Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
pegy18
DukloGono
dobry_lovec
jajirk
Laďa
Hedgehog
Duklacek
miramare83
Excalibur
ondrej.n
Raddy007
karel granát
wortyr
Mišák
staříček
Kuba
colorado44
Geofree
J4u8
Vasoj84
hadas (admin)
Luc2as
FREDERIK
vn
mirason
krap
Burberry
MarkusHCD
Thoor93
mjrkk
Jaternička
olin
Kelt
HCDTOM
Lufa
sz108
Martynez
Siroko
richmonds
ralff
imbík
DUKLIČKA
Lázňator
47 posters

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 29/9/2021, 14:27

DUKLIČKA napsal:Tak kolik zítra dorazí lidí?
Já jdu !

Já dělám v ČB server, takže leda na mobilu jedním očkem...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro dobry_lovec 29/9/2021, 12:41

Bedřich určitě bude mít koule a bude hlasovat proti Renatce. Béďo! buď statečný !!

dobry_lovec

Posts : 9
Join date : 14. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 29/9/2021, 04:42

Bohužel dnes beze mně poprvý včetně přípravy a doufám že naposled

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/9/2021, 20:30

Tak kolik zítra dorazí lidí?
Já jdu !

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 28/9/2021, 13:47

Skvele juniori zatim

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

imbík, vn, ralff, FREDERIK, DUKLIČKA, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 28/9/2021, 08:59

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 27/9/2021, 23:43

Olda Bakus jakožto ředitel Auto Vysočina prodloužil partnerství s Duklou: https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=12595

„Dukla Jihlava je pro mě samozřejmě srdeční záležitost. Dlouho jsem v ní hrál, dělal jsem kapitána. Jsem rád, že můžeme Dukle nějakým způsobem pomoct. Odehrává se to ve více rovinách – ať je to finanční podpora nebo rozšíření vozového parku pro klub,“ Wink
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 27/9/2021, 23:06

imbík napsal:Já jsem to psal o tom oslabení a nikdo se nepřidal 😁 za to když tady napíšu, že Jágr je lhář a podvodník tak to je tady komentářů 😁
Já se přikláním k názoru, že bez Makse by nebyly takové výsledky a bez dobré hry dozadu (hlavně v oslabení) by nebyl Maksim tak vidět. I když teda ten zákrok teď ve Vrchlabí to prostě buď v gólmanovi je nebo není.
A jinak já většinou hráče nekritizuju, jen si stojím za tím, že Béďa je na český hokej a jeho prostředí v něm moc hodný člověk. Je třeba trošku řezníka. To je moje velká a hlavní kritika směrem k Dukle. Jako sportovní manažer fajn, ale jako velký šéf slabé, proto taky pořád Chance liga.
Hráči tu v Dukle většinou předvádí svoje maximum možného. Málo kdo odsud odešel a nějak extra vynikl jinde. Napsoled snad Rittich a Mandát (ale ten si to dost po.....) Andělovcum a spol ubližoval Vlk a tak většinou hrajou za farmy ELH týmů nebo 6 minut za zápas ve čtvrté lajně. 😉
Ok, Béďa je moc hodnej, ale bez něj chodíme na zimák možná tak na veřejný bruslení! 😀

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Kuba and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 27/9/2021, 21:28

Vy tady kritizujete výkon ve Vrchlabí, přitom Harky to viděl jinak :"„Myslím si, že jsme podali dobrý výkon. Jen škoda těch šancí, které jsme neproměnili. Mohlo být rozhodnuto dřív,“ říká Tomáš Harkabus, střelec rozhodující branky.". Smile

K poslednímu příspěvku imbíka - ještě mě napadá Kousal s Najmanem, těm se teď v Bolce daří, ale ti z Dukly odešli jako mládežníci.

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 27/9/2021, 15:48

Já jsem to psal o tom oslabení a nikdo se nepřidal 😁 za to když tady napíšu, že Jágr je lhář a podvodník tak to je tady komentářů 😁
Já se přikláním k názoru, že bez Makse by nebyly takové výsledky a bez dobré hry dozadu (hlavně v oslabení) by nebyl Maksim tak vidět. I když teda ten zákrok teď ve Vrchlabí to prostě buď v gólmanovi je nebo není.
A jinak já většinou hráče nekritizuju, jen si stojím za tím, že Béďa je na český hokej a jeho prostředí v něm moc hodný člověk. Je třeba trošku řezníka. To je moje velká a hlavní kritika směrem k Dukle. Jako sportovní manažer fajn, ale jako velký šéf slabé, proto taky pořád Chance liga.
Hráči tu v Dukle většinou předvádí svoje maximum možného. Málo kdo odsud odešel a nějak extra vynikl jinde. Napsoled snad Rittich a Mandát (ale ten si to dost po.....) Andělovcum a spol ubližoval Vlk a tak většinou hrajou za farmy ELH týmů nebo 6 minut za zápas ve čtvrté lajně. 😉

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin) and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 27/9/2021, 15:24

Burberry to vystihl naprosto přesně...
Někdy ty teorie a názory zde jsou silně konspirativní, že by se za ně nemusel stydět kdejaký sci-fi spisovatel Very Happy
Mám tak trošku pocit, že někteří hledají záminky k tomu, aby mohli remcat...ale to není jen tady, to je tak všeobecně napříč všemi tématy....prostě najít si něco/někoho, abych ho mohl pěkně vosolit na netu Rolling Eyes
když už nemůžu solit Jágra, tak solím naše kluky, že bez Maxe by vlastně hráli druhou ligu...
trošku nadhledu by to možná někdy chtělo...
co víc byste ze startu ligy chtěli...máme 3 body se Vsetínem, prohra o gól v Porubě(do prázdný nepočítám), výhra s Přerovem a 2 body z Vrchlabí...to já osobně beru jako výsledky nad mé očekávání...
a je jedno kdo nám to vyhrál...ti kluci tam jdou jako tým...
kritizujete každou kravinu...ale např. to, že jsme hráli 17 oslabení a nedostali ani branku, to tady zmínil asi jeden jedinej člověk...
to je taky práce celýho týmu+samozřejmě gólmana....ale bez těch hráčů by byl namydlenej...
tak se někdy zamyslete, jestli vaše kritika není přehnaná.... Wink

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

hadas (admin), FREDERIK, colorado44, DUKLIČKA, Siroko, Burberry and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/9/2021, 15:22

Jojo, tak se tady budeme placat po ramenach jak je vsechno skvely....kdysi jsem taky byl slunickarem, ale po 20 letech v tomhle marastu uz se na to divam jinyma ocima...kdyz jsem v sobotu videl Dundacka, tak jsem si rikal jestli nestoji poprvy v zivote na bruslich...nerikam ze se to nezlepsi, ale videl jsem vsechny zapasy a krome prvniho nebyt Maxe, tak nevyhrajeme...

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Burberry 27/9/2021, 14:44

Tady na tomto fóru je vskutku zvláštní fanouškovská logika Smile

"Vyhráváme zápasy, protože máme moc dobrý hráče. Bylo by lepší, abychom je neměli a něco by se dělo."

Co by se jako dělo? Dělo by se akorát to, že by se tu víc nadávalo, což je zjevně hlavní náplň a potěšení spousty zde diskutujících. To je fakt neskutečný, že tady se už brblá, i když se vozí body a vyhrává se. Fakt si kolikrát říkám a přeju si, aby tohle fórum bylo dostatečně skrytý před hráčema, jelikož číst to tady kolikrát je teda silný kafe.

Ano, třeba si Makse povolá Hradec a chytne se tam. A taky dost třeba by tu Žukov vůbec nebyl, kdyby neměl možnost otestovat si extraligu. Myslíte, že pro něj je Dukla samotná takový lákadlo a srdcová záležitost? Nebuďte bláhoví.

Ano, Čagy si zahraje za Moru. A co jako? Byste zakazovali klubový legendě, která pro Duklu žije a dýchá už celé roky, aby si na starý kolena ještě plácnul extraligu, když o to má zájem? To by Čagy jistě měl motivaci do dalších zápasů o to větší. Nepochybně!

Burberry

Posts : 29
Join date : 12. 02. 20

hadas (admin), Luc2as, Jaternička, FREDERIK, sz108, colorado44, DUKLIČKA and like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 27/9/2021, 09:53

krap napsal:Obávám se, že po sportovní stránce nám gólman spíše škodí. Je moc dobrej.
Mít v kase třeba Brože (nic proti němu osobně, chytal určitě nejlíp jak uměl), tak máme na kontě tři prohry a třeba by se něco dělo.
Takhle to vypadá, že je to dobrý, body máme, tak co. Ale ono to herně dobrý není.
A nebo jsem moc náročnej, to je taky možnost.

Ja to vidim uplne stejne, a to jeste si budeme dovolovat luxus v podobe posilani nejlepsich hracu do Extraligy, i kdyz uz dopredu vime ze si s nama pak tak akorat kazdej vytre prdel, max poslou nejakou plivu aby nam zavreli hubu, ale az se tam Cagy nebo Max zrani, to bude Scerban koukat

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 27/9/2021, 09:41

Obávám se, že po sportovní stránce nám gólman spíše škodí. Je moc dobrej.
Mít v kase třeba Brože (nic proti němu osobně, chytal určitě nejlíp jak uměl), tak máme na kontě tři prohry a třeba by se něco dělo.
Takhle to vypadá, že je to dobrý, body máme, tak co. Ale ono to herně dobrý není.
A nebo jsem moc náročnej, to je taky možnost.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/9/2021, 20:52

No to si teda vůbec nejsem jistý, že něco rozhodujeme.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 26/9/2021, 20:18

imbík napsal:Zaplať pánbůh, že se Hradci daří. Jinak by šel.

Jak šel? Smlouvu má tady, my rozhodujeme.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/9/2021, 20:05

Zaplať pánbůh, že se Hradci daří. Jinak by šel.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 26/9/2021, 19:39

Do konce sezony.Nevím jak to myslíš?

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 26/9/2021, 19:38


Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 26/9/2021, 19:20

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 26/9/2021, 17:21

Helt dneska za Litvínov.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 26/9/2021, 14:50

imbík napsal:To jo ten los nechápu. Nejlepší tým z loňska a nejtěžší možný los 🤔👏
To je naschval, byt nejlepsi se (nekdy) nevyplaci..Smile

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 26/9/2021, 13:00

imbík napsal:To jo ten los nechápu. Nejlepší tým z loňska a nejtěžší možný los 🤔👏

Ono se totiž nic nelosovalo, ale k rozpisu se použilo konečné umístění z uplynulé sezony. Proto teď jdeme pěkně od nejtěžších soupeřů.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/9/2021, 11:09

To jo ten los nechápu. Nejlepší tým z loňska a nejtěžší možný los 🤔👏

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 26/9/2021, 10:59

Zapas jsem vcera nevidel (podle komentaru to teda muselo bejt neco), ale je treba si uvedomit, ze hrajem zatim furt s tema nejlepsima z lonska, protoze ten los letos takhle je. Ale je jasny, ze by kluci v poli do toho asi meli dat trosku vic, pac 50 strel proti je teda fakt moc a nebyt tam Max, jasne bysme prohrali... Taky to chce vic promenovat, ale to je uz skoro trvala bolest.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 26/9/2021, 09:47

Maxim je fakt borec. Včera zákrok sezóny (prozatím) my ještě nedostali v oslabení gól ? 🤔👏
A ještě bych vyzdvihl Cagyho v 39 letech cesta do Olomouce a zpátky návrat někdy v 1 v noci ráno rozbruslení, 3 hodiny busem do Vrchlabí a hned od 5 další zápas. 💂 A kdoví jestli dneska nebude za Olomouc hrát znova.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 25/9/2021, 20:09

Dnesni body jdou za Maksem.. To co tam predvadi je kolikrat k nevire.
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

ralff, FREDERIK, colorado44, DUKLIČKA, Leo, MichalDJ and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 25/9/2021, 19:49

ralff napsal:
MichalDJ napsal:
ralff napsal:
MichalDJ napsal:Maxime diky aspon za bod, zbytek tymu jedna velka hruza, rozhodci radsi nekomenovat

Velká hrůza? A viděl jsi kolik oslabení ten tým musel ubránit?? Max čaruje o tom žádná, ale bez pomoci hráčů v poli by to taky nedal. Ta třetí třetina to bylo neskutečný a pak  nebylo ani tolik sil. Uvidíme, co nájezdy.

Je to jen muj subjektivni nazor, ja zas videl jak si nedokazeme nahrat ani na dva metry, a jestli cast tech faulu nepramenila z toho ze jsme nestihali

No to je pravda. Chyběla rychlost, přesnost v nahrávkách resp. v rozehře. Ale obrana ty oslabení naštěstí zvládla. Takže všechno špatný taky nebylo.   Ty oslabení ubraly strašně moc sil. Vůbec jsme se díky tomu nedostali do zápasu. Nevím jestli Vrchlabí hrálo tak čistě, ale na jejich straně minimum trestů.

Každopádně je na čem pracovat. Hlavně v útoku. Už by to chtělo návrat Skořápky.  2 body po dnešku dobrý.


Souhlas

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 25/9/2021, 19:48

MichalDJ napsal:
ralff napsal:
MichalDJ napsal:Maxime diky aspon za bod, zbytek tymu jedna velka hruza, rozhodci radsi nekomenovat

Velká hrůza? A viděl jsi kolik oslabení ten tým musel ubránit?? Max čaruje o tom žádná, ale bez pomoci hráčů v poli by to taky nedal. Ta třetí třetina to bylo neskutečný a pak  nebylo ani tolik sil. Uvidíme, co nájezdy.

Je to jen muj subjektivni nazor, ja zas videl jak si nedokazeme nahrat ani na dva metry, a jestli cast tech faulu nepramenila z toho ze jsme nestihali

No to je pravda. Chyběla rychlost, přesnost v nahrávkách resp. v rozehře. Ale obrana ty oslabení naštěstí zvládla. Takže všechno špatný taky nebylo. Ty oslabení ubraly strašně moc sil. Vůbec jsme se díky tomu nedostali do zápasu. Nevím jestli Vrchlabí hrálo tak čistě, ale na jejich straně minimum trestů.

Každopádně je na čem pracovat. Hlavně v útoku. Už by to chtělo návrat Skořápky. 2 body po dnešku dobrý.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 25/9/2021, 19:43

ralff napsal:
MichalDJ napsal:Maxime diky aspon za bod, zbytek tymu jedna velka hruza, rozhodci radsi nekomenovat

Velká hrůza? A viděl jsi kolik oslabení ten tým musel ubránit?? Max čaruje o tom žádná, ale bez pomoci hráčů v poli by to taky nedal. Ta třetí třetina to bylo neskutečný a pak  nebylo ani tolik sil. Uvidíme, co nájezdy.

Je to jen muj subjektivni nazor, ja zas videl jak si nedokazeme nahrat ani na dva metry, a jestli cast tech faulu nepramenila z toho ze jsme nestihali

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/9/2021, 19:43

2 body beru a věřím,že v obraně BUDE LÍP,HCD OLÉ!!!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 25/9/2021, 19:34

MichalDJ napsal:Maxime diky aspon za bod, zbytek tymu jedna velka hruza, rozhodci radsi nekomenovat

Velká hrůza? A viděl jsi kolik oslabení ten tým musel ubránit?? Max čaruje o tom žádná, ale bez pomoci hráčů v poli by to taky nedal. Ta třetí třetina to bylo neskutečný a pak  nebylo ani tolik sil. Uvidíme, co nájezdy.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/9/2021, 19:25

Vzhledem k závěrečné bramboračce je prozatimní bod zlatý

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 25/9/2021, 19:24

Maxime diky aspon za bod, zbytek tymu jedna velka hruza, rozhodci radsi nekomenovat

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/9/2021, 19:15

Jaternička napsal:Zákrok sezóny už bychom měli.
Neskutečný.

K té obraně.  Se podívejte jak hraji obránci soupeřů.  Taky hrůza.  

Naše dvě nejvyšší soutěže hraje moc týmu tak to generuje hromadu podprůměrnych hráčů.

Což se odráží v repre atd atd


Začátek sezony nastavil naší obraně zrcadlo,rozhodně je na čem pracovat

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 25/9/2021, 19:14

Laďa napsal:Chlubna dnes gól za Litky.

A co tam dělá má bejt v ČB

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 25/9/2021, 19:11

Zákrok sezóny už bychom měli.
Neskutečný.

K té obraně. Se podívejte jak hraji obránci soupeřů. Taky hrůza.

Naše dvě nejvyšší soutěže hraje moc týmu tak to generuje hromadu podprůměrnych hráčů.

Což se odráží v repre atd atd
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/9/2021, 19:09

Maršál úřaduje! A to jsem právě dokoukal Boj o Moskvu

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/9/2021, 18:31

Objektivní sudí to je to co v téhle lize smazává rozdíly. Hraje Mareš vůbec po tom podražení u mantinelu?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 25/9/2021, 18:28

Těch vyloučenejch máme zbytečně moc. Snad bude ve třetí třetině ještě síla zatlačit.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 25/9/2021, 18:27

Laďa napsal:Chlubna dnes gól za Litky.


Tak ať se tam daří i dále,klobásy tam mají luxusní,třeba je už peče Pavlas

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 25/9/2021, 17:54

Chlubna dnes gól za Litky.

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 25/9/2021, 17:38

jinak skvela pace dorost a juniori

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 25/9/2021, 17:37


delame dojnou kravu exralize, az tam Cagyho zrani tak se bude Scerban divit, pak se na nas kazdej vysere

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 25/9/2021, 17:27

to je holomajzna z nasi strany, ta nase obrane je fakt tragicka

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 24/9/2021, 18:54


imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 23/9/2021, 22:21

Rozhodně z Kladna. Akorát tentokrát místní majitel bude chytřejší. Bude to řešit zákulisne a v postranní. Minule ho v tom nechali Litvínov a spol vykoupat a i sestup mu zařídil kámoš Šlégr 😉😁
Ale to snad už nikdo během sezony nezmění, to by už bylo hodně okaté a hlavně jsou na to jiné návaznosti se kterými by se hodně zkomplikovalo.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 23/9/2021, 21:32

Nó.To bude někdo z Kladna nebo ze Zlína nebo možna z Litvínova?

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 23/9/2021, 21:20

ale spíš k hokeji. Tak co myslíte, od koho a kdy zase přijdou návrhy na odtržení ELH a její uzavření? Rolling Eyes

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru