Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+30
colorado44
vn
Hhs23
DUKLIČKA
Lázňator
imbík
Jaternička
Lucke
Leo
Janosik
trixy
FREDERIK
Geofree
Kelt
staříček
Vasoj84
krap
HCDTOM
MichalDJ
hadas (admin)
Siroko
Lufa
Jerryk01
pegy18
miramare83
ondrej.n
sz108
ralff
hcd
MarkusHCD
34 posters

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 20/1/2021, 18:05

Super Čagy Very Happy
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/1/2021, 18:04

A toto 😀

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 20/1/2021, 18:04

Super Harkabus Mad
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 538
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 20/1/2021, 18:03

No toto

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/1/2021, 18:03

Mám dost.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 20/1/2021, 17:36

Ta nase obrana je pekne v rozkladu Sad

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 20/1/2021, 17:22

Lichanec zpátky v sestavě. Dnes věřím ve tři body
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 20/1/2021, 12:15

Pokud tam to nekolikamesicni manko je a uz i na treninku to bylo videt, tak se to asi tak udelat musi.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 20/1/2021, 11:35


pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 20/1/2021, 08:16

Ještě loni by byl neúspěch nedat Sokolovu minimálně bura a dnesky budeme rádi za jakýkoliv bodík. Very Happy

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

imbík, vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/1/2021, 06:50

Snad vyjedeme za včas, 4 hodiny cesty, aby jsme byli připraveni....a netahame nohy. Máme Sokolovu co vracet.

Už nebudu reagovat, argumenty nedošly jen je zbytečné je používat. Až Kladno prijede bude záležet jen na nás, pokud budeme zase jak beranci a hrát hurá hokej, tak dostaneme naloženo. Je potřeba je rozhodit, pořád si myslím, že na ně by platil víc Vlkův styl, ale uvidíme. Brod je ještě daleko....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 20/1/2021, 06:24

Tak jsem zvědavej jak se dnes naše chvilkama propadající se obrana vypořádá s nejproduktivnějším útokem. Snad bude mít v kase Brož svůj den ( nebo kdo tam dneska bude stát )

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 19/1/2021, 19:46

to imbík:
jojo, když dojdou argumenty, tak je na čase použít nějaký vtípek, jakože seš nad věcí Rolling Eyes
však on ti "Sege" ukáže, jakej to je charakter až přijede s tím cirkusem z předměstí Prahy Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

pegy18 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 19/1/2021, 19:13

imbík napsal:Nevíte někdo co ten Krenželok? 🤔🤔

Já bych řekl po operaci ruky

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/1/2021, 18:31

Kdo ví jestli tam Sege už nešel s tím, že na konci ledna zavolá Jágr ať jde na Kladno. To je fakt 😉
Uměle vyvolal situaci, kdy na něj klub udělal boudu aby mohl jít do Kladna.... to je zmetek.

Nevíte někdo co ten Krenželok? 🤔🤔

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 19/1/2021, 18:15

imbík napsal:To je vždycky nejlepší napsat polopravdy a pak napsat, že bys tohle téma uzavřel 😀 .
Jak píše Geofree s Lufou, určitě Sege si vynutil odchod do Litvinova a teď byl dávno domluven v Kladně, i když pořád doufal, že bude hrát ELH i za rok  v ELH mancaftu. Tak šel  radši do Kladna kde ta ELH zatím není stoprocentní....😀 to dá rozum...

uzavřel jsem to...nemá cenu se dohadovat o něčem na co máme odlišný názor....ty mně budeš vnucovat svou pravdu a já tobě zase svou...to je myslím zbytečně ztracený čas Wink
a to že měl nějakej náznak z Kladna...to je prostě jasný....přece nepodepíšu výpověď, když nemám nic jinýho...a zrovna v dnešní době...musel vědět, že když to v ČB náhodou nevyjde, tak Kladno čeká....to mně nikdo nevymluví, že jen tak naslepo v 36-ti letech počítal s tím, že do tejdne má novej džob...na velmi slušný úrovni...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 19/1/2021, 18:03

Tak mladyho Cachnina asi opravdu budeme jen zhodnocovat Brodu, to je skoda...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 19/1/2021, 14:04

Nikdo mu to nevyčítá , to je prostě fakt , ale každý má jiný názor , jasná věc 👍 Hlavně zítra je potřeba přivést nějaký body 👍

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/1/2021, 11:30

Ano je to žoldák, ale netají se tím a řekne to na férovku. Teda když pomineme, ofiko články na klubových stránkách.
Horší je to, když ti dotyčný tvrdí jak je vše otevřené a tady jsem doma a jste moje rodina a bla bla bla a přitom mám dávno podepsáno jinde, to mě teda sere víc.
Vyčítat Suchankovi, že neměl na ELH mi přijde úplně zcestné, když ho i soupeři chválili. Určitě se nesluší mu vyčítat, že to tady měl v prdeli a bylo mu to tady putna to si myslím, že je úplně mimo, ale ok. Každého názor.
Tak zítra nějaké body prosím.... 😉 a souhlas s tím, že potřebujeme hlavně gólmana, takhle nedojdeme nikam...

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 19/1/2021, 09:39

Ja myslim ze Suchanek proste hraje vzdycky srdcem a vzdycky tam, kde daji vic. A srdce ma siroky, je v nem dost mista pro Duklu, Litvinov, Motor, Tabor, Francii a uz i Kladno..😃 Tim bych to taky uzavrel.
Vcera jsem chvili koukal na Sokolov, maji strasne rychlej prechod stredniho pasma a primocarej utok, to bude zitra pro nasi zbytkovou obranu ta prava zatezkavaci zkouska😳

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

hadas (admin) and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 19/1/2021, 08:28

Ještě k tomu Suchánkovi , myslím že je nad slunce sunny jasný proč šel do Kladna a ne k nám , samozřejmě že kvůli penězům 😉 Ty jeho kecy když odtud odcházel jsem mu už tenkrát nežral🤮 Já osobně jsem rád že jsem nešel , jeden z dalších žoldáků nic víc 🤮 Myslím že v ČB to s ním udělali velice dobře , on na ELH prostě neměl a mít už nikdy nebude , tak mu Venca s vedením nastavil takový podmínky aby si byl jistý že půjde do pryč 😁 👍 Nemyslím si že to Kladno s tímhle borcem vyhrálo 🤣Jinak si myslím , že je tu zbytečná panika o kolo naší obrany , myslím že obranu máme slušnou a až se vrátí marodi tak není o čem 😉👍 Spíš bych řešil gólmana , protože toho nemáme , nic proti Brožíkovy , jako dvojka super , ale na 1ničku to prostě není (zatím) , sem zvedavej na toho Žukova , teda jestli dorazí a Jaroš ho nechá chytat 😁 Co se týče mladyho Cachnina , tak nevím no jestli je lepší jak nás Čermák , Juda nebo Chlubna 🙄 , spíš si myslím že jsem šel přes tlačenku Ríši staršího 🤣 Najednou mu je Dukla dobrá jo? No nevím , ale uvidí se jak se předvede , třeba to bude nakonec dobrý tah 😉😁

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/1/2021, 07:12

To je vždycky nejlepší napsat polopravdy a pak napsat, že bys tohle téma uzavřel 😀 .
Jak píše Geofree s Lufou, určitě Sege si vynutil odchod do Litvinova a teď byl dávno domluven v Kladně, i když pořád doufal, že bude hrát ELH i za rok v ELH mancaftu. Tak šel radši do Kladna kde ta ELH zatím není stoprocentní....😀 to dá rozum...

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 19/1/2021, 04:43

To imbík:
Dokážeš nějak, že se Suchánek chtěl tak strašně vrátit? Já si myslím, že taky ne...takže můžeme jen spekulovat, jak to bylo...
A rozhodně proti němu nemám žádný mindrák...zas tak žhavý to není Very Happy jen mi lidsky nesedí...teda pokud to, jak se prezentuje v rozhovorech a svými činy dá považovat za to, jakou má člověk povahu...
třeba je ve skutečnosti úplně jiný než se dá vyčíst z jeho rozhodnutí...
a třeba máš pravdu a ten jeho odchod byla jen prezentace klubu...ale já osobně tomu nevěřím....

To Lufa:
no jakože nabízejí mi málo peněz, tak seknu s hokejem a půjdu makat na hotel, kterej je zavřenej??...to asi nebude pravda...s Kladnem byl domluvenej dávno předtím, než odmítl to snížení platu...to mně nikdo nevymluví....
Já jakožto soutěživý typ, tak bych vždycky chtěl hrát na nejvyšší úrovni a měřit se s nejlepšími....a ano, peníze jsou důležitý...ale myslím, že ten rozdíl v tom kolik by bral v ČB a kolik bude brát na Kladně nebude nijak zásadní a já bych to obětoval, abych mohl hrát pořádnej hokej...než se matlat někde v Kolíně Very Happy

a tím bych epizodu Suchoš uzavřel...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 18/1/2021, 22:54

Ty voe Sege si to v Litvínově vyjednal sám....Very Happy žádnej obchod klubu... počítám, že Ščerbana k podpisu donutil Sege napřaženou hokejkou..? Very Happy takovejhle mudrc mě tady bude vysvětlovat, že se prezentuji, že všechno vím... a já pak zjistím, že béda je tady pátý kolo u vozu a Sege to tady řídil místo něj...
Jinak my se posilujeme hlavně na letní přípravu, Jarda na konec sezony - každý tým má své priority. A ještě tedy nevím, co by teď Sege dělal v hotelu, držel ceduli zavřeno? podle mě se mu teď kačky budou hodit

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

pegy18 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 18/1/2021, 22:37

Nereste Segeho ale radsi soucasnej stav nasi obrany 🤦‍�

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 18/1/2021, 21:43

Nechci se ho zastávat protože do toho nikdo nevidí jak to bylo. Ale jen domněnka - mohl říct že končí s hokejem a nabídka od Jarina mohla přijít až potom, ne ?
S těma dneska tolik používanýma hláškama - prachy až na prvním místě a žoldáctví - jasně že jsou peníze na prvním místě. Bohužel dneska je na tom postavenej celej svět a celý podnikání. Tihle lidé nic jiného neumí kromě hokeje. Takže chápu že jdou tam , kde dostanou peníze aby byla finančně zabezpečená rodina a nemuseli ve 36 letech, až skončí s hokejem, jít makat k pásu do fabriky na tři směny. Ty bys dělal v životě v jedný firmě za dvacku když by ti jinde nabízeli 60 ? Myslím že ne. Nějakej patriotismus a klubismus se mohl nosit za komančů.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/1/2021, 21:36

Když tu tvrdis tyhle věci, dokážeš to nějak?
Nebo jsou to jen vyplody borce co má proti Segemu nějaký mindrak?
Souhlasím s Lufou... je to celé mimo, zjisti si fakta 😉 Ani to snížení platu a respektive jeho nepristoupeni na snížení platu není tak horké.
A taky vím, že Sege by v CB už příští sezónu nehrál. Finanční situace klubu uspíšila tento konec. Jedna věc je jak to odprezentuje klub a druhá věc je kde je pravda. 😉
Litvínov si vážně Sege nevydupal sám od sebe ...

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 18/1/2021, 21:03

to Lufa:
Já si u tahouna defenzivy představuju trochu jiný nasazení než tady předváděl Suchánek...některý zápasy ho prostě nebavili, laxní a bohorovná hra...a s tím Litvínovem, to byl první podfuk, to není žádnej obchod Bédi, ale to si vyjednal Suchoš, aby tam mohl zůstat....
když srovnám letošní beky a působení Suchánka u nás(jakožto nejlíp placenýho beka) tak je to úplně někde jinde...
A když srovnám nasazení např. Mareše a nasazení Suchoše, tak je to propastnej rozdíl....je jasný, že zápasy, kde je plnej staďák a hraje se play-off baví každýho...to ještě Suchánka bavilo...ale jakmile šlo o řadovej zápas ligy...to už nebylo tak slavný....
A férovost soudím podle 3 věcí, co udělal.
první, co mně nepřišlo úplně OK je ten Litvínov, jak jsem zmínil výše...prostě hrál za nás a když se měl vracet, tak se měl vrátit a nevymejšlet nějaký vytáčky, že ještě chvilku tam budu hrát, ale pak se už určitě vrátím...jojo pak se vrátil, ale hrál jak ponocnej...v play-off byl úplně strašnej...
druhá věc je ta pohádka o podnikání v Táboře...proč neřekl narovinu, že v Budějovicích dostal nabídku a je to pro něj finančně lákavější??...kecy kolem nějakýho rodinnýho hotelu....to mě třeba vůbec nezajímá...a jen tak pro info, co píšou mapy...Jihlava - Tábor 1:12, ČB - Tábor 0:43...to už milý Jakube není takový rozdíl, že?... Very Happy jako je to jeho svědomí, mohl odejít se ctí...takhle odešel jak žoldák...
a teď ten přesun do Kladna tomu dodal korunku....je vidět, že prachy jsou až na prvním místě...místo, aby kejvl na snížení platu(rozhodně by pořád měl plat lepší než kdokoliv z nás) a hrál extraligu s nejlepšími soupeři v rámci ČR....tak to nepodepsal, protože už měl rozjednáno na Kladně, že mu Jarča dá tričko K-Classic a takový penízky, co se mu budou líbit... Very Happy
kdyby to neměl rozjednaný, tak úplně vidím, jak by hrdě nepodepsal v ČB...co by asi tak dělal?? na recepci toho svýho hotelu?? asi těžko, že....
toť můj názor na něj...možná máš jiný, nevyvracím ti ho...
nikdy jsem ho nemusel a jeho další kroky v kariéře mě jen utvrzují v tom, že to není člověk mně sympatický....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 18/1/2021, 19:54

Tak konečně se někdo zamyslel a zjistil, že ligy jsou nesmyslně přeplněný. Obzvlášť CHL a juniorská.

https://www.hokej.cz/kral-objasnil-jak-budou-vypadat-souteze-v-rocniku-2021-22/5054356

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 18/1/2021, 19:51

Frydek v takový sestavě a stejně dostane Kolíně.

DUKLIČKA

Posts : 1520
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 18/1/2021, 19:34

sz108 napsal:Mladej Cachňa supr...to se povedlo Smile už bylo načase, bál jsem se, že nám ho někdo přetáhne...v tomhle nám covid pomohl, druhá liga stojí...a mladí kluci potřebují hrát...takže to urychlilo přesun k nám...snad dostane slušnou šanci se ukázat....
a Suchánek...to je asi beze slov...do Kladna je to z Tábora rozhodně blíž než z Jihlavy, viď? Very Happy
na druhou stranu jsem rád, že jsme ho u nás nechtěli držet za každou cenu...nebude to úplně férovej chlap asi...
těším se až se proti nám bude chtít vytáhnout a tutově tam ukáže nějakou zákeřnost...
no je to můj názor...ale dost často bylo vidět, že je mu to tady u prdele a vozil se tam jak na pouťáku...a při první příležitosti vezme roha...prvně do Litvínova, pak na konci sezony nám předestřel pohádku o rodinném podnikání a frrr do budějovic....
O Cachnínovi v pořádku ale to o Suchanovi ? Jako psát o něm že to tu měl u prdele a často se vozil jak na pouťáku ?? Řekl bych dost mimo mísu. Podle čeho soudíš férovost ?

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 18/1/2021, 19:27

imbík napsal:Tak teď nevím jestli to viď není na mě, když jsem ho tady obhajoval, ale myslím, že tenkrát to on řekl veřejnosti takhle, že kvůli podnikání a bla bla...
Ale reálně to bylo tak, že Béďa mu nabídl takové podmínky aby zůstal, že by pro něj bylo lepší jít makat do Tábora na 3 směny.... a byl by doma 😉
A přišla nabídka z Budějovic za dost slušné peníze, prostě a jednoduše u nás by neměl ani půlku. Plus hrát nahoře a bojovat o ELH... A do Litvínova rozhodně neodešel na svůj popud, ale že Beďa naivně doufal, že nám pak nechají Tůmu s Douderou a oni nakonec posílili Kladno v podobě Romančika a toho druhého už ani nevím.....
Neobhajuju to, ale narozdíl od Říhy to řekl na ferovku a nesliboval jakej je Duklak. Jirka nám tu dělal vzdušné zámky a pak odešel do Bolky, kde podepsal dávno před nějakou nabídkou Dukly a ještě tu sundal hráče a poslal ho na marodku na dlouhou dobu...
To, že Sege posílí zrovna Kladno mě štve maximálně a je to pro mě zklamání, ale rozhodně jsou v tom prachy... a ty evidentně Jarin má...

Suchánek je prostě žoldák. Mě osobně to vůbec nevadí, že šel zrovna do Kladna. Než hráče s takovým charakterem, to radši dát šanci mladejm typu jako Juda, Čermák, Chlubna, Mácha, Cachnín ...
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/1/2021, 19:17

Tak teď nevím jestli to viď není na mě, když jsem ho tady obhajoval, ale myslím, že tenkrát to on řekl veřejnosti takhle, že kvůli podnikání a bla bla...
Ale reálně to bylo tak, že Béďa mu nabídl takové podmínky aby zůstal, že by pro něj bylo lepší jít makat do Tábora na 3 směny.... a byl by doma 😉
A přišla nabídka z Budějovic za dost slušné peníze, prostě a jednoduše u nás by neměl ani půlku. Plus hrát nahoře a bojovat o ELH... A do Litvínova rozhodně neodešel na svůj popud, ale že Beďa naivně doufal, že nám pak nechají Tůmu s Douderou a oni nakonec posílili Kladno v podobě Romančika a toho druhého už ani nevím.....
Neobhajuju to, ale narozdíl od Říhy to řekl na ferovku a nesliboval jakej je Duklak. Jirka nám tu dělal vzdušné zámky a pak odešel do Bolky, kde podepsal dávno před nějakou nabídkou Dukly a ještě tu sundal hráče a poslal ho na marodku na dlouhou dobu...
To, že Sege posílí zrovna Kladno mě štve maximálně a je to pro mě zklamání, ale rozhodně jsou v tom prachy... a ty evidentně Jarin má...

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 18/1/2021, 19:07

Jó na Kladně jsou penízky a když Budějovice nechtěli dát co měli tak ulítl do Kauflandu

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 18/1/2021, 19:07

Jó na Kladně jsou penízky a když Budějovice nechtěli dát co měli tak ulítl do Kauflandu

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 18/1/2021, 18:05

Mladej Cachňa supr...to se povedlo Smile už bylo načase, bál jsem se, že nám ho někdo přetáhne...v tomhle nám covid pomohl, druhá liga stojí...a mladí kluci potřebují hrát...takže to urychlilo přesun k nám...snad dostane slušnou šanci se ukázat....
a Suchánek...to je asi beze slov...do Kladna je to z Tábora rozhodně blíž než z Jihlavy, viď? Very Happy
na druhou stranu jsem rád, že jsme ho u nás nechtěli držet za každou cenu...nebude to úplně férovej chlap asi...
těším se až se proti nám bude chtít vytáhnout a tutově tam ukáže nějakou zákeřnost...
no je to můj názor...ale dost často bylo vidět, že je mu to tady u prdele a vozil se tam jak na pouťáku...a při první příležitosti vezme roha...prvně do Litvínova, pak na konci sezony nám předestřel pohádku o rodinném podnikání a frrr do budějovic....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 18/1/2021, 14:23

Lichance nechat, takové hráče potřebujeme. A podpis Cachnína je hodně dobrý počin.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 18/1/2021, 13:32

Tvl... Sege do Kladna 🙈🙈 k největšímu rivalovi 😀 ...
Jinak souhlas, Lichanec do týmu jednoznačně patří.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 18/1/2021, 13:20

[quote="miramare83"]Za me taky Lichy do tymu patri. Idealni utocnik 3. - 4. lajny, bojovnik, neco jako Hrnicko, takovy my poustime...[/quot

Pokud já vím tak je Lichanec pouze dlouhodobě zraněný a je to fakt bojovník, žádnej tvůrce hry jako čagy, mě spíše trápístav naší obrany😥
Nevíte někdo jak je na tom Dan Krenželok???

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 18/1/2021, 12:42

Za me taky Lichy do tymu patri. Idealni utocnik 3. - 4. lajny, bojovnik, neco jako Hrnicko, takovy my poustime...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 18/1/2021, 11:36

pegy18 napsal:Bohužel se mi čím dál více zdá, že se pod Lichancem houpe křeslo

To by me teda nasralo, totalne mimo Poletina by jsme si jako nechali a vyhodili bojovnika Lychance?

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 18/1/2021, 11:06

Bohužel se mi čím dál více zdá, že se pod Lichancem houpe křeslo

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 18/1/2021, 10:46

No to vam to trvalo Very Happy tohle je dobrej tah, videl jsem ho hrat v priprave a hodne se mi libil

https://hcdukla.cz/clanek.asp?id=12204

MichalDJ

Posts : 1015
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/1/2021, 19:57

K týmu by se na začátku února měl připojit i Maxim Žukov, jehož příchod oddálila koronavirová situace a administrativní záležitosti. Ruský brankář, který byl v roce 2017 vyhlášen nejlepším gólmanem MS do 18 let, naposledy chytal za Newfoundland Growlers v ECHL

celý článek :
https://hokej.cz/novinky-z-jihlavy-kolar-je-zpet-jini-dva-beci-konci-kdy-se-k-tymu-pripoji-zukov/5054312
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 17/1/2021, 18:55

miramare83 napsal:Nevite nekdo, co je s bojovnikem Lichancem ze nehraje? Zraneni? Omlouvam se jestli to tu nekde uz je, nechce se mi patrat..Smile

Pokud vím, tak je po zranění.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 17/1/2021, 11:58

imbík napsal:Sege by tu ještě nadělal parády, otázka je jestli by zvládl tenhle hurá hokej. Ale myslím si, že teď náš klub bude investovat jinak než do 36 letého beka....
Každopádně v minulosti tu zaznivalo čísla nelžou a ty Bitnerrova se hlásí o šanci v ELH, takže to tvoje kam se hrabe Bitnerr je mimo mísu.... ono celkově i s tím Segem je to trošku mimo.... ale jsme na diskuzi, takže ať si každý píše co chce... jen by se nejdříve chtělo podívat aspoň na ty čísla 😉

Neznáš Cimrmana o dost přicházíš

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 17/1/2021, 11:15

Nevite nekdo, co je s bojovnikem Lichancem ze nehraje? Zraneni? Omlouvam se jestli to tu nekde uz je, nechce se mi patrat..Smile

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 17/1/2021, 10:34

Sege by tu ještě nadělal parády, otázka je jestli by zvládl tenhle hurá hokej. Ale myslím si, že teď náš klub bude investovat jinak než do 36 letého beka....
Každopádně v minulosti tu zaznivalo čísla nelžou a ty Bitnerrova se hlásí o šanci v ELH, takže to tvoje kam se hrabe Bitnerr je mimo mísu.... ono celkově i s tím Segem je to trošku mimo.... ale jsme na diskuzi, takže ať si každý píše co chce... jen by se nejdříve chtělo podívat aspoň na ty čísla 😉

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 17/1/2021, 10:16

imbík napsal:Chtělo by to udělat toho Bitnerra od sousedů... už 16 gólů... kam se hrabe Plekanec 🙈 ....

Kam se hrabe Bitner , to se nedá srovnat.

Neodpustil jsem si jednu otřepanou hlášku.

Je dobrý,ale myslím mimo naše možnosti. A vzít zpátky Segeho? Tak doufám,že tak velký jelita nebudeme. Ať si táhne do Tábora na hotel.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 16/1/2021, 21:46

Chtělo by to udělat toho Bitnerra od sousedů... už 16 gólů... kam se hrabe Plekanec 🙈 ....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn, pegy18 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 4 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 20 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 12 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru