Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Hhs23
Janosik
Thoor93
Lázňator
MarkusHCD
Lufa
Duklacek
Vasoj84
pegy18
Ujo
Martynez
olin
DUKLIČKA
staříček
freyp
Kelt
arthur
Luc2as
MichalDJ
ralff
ondrej.n
krap
Falk HCD
Excalibur
richmonds
Geofree
sz108
Siroko
Jaternička
Tobi
Laďa
hadas (admin)
Ryben
imbík
kancler
HCDTOM
vn
41 posters

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 1/3/2020, 18:36

Kelt musí mít neskutečně bordo-červené srdce, respekt, víc takových, než hledat důvody proč nepomoct...
Baráž byla úžasná, Pardubice se každý rok od prosince šetřili a připravovali na baráž a my tuze bojovali v play off a domlácený jsme šli do baráže... přímý sestup a postup je nejvíc spravedlivý

Duklacek

Posts : 938
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 1/3/2020, 18:32

To: HCDTOM kdežto v baráži je vše čisté a zalité sluncem, že?!Very Happy

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 1/3/2020, 18:32

přesně jak píše jarda jágr, tohle je ostuda, že to musí domluvit v Brně :-) kdyby se domluvilo, že budou na střídačku všichni vyhrávat tituly a jemu a dalším legendám by se všude tleskalo vestoje, tak to českýmu hokeji jenom prospěje. doufám, že se hokejova rodina zamyslí sama nad sebou, co chudák jarda musí podstupovat a mazat to v brně.

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 1/3/2020, 18:07

přesně včera jsem o tom psal... Tady máte další důvod, proč je přímy sestup blbost. Nejlepší je baráž a to tvrdím pořád. Tohle je trapný

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/3/2020, 18:06

Je to cisty Very Happy Very Happy Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 1/3/2020, 18:05

Kometa naprosto bez nasazeni, do oci bijici hnus...Jagre tahni s celym Kladnem sup dolu!!

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 1/3/2020, 17:36

To Vasoj84:
Problém je, že tohle nikdo neprokáže...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 1/3/2020, 17:32

To zase byla jednou jedna velká fraška v tom Brně 😂Však i domácí ty svoje herce vypískali 😉Jestli si Jarous s Plekancem a tím mafiánským blbem myslí,že jsou lidi slepý a hloupý nevím?😁Ale tyhle frašky by se měli trestat v podobě odebrání bodů oboum macaftum🤮

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 1/3/2020, 17:32

A já dal na tiket jen neprohru Kladna a Pardubic...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 1/3/2020, 17:00

Pánové co říkáte na současné výsledky extraligy. to je mazec co? Strašák sestupu hory prenáší.... Very Happy Very Happy Very Happy

staříček

Posts : 468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/3/2020, 14:46

HCDTOM napsal:Já si nemůžu pomoct, ale mě rozhovor se synem bývalého trenéra úplně točí Very Happy Very Happy  

no tenhle clovek je tu zbytecny
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/3/2020, 14:34

HCDTOM: Když jA to mám podobně, ale já jsem si myslel, že je to tím, že já už na něj mám až averzi. Když vezmu to jeho letité vystupování v klubu....

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 1/3/2020, 13:33

Já si nemůžu pomoct, ale mě rozhovor se synem bývalého trenéra úplně točí Very Happy Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 1/3/2020, 13:12

zní to romanticky, co čtu...osobně jsem spíš chápal když fanoušci(tuším Bohemka?)prostě koupili část klubu, tím pádem ta provázanost byla opravdová a měli i nějakou možnost rozhodovat o tom, co se s penězi bude dít. To se mi zdá realističtější přístup, ale neznevažuji tím ničí romantický idealismus.
Samozřejmě je věc druhá, kde by ty peníze skončily jak je Dukla majetek města, takže by dost dobře mohly jen zahučet v městském rozpočtu. Ale obecně by to široké podílnictví mělo myslím i pozitivní efekt na komunitu, a obrat "Naše Dukla"by měl úplně jiný rozměr.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/3/2020, 12:37

🤔 to je právě ono Emil sem dostane sponzora se 130 mega a město o tom ani nejedná? Přispeju až Dukla bude mimo Jihlavu. Město si Duklu nezaslouží...... a jim přesně vyhovuje tento stav....

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 1/3/2020, 12:21

kancler: Ať se město snaží, ať se Béďa snaží, ať se Kristek snaží a my budem jenom naštvaný, budem brblat a nadávat.
za ty roky už známe přístup města k Dukle, pochybuju, že tam někdo řeší pobyt Dukly mimo Jihlavu.
Pokud jde o Béďu a Kristka, pokud jde o schánění sponzorů, tak se určitě snažíjou. Na schůzi Spolku nás Emil Kristek vyzval, abysme mu posílali tipy na sponzory, tak to dělám. Co já vím, oslovil už dost firem. Škoda,že tady nebyl už na Extraligu, třeba bysme se zachránili.
Kdyby klaplo to kasíno, tak bysme ho všichni plácali po zádech. CZ Loko je zase Béďova práce.
Proč pořád hledat důvody, proč Dukle nepomůžem? Je mně jasný, že ta sbírka Duklu nezachrání, ale může jí pomoct.
Já osobně si koupím permanentku na každou sezónu, možná i dvě. Do sbírky jsem už přispěl a až mi to finance dovolí, tak zase přispěju.

Kurník, šopa, jsme fanoušci Dukly a máme červenozlutý srdce. Dukla by se měla zvednout, ale to my fanoušci taky.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 1/3/2020, 10:21

Nemáte někdo povědomí, jak to teď funguje v případě sestupu dorostu. Dřív to bylo tusím tak, že se museli do roka vrátit, jinak přišla ztráta akademie, ale to ještě platily nějaký pravidla, zatím co teď si to tam kluci šudlají, jak se jim to zrovna hodí. No a když se dívám na poslední 4 kola dorostu, kde hrajou s přímejma konkurentama na záchranu, tak nevim, nevim...

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 1/3/2020, 10:07

To: imbik hele neber to osobne, jen si proste nemyslim, ze tyhle veci jsou az tak dulezite, protoze ta nekvalita rozhodcich je jasna, ale je proste v kazdem zapase. Nekdy nam pomuze a nekdy hold naopak...a narozdil od nekvality tymu a hry s tim Dukla proste nic nezmuze.

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 1/3/2020, 09:43

Hádky skrz Brožíka.. proč? Je to mladý gólman, perpektivní, snaží se, hold se tuhle sezonu oťuká i s play off... minulý rok mu základní část vyšla stejně jako mančaftu, letos je to diametrálně naopak... to že pouští větve všichni víme a včerejšek nebyl vyjímkou, ale zastal bych se ho, jelikož není možné, aby nám každý zápas v Třebíči jeli v první třetině 5x dva na jednoho nebo nám takhle ujeli a náš bývalý bek si na něj evidentně věřil, byť neudělal kdo ví co..
Situaci před třetím gólem bych nahrál a pouštěl bych to hráčům až do rána, furt dokola! Druhá věc je, že se strašně rozčiluje na obranu po gólu Laše, ale ten třetí mu zas prošel tak blbě pod rukou...
Nejvíce úsměvné bylo, jak na kostce pouštěli každý hit našeho hráče, každý !!
Věci ohledně stadionu a peněz nekomentuji

Duklacek

Posts : 938
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 1/3/2020, 09:24

VN: To jA jsem ve svém příspěvku zmínil taky jen ty jsi to vynechal...... 😉

Jinak jak píšete pryč jsou doby kdy jsem si myslel, že Béďa je to nejlepší co Duklu mohlo potkat, do dnešní doby je to moc hodný pán, kterému jde hlavně o ten český hokej..... Chudší kluby by potřebovaly spíš někoho s ostrými lokty a pořádným tahem na branku...... trošku jsem doufal, že tohle přinese Emil a já ho pořádně ani vlastně neznám....... ( každopádně jestli tobyla jeho práce) zaplacenej je. CZ Loko a sposuta nových firem která předtím nesponzorovala. Bohužel pořád je to málo..... a řešení Dukly mimo Jihlavu přijde na pořad dne až sbouraji tenhle starY. To pak nevěřím, že by Jihlava zůstala bez zimaku.

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 1/3/2020, 09:15

Já jsem po delší době nakouknul na stránkách Dukly do sekce "ptejte se  redakce". A fakt mě hodně překvapila sebejistá odpověď na otázku jestli klub nemá obavu ze ztráty nějakých sponzorů když se nepostoupí. To se potom nabízí otázka jestli vlastně ty peníze, co se vybírají na fungování v azylu , jsou tak potřeba.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 1/3/2020, 09:04

A to já zase přispěju...aby Dukla ty roky, co bude mimo Jihlavu, přežila...jak koupí permice, i když nevím kolika zápasů se zúčastním, tak nějakou částkou na chod klubu...není mi to jedno a chci Dukle pomoct v těch složitých letech...
Jak jsem tady psal...kdo chce pomoct, pomůže...kdo nechce, vždycky najde důvod, proč nepřispět...
Když už nechcete dávat peníze přímo na účet z obav, že někam odtečou...tak jezděte na ty zápasy, ať už budou v Pejru a nebo v Brodě...aspoň se pokryje pronájem těch stadionů...tam je možnost, že se někam ztratí minimální....

Na druhou stranu...na stadion přispívat nebudu...to je věc města, kraje....30 let na to s.erou, jen kasírují peníze z nájmu... peníze z hazardu jim smrdí, tak ať si to seženou kde chcou....je ostudou města i kraje, že na Vysočině není jediná multifunkční aréna...nejde jen o hokej...mohly by tam být koncerty a jiné kulturní akce...
každý kraj tento typ arény s nějakým zázemím a širokou škálou využití má minimálně jednu...na Vysočině chcípl pes jak se říká...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 1/3/2020, 08:42

Já taky nevěřím, že stadion bude. Předchozí rozsáhlá rekonstrukce počítala s cca 600 mil. Kč a byla shozena ze stolu, že to je moc, že by se město na dlouhou dobu zadlužilo. A teď projde stavba téměř 2x dražší?

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 1/3/2020, 08:36

A upřímně a ruku na srdce. Kolik lidí zajímá nějaká Dukla? Podívej kolik jich chodí? Co jim Dukla tenhle rok naservírovala? Všichni se můžou plácat po zádech a jede se dál viz Bedřich a některý skalní. Nutno si přiznat, že doba je jiná než před 30.-ti lety kdy nic nebylo.
Lidi ísto toho aby šli na hokej a byli totálně nasraný , tak utratí peníze jinak. A to by ještě se měli skládat na pobyt mimo Jihlavu???? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mad Mad Mad Mad

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 1/3/2020, 08:31

Kelt napsal:Ryben: Jo, budu tady orodovat, hlavně za sbírku Spolku fanoušků HCD na pobyt Dukly mimo Jihlavu. Není to na Béďu, není to na trenéry, není to na hráče.
Na magistrátu, řekl bych, nikdo neřeší úbytek peněz ze vstupnýho, náklady na dopravu týmu, náklady na cizí ledy. Tohle všechno asi dopadne na Duklu. Tam už nebudem řešit, jestli za špatnej výkon může gólman nebo obrana. To už bude boj za přežití Dukly.
Jestli Tobě a vám všem, přes všechny výhrady a naštvání na Dukle pořád záleží, prosím, přidejte se.

Mám Duklu tolik v srdci, že se na to prostě nemůžu vykašlat, každá částka je důležitá. Díky!
Osobně si myslím, že od toho je tady jednatel nebo nekdo jiný např. pan Kristek, aby zajistil finanční prostředky, i když bude DUkla hrát mimo Jihlavu. Od toho tady jsou. Berou za to výplatu. V tuto chvíli na mě BŠ působí jako hodný strejda, který jednou za čas svolá tiskovku, na které pár slov o cílech ( které nejsou), financích atd. A Kristek, absolutně nečitelný.


kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 1/3/2020, 07:46

Ryben napsal:
Kelt napsal:Ryben: Jo, budu tady orodovat, hlavně za sbírku Spolku fanoušků HCD na pobyt Dukly mimo Jihlavu. Není to na Béďu, není to na trenéry, není to na hráče.
Na magistrátu, řekl bych, nikdo neřeší úbytek peněz ze vstupnýho, náklady na dopravu týmu, náklady na cizí ledy. Tohle všechno asi dopadne na Duklu. Tam už nebudem řešit, jestli za špatnej výkon může gólman nebo obrana. To už bude boj za přežití Dukly.
Jestli Tobě a vám všem, přes všechny výhrady a naštvání na Dukle pořád záleží, prosím, přidejte se.

Mám Duklu tolik v srdci, že se na to prostě nemůžu vykašlat, každá částka je důležitá. Díky!

OK a jak zajistíš, aby ty prachy šly na stadion a ne Scerbanjugend??? Popiš, jaké máte způsoby kontroly.....

Ano já mám v srdci Duklu také vrytou, ale to neznamená, že nemám mozek a budu házet perly sviním....


Vysr se na ta nacistická přirovnání a diskutuj o hokeji!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 1/3/2020, 07:07

Hadas:

ono to asi lepsi nebude dokud se v tom kadru neudela cistka
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 1/3/2020, 01:13

Nevím, o čem tady meditujete? Dneska jsme hráli hovno a podle toho vypadá i výsledek. Můžeme být rádi, že to není 5:0.. Brož nechytil nic navíc a zase pustil... A náš útok? No comment. Jsou tam světlé momenty Čagyho, ale to je tak vše.
A kdyby jste se chtěli zeptat, tak jo, seděli jsme u manťáku a bylo nám smutno z toho, co Dukla hraje...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 23:05

To: imbik a ty zase, ze taky zminil to co jsem psal ja- ze o tom ofsajdu to opravdu nebylo ;-)

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/2/2020, 23:03

A zapomněl jsi dodat, že i on zmínil ten ofsajd 😉

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 22:44

Nedokazeme resit situace pod tlakem rika Ujca, no to je mi prekvapko 😃😃

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 29/2/2020, 22:04

Kelt napsal:Ryben: Jo, budu tady orodovat, hlavně za sbírku Spolku fanoušků HCD na pobyt Dukly mimo Jihlavu. Není to na Béďu, není to na trenéry, není to na hráče.
Na magistrátu, řekl bych, nikdo neřeší úbytek peněz ze vstupnýho, náklady na dopravu týmu, náklady na cizí ledy. Tohle všechno asi dopadne na Duklu. Tam už nebudem řešit, jestli za špatnej výkon může gólman nebo obrana. To už bude boj za přežití Dukly.
Jestli Tobě a vám všem, přes všechny výhrady a naštvání na Dukle pořád záleží, prosím, přidejte se.

Mám Duklu tolik v srdci, že se na to prostě nemůžu vykašlat, každá částka je důležitá. Díky!

OK a jak zajistíš, aby ty prachy šly na stadion a ne Scerbanjugend??? Popiš, jaké máte způsoby kontroly.....

Ano já mám v srdci Duklu také vrytou, ale to neznamená, že nemám mozek a budu házet perly sviním....

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 29/2/2020, 21:55

imbík: Běží i sbírka města, to si snad nelajznou z toho vycouvat.
To kasíno mě taky moc štve, ale buď budeme jenom nadávat nebo budem jednat. Já si myslím, že bysme se měli pokusit Dukle pomoct.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/2/2020, 21:50

Nabízelo se tu 130 mega, vedení města se neobtěžovalo o tom ani hlasovat. A navíc jA nevěřím tomu, že se skutečně bude stavět. Aby to nedopadlo jako s Ujčou, kterého nám Vitky prodaly na 3 zápasy....

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 29/2/2020, 21:37

Ryben: Jo, budu tady orodovat, hlavně za sbírku Spolku fanoušků HCD na pobyt Dukly mimo Jihlavu. Není to na Béďu, není to na trenéry, není to na hráče.
Na magistrátu, řekl bych, nikdo neřeší úbytek peněz ze vstupnýho, náklady na dopravu týmu, náklady na cizí ledy. Tohle všechno asi dopadne na Duklu. Tam už nebudem řešit, jestli za špatnej výkon může gólman nebo obrana. To už bude boj za přežití Dukly.
Jestli Tobě a vám všem, přes všechny výhrady a naštvání na Dukle pořád záleží, prosím, přidejte se.

Mám Duklu tolik v srdci, že se na to prostě nemůžu vykašlat, každá částka je důležitá. Díky!

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 29/2/2020, 21:34

Třebíči výměna trenérů zcela evidentně pomohla nám teda vůbec Vlkovi by sme se měli omluvit

Lázňator

Posts : 655
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 29/2/2020, 21:10

To teda.Akorat nevim co.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/2/2020, 21:07

Každopádně by se něco mělo změnit, něco je v Dukle špatně to ke vidět na hře, vysledcich i vystupování klubu. Tohle prostě není normální.....ten kádr zase tak špatnej není....

imbík

Posts : 3430
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 20:50

SZ108
podívej se na časy příspěvků...žes to tam dopsal až poté, co jsem reagoval...a pak mě obviňovat...no, budu tomu říkat nedopatření Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 29/2/2020, 20:41

richmonds napsal:sz108
já video viděl...nejblíž genialitě měla přihrávka Čagyho...jak s ní bylo naloženo je věc druhá. Jinak jsme byli jaloví...ale je milé, že cituješ psaný text, z něj v mnoha zápasech vypadáme jako že máme střeleckou převahu. Leč ve skutečnosti jsou to nahození od mantinelu. Nu což, každému podle jeho gusta. Tak snad konečně toho Brože vyhodí a ELH je jistá, když jsme ta ofenzivní mašina :-)

snad jo...určitě dlouho bez práce nebude, když je tak kvalitní gólman...a konečně ukáže v ELH, jak jsme mu křivdili...dále již na tebe nereaguji...
z příspěvků si vytáhneš jen to co se ti hodí....a když už nevíš kam dál....tak vytáhneš vlkobijce Very Happy
tady na gólmana nikdo nic nehází...nikdo ho neviní za letošní postavení, za prohry...je součástí týmu a ten tým hraje na ho.vno...za výsledky je zodpovědný celý tým...
Brože nevyjímaje...někdy zachytá, nemám problém ho pochválit(zde jsem ho veřejně chválil, když se mu zápas podařil)...ale ve většině případů táhne za jeden provaz s týmem...tudíž jeden zápas dobrej, pak 4x fraška...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 20:33

DUKLIČKA napsal:Jako kolovrátek.

to víš, nejsem tak originální jako ty abych vše házel na golmana....na to jsou potřeba borci tvého kalibru Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 29/2/2020, 20:31

Jako kolovrátek.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 20:27

sz108
já video viděl...nejblíž genialitě měla přihrávka Čagyho...jak s ní bylo naloženo je věc druhá. Jinak jsme byli jaloví...ale je milé, že cituješ psaný text, z něj v mnoha zápasech vypadáme jako že máme střeleckou převahu. Leč ve skutečnosti jsou to nahození od mantinelu. Nu což, každému podle jeho gusta. Tak snad konečně toho Brože vyhodí a ELH je jistá, když jsme ta ofenzivní mašina :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 29/2/2020, 20:19

richmonds napsal:sz108
co chytil Jekel navíc? některá naše ušmudlaná nahození od mantinelu? to jako fakt? Ale já už to chápu, Vlkobijci si našli svůj nový cíl :-)

Very Happy
byly tam 2 situace, kdy je podržel...přepis z onlajnů ti snad bude stačit...video hledat nebudu...
33:49
Anděl vybídl kolmou přihrávkou ke skórování Koláře. Proti němu se stihl fantasticky přesunout domácí brankář.  
37:09
Další geniální přihrávka Anděla, který našel Chlubnu. Ten pálil z první, ale Jekel se přemístil a ránu lapil. Chlubna pak jen nevěřícně kroutil hlavou.

mohlo to být 3:2....nevím, z jaké části je to naše nemohoucnost, nebo umění gólmana...nicméně to chytil...
Brož dnes takový zákrok neměl...

a přečti si prosím znovu můj příspěvek...vybereš si z toho jen to, co se ti hodí...kritizoval jsem útok, brankáře, obranu...ale ty sis vybral jen pasáž o gólmanovi...s vlkobijcem seš u mě vedle příteli....


Naposledy upravil sz108 dne 29/2/2020, 20:28, celkově upraveno 1 krát

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 20:11

To: Tobi protoze vic nehraje nez hraje a bodove taky bida...po zraneni( logicky) uz upustil i od svoji fyzicke hry...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 29/2/2020, 20:07

Lidi, neřeste odchody co jsou nejisty. Jisty jsou už Poletin,Pekr a Piegl. Vic nema smysl řešit

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Tobi 29/2/2020, 20:05

Napište mi teda někdo důvod, proč si myslite že by Jiras neměl pokračovat... Přimočarej, umi se soupeři dostat pod kůži.. jako jeden z mála útočníků tu přitvrdi muziku, což se tu moc nenosí..

Tobi

Posts : 61
Join date : 30. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 20:02

markusHCD
to nevím, jen bych nevydával naši neschopnost dát gol za něco, co tím není...tj, že je podržel golman. To fakt ne. My si jen nevypracujeme šanci(a že jich TRE měla!)a když se v ní zjevíme, tak je to...neschopnost

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/2/2020, 20:00

richmonds napsal:
MarkusHCD napsal:
richmonds napsal:sz108
co chytil Jekel navíc? některá naše ušmudlaná nahození od mantinelu? to jako fakt? Ale já už to chápu, Vlkobijci si našli svůj nový cíl :-)

Například Holátko proti němu stál před chvílí úplně sám

počkej, to myslíš vážně, že jak trefil ležícího golmana místo si to přetáhnout na backhand a dát gol je, že jekel chytil něco navíc?
Však kolik měla TRE střel z mezikruží...ufff

Z pohledu Milana Antoše s el.tužkou v ruce to vysvětluješ přesvědčivě,mě by zajímalo,jak by si v obdobné situaci počínal náš gólman

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 19:58

MarkusHCD napsal:
richmonds napsal:sz108
co chytil Jekel navíc? některá naše ušmudlaná nahození od mantinelu? to jako fakt? Ale já už to chápu, Vlkobijci si našli svůj nový cíl :-)

Například Holátko proti němu stál před chvílí úplně sám

počkej, to myslíš vážně, že jak trefil ležícího golmana místo si to přetáhnout na backhand a dát gol je, že jekel chytil něco navíc?
Však kolik měla TRE střel z mezikruží...ufff

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru