Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Hhs23
Janosik
Thoor93
Lázňator
MarkusHCD
Lufa
Duklacek
Vasoj84
pegy18
Ujo
Martynez
olin
DUKLIČKA
staříček
freyp
Kelt
arthur
Luc2as
MichalDJ
ralff
ondrej.n
krap
Falk HCD
Excalibur
richmonds
Geofree
sz108
Siroko
Jaternička
Tobi
Laďa
hadas (admin)
Ryben
imbík
kancler
HCDTOM
vn
41 posters

Strana 8 z 20 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 02.03.20 18:35

Tak teď Brožík 2x podržel
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 02.03.20 18:22

vn napsal:Takhle vypada odmakana tretina! Spoustu nepresnosti, ale dobry...jen jsem alergickej na hrace 33
To je můj favorit Cool
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 02.03.20 18:17

Takhle vypada odmakana tretina! Spoustu nepresnosti, ale dobry...jen jsem alergickej na hrace 33

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 02.03.20 16:43

já nejdu, věnuju čas něčemu jinému. Play off uvidím, podle toho, jak to bude vypadat s přistupem, jestli jo v UDH tak nejdu.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 02.03.20 16:04

Já su eště na neschopence, takže ačkoli permici mám, budu si rvát vlasy u pc. Mimochodem dle mě není jedno jestli budeme 9. nebo 10., takže si přeji, abychom ten 9. flek udrželi..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 02.03.20 15:34

MarkusHCD napsal:
hadas (admin) napsal:
DUKLIČKA napsal:Tak co diskuteri.Kdo dneska jde?

Sice jsem ještě dneska v Jihlavě, ale nevím, jestli na tohle mám po sobotě žaludek...

Tyto "zápasy" jsou na trénink žaludku vůbec nejlepší, proto neváhám a s juniorkou samozřejmě vyrazím. Je třeba se připravit na nervydrásající souboje v předkole!

Me to dnes nevyjde potrenuju zaludek cca od konce druhe tretiny doma u pc.
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 02.03.20 12:13

hadas (admin) napsal:
DUKLIČKA napsal:Tak co diskuteri.Kdo dneska jde?

Sice jsem ještě dneska v Jihlavě, ale nevím, jestli na tohle mám po sobotě žaludek...

Tyto "zápasy" jsou na trénink žaludku vůbec nejlepší, proto neváhám a s juniorkou samozřejmě vyrazím. Je třeba se připravit na nervydrásající souboje v předkole!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 02.03.20 11:44

To neni argument. Smile

DUKLIČKA

Posts : 1513
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 02.03.20 11:33

DUKLIČKA napsal:Tak co diskuteri.Kdo dneska jde?

Sice jsem ještě dneska v Jihlavě, ale nevím, jestli na tohle mám po sobotě žaludek...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 02.03.20 11:20

Tak co diskuteri.Kdo dneska jde?

DUKLIČKA

Posts : 1513
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 02.03.20 10:38

IMBIK
víš jak, kluby se tvářily jak všechno ví a znají, převezmou ELH a budou ji dělat po svém, lépe a kdo ví co. Ještě teď mi duní v uších jak se bily do prsou...a pak ani nepodali žádost ti šéfové ukřičení. Král je zvláštní patron, ale sám tu ELH uzavřít nechtěl takže za mě nepravděpodobné, že by ji najednou zavřel za svaz...a kluby už to nejspíš nemůžou stihnout(neznám ty termíny, do kdy musí požádat a do kdy jim musí být vyhověno)
takže spíš bych čekal tu rvačku o fleky všemi způsoby.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 02.03.20 8:38

Richmonds: Já spíš věřím tomu, že jakmile spadne někdo z těchto tří zakulisne silných, tak je ve hře varianta, ze se to v létě uzavře a nakonec nikdo nespadne. Nějak se to lidem omluví a je to. Jak říkal Pepa Zajíc v hokej focus podcastu, kdo jinej si může dovolit chtít uzavřít ELH, než Jarda 😀😀

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 02.03.20 8:13

oproti Kladnu mají Pardubky nějaké ty výhody. Velkou, poměrně moderní halu, hodně věrných fanoušků,...ale to financování je podivné, pravděpodobně tam jsou i dluhy, na které po sestupu Kladno upozorní, takže by mohly nakonec administrativně vyfičet Pardubky a Kladno zůstane v ELH

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 02.03.20 6:47

Od začátku sezony jsem tipoval Pardubky. Ale začal jsem mít hodně velký výhrady k některým Jarinovým krokům a výrokům. V neposlední řadě mi vadí ta neukončená každodenní mediální masáž o tom jak moc kulatý hovno z Járy vypadlo.A ve finále, Poldi má nejvíc porážek, takže za mě bych stiskl tlačítko Kladno.

Lufa

Posts : 1210
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 01.03.20 23:07

Tak v Budějovicích jsou všichni z těch gólmanů vyřízený, jak kdyby na Brízgalovi visel život Motoru😀

Duklacek

Posts : 949
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 01.03.20 22:46

Na rovinu říkám, že me to nezajímá. Tohle jsou takové věci, které mě prostě od toho hokeje úplně odrazují. Já jsem pro fair play jednaní, jak mezi soupeři, tak vůči fanouškům. Nelidsky mě s*** když se takové obraty, kdy neporazi nikoho, nebo prohraji 11 zápasu atd ději a máme všichni přihližet. Vadí mi to obecně a nevěřím na to. Takže je mi to jedno. Chtěl bych aby spadl ten nejhorší ve ferovém boji. Tak tedy ať spadne ten, kdo má horší vzájemné zápasy aspon.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 01.03.20 22:25

Já bych radši Pardubice. Když vidím k čemu všemu se JJ je ochotný snížit, tak už se na něj osobně podívat nechci. Pardubky by to aspoň zvedly fanouskama. Věřím, že tam se dresy a šály nekradou, stejně jako nemaj zapotřebí křičet j.bat duklu j.ebat, nebo Cachotsky ty jsi ho.ado, hazet po lidech zapalovace, nebo flašky s kelimkama. Takže tuhle lůzu ať si tam užijí. Na druhou stranu Jardovi za touhu uzavřít ELH přeju sestup a následné uzavření na vždy alespoň pro Kladno.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 01.03.20 22:09

Ja bych zmackl obe 😃 kazdopadne radsi kladenske...myslim, ze Pardubicim by to neuskodilo sestoupit, ale za me by to byly druhe Budejky, ktere trosku krivi prvoligovy hracsky trh...

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 01.03.20 22:00

Pánové, kdyby se vám dnes zdál sen a měly jste v něm dvě tlačítka, jedno kladenské a jedno pardubické, které by jste zmáčkly a poslaly onen tým dolu ?

Duklacek

Posts : 949
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 01.03.20 21:45

Posledni dve kola jsou ve stejny casy!

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 01.03.20 21:32

Jako vážne? Však poslední dvě kola měla být ve stejný čas všechny zápasy.HCDTOM : Aha tak to jsem celé špatně si vyložil.....

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 01.03.20 21:19

ty mafiáni nehrajou ani poslední kolo ve stejný čas? tak to bude velký Very Happy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 01.03.20 20:46

„Diváci mají na projevy nespokojenosti právo. My si musíme rozebrat, proč proti papírově silným soupeřům předvádíme vynikající hokej, a s posledním prohrajeme," plánuje útočník Tomáš Plekanec

Tak určitě. Smile

Excalibur

Posts : 490
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 01.03.20 20:45

Jedno je jistý ještě se budou dít věci. Buď se to všechno zázračně sejde a Kladno to udrží a vylítne někdo z horní trojice. A nebo to Kladno neuhraje a pak se budeme teprve divit jaká to bude politika. V takovém případě bych vsadil na nějaký podobný scénář jako před lety v případě Vsetína. Taky tenkrát nechali přímo posoupit z 1.ligy tuším Ústí a načež se přestal hodit lichý počet účastníků v extralize a Vsetín šel ven.

Ještě bych připomněl jeden subjekt, kterému jde hodně o Kladno v extralite a to O2, kteří se už v době naší postupové baráže netajili tím, že o Kladno v extralize hodně stojí.

ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 01.03.20 20:40

imbík napsal:A líbí se mi, že i HCDTOM  píše, že je to divné a ostuda. I když ještě dva dny zpátky mě tady chválil, že v duelu Kladno- Sparta nevidím spiknutí. Zatímco o tehdejších Varech si to myslím jen já, no a dneska už tu píše jak je to ostuda a že v baráži by se tomu zamezilo 😀 To je změna názorů.
Já vám říkám, že to je mafiánština v ELH jak bejk.....

počkat, co? Já jsem právě říkal, že je dobře, že jsi napsal i to Sparta Kladno, že je divný. ve smyslu, že se to nedeje jen v barazi, ale i primy sestup má tyhle problemy. Tak jsem to myslel, já nikdy v životě neřekl, že ten Litvínov tenkrát nebyl jak rikas, s tebou vzdy souhlasil v tomhle. Shocked

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 01.03.20 20:38

I pres ten dnesni tyjatr stejne spadne Kladno
Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 01.03.20 20:26

A tady z kladenského fóra.....
Obrázek uživatele Jaro
příspěvků: 62
1. březen 2020 - 19:42
Tak dneska toho už bylo moc i na mne.
Ta naivita mne pomalu začíná přecházet.

Díky Kotletě, že se fakt snažili, abychom neprohráli. Perníci několik let a celou letošní sezónu jsou ve srabu, nedávno nic moc neposílili, pak přijde nějaký pán D. a všechno je jinak ze dne na den. Jak psal někdo níže: "pošleme je na MS, páč tenhle tým už nic neprohraje."

Vyhrávat, když se daří, umí každej blbec :-)

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 01.03.20 20:22

https://kometafans.cz/diskuse
brněnské fórum... na Pardubice nejdu, tohle nemám zapotřebí 😀

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 01.03.20 20:12

richmonds napsal:
ondrej.n napsal:Hola hola, Šídlo, chance liga volá🤗

on Hradec Králové asi nespadne Wink
Tak to jsem pokakal, říkejte mi blesku a Petrovi se tímto omlouvám..
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 01.03.20 20:10

Dukla1235 napsal:Je to prazvláštní a nejvíce vtipné, když na forum Kladna zazní věta “ty ku*wy polský to prodali polokoním” ..... samotné Kladno je čisté jako bílá zeď
Dalo se čekat, že to Třinec i Brno pustí, ale když Roth 20 sekund před koncem nastřelil břevno...

Excalibur

Posts : 490
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 01.03.20 20:10

Dukla1235: Dělám to nerad, ale to se.musím zastat jsou tam názory typu.... Děkuji hoši....Myslím ty brněnský a potom tam borci píšou že to byla fraška od Brna a podobně 😀😀 to muselo být hodně okaty když kladenský fanoušek píše podobné vyjádření.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 01.03.20 20:06

richmonds napsal:IMBIK
on v tom čistě teoreticky Jágr mohl být nevinně. Přeci jen vedení ligy si také umělo spočítat, že Jágr je prostě přínos. Domácí stadion má sice poloprázdný, ale venku na něj lidi chodili...na Duklu by takové návštěvy prostě nebyly, to si přiznejme. Marketingově mít Jágra v lize je prostě terno a nikdo to nemůže přehlížet či popřít.

jojo jarda je ve všem nevinně... třeba co se dělo loni na Kladně v playoff, když se například naši museli převlíkat na chodbě.... to zařídilo vedení ligy, jarda začal věřit v boha a tohle by neudělal ... Very Happy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 01.03.20 20:06

ondrej.n napsal:Hola hola, Šídlo, chance liga volá🤗

on Hradec Králové asi nespadne Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 01.03.20 20:04

imbík napsal:Vidíte a my se tady dohadovali jak Zeman loni na Kladně po 3 zápase serie brečí když říkal, že jsme tam hráli proti všem 😉  Jágr má neskutečný páky to se nebojte.... pamatuji si jako dneska, že jsme tam dvakrát srovnali a jednou dokonce vedli 2-3  pak jsme byli pořád vylučování dokonce do 3 pro jistotu.


to tady vůbec neříkej nebo Tě umlátějí... Very Happy jak říkám, tohle je prd, holt tu Brnu to dneska nešlo... Very Happy, chtělo by to aby se v posledním kole hrálo i na skore a kladynko potřebovalo 2 body v litvínově a litvínov bod... By to skončilo 9:10 v prodloužení a všichni by to přikryli

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 01.03.20 20:04

Hola hola, Šídlo, chance liga volá🤗
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 01.03.20 20:02

IMBIK
on v tom čistě teoreticky Jágr mohl být nevinně. Přeci jen vedení ligy si také umělo spočítat, že Jágr je prostě přínos. Domácí stadion má sice poloprázdný, ale venku na něj lidi chodili...na Duklu by takové návštěvy prostě nebyly, to si přiznejme. Marketingově mít Jágra v lize je prostě terno a nikdo to nemůže přehlížet či popřít.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 01.03.20 20:00

Je to prazvláštní a nejvíce vtipné, když na forum Kladna zazní věta “ty ku*wy polský to prodali polokoním” ..... samotné Kladno je čisté jako bílá zeď

Duklacek

Posts : 949
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 01.03.20 19:43

Vidíte a my se tady dohadovali jak Zeman loni na Kladně po 3 zápase serie brečí když říkal, že jsme tam hráli proti všem 😉 Jágr má neskutečný páky to se nebojte.... pamatuji si jako dneska, že jsme tam dvakrát srovnali a jednou dokonce vedli 2-3 pak jsme byli pořád vylučování dokonce do 3 pro jistotu.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 01.03.20 19:35

Kladýnko nebo jak se ten ansámbl tituluje jde štěstíčku slušně naproti...jenže jim nedošlo, že tomu štěstíčku jdou naproti i další 2 mančafty Very Happy
a kometa...ta ať vypraví kometa expres, vydá na cestu kometa noviny, vezme děcka z kometka školky....a jedou do pr.dele...přesně jsem takovou špínu čekal...
můžou jet po ose Pardubice, Sparta, Vary, Litvínov...naplnit celej vlak a v Hamburku to prásknout do moře...
Tohle je hnus největší...jako celou sezónu hraju ho.vno a najednou 5 kol před koncem se mi začne dařit....vyhraju v Třinci, nebo v Brně...je to špína a Jarda by se měl stydět...až se příště zase bude ohánět pánbíčkem, tak by se měl zamyslet co předvádí a jak se chová....no ale...vona ho ta jeho hokejová rodinka zase podrží...
Vobserou to Vítkovice...ty nemají žádnou "legendu" jako ostatní, tak s nima prostě zametou...
Ale ve skrytu duše doufám, že to bude Kladno...a příští rok se na ně přijdu podívat a od plic si na ně zařvu...
tyhle prasárny mě vážně točí....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 01.03.20 19:32

Fajn na tom celém je to, že jeden tým to odskáče baráž nebaráž a prdel by byla kdyby to nakonec byly fakt ty Vitky. 😀 Kdoví jakej by na to měly názor....

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 01.03.20 19:30

A líbí se mi, že i HCDTOM píše, že je to divné a ostuda. I když ještě dva dny zpátky mě tady chválil, že v duelu Kladno- Sparta nevidím spiknutí. Zatímco o tehdejších Varech si to myslím jen já, no a dneska už tu píše jak je to ostuda a že v baráži by se tomu zamezilo 😀 To je změna názorů.
Já vám říkám, že to je mafiánština v ELH jak bejk.....

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 01.03.20 19:15

Stejně jako čistě kdysi vyhral Litvínov v prodloužení jak bylo potřeba, tak najednou začali vyhrávat všichni ohrožení sestupem 😀😀 Vše je samozřejmě vše křišťálově čisté, jen ubrečení imbici za vším vidí spiknutí. Doufám, že tahle fraška bude mít třešničku na dortu v podobě posledního kola 😀😀 Pak se divte jakej je stav českého hokeje.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 01.03.20 19:04

Tak da se ocekavat ze 51. kolo bude opet o vyhrach vsech ohrozenych sestupem, to znamena, ze rozhodne az posledni 52. kolo....

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 01.03.20 18:53

Vůbec bych nedivil, kdyby se přesně po dvaceti letech opakovala historie a zahučely Vítkovice s tím rozdílem, že baráž by je tentokrát nezachránila. Byla by ta zajímavá situace, kdy by se sešel farmář a farma v jedný soutěži.
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 01.03.20 18:50

To: HCDTOM to ano, to shodneme!

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 01.03.20 18:45

vn napsal:To: HCDTOM ja si proste myslim svoje, stejne jako vetsina tady...tohle tema proste uz znivu resit nema cenu, ty mej svuj nazor, stejne jako ma 98% lidi jinej nazor nez ty...po vsech strankach je proste baraz jen soutez tezce zvyhodnujici tymu v extralize...

Souhlas, nechme to být Smile Jen snad jediný, že tým elh poslední dobou v této baráži padaly. Nebo dokonce pokaždé, co byl system 2+2 ? Ale jak říkáš, každý má názor. Jen je to trapné, co se ted deje, to se asi shodneme Smile

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 01.03.20 18:40

To: HCDTOM ja si proste myslim svoje, stejne jako vetsina tady...tohle tema proste uz znivu resit nema cenu, ty mej svuj nazor, stejne jako ma 98% lidi jinej nazor nez ty...po vsech strankach je proste baraz jen soutez tezce zvyhodnujici tymu v extralize...

vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 01.03.20 18:39

Hadas: No Já si myslím , že ten kdo ten cirkus v Brně viděl, tak žádný důkaz nepotřebuje😉 Samozřejmě ,že pan Jágr s Plekancem a mafiánem si budou stát za tím, že to bylo čisté jako slovo Boží 😂No nic,ono se jim to vrátí, tím sem si jistý 👍

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 01.03.20 18:37

vn napsal:To: HCDTOM kdežto v baráži je vše čisté a zalité sluncem, že?!Very Happy

Tak si to promysli... Matematicky, uvědom si kolik každý tým musí uhrát bodů, aby se zachranil v baráži, pak si vem v potaz kolik těch zápasů na to má. Výsledek? že se to teoreticky dá takhle nějak šolichat 2 -3 kola před koncem. nemluvě o tom, že padají dva. Nyní? z těch 52 zápasů je velika sance, že ty tymy narazi na nekoho komu o nic nejde, protoze má nahrano mnohem driv. Tohle je nedůstojne a ostuda pro hokej. A ano, radši to uzavřít s možností nějakého postupu, než toto...

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 8 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 20 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru