Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+46
arthur
Raddy007
Martynez
mjrkk
Hhs23
Lucke
freyp
pegy18
Lufa
Thoor93
xantypa
Kuba
AJET0
Hedgehog
Jirka
Luc2as
J4u8
Excalibur
staříček
wortyr
colorado44
Vasoj84
Kelt
FREDERIK
HCDTOM
jahed
richmonds
Geofree
sz108
Falk HCD
Burberry
jajirk
imbík
DUKLIČKA
MichalDJ
Mišák
hadas (admin)
Lázňator
MarkusHCD
Siroko
miramare83
vn
Jerryk01
mravenecnik
ralff
Jaternička
50 posters

Strana 18 z 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 25/4/2021, 18:08

Takovej haluzak

Lázňator

Posts : 654
Join date : 13. 09. 19

mravenecnik likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 25/4/2021, 17:33

Líbí se mi jak hrajeme (až na tu přesilovku). Bojovnost a dohrávání super, i ty oslabení jsme zvládli dobře. Líbí se mi jak dnes lítá Fronk.

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin), Luc2as, vn, FREDERIK, Lufa and mravenecnik like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 25/4/2021, 17:21

Iléš se nedotkl puku, jen ho honil...obránce ho hrát mohl, ale místo toho atakoval útočníka. Takže nedovolené bránění jako z učebnice.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 25/4/2021, 17:01

staříček napsal:Krucinál to nemakí jinýho než toho zasranýho Zubzandu , ten zmrd nás zase podrazí, bože to je lumpárna.
Jsou i jiny rozhodci, ale domluveny to maj se zubzandou...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 25/4/2021, 17:00

hmm, veřejná televize si dělá ambice utvářet objektivním informováním veřejné mínění...z toho důvodu se nehodí do krámu informovat o tom, co se v zápase stalo a jak zaúřadovali rozhodčí. To prostě NEMŮŽE být náhoda. O Bolce se mlelo horem spodem po zářezu, tady se zatajuje.

No nic, tak jedeme dál. Dukla!

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

imbík, FREDERIK, Raddy007, miramare83 and mravenecnik like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 25/4/2021, 16:51

Za mně takhle je mně úplně jedno jak dopadne dnešní zápas nebo příští zápas mně ke spokojenosti stačí aby sme vyhráli pouze 7. zápas

Lázňator

Posts : 654
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 25/4/2021, 16:41

Taky dnes od dnesniho zapasu neocekavam. Dulezitejsi pro nas asi bude to urvat v 6. zapase doma a pak dej se vule bozi v sedmem zapase. Tam uz jsou to nervy a stat se muze lecos.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 25/4/2021, 16:40

Krucinál to nemakí jinýho než toho zasranýho Zubzandu , ten zmrd nás zase podrazí, bože to je lumpárna.

staříček

Posts : 468
Join date : 11. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/4/2021, 16:05

Lázňator napsal:
imbík napsal:No já jsem po čtvrtečním zápase ztratil veškeré představy o fair play průběhu série, takže ať si tam ty dvě primadony daj každej po 5 gólech, ať si pak v kabině zařvou zm.di za.rany jihlavský a podobně a ať pak média a tv vypráví jak je to úžasné, že tady Pleky a Jágr dotáhli Kladno do ELH... 
Našich kluků se zastanu ať se bude dít cokoli, hrát proti všem není jednoduché a ukázali, že mají koule a je to parta bojovníků. Dnes jdu v 5 do lesa a přijdu o půl 9, v klidu mrknu na výsledek a uvidíme... naším věřím, že tam zase nechají všechno, bohužel někdy ani to nemusí stačit....

Doufám že takhle nikdy nedopadnu že bych místo toho abych kluky sledoval jak bojují v 5. zápase FINÁLE ligy šel radši vejrat na jehličí do lesa
Doufej 👍

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 25/4/2021, 16:01

Zase Zubzanda😃😃

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 25/4/2021, 15:09

imbík napsal:No já jsem po čtvrtečním zápase ztratil veškeré představy o fair play průběhu série, takže ať si tam ty dvě primadony daj každej po 5 gólech, ať si pak v kabině zařvou zm.di za.rany jihlavský a podobně a ať pak média a tv vypráví jak je to úžasné, že tady Pleky a Jágr dotáhli Kladno do ELH... 
Našich kluků se zastanu ať se bude dít cokoli, hrát proti všem není jednoduché a ukázali, že mají koule a je to parta bojovníků. Dnes jdu v 5 do lesa a přijdu o půl 9, v klidu mrknu na výsledek a uvidíme... naším věřím, že tam zase nechají všechno, bohužel někdy ani to nemusí stačit....

Doufám že takhle nikdy nedopadnu že bych místo toho abych kluky sledoval jak bojují v 5. zápase FINÁLE ligy šel radši vejrat na jehličí do lesa

Lázňator

Posts : 654
Join date : 13. 09. 19

hadas (admin) and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/4/2021, 13:13

Tak oni tam budou krásně říkat jak je vše zalité sluncem a onanovat nad jj jakej je to Bůh a majitel a respekt a úcta a podobný hovna. 🙈

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 25/4/2021, 12:40

hadas (admin) napsal:

Které zápasy se budou vysílat v TV říkali na ČT už před začátkem finálové série...

Nevím, přehlédnul jsem to. Normálně jsem rád, když se zápas Dukly dostane do TV, ale v tom 6. zápase bych raději komentář Maryho. Ale to jedno, hlavně ať kluci posbírají poslední síly a bojují.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 25/4/2021, 12:21

ralff napsal:Teď koukám, že jsme od 17 v TV.  Tak snad to zlvádneme líp, jak ten domácí zápas.
A v úterý od nás taky TV přenos. Teda to je najednou zájmu o druhou nejvyšší soutěž.

Které zápasy se budou vysílat v TV říkali na ČT už před začátkem finálové série...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 25/4/2021, 12:19

ralff napsal:Teď koukám, že jsme od 17 v TV.  Tak snad to zlvádneme líp, jak ten domácí zápas.
A v úterý od nás taky TV přenos. Teda to je najednou zájmu o druhou nejvyšší soutěž.

Proč asi??? 😉

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 25/4/2021, 10:48

Teď koukám, že jsme od 17 v TV.  Tak snad to zlvádneme líp, jak ten domácí zápas.
A v úterý od nás taky TV přenos. Teda to je najednou zájmu o druhou nejvyšší soutěž.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 25/4/2021, 10:12

imbík napsal:No já jsem po čtvrtečním zápase ztratil veškeré představy o fair play průběhu série, takže ať si tam ty dvě primadony daj každej po 5 gólech, ať si pak v kabině zařvou zm.di za.rany jihlavský a podobně a ať pak média a tv vypráví jak je to úžasné, že tady Pleky a Jágr dotáhli Kladno do ELH... 
Našich kluků se zastanu ať se bude dít cokoli, hrát proti všem není jednoduché a ukázali, že mají koule a je to parta bojovníků. Dnes jdu v 5 do lesa a přijdu o půl 9, v klidu mrknu na výsledek a uvidíme... naším věřím, že tam zase nechají všechno, bohužel někdy ani to nemusí stačit....
Vnimam to uplne stejne. Jedinej rozdil je, ze ja to nevydrzim a zase na to budu vejrat Very Happy

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 25/4/2021, 09:25

No já jsem po čtvrtečním zápase ztratil veškeré představy o fair play průběhu série, takže ať si tam ty dvě primadony daj každej po 5 gólech, ať si pak v kabině zařvou zm.di za.rany jihlavský a podobně a ať pak média a tv vypráví jak je to úžasné, že tady Pleky a Jágr dotáhli Kladno do ELH... 
Našich kluků se zastanu ať se bude dít cokoli, hrát proti všem není jednoduché a ukázali, že mají koule a je to parta bojovníků. Dnes jdu v 5 do lesa a přijdu o půl 9, v klidu mrknu na výsledek a uvidíme... naším věřím, že tam zase nechají všechno, bohužel někdy ani to nemusí stačit....

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 25/4/2021, 08:23

Zdar Jihlavští, vyprovodíte kluky do boje opět tím úžasným špalírem? To nemělo chybu! DUKLA!!!

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 25/4/2021, 07:24

wortyr máš naprostou pravdu
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 24/4/2021, 23:31


FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 24/4/2021, 23:11

wortyr napsal:Taky mi přijde, že už se to tu moc hrotí. Že si to Jágr u dost lidí pokazil je pravda, ale zase na druhou stranu - jak tu onehdá někdo psal... je to skvělej hokejista... není to žádnej filosof ani nějakej ultra mág s IQ jako blázen, takže čekat od něj, jaká bude morální autorita, je z principu lichý... člověk ho měl rád, protože hrál super... teď jsme trochu zkamaný, ale vlastně se to dalo čekat Smile .

Popravdě, hokejově jsme horší. V tom čtvrtým mači 3x netrefili úplně prázdnou kasu. Tam jsme měli z .... kliku. Já si to užívám (občas se to projevuje tím, že jsem strašně na...... až do večera  Very Happy ), máme splněno, kluci hrajou na maximum, hrajem hodně mladý - z toho mám fakt radost  Exclamation .   Pokud se nepodaří nějak magicky ligu uzavřít - což by znamenalo nechat tam 15 týmů  What a Face , bude příští ELH sezóna stejně fakt drahej masakr...

Zkusme makat, kašlat na ty pruhovaný zmetky a uvidíme, na co to bude stačit. Ještě 2 - 3 zápasy a pak zas do září bez hokeje, tak si to užijte  pirat . Něco hrát budem - snad nás nechaj už se i koukat  Very Happy .


Souhlas se vším Wink
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

mravenecnik likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro wortyr 24/4/2021, 22:58

Taky mi přijde, že už se to tu moc hrotí. Že si to Jágr u dost lidí pokazil je pravda, ale zase na druhou stranu - jak tu onehdá někdo psal... je to skvělej hokejista... není to žádnej filosof ani nějakej ultra mág s IQ jako blázen, takže čekat od něj, jaká bude morální autorita, je z principu lichý... člověk ho měl rád, protože hrál super... teď jsme trochu zkamaný, ale vlastně se to dalo čekat Smile .

Popravdě, hokejově jsme horší. V tom čtvrtým mači 3x netrefili úplně prázdnou kasu. Tam jsme měli z .... kliku. Já si to užívám (občas se to projevuje tím, že jsem strašně na...... až do večera Very Happy ), máme splněno, kluci hrajou na maximum, hrajem hodně mladý - z toho mám fakt radost Exclamation . Pokud se nepodaří nějak magicky ligu uzavřít - což by znamenalo nechat tam 15 týmů What a Face , bude příští ELH sezóna stejně fakt drahej masakr...

Zkusme makat, kašlat na ty pruhovaný zmetky a uvidíme, na co to bude stačit. Ještě 2 - 3 zápasy a pak zas do září bez hokeje, tak si to užijte pirat . Něco hrát budem - snad nás nechaj už se i koukat Very Happy .


wortyr

Posts : 50
Join date : 12. 03. 20

hadas (admin), HCDTOM, colorado44, Siroko, miramare83 and mravenecnik like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 24/4/2021, 21:01

imbík napsal:Ono stačí když ho má rád Dědek z Pardubic. Vemte si i teď ta sestava Kladna. Sorokin, Zacharcuk (ta zakerna svině co má spadeno na Havranka) a Machala všechno last minute posily na play off. Np a pak.kamarádi na svazu no.

Dědek ho má rád hlavně pro P. R. svého obchodu, ale pokud ho má rád i jako člověka, tak se jejich povahy moc neliší, to je prostě kdo má peníze a vliv tak bohužel vládne tomuto světu, ale jak se říká "KARMA JE ZDARMA" 😎

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 24/4/2021, 20:01

Ono stačí když ho má rád Dědek z Pardubic. Vemte si i teď ta sestava Kladna. Sorokin, Zacharcuk (ta zakerna svině co má spadeno na Havranka) a Machala všechno last minute posily na play off. Np a pak.kamarádi na svazu no.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

mravenecnik likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 24/4/2021, 20:00

vn napsal:To: richmonds prostě se to má řešit na svazu a mezi zápasy a né nějakým postojem či agresí během zápasu....ničím si nepomůžeme, spíše naopak...

agresi jsem zavrhoval, tím si člověk moc sympatií nezíská...ok, svaz o tom ví, zatím to tedy nic nevyřešilo. Ale buďme tedy zvědaví, jak vše bude zítra zalité sluncem.

Ale s tou formulací o úrovni prostě nesouhlasím. Zatím jsme spíš fackovací panák

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 24/4/2021, 19:32

To: richmonds prostě se to má řešit na svazu a mezi zápasy a né nějakým postojem či agresí během zápasu....ničím si nepomůžeme, spíše naopak...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 24/4/2021, 19:16

DUKLIČKA napsal:Tak hlavně u mě pan Jagr skončil. Kdyby skončil před pěti roky tak klobouček dolu .Jenže neskončil a místo toho se z něj stal zmetek všech zmetku.Ať tahne s tím zasraným kladnem do ty nasi slavny extraligy stejne budou za rok zpatky.A to doufam že už ho neuvidím a smutno mě určitě nebude.Pro mě je daleko větší persona Eliáš než sebestřednej kokot z kladna.

Je to jen a jen jeho problém a i to, že skoro v 50 nemá ani ženu a ani dítě a hlavně mně zaráží i přístup ostatních lidí co se pohybují kolem sportu a hlavně hokeje, myslím, že Kladno už jen díky jeho vlivu nemá rádo už spoustu lidí Rytíři Kladno = Jágr

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 24/4/2021, 19:00

Tak hlavně u mě pan Jagr skončil. Kdyby skončil před pěti roky tak klobouček dolu .Jenže neskončil a místo toho se z něj stal zmetek všech zmetku.Ať tahne s tím zasraným kladnem do ty nasi slavny extraligy stejne budou za rok zpatky.A to doufam že už ho neuvidím a smutno mě určitě nebude.Pro mě je daleko větší persona Eliáš než sebestřednej kokot z kladna.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

hadas (admin), Luc2as, Vasoj84, miramare83 and mravenecnik like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 24/4/2021, 18:24

Tak schvalne, kolik junioru nastupuje u nas a kolik v Kladne Smile Jarda by to chtel uzavrit kvuli mladejm a nehraje za Kladno ani jeden Smile

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Vasoj84 and mravenecnik like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 24/4/2021, 17:54

Tak schválně. Za jak dlouho tipujete ,že se bude řešit uzavření ELH ( pochopitelně v případě postupu nesmrtelného Jardy) ???

Protože covid a musíme přeci vychovávat mladé hokejisty Very Happy Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

mravenecnik likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 24/4/2021, 14:06

Kdybych mel tipnout dalsi vyvoj serie, tak si zacinam myslet ze ted naopak 2x zafunguje domaci stadion (protoze tohle vzajemny loupeni nejde porad) a dockame se 7. zapasu, v kterym uz se muze stat vsechno. I kdyz abych rekl uprimne, neumim si predstavit, jak bysme zapas o vsechno u nich vyhrali:) Ne proto, ze bysme na to nemeli, ale protoze to zkratka "nebude mozny". Vsichni vedi proc... To jsem se zamyslel dopredu, tak uvidime.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

hadas (admin), FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 24/4/2021, 13:58

Hadas
samozřejmě je to přes čáru od nich...ale proč by připouštěli? Však i tady znělo, proč by je neměli vylučovat a jak je to zbytečné. Klub se také tvářil spokojeně, hráči nekomentují(což chápu, proč si říkat o pokutu, to jediné na svazu funguje, trestat toho, kdo se ozve). Takže se vytvořila aura, jak je to v pořádku. Kdo se tomu zkouší postavit je rebel nebo to moc hrotí...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

hadas (admin), imbík, FREDERIK, Geofree and DUKLIČKA like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 24/4/2021, 13:02

Koukám, že ubožáci z Kladna neuznají ani náhodou jakékoliv pochybení rozhodčích. Projet můj profil na FB a nadávat... Ubožáci.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

FREDERIK, Geofree, DUKLIČKA and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 24/4/2021, 08:57

Si myslim, ze uz to moc hrotite.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

ralff and wortyr like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 24/4/2021, 08:41

Když odejdeme do kabin, tak budeme za ubozaky, co neumějí unést porážku....Zaruba to ohodnoti, že sudí jsou taky jej lidi a bla bla bla, obecný bláboly. Zamazal mohl mít ve středu dres Kladna klidně, ten jim fandil celý zápas, takže tam neuspejes. Televize taky lépe prodá, když budou mluvit o tom, že 50letý JJ dotáhl Kladno do ELH.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 24/4/2021, 08:22

VN
jak bys definoval "zachovat si úroveň"? Jako úroveň má jen ten, co si nechá všechno líbit? Nechá se podvádět? I Ghándí tiše protestoval a zná ho celý svět. Ale možná také neměl úroveň když dal najevo svůj nesouhlas...

Jsou prostě nějaká pravidla, podle kterých se má hrát. Rozhodčí mají dohlížet na jejích dodržování. Hráči Kladna je porušují, rozhodčí nedohlížejí. Prostě tohle je špatně. Takže fakt mi řekni, co je to mít tu úroveň.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 24/4/2021, 08:13

A ja bych nedelal ani jedno, chce si to zachovat uroven a nespadnout na uroven techto looserů.

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 24/4/2021, 05:32

IMBIK
hele, neřezal bych to. Šel bych jinou cestou, která tu už byla. Když by byla jistota, že došlo k dalšímu zářezu od rozhodčích, odvolat hráče do kabin. Prostě odejít ze zápasu. Bude to v TV, takže by se rozpoutala debata, proč se to stalo. To je za mě lepší způsob jak upozornit na tyhle "chyby". Ono by i těm rozhodčím došlo, že to je jejich ostuda.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 24/4/2021, 00:43

DUKLIČKA napsal:Dobré ráno všem. 🙂

Ale tak koukej chrápat taky ;-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 24/4/2021, 00:08

Dobré ráno všem. 🙂

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

DUKLIČKA and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 23/4/2021, 23:40

imbík napsal:No a? Když bude potřeba tak tě říznou znova .Když ne v neděli tak v úterý. A pak se bude všude psát jak Jágr dotáhl Kladno k návratu. Tohle chtějí lidé v v čr číst. Nějaká Dukla nikoho nezajímá,.ale Kladno a Jágr.
Jestli věříte, že je šance v téhle sérii uspět, tak vám to závidím...já už ne...
Za omluvu a uznání chyb od Šindlera si ti hráči a my fanoušci nekoupime ani housku... a pak se bude psát jen o vítězi 😉

Dobrou všem.

Upřímně jsem postupu přes Kladno nevěřil celou sezónu a ani po našem postupu do finále a ani při vedení 2:0.. To klidně přiznám. Ale čekal jsem to, co se teď stalo, i když takhle jsem si to nepředstavoval ani v nejhorší noční můře... Nicméně 2 vyhrané zápasy u nich byly spíš zázrak.
Klobouček před hráči a Maximem...

Stalo se co se stalo, ale kvůli tomu ze sebe nemohou hráči udělat ubožáky a snížit se na jejich úroveň. Myslím, že na tohle ani hráči nemyslí. Ale každý máme asi jiné morální hodnoty...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 23/4/2021, 23:10

No a? Když bude potřeba tak tě říznou znova .Když ne v neděli tak v úterý. A pak se bude všude psát jak Jágr dotáhl Kladno k návratu. Tohle chtějí lidé v v čr číst. Nějaká Dukla nikoho nezajímá,.ale Kladno a Jágr.
Jestli věříte, že je šance v téhle sérii uspět, tak vám to závidím...já už ne...
Za omluvu a uznání chyb od Šindlera si ti hráči a my fanoušci nekoupime ani housku... a pak se bude psát jen o vítězi 😉

Dobrou všem.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 23/4/2021, 22:52

imbík napsal:V neděli bych z toho udělal pořádnou frašku, když to svaz tak chce, tak co....
O postupujícím je už rozhodnuto...a sportovní výkon na to nemá vliv...tak bych to tam pořádně mlátil....

Nesouhlas. Tím bychom ze sebe udělali jen frustrovaný ubožáky a nesmyslně se připravili o jakoukoliv šanci na postup.
Nebrečíme a nekopeme kolem sebe, protože to stejně k ničemu není. A jak vidíš, tak se to stejně v médiích řeší a podporu má Kladno snad už jen od Kauflandu (tam snad na truc přestanu nakupovat Wink a jejich fanoušků. Tohle nám rozhodčí pustit, tak beru sice výhru, ale nikde nic nekomentuju a nebudu chytrej. Ale koukni na komenty na youtube apod. Ti jsou úplně mimo.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 23/4/2021, 22:44

V neděli bych z toho udělal pořádnou frašku, když to svaz tak chce, tak co....
O postupujícím je už rozhodnuto...a sportovní výkon na to nemá vliv...tak bych to tam pořádně mlátil....

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 23/4/2021, 21:32

Ta sekera byla mimo hru, já si ji taky nevšiml. Ten druhej zákrok byl vidět snad i z měsíce, kam rozhodčí čuměli ví jen oni samy. Za mě nám to rozhodčí neprohráli, během zápasu sme presilkovky hráli , dokonce 5:3 a nic. Kladno si přesilovkou pomůže. Ve třech ze čtyř utkání bylo kladno lepší, mají obrovskou kvalitu. Naši bojujou na hranici sebeobetovani a díky tomu je to 2:2 na zápasy. A to je super vysledek pro nás. Domácí prostředí není extra vyhoda, když je zimak prazdnej. V neděli je to otevřený, věřím že je teď porazime.

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

hadas (admin), Luc2as and Duklis like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 23/4/2021, 20:43

Geofree napsal:
Jerryk01 napsal:Imbik: a to sme prave u toho. Vsichni do jednoho co jsme tu, a na to dam krk, chceme aby Dukla hrala extraligu. Nekdo by do toho sel rovnou hned natvrdo treba i v Breclavi, nekdo ma obavy. Coz je ok. Jednatel teda udela prohlaseni, ze by to slo a ze chcem. Taky ok. Pak ale jak pises se ani nepozastavi nad jasnym ovlivnenim zapasu a nezaridi rovinu v rizeni finale. Muze se teda pak nekdo divit kdyz si spousta lidi bude myslet ze to s tou extraligou nemysli tak vazne? Me stve ze michaji dve veci. Verit tymu a verit zamerum vedeni. Prvnimu verim, u druheho presvedcen nejsem. Treba se pletu nevim. Je to jen o pocitu....

vedení je odrazem svých vlastních fanoušků (jasný příklad Motor), stejně jako lidé (občané) mají vlády, jaké si zaslouží Crying or Very sad

Budejovice semknulo to ukradeni extraligy. Do te doby esi si dobre vzpominam tam chodili cca 3 tisice lidi na extraligu a byli fanouskovsky nevyrazny.
Ted jsou ok. Do extraligy patri.

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

hadas (admin), FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 23/4/2021, 20:34

Jerryk01 napsal:Imbik: a to sme prave u toho. Vsichni do jednoho co jsme tu, a na to dam krk, chceme aby Dukla hrala extraligu. Nekdo by do toho sel rovnou hned natvrdo treba i v Breclavi, nekdo ma obavy. Coz je ok. Jednatel teda udela prohlaseni, ze by to slo a ze chcem. Taky ok. Pak ale jak pises se ani nepozastavi nad jasnym ovlivnenim zapasu a nezaridi rovinu v rizeni finale. Muze se teda pak nekdo divit kdyz si spousta lidi bude myslet ze to s tou extraligou nemysli tak vazne? Me stve ze michaji dve veci. Verit tymu a verit zamerum vedeni. Prvnimu verim, u druheho presvedcen nejsem. Treba se pletu nevim. Je to jen o pocitu....

vedení je odrazem svých vlastních fanoušků (jasný příklad Motor), stejně jako lidé (občané) mají vlády, jaké si zaslouží Crying or Very sad

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 23/4/2021, 20:14

Imbik: a to sme prave u toho. Vsichni do jednoho co jsme tu, a na to dam krk, chceme aby Dukla hrala extraligu. Nekdo by do toho sel rovnou hned natvrdo treba i v Breclavi, nekdo ma obavy. Coz je ok. Jednatel teda udela prohlaseni, ze by to slo a ze chcem. Taky ok. Pak ale jak pises se ani nepozastavi nad jasnym ovlivnenim zapasu a nezaridi rovinu v rizeni finale. Muze se teda pak nekdo divit kdyz si spousta lidi bude myslet ze to s tou extraligou nemysli tak vazne? Me stve ze michaji dve veci. Verit tymu a verit zamerum vedeni. Prvnimu verim, u druheho presvedcen nejsem. Treba se pletu nevim. Je to jen o pocitu....

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Geofree and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 23/4/2021, 20:09

Souhlasím s Imbikem i Geofree není třeba k tomu nic dodávat.

Přemýšlím jaká vede cesta k lepším sudím a hlavně transparentnímu rozhodování?

Jako příklad se mi jeví rugby. Celou dobu člověk ví co rozhodčí říká jak argumentuje. Neskutečný autority. Jenže jak do takového stadia dospět?
Jak se stalo,že v rugby to jde a jinde ne?

Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Geofree likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 18 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 18 z 20 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru