Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+49
staříček
Lucke
HCDTOM
Ryben
DUKLIČKA
Lázňator
Laďa
ralff
colorado44
Janosik
Kelt
maggycc
vakoz
Martynez
Hedgehog
sz108
Siroko
Karlos
kačerdonaldino
Geofree
DuklakHCD
Jan Fiala
olin
krap
Falk HCD
sam68
Ujo
karel granát
Chytry Clovek
Kuba
arthur
P13etr
FREDERIK
Beny
Hhs23
kolatyr
HCD13
Jarda0619
medaji
Luc2as
PUCMAN
vn
Matisek
Mirec
Excalibur
imbík
MATYS
hadas (admin)
Cipek
53 posters

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/10/2019, 19:17

Tohle uz je k placi 😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 9/10/2019, 19:17

richmonds napsal:vedení, hráči a trenéři se mohou utěšovat snad jen tím, že u nás se kritizovalo i když jsme byli první...Co je však novinka, že během domácího zápasu přibývají příspěvky na foru, to NIKDY nebylo! Sice se držkovalo, ale na hokej se chodilo a psalo až pak..jo, taky na to nechodím a trochu závidím tu psychickou odolnost hrstce statečných, co tam jsou i tak...po dnešku jich hádám bude zase míň.
K hodnocení hry dukly jsem už snad vše řekl dřív, vidí to už i ostatní, tak jen zopakuji, že prostě bude něco špatně v kabině.

Chodil jsem vzdy a pravidelne dnes jsem nesel a jsem opravdu rad, po tyhle tretine bych 100% odesel.. Rekl jsem si ze si dam prenos, ale budu se opakovat jestli tohle dokoukam je sebemrskacstvi...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 9/10/2019, 19:08

Festival pro otrle diváky pokračuje
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 9/10/2019, 19:08

vedení, hráči a trenéři se mohou utěšovat snad jen tím, že u nás se kritizovalo i když jsme byli první...Co je však novinka, že během domácího zápasu přibývají příspěvky na foru, to NIKDY nebylo! Sice se držkovalo, ale na hokej se chodilo a psalo až pak..jo, taky na to nechodím a trochu závidím tu psychickou odolnost hrstce statečných, co tam jsou i tak...po dnešku jich hádám bude zase míň.
K hodnocení hry dukly jsem už snad vše řekl dřív, vidí to už i ostatní, tak jen zopakuji, že prostě bude něco špatně v kabině.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 9/10/2019, 19:04

tak dnes pokračujeme v zoufalství a bídě...příští domácí návštěva bude tak 500...
podporovat je jedna věc, koukat na tenhle humus za 110,- Kč je věc druhá....
jestli nevyhrajem v sobotu v Sokolově, tak to je tečka Very Happy
máme štěstí, že je letos soutěž zavřená...příští rok bysme si mohli klidně užít derby s Brodem, Žďárem a Mor.Budějovicema....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 9/10/2019, 19:04

ralff napsal:Ten tým je herně naprosto rozloženej.
tohle neni tym.. to je banda placajcich se zoufalcu na bruslich.. to uz jsem roky nevidel opravdu roky... nejsem zastance lidi co rvou vlk ven, ale tady uz asi neni jinyho vychodiska.. At to trenuje ujca a vlk jde k dorostu..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 9/10/2019, 19:04

Tak ten třetí gól byla ukázka totálního zmaru. Puk v klidu na hokejkách a zase nesmyslně rozehrané a ještě na 2x nám z toho dají gól... affraid
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/10/2019, 19:02

Ten tým je herně naprosto rozloženej.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 9/10/2019, 18:20

bohuzel.. jediny co jsoui videt tak fakt ty mladici z tech pardubic kery jediny tam projedou... jestli tohle dokoukam... to je utrpeni
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/10/2019, 18:19

Deka jako blázen a sebevědomí někde pod nulou.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/10/2019, 18:17

Vesely v Motoru dnes 13. utocnik? Taky zajimave pontim jeho startu do sezony...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/10/2019, 18:11

To: imbik presne, neni tam proste nic na cem by se dalo stavet...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/10/2019, 18:10

Ten Veselej je dobrej toho jsme měli angažovat.... no myslím si, že tohle už zavání chtěním odstřelit trenéry.... tohle přeci není normální tam není žádná naděje v tom našem výkonu. Nebýt ojedinělého výjezdu beka Koláře až k bráně tak už zase prohráváme...... minimalne Zeman ven!!!! Přesilovky nepotřebuje trénovat tak ať jde do pr....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/10/2019, 18:06

Jsme proste naprosto tragicky jak v obrane tak v utoku...komentator problem v utoku popsal presne “jihlavsti pusobi v utoku dost bezradne a nejsou si schopni prakticky dat nahravku, hraci misto aby si na ni najeli nakrátko někam na osu, tak se schovávají po rozích”

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 9/10/2019, 18:05

Admin napsal:Bejt tam osobně, tak po téhle třetině jdu na pivo...

no jeste bych se pred tim chvili prosel vycistit si hlavu pac by to pivo bylo hodne horky....
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 9/10/2019, 18:01

Bejt tam osobně, tak po téhle třetině jdu na pivo...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 9/10/2019, 17:17

Janosik napsal:Tak jsem na HZS. 15 minut do zacatku utkani a smutny to pohled na tribuny. Dle meho odhadu 300 lidi, minimum venku. Takze odhad 800 max
dle meho ocekavani..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 9/10/2019, 17:15

Tak jsem na HZS. 15 minut do zacatku utkani a smutny to pohled na tribuny. Dle meho odhadu 300 lidi, minimum venku. Takze odhad 800 max

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/10/2019, 17:14

Ano podle me Jiras a Cermak nejsou ti co maji sedet...ze sedi Lichanec a Davidek se nedivim a svedci to o nasem cuchu na posily...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 9/10/2019, 17:03

vn napsal:Tak nam sedi Jiranek, Davidek, Cermak a Lichanec...😃😃
Jiras mel hrat se srazi a aspon jezdi.. misto nej jednoznacne Zeman..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/10/2019, 16:45

Tak nam sedi Jiranek, Davidek, Cermak a Lichanec...😃😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/10/2019, 16:43


vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/10/2019, 16:41


imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/10/2019, 16:27

Admin: Seman ti dnes přijede v roli soupeře, Diviš je v Německu a Hubas šel někam do Rakouska jestli tam ještě je nevím..... Každopádně Diviš kluky pravidelně v kabině navštěvuje to vím..... oni se loni za něj taky postavili v jeho těžkých chvílích..... Každopádně hráče těchto typů jsme nenahradili, proto jsou tu zmiňovaný a dokola opakovani.... do ELH jsme postoupili díky charakteru které tehdejší mužstvo mělo a základ byl charakter těchto kluků..... dneska už jich je v kabině jen pár jsou starší a tím pádem méně respektování..... dneska si kdejakej fracek myslí, že je mistr světa ve 20 a co ten cu..k starej po nás vlastně chce ....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 9/10/2019, 15:59

rad bych byl optimistou takze dnes za 3 body
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 9/10/2019, 15:00

Nasazení 4 20tiletých z Pardubic (Kadaně) je projevem zoufalosti. Tím spíš, když marně přemýšlím, kdo konkrétně by měl být nahrazen. Naším problémem nejsou jednotliví hráči, ale systém hry. Snad už ale vyhrajem.

karel granát

Posts : 121
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 9/10/2019, 13:23

Admin napsal:
imbík napsal:Chytrý člověk: tohle téma tady neprosadíš Very Happy ale já sním naprosto souhlasím.... mozná lepší hokejisté, ale v první lize se hokej nehraje, takže je to k prdu.... tady se to musí urvat vůlí jako finále Olympiady..... Shocked

Tady můžeš vytáhnout jakékoliv téma Wink Reakce jsou druhá věc. Já jsem bojovníky jako Hubáčka nebo Semana měl taky rád, ale nebudu to pořád vytahovat dokola. Jsme teď úplně jinde a já vlastně ani nevím, kdo z nich, kde a jestli vůbec, ještě hraje.

Mozna po zapase mu vzdat hold, ale behem zapasu urcite ne...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Shazování hráčů

Příspěvek pro Chytry Clovek 9/10/2019, 12:45

ralff napsal:Nezlobte se na mne, ale vyvolávat někoho jiného krom našich je  nesmysl. Hráči jsou pod dekou a shazovat je ještě vyvoláváním soupeře, byť bývalých dukláků, ničemu nepomůže. I když ty výsledky jsou teď mizerný, tak snaha se upřít nedá...viz dotažené manko ve Frýdku.  

Pekr zápas co zápas úniky. Já vím, neproměněné, ale jsou . Zeman to taky pořád zkouší.  Čagy taky. A dají jmenovat i další. Hodně se toho pokazí, ale přesto i ty neproměné šance a dílčí úspěchy by se měly alespoň trochu ocenit a hráče podpořit.

Tak hráči se shazují především sami tím, jak hrají. Nicméně souhlasím, že by měl přijít zlom a pokud se něco skutečně povede (například otočení zápasu, pěkná kombinace nebo dobrý tlak v přesilovce s jejím využitím), tak je třeba pochválit. Však se taky za Chomutov nebo Přerov celkem chválilo, byť hra byla hrozná.
Ovšem chválit za to, kdy hráči, kteří by měli být o půltřídy horší z těch našich dělají školáky fakt nelze.
Každý si musí chválu zasloužit, chvála sama od sebe nepřijde.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 9/10/2019, 12:41

Nezlobte se na mne, ale vyvolávat někoho jiného krom našich je  nesmysl. Hráči jsou pod dekou a shazovat je ještě vyvoláváním soupeře, byť bývalých dukláků, ničemu nepomůže. I když ty výsledky jsou teď mizerný, tak snaha se upřít nedá...viz dotažené manko ve Frýdku.  

Pekr zápas co zápas úniky. Já vím, neproměněné, ale jsou . Zeman to taky pořád zkouší.  Čagy taky. A dají jmenovat i další. Hodně se toho pokazí, ale přesto i ty neproměné šance a dílčí úspěchy by se měly alespoň trochu ocenit a hráče podpořit.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 9/10/2019, 12:24

imbík napsal:Chytrý člověk: tohle téma tady neprosadíš Very Happy ale já sním naprosto souhlasím.... mozná lepší hokejisté, ale v první lize se hokej nehraje, takže je to k prdu.... tady se to musí urvat vůlí jako finále Olympiady..... Shocked

Tady můžeš vytáhnout jakékoliv téma Wink Reakce jsou druhá věc. Já jsem bojovníky jako Hubáčka nebo Semana měl taky rád, ale nebudu to pořád vytahovat dokola. Jsme teď úplně jinde a já vlastně ani nevím, kdo z nich, kde a jestli vůbec, ještě hraje.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/10/2019, 10:05

Chytrý člověk: tohle téma tady neprosadíš Very Happy ale já sním naprosto souhlasím.... mozná lepší hokejisté, ale v první lize se hokej nehraje, takže je to k prdu.... tady se to musí urvat vůlí jako finále Olympiady..... Shocked

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Seman

Příspěvek pro Chytry Clovek 9/10/2019, 09:57

Ještě by stálo za to, kdyby kotel vyvolal dnes Semana, protože on, Hubáček a Diviš byli mnohem větší srdcaři, než drtivá většina momentálně zde hrajících plejerů.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/10/2019, 09:55


imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 9/10/2019, 08:50

No dneska určitě neposadi Adu Zemana...ten hraje jako obvykle nejlip

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty FB

Příspěvek pro Luc2as 9/10/2019, 08:49

Tak koukam, ze uz na FB nektery ty prispevky razantne mazou, takze moderovani uzavreneho DF se presunulo na FB s tim ze na DF to byl cajicek proti tomu Fb, kde to videj fakt vsichni...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Pan suchý - Gratulace

Příspěvek pro Chytry Clovek 9/10/2019, 08:20

Při dnešním zápase s Havířovem, rozhovor s oslavencem panem Suchým

Redaktor: Gratuluji pane Suchý k 75.narozeninám a mám dotaz. Když vidíte současnou hru Dukly a tehdy, kdy jste za ní hrál Vy, tak kdyby tehdejší obrana hrála za současnou Duklu, jak by se mohly změnit výsledky?
Suchý: Myslím, že by Dukla dostávala v průměru tak o jeden gól méně.
Redaktor: Jen o gól? Vždyť jste byl jeden z nejlepších obránců na světě a spoluhráči jakbysmet?
Suchý: To víte, už nejsme nejmladší.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/10/2019, 22:09

Zejtra musí žrát led!

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 8/10/2019, 21:12

imbík napsal:To jsem myslel pro tebe přesně, hned jsme si na tebe vzpomněl když to tam zaznělo a ještě jak dodal až zítra z těch kluků z Litaku ucitite seno a hnůj, na lavičce uvidíte slepice a trenéra v holinach, tak si uvědomíte jaká je to ostuda hrát Chance ligu...
Mě se nejvíce libilo  jak starej Hrouzek sejmul Robina Guhu a říká... Jaktože mě ještě nikdo nesejmul? Napadnul jsem vám nejlepšího hráče..... jakmile se ho někdo dotkne, tak ho musíte zabít.....😉😂

Asi se inspirovali mnou, převzali moje názory na ligu Very Happy Very Happy Poloamaterská by se tam jěste mohlo objevit někdy Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/10/2019, 21:07

To jsem myslel pro tebe přesně, hned jsme si na tebe vzpomněl když to tam zaznělo a ještě jak dodal až zítra z těch kluků z Litaku ucitite seno a hnůj, na lavičce uvidíte slepice a trenéra v holinach, tak si uvědomíte jaká je to ostuda hrát Chance ligu...
Mě se nejvíce libilo jak starej Hrouzek sejmul Robina Guhu a říká... Jaktože mě ještě nikdo nesejmul? Napadnul jsem vám nejlepšího hráče..... jakmile se ho někdo dotkne, tak ho musíte zabít.....😉😂

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 8/10/2019, 20:54

Styďte se, každej den se styďte, že hrajete Chance ligu, Laughing Video do kabiny Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/10/2019, 20:37

Kde najdu tu diskuzi na FB?

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 8/10/2019, 20:26

HCDTOM napsal:Laughing Laughing Nechtěl bys zkusit něco jinýho, něco novějšího, třeba střelbu od modrý Very Happy

tady je problém, že jim nedošlo, že se modrá posunula dál od brány, takže střela od modrý je teď střela na prd...

EDIT admin: Opravil jsem Ti tu citaci :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 8/10/2019, 20:21

imbík napsal:Za to, že Anděl s Pekrem hrají hlubko pod svůj standard nemůže snad Skořápka, ale jeho vraceni se, práce před gólmanem a výhra na vhazování je hodně znát... prori Vsetínu si sám vypracoval první větší šanci Dukly....
Všem doporučuji třetí díl lajny, především HCDTOMoVI z hlašek Hrouzků bude mít radost ☺😂


Laughing Laughing Nechtěl bys zkusit něco jinýho, něco novějšího, třeba střelbu od modrý Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 8/10/2019, 20:16

To: imbik ja ale netvdim, ze za to muze! Ale to ze si vypracoval jednu sanci vyjezdem z rohu pred branu je takdy dost malo, bule se mu taky ted tolik nedari, jako proste taky hraje pod moznosti...je ale fakt, ze tahnout to maji jini uz no.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 8/10/2019, 19:35

imbík napsal:Za to, že Anděl s Pekrem hrají hlubko pod svůj standard nemůže snad Skořápka, ale jeho vraceni se, práce před gólmanem a výhra na vhazování je hodně znát... prori Vsetínu si sám vypracoval první větší šanci Dukly....
Všem doporučuji třetí díl lajny, především HCDTOMoVI z hlašek Hrouzků bude mít radost ☺😂
Do Litoměřic se dostanete tak, že jedete na Lovosice, odbočíte do prdele a za chvíli tam dojedete. Kdo přijde zítra ožralej, tak ho tam vyměním do konce sezony. Smile

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/10/2019, 19:23

Za to, že Anděl s Pekrem hrají hlubko pod svůj standard nemůže snad Skořápka, ale jeho vraceni se, práce před gólmanem a výhra na vhazování je hodně znát... prori Vsetínu si sám vypracoval první větší šanci Dukly....
Všem doporučuji třetí díl lajny, především HCDTOMoVI z hlašek Hrouzků bude mít radost ☺😂

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 8/10/2019, 18:55

Skorepu omlouva to zraneni to je fakt, ale ze by se ta lajna zvedla to se mi nezda...Andel to jenv podstate rovno ztrate puku a Pekymu to taky zatim moc nelepi( snad to ted zlomil...)
Co se Harkyho tyka, tak souhlas ze taky hraje pod svoje moznosti...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 8/10/2019, 18:53

taky jsem si rikal.. a vidi to urcite vic lidi jak na foru..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 8/10/2019, 18:13

Těd sem se byl podívat na Faceoboku Dukly, co tam se píše, to naše bývalé diskusní forum bylo proti tomu mateřská školka Very Happy Very Happy

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/10/2019, 18:04

Skořepu posadit? To snad ne..... Však po jeho návratu se první lajna zvedla, dokud tam byl maldej tak Anděl s Pekrem jezdili od ničeho k ničemu, Skořápka patří k tomu lepšímu co na ledě Dukla momentálně má....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru