Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+47
Thoor93
ondrej.n
Berry.308
DukloGono
xantypa
pegy18
mjrkk
Martynez
jahed
Falk HCD
Raddy007
Janosik
Laďa
Kelt
karel granát
Luc2as
MichalDJ
sz108
FREDERIK
AJET0
HCDTOM
olin
Excalibur
richmonds
staříček
mirason
trixy
krap
Hedgehog
DUKLIČKA
wortyr
miramare83
hadas (admin)
colorado44
MarkusHCD
Geofree
Siroko
ralff
Lázňator
Vasoj84
Lufa
jajirk
Jerryk01
imbík
vn
freyp
Jaternička
51 posters

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 18/4/2021, 15:12

Já jsem naplej jak kšandy.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 18/4/2021, 13:58

Dneska to bude ještě o dost ostřejší ze strany Kladna. Ten včerejšek budou chtít stůj co stůj odčinit a půjdou do nás. Takže hlavně dát si pozor na dohrávky a nenechat se zranit, pač takový štěstí jako včera už po těch atacích nemusíme mít. Co se týče hry, chtělo by to větší úspěšnost na buly, včera jsme jich hodně prohrávali, dát si pozor na oslabení a zkusit něco udělat s přesilovkama.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/4/2021, 12:53

Tak to hoši nic není. Mě se to v té šanci Kladna dva na nikoho seklo. Říkám ty vole.... tak ladim onlajny a tam furt tři tři. Než jsem to zapnul na mobilu přes data už tam byl chumel radujicich se hráčů, měl jsem radost jak svině, ale předtím se mi zastavilo srdce 😀👍

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 18/4/2021, 12:37

Siroko napsal:Kurna, jsem sel pred prodlouzenim myt nadobi. Kdyz prijdu, tak davaji na zacatek sestrih golu. Najednou koukam a oni ukazujou i nas ctvrtej. Ty vole, ja to nestih a ani si nezrval!

Hele to jsme dopadli stejně, já taky počítal s tím, že je čas, odešel do koupelny a přišel na sestřih. Aspoň jsem si ušetřil nervy při kladenský šanci

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 18/4/2021, 11:29

Presne tak. Musime hrat jak vcera, plus vylepsit presilovky

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/4/2021, 11:10

Hoši taky si uvědomte, že to jsou borci co byli v říjnu na brigadach a nějaký měsíc netrenovali.
Teď po nich chcete, aby se herně vyrovnali frajerum co maj 1000 zápasů v NHL....
My to můžeme urvat jedině tak jak včera, plus zlepšit přesilovky, ale moc lepších věci nevymyslime.
Plus jejich velcí beci na malém hřišti to nám dělá problém právě i při těch přesilovkách... Všichni dosáhnou až na kruhy od svojí branky a jejich rychlý přístup. Můžeme jedině věřit, že nám včerejší výhra dá sebevědomí a větší odhodlanost.....

PS: Bilča, Cagy a Strejček za včera v plus mínus plus 3 😉

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

vn, Jaternička, FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 18/4/2021, 09:27

Jinak , Kladno má extraligový tým takže porazit je můžeme pouze 100% bojovností, obětavostí a nasazením. A samozřejmě je potřeba tuna štěstí s bezchybným Žukovem. Včera byl vidět podstaný rozdíl v gólmanech. Jak někdo psal, chtít hrát s nima hezkej hokej je sebevražda.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 18/4/2021, 09:06

Jaternička napsal:Asi půjdu proti proudu.
Chápu,že někteří z Vás ty dva kašpary nemusí,já taky ne. Ovšem tohle hraničí až se zakomplexovaností. Asi jsme každý viděli jiný zápas, já tam žádnou prasárnu od těch dvou neviděl.

To jiní hráli jako prasata. Pitule,Frye a bývalý zdejší hrdina s velkým dukláckým srdcem tzv hoteliér z Tábora.
Ovšem takhle se to hraje když jde o vše. Jen si to nesmíme nechat líbit.
Kladno včera bylo lepší v napadání a pohybu. My zase v týmovosti a obětavosti. Opět hromada zblokovaných střel.
Chce to víc přidat a nespoléhat se na Maxe,že vše čapne.
Výhoda je na naší straně,chce je to dostat ještě pod větší tlak. Oni primárně musí uspět, my můžeme.

Nicméně máte pravdu,tu maškarádu s Chlubnou nechápu.
Vidím to podobně. Přijde mi že se tu už jakýkoliv faul soupeře až moc hrotí.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 18/4/2021, 08:44

Jerryk01 napsal:
Vasoj84 napsal:Čau Kluci. Nechtěl jsem to sem psát , protože jsem pověrčivý , ale dneska jsem se oženil , no a v duchu jsem si říkal , kdyby by mi tak Kluci dali jako svatební dar výhru a ono Jooo 😉I love you💛I love you , děkuji vám kluci moji , bojovali jste 👍💪

Co nejvic takovych dnu jako dnes at doma tak na lede 👍


Děkuju moooc 😉👍  přesně tak 👍I love you💛I love you

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 18/4/2021, 08:43

Je tady podle me zbytecne moc kritiky, na to ze Kladno hraje serii na 4 vitezny a my uz jenom na 3 Smile  Vykon vcera byl bojovnej a to hodne a to je klic k uspechu, i proti KL. Neda se ocekavat ze je budem prehravat! I kdyz bojujem na max, tak KL je dost silny na to, aby nas i tak obcas mlelo. To ale neni dusledek spatnyho pristupu nebo taktiky nasich. Ta je podle me dobra. Ja vidim fakt jedinou vec - ty presilovky resp. oslabeni, to byvalo slaby uz driv, jinak za me spokojenost. Odhad na dnesek mam, ze bud zase tesne vyhrajem nebo o dost prohrajem.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 18/4/2021, 08:41

ondrej.n napsal:
Vasoj84 napsal:Čau Kluci. Nechtěl jsem to sem psát , protože jsem pověrčivý , ale dneska jsem se oženil , no a v duchu jsem si říkal , kdyby by mi tak Kluci dali jako svatební dar výhru a ono Jooo 😉I love you💛I love you , děkuji vám kluci moji , bojovali jste 👍💪
Já už sem moc, kvůli některým chytrolínům nepřispívám, ale na tvůj příspěvek musím reagovat. Tak hodně spokojenosti v osobním životě přeji a moc gratuluji cheers




Díky moooc , včera už jsem nezvládl odepsat a poděkovat 😁🤣

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

ondrej.n likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 18/4/2021, 08:28

Asi půjdu proti proudu.
Chápu,že někteří z Vás ty dva kašpary nemusí,já taky ne. Ovšem tohle hraničí až se zakomplexovaností. Asi jsme každý viděli jiný zápas, já tam žádnou prasárnu od těch dvou neviděl.

To jiní hráli jako prasata. Pitule,Frye a bývalý zdejší hrdina s velkým dukláckým srdcem tzv hoteliér z Tábora.
Ovšem takhle se to hraje když jde o vše. Jen si to nesmíme nechat líbit.
Kladno včera bylo lepší v napadání a pohybu. My zase v týmovosti a obětavosti. Opět hromada zblokovaných střel.
Chce to víc přidat a nespoléhat se na Maxe,že vše čapne.
Výhoda je na naší straně,chce je to dostat ještě pod větší tlak. Oni primárně musí uspět, my můžeme.

Nicméně máte pravdu,tu maškarádu s Chlubnou nechápu.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 18/4/2021, 07:47

nenapsal jsi to šťastně, obzvláště obrat "bez důrazu a napadání" je naprosto mimo. Protože tohle je jediné, co v tom zápase z naší strany bylo-včetně zdvojování až ztrojování z čehož se pak rozpadne obranný vzorec a vznikají díry, ale to je prostě riziko podnikání. Pak ještě plus štěstí a pomoc jejich golmana, to nám pomohlo.
Chyby jsou dávat prostor hráčům s pukem tím, že před nimi hodně couváme(holt strach "udělá mi kličku, půjde sám na kasu a já budu za vola).
Pasivní čtverec má výhodu, že zablokuješ nejnebezpečnější místo na ledě, ale samozřejmě pak vznikají střelecké pozice z větší dálky. Holt zase něco za něco. Nejde být všude a dělat vše(kor když hraješ na tři lajny jak nemáš lidi !!!)

Obranná fáze za mě OK. Včera tu padlo, jak hrajeme chytře, s tím tak docela nesouhlasím. Kladno větší a silnější a naše taktika je v útoku se s nima prát o puk. Na silnější by platily spíš rychlé a přesné přihrávky (no, což dlouhodobě není náš sport, bohužel). Prát se schválně se silnějšími nepovažuji za chytré...

velký problém vidím v tom našem přebírání puku vestoje zády k útoku, to vše zpomalí a koleduješ si složení k ledu. S tím pukem nejde nic dělat než ho naslepo klepnout někam. (a děje se to i při našich přesilovkách, proto ten problém vůbec vjet do pásma)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro jahed 18/4/2021, 07:10

Mám velikou radost z psychologicky velmi důležitého vítězství, už menší ze způsobu, jakým jsme ho dosáhli. Naše místy odevzdaná pasivní hra bez bruslení, důrazu a napadání, přehnaný respekt z Jágra s Plekancem, kterým jsme nabízeli šance jako na zlatém podnose, což vyvrcholilo v prodloužení dva na brankaře. Pasivně bráněná oslabení s čekáním na vysvobozující gól, kdy bráníme malý obdélník před brankou, z kterého stejně dostaneme gól. O vítězi zápasu rozhodl tragický výkon kladenského brankaře a obávám se, že jsme si vybrali štěstí na celou sérii. S touto hrou se dá vyhrát zápas, ale ne celá série. V dalších zápasech, už budeme muset začít zase makat a hrát hokej hodný play off. Naše tragické přesilovky bez nápadu jen utvrzují Kladno, že může faulovat jak chce a nic se neděje. Věřím však, že to trenéři i hráči vědí a přidají.

jahed

Posts : 12
Join date : 17. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 18/4/2021, 07:06

A kdo jeste nemuze hrat? Ten Cachnin?...no to je teda zase chyba jak prase. Kdo je za tohle zodpovedny? Vedouci tymu?

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 18/4/2021, 07:01

Já měl dneska sen, že vyhrajeme 4:2, 4. Gol do prazdny😃takze jsem v klidu...😀

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 17/4/2021, 23:35

Dneska bylo jediny herni negativum - hra v nerovnovaznym poctu. To kdyby se povedlo vylepsit, byli bysme zase o kus silnejsi.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/4/2021, 23:31

Ujča to na tiskovce řekl dobře, jen mi chyběla zmínka o těch prasarnach. Prekerka je, že zítra se budeme modlit, aby přijel Tomáš Chlubna, protože jinak tam nemáme sebou hráče 🙈
Kurva co jsme to za klub takovéhle chyby? To ještě štěstí, že nenastpupili.... kdyby jim sebrali vítězství, tak to by byl teprve flusanec do xichtu.
Jinak toho Chlubnu na repre nechápu.... úplně turnaj o ničem a navíc na dvacítky ho nevezmou, takže nevím proč nedostalo přednost finále Chance ligy, to by mu dalo snad víc. Takhle bude den v kuse cestovat a zítra hrr do zápasu 🙈

Zítra čekám v bráně Kladna Brizgalu a nechutné útoky na naše hráče....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 17/4/2021, 23:29

Ale houby zkomplikovat... HCD jedině do extraligy! Věřím, že je můžeme udolat!

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Falk HCD

Příspěvek pro Falk HCD 17/4/2021, 23:11

Dneska paralela s rokem 2004 a baráží s Motorem, kdy jsme hráli povětšinu času druhé housle, ale měli jsme krom jiných Bakyho a Sugiho, který měl neskutečnou formu. Pořád je favorit série jasný, ale už to může skončit "jen" 4:1, což by nebyl zase až takový neúspěch Smile. A přesně tak jsme si to říkali po každém zápase v baráži s Motorem. "Skřítci" v Budějkách před staďákem, kdy snad tisícovka fans Dukly sborově a vzorně zpívala, by byly dneska asi hitem na sociálních sítích, které tenkrát ale byly ještě dost omezené. Jako sám sobě nerad až moc realista očekávám zítra prohru, ale i další zázrak rád přivítám. Kladno je hokejově prostě lepší, ale jak už jsem psal, týmovost, odhodlání, bojovnost a výborný gólman nejsou taky k zahození, takže ? Mohli bychom jim to hodně zkomplikovat...

Falk HCD

Posts : 40
Join date : 15. 09. 19

Vasoj84 and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/4/2021, 23:00

Geofree napsal:
imbík napsal:Ty budou zítra dělat jak koně. Dneska to hráči přežili, zítra se o ně bojím ještě víc....
Jinak, naposled když jsme s Kladnem hráli vyrovnaný hokej s lepsimi hokejisty, tak jsme vypadli  4-1 na zápasy. Takže klidně ať nás prestrili 50-10 hlavně když bude výsledek zápasu 3-4. Jsem rád, že jsme kluky dneska vyprovodili, je vidět, že si toho váží.....

Předně bacha na interpunkci, ať Ti ji jeden  zde žijící troll neopravuje.... Very Happy Borci jsou frajeři a neskutečně se semkli... obrana Strejda Bilčík to je sen... v bráně je ruská zeď, ale bojím se, že zítra půjdou i po něm tzv. po jágrovsku

Díky za upozornění, ale na iterpunkci seru... 👍😀
Horší co s téma záludnostmi od Kladna? Že takový frajeri co hráli NHL a zakládají si na tom se budou snižovat k takovým krokům? Ty vole to je prasarna. Zaruba mě taky sere, proč to ku.va dneska nedávali ať to všichni vidí?

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 17/4/2021, 22:02

A co je s Judou a Cachnínem, že nehrají a musí zas v útoku hrát obránce?Sad

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Hadas

Příspěvek pro Berry.308 17/4/2021, 21:56

děkuji pěkně Diskuzní fórum - Stránka 7 1f619 Diskuzní fórum - Stránka 7 1f619 Diskuzní fórum - Stránka 7 1f619

Berry.308

Posts : 4
Join date : 17. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 17/4/2021, 21:53

Jerryk01 napsal:Hadas: diky!!!

Za málo, to je to nejmenší, co tady můžu udělat Wink cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Geofree likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 17/4/2021, 21:46

Zítra hlavně ve zdraví dohrát. To je neskutečný, jaké prasečiny se v téhle lize hrajou, dějou a divně trestají. Ale když vidím fotbal v Anglii a Skotsku, říkám si, že tady je ráj na zemi. Dneska musím říct, že rozhodčí to zvládli a šlo vesměs jen o výkon na ledě. Zítra to bude mazec..
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 17/4/2021, 21:43

imbík napsal:Ty budou zítra dělat jak koně. Dneska to hráči přežili, zítra se o ně bojím ještě víc....
Jinak, naposled když jsme s Kladnem hráli vyrovnaný hokej s lepsimi hokejisty, tak jsme vypadli  4-1 na zápasy. Takže klidně ať nás prestrili 50-10 hlavně když bude výsledek zápasu 3-4. Jsem rád, že jsme kluky dneska vyprovodili, je vidět, že si toho váží.....

Předně bacha na interpunkci, ať Ti ji jeden zde žijící troll neopravuje.... Very Happy Borci jsou frajeři a neskutečně se semkli... obrana Strejda Bilčík to je sen... v bráně je ruská zeď, ale bojím se, že zítra půjdou i po něm tzv. po jágrovsku

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 17/4/2021, 21:42

A Bukac muze hrat? ten urcite 15 zapasu letos neodehral, teda pokud se to tyka jen hracu na hotovani

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 17/4/2021, 21:38

Hadas: diky!!!

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 17/4/2021, 21:37

Jerryk01 napsal:
Berry.308 napsal:Gratulka z Vrchlabí,hrozně ráda bych viděla váš nástup do autobusu,to musela být paráda..ale nemám facebook,jestli to nikde jinde nemáte,tak se se mnou nezdržujte,krásný zbytek večera.Jsem jen návštěva. Very Happy

Jsem na tom stejne 😁

No, tak jsem si teda tu práci dal. Youtube to do HD kvality dá za nějaký čas, ale tady to máte. 2 videa jenom spojená do jednoho.
https://www.youtube.com/watch?v=cZH5aTGGlH0


Naposledy upravil hadas (admin) dne 17/4/2021, 21:40, celkově upraveno 1 krát
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Geofree likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/4/2021, 21:33

Ty budou zítra dělat jak koně. Dneska to hráči přežili, zítra se o ně bojím ještě víc....
Jinak, naposled když jsme s Kladnem hráli vyrovnaný hokej s lepsimi hokejisty, tak jsme vypadli 4-1 na zápasy. Takže klidně ať nás prestrili 50-10 hlavně když bude výsledek zápasu 3-4. Jsem rád, že jsme kluky dneska vyprovodili, je vidět, že si toho váží.....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Berry.308 17/4/2021, 21:25

Chci to vidět,chci vidět nástup kohokoliv...děkuji,že se někdo připojil,hezký večer...mám ve hře ještě Liberec,dobrou.

Berry.308

Posts : 4
Join date : 17. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Thoor93 17/4/2021, 21:22

UPDATE: Do finálové série nakonec nezasáhne Joshua James Mácha. Důvodem je pravidlo nutnosti odehrát 15 zápasů. I přestože se to na Joshuu během play off nevztahovalo, neboť byl narozen po roce 1999, ve finálových bojích toto pravidlo vstupuje v platnost a Dukla se musí po celé finále obejít bez něj. Místo něj na křídle naskočí Adam Dvořák.
Thoor93
Thoor93

Posts : 94
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 17/4/2021, 21:20

Berry.308 napsal:Gratulka z Vrchlabí,hrozně ráda bych viděla váš nástup do autobusu,to musela být paráda..ale nemám facebook,jestli to nikde jinde nemáte,tak se se mnou nezdržujte,krásný zbytek večera.Jsem jen návštěva. Very Happy

Jsem na tom stejne 😁

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 17/4/2021, 21:20

staříček napsal:Dneska sem to nezvládal, bylo mi někdy až špatně od srdce ,tak zítra to udělém jinak před hokej se pěkně naleju a pak se budu dívat jako flegmouš Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Jinak gratulace ,tohle sem nečekal .

Parde,že je to "live" snažší(atmoška,kolegové), u monitoru sice konzumaceš nekulhá,ale!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 17/4/2021, 21:17

Teď už s relativně chladnou hlavou po opadnutí emocí.Hrát s nimi hokej rovná se sebevražda,proto je třeba začít tak,jak jsme dnes skončili,bo gólmana máme lepšího!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Lufa, Jerryk01 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 17/4/2021, 21:15

Gratulace 😊 co se podařilo před zimakem odpoledne, to překvapilo 😊

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 17/4/2021, 21:12

Ja uz taky leju, pivo a rum Very Happy

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 17/4/2021, 21:07

Dneska sem to nezvládal, bylo mi někdy až špatně od srdce ,tak zítra to udělém jinak před hokej se pěkně naleju a pak se budu dívat jako flegmouš Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Jinak gratulace ,tohle sem nečekal .

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

karel granát, FREDERIK, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 17/4/2021, 21:06

Vasoj84 napsal:Čau Kluci. Nechtěl jsem to sem psát , protože jsem pověrčivý , ale dneska jsem se oženil , no a v duchu jsem si říkal , kdyby by mi tak Kluci dali jako svatební dar výhru a ono Jooo 😉I love you💛I love you , děkuji vám kluci moji , bojovali jste 👍💪
Já už sem moc, kvůli některým chytrolínům nepřispívám, ale na tvůj příspěvek musím reagovat. Tak hodně spokojenosti v osobním životě přeji a moc gratuluji cheers
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 535
Join date : 16. 10. 19

FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 17/4/2021, 21:06

Vasoj84 napsal:Čau Kluci. Nechtěl jsem to sem psát , protože jsem pověrčivý , ale dneska jsem se oženil , no a v duchu jsem si říkal , kdyby by mi tak Kluci dali jako svatební dar výhru a ono Jooo 😉I love you💛I love you , děkuji vám kluci moji , bojovali jste 👍💪

Co nejvic takovych dnu jako dnes at doma tak na lede 👍

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Berry.308 17/4/2021, 21:06

Gratulka z Vrchlabí,hrozně ráda bych viděla váš nástup do autobusu,to musela být paráda..ale nemám facebook,jestli to nikde jinde nemáte,tak se se mnou nezdržujte,krásný zbytek večera.Jsem jen návštěva. Very Happy

Berry.308

Posts : 4
Join date : 17. 04. 21

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 17/4/2021, 21:05

No... to taky Smile

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 17/4/2021, 21:01

Lufa napsal:No ale ta neskutečná  chyba v našem pásmu co předcházela několik vteřin před tím ... z prdele klika

Prdlajs Maksim

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Geofree likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 17/4/2021, 20:59

Čau Kluci. Nechtěl jsem to sem psát , protože jsem pověrčivý , ale dneska jsem se oženil , no a v duchu jsem si říkal , kdyby by mi tak Kluci dali jako svatební dar výhru a ono Jooo 😉I love you💛I love you , děkuji vám kluci moji , bojovali jste 👍💪

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

hadas (admin), karel granát, Jaternička, FREDERIK, Geofree, DUKLIČKA, Siroko and like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 17/4/2021, 20:55

To ja zarval a vyskocil a vylil manzelce vino a polilo ji to novy tepichy v obyvaku Very Happy

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Lázňator, DUKLIČKA, ondrej.n and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 17/4/2021, 20:53

Excalibur: taky si myslim, ze takhle se hokejisti nedelaji, ale asi tomu hovno rozumime......

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jerryk01 17/4/2021, 20:52

Ja dnes ocenuji hlavne nasi chytrost. "Parada hokejem" je nedame. Mozna byli oni opticky lepsi, ale me se dnes nas vykon libil a melo to hlavu a patu.

Jerryk01

Posts : 320
Join date : 25. 11. 20

vn, Geofree and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 17/4/2021, 20:51

Siroko napsal:Kurna, jsem sel pred prodlouzenim myt nadobi. Kdyz prijdu, tak davaji na zacatek sestrih golu. Najednou koukam a oni ukazujou i nas ctvrtej. Ty vole, ja to nestih a ani si nezrval!

Já minulý týden do staré kuchyně zabudoval myčku a takticky jí zapnul před zápasem. Jen jsem neviděl jeden gól do naší branky, když jsem odběhl doplnit tekutiny :-)
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 17/4/2021, 20:50

Trochu mimo téma, ale nechápu, proč Chlubna hraje nějaký přáteláky za 20, když mi hrajeme finále. Evil or Very Mad

Excalibur

Posts : 493
Join date : 14. 04. 18

vn, FREDERIK, Geofree, Raddy007, Jerryk01 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 17/4/2021, 20:49

Kurna, jsem sel pred prodlouzenim myt nadobi. Kdyz prijdu, tak davaji na zacatek sestrih golu. Najednou koukam a oni ukazujou i nas ctvrtej. Ty vole, ja to nestih a ani si nezrval!

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 7 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 7 z 20 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru