Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+47
Thoor93
ondrej.n
Berry.308
DukloGono
xantypa
pegy18
mjrkk
Martynez
jahed
Falk HCD
Raddy007
Janosik
Laďa
Kelt
karel granát
Luc2as
MichalDJ
sz108
FREDERIK
AJET0
HCDTOM
olin
Excalibur
richmonds
staříček
mirason
trixy
krap
Hedgehog
DUKLIČKA
wortyr
miramare83
hadas (admin)
colorado44
MarkusHCD
Geofree
Siroko
ralff
Lázňator
Vasoj84
Lufa
jajirk
Jerryk01
imbík
vn
freyp
Jaternička
51 posters

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 8/4/2021, 19:31

Jágr pro ně není ve hře tak důležitej.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 8/4/2021, 19:27

ralff napsal:Pár perliček z  df Kladna:

"Jebanci z Jihlavy budou nepříjemní. Dobře je známe a obrat s Litoměřicemi ji nakopl. Hned zpočátku zbít Bilčíka, znechutit miláčka Čagiho a máme vyhráno :-) Kvalita je na naší straně."

"Ty ježci nasbírali hodně sebevědomí, to bude chtít hned z kraje utnout"

"Návod na Jihlavu: 1. Vysvětlit Zacharčukovi, kterej je Čachotský
2. Rozhodit Žukova"

Laughing Laughing    to by si skoro zasloužilo poslat do kabiny jako motivaci.

Na druhou stranu i nějaké to slovo respektu se tam najde, ale je to detektivní práce Smile  :

"Já myslím, že Jihlava určitě zaslouží respekt - otočili 1:3 ve QF a 4:0 v SF je taky ukázka síly. V základní části druhý místo a teď jsou ve finále, takže něco asi umí. Na druhou stranu my jsme regulérně po 60minutách prohráli naposledy před 2 měsíci v Oustí. Od té doby máme 15 výher a jen 1 prohru v prodloužení. Z toho posledních 9 zápasů s tím lepším, co v pralesu je."

Jestli něco zkusí na Čagyho, tak doufám, že pak nebudou brečet, když jim to oplatíme na Jágrovi.

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 8/4/2021, 19:22

Tak by mě zajímalo kdo je ve Vsetíně střízlivej - komentátor totální jantar, o gólmanovi se dá taky říct že má v hlavě za málo i když sebevědomí nechybí.  Zajímavej kraj Rolling Eyes Prohrát 4:0 na zápasy a mluvit o smůle, to musí mít jeden kuráž.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 8/4/2021, 18:32

No jo no. Je to mladej kluk a napsal to jak to videl on. To ze zaroven pobavil je druha vec. Ja mu preju at se mu dari. Jednou muze byt dobrej golman.

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 8/4/2021, 18:25

Hlavne me pobavilo, jak meli strasne nastudovany nase najezdy. On nepoznal kdo jede, tak mu to bylo k hov**. To mate potom marny :-)

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

FREDERIK and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 8/4/2021, 18:24

imbík napsal:

Zrovna jsem to sem chtěl dát, ten pocit když prohrajes 4-0 na zápasy, ale byl jsi lepším týmem....🙈😀

Vypadá to, že chlapeček je pěknej chytrolín Very Happy

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 8/4/2021, 18:24

Mně by zajímalo kdo to byl v čase 1:59:30 a jestli je cajk

https://www.hokej.cz/tv/hokejka/video/20210454?autostart=true

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/4/2021, 17:56


Zrovna jsem to sem chtěl dát, ten pocit když prohrajes 4-0 na zápasy, ale byl jsi lepším týmem....🙈😀

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK, jajirk and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 8/4/2021, 17:54

Pár perliček z df Kladna:

"Jebanci z Jihlavy budou nepříjemní. Dobře je známe a obrat s Litoměřicemi ji nakopl. Hned zpočátku zbít Bilčíka, znechutit miláčka Čagiho a máme vyhráno :-) Kvalita je na naší straně."

"Ty ježci nasbírali hodně sebevědomí, to bude chtít hned z kraje utnout"

"Návod na Jihlavu: 1. Vysvětlit Zacharčukovi, kterej je Čachotský
2. Rozhodit Žukova"

Laughing Laughing to by si skoro zasloužilo poslat do kabiny jako motivaci.

Na druhou stranu i nějaké to slovo respektu se tam najde, ale je to detektivní práce Smile :

"Já myslím, že Jihlava určitě zaslouží respekt - otočili 1:3 ve QF a 4:0 v SF je taky ukázka síly. V základní části druhý místo a teď jsou ve finále, takže něco asi umí. Na druhou stranu my jsme regulérně po 60minutách prohráli naposledy před 2 měsíci v Oustí. Od té doby máme 15 výher a jen 1 prohru v prodloužení. Z toho posledních 9 zápasů s tím lepším, co v pralesu je."
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 8/4/2021, 17:43


Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK, colorado44 and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 8/4/2021, 15:00

imbík napsal:Koukám, že zastání se v dobré obrátilo. Každý dobrý skutek po zásluze potrestán a to počkejte až se série rozběhne. 😀

Jaký zástání? Nebudu nikoho vyhazovat za diskutování v rámci mezí a pokud to tady nebude neúměrně spamovat kravinama.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 8/4/2021, 12:38

Z ty kabiny znely po zapase teda dobry vypalovacky :-) viz ten pozapasovej video rozhovor s Lichancem.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/4/2021, 11:45

Koukám, že zastání se v dobré obrátilo. Každý dobrý skutek po zásluze potrestán a to počkejte až se série rozběhne. 😀

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/4/2021, 11:40

Je dobře, když se tady borcovi od Kauflandu dostalo zastání, že do vás valí dál 👍😀 . Každý dobrý skutek po zásluze potrestán....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 8/4/2021, 11:28

MichalDJ napsal:Nereagujte na  toho pana z Kladna, vsak ona se jim muze ta jejich namistrovanost lehce vymstit, oni nas na Kladne neberou jako soupere a autopmaticky pocitaji s Extraligou
Přesně tak, rozhodne se na ledě a tam už jsme párkrát dokázali Kladno vyřadit, zvučnějším jménům navzdory!

jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 8/4/2021, 08:34

Nereagujte na toho pana z Kladna, vsak ona se jim muze ta jejich namistrovanost lehce vymstit, oni nas na Kladne neberou jako soupere a automaticky pocitaji s Extraligou

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro mirason 8/4/2021, 07:57

hadas (admin) napsal:
imbík napsal:Admine? Jak to, že sem může každej vocas z pražského předměstí?  
Nic ve zlém, ale slovo Kladno mi bude stačit až od příští soboty do té doby bych byl rád, kdyby tu byl klid a mluvilo se tu jen o nás....

Hele, já to chápu, ale nebudu banovat někoho, kdo diskutuje v rámci mezí, i když je to ještě větší hňup, než byl Velký Vezír. Ten byl občas aspoň rádoby vtipnej What a Face Twisted Evil

Jsem rad, ze tady i nechteni, zatim muzou psat komentare a nebudou mazany jako "nekorektni", coz je moda dneska, ale mozna ze i Admin by si mohl sve slovni vylevy, rozumej zvratky, slovem "hnup", napsat nekam bilou kridou do komina a neurazet, ja to taky nedelam.

A dovol jeste pripominku, mozna jses vseved, ale vubec nemas paru jaky nick mam na nasem foru, moje nazory jsou uplne totozne jako zde a vubec nejsou odlisne. Stejne jmeno tam nemam a jmeno ani nema co docineni s mirasem ci jinakym znenim.

mirason

Posts : 39
Join date : 03. 03. 21

imbík likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 8/4/2021, 07:13

imbík napsal:Tak jedna věc je jak musí hluboko člověk klesnout, aby tuhle sekeru udělal a druhá je od čeho jsou tam 4 sudí, když další takovej zákrok projde? Kurva Extraligu už hrajou jen 4 kluby to si semifinále Chance ligy nezaslouží někoho kvalitního.... vždyť tady ty kluci chodili na brigády, aby se uzivili a takovýhle magori jim můžou zničit život.....
Na druhou stranu dobrá příprava na Kaufland, když jsem viděl jak vzteklil včera Plekanec, tak to nás čekají horší chvilky....
Pokud je Plekanec vzteklej, tim lepe pro nas. Pokud mame mit sanci je porazit, tak nam k tomu musi i nejak pomoct i oni. Je to hodne dobrej team a pokud se nechaji rozhodit emocema, je to jen plus pro nas. Bude to ale fakt tezky, oni hraji oproti Vsetinu podstatne primocarejsi hokej do brany a je tam radu hracu, co umi zakoncit.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/4/2021, 06:14

Tak jedna věc je jak musí hluboko člověk klesnout, aby tuhle sekeru udělal a druhá je od čeho jsou tam 4 sudí, když další takovej zákrok projde? Kurva Extraligu už hrajou jen 4 kluby to si semifinále Chance ligy nezaslouží někoho kvalitního.... vždyť tady ty kluci chodili na brigády, aby se uzivili a takovýhle magori jim můžou zničit život.....
Na druhou stranu dobrá příprava na Kaufland, když jsem viděl jak vzteklil včera Plekanec, tak to nás čekají horší chvilky....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 8/4/2021, 01:39

Geofree napsal:
hadas (admin) napsal:
Falk HCD napsal: PS: Ta sekera na Illéše jen podtrhla ubohost těch ovcomrdů (Ovcomrdi = Na Vsetíně vychovaní, Vsetínu věrní.)

a ta sekera, viděl jsem dobře, že byla od Kucharczyka, kterej končí s hokejem? to je smutný udělat tohle jako poslední v kariéře... Dědo, a jak jsi končil karieru? dal jsem mimo hru sekeru protihráči....
Tady detail. Kucharczyk to myslím není Wink Nicméně jsem to stopnul, když mu jí dal. Brutální sekera Březiny....
Obrázek si udělejte sami. Dneska už jsem neměl čas udělat lepší video
https://youtu.be/5ljNdsSCoq0

Diskuzní fórum - Stránka 12 2021-04-08-014654
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 8/4/2021, 01:11

hadas (admin) napsal:
Falk HCD napsal:Po delší době přispěji s troškou do mlýna. Příspěvky pročítám samozřejmě často, ale již nemám nějak potřebu se zapojovat. Za mě, postup do finále bomba po 9. fleku z minulé sezóny, takže už teď jsou cíle absolutně překročeny. Klukům obrovská gratulace. Když vezmu v potaz, že za stavu 1:3 na zápasy s Litkami a hernímu zmaru nejen v 5. utkání, jsme byli 2 minuty od vyřazení, tak tohle je absolutní fantazie. Je jasný, že Kladno je ve finále favorit jako prase, a cokoli jiného než jeho postup, zní mimo realitu. Ale chci věřit a doufám, že se naši borci po semifinále povezou co nejdéle na euforii, která z nich teď čiší, a co nejvíc znepříjemní Kladnu cestu za postupem, který je pro ně s ohledem na kádry všech ostatních, jasnou povinností. Tak snad se kluci ještě vymáčknou a pak, děj se hokejová vůle boží... Jinak ještě jeden názor. Pokud sem píše kdokoli a píše slušně, tak to snad není hned názor ho vyhazovat, byť jeho vyjadřování na domácím fóru je hodně odlišné...

Já si myslím, že kvalita příspěvku vítězí nad kvantitou, takže je to naprosto v pořádku Wink
Souhlas s Tebou. Nebudu vyhazovat nikoho, pokud se bude chovat v rámci slušných mezí (ty určím samozřejmě já :-)), i když mě serou jeho příspěvky  Laughing  bounce

Já jsem po těch zápasech v LIT kritizoval a nadával jako špaček. Po těch 7 zápasech musím říct, že to byl mazec a v koutku duše věřím, že i ty naštvané komenty a kritika aspoň malinko pomohli hráčům, pokud se k nim v nějaké formě dostaly.
Teď se může stát cokoliv, Kladno je favorit a to může být lepší výchozí pozice pro nás. Já budu jen doufat, že z toho nebude komedie, jako poslední play-off s Kladnem. To byl hnus fialovej. Snad se většina hráčů dá zdravotně dohromady a bude to důstojná bitva, ve které rozhodne hokejový um, síla vůle atd.
Jinak Maximus Decimus Meridius a já doufám, že mu forma vydrží. Klobouk dolů před celým týmem, kdy se 90 sekund od vyřazení ve čtvrtfinále dostaneme až do finále... PS: Ta sekera na Illéše jen podtrhla ubohost těch ovcomrdů (Ovcomrdi = Na Vsetíně vychovaní, Vsetínu věrní.)

a ta sekera, viděl jsem dobře, že byla od Kucharczyka, kterej končí s hokejem? to je smutný udělat tohle jako poslední v kariéře... Dědo, a jak jsi končil karieru? dal jsem mimo hru sekeru protihráči....

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 8/4/2021, 00:23

No z Vas urcite, takovy lamy, Vase zapasy sem videl, trapnost sama[/quote]

Cim vic urazis, tim vic se bojis.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 7/4/2021, 23:18

Libí se mi, že jsme hned narovinu řekli, že rozhodně nepřistoupíme a posunutí termínů finále.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/4/2021, 23:01

imbík napsal:Admine? Jak to, že sem může každej vocas z pražského předměstí?  
Nic ve zlém, ale slovo Kladno mi bude stačit až od příští soboty do té doby bych byl rád, kdyby tu byl klid a mluvilo se tu jen o nás....

Hele, já to chápu, ale nebudu banovat někoho, kdo diskutuje v rámci mezí, i když je to ještě větší hňup, než byl Velký Vezír. Ten byl občas aspoň rádoby vtipnej What a Face Twisted Evil
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

mirason likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/4/2021, 22:59

Falk HCD napsal:Po delší době přispěji s troškou do mlýna. Příspěvky pročítám samozřejmě často, ale již nemám nějak potřebu se zapojovat. Za mě, postup do finále bomba po 9. fleku z minulé sezóny, takže už teď jsou cíle absolutně překročeny. Klukům obrovská gratulace. Když vezmu v potaz, že za stavu 1:3 na zápasy s Litkami a hernímu zmaru nejen v 5. utkání, jsme byli 2 minuty od vyřazení, tak tohle je absolutní fantazie. Je jasný, že Kladno je ve finále favorit jako prase, a cokoli jiného než jeho postup, zní mimo realitu. Ale chci věřit a doufám, že se naši borci po semifinále povezou co nejdéle na euforii, která z nich teď čiší, a co nejvíc znepříjemní Kladnu cestu za postupem, který je pro ně s ohledem na kádry všech ostatních, jasnou povinností. Tak snad se kluci ještě vymáčknou a pak, děj se hokejová vůle boží... Jinak ještě jeden názor. Pokud sem píše kdokoli a píše slušně, tak to snad není hned názor ho vyhazovat, byť jeho vyjadřování na domácím fóru je hodně odlišné...

Já si myslím, že kvalita příspěvku vítězí nad kvantitou, takže je to naprosto v pořádku Wink
Souhlas s Tebou. Nebudu vyhazovat nikoho, pokud se bude chovat v rámci slušných mezí (ty určím samozřejmě já :-)), i když mě serou jeho příspěvky  Laughing  bounce

Já jsem po těch zápasech v LIT kritizoval a nadával jako špaček. Po těch 7 zápasech musím říct, že to byl mazec a v koutku duše věřím, že i ty naštvané komenty a kritika aspoň malinko pomohli hráčům, pokud se k nim v nějaké formě dostaly.
Teď se může stát cokoliv, Kladno je favorit a to může být lepší výchozí pozice pro nás. Já budu jen doufat, že z toho nebude komedie, jako poslední play-off s Kladnem. To byl hnus fialovej. Snad se většina hráčů dá zdravotně dohromady a bude to důstojná bitva, ve které rozhodne hokejový um, síla vůle atd.
Jinak Maximus Decimus Meridius a já doufám, že mu forma vydrží. Klobouk dolů před celým týmem, kdy se 90 sekund od vyřazení ve čtvrtfinále dostaneme až do finále... PS: Ta sekera na Illéše jen podtrhla ubohost těch ovcomrdů (Ovcomrdi = Na Vsetíně vychovaní, Vsetínu věrní.)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1405
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jajirk 7/4/2021, 22:40


jajirk

Posts : 147
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/4/2021, 22:29

Dle článku na isport právě podepsal 😉

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 7/4/2021, 22:23

imbík napsal:Jaká je šance, že by Zhukov tady chytal i v příští sezoně? 🤔
Podstrcime mu tady nejakou hezkou babu a bude vymalovano :-)

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/4/2021, 22:19

Jaká je šance, že by Zhukov tady chytal i v příští sezoně? 🤔

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Falk HCD 7/4/2021, 22:12

Po delší době přispěji s troškou do mlýna. Příspěvky pročítám samozřejmě často, ale již nemám nějak potřebu se zapojovat. Za mě, postup do finále bomba po 9. fleku z minulé sezóny, takže už teď jsou cíle absolutně překročeny. Klukům obrovská gratulace. Když vezmu v potaz, že za stavu 1:3 na zápasy s Litkami a hernímu zmaru nejen v 5. utkání, jsme byli 2 minuty od vyřazení, tak tohle je absolutní fantazie. Je jasný, že Kladno je ve finále favorit jako prase, a cokoli jiného než jeho postup, zní mimo realitu. Ale chci věřit a doufám, že se naši borci po semifinále povezou co nejdéle na euforii, která z nich teď čiší, a co nejvíc znepříjemní Kladnu cestu za postupem, který je pro ně s ohledem na kádry všech ostatních, jasnou povinností. Tak snad se kluci ještě vymáčknou a pak, děj se hokejová vůle boží... Jinak ještě jeden názor. Pokud sem píše kdokoli a píše slušně, tak to snad není hned názor ho vyhazovat, byť jeho vyjadřování na domácím fóru je hodně odlišné...

Falk HCD

Posts : 40
Join date : 15. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 7/4/2021, 21:51

Nepřátel se nelekejme, na Kaufland nehleďme.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

vn, karel granát, Vasoj84 and Jerryk01 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro mirason 7/4/2021, 21:30

imbík napsal:Admine? Jak to, že sem může každej vocas z pražského předměstí?  
Nic ve zlém, ale slovo Kladno mi bude stačit až od příští soboty do té doby bych byl rád, kdyby tu byl klid a mluvilo se tu jen o nás....

Mas pravdu a taky ses nevyjadroval a nevyjadrujes, jenom nekteri jini si porad potrebujou neco dokazat tema zvratkama co z nich jdou. Za vocasy budete vy Razz

mirason

Posts : 39
Join date : 03. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/4/2021, 21:23

Admine? Jak to, že sem může každej vocas z pražského předměstí?
Nic ve zlém, ale slovo Kladno mi bude stačit až od příští soboty do té doby bych byl rád, kdyby tu byl klid a mluvilo se tu jen o nás....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 7/4/2021, 21:20

staříček napsal:Jen by mě zajímalo jak se kluci stravujou když je všechno zavřený,asi to sem ted nepatří jen by mě to zajímalo, neví někdo?

se všichni otestují a pak se může otevřít v přísném režimu, před hlavním jídlem samozřejmě další test. když člověk polkne, tak si samozřejmě okamžitě natáhne respirátor typu 2... chráním Tebe, chráním sebe!
PS místo respirátoru mohou být dvě a více roušek...
No normálně se najedí na hotelu..

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 7/4/2021, 21:14

Paráda kluci. Jsem mile překvapen a strašně šťastnej😀

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 7/4/2021, 21:09

mirason napsal:
miramare83 napsal:
mirason napsal:
sz108 napsal:to mirason:

radši si pusť prodloužení těch svejch, ať nic nezmeškáš Arrow

nevím, co se sem furt sereš...nikdo na tebe tady není zvědavej...a pokud sis nevšiml jsou tohle neoficiální stránky fanoušků HC Dukla Jihlava...
a to ty evidentně nejseš...
tak se prober a běž si na nějaký vaše rytířský setkání posílat selfíčka s Jaromírem...
páá

uz se na Vasi squadru tesime Laughing Laughing Laughing
Co sem lezes! Radsi zajed na elektrokole do Kauflandu pro pleny, protoze uz ted ses z nas posranej😜

No z Vas urcite, takovy lamy, Vase zapasy sem videl, trapnost sama

Běž se těšit a divit domu

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 7/4/2021, 21:08

Jen by mě zajímalo jak se kluci stravujou když je všechno zavřený,asi to sem ted nepatří jen by mě to zajímalo, neví někdo?

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro mirason 7/4/2021, 21:07

miramare83 napsal:
mirason napsal:
sz108 napsal:to mirason:

radši si pusť prodloužení těch svejch, ať nic nezmeškáš Arrow

nevím, co se sem furt sereš...nikdo na tebe tady není zvědavej...a pokud sis nevšiml jsou tohle neoficiální stránky fanoušků HC Dukla Jihlava...
a to ty evidentně nejseš...
tak se prober a běž si na nějaký vaše rytířský setkání posílat selfíčka s Jaromírem...
páá

uz se na Vasi squadru tesime Laughing Laughing Laughing
Co sem lezes! Radsi zajed na elektrokole do Kauflandu pro pleny, protoze uz ted ses z nas posranej😜

No z Vas urcite, takovy lamy, Vase zapasy sem videl, trapnost sama

mirason

Posts : 39
Join date : 03. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/4/2021, 21:00

HcDTOM : Souhlas jen dodám, že sportovní štěstí se nemá pokoušet a když máme gólmana, tak je potřeba to využít.
Nicméně Jagrovci budou dělat jak koně obzvlášť bez tlaku lidí. Plekanec s Jágrem už jsou na svazu teď.....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 7/4/2021, 20:47

Kluci, moc děkuju. Hlubokosklon.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

jajirk and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 7/4/2021, 20:43

Je to parada, furt se stipu, ani nemuzu uverit ze jsme uz 7x za sebou v play off vyhrali! To uz neni nahoda, ani stesti, to vypovida jasne o velky sile tohoto tymu. Jsem rad ze jsme je uz dneska vymetli, ubulence trapny! Vcetne toho jejich chuje u mikrofonu. Byli jsme proste celou serii lepsi, i pres neprizen rozhodcich...
Serii s cirkusem principala z Hnidous beru fakt jen jako bonus, kterej kdyz nevyjde, nevadi, pro me uz jsme vyhrali👍 Samozrejme ale verim ze se porvem i o postup, ze jeste bude sila jim dat poradne zakourit.
Diky hosi, diky tyme! 👏🥇😊

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 7/4/2021, 20:39

Je dobré, že jsme si na Kauflandy vyzkoušeli hru na úzkém kluzišti...za mě je úspěch postup do finále a budu rád, když Kladno potrápíme aspoň, i když samo v koutku duše doufám a věřím!

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 7/4/2021, 20:36

Lufa napsal:Teď zpětně je úsměvný číst diskuzní fórum Vsetína jak si nás ještě před týdnem přáli do SF a jako hotovou věc plánovali finále s Kladnem Cool
To je ten pan Pokora.

jak se zraní někdo z lajny Pokora, Srdíčko, a ital Bomby (k tyči), tak je to vždycky špatné.... Sad

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

imbík and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 7/4/2021, 20:29

Diskuzní fórum - Stránka 12 Cagy10
¨
Na finale Cagy !!!
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

imbík, vn, sz108, DUKLIČKA, MichalDJ, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 7/4/2021, 20:28

mirason napsal:
sz108 napsal:to mirason:

radši si pusť prodloužení těch svejch, ať nic nezmeškáš Arrow

nevím, co se sem furt sereš...nikdo na tebe tady není zvědavej...a pokud sis nevšiml jsou tohle neoficiální stránky fanoušků HC Dukla Jihlava...
a to ty evidentně nejseš...
tak se prober a běž si na nějaký vaše rytířský setkání posílat selfíčka s Jaromírem...
páá

uz se na Vasi squadru tesime Laughing Laughing Laughing
Co sem lezes! Radsi zajed na elektrokole do Kauflandu pro pleny, protoze uz ted ses z nas posranej😜

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK, sz108 and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 7/4/2021, 20:27

Teď zpětně je úsměvný číst diskuzní fórum Vsetína jak si nás ještě před týdnem přáli do SF a jako hotovou věc plánovali finále s Kladnem Cool
To je ten pan Pokora.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 7/4/2021, 20:26

Jerryk01 napsal:Finale je paradni uspech uz jen kvuli tomu, ze se pred sezonou vseobecne pocitalo s jasnym favoritem Kladnem a za nim Poruba, Slavia, Vsetin, Prerov a az potom Dukla.

Taky jsem nás pasoval na 5-6 flek a před sezonou bral semi jako úspěch. Díky,borci,že jste mě vyvedli z omylu. Tak nějak mi to připomíná sezonu 15-16,kdy jsme to zaujetím taky dotáhli až do baráže

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 7/4/2021, 20:18

No a je to,Kaufland cup může začít

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro mirason 7/4/2021, 20:17

sz108 napsal:to mirason:

radši si pusť prodloužení těch svejch, ať nic nezmeškáš Arrow

nevím, co se sem furt sereš...nikdo na tebe tady není zvědavej...a pokud sis nevšiml jsou tohle neoficiální stránky fanoušků HC Dukla Jihlava...
a to ty evidentně nejseš...
tak se prober a běž si na nějaký vaše rytířský setkání posílat selfíčka s Jaromírem...
páá

uz se na Vasi squadru tesime Laughing Laughing Laughing

mirason

Posts : 39
Join date : 03. 03. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 12 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 12 z 20 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru