Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+49
staříček
Lucke
HCDTOM
Ryben
DUKLIČKA
Lázňator
Laďa
ralff
colorado44
Janosik
Kelt
maggycc
vakoz
Martynez
Hedgehog
sz108
Siroko
Karlos
kačerdonaldino
Geofree
DuklakHCD
Jan Fiala
olin
krap
Falk HCD
sam68
Ujo
karel granát
Chytry Clovek
Kuba
arthur
P13etr
FREDERIK
Beny
Hhs23
kolatyr
HCD13
Jarda0619
medaji
Luc2as
PUCMAN
vn
Matisek
Mirec
Excalibur
imbík
MATYS
hadas (admin)
Cipek
53 posters

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/10/2019, 19:39

Měl se tu nechat Honzík plus k němu juniora Chaloupka a ty dva poslat někam, protože to je prostě hrůza....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty 3b

Příspěvek pro Chytry Clovek 12/10/2019, 19:33

3 body dobrý, nevím neviděl jsem, ale soudě dle výsledku asi obrana s golmanem opět perlila.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 12/10/2019, 19:25

Pozitivni snad jen ty body...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 12/10/2019, 19:24

hoši, my chceme a tým máme na to hrát špičku týhle ligy, ale s tím sněhulákem v bráně?

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/10/2019, 19:21

Když gólman si dá 2 góly téměř sám, tak je to těžký, v naší.momentální pozici by jsme potřebovali spíše podržet od brankáře a ne takhle shodit. No výhra je fajn, ale tím to končí, další zmar......

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/10/2019, 19:21

4:5 v Sokolově... Viděl jsem třetí třetinu a to je fakt něco. Jinak Poruba taky dobrej masakr. Fuj tahle liga.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 12/10/2019, 19:19

Koukam jenom na onlajny a zaujalo me toto:
55:33
Hosté se snaží takticky šetřit čas. Nyní puk proháněli po mantinelu v útočném pásmu.

V Sokolove jeste nevi, ze to neni zadna taktika, ale ze my ten hokej jinak neumime.

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 12/10/2019, 19:19

Jak to de do vinglu tak sme v pi.. teda jasnej gol i když je to lehká střela žblabuňa

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 12/10/2019, 19:17

To je fakt něco :-)

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 12/10/2019, 18:59

Od prvního gólu Sokolova je to hodně velkej zmar...
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 12/10/2019, 18:51

Já ti pustil až teď a co vidím, tak z toho radost teda zatím nemám. Ale nemůžu soudit po 3 minutách Arrow

EDIT: Je to strašný...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/10/2019, 18:42

Ruku na srdce, jsem negativni nebo se na to nedá dívat? Sokolov hraje na bazénu Rošického v Jihlavě a přesně takové týmy vrhají stin na tu ligu. Nebo jsem teda negativni? Já třeba už nevnímám realitu spravně, fakt mi teď řeknete váš názor. Díky Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/10/2019, 18:36

vedeme, hurááá
jenže tím to asi končí...sakra, nějaký Sokolov je lépe organizované mužstvo než my! Rozestavení v útoku jasně dané, když se hráči překříží, vymění si prostě pozice, ale pořád je jasné, že tam někdo je. Protiútoky, no to je něco, ti hráči vědí, kam si mají najíždět a člověk ví, že mu tam spoluhráč pojede takže dává skoro naslepo přihrávku do prostoru. Rozestavení sice hodně defenzivní(i přesilovka se 3 nahoře / plus při útočném buly ti odstoupení obránci), ale funguje to, roztáhnout hru a získat prostor(a čas). Než to pošle po mantinelu, podívá se, zda tam je spoluhráč...když se vybojuje puk, hráči se rozjedou a po pár krocích hledají, kam si najet pro přihrávku(jaký rozdíl proti nám, kdy se motáme 2-3 na fleku tak stačí jediný obránce aby nám to narušil).
Individuální dovednosti kulhají, mraky střel se nepovede, ale ta hra má systém! Já snad začnu imitovat jánošíka sakra...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/10/2019, 18:26

Jinak první lajna absolutně nefunguje, Anděl a Pekr nevyrazni a jsme pořád pod tlakem s touhle lajnou....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/10/2019, 18:25

HCDTOM: Že bude mít větší jméno Jágr než Cachotsky chápu, zaslouženě, ale že jeden si na ledě může dělat co chce i proti pravidlům a smát se tomu a druhýmu se arogantně budou smát do xichtu... to je přeci proti objektivite soutěže i sudích... ale co člověk chce jsme v česku.... kdyby Jágr hrál v jiné soutěži je imvere vylučován....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Baráž

Příspěvek pro Chytry Clovek 12/10/2019, 16:35

Já jsem zase názoru, ze takhle je to teď spravedlivější. Možná, ze bychom se skutečně neudržel, protože by právě ten Litvínov sbíral body víc a tím by nedegradoval základní část. Teoreticky jsi mohl 52x prohrát a pak se stejně udržet v nerovném boji v baráži. Stačilo kaslat na posily a ty nakoupit až někdy v unoru. To je silena degradace základní casti.

Chytry Clovek

Posts : 68
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/10/2019, 13:12

richmonds napsal:
HCDTOM napsal:
vidíš, sám říkáš jak 3 roky po sobě šel někdo nahoru. Takže týmy pseudoligy, navzdory znevýhodnění dokázaly porážet odpočaté týmy té super mega ELH. Takže to asi nebude tak docela pseudoliga, ne? To je oč tu běží a jak jsem tě upozornil na negaci a shazování...
Proti baráži jsem neřekl slovo, jen bych rád kdyby to byla prostě rovina a ne jak to bývalo. O "taktických" výsledcích ani nemluvě.

Ale tak já říkám pořád, že tahle liga ma 3-4 kluby, které mají úroveň, ale zbytek je prostě příšerný tzn pseudo liga, pro mne. To je vše. To je jedno, kašlem na to Smile Dnes ve 3 body věřím i já Very Happy Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/10/2019, 12:57

[quote="HCDTOM"]
vidíš, sám říkáš jak 3 roky po sobě šel někdo nahoru. Takže týmy pseudoligy, navzdory znevýhodnění dokázaly porážet odpočaté týmy té super mega ELH. Takže to asi nebude tak docela pseudoliga, ne? To je oč tu běží a jak jsem tě upozornil na negaci a shazování...
Proti baráži jsem neřekl slovo, jen bych rád kdyby to byla prostě rovina a ne jak to bývalo. O "taktických" výsledcích ani nemluvě.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/10/2019, 12:46

richmonds napsal:stupidita...pseudo..ale zapomínáš, že kdyby byl přímý sestup, tak se Dukla udržela, protože ač přišla z té pseudoligy, neskončila poslední v tabulce. Takže asi tak
Také si myslím, že baráž by k hokeji měla patřit, ale musel by se změnit systém aby týmy ELH o něco hrály až do konce(tj, mini tabulka jen s mírným zvýhodněním za umístění, ne že si přinesly body z celé sezony do skupiny o záchranu), ne že měly výhodu dlouhé, klidné přípravy zatímco týmy zespod musely dřít až do konce a pak jít zdecimované na papírově silnějšího. To bylo dost nefér...

No, můj názor, že by se neudržela, Litvínov zkušeně šetřil na baráž a my hráli o čest (což do teď chválím a bylo to hodne sympatický ). Ale ok, byla předposlední, takže nesestoupila, ale můj názor na baráž by to neměnilo. To s tím nějak nesouvisí. Stupidita je můj osobní názor na rozhodnutí svazu, proč to brát jako negativní? Možná se dá zvolit jiné slovo, ale jde o obsah názoru, ne formu. Nahradím to "blbůstka". Hele Postoupit se dalo, viz my, Kladno, Vary. Poslední 3 roky ty týmy postoupily a je to pak super, že si to vybojují, to jsou ty největší oslavy, úspěchy. Ty hokejové emoce. Vzpomen na naše baráže, jaky to bylo, hokej je o to ochuzen si myslím

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/10/2019, 12:33

stupidita...pseudo..ale zapomínáš, že kdyby byl přímý sestup, tak se Dukla udržela, protože ač přišla z té pseudoligy, neskončila poslední v tabulce. Takže asi tak
Také si myslím, že baráž by k hokeji měla patřit, ale musel by se změnit systém aby týmy ELH o něco hrály až do konce(tj, mini tabulka jen s mírným zvýhodněním za umístění, ne že si přinesly body z celé sezony do skupiny o záchranu), ne že měly výhodu dlouhé, klidné přípravy zatímco týmy zespod musely dřít až do konce a pak jít zdecimované na papírově silnějšího. To bylo dost nefér...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/10/2019, 12:22

richmonds napsal:HCDTOM
jako stojí to za prd zatím, o tom žádná, ale sakra chlape, už to s tou negativitou přeháníš. Jako bys chtěl na všechno nadávat za každou cenu, to také není dobré. Zkus trochu zvolnit...já vím, zní to blbě, ale nemyslím to zle.

To není negativní, to je snad realita, nebo není?  Já prostě nevnímám, že by někdo z Dukly byl neřadový hráč z obecného hlediska, to se omlouvám tedy Smile)

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 12/10/2019, 12:19

HCDTOM
jako stojí to za prd zatím, o tom žádná, ale sakra chlape, už to s tou negativitou přeháníš. Jako bys chtěl na všechno nadávat za každou cenu, to také není dobré. Zkus trochu zvolnit...já vím, zní to blbě, ale nemyslím to zle.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 12/10/2019, 12:10

imbík napsal:Kladnu záchranu bych si přál ze dvou důvodů, aby se vyplnila moje předsezoni předpověď na diskusi, ještě naše práve fórum.... a taky aby všem co tvrdí, že nový systém přímého sestupu je horší model než baráž....  Protože Pardubky už se na to nebudou moc vykvaknout jako loni, nebo předloni Litvínov....
Každopádně Jágr je unikum ať si říká co chce kdo chce.... je vidět, že v ELH jsou taky celkem "nuly" když frajer ve 47 letech si tam s nima dělá co chce respektive dá gola kdy chce.... názor na něj však nezmenim, svým loňským chováním mě zklamal a ukázal svůj opravdový charakter.... Doufám, že nikdo nevěří tomu, že je úplně stejné když za sudima přijede Jágr nebo Cachotsky...... nebo věří snad někdo tomu, že Jagrovi by hlavní sudí řekl.... klidně si na nás stěžuj, my to máme maximálně za pokutu...... 😁 to by bylo haloo z toho. Když šlo o Cagyho a o Duklu tak to klidně řekli, protože Cagyho vnimaj jako řadového hráče a Duklu jako neškodný klub..... 😉

zrušení baráže je stupidita, nejlepší z týhle pseudo ligu má mí právo se o vyšší uroven uchazet, ne jí hned hrát, když je jednooký mezi slepými...
Stran čagyho, je to opravdu jen řadový hráč, proč by neměl být? Jak by měli hráče z první ligy vnímat? Možná v mini měřítku Dukly není řadový, ale pro český hokej neudělal nic. To se na mě nezlob... Nemyslím to zle, ale jako, uznej sám, že ty být rozhodčí, tak vnímáš Jágra nebo čagyho úplně stejně. Tím neříkám, že tohle rozhodčí může řict, pokud to teda řekl, to nevím, ale když říkáš, tak je to špatně.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 12/10/2019, 10:35

To se prave ukaze dnes je potreba vyhrat za 3 body cokoliv jineho je blamaz....

Jeste k Jagrovi...samozrejme me stvalo co tu predvadel ale je potreba se na to divat tak ze on delal maximum pro svuj klub a to i za cenu nedovolenych veci..
kdyby to delal nekdo od nas tak se rekne jak to je chytry..

Proste kdyz jsou rozhodci z neho posrany tak si muze delat co chce
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCD13 12/10/2019, 10:27

Mne neprijde nijak vystredni jet na zapas klubu, kteremu fandim.
Takze dnes jedu.
Doufam, ze pomyslne dno jsme jiz nasli v zapasech se Vsetinem a Havirovem.
Ted uz je na case se odrazit.
Sokolov vypada jako dobra moznost.
Dnes Banik, ve stredu Jestraby a v sobotu v udolicku za plny pocet a zase bude hej.

Pro pripad ze to tady nasi hraci sleduji tak slovy Hrouzka: BRANKA DUKLY je to nejcenjsi co mate!
To o Mance a Rumcajsovi at si dostuduji sami.

HCD13

Posts : 50
Join date : 19. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 12/10/2019, 09:25

Kladnu záchranu bych si přál ze dvou důvodů, aby se vyplnila moje předsezoni předpověď na diskusi, ještě naše práve fórum.... a taky aby všem co tvrdí, že nový systém přímého sestupu je horší model než baráž.... Protože Pardubky už se na to nebudou moc vykvaknout jako loni, nebo předloni Litvínov....
Každopádně Jágr je unikum ať si říká co chce kdo chce.... je vidět, že v ELH jsou taky celkem "nuly" když frajer ve 47 letech si tam s nima dělá co chce respektive dá gola kdy chce.... názor na něj však nezmenim, svým loňským chováním mě zklamal a ukázal svůj opravdový charakter.... Doufám, že nikdo nevěří tomu, že je úplně stejné když za sudima přijede Jágr nebo Cachotsky...... nebo věří snad někdo tomu, že Jagrovi by hlavní sudí řekl.... klidně si na nás stěžuj, my to máme maximálně za pokutu...... 😁 to by bylo haloo z toho. Když šlo o Cagyho a o Duklu tak to klidně řekli, protože Cagyho vnimaj jako řadového hráče a Duklu jako neškodný klub..... 😉

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 12/10/2019, 08:28

Kurz na Sokolov je vice nez slusny..tak premyslim zda si prat aby se krize jeste vic prohloubila aby konecne treba v lednu se vyhodil Vlk ale asi pochybuju ze by se stejne neco zmenilo kdyz vedeni je de facto spokojeno a vstup se nam vydaril
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/10/2019, 22:15

Mě tím nasral, ale na druhou stranu to chápu. Nešlo mu to, byl nasranej, frustrovanej, tak to zkusil jinak. Jak se pak rozehrál v baráži, bylo vidět, že chce víc hrát hokej než divadlo bounce

Snad mě nikdo nesmaže Laughing
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/10/2019, 22:02

Admin napsal:To HCDTOM :
Tak já s tím souhlasím. Prostě věděl, co si může dovolit a týmu to pomohlo. Ale jako vyjet ze střídačky těsně před vhazováním, něco říct rozhodčímu a zajet zpět? To si může dovolit asi jenom Jarda Razz Případně icing, hráči zajedou na střídačku, rozhodčí je vrací zpět a na led vyjede Jarda. Postaví se na místo a rozhodčí si všimne po pískotu lidí, že tam Jarda nemá být. Tak zase na pohodu jede na střídačku.  cheers

Jinak je to ale démon. Ve 47 si to takhle dávat...

jo, to zase jo, přesně to co jsi popsal bylo fakt za čáru, ale to je spíš na rozhodčích, že se z něj po***. Tím to neobhajuju. Je jasný, že úplně košér to nebylo a že veděl, co dělá. Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/10/2019, 21:39

To HCDTOM :
Tak já s tím souhlasím. Prostě věděl, co si může dovolit a týmu to pomohlo. Ale jako vyjet ze střídačky těsně před vhazováním, něco říct rozhodčímu a zajet zpět? To si může dovolit asi jenom Jarda Razz Případně icing, hráči zajedou na střídačku, rozhodčí je vrací zpět a na led vyjede Jarda. Postaví se na místo a rozhodčí si všimne po pískotu lidí, že tam Jarda nemá být. Tak zase na pohodu jede na střídačku. cheers

Jinak je to ale démon. Ve 47 si to takhle dávat...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/10/2019, 21:34

Admin napsal:Tak Kladno mě teda překvapilo. Skoro bych řekl, že i mile... Nepředvést v tom play-off to, co Jarda předvedl, tak jim v ELH fandím.

Ty jo a zrovna píšu, že jim fandím. Jarda je prostě totální král, už jsme se o tom hádali během play off. Ale on prostě udělal pro tým, co mohlo. Naši to odklouzali a nic extra za hranou to nebylo. Čagy taky ač nekapitán jezdil za rozhodčími v jednom kuse. Udržení bych jim přál, postoupili ferově, žádný kupovačky. Dolu už by mohla Verva nebo PCE... Kladno je trošku tým jako jsme bývali my, skromný, rodinný. Přeju jim to. Ale jako jasně, je to věc názoru Smile))

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/10/2019, 21:15

Tak Kladno mě teda překvapilo. Skoro bych řekl, že i mile... Nepředvést v tom play-off to, co Jarda předvedl, tak jim v ELH fandím.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 11/10/2019, 20:49

To Kladno se slušně rozjíždí. Prohrávají 0:3 s Plzní, Jágr to nakopne gólem a asistencí, zbytek se chytne a Plzeň smáznou 7:5.
ralff
ralff

Posts : 1467
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 11/10/2019, 20:17

Jo jasný to je, já se ani nesmažil někdy svoje jméno tajit, jen mě to zajímalo:-))

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 11/10/2019, 19:31

Geofree napsal:
Ryben napsal:
vn napsal:Tak uz mam od Lyseho zpravu na FB ze sirim mylne informace o mazani prispevku na FB, timto se tedy vsem zde omlouvam, za sireni poplasne zpravy 😃
Laughing Laughing
Kdyby místo šmírování raděj dlouho do noci studoval podrobné statistiky, už mohla bejt Dukla v první čtyřce. Very Happy

Very Happy Stejně mu vyjde, že Dobras je podle interních statistik lepší než Crosby a za všechno může Štěpánek ze Žďáru..
Ale mám špatnou zprávu.. Hráči už našli tohle forum, takže to vysvětluje ty výkony :-(

Tak já v tom vidím jasný komplot. Štepánek se spráhl se Staňkem, Jeslínkem, Březinou, Zdráhalem, Žalčíkem a mnoha dalšími a celou koncepční kabinu nám totálně rozvrátili Very Happy:D:D

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 11/10/2019, 19:08

vn napsal:A mimochodem pro admina- tady se nekde da zjistit, kdo je pod nickem registrovan, ze pan Lysy vi moje jmeno nebo jsem byl nabonzovan? 😃

Nedá. Já vidím akorát email a přezdívku, pod kterou se kdo registroval. Ale jestli máš stejnou přezdívku jako na ofiko fóru, tak je to celkem jasný 😉
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 11/10/2019, 18:59

Nálada není kdo ví jaká,čemuž se nelze divit.Mám za to,že se blíží zlomová část sezony,následuujících 6-7 zápasu rozhodne.Je třeba se nahecovat,odchovanci se na nás už těší,proto bych použil motivační poupravený projev Hrouzka. Za týden jedeme do Třebíče!Kde je Třebíč?V Okříškách odbočíte do prdele a z chvíli jste tam. Až ucítíte vůni sena a hnoje,na střídačce uvidíte slepice a chlapa v holínkách, to je |Třebíč!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 11/10/2019, 18:02

vn napsal:A mimochodem pro admina- tady se nekde da zjistit, kdo je pod nickem registrovan, ze pan Lysy vi moje jmeno nebo jsem byl nabonzovan? 😃

nebbni, ti to tady checkujou řádně.. a on Tě podle nicku zná..
Bylo Ti tam naznačeno nějaké trestné oznámení jako u HCDTOMA? Very Happy
Jinak, že tam v tom klubu budete všichni pos.raní něco říct na rovinu a nahlas a jediný na co se zmůžete bude fízlování a donášení, tak klub zůstane pořád v těch hov.nech.. Jarda Holík se musí obracet v hrobě!!! Mad

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 11/10/2019, 17:50

Ryben napsal:
vn napsal:Tak uz mam od Lyseho zpravu na FB ze sirim mylne informace o mazani prispevku na FB, timto se tedy vsem zde omlouvam, za sireni poplasne zpravy 😃
Laughing Laughing
Kdyby místo šmírování raděj dlouho do noci studoval podrobné statistiky, už mohla bejt Dukla v první čtyřce. Very Happy

Very Happy Stejně mu vyjde, že Dobras je podle interních statistik lepší než Crosby a za všechno může Štěpánek ze Žďáru..
Ale mám špatnou zprávu.. Hráči už našli tohle forum, takže to vysvětluje ty výkony :-(

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty pro Jaternička

Příspěvek pro staříček 11/10/2019, 17:48

Možná sem hloupej, ale co to je bizár. To slovo sem jěště neslyšel Shocked Shocked

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/10/2019, 17:37

DuklakHCD napsal:Jedete někdo, zítra do Sokolova?

Chceš riskovat, že kluci neunesou ten tlak? Radši nejezdi Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 11/10/2019, 17:30

DuklakHCD napsal:Jedete někdo, zítra do Sokolova?

jede celý fanclub...místo hráčů protože horší prý být nemohou :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 11/10/2019, 17:17

Jet ještě ven se dívat na ty klauny v dresech dukly tak tomu říkám bizár
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DuklakHCD 11/10/2019, 15:56

Jedete někdo, zítra do Sokolova?

DuklakHCD

Posts : 1
Join date : 11. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 11/10/2019, 13:05

Jo tak mně je to jedno, spíš mě to pobavilo čím se vlastně managent Dukly zabývá 😃Beda ten lezi ve statistikach, Tomas zase ve forech a diskuzich 😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/10/2019, 12:55

Ryben napsal:
vn napsal:Tak uz mam od Lyseho zpravu na FB ze sirim mylne informace o mazani prispevku na FB, timto se tedy vsem zde omlouvam, za sireni poplasne zpravy 😃
Laughing Laughing
Kdyby místo šmírování raděj dlouho do noci studoval podrobné statistiky, už mohla bejt Dukla v první čtyřce. Very Happy

Twisted Evil Twisted Evil Kor když má teď čas, už nesleduje neustalé klesající čísla stran návštěvnosti DF Rolling Eyes Laughing

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty pro Vn

Příspěvek pro staříček 11/10/2019, 12:55

Nic si z toho nedělej, vono na každého jednou dojde, vona si ho karma najde jak se dneska říká. Za mě si nepsal nic nepravdivého, já Ti fandím, jen do nich Very Happy Very Happy

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 11/10/2019, 12:43

vn napsal:Tak uz mam od Lyseho zpravu na FB ze sirim mylne informace o mazani prispevku na FB, timto se tedy vsem zde omlouvam, za sireni poplasne zpravy 😃
Laughing Laughing
Kdyby místo šmírování raděj dlouho do noci studoval podrobné statistiky, už mohla bejt Dukla v první čtyřce. Very Happy

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 11/10/2019, 12:38

vn napsal:Tak uz mam od Lyseho zpravu na FB ze sirim mylne informace o mazani prispevku na FB, timto se tedy vsem zde omlouvam, za sireni poplasne zpravy 😃

Ne, to nestačí, jdi na náměstí a tam to vyhlaš do mikrofonu  Very Happy Very Happy Very Happy  Hele myslíte, že některé lidi z redakce s***, že to tady nemůžou moderovat? ale pouze číst, případně psát, řadově jako my? Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 11/10/2019, 12:34

A mimochodem pro admina- tady se nekde da zjistit, kdo je pod nickem registrovan, ze pan Lysy vi moje jmeno nebo jsem byl nabonzovan? 😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru