Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+49
staříček
Lucke
HCDTOM
Ryben
DUKLIČKA
Lázňator
Laďa
ralff
colorado44
Janosik
Kelt
maggycc
vakoz
Martynez
Hedgehog
sz108
Siroko
Karlos
kačerdonaldino
Geofree
DuklakHCD
Jan Fiala
olin
krap
Falk HCD
sam68
Ujo
karel granát
Chytry Clovek
Kuba
arthur
P13etr
FREDERIK
Beny
Hhs23
kolatyr
HCD13
Jarda0619
medaji
Luc2as
PUCMAN
vn
Matisek
Mirec
Excalibur
imbík
MATYS
hadas (admin)
Cipek
53 posters

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 2/10/2019, 18:54

Je to sice pěkný, ale malý, 5600 diváků je málo. V budoucnu toho budou litovat. Cool Cool

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 2/10/2019, 18:38

To nemůže projít,protože je projektováno pouze 33 skyboxů, na 4 zastupitele by se nedostalo Very Happy

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/10/2019, 18:28

Tak pěkný to je, ale jestli se toho dožiju? To zase budou vyhozený peníze, protože nakonec na tu částku ruku zase nezvednou...
https://www.jihlava.cz/architektonicka-soutez/d-532139?fbclid=IwAR327NrXJMmRoyiwm9kDpuYdiqBPcHVWgoIrFCurbZYkbY4N8vIyAx4NEZ0
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 2/10/2019, 18:10

Dneska jedu z Brna a říkám si ty vole po ty dálnici v protisměru nic nejede o kousek dál už to drhlo i nám a v protisměru v tom omezení najebal polskej kamion do slovenského kamionu. O kousek dál tam už stál Slavistickej autobus kterej už neměl šanci sjet z dálnice.
Ještě že ti naši vyrazili dřív jinak tam stojí taky.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 2/10/2019, 18:09


To teda...
Copak D1, to je o život. Nedávno jsem jel Břeclav - Brno - Jihlava a to je peklo. Lidi jezdí jak jantaři, ve zúženích se cpou vedle kamionu s velkým SUV nebo dodávkou. Lepší je snad jet po starý na Znojmo a pak do Jihlavy.

Tak jsem dneska zvědav. Dám si panáka na Káju a budu fandit.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 2/10/2019, 17:55


MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/10/2019, 17:45

Míra Svoboda v kabině Dukly dnes.... Je to zvláštní někomu stačí rok a udělá si určitý vztah ke klubu a někomu nestačí ani celé dětství plus pár sezón v dospělých.....
No nic, snad z toho dneska neco kapne, přeci jen hrajeme na ledě prvního....
RIP Karlu Gottovi, jeden z mála národních borců co národ spojoval... 😉

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 2/10/2019, 17:33


MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 2/10/2019, 17:02

liga farmarskych tymu podle me neni dobra volba..vlastne podobna situace byla ve fotbale a tam se zase ta soutez zrusila
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 2/10/2019, 14:15

Zavedení samostatné ligy farem by našemu hokeji rozhodně prospělo. Z naší pseudoprofesionální soutěže by zmizelo 6 mužstev, které mají za úkol obehrávat extraligistům hráče. Ubylo by nudných zápasů bez náboje, zvýšila by se soutěživost. Problém je, že toto APK v životě neschválí,těm je nějaká úroveň u p.dele, jde jim pouze o prachy, extraligisti by navíc remcali, že jejich hráčům (ať už těm, kteří se nevejdou do sestavy nebo rozehrávajícím se po zranění)zápasy s Benátkami, Kadaněmi a spol. nic nedají, jim vyhovuje, že alepoň v zápasy s Motorem, Vsetínem,námi,Prostějovem a Přerovem odehrají trochu v tempu a vybičují se k lepším výkonům. ČR není tak bohatá země, aby uživila 30 plně profesionálních týmů. Taky jsem zastáncem modelu 10 + 10, max. 12 + 12, ale to je v současné době naprostá utopie.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 2/10/2019, 13:08

to se resilo mnohokrat ..dbe souteze po 12 tymech plus pravidlo a nasazovani junioru..
jenze kroky co dela vedeni svazu jen ukazuje ze ty lidi ziji v jinem svete
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 2/10/2019, 12:22

Radsi at nic nedelaj nebo to poserou jeste vic jak to je.. Jen sestupovou metodou zuuzit ten nas prales...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 2/10/2019, 11:14

Ono by to chtělo celkovou reorganizaci soutěží extraligou počínaje a mládeží konče. To co je, už přestává fungovat.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty hcdtom

Příspěvek pro richmonds 2/10/2019, 11:11

v tom s tebou nesouhlasím, podívej se třeba na fotbal, tam jsou profi i v nějakých krajských soutěžích...navíc, hned po juniorech by skončilo spousta hráčů najednou protože dávat práci+hokej zodpovědně by nedali. Navíc každý je v tom věku jinak vyspělý takže tím zabiješ i talenty, kteří jen potřebují ještě nějaký rok až tři aby se rozvinuli...nemluvě o sportovním hledisku, vytratila by se nějaká soutěživost, která věci posouvá kupředu. Takže, zúžit OBĚ soutěže ano, tím zvýšit konkurenční prostředí, ale nařídit někomu, že musí být amatérský klub bez ambicí je zhůvěřilost...
Navíc, i ti farmáři by byli profesionálové, jen by jim nešlo o týmový výsledek, ale o svůj úspěch=dostat se do áčka.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 2/10/2019, 09:21

Kdo sledujete DF tady i to oficialni, tak asi znáte muj nazor na tuhle ligu. Poloamaterská, že naše země nemá dostatek dobrých hráču na dvě profi soutěže a jsem tady jediný se dá říct a to tak bude i u názoru na Pešana asi. Já s ním souhlasím. Chance liga je liga úplně zbytečná, nemá to úroveň, která dál klesá. Hráči si hrají na mistry světa a nic to nepřínáší, jsou tady staří, kteří na ELH nemají, ale vzhledem k nízké kvalitě chance ligy si to uhrají a vydělávají si slušné peníze, nic je nenutí dokázat, že by i na ELH měli. Přesně tito hráčí by měli skončit s profi hokejem = nehraješ extraligu nebudeš v profesionální soutěži. Kromě 4 klubů tady nikdo nemá ambice a prostě hraje sezonu za sezonou jen tak, hráči si vydělají peníze, jsme 6,7,8,9,10... místě všechno jedno, to neprinese hokeji nic. Návštěvnost je nízka, lidi to nebaví, zápasy se hrají podle rozpisu jen tak. Ustí vs Benátk, Frýdek neco. vsechny tyhle kombinace zápasů jsou úplně o ničem, to by si mohli střihnout a tomu zapsat body.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro maggycc 2/10/2019, 08:03

Tak dnes věřím ve výhru! 2:3 mi bude stačit...

maggycc

Posts : 15
Join date : 28. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 2/10/2019, 07:56

Mladez sama prohra tak hlavne ze mame akademii a vysledky jsou k placi. bohuzel pak nemame odkud brat pri doplnovani A tymu
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 1/10/2019, 23:18

Určitě to v Porubě bude těžký, ale pokud navážeme na naší hru s Chomutovem, tak nemám strach :-) Já bych to viděl tak na 2:3pp
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 1/10/2019, 21:50

Zítra Poruba. 0:3 Jak tipujete vy?

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 1/10/2019, 17:09

Přijde mi že Pešán je zcela mimo mísu.
A to jsem ho chválil za pokrokové myšlení, teď to vypadá že chce slepě okopírovat model NHL.
Založit ligu pro farmy? To jako fakt?
Se zbláznil.
Hoďte na něj síť a do klece s ním.
Kdo by to proboha hrál, bylo by to jen další ředění už tak nízké kvality.
To už je vidět na lize juniorů.
Že to vidí v Benátkách no jasně, těm na výsledcích nezáleží, nechtějí postoupit a jsou na Liberecké výplatní listině.
S tím to přístupem už jen čekám kdy začnou zase ty keci o uzavření ELH.



HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/10/2019, 16:14

Tak at se zavede pravidlo ktere by tohle vyresilo. Staci mit v kazdem zapase urcity pocet junioru a je to.
Neni potreba nejaka liga farem. To s trochou nadsazky plni juniorska liga.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 1/10/2019, 12:21

S Werbikem souhlas, byl to podel ktery trval 5minut za Zlin a pak kluk smutne koukal...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/10/2019, 12:18

Vn: Proč si potom Benátky na novou sezónu angažovali Radka Dudu prosím pěkně 40 letého.... v Litaku je kapitán Pavlas 37 let? 😂 Však těmhle klubům o nic nejde proč tam nehrajou kluci max do 25 let? Když spadnout nemůžou a postupovat nebudou.... no to už pan Pesan neřekne.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/10/2019, 11:57

Právě, že Werbik chtěl hrát tady, do Zlína se mu nechtělo, tak Zlín udělal tuhle botu.... Proto tam letos nezůstal a šel hrát do Vítkovic, kdyby mu neklaply Vitky, byl by tady..

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 1/10/2019, 11:56


vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 1/10/2019, 11:40

Souhlasím s tím, že Werbik tu hrál dlouho a parádně, ale proč?
Protože nechtěl hrát za Zlín tak ho tu nechali hrát a on pak zaujal Vítkovice.
Zlín pak nutně ba co přímo existenčně potřeboval aby odehrál 5 minut načež  ho už dál nevyužíval.
To mi nepřijde zrovna košer.
A půjčovat hráče do ELH?
Třeba tam pak budou chtít zůstat v případě že uspějí (viz. Budějky loni s Třincem) a nebo vypadnou ze zápasového  tempa, když se dařit nebude.
Ten kádr tak široký zas nemáme.
Něco jiného by bylo kdyby tu zůstal Honzík.

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/9/2019, 21:12

V žádném případě nikoho nikam nepůjčovat. Nejsme v pozici někoho někam půjčovat jen tak to za prvé, za druhé člověk by si myslel, že loni s námi ELH kluby vy...... dostatečně a ono ne. Viz Litvínov se Segem, Olomouc s Brožem, Zlín s Werbikem kterého schválně nasadili do jednoho zapasu cca na 6 minut , aby za nás už nemohl hrát. Čagy tam odehrál jen 3 zapasy vinou zranění v Brně, kdy ho krosčekem poslali na mantinel... nicméně pak tam odehrál pár zápasů Anděl, nebo Hrničko, jako vděk přišlo vysmati se nám z výše zmiňovaným Werbikem. Jen ať se z toho Zlín vyhrabe sám, loni nám proti Kladnu nepomohli, tak ať se teď proti Kladnu hrabou sami..... 😉 Nebo si sáhnou do Poruby pro gólmana....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 30/9/2019, 20:45

Obránce by se hodil,to každopádně,třeba tajná zbraň na nájezdy Martin Hamrlík,ale nejsem si jistý,zda by svůj legendární nájezd vykroutil i na našem úzkém ledě.Opakuji,že momentálně bychom nemuseli tlačit na pilu a hned chtít kus za kus.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Chytry Clovek 30/9/2019, 20:29

sz108 napsal:
Chytry Clovek napsal:
Jaternička napsal:za me teda bych jim nepomahal  ..staci si vzpomenout jak s nama **** s Werbikem pred PO vloni

Mno vyjebali... Werbik u nás hrál 34 zápasů a výměnou za to chtěl zlín Čachotského, který tam odehrál TŘI zápasy.... Navíc Werbika si Zlín stáhnul až před finišem sezony, kdy tam měl zraněné. Opravdu mne "vyjebání" připadá dost jinak. Třeba Litvínov, ten s námi celkem vyjebal, ale Zlín ne. Navíc si troufnu říct, že jsme teď v mnohem komfortnější vyjednávací pozici. Takže za mne bych jim třeba Brože nebo Švéda určitě výměnou za obránce půjčil.


No podle mě s námi slušně zametli. Před sérií s Kladnem si stáhli Werbika, odehrál jediný zápas ve 4.lajně(určitě tam nemohl nastoupit nějaký junior), čímž nám ho stopli na celý zbytek play-off...
Holt Jarda Jágr brnkl Hostákovi a ten mu jakožto panu nedotknutelnému milerád vyhověl Very Happy

Ale jednoho z gólmanů bych jim za námi stanovených podmínek(možnost si ho kdykoliv stáhnout zpět, zajímavá finanční kompenzace, případně hráčská) klidně půjčil. Brož/Lundstrom se aspoň dostanou do tempa + Chaloupek získá zkušenosti.

Tak to tak klidně být mohlo, nicméně ten poměr odehraných zápasů zde a Čagyho tam hovoří výrazně v náš prospěch. A pokud si vzpomínám, tak poté, co se Čachotský vrátil do dukly ze Zlína, si mohli Werbika stáhnout kdykoliv se jim zachtělo. A oni ho tady nechali téměř až do konce sezony. Pořád si myslím, že jsme na tom vydělali mnohem více my než Zlín. Samozřejmě ten úplný závěr mohl být trošku jiný.... Totéž ale bylo rok předtím s Dostálkem.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/9/2019, 20:20

presne jak pise sz
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 30/9/2019, 20:10

Chytry Clovek napsal:
Jaternička napsal:za me teda bych jim nepomahal  ..staci si vzpomenout jak s nama **** s Werbikem pred PO vloni

Mno vyjebali... Werbik u nás hrál 34 zápasů a výměnou za to chtěl zlín Čachotského, který tam odehrál TŘI zápasy.... Navíc Werbika si Zlín stáhnul až před finišem sezony, kdy tam měl zraněné. Opravdu mne "vyjebání" připadá dost jinak. Třeba Litvínov, ten s námi celkem vyjebal, ale Zlín ne. Navíc si troufnu říct, že jsme teď v mnohem komfortnější vyjednávací pozici. Takže za mne bych jim třeba Brože nebo Švéda určitě výměnou za obránce půjčil.


No podle mě s námi slušně zametli. Před sérií s Kladnem si stáhli Werbika, odehrál jediný zápas ve 4.lajně(určitě tam nemohl nastoupit nějaký junior), čímž nám ho stopli na celý zbytek play-off...
Holt Jarda Jágr brnkl Hostákovi a ten mu jakožto panu nedotknutelnému milerád vyhověl Very Happy

Ale jednoho z gólmanů bych jim za námi stanovených podmínek(možnost si ho kdykoliv stáhnout zpět, zajímavá finanční kompenzace, případně hráčská) klidně půjčil. Brož/Lundstrom se aspoň dostanou do tempa + Chaloupek získá zkušenosti.

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Chytry Clovek 30/9/2019, 19:59

Jaternička napsal:za me teda bych jim nepomahal  ..staci si vzpomenout jak s nama **** s Werbikem pred PO vloni

Mno vyjebali... Werbik u nás hrál 34 zápasů a výměnou za to chtěl zlín Čachotského, který tam odehrál TŘI zápasy.... Navíc Werbika si Zlín stáhnul až před finišem sezony, kdy tam měl zraněné. Opravdu mne "vyjebání" připadá dost jinak. Třeba Litvínov, ten s námi celkem vyjebal, ale Zlín ne. Navíc si troufnu říct, že jsme teď v mnohem komfortnější vyjednávací pozici. Takže za mne bych jim třeba Brože nebo Švéda určitě výměnou za obránce půjčil.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 30/9/2019, 18:50

Tak aspoň vím, že to není ticketportálem..
Na fotbale se mi minule zase stalo, že mi borec pípl permici a čtečka mu hlásila, že se stejnou někdo prošel 15 minut předtím...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/9/2019, 18:39

Podobnou vec mi dela permice kdyz se vracim jinym vchodem nez kterym jsem odesel
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 30/9/2019, 18:02

Jinak se mi stala zajímavá věc. Po druhé přestávce se vracím vchodem od vysoké školy a vstupenka z ticketportálu zahlásila "neplatná vstupenka". Tak jsem se tam s nimi chvíli dohadoval, až přišel jejich nadřízený, vstupenku natrhnul a pustil mě dál.. Ach ta technika.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/9/2019, 17:21

za me teda bych jim nepomahal ..staci si vzpomenout jak s nama **** s Werbikem pred PO vloni
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 30/9/2019, 16:57

https://www.hokej.cz/zlin-shani-golmana-kasik-bude-po-stretu-s-jagrem-dlouho-mimo-hru/5042475
Ne,že bychom se nacházeli v komfortní situaci,ale já bych Ševcům klidně pomohl (byť jen střídavými starty),jeden ze stálé dvojice gólmanů by tu zůstal,druhý by mohl ochutnávat extraligu,Chaloupek by to podržel na "prkně". Berani se prozatím trápí a i vzhledem k marodce asi prozatím nemají koho nabídnout,ale za dva,tři měsíce může být vše jinak a my ten kádr taky nemáme extra široký.

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/9/2019, 15:14

Jeste k sobote..je super ze se prosazuji i mladi hraci coz je aspon trosku prislib do budoucnosti.

a jeste dodatek ke kotli..mno nevim na jednu stranu maji ty lidi respekt ze vubec fandi navic v tehle soutezi ale na druhou stranu mi prijde jako hodne slaby a k tomu postpubertalni jednani nekolika jedincu to je fakt k placi
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/9/2019, 20:24

[quote="MarkusHCD"] Jako kdyby se mělo začít stavět příští rok, tak bych tomu i věřil, ale přijde jiná garnitura, ochlazení ekonomiky a než vysypat miliardu za rozhodnutí někoho jiného, bude snazší pro vládnoucí zanadávat na předchůdce a stopnout to...ale maketa staďáku v životní velikosti by z toho papíru na studie postavit šla, to ne že ne...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/9/2019, 19:44

Ohledně stadionu asi tolik,město se snaží dělat vstřícné kroky(naposledy koupě Posilky),ale k zásadní rekonstrukci(stavbě) na stávajícím místě prostě město peníze nemá,miliarda je roční rozpočet a kde jsou náklady na demolici.Toto si bylo ovšem uvědomit už v roce 2006,kdy radnice s tímto tématem začala,každému muselo být jasné,že odsouvání problému bude celou věc pouze zdražovat.Budeme rádi za "paskvil" ala Kladno

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/9/2019, 19:37

Dobro došli,ale jsem zde!Uzavření fóra na ofiko stránkách tak nějak chápu,přesto si myslím,že by měl na hlavních stránkách existovat alespoň odkaz na stránky fans (nepočítám - li diskusní forum Spolku).Sezona začala tak nějak obdobně jako loňská,ale poslední dva zápasy ukázaly,že umíme hrát hokej i bez "profesorských brýlí",snad půjde o setrvalejší stav,HCD Olé!!!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/9/2019, 16:58

Jak říkáš, neměl jsem koule to dát přesto, že ráno jsem četl tento výhodný kurz na Zlínském fórum.... 😉🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 29/9/2019, 11:58

Včera se na to pěkně koukalo, 3 body doma, bojovnost, nasazení. Chyby tam jsou, ale 4:0 hovoří za vše. Niclas podržel a šlapalo to. Tak v tom pokračovat a bude dobře.

Slávka pěkně sundala Porubu. Už to bylo potřeba. Na kurz jsem koukal, ale neměl jsem odvahu to dát.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 29/9/2019, 11:10

Vcera jednoznacne nas nejlepsi zapas od startu sezony.. S dobrym pocitem se slo ze zimaku.
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/9/2019, 09:09

včera jsem viděl jen první třetinu(ta se mi líbila), tak jsem to dokoukal ať se nevyjadřuji jen k výsledku...SAKRA, TOHLE JE ÚPLNĚ JINÝ TÝM NEŽ DOPOSUD! Nevím, čím takový zlom narychlo, ale vážili si puku, hned ho naslepo nepálili kamsi pryč, nehrálo se jen u manťáků, přihrávalo se na hráče...jasně, některá rozhodnutí nebo provedení nevyšla, ale to se prostě stane. Snaha řešit věci hokejově, nezbavovat se hned naslepo puku, dokonce i pohyb bez puku tam byl, nabízet se do pozic...jen tak dál!

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 28/9/2019, 21:03

Návštěvnost www.hcdukla.cz určitě klesne. Jsem jedním z dalších, kteří navštěvovali fórum zejména z důvodu diskuzního fóra.
V nový stadion nevěřím, hlavně z toho důvodu, pokud je pravda, že náklady na arénu by se měly pohybovat kolem 1 mld. Projekt rekonstrukce, který byl schválený před několika lety, počítal s cca 600 mega a většině politiků se to zdálo moc. Abych byl upřímný, tak i já si myslím, že investice do arény ve výši 1 mld Kč je pro město jako Jihlava moc. A pokud by to i přesto politici odklepli, tak je opravdu lepší stavba na zelené louce.

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 28/9/2019, 21:00

Po dlouhy dobe jsem sel z hokeje spojojenej. Samozrejme je porad co zlepsovat, ale koukat se na to oprvdu dalo.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 28/9/2019, 20:49

3 body dneska super. Ale pořád tam jsou přihrávky, že by se jeden po... a pořád tam chybí lepší přehled o hře... Hráč na, kterého letí přihrávka o ní skoro netuší a buď jede jinam, nebo tu přihrávku chytí na poslední chvíli apod.

Niklas dneska hodně podržel a určitě se sluší pochválit bojovnost všech. Pekr se tam prodral přes dva hráče a ještě stihnul zakončit... Opět jako v minulém zápase mohlo být skóre ještě vyšší, těch šancí bylo dost. Ale chvála Bohu za to.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 28/9/2019, 19:57

Tak 3 body dobrý , 4 branky dobrý, ale ta hra je pořád taková na náhodu, bojovnost dobrý, takže vlastně spokojenost Very Happy Very Happy

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/9/2019, 18:47

Dneska na fórum Zlína psali, že by bylo dobré vsadit na Slavii při kurzu 3,20 no škoda, že jsem tomu neuvěřil 😁 slušný výsledek....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru