Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+46
arthur
Raddy007
Martynez
mjrkk
Hhs23
Lucke
freyp
pegy18
Lufa
Thoor93
xantypa
Kuba
AJET0
Hedgehog
Jirka
Luc2as
J4u8
Excalibur
staříček
wortyr
colorado44
Vasoj84
Kelt
FREDERIK
HCDTOM
jahed
richmonds
Geofree
sz108
Falk HCD
Burberry
jajirk
imbík
DUKLIČKA
MichalDJ
Mišák
hadas (admin)
Lázňator
MarkusHCD
Siroko
miramare83
vn
Jerryk01
mravenecnik
ralff
Jaternička
50 posters

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 1/5/2021, 11:47

Chlubna do Motoru to mně teda nasralo né že de do motoru ale  že odchází

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 1/5/2021, 11:32

Jaternička napsal:Že by v Havířově došly peníze? Těch odchodů tam mají hromadu
Nevím, ale na to, jaký letos postavili kádr, tak měli hroznou sezonu. Třeba si řekli, že 10.-12. místo lze hrát levněji. Very Happy

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/5/2021, 11:29

Že by v Havířově došly peníze? Těch odchodů tam mají hromadu
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/5/2021, 11:28

😀👍 Semis, někdo tady bude mít těžké spaní.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 1/5/2021, 11:19

Filip Seman, to je dobrá zpráva. Smile
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 1/5/2021, 11:16

Semiš dobry 🙂 a nemam strach ze by to Bedrich nedokazal nahradit vsechny ty odchody

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 1/5/2021, 11:14

Semiš zpátky k nám??? To jsem fakt nečekal.

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/5/2021, 11:07

DUKLIČKA napsal:A jeste pro doplneni pohled ze stridacky,o kterem jsem uz vedel,ale Lysec ho nechtel zverejnit driv nez bude po vsem:

Ja bych tedy ještě dodal...
Naprosto nepochopitelné výpady ze strany soupeře.. Nesetkal jsem se s tím a věřím, že už nikdy nesetkám, aby hráč slavící výhru vulgárně urážel protihráče (zmrdi zasraný, zpíčený). Aby realizační tým soupeře častoval Matěje Pekra, na kterém ležel soupeř a mlátil ho, slovy: Zabij ho, výborně. Aby realizační tým soupeře volal na naše partnery, jdoucí kolem kabiny: Co čumíte, zmrdi zasraný. Aby realizační tým soupeře nadával naší fotografce. Aby soupeř v Jihlavě překrýval naší tabuli partnerů svou tabulí... Když my jsme sdíleli článek, že nás poškodili rozhodčí, tak se mi ozval kladenský tiskový mluvčí s tím, že tohle je za hranou a přilíváme olej do ohně. To už jsem vážně nevěřil vlastním očím, když jsem si to četl.. Třešničkou na dortu už je jen to, že 2 minuty před koncem 7. zápasu, kdy byl postup Kladna víceméně jistý, skandovali domácí fanoušci *Jebat Jihlavu* místo podpory svého týmu. Věřím, že nic podobného už nikdy nezažiju..


Jojo tohle přesně jsem myslel, je to na polití respekt a úcta. Škoda, když už bylo jasné, že nepostoupime, že tam Plekancovi někdo nerozbil tlamu....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 1/5/2021, 10:42

freyp napsal:Jak to je s tim Werbikem?
Werbik ve Vítkách nejspíš končí. Vzhledem k tomu, že tam moc bodů neudělal, tak je otázka, jestli mu hodí laso někdo z e-ligy. Tady bych viděl šanci. Nicméně centrů bychom měli dost - Zadr, Pepa, Juda, Cemba a snad i Lichy.

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 1/5/2021, 10:35

Jak to je s tim Werbikem?

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 1/5/2021, 10:24

Kdyz to vidim tak zacinam mit obavy, abysme vubec meli dost hracu a byli schopni nastoupit do souteze Very Happy Ale vzdycky to nak slo, tak snad...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 1/5/2021, 10:15

V Plzni skončil Stříteský, ten by se mi tu líbil. Ale to je nereálný.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 1/5/2021, 10:13

Tak u Krenželoka jsem čekal Porubu, případně Vsetín, prostě někoho ambiciózního. Ale když nám hráče přetáhne Frýdek...Chlubna mi až tak nevadí, na to, že dlouhodobě reprezentuje, tak tolik vidět nebyl a pokud šel na přestup, tak z něho něco kápne. Pokud klapne stadion (čemuž stejně nevěřím), tak stejně nebude 3-4 roky o co hrát a můžeme stavět kádr do budoucna. Takže bych spíš koukal po klucích, co v mládeži reprezentovali, ale zatím se neprosadili a potloukají se třeba po 2. lize. Viz. třeba Říha, který to naplno rozbalil u nás. Very Happy

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro mjrkk 1/5/2021, 10:07

Hosi nam se to pekne rozpadlo,,, krenzelok potvrzenej ve frydku...
To by me zajimalo, kym se tohle zalepi..

mjrkk

Posts : 43
Join date : 14. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/5/2021, 09:08

Tak je obecně známo,že fans Kladna to je svoloč a ten realizační tým taktéž.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 1/5/2021, 08:56

Tomu Chlubnovi tahle změna jen prospěje i když protežovaný reprezentant tak s těch našich mladých se mi libil vic Brož a Čermák

Hhs23

Posts : 138
Join date : 12. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 1/5/2021, 08:52

DUKLIČKA napsal:A jeste pro doplneni pohled ze stridacky,o kterem jsem uz vedel,ale Lysec ho nechtel zverejnit driv nez bude po vsem:

Ja bych tedy ještě dodal...
Naprosto nepochopitelné výpady ze strany soupeře.. Nesetkal jsem se s tím a věřím, že už nikdy nesetkám, aby hráč slavící výhru vulgárně urážel protihráče (zmrdi zasraný, zpíčený). Aby realizační tým soupeře častoval Matěje Pekra, na kterém ležel soupeř a mlátil ho, slovy: Zabij ho, výborně. Aby realizační tým soupeře volal na naše partnery, jdoucí kolem kabiny: Co čumíte, zmrdi zasraný. Aby realizační tým soupeře nadával naší fotografce. Aby soupeř v Jihlavě překrýval naší tabuli partnerů svou tabulí... Když my jsme sdíleli článek, že nás poškodili rozhodčí, tak se mi ozval kladenský tiskový mluvčí s tím, že tohle je za hranou a přilíváme olej do ohně. To už jsem vážně nevěřil vlastním očím, když jsem si to četl.. Třešničkou na dortu už je jen to, že 2 minuty před koncem 7. zápasu, kdy byl postup Kladna víceméně jistý, skandovali domácí fanoušci *Jebat Jihlavu* místo podpory svého týmu. Věřím, že nic podobného už nikdy nezažiju..

To je teda síla. Boží mlýny melou pomalu, ale spravedlivě. A neujde jim nikdo, ani Kladno... Snad z toho všeho je alespoň něco zaznamenané, aby nás někdo nevinil ze lží. O tom pokřiku, se tady psalo hned po zápase.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 1/5/2021, 08:44

Havránek zůstává, Chlubna do Motoru.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 1/5/2021, 08:41

A jeste pro doplneni pohled ze stridacky,o kterem jsem uz vedel,ale Lysec ho nechtel zverejnit driv nez bude po vsem:

Ja bych tedy ještě dodal...
Naprosto nepochopitelné výpady ze strany soupeře.. Nesetkal jsem se s tím a věřím, že už nikdy nesetkám, aby hráč slavící výhru vulgárně urážel protihráče (zmrdi zasraný, zpíčený). Aby realizační tým soupeře častoval Matěje Pekra, na kterém ležel soupeř a mlátil ho, slovy: Zabij ho, výborně. Aby realizační tým soupeře volal na naše partnery, jdoucí kolem kabiny: Co čumíte, zmrdi zasraný. Aby realizační tým soupeře nadával naší fotografce. Aby soupeř v Jihlavě překrýval naší tabuli partnerů svou tabulí... Když my jsme sdíleli článek, že nás poškodili rozhodčí, tak se mi ozval kladenský tiskový mluvčí s tím, že tohle je za hranou a přilíváme olej do ohně. To už jsem vážně nevěřil vlastním očím, když jsem si to četl.. Třešničkou na dortu už je jen to, že 2 minuty před koncem 7. zápasu, kdy byl postup Kladna víceméně jistý, skandovali domácí fanoušci *Jebat Jihlavu* místo podpory svého týmu. Věřím, že nic podobného už nikdy nezažiju..

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 1/5/2021, 08:09

To: imbik co myslis?

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/5/2021, 07:41

Tak jsem si na sociálních sitich přečetl od našeho marketaka, jak celá série s Kladnem probíhala a co se dělo v zákulisí.... no je to na pobliti.
A pak v novinách si presctes od soupeře jestli se lidi zbláznili a respekt a úcta.... snad spadnou za rok, fandím Zlínu ať tyhle šašky pod sebe dostane....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/5/2021, 06:58

V obraně je to slušný průvan. Snad zůstane aspoň Vlasta.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 30/4/2021, 23:46

Hlavne abysme si o tech posilach jen nepovidali... Snad se tym zase povede doplnit o vhodne typy hracu, jako to bylo naposled. Je jasny ze moznosti jsou dost omezeny a ze to nebude zrovna lehka sezona... Ale ja vedeni verim.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/4/2021, 22:37

Falk HCD napsal:Už se tu spřádají plány na další sezónu, ale ještě poznámka k té letošní. Být zaslouženě 2 minuty od vypadnutí ve čtvrtfinále a nakonec být 30 minut herního času od postupu do extraligy, tomu se říká útěk hrobníkovi z lopaty, kterému ještě v 58. minutě 5. zápasu s Litkami nikdo nevěřil. Ale to co pak dokázali hráči v dalším pokračování play-off, to bylo neskutečné. Další soupeře jsme nepřehráli, ale ubojovali Vsetín a totálně nalomili Kladno, které si bylo postupem jisté od začátku sezóny. Ujča a spol. tomu všem dali rozměr, takže jsme si všichni opravdu v napětí užívali semifinále a finále. I když Kladno bylo hokejově o level výš, tak nakonec o všem rozhodla jedna nepovedená třetina v posledním utkání sezóny. Když někoho vyzdvihnout, tak za mě maršál Žukov a Čagy, který je pořád neskutečný tahoun, brilantní technik. Doufám, že ještě aspoň 5 let vydrží. A když se k tomu parádně od semifinále přidali všichni ostatní, tak jsme v tom našem stylu hokeje zase tak moc slabin neměli. Neměli jsme držení puku, ale dozadu fungovali všichni parádně. Prostě jsme prožili zase po čase fajn hokejové jaro, v napětí a stresíku v každý den zápasu, nebo teda aspoň já určitě Smile . Snad něco podobného nebude trvat zase několik let, i když v kontextu s potencionálním sponzorstvím, bourání haly, stěhováním se atd., tomu bohužel mnohé nasvědčuje. Ala tak či tak, vyvrcholení sezóny, od které se nic moc nečekalo, bylo famózní a tito borci nám všem udělali obrovskou radost, i když ta třešnička na dortu nakonec nebyla...


Souhlas a respekt jak jsi to napsal. Jsem přesvědčen, že být soupeřem někdo jiný než Kladno, tak slavíme my. 👍😉

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 30/4/2021, 21:52

Krenžu tipuju Poruba a Strejdu Sokolov.

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 30/4/2021, 21:48

Dostanou víc. Jinak Strejda už má podepsáno dávno jinde. Už je přestěhovaný nějaký ten pátek ale kde tak to nevím každopádně třeba na fb by se to eventuálně zjistit dalo

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 30/4/2021, 21:46

freyp napsal:A je to tu už se nám to sype jak domeček z karet hoši , Strejček Krenželok Kolář ende schluse
Kolare jsem cekal, ale Krenzeloka a Strejcka ne. Zvlast ten druhej me hodne mrzi... A proc vubec odchazej? To bysme je uz nezaplatili, tak jdou za lepsim? Jinej duvod me nenapada.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Mišák 30/4/2021, 21:42

To co se delo ve finale, bude ve me stejne dlouho jako baraz se Znojmem....košer nebyla ani jedna serie.....normalne se mi chce zvracet kdyz kouknu na net a vsude vidim titulky o ublizovani JJ a kladnu. Vcera jsem byl od kladna 20 minut a chtel jsem vyrazit....ale na saskarnu a komedii jsem uz starej.

Mišák

Posts : 72
Join date : 26. 07. 20

DUKLIČKA likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 30/4/2021, 21:40

Jak jsem psal drive, dalo se to cekat. Proste o ty hrace co udelali uspech zajem bude. Ted jde jen o to, sehnat za ne do zari adekvatni nahradu. Pokud bychom se ohlizeli po mladejch obrancich s potencialem hrat extraligu, tak bych rad videl v Duklackym dresu Hamana z Frydku nebo Hrdinku z Prostejova.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 30/4/2021, 21:35

A je to tu už se nám to sype jak domeček z karet hoši , Strejček Krenželok Kolář ende schluse

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 30/4/2021, 21:35

Podle hokej.cz jsou Krenzelok a Strejcek na odchodu z Jihlavy.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Falk HCD

Příspěvek pro Falk HCD 30/4/2021, 21:16

Už se tu spřádají plány na další sezónu, ale ještě poznámka k té letošní. Být zaslouženě 2 minuty od vypadnutí ve čtvrtfinále a nakonec být 30 minut herního času od postupu do extraligy, tomu se říká útěk hrobníkovi z lopaty, kterému ještě v 58. minutě 5. zápasu s Litkami nikdo nevěřil. Ale to co pak dokázali hráči v dalším pokračování play-off, to bylo neskutečné. Další soupeře jsme nepřehráli, ale ubojovali Vsetín a totálně nalomili Kladno, které si bylo postupem jisté od začátku sezóny. Ujča a spol. tomu všem dali rozměr, takže jsme si všichni opravdu v napětí užívali semifinále a finále. I když Kladno bylo hokejově o level výš, tak nakonec o všem rozhodla jedna nepovedená třetina v posledním utkání sezóny. Když někoho vyzdvihnout, tak za mě maršál Žukov a Čagy, který je pořád neskutečný tahoun, brilantní technik. Doufám, že ještě aspoň 5 let vydrží. A když se k tomu parádně od semifinále přidali všichni ostatní, tak jsme v tom našem stylu hokeje zase tak moc slabin neměli. Neměli jsme držení puku, ale dozadu fungovali všichni parádně. Prostě jsme prožili zase po čase fajn hokejové jaro, v napětí a stresíku v každý den zápasu, nebo teda aspoň já určitě Smile . Snad něco podobného nebude trvat zase několik let, i když v kontextu s potencionálním sponzorstvím, bourání haly, stěhováním se atd., tomu bohužel mnohé nasvědčuje. Ala tak či tak, vyvrcholení sezóny, od které se nic moc nečekalo, bylo famózní a tito borci nám všem udělali obrovskou radost, i když ta třešnička na dortu nakonec nebyla...

Falk HCD

Posts : 40
Join date : 15. 09. 19

imbík, FREDERIK, jajirk and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro mravenecnik 30/4/2021, 20:50

Siroko napsal:Trošku mám strach o Skořápku. Na konci rozhovoru mluví o jeho dalším působení v Dukle. Uvedl, že je tady šest let a že nechá překvapení pro fanoušky na později. Nemám z toho dobrej pocit. Tu větu jsem slyšel posledně od Jirky Říhy po baráži... Taky dřív někde padlo, že o něj byl zájem ze strany Kolína. Musíme jen doufat.

Lysý na konci řekl Uvidíme se v září Very Happy

mravenecnik

Posts : 14
Join date : 03. 04. 21

Verys2005 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 30/4/2021, 20:16

Je otázka, jaké budeme mít příští rok ambice, ale Werbika a Douderu, kteří končí ve Vítkách, bych si u nás uměl představit.

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK, miramare83, mravenecnik and Verys2005 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 30/4/2021, 18:30

10:00 – Zůstane Žukov v Jihlavě?
Podává fantastické výkony – a možná je v Jihlavě bude podávat i v příští sezoně! Setrvání Maxima Žukova v Dukle prý není tak nereálné, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

FREDERIK, miramare83, mravenecnik and Verys2005 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 30/4/2021, 16:03

No to že odchází naše trojka no naši klubovou filozofii asi nějak extra nerozhodí.. spíš by mě zajímalo jak jsme na tom s beky.. tam to bude průvan..

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 30/4/2021, 15:23

11:00 – Fučík do Havířova?
Brankář Tomáš Fučík letos v Jihlavě plnil roli trojky. Teď se hovoří o jeho odchodu do Havířova

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 30/4/2021, 15:21

no, ale tak zase když z metru koukal na jasnou vysokou v obličeji, ze kterou kladeňáka nevyloučil...tak se vlastně potvrzuje, že rozhodčí chybovali na obě strany Very Happy I když ve skutečnosti to pak znamenalo, že jim fauly odpouštěli a naše si vymýšleli. Fakt jsou to chyby na obě strany

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 30/4/2021, 15:11

No az to uvidej kladensky fanousci, tak vam vysvetli, jak to byl zakerny faul na Freye, a ze Cermak mel dostat 5 + DU, proc ? protoze Kladno

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

jajirk and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 30/4/2021, 15:03

Se mi úplně vybavil Roman Hlouch. Ten to alespoň dělal, když měl hokejku někde kolem hlavy, ale toto je opravdu řekl bych až drzej hereckej výkon.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

hadas (admin) and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/4/2021, 14:17


imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin), FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 30/4/2021, 14:13

Trošku mám strach o Skořápku. Na konci rozhovoru mluví o jeho dalším působení v Dukle. Uvedl, že je tady šest let a že nechá překvapení pro fanoušky na později. Nemám z toho dobrej pocit. Tu větu jsem slyšel posledně od Jirky Říhy po baráži... Taky dřív někde padlo, že o něj byl zájem ze strany Kolína. Musíme jen doufat.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/4/2021, 13:59

Výjimečně souhlas, za rok je nejmenší šance na postup.
Zmlacenej tým z Chance ligy vyjede na odpočateho Extraligistu, kterej se bude dva měsíce připravovat na baráž. Bude začínat dvouma zapasama na stadionu ELH týmu nedej bože Kladna, kde bůh a Pleky jsou nevylučitelni.....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 30/4/2021, 13:28

miramare83 napsal:
HCDTOM napsal:
Lucke napsal:https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-liga/jihlava-tomas-cachotsky-finale-s-kladnem.A210430_091119_hok_1liga_rmp

Zaujal mě ten poslední odstavec:
Další šanci na postup dostane Dukla příští sezonu. Do extraligy opět postupuje přímo vítěz play off a poražený tým z finále dostane šanci v baráži.

Není to trochu jinak? z extraligy sestupuje jeden přímo a předposlední hraje baráž pouze s vítězem Chance ligy ne?

Myslím, že šance je menší, než kdy dřív. Poslední jde dolů přímo a předposlední hraje s vítězem chance ligy baráž, na 4 vítězné.  To je hodně mizivý... opakuji baráž 2+2 Je ideál podle mě. Tohle je ale výjimečně, kvůli covid. Jak to bude dál nevím.
Na druhou stranu KL vodtahlo, tak by tam priste nemusel byt zadnej az tak horkej a podporovanej favorit. Spis to asi bude par vyrovnanych klubu v popredi, kam bysme meli (mohli) patrit taky, pokud vsechno pujde dobre. Pak to klidne muze dopadnout podobne jak letos. Ovsem baraz z predposlednim z ELH to je maso, to je jasny... Jsem zvedav jakej cil bude vyhlasen pro dalsi sezonu, jestli jako tradicne..Smile

Předposlední tým z elh v přímé konfrontaci s týmem z chance ligy. To asi budu opet nazván kritikem chance ligy, ale vidím jako ne fair play. Kor když se padá přímo, tak elh ( ti dopředu ohrožení) budou mít lepší týmy, než kdy dřív. Šance na postup je z mého pohledu malá. 30 % a to ještě pridávám.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 30/4/2021, 12:45

HCDTOM napsal:
Lucke napsal:https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-liga/jihlava-tomas-cachotsky-finale-s-kladnem.A210430_091119_hok_1liga_rmp

Zaujal mě ten poslední odstavec:
Další šanci na postup dostane Dukla příští sezonu. Do extraligy opět postupuje přímo vítěz play off a poražený tým z finále dostane šanci v baráži.

Není to trochu jinak? z extraligy sestupuje jeden přímo a předposlední hraje baráž pouze s vítězem Chance ligy ne?

Myslím, že šance je menší, než kdy dřív. Poslední jde dolů přímo a předposlední hraje s vítězem chance ligy baráž, na 4 vítězné.  To je hodně mizivý... opakuji baráž 2+2 Je ideál podle mě. Tohle je ale výjimečně, kvůli covid. Jak to bude dál nevím.
Na druhou stranu KL vodtahlo, tak by tam priste nemusel byt zadnej az tak horkej a podporovanej favorit. Spis to asi bude par vyrovnanych klubu v popredi, kam bysme meli (mohli) patrit taky, pokud vsechno pujde dobre. Pak to klidne muze dopadnout podobne jak letos. Ovsem baraz z predposlednim z ELH to je maso, to je jasny... Jsem zvedav jakej cil bude vyhlasen pro dalsi sezonu, jestli jako tradicne..Smile

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 30/4/2021, 12:26

Lucke napsal:https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-liga/jihlava-tomas-cachotsky-finale-s-kladnem.A210430_091119_hok_1liga_rmp

Zaujal mě ten poslední odstavec:
Další šanci na postup dostane Dukla příští sezonu. Do extraligy opět postupuje přímo vítěz play off a poražený tým z finále dostane šanci v baráži.

Není to trochu jinak? z extraligy sestupuje jeden přímo a předposlední hraje baráž pouze s vítězem Chance ligy ne?

Myslím, že šance je menší, než kdy dřív. Poslední jde dolů přímo a předposlední hraje s vítězem chance ligy baráž, na 4 vítězné. To je hodně mizivý... opakuji baráž 2+2 Je ideál podle mě. Tohle je ale výjimečně, kvůli covid. Jak to bude dál nevím.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 30/4/2021, 12:25

Verim ze na pristi sezonu budem mit zas silny mancaft a verim i tomu ze se opravdu zacne stavet nova hala.

Tak se tu mejte Duklaci a na podzim cus.

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

vn, FREDERIK, MichalDJ, wortyr, miramare83 and Verys2005 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lucke 30/4/2021, 11:12

https://www.idnes.cz/hokej/hokejova-1-liga/jihlava-tomas-cachotsky-finale-s-kladnem.A210430_091119_hok_1liga_rmp

Zaujal mě ten poslední odstavec:
Další šanci na postup dostane Dukla příští sezonu. Do extraligy opět postupuje přímo vítěz play off a poražený tým z finále dostane šanci v baráži.

Není to trochu jinak? z extraligy sestupuje jeden přímo a předposlední hraje baráž pouze s vítězem Chance ligy ne?

Lucke

Posts : 25
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 30/4/2021, 11:02

Siroko napsal:Docela me zaujalo v rozhovoru s Jagrem jak si v hlave za stavy 4:0 uz sestavoval soupisku pro extraligu a za stavu 4:2 uz zase pro chance ligu. Dokazuje tim, ze byli fakt nalomeny. Pokud by tam z tech sanci padla jedna strela na 4:3, tak se asi oprvdu slozili. To uz je ale jen kdyby.
No jasne. Ja to z nich citil v podstate celou serii, ze to tak je. Neprisli mi moc psychicky odolny. Stacilo mozna malo no, skoda... V klicovy chvile jsme trefovali tyce... Ale zase - treba ve ctvrtfinale nam tam padly goly vzdycky, kdyz uz teklo do bot, diky tomu mohlo pozdeji byt i finale, musi se to videt tak celkove, je to sport no..Smile

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

HCDTOM likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 30/4/2021, 11:01


Tyjo, rozhovor s Čagym, pohled na finále z pohledu Dukly, ale na všech fotkách jen Kladno, případně Jágr a hráči Dukly jen jako křoví. Já vím, že Jágr je pro všechny persona číslo jedna, ale ti naši kluci odvedli zatraceně dobrou práci a i v těch médiích by si zasloužili ocenění.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

imbík, MichalDJ, miramare83 and Verys2005 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru