Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Hhs23
Janosik
Thoor93
Lázňator
MarkusHCD
Lufa
Duklacek
Vasoj84
pegy18
Ujo
Martynez
olin
DUKLIČKA
staříček
freyp
Kelt
arthur
Luc2as
MichalDJ
ralff
ondrej.n
krap
Falk HCD
Excalibur
richmonds
Geofree
sz108
Siroko
Jaternička
Tobi
Laďa
hadas (admin)
Ryben
imbík
kancler
HCDTOM
vn
41 posters

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 29/2/2020, 19:57

Za tenhle všechen bordel by v normálně fungujícím sro byl odpovědný jednatel. Jeho naprosto diletanská rozhodnutí ohledně prodlužování smluv trenéru jake těch minulých, tak těch současných a naprosto nezvládnuté výměny, resp. prodeje a nákupy, jsou toho důkazem.
Už se těším, až zas přijde orodovat Kelt, ať lidi hazej prachy do bezedný díry bez jakýkoliv kontroly. Laughing Laughing

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/2/2020, 19:56

richmonds napsal:sz108
co chytil Jekel navíc? některá naše ušmudlaná nahození od mantinelu? to jako fakt? Ale já už to chápu, Vlkobijci si našli svůj nový cíl :-)

Například Holátko proti němu stál před chvílí úplně sám

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 19:54

sz108
co chytil Jekel navíc? některá naše ušmudlaná nahození od mantinelu? to jako fakt? Ale já už to chápu, Vlkobijci si našli svůj nový cíl :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/2/2020, 19:54

sz108 napsal:Jako, ruku na srdce...kdo dneska čekal něco jinýho??
My šetříme síly na předkolo, UDháčko je v laufu, po 15-ti sezónách budou v play-off Very Happy
náš standartní letošní výkon...v útoku pokud to není do prázdný, tak to nedáme...gólman nechytne nic navíc(oproti gólmanovi soupeře, kterej zákroky navíc předvede), obrana pár pěkných námazů taky přidala(co čekat, když Venca hraje první brázdu Very Happy)
richmondse nekomentuji, ten si vždycky najde argument, čím udělat Brožovi alibi Very Happy
i kdyby dostal gól z půlky, tak by řekl, že mu tam na modrý přejel bek...
Konečně normální názor
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 533
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 29/2/2020, 19:52

Jako, ruku na srdce...kdo dneska čekal něco jinýho??
My šetříme síly na předkolo, UDháčko je v laufu, po 15-ti sezónách budou v play-off Very Happy
náš standartní letošní výkon...v útoku pokud to není do prázdný, tak to nedáme...gólman nechytne nic navíc(oproti gólmanovi soupeře, kterej zákroky navíc předvede), obrana pár pěkných námazů taky přidala(co čekat, když Venca hraje první brázdu Very Happy)
richmondse nekomentuji, ten si vždycky najde argument, čím udělat Brožovi alibi Very Happy
i kdyby dostal gól z půlky, tak by řekl, že mu tam na modrý přejel bek...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 29/2/2020, 19:52

Nebudem se tady hadat.Sezona prostě na hovno.

DUKLIČKA

Posts : 1496
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/2/2020, 19:51

Já přece nebrečím, jen konstatuju a snažím se žít v realitě a nestavím si vzdušné zámky
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 533
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Tobi 29/2/2020, 19:50

Vesměs souhlasím s odchody co tu byli napsany, krom Tomáše Jiránka.

Tobi

Posts : 61
Join date : 30. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 29/2/2020, 19:49

ondreji..
ok tak si brec jak Broz pousti smudlu v naivite ze se v teto sezone jeste neco stane.. Ono je potreba se divat dal nez jen na tuhle sezonu..

hotovo tohle je ztrata casu

Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/2/2020, 19:47

Jo,se Šimonem uděllali hauptrefu,takového beka zdaleka nemáme

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/2/2020, 19:44

Jaternička napsal:Resite blbosti jestli na to Broz ma nebo ne.. problem je nekde jinde a je mnohem vetsi a bohuzel zavaznejsi.

Jmenuje se neschopnost udelat poradne rozhodnuti a neochota si pripustit ze neco delam spatne.
Ano mirim tim na vedeni. Neni to jen muj nazor ale plne se s nim ztotoznuji. Toto nezavisle na sobe rikalo nekolik byvalych racu Dukly.

Kdyz se videlo ze sezona je de facto v loji a vymenil se teda uz i trener mel se zbytek sezony rovnou odepsat a rezignovat na vysledky a zacit budovat novy a hlavne perspektivni kadr.
Vykaslat se na zachranovani juniorky ale prave z ni vzit mlade hrace a zabudovavat je do kadru nebo se snazit privest perspektivni mladiky.
Dve sezony by se tim odepsaly ono stejne kdyz mozna bude novy stadion je to idealni doba na prestavbu kadru.
Nechat si tu jen hrace co jsou ochotny za Duklu bojovat.
Andela Jiranka Pohla Piegla Puzu poslat pryc. Usetrili by se penize a byl by cas na budovani noveho kadru. A hlavne v prvni rade poslat pryc mladeho Zemana protoze ten clovek by se mel soustredit na jine veci nez hokej (vetsina vi o cem mluvim) nedela to dobrotu v tymu.

Jenze to by nekdo musel jasne bouchnout do stolu a mit koule neco rozhodnout.

Takhle se to jen nejak placa a sezona je v haji aniz by se neco pozitivniho smerem k budoucnu udelalo.
Blbosti řešíš ty, co by se stalo kdyby..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 533
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/2/2020, 19:44

Jaternička napsal:Resite blbosti jestli na to Broz ma nebo ne.. problem je nekde jinde a je mnohem vetsi a bohuzel zavaznejsi.

Jmenuje se neschopnost udelat poradne rozhodnuti a neochota si pripustit ze neco delam spatne.
Ano mirim tim na vedeni. Neni to jen muj nazor ale plne se s nim ztotoznuji. Toto nezavisle na sobe rikalo nekolik byvalych racu Dukly.

Kdyz se videlo ze sezona je de facto v loji a vymenil se teda uz i trener mel se zbytek sezony rovnou odepsat a rezignovat na vysledky a zacit budovat novy a hlavne perspektivni kadr.
Vykaslat se na zachranovani juniorky ale prave z ni vzit mlade hrace a zabudovavat je do kadru nebo se snazit privest perspektivni mladiky.
Dve sezony by se tim odepsaly ono stejne kdyz mozna bude novy stadion je to idealni doba na prestavbu kadru.
Nechat si tu jen hrace co jsou ochotny za Duklu bojovat.
Andela Jiranka Pohla Piegla Puzu poslat pryc. Usetrili by se penize a byl by cas na budovani noveho kadru. A hlavne v prvni rade poslat pryc mladeho Zemana protoze ten clovek by se mel soustredit na jine veci nez hokej (vetsina vi o cem mluvim) nedela to dobrotu v tymu.

Jenze to by nekdo musel jasne bouchnout do stolu a mit koule neco rozhodnout.

Takhle se to jen nejak placa a sezona je v haji aniz by se neco pozitivniho smerem k budoucnu udelalo.

Ta on po sezoně průvan podle mě rozhodně nastane. K tebou zmiňovaným takřka s jistotou přibudou Poletín,bohužel asi i Pekr a Fronk(jeho ztráty budu litovat nejvíc)

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 19:42

To: Jaternicka taky si myslim, ze tebou zmineni by meli odejit...jen bych seznam jeste prodlouzil

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 29/2/2020, 19:38

Resite blbosti jestli na to Broz ma nebo ne.. problem je nekde jinde a je mnohem vetsi a bohuzel zavaznejsi.

Jmenuje se neschopnost udelat poradne rozhodnuti a neochota si pripustit ze neco delam spatne.
Ano mirim tim na vedeni. Neni to jen muj nazor ale plne se s nim ztotoznuji. Toto nezavisle na sobe rikalo nekolik byvalych racu Dukly.

Kdyz se videlo ze sezona je de facto v loji a vymenil se teda uz i trener mel se zbytek sezony rovnou odepsat a rezignovat na vysledky a zacit budovat novy a hlavne perspektivni kadr.
Vykaslat se na zachranovani juniorky ale prave z ni vzit mlade hrace a zabudovavat je do kadru nebo se snazit privest perspektivni mladiky.
Dve sezony by se tim odepsaly ono stejne kdyz mozna bude novy stadion je to idealni doba na prestavbu kadru.
Nechat si tu jen hrace co jsou ochotny za Duklu bojovat.
Andela Jiranka Pohla Piegla Puzu poslat pryc. Usetrili by se penize a byl by cas na budovani noveho kadru. A hlavne v prvni rade poslat pryc mladeho Zemana protoze ten clovek by se mel soustredit na jine veci nez hokej (vetsina vi o cem mluvim) nedela to dobrotu v tymu.

Jenze to by nekdo musel jasne bouchnout do stolu a mit koule neco rozhodnout.

Takhle se to jen nejak placa a sezona je v haji aniz by se neco pozitivniho smerem k budoucnu udelalo.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1337
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/2/2020, 19:38

Škoda že Brožík pustil to nahození, mohlo to být už jen o gól..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 533
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/2/2020, 19:37

A teď to bude fičák!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/2/2020, 19:22

MarkusHCD napsal:Brožík právě škarohlídům ukázal,že je komplexní brankář,vyráží lapačkou!

Aneb za tou naší obranou by se nadřel i Brodór s Fjůrem dohromady a stejně by šat aut nevychytali

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/2/2020, 19:21

Brožík právě škarohlídům ukázal,že je komplexní brankář,vyráží lapačkou!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 29/2/2020, 19:15

MarkusHCD napsal:
Lufa napsal:JInak z naší strany to je takovej hezkej druholigovej hokej.


V pondělí to bude jiná káva,před 500 diváky si obdobnou blamáž nedovolíme a pojedeme na krev !
... a po drtivý převaze získáme bodík za prodloužení.

Lufa

Posts : 1185
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/2/2020, 19:12

Lufa napsal:JInak z naší strany to je takovej hezkej druholigovej hokej.


V pondělí to bude jiná káva,před 500 diváky si obdobnou blamáž nedovolíme a pojedeme na krev !

Musíme vyválčit alespoň 2,jinak bude 9. místo a od něj se odvíjející konstrukce s postupem v ohrožení


Naposledy upravil MarkusHCD dne 29/2/2020, 19:18, celkově upraveno 1 krát

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 19:09

Lufa napsal:
Geofree napsal:tak Hašek v nejlepší formě by snad o desetinku měl lepší čísla než Brož neee? Very Happy
Jestli na to richmonds přistoupí tak mě fakt překvapí Rolling Eyes

chlapci chlapci...já neříkám, že Brož je nejlepší golman na světě(i když podle vás nejhorší). tvrdím, že není největší slabina týmu, to je celé. Nečekám, že to pochopíš, ale opakování matka moudrosti Very Happy

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 29/2/2020, 19:08

JInak z naší strany to je takovej hezkej druholigovej hokej.

Lufa

Posts : 1185
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro freyp 29/2/2020, 19:08

Ať tahnou Pohl s Pieglem makat do Bosche na tří směnej!

freyp

Posts : 67
Join date : 15. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 19:07

Geofree napsal:tak Hašek v nejlepší formě by snad o desetinku měl lepší čísla než Brož neee? Very Happy

to rozhodně, jen Hašek v nejlepší formě měl plat několikanásobně větší než rozpočet Dukly, takže ho neberu jako alternativu :-) Ale třeba zkus ukecat Ríťu ať to za něj vezme...i když, posledně taky dostal rychlou čtyřku a šel z placu Very Happy

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 29/2/2020, 19:07

Geofree napsal:tak Hašek v nejlepší formě by snad o desetinku měl lepší čísla než Brož neee? Very Happy
Jestli na to richmonds přistoupí tak mě fakt překvapí Rolling Eyes

Lufa

Posts : 1185
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 29/2/2020, 19:05

tak Hašek v nejlepší formě by snad o desetinku měl lepší čísla než Brož neee? Very Happy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 19:02

DUKLIČKA napsal:Ty se fakt .....
Ja jsem psal neco o tom zejsije p.....?

jsi psal jako srandu...já to psal též s humorem...a nepsal jsem že jo, ale ptal se jestli to není důvod třeba, proč ho tak nesnášíš Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 29/2/2020, 18:59

Ty se fakt .....
Ja jsem psal neco o tom zejsije p.....?

DUKLIČKA

Posts : 1496
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 18:58

ondrej.n napsal:
Tak to se hluboce mýlíš.

tak dej link na svůj příspěvek kde jmenuješ ty hráče, co nám kazí sezonu Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 18:57

DUKLIČKA napsal:Takze ja taky:
1. Jses Broze tatinek.
2.Bracha
3.Maminka
4.Dedeček
5.Babička
6.Sestra.
Berto prosimte jako srandu.

ani jedno...žádná přízeň..ani se neznáme...tobě přefiknul Brož mámu, tátu, bráchu, babičku,manželku...žes na něj tak vysazený? Také s humorem :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/2/2020, 18:57

richmonds napsal:
ondrej.n napsal:Ale já přece neříkám, že za všechno může gólman, jen, že chytá stejně blbě jako ostatní hrajou.

te´d si to po sobě přečti...stejně...ale nadáváš jen na něj, není to divné? Mě jo, a tobě? Prezentoval jsi názor tak, že nemáme golmana. Já pořád tvrdím, že golman není největší slabina tohoto ansámblu a za tím si stojím. za touhle obranou by neměl lepší čísla NIKDO(chtěl jsem po tobě jméno golama, který by je měl, to jsi nenapsal)

Tak to se hluboce mýlíš.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 533
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 18:55

ondrej.n napsal:Ale já přece neříkám, že za všechno může gólman, jen, že chytá stejně blbě jako ostatní hrajou.

te´d si to po sobě přečti...stejně...ale nadáváš jen na něj, není to divné? Mě jo, a tobě? Prezentoval jsi názor tak, že nemáme golmana. Já pořád tvrdím, že golman není největší slabina tohoto ansámblu a za tím si stojím. za touhle obranou by neměl lepší čísla NIKDO(chtěl jsem po tobě jméno golama, který by je měl, to jsi nenapsal)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/2/2020, 18:54

Ujo napsal:Tady ještě nikdo nepochopil to, že takhle hrajeme schválně, aby nikdo nepochopil, že tajný plan je extraliga....aby nás všichni podcenili. Půjdeme z 9 místa, dáme Porubu těsně podle plánu, pak dáme těsně ostatní....než (pokud se Budejky vůbec probojují s námi do Finále) narazíme na Budejky, ty dame 4:0 na zápasy se skóre 4:0 na góly..vždy vyhrajeme 1:0..@ Venca se zblázní a vytrha si všechny vlasy a v další sezóně přibyde další plesoun na střídačky

Nechtěl bych vytírat ty litry pomády,které zůstanou na vypadaných vlasech sňatkového podvodníka poté,co uvidí oslavující HZS po čtvrtém zápase finále

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 29/2/2020, 18:53

Takze ja taky:
1. Jses Broze tatinek.
2.Bracha
3.Maminka
4.Dedeček
5.Babička
6.Sestra.
Berto prosimte jako srandu.

DUKLIČKA

Posts : 1496
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/2/2020, 18:52

Ale já přece neříkám, že za všechno může gólman, jen, že chytá stejně blbě jako ostatní hrajou.
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 533
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 18:50

ondrej.n napsal:A teď proč to Brož pustil? Panebože richmondsi buď trochu soudnej, nikdo neříká, že obránci i útočníci hrají dobře, všichni totiž na h...o, ale ten kluk chytí spíš míň než víc...

Já bych si ty otázky položil jinak:
1) jak může hráč takhle ztratit puk?
2) jak může mít útočník tolik času a prostoru střílet z téhle pozice?

Ale chápu, já jsem nesoudný. Soudní lidé to hodí na golmana Very Happy Protože takový gol z kruhů padl poprvé v historii hokeje co je svět světem...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/2/2020, 18:49

V naší šatně vypněte sprchy,po takovém výkonu to naši borci můžou vzít na Adamíka a rovnou po mači chvátat na Spartak

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 18:47

UJO
já skoro věřím, že spousta hráčů to kazí schválně...ale ten plán se mi nezdá Shocked

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/2/2020, 18:47

A teď proč to Brož pustil? Panebože richmondsi buď trochu soudnej, nikdo neříká, že obránci i útočníci hrají dobře, všichni totiž na h...o, ale ten kluk chytí spíš míň než víc...
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 533
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ujo 29/2/2020, 18:46

Tady ještě nikdo nepochopil to, že takhle hrajeme schválně, aby nikdo nepochopil, že tajný plan je extraliga....aby nás všichni podcenili. Půjdeme z 9 místa, dáme Porubu těsně podle plánu, pak dáme těsně ostatní....než (pokud se Budejky vůbec probojují s námi do Finále) narazíme na Budejky, ty dame 4:0 na zápasy se skóre 4:0 na góly..vždy vyhrajeme 1:0..@ Venca se zblázní a vytrha si všechny vlasy a v další sezóně přibyde další plesoun na střídačky

Ujo

Posts : 73
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 18:36

Hhs23 napsal:Trochu nesouhlasím s richmonds i v menších klubech se dá vychovat talent třeba Žďár n. s (Nečas) ap. jenže tady se se věnuje hlavně dětem místních funkcionarů, trenérů nebo bývalých hráčů takže umetenou cestičku má už předem mledej Bakus, Jungwirt, Celý, Chlubna, Chvátal, Fink Morava ap. k těmhle klukům je naprosto odlišný přístup

ale já neříkal, že se nedá vychovat talent, však jsem psal, že když je někdo fakt dobrý tak stejně odejde-a to není jen u nás, třeba i ten Pastrňák je z Havířova, ale nehraje za ně :-) ...jen říkám, že si nevychováme z toho našeho malého rybníčku(tj málo adeptů místních)celý A-tým.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 29/2/2020, 18:34

vn napsal:To: imbik ja tim jen chci rict, ze sudi jsou proste lidi a ty chyby mas v kazdym zapase a ze to proste neni ten duvod proc prohravame!

prohráváme protože golman není schopný vychytat ty osamocené hráče, které nechává obrana bez povšimnutí Very Happy a že má TRE za pár minut tolik loženek a takových, kterých si nevypracujeme za celý zápas ani dvě? Všechno jedno, golmana ukamenovat :-)

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 29/2/2020, 18:33

Trochu nesouhlasím s richmonds i v menších klubech se dá vychovat talent třeba Žďár n. s (Nečas) ap. jenže tady se se věnuje hlavně dětem místních funkcionarů, trenérů nebo bývalých hráčů takže umetenou cestičku má už předem mledej Bakus, Jungwirt, Celý, Chlubna, Chvátal, Fink Morava ap. k těmhle klukům je naprosto odlišný přístup

Hhs23

Posts : 133
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 18:29

To: imbik ja tim jen chci rict, ze sudi jsou proste lidi a ty chyby mas v kazdym zapase a ze to proste neni ten duvod proc prohravame!

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 29/2/2020, 18:27

imbík napsal:Geofree: S trojkou v žíle ofsajdy neresis. 😀😀   já se nedivím ničemu. Sudim, ani stavu 2-0. Jedno vím jistě s tímhle nemá cenu nic kalkulovat. Předkolo konečná.....jen by mě zajímalo proč tam ty 4 sudí jsou? Sebereflexe žádná..... Však oni se nikomu zpovídat nemusejí a jak říkali v Pardubicích. My to máme maximálně za pokutu klidně si stěžujte....


to je pravda, jinak jsme tam jak na výletě včetně Viktora. trochu do těla hrajou jen Kolář a Poletín. tak snad se to zlepší ještě..

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/2/2020, 18:25

VN: kancler přečtěte si můj příspěvek ještě jednou a pomalu, zdá se mi že jste urcitou pasáž vypustili. Nebo pokud jí nevidíte tak na.mě nereagujte. Hrajeme hovno přesto se za stavu 0-0 před samostatným unikem nepiskal jednoznacny ofside. To když hraješ hovno tak se pravdila nedodržují?

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 29/2/2020, 18:24

Já tedy nemám možnost replay, ale nezdálo se mi, že by byl ofsajd, i když Skořápka si stěžoval...Jste si někdo jistej, že byl offside?
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 533
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 29/2/2020, 18:19

imbík napsal:Geofree: S trojkou v žíle ofsajdy neresis. 😀😀   já se nedivím ničemu. Sudim, ani stavu 2-0. Jedno vím jistě s tímhle nemá cenu nic kalkulovat. Předkolo konečná.....jen by mě zajímalo proč tam ty 4 sudí jsou? Sebereflexe žádná..... Však oni se nikomu zpovídat nemusejí a jak říkali v Pardubicích. My to máme maximálně za pokutu klidně si stěžujte....
Neřeš sudí. Hrajeme celý rok hovno..

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/2/2020, 18:15

To: imbik sudi nesudi, hrajeme totalni hovno...

vn

Posts : 1679
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/2/2020, 18:13

Geofree: S trojkou v žíle ofsajdy neresis. 😀😀 já se nedivím ničemu. Sudim, ani stavu 2-0. Jedno vím jistě s tímhle nemá cenu nic kalkulovat. Předkolo konečná.....jen by mě zajímalo proč tam ty 4 sudí jsou? Sebereflexe žádná..... Však oni se nikomu zpovídat nemusejí a jak říkali v Pardubicích. My to máme maximálně za pokutu klidně si stěžujte....

imbík

Posts : 3382
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 10 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 20 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru