Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+37
Hhs23
Janosik
Thoor93
Lázňator
MarkusHCD
Lufa
Duklacek
Vasoj84
pegy18
Ujo
Martynez
olin
DUKLIČKA
staříček
freyp
Kelt
arthur
Luc2as
MichalDJ
ralff
ondrej.n
krap
Falk HCD
Excalibur
richmonds
Geofree
sz108
Siroko
Jaternička
Tobi
Laďa
hadas (admin)
Ryben
imbík
kancler
HCDTOM
vn
41 posters

Strana 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 10/2/2020, 21:23

k tomu představení lokomotivy. Naprosto vážně a bez ironie...já si myslím, že ten termín byl zvolený správně. Takhle se tam sejde možná pár mamin s děckama, pár neškodných seniorů a náhodných kolemjdoucích...udělat to tak, aby tam byli fanoušci, tak to smrdí problémem. Vedení, marketing, vše na jedné hromadě, nemají kam utéct. Si představte, že by někdo z fanoušků mohl vyjádřit svůj názor na ně nebo probíhající sezonu. By ta akce ztratila důstojnost a to by sponzora nepotěšilo...takže v téhle situaci, čím míň fanoušků, tím líp. Nafotit to jako prima akci jde i s pár veselými obličeji vedení a sponzora.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 10/2/2020, 21:13

Tak kolik let? 😂😂

Jen jsem to 2x obnovil a bylo tam 20, 40 a 60 :-)


Naposledy upravil hadas (admin) dne 10/2/2020, 21:37, celkově upraveno 1 krát
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Falk HCD

Příspěvek pro Falk HCD 10/2/2020, 21:11

Jednou větou: Pro mě osobně nejnudnější sezóna v podání Dukly za posledních asi 40 let...

Falk HCD

Posts : 40
Join date : 15. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 10/2/2020, 21:08

[quote="richmonds"]
hadas (admin) napsal:Jinak ideální čas a den na představení lokomotivy v barvách Dukly.. Úterý 10h dopoledne...

počkej, tys myslel, že se vystoupí ze zajetých kolejí a bude se to dělat pro fanoušky? I ty jeden optimisto, nevěříš nakonec i v letošní postup do ELH? přiznej se Very Happy

Laughing
Nemyslel, už jsem na to poslední roky rezignoval. Stačí termíny fans day atd...
Po těch letošních ostudách nevěřím už ničemu. Ale vyndat Motor i po takové sezóně by se mi líbilo, i když bych jim to letos snad ani nepřál...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 10/2/2020, 21:05

hadas (admin) napsal:Jinak ideální čas a den na představení lokomotivy v barvách Dukly.. Úterý 10h dopoledne...

počkej, tys myslel, že se vystoupí ze zajetých kolejí a bude se to dělat pro fanoušky? I ty jeden optimisto, nevěříš nakonec i v letošní postup do ELH? přiznej se Very Happy

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 10/2/2020, 20:50

Jinak ideální čas a den na představení lokomotivy v barvách Dukly.. Úterý 10h dopoledne...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 10/2/2020, 20:34

To: Excalibur
Nezapomněl jsi třeba Fronk, Poletín...?
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 10/2/2020, 17:33

Jaternička napsal:Tak ono je potreba se na tuto sezonu divat nezaujate.
Jsme tam kde jsme a to naprostym pravem. Kadr az na dva - tri hrace je slabsi prumer chance ligy. K tomu se musi pripocitat hrace za zenitem hjenze ti se aspon snazi a lidi co tu to nebavi a jen si kazdy mesic pockaji az jim to cinkne na ucet.
Realita je takova ze jsme na urovni Frydku ci UDH ..
Alespoň podle jména jsou nadprůměr pralesa Čagy, Pekr, Skořepa, Zeman, Anděl, Jiránek, Pohl, Staněk.

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 10/2/2020, 17:29

Tak ono je potreba se na tuto sezonu divat nezaujate.
Jsme tam kde jsme a to naprostym pravem. Kadr az na dva - tri hrace je slabsi prumer chance ligy. K tomu se musi pripocitat hrace za zenitem hjenze ti se aspon snazi a lidi co tu to nebavi a jen si kazdy mesic pockaji az jim to cinkne na ucet.
Realita je takova ze jsme na urovni Frydku ci UDH ..
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 10/2/2020, 12:12

Tomáš Harkabus po zápase : „My jsme hlavně špatně začali. První třetina ještě pro nás dopadla dobře a bez branek, kdy nás zachránil Chaly (brankář Ondřej Chaloupek – pozn. red.). O přestávce jsme si řekli, že takhle hrát nemůžeme, že si koledujeme, a začala druhá třetina, a my dostali rychlé tři góly..
Chlapci to jste si v kabině řekli moc pěkně Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy .
To ukazuje na to jak jim je to u prdele

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/2/2020, 10:27

Richmonds: Přesně jak říkáš, navíc to nahrávalo dohodnutým zápasům. I když jsme zvědav co se bude dít teď v ELH když půjde do tuhého a náskok Kladna se bude zmenšovat a kdyby guma Šlégr byl opravdu na sestup.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 10/2/2020, 10:01

Švédský brankář Niklas Lundström, který donedávna chytal za Duklu Jihlava, se vrátil do vlasti. Brankář, jehož v roce 2011 draftovalo St. Louis, bude nastupovat za tým HC Vita Hästen ze druhé nejvyšší soutěže Allsvenskan.

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 10/2/2020, 09:30

HCDTOM
baráž super...poslední týmy z ELH si relaxují, zbrojí a týmy z CHL se bijí o vše, jeden zápas za druhým. Dobití, unavení, oslabení o zraněné hráče + limity, kdo tu baráž může za ně hrát. Takže ano, baráž byla super pro diváky a týmy z ELH protože jim šla na ruku...ale samozřejmě to jde brát i jako síto aby do ELH nešel tým, který na to fakt nemá, v tomhle ohledu je to spravedlivé. Ale jinak ty nespravedlnosti vůči týmům z CHL převažovaly.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 9/2/2020, 22:45

Geofree napsal:
HCDTOM napsal:

mno rozhodně se shodujeme, že ve dvou nejvyšších soutěžích by tady v té prťavé republice nemělo být 30 týmů, na to prostě není absolutně kvalita hráčů. postupy a sestupy vidím jinak než Ty, protože tohle je prostě jiná neporovnatelná ekonomika než v sev.americe. tam by asi nějaká větší ves typu vsetín těžko vyhravala stanley cup

respektuji tvůj nebo vás všech názor na ten přímý postup a sestup. Jen mám opačný a baráž 2+2 byla super. Like a Star @ heaven

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/2/2020, 22:22

Geofree: to za A a za B tam nejvyšší soutěž hrají týmy ze dvou států rozhlou neporovnatelně větší než ČR takže to je prostě scifi to furt porovnávat s NHL. No a další věci které už tu kolikrát byli zmíněný. Buď si to český svaz uvědomí a nebo půjde hokej níž a níž.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 9/2/2020, 22:17

[quote="HCDTOM"]

mno rozhodně se shodujeme, že ve dvou nejvyšších soutěžích by tady v té prťavé republice nemělo být 30 týmů, na to prostě není absolutně kvalita hráčů. postupy a sestupy vidím jinak než Ty, protože tohle je prostě jiná neporovnatelná ekonomika než v sev.americe. tam by asi nějaká větší ves typu vsetín těžko vyhravala stanley cup

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 9/2/2020, 21:43

richmonds napsal:hokej jsem ani neviděl, takže hodnotit výsledek...mno, překvapení to není. Kdyby matka Tereza fandila Dukle, tak tahle sezona z ní také udělá sprosťáka...

HCDTOM
ty tu ligu vyloženě nesnášíš :-) Každá země má víc lig, tak to prostě je. Pyramida. On učený z nebe nespadl, což platí i o sportu. Takže rušit odstupňování lig mi přijde nesmyslné. Bavil bych se o počtu účastníků(tj konkurence) a prostupnosti mezi ligami. Tahle liga je druhá v pořadí, protože je z principu horší než ELH, stejně tak týmy z druhé ligy nebudou soupeř pro týmy z Chance...Stejně tak AHL(atd)nebudou soupeř pro týmy z NHL a přesto z nich chodí hráči do NHL...

AHL tam hrají mladí, nadějní Smile hráči z chance ligy, no ať chodí a taky občas jdou. Ale většínou nejsou mladí ani nadějní. Ale asi těžko nějaký AHL tým, který ligu vyhraje automaticky nahradí nejhorší z NHL. Bavíme se hypoteticky, to je jasný. Protože kdyby proti sobě hráli, tak nemají nárok. Mezi ELH a chance ligou to tak markatní není, ale přesto by ta konfrontace být měl. Ale prostě, jak říkám, je to jen můj názor. ale klub za klub bych neměnil automaticky.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 9/2/2020, 21:37

hokej jsem ani neviděl, takže hodnotit výsledek...mno, překvapení to není. Kdyby matka Tereza fandila Dukle, tak tahle sezona z ní také udělá sprosťáka...

HCDTOM
ty tu ligu vyloženě nesnášíš :-) Každá země má víc lig, tak to prostě je. Pyramida. On učený z nebe nespadl, což platí i o sportu. Takže rušit odstupňování lig mi přijde nesmyslné. Bavil bych se o počtu účastníků(tj konkurence) a prostupnosti mezi ligami. Tahle liga je druhá v pořadí, protože je z principu horší než ELH, stejně tak týmy z druhé ligy nebudou soupeř pro týmy z Chance...Stejně tak AHL(atd)nebudou soupeř pro týmy z NHL a přesto z nich chodí hráči do NHL...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/2/2020, 21:36

My v ELH sezóně uhráli 57 bodů. To je zatím víc než letošní poslední 4 v ElH a taky jsme spadli.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 9/2/2020, 21:02

Geofree napsal:
HCDTOM napsal:
imbík napsal:HCDTOM : Kdyby to bylo aspoň s Motorem, kterej je suverénní, ale ve Frýdku? Ne to je prostě nepřijatelné, ostuda.

no, přesně. Já jsem nedávno přemyšlel o svých názorech. že třeba ty se jich hodně zastáváš a já jsem hodně kritický, takové proti poli jsme, k tomu jsem došel. Ale po dnešku jsem rád, že to až tak špatný semnou není Very Happy Ale jako občas to asi beru spíš tragicky a možná, že i přehnaně kritizuju chance ligu, ale nemůžu si pomoct a zároveň takové zápasy, jako dnes mě v tom utvrzují. Rolling Eyes

No ona Chance liga stojí za prd, ale jeden z těch důvodů, proč je to plácaná o ničem je právě to uzavření. Holt až v ČR pochopí, že hráčů na extraligu je tak na 10 klubů (stejně ve spodku hrajou pořád stejné týmy) + první liga 12 tymu s přímým postupem a sestupem, tak se to zlepší. mimojiné by se automaticky zmenšily i platy hráčům - to je zákon nabídky a poptávky.s tímhle přístupem bychom měli hrát, pokud by byly soutěže správně nastaveny o sestup.

A já si prostě myslím, že nejde o systém soutěže, ale, že ti hráči v chance lize jsou proste "jen" špatní hokejisté. A ano, česko nemá dost hráčů té potřebné kvality. Touto logikou by chance měla mít fakt tak 5-6 týmů. Tady se prostě tolik lidí nemá živit hokejem, nebo ano, ale kvalita této ligy bude horší a horší. Přímý sestup a postup je podle mě blbost a to si myslím pořád. Nejlepší tým chance ligy není lepší, než ten nejhorší z ELH, jistě občas třeba jo, ale tak to musí prokázat v příme konfrontaci. Teď treba motor, vždyt nikdo nevíme ,jakou kvalitu mají, když hrajou proti úplné marnosti. PCE, litvínov atd... má určité body získané v kvalitě ELH. Motor? veliká neznámá, podle mě nemá mít právo to automaticky nahradit. Ale jen názor no

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/2/2020, 20:46

HCDTOM v něčem se shodneme v něčem ne. To tak je. Každopádně v tom, že dnešek je prostě ostuda určitě ano.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 9/2/2020, 20:46

HCDTOM napsal:
imbík napsal:HCDTOM : Kdyby to bylo aspoň s Motorem, kterej je suverénní, ale ve Frýdku? Ne to je prostě nepřijatelné, ostuda.

no, přesně. Já jsem nedávno přemyšlel o svých názorech. že třeba ty se jich hodně zastáváš a já jsem hodně kritický, takové proti poli jsme, k tomu jsem došel. Ale po dnešku jsem rád, že to až tak špatný semnou není Very Happy Ale jako občas to asi beru spíš tragicky a možná, že i přehnaně kritizuju chance ligu, ale nemůžu si pomoct a zároveň takové zápasy, jako dnes mě v tom utvrzují. Rolling Eyes

No ona Chance liga stojí za prd, ale jeden z těch důvodů, proč je to plácaná o ničem je právě to uzavření. Holt až v ČR pochopí, že hráčů na extraligu je tak na 10 klubů (stejně ve spodku hrajou pořád stejné týmy) + první liga 12 tymu s přímým postupem a sestupem, tak se to zlepší. mimojiné by se automaticky zmenšily i platy hráčům - to je zákon nabídky a poptávky.s tímhle přístupem bychom měli hrát, pokud by byly soutěže správně nastaveny o sestup.

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 9/2/2020, 20:23

imbík napsal:HCDTOM : Kdyby to bylo aspoň s Motorem, kterej je suverénní, ale ve Frýdku? Ne to je prostě nepřijatelné, ostuda.

no, přesně. Já jsem nedávno přemyšlel o svých názorech. že třeba ty se jich hodně zastáváš a já jsem hodně kritický, takové proti poli jsme, k tomu jsem došel. Ale po dnešku jsem rád, že to až tak špatný semnou není Very Happy Ale jako občas to asi beru spíš tragicky a možná, že i přehnaně kritizuju chance ligu, ale nemůžu si pomoct a zároveň takové zápasy, jako dnes mě v tom utvrzují. Rolling Eyes

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/2/2020, 20:14

HCDTOM : Kdyby to bylo aspoň s Motorem, kterej je suverénní, ale ve Frýdku? Ne to je prostě nepřijatelné, ostuda.

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 9/2/2020, 20:13

Nezlobte se na mě, ale tohle je neúcta k fanouškům. Neříkejte mi, že Dukla musí dostat 6 golů v chance lize, to sorry jako.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 9/2/2020, 20:04

hadas (admin) napsal:To imbík:
Mám to stejně. Taky jsem byl po dlouhé době na zápase s UDH a zase si rozmyslím, kdy půjdu...

Tak, tak...vypadalo, že se zvedáme, že ten tým začíná mít nějakou tvář, projev se mi líbil...a pak přijde tahle fraška(už zase)...po zlepšených výkonech přijde vždycky nějaká facka, co nás vrátí do reality...
jako dostat 6 kusů od frýdku...a ještě po takovým výkonu, to tam jeli na vejlet nebo co?...to je k pláči...
nevím jestli tam letos ještě chodit...
na ten zápas Oldy Válka zajdu...pak těžko...nějak nemám chuť chodit ani na to potenciální play-off....
třeba mě to přejde...ale letos těch facek je už opravdu dost....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 9/2/2020, 19:54

Spis jim po dvouhodinove analyticke praci strucne rekne, ze malo golu davaji a moc jich dostavaji :-)

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 9/2/2020, 19:49

vn napsal:Podle mě klasickej problém jako celou sezonu- střelba ze slotu!!

vsak na to mame profika s tabletem co jim to rekne ne? Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Tobi 9/2/2020, 19:47

On ten celej prales je komickej 😁

Tobi

Posts : 61
Join date : 30. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/2/2020, 19:43

Podle mě klasickej problém jako celou sezonu- střelba ze slotu!!

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Laďa 9/2/2020, 19:40

Problém je ten,že si hráči za celý zápas nedokázali vytvořit dostatečný polštář.

Laďa

Posts : 49
Join date : 05. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 9/2/2020, 19:37

To imbík:
Mám to stejně. Taky jsem byl po dlouhé době na zápase s UDH a zase si rozmyslím, kdy půjdu...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/2/2020, 19:36

To: imbik jo, ten napis z Usti by se hodil i k nam...

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 9/2/2020, 19:31

HCDTOM napsal:a proto nechodím, tohle není o tom, kdo je a kdo není fanoušek. Jak se tady hádáme. Ať si nechává srát na hlavu někdo jiný. Tohle není o tom fandit, když se nedaří.

Tohle by někdo měl vytetovat nejlepšímu jednatelovi na vnitřní stranu víček, aby se konečně probral...

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Ryben 9/2/2020, 19:29

hadas (admin) napsal:To Ryben. Já chtěl dát hcp na Frýdek nebo taky under, ale vykašlal jsem se na to. Že dostaneme takovouhle latu, to jsem teda nečekal.

Tak já naštěstí na tuto ligu invalidů sázím jen desetikorunové částky, čili se tomu pak můžu i zasmát, i když dneska to není ani k pláči, ale rovnou ke zvracení.

Ryben

Posts : 60
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/2/2020, 19:29

Byl jsem na UDH po delší době a říkal jsem si, že možná ještě pojedu. Díky kluci, že jste mi v tom rozhodování dneska udělali jasno. V lese je práce dost a nemá cenu to mrhat na hokeji.... 😉
V Ústí nedávno byl transparent fanoušků. Vás to nebaví? To je fajn, protože nás už taky ne!

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 9/2/2020, 19:27

Škoda,že jsme se nedostali ke hře bez brankáře,Harkyho fík nás nakopl a z hráčů na střídačce bylo najednou cítit velké odhodlání s výsledkem něco udělat,ale čas bohužel pracoval pro soupeře

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/2/2020, 19:26

To: kancler defacto to takto opravdu hodnotí

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 9/2/2020, 19:24

S týmem jsme spokojení, vidím posun. Není třeba velkých změn. Tým má důvěru. Asi takhle by to zhodnotil BŠ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 9/2/2020, 19:23

a proto nechodím, tohle není o tom, kdo je a kdo není fanoušek. Jak se tady hádáme. Ať si nechává srát na hlavu někdo jiný. Tohle není o tom fandit, když se nedaří.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 9/2/2020, 19:23

To: MarkusHCD prochází celou sezonu, nevím proč by měla nastat změna

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 20 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru