinec v karanténě. Myslím, že bude zázrak. Když se sezóna dohraje a OH uskuteční.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 6/1/2022, 14:06

HCDTOM napsal:
Burberry napsal:Šestý porazil čtvrtého! Hanba, ostuda, zvracení v alejích...

Mějme trochu pokoru, proboha. Hraje se tu liga o 18 týmech, hráčská kvalita je rozmělněna napříč všemi kluby a každý poráží každého. Ano, nejsme na to zvyknutí po letech dominancí Kladna, Motoru i Dukly, ale je to tak. O to bude zajímavější play-off.

Ještě si dovolím kopnout do vlastních řad. Kritizují se tu hráči, trenéři i vedení (zde asi občas oprávněně), ale ještě mi tu nezazněla kritika nás fanoušků. Že jsme ale ještě ani jednou nenaplnili limit tisíce diváků? Remcá se tu nad každou prohranou třetinou. Kdo si tu letos pravidelně vyřval na tribuně hlasivky? Kdo něco udělal pro to, aby se na HZS chodilo za lepší atmosférou? Stáhněte si každý do svého svědomí. Ve finále o postup umí fandit každej osel...

Absolutně s tebou nesouhlasím. Myslím s tím, že nepřišlo ani 1000 lidí.  To přece není chyba lidi, obyvatel. Dělá klub dostatek, aby každý 50. občas Jihlavy šel na zimak? Nabízí dostatek propagace? Kvalitní komunikaci? Kvalitní produkt?. Už sakra zapomenme na nějaký srdcarstvi. Na to neslyší fanoušci ani sponzoři. Jako já nemilovat Duklu x let, tak si dám radši netflix a pizzu, takže předpokládám, že běžný člověk k tomu taky inklinuje

Naprostej souhlas, driv jsem se na hokeje tesil, jezdil dve hodiny predem, ted se pred kazdym zapasem premlouvam a rikam si co me tam zase ceka a to nemam z Caslavi na hokej uplne nejbliz, ale zatim drzim a jezdim, ale jak dlouho jeste? kdyz jsem bydlel ve Velmezu, tak nas jezdilo i na prvni ligu 3 auta, ted uz nejezdi nikdo, momentalne nema Dukla potencionalnim fanouskum co nabidnout, cim k hokeji pritahnout, krome tech par srdcaru, kteri jeste chodi, ale i tech ubyva, Marketing vubec nefunguje, vede ho zrzavec kterej ma dalsich pet funkci a zadnou nedela poradne, ono napsat clanek pred zapasem stylem CRTL c  - CTRL v, to vrchol jeho marketingu a lakani lidi na stadion. Ono celkove je to tady od toho sestupu divne, neexistuje tu smerem z klubu zadna sebereflexe, ty jako fanousek chod na stadion, kupuj vstupny, kupuj suvenyry, nakupuj v bufetu ale k nicemu se nevyjadruj, hlavne nic spatneho nerikej na hrace at se chudinky psychicky nesesypou


Naposledy upravil MichalDJ dne 6/1/2022, 15:02, celkově upraveno 2 krát

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

hadas (admin), vn, DUKLIČKA and Raddy007 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/1/2022, 13:54

Burberry napsal:Šestý porazil čtvrtého! Hanba, ostuda, zvracení v alejích...

Mějme trochu pokoru, proboha. Hraje se tu liga o 18 týmech, hráčská kvalita je rozmělněna napříč všemi kluby a každý poráží každého. Ano, nejsme na to zvyknutí po letech dominancí Kladna, Motoru i Dukly, ale je to tak. O to bude zajímavější play-off.

Ještě si dovolím kopnout do vlastních řad. Kritizují se tu hráči, trenéři i vedení (zde asi občas oprávněně), ale ještě mi tu nezazněla kritika nás fanoušků. Že jsme ale ještě ani jednou nenaplnili limit tisíce diváků? Remcá se tu nad každou prohranou třetinou. Kdo si tu letos pravidelně vyřval na tribuně hlasivky? Kdo něco udělal pro to, aby se na HZS chodilo za lepší atmosférou? Stáhněte si každý do svého svědomí. Ve finále o postup umí fandit každej osel...

Absolutně s tebou nesouhlasím. Myslím s tím, že nepřišlo ani 1000 lidí.  To přece není chyba lidi, obyvatel. Dělá klub dostatek, aby každý 50. občas Jihlavy šel na zimak? Nabízí dostatek propagace? Kvalitní komunikaci? Kvalitní produkt?. Už sakra zapomenme na nějaký srdcarstvi. Na to neslyší fanoušci ani sponzoři. Jako já nemilovat Duklu x let, tak si dám radši netflix a pizzu, takže předpokládám, že běžný člověk k tomu taky inklinuje

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 6/1/2022, 13:46

To jsou zase keci, už by jim někdo mohl říct že ty naučený fráze působí trapně celou sezonu.

https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=12896

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/1/2022, 10:23

No osobně si pořád myslím, že postupová parta měla uplně jiný charakter a přístup k zápasům takzvaně o ničem a to je pak formaovalo i směrem k play off a baráži, byl to totiž vítězný mančaft a parta bojovníků.
Loni jsme se tomu přiblížili od patého zápasu proti Liťáku a zase to málem vedlo k úspěchu (nebýt soupeřem Kladno) postoupili by jsme... takže otázka je zda se v tomhle týmu najde podobný duch. Popravdě moc tomu nic nenapovídá, protže loni jsme taky docela dost vyhrávali i v zakaldní části, to letos se vážně nedaří, žádná pořádná serie.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 6/1/2022, 08:26

sz108 napsal:
Burberry napsal:Šestý porazil čtvrtého! Hanba, ostuda, zvracení v alejích...

Mějme trochu pokoru, proboha. Hraje se tu liga o 18 týmech, hráčská kvalita je rozmělněna napříč všemi kluby a každý poráží každého. Ano, nejsme na to zvyknutí po letech dominancí Kladna, Motoru i Dukly, ale je to tak. O to bude zajímavější play-off.

Ještě si dovolím kopnout do vlastních řad. Kritizují se tu hráči, trenéři i vedení (zde asi občas oprávněně), ale ještě mi tu nezazněla kritika nás fanoušků. Že jsme ale ještě ani jednou nenaplnili limit tisíce diváků? Remcá se tu nad každou prohranou třetinou. Kdo si tu letos pravidelně vyřval na tribuně hlasivky? Kdo něco udělal pro to, aby se na HZS chodilo za lepší atmosférou? Stáhněte si každý do svého svědomí. Ve finále o postup umí fandit každej osel...

Já nemám problém, když se prohraje...ale vadí mně, jak hrajeme....žádná snaha, udělat pohyb navíc, vrátit se dozadu i když mám dlouhý střídání - to tam prostě není...
Na hokej bych chodil rád, ale bohužel nepatřím mezi vyvolené, jenž můžou navštěvovat kulturní akce...
ale dlužno dodat, že když vidím nasazení v některých zápasech...joo kdyby se makalo, duněly mantinely a jezdilo se na krev, tak bych unesl i prohru...ale letos mně takovej hráč chybí, jako byl třeba Jiras...takovej buldok, co to dokáže nakopnout, když se až tolik nedaří....
Ostuda není prohrát, ale je ostuda, když se tam vozíme jak na veřejňáku a je nám v podstatě jedno, jak to dopadne...

Jj, Jiras byl na tohle dobrej... I Pekr vzdycky bojoval... Celkove toho oproti loni chybi vic. Kvalitnejsi obranci jako byl Strejcek nebo Cerny, forma Zukova, atd... Proto jsou tam taky minimalne ty 3 tymy, ktery jsou momentalne fakt silnejsi nez my... Zbyva otazka, jestli se tento nas mancaft dokaze o neco zlepsit (aspon v play off), nebo jestli uz tam zadny rezervy nejsou... To se uvidi.
Jinak bych rekl, ze parta spatna nebude a ten tym nakou vuli ma, uz jen proto, kolik jsme ted otocili a vyhrali zapasu az na konci. Sice spis s papirove slabsimi, ale bez tymovosti by se to myslim nepovedlo.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 6/1/2022, 07:58

Burberry napsal:Šestý porazil čtvrtého! Hanba, ostuda, zvracení v alejích...

Mějme trochu pokoru, proboha. Hraje se tu liga o 18 týmech, hráčská kvalita je rozmělněna napříč všemi kluby a každý poráží každého. Ano, nejsme na to zvyknutí po letech dominancí Kladna, Motoru i Dukly, ale je to tak. O to bude zajímavější play-off.

Ještě si dovolím kopnout do vlastních řad. Kritizují se tu hráči, trenéři i vedení (zde asi občas oprávněně), ale ještě mi tu nezazněla kritika nás fanoušků. Že jsme ale ještě ani jednou nenaplnili limit tisíce diváků? Remcá se tu nad každou prohranou třetinou. Kdo si tu letos pravidelně vyřval na tribuně hlasivky? Kdo něco udělal pro to, aby se na HZS chodilo za lepší atmosférou? Stáhněte si každý do svého svědomí. Ve finále o postup umí fandit každej osel...

Já nemám problém, když se prohraje...ale vadí mně, jak hrajeme....žádná snaha, udělat pohyb navíc, vrátit se dozadu i když mám dlouhý střídání - to tam prostě není...
Na hokej bych chodil rád, ale bohužel nepatřím mezi vyvolené, jenž můžou navštěvovat kulturní akce...
ale dlužno dodat, že když vidím nasazení v některých zápasech...joo kdyby se makalo, duněly mantinely a jezdilo se na krev, tak bych unesl i prohru...ale letos mně takovej hráč chybí, jako byl třeba Jiras...takovej buldok, co to dokáže nakopnout, když se až tolik nedaří....
Ostuda není prohrát, ale je ostuda, když se tam vozíme jak na veřejňáku a je nám v podstatě jedno, jak to dopadne...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 6/1/2022, 07:00

Burberry napsal:Šestý porazil čtvrtého! Hanba, ostuda, zvracení v alejích...

Mějme trochu pokoru, proboha. Hraje se tu liga o 18 týmech, hráčská kvalita je rozmělněna napříč všemi kluby a každý poráží každého. Ano, nejsme na to zvyknutí po letech dominancí Kladna, Motoru i Dukly, ale je to tak. O to bude zajímavější play-off.

Ještě si dovolím kopnout do vlastních řad. Kritizují se tu hráči, trenéři i vedení (zde asi občas oprávněně), ale ještě mi tu nezazněla kritika nás fanoušků. Že jsme ale ještě ani jednou nenaplnili limit tisíce diváků? Remcá se tu nad každou prohranou třetinou. Kdo si tu letos pravidelně vyřval na tribuně hlasivky? Kdo něco udělal pro to, aby se na HZS chodilo za lepší atmosférou? Stáhněte si každý do svého svědomí. Ve finále o postup umí fandit každej osel...

Za mě: Doma mimo 2 zápasů kdy jsem ležel v posteli jsem byl vždy ale většinou jsem jenom nadával.
Venku 4* výhra.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Burberry 5/1/2022, 23:14

Šestý porazil čtvrtého! Hanba, ostuda, zvracení v alejích...

Mějme trochu pokoru, proboha. Hraje se tu liga o 18 týmech, hráčská kvalita je rozmělněna napříč všemi kluby a každý poráží každého. Ano, nejsme na to zvyknutí po letech dominancí Kladna, Motoru i Dukly, ale je to tak. O to bude zajímavější play-off.

Ještě si dovolím kopnout do vlastních řad. Kritizují se tu hráči, trenéři i vedení (zde asi občas oprávněně), ale ještě mi tu nezazněla kritika nás fanoušků. Že jsme ale ještě ani jednou nenaplnili limit tisíce diváků? Remcá se tu nad každou prohranou třetinou. Kdo si tu letos pravidelně vyřval na tribuně hlasivky? Kdo něco udělal pro to, aby se na HZS chodilo za lepší atmosférou? Stáhněte si každý do svého svědomí. Ve finále o postup umí fandit každej osel...

Burberry

Posts : 29
Join date : 12. 02. 20

Luc2as, karel granát, ralff, Siroko and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/1/2022, 22:21

No přijel jsem z florbalu a vidím zase tohle 😱 já se ani rozčilovat nebudu.
Jen kdyby Ujča měl autoritu, tak zruší dvoudenní volno naplánované. Ale ono se nestane nic. Tohle je ostuda a doufám, že prohra Jihlavy a ve stejném kole i Vsetína už po druhé v dohledné době je jen náhoda 😱

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

pegy18 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 5/1/2022, 22:10

No mám takový neblahý tušení ,že začíná velká série porážek , doufám že se mýlím .a omluvím se jestli to tak nebude.

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Falk HCD

Příspěvek pro Falk HCD 5/1/2022, 22:08

Kádr - až na malé výjimky průměr, rozpočet - průměr, motivace - podprůměr, což přesně odpovídá realitě. Nadšení a entuziasmus mohou mít ještě tak děti a mládež, ale ne průměrní hráči chance ligy v podmínkách průměrného klubu. A o tom to je...( i když motivačně by to mělo fungovat vzhledem k tomu, že zejména ti mladší hráči hrají i o svoji budoucnost, ale možná na víc nemají nebo jim to takto stačí ). Ale jedna pozitivní zpráva by se dnes možná našla. Dle seznam.cz ( pokud to můžeme brát jako věrohodný zdroj ), je fakt, že jsme splnili podmínky pro dotaci na 300 mega na novou arénu. Ale zda ji dostaneme, to tam samozřejmě nevíme.

Falk HCD

Posts : 40
Join date : 15. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 5/1/2022, 22:05

Dneska prostě ostuda. Nedá se nic dělat, je to hodně hořká pilulka, kterou je potřeba překousnout a jít dál. Ikdyž máme jen dvě prohry z posledních 8 zápasů, tak je potřeba se probrat, pač ten herní projev není dobrej.

Snad tu pauzu teď dobře tréninkově zužitkujeme. Vsetín, Poruba, Přerov, Vrchlabí, Slavia, Třebíč to je těžký jízdní řád...kor v současné formě.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

colorado44 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sarkafarka 5/1/2022, 21:34

HCDTOM napsal:V play off to jiný bude, to buďte v klidu. Bez ironie, ale to není to, co řeším já. Asi uhrajeme i hodně. Jenže na postup nikdo z téhle ligy nemá nárok. A bohužel mě mrzí, že už si na to všichni pomalu zvykame...

Jo to souhlasím, bez nároku na postup Diskuzní fórum - Stránka 15 1f44d

sarkafarka

Posts : 32
Join date : 08. 12. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 5/1/2022, 21:30

V play off to jiný bude, to buďte v klidu. Bez ironie, ale to není to, co řeším já. Asi uhrajeme i hodně. Jenže na postup nikdo z téhle ligy nemá nárok. A bohužel mě mrzí, že už si na to všichni pomalu zvykame...

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 5/1/2022, 21:24

Tak to se ti asi zdálo a probudil ses s rukou v nočníku.hahahaha

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sarkafarka 5/1/2022, 21:13

DUKLIČKA napsal:To budou hrát karty? Nebo jaký trumfy?

Než se soupeř vzpamatuje, tak bude prohrávat 3:0 na zápasy a ten 4tý nějak došmrdláme Very Happy

sarkafarka

Posts : 32
Join date : 08. 12. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 5/1/2022, 21:10

Náš trenérský štáb je bohužel do slova a do písmene stejný, co se týče zaujetí pro hokej, jako ten Kladenský. Proto to vypadá jak to vypadá. S trenérem co má 60 minut založený ruce to nikam mužstvo nemůže dotáhnout. Nebo se Viktor boji zvýšit hlas, aby náhodou ty slečinky neurazil? Já když hrál tenkrát v žakách , a oslabil jsem tým, tak jsem od pana trenéra dostal přes hubu.. táta mu ještě poděkoval.. holt je jiná doba.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

FREDERIK, DUKLIČKA and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 5/1/2022, 21:10

Chce se mi blejt.
Pokud budem hrát play-off a nedojde k radikální změně, vyndá nás první soupeř.
Kdyby jezdili po zadku, neřeknu ani slovo.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/1/2022, 21:10

To budou hrát karty? Nebo jaký trumfy?

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 5/1/2022, 21:07

sarkafarka napsal:
sz108 napsal:Tak k dnešnímu zápasu se mně nechce ani nic moc říkat...
standartní výkon z posledních zápasů...na papírové draky a spol. to stačilo...dneska už ne...
je smutný, že hrajeme hovno a nikdo s tím nic nedělá...nějaký zamíchání sestavou?? to neexistuje...
utěšujeme se bodama, ale že ta hra je na blití...to ti trenéři nevidí??

jak píše Jaternička...můžou se zastavit v Krušovicích...ale jako lepší cíl cesty bych zvolil nějaký hornické muzeum, či přímo nějakou šachtu a tam si můžou vyzvednout fáračky...montérky jsou málo, tady je potřeba už tvrdší kalibr...tenhle tým je naprosto bez zájmu a měli by se vzpamatovat, dokud je ještě čas...

To jen matou soupeře, v PO to bude jinej cvrkot, až vytáhnou trumfy Very Happy Very Happy Very Happy

to bude takovej cvrkot, že si někteří ani nevšimnou, že začlo play-off a bude po sezoně Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sarkafarka 5/1/2022, 21:05

sz108 napsal:Tak k dnešnímu zápasu se mně nechce ani nic moc říkat...
standartní výkon z posledních zápasů...na papírové draky a spol. to stačilo...dneska už ne...
je smutný, že hrajeme hovno a nikdo s tím nic nedělá...nějaký zamíchání sestavou?? to neexistuje...
utěšujeme se bodama, ale že ta hra je na blití...to ti trenéři nevidí??

jak píše Jaternička...můžou se zastavit v Krušovicích...ale jako lepší cíl cesty bych zvolil nějaký hornické muzeum, či přímo nějakou šachtu a tam si můžou vyzvednout fáračky...montérky jsou málo, tady je potřeba už tvrdší kalibr...tenhle tým je naprosto bez zájmu a měli by se vzpamatovat, dokud je ještě čas...

To jen matou soupeře, v PO to bude jinej cvrkot, až vytáhnou trumfy Very Happy Very Happy Very Happy

sarkafarka

Posts : 32
Join date : 08. 12. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 5/1/2022, 21:01

Tak k dnešnímu zápasu se mně nechce ani nic moc říkat...
standartní výkon z posledních zápasů...na papírové draky a spol. to stačilo...dneska už ne...
je smutný, že hrajeme hovno a nikdo s tím nic nedělá...nějaký zamíchání sestavou?? to neexistuje...
utěšujeme se bodama, ale že ta hra je na blití...to ti trenéři nevidí??

jak píše Jaternička...můžou se zastavit v Krušovicích...ale jako lepší cíl cesty bych zvolil nějaký hornické muzeum, či přímo nějakou šachtu a tam si můžou vyzvednout fáračky...montérky jsou málo, tady je potřeba už tvrdší kalibr...tenhle tým je naprosto bez zájmu a měli by se vzpamatovat, dokud je ještě čas...

a jedna věc, co mě zajímá...jak to je s Máchou?? dneska rozumím, proč nehrál...včera byl za juniory Olomouce...ale ty předchozí zápasy??...to jsme měli tak nutnou potřebu ho brát Šumperku, aby u nás ani nedostal šanci??
to mě mrzí vůči němu...mohl hrát doma, tam kde vyrostl...a my ho stáhneme k sobě a přitom ho ani nestavíme??...
a další věc....co ten Rusák kurva?...už je to nějakej tejden, co psali, že to vyřídili, tak kde je??...to viděl nějaký naše zápasy a radši ani nepřijel??...upřímně - nedivil bych se mu...


Naposledy upravil sz108 dne 5/1/2022, 21:06, celkově upraveno 1 krát

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 5/1/2022, 20:54

a proč nehraje ten rusák , proč to v dukle vždycky tak dlouho všechno trvá ?,? protože v tom vedení asi taky moc se nesnaží.

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 5/1/2022, 20:51

staříček napsal:Ted mi řekněte na co tihle lemplové potřebujou novou halu , nasrat , postavil bych jim oplechovanou stodolu a když by jim byla zima aspon by se hejbali aby se zahřáli, někdo tu říká že mají hrát mladí ,ale co tam předvádějí ,lítaj tam jak pošuci a gola dají jenom náhodou a mimo čachoty a skořápky a havranka  a mareše samej lempl,

Tihle lemplove v ní hrát nebudou , alespoň doufám 😁🤮🙄

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

DUKLIČKA and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 5/1/2022, 20:48

Ted mi řekněte na co tihle lemplové potřebujou novou halu , nasrat , postavil bych jim oplechovanou stodolu a když by jim byla zima aspon by se hejbali aby se zahřáli, někdo tu říká že mají hrát mladí ,ale co tam předvádějí ,lítaj tam jak pošuci a gola dají jenom náhodou a mimo čachoty a skořápky a havranka a mareše samej lempl,

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 5/1/2022, 20:47

Přemýšlím jak zhodnotit ten dnešní zájezd do Sokolova. Štreka přes celou republiku. Výkon odpovídá zájmu. Tak jestli se po cestě zpět zastaví v Krušovicích tak asi to by mohl být cíl dnešního výletu.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 5/1/2022, 20:15

Ano většinu sezóny je ten projev stylem “nám to je jedno”
A tady potom krásně vidíme rozdíl mezi zbytek a Skořápkou s Čachym, protože ti dva jsou vidět, i když zbytek ne😉

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 5/1/2022, 20:13

Me ani tak nestve dnesni prohra, ale spis to, ze blbe uz hrajeme dlouho, jen to s temi outsidery nebylo tolik videt na bodech…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 5/1/2022, 20:10

Jak tady probihala debata, jestli a kterej tym by nas mohl v play off 4x dat, tak po dnesku me napada zrovna Sokolov... Dvakrat ze tri zapasu uz nas klepli. Daji Neuzila do brany a konecna...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK, MichalDJ and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/1/2022, 20:10

A kdy jsme nekoho naposled vylozene prehrali?Si teda nepamatuju.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 5/1/2022, 20:09

DUKLIČKA napsal:Je to ostuda.Bedrich stejne rekne ze tomu tymu veri.Zrzatej rekne a jak to na konec dopadlo.Jenze minuly rok byl ten tym  vo 4 levly nekde jinde.Tak ze Bedrichu letos asi ne.A ten zrzatej me na ty stridacce neskutecne vytaci.

No me taky

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 5/1/2022, 20:07

"Tak nám se dnešní zápas vůbec nepovedl,tudíž není co hodnotit"

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 5/1/2022, 20:06

Mno, ten hrál kdysi za nás, tady ten pán😁

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/1/2022, 20:05

Je to ostuda.Bedrich stejne rekne ze tomu tymu veri.Zrzatej rekne a jak to na konec dopadlo.Jenze minuly rok byl ten tym vo 4 levly nekde jinde.Tak ze Bedrichu letos asi ne.A ten zrzatej me na ty stridacce neskutecne vytaci.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 5/1/2022, 20:03

DUKLIČKA napsal:Když jsem jezdil do Berouna tak jsem si myslel ze uz nic horšiho me potkat uz nemuze.A ejhle.

Tady mají alespoň dvě tribuny,to čumění do zdi mě sralo, i když to bylo alepoť blíž

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 5/1/2022, 20:00

Je to bída a někdo tu měl pravdu, když říkal, že jsou bez zájmu… totálně a nejenom dneska, potřebovali bychom na střídačce Prospala, kterej by je za stavu 2:0 zjebal takovým způsobem, že by to v 25. minutě bylo 2:2… Ujčík je na střídačce bez emocí chladnej

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 5/1/2022, 19:59

Alespoň ten poslední gól,aby měl Aušus tam nahoře rdost,prosím

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/1/2022, 19:52

Když jsem jezdil do Berouna tak jsem si myslel ze uz nic horšiho me potkat uz nemuze.A ejhle.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 5/1/2022, 19:49

MarkusHCD napsal:
MichalDJ napsal:
miramare83 napsal:Ale zajimala by me jedna vec - nevite nekdo (s jistotou) jestli tohle forum nekdo z tymu cte? Napr. treneri? Smile

Urcite ho prolejza Lysej, me uz poslal mail abych se vyjadroval slusne smerem ke klubu, zajimalo by me kde na me ten mail vzal

Pokudjsi měl registraci na starém ofi foru či v sekci Ptejte se,je to jasné

Tak to pak vse vysvetluje, tak hlavne ze nestihal procitat ofiko forum

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 5/1/2022, 19:48

MichalDJ napsal:
miramare83 napsal:Ale zajimala by me jedna vec - nevite nekdo (s jistotou) jestli tohle forum nekdo z tymu cte? Napr. treneri? Smile

Urcite ho prolejza Lysej, me uz poslal mail abych se vyjadroval slusne smerem ke klubu, zajimalo by me kde na me ten mail vzal

Pokudjsi měl registraci na starém ofi foru či v sekci Ptejte se,je to jasné

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 5/1/2022, 19:45

miramare83 napsal:Ale zajimala by me jedna vec - nevite nekdo (s jistotou) jestli tohle forum nekdo z tymu cte? Napr. treneri? Smile

Urcite ho prolejza Lysej, me uz poslal mail abych se vyjadroval slusne smerem ke klubu, zajimalo by me kde na me ten mail vzal

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/1/2022, 19:44

Zrzatej určite🤣

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 5/1/2022, 19:43

Na druhou stranu jednu výhru ze sudetského tripu dovezeme

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 20 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru