Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+35
wortyr
ondrej.n
Croo
tomassinho
dobry_lovec
hk
Mazakis
jajirk
hcd
Vasoj84
kancler
Kelt
Thoor93
miramare83
krap
AJET0
Lázňator
staříček
Hhs23
hadas (admin)
DUKLIČKA
Excalibur
Jaternička
medaji
ralff
Lufa
MichalDJ
sta
imbík
FREDERIK
Siroko
karel granát
Kolja
Duklacek
vn
39 posters

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 11/3/2024, 07:37

imbík napsal:https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-domaci-souteze-prvni-liga/444539/ujcik-dal-prcikovi-stopku-hned-hral-proti-nemu-v-sestave-me-neprekvapil.html

Tady to Ujča vysvětluje, taky řešil hlavně zajetí do gólmana a ne posunutou bránu.

Mě v tom rozhovoru docela překvapila informace, že s tréninkem oslabení pomáhá Petr Svoboda. Za mne hodně dobře. 🙂
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2024, 06:37


imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 11/3/2024, 06:31

Excalibur napsal:Upřímně - kdyby takhle někdo trefil Čagyho, tak řekneš, že mu chtěl dát strom? Very Happy

Já jsem se ptal první? Vážně je to stejný zákrok jako udělal Knotek na Jonáše ?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 10/3/2024, 23:27

Co tady proboha řešíte? Město staví halu a založilo obchodní společnost, se stoprocentní účastí města, která bude halu provozovat.
Zároveň je město 100% vlastníkem Dukly...

Cca 20% času na koncerty nebo jiné akce bych řekl, že je OK a uvidí se spíš časem.

Nebude lepší řešit hokej? Wink
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

imbík, ralff, Jaternička, ondrej.n and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 10/3/2024, 22:31

staříček napsal:Takže 250 000 tisíc za jeden den ,tak to sem zvědavej kde to Béda shrastí. a kde je to ostatní, platy hráčů a podobně......Jen aby to s náma nešlo potom hezky z kopce ,měl sem zato že halu bude vlastnit Dukla .
Ani starou halu nevlastnila Dukla ale město.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 10/3/2024, 22:23

ralff napsal:
staříček napsal:Takže 250 000 tisíc za jeden den ,tak to sem zvědavej kde to Béda shrastí. a kde je to ostatní, platy hráčů a podobně......Jen aby to s náma nešlo potom hezky z kopce ,měl sem zato že halu bude vlastnit Dukla .

Tak to určitě nebylo myšleno na Duklu, ale obecně když někdo z venčí bude chtít pronajmout halu na nějakou akci.

Tohle je ještě předčasný řešit, ale nebude to tak hrozný.
Jo? Very Happy že tam mluví o tom, jak drtivá většina příjmů bude z Dukly a amatérského sportu. Už vidím, jak mu Dukla a amatérský sport bude platit takové peníze. A aby Dukla platila hale peníze, když je vlastník stejný, je fakt zvláštní. Očekával jsem, že tam bude chtít narvat více než jednu dvě akce za měsíc

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 10/3/2024, 22:02

staříček napsal:Takže 250 000 tisíc za jeden den ,tak to sem zvědavej kde to Béda shrastí. a kde je to ostatní, platy hráčů a podobně......Jen aby to s náma nešlo potom hezky z kopce ,měl sem zato že halu bude vlastnit Dukla .

Jako jak vlastnit Dukla? Nápad sice zajímavý, ale úplně mimo mísu.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 10/3/2024, 22:01

vn napsal:https://jihlavanasemesto.cz/kapacitu-areny-budeme-mit-zhruba-z-80-vytizenou-duklou-zbyvajicich-20-casu-nam-bude-stacit-na-ostatni-akce-rika-manazer-nove-horacke-areny-martin-lindovsky/?fbclid=IwAR0-skAp8vo7wfAFoDNx8xaAOiuLQN0A0CbSJcafb4v6qwzqWEA4_wFJfSk
No zajimave, mam pocit, ze diky tomu, ze zimak bude komplet provozovat mestska firma, tak se muze Dukla rozloucit z prijmy z pronajmu, parkovani, gastro atd., o kterych uz ted Bedrich tvrdi, jak nam v rozpoctu chybi.
Z 80 procent bude hala vytížena Duklou? Tak to tedy opravdu nemáte moc velký manipulační prostor na získávání dalších příjmů.

Ale ano, Dukla nám bude za pronájem ledové plochy samozřejmě platit, k tomu si ještě připočtěte ubytovnu, restauraci, příjmy z gastra, kulturní a sportovní akce, a samozřejmě nám se snižováním dotace z města p

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 10/3/2024, 21:53

staříček napsal:Takže 250 000 tisíc za jeden den ,tak to sem zvědavej kde to Béda shrastí. a kde je to ostatní, platy hráčů a podobně......Jen aby to s náma nešlo potom hezky z kopce ,měl sem zato že halu bude vlastnit Dukla .

Tak to určitě nebylo myšleno na Duklu, ale obecně když někdo z venčí bude chtít pronajmout halu na nějakou akci.

Tohle je ještě předčasný řešit, ale nebude to tak hrozný.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 10/3/2024, 21:42

Upřímně - kdyby takhle někdo trefil Čagyho, tak řekneš, že mu chtěl dát strom? Very Happy

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/3/2024, 21:37

Excalibur napsal:
imbík napsal:Teď jsem viděl góly z té pětiminutové přesilovky Poruby a jako nechci nikomu sahat do svědomí, ale bylo by fajn kdyby nás Bery taky trochu podržel. Kdyby to aspoň bylo nějaké vyšachovani do prázdné brány, ale střely někam na vyrážečku. Nevim no. Třeba to přijde ve středu, ale včerejší výkon Beryho byl lepší podle mě. Jsem zvědavej jestli Střondala nastoupí. Já si troufám tvrdit, že jo. Že to tak hrozné jak předváděl nebylo.

Nejde o následek, ale o faul jako takový. Za mě Dundy 5+DKU správně. Takže podle tebe v případě, že by Jumba po zákroku Knotka normálně dál hrál, tak bys Knotkovi nedal dodatečný trest?


No to jsem přesně čekal, že Knotkuv faul se bude porovnávát s tím s Dundyho. Knotek ho jel trefit proste schválně. Vsadim se, že Dundy ho trefit chtěl,ale tělem na mantinel a ne takhle nohou proti noze. Střondala chtěl jet podél mantinelu a Dundy chtěl mu dát stroma, tvrdého ale stroma, Střondala se najednou vytočil do hřiště a Dundy už nestačil uhnout. Proto se tam i stavěl bokem a ne napřímo. OK faul beru, ale já si nemyslím, že jsou to dva stejné fauly, tudíž těch pět plus ok mi taky přijde moc. Chápu, že to ten rozhodčí dneska dal. Jinak to asi nešlo. Já spíš než v tomhle zákroku vidím dneska křivdu v tom třetím gólů, kdy odstrčili gólmana z brány a dal to do metr a půl brány mimo brankoviště. Střondala je provokatér a troufnu si tvrdit, že ve středu bude normálně hrát. Kdežto Jumba se jen tak asi na ledě neobjeví, když chodí o berlich a s ortézou.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn and karel granát like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 10/3/2024, 21:21

imbík napsal:Teď jsem viděl góly z té pětiminutové přesilovky Poruby a jako nechci nikomu sahat do svědomí, ale bylo by fajn kdyby nás Bery taky trochu podržel. Kdyby to aspoň bylo nějaké vyšachovani do prázdné brány, ale střely někam na vyrážečku. Nevim no. Třeba to přijde ve středu, ale včerejší výkon Beryho byl lepší podle mě. Jsem zvědavej jestli Střondala nastoupí. Já si troufám tvrdit, že jo. Že to tak hrozné jak předváděl nebylo.

Nejde o následek, ale o faul jako takový. Za mě Dundy 5+DKU správně. Takže podle tebe v případě, že by Jumba po zákroku Knotka normálně dál hrál, tak bys Knotkovi nedal dodatečný trest?

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro staříček 10/3/2024, 21:18

Takže 250 000 tisíc za jeden den ,tak to sem zvědavej kde to Béda shrastí. a kde je to ostatní, platy hráčů a podobně......Jen aby to s náma nešlo potom hezky z kopce ,měl sem zato že halu bude vlastnit Dukla .


Naposledy upravil staříček dne 10/3/2024, 21:22, celkově upraveno 1 krát

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/3/2024, 21:12

Teď jsem viděl góly z té pětiminutové přesilovky Poruby a jako nechci nikomu sahat do svědomí, ale bylo by fajn kdyby nás Bery taky trochu podržel. Kdyby to aspoň bylo nějaké vyšachovani do prázdné brány, ale střely někam na vyrážečku. Nevim no. Třeba to přijde ve středu, ale včerejší výkon Beryho byl lepší podle mě. Jsem zvědavej jestli Střondala nastoupí. Já si troufám tvrdit, že jo. Že to tak hrozné jak předváděl nebylo.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 10/3/2024, 20:46

https://jihlavanasemesto.cz/kapacitu-areny-budeme-mit-zhruba-z-80-vytizenou-duklou-zbyvajicich-20-casu-nam-bude-stacit-na-ostatni-akce-rika-manazer-nove-horacke-areny-martin-lindovsky/?fbclid=IwAR0-skAp8vo7wfAFoDNx8xaAOiuLQN0A0CbSJcafb4v6qwzqWEA4_wFJfSk
No zajimave, mam pocit, ze diky tomu, ze zimak bude komplet provozovat mestska firma, tak se muze Dukla rozloucit z prijmy z pronajmu, parkovani, gastro atd., o kterych uz ted Bedrich tvrdi, jak nam v rozpoctu chybi.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty sta

Příspěvek pro sta 10/3/2024, 20:32

Podle toho videa asi faul od D. byl, měl tam jít opatrněji. Čtvrtý gol ale neregulérní, brána byla min. dvě vteřiny před dorážkou posunutá celá dozadu, navíc bránění brankářovi. Prohrál bych raději po hezkých kombinacích Poruby, než takhle.
Jinak opět klobouk dolů, herně lepší nejsou, a pokud nás dostanou, tak na vyčerpanost a to jde za vedením. Ve středu i čtvrtek si kluci zaslouží plný zimák a věřím, že se budou dít věci.

sta

Posts : 26
Join date : 29. 08. 23

Vasoj84 and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/3/2024, 20:22

Souhlasím klobouček klukům. Nečekaně je trapime a celou sérii dle mě bude rozhodovat středeční zápas. Pokud bude Dundy mít trest je to pro nás velký problém. Nebude koho nasadit a o to víc budou docházet síly Strejčkovi s Bilčou.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 10/3/2024, 20:14

ralff napsal:
hadas (admin) napsal:
ralff napsal:https://www.hokej.cz/obavy-o-strondalu-dundacek-ho-tvrdym-stretem-odeslal-rovnou-na-osetrovnu/5079926  

Nějaká srážka tam byla...Dundy se chtěl protáhnout kolem mantinelu a Sřondala ho chtěl bránit a těma kolenama o sebe asi chytli.

Hm, tak jsem na to teď koukal zpomaleně a šel tam kolenem napřed... Ach jo.

Oni tam šli oba těma kolenama. Štřondala chtěl Dundáčka zavřít a výsledek mohl být opačný ... Dundy asi nějakou stopku dostane, byť neúmyslný zákrok. Ale holt koleno a to se trestá.

Je to jak píšeš, úmysl v tom podle mě opravdu nebyl, spíš smůla, ale trest z toho asi bude…bohužel pro nás citelná ztráta. Každopádně i přes prohru opět klobouček pro borce. Já když jsem viděl druhou třetinu tak jsem si říkal, že nám totálně došlo, ale my v poslední třetině až do toho faulu byli zas aktivnější.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

hadas (admin), imbík and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 10/3/2024, 20:05

hadas (admin) napsal:
ralff napsal:https://www.hokej.cz/obavy-o-strondalu-dundacek-ho-tvrdym-stretem-odeslal-rovnou-na-osetrovnu/5079926  

Nějaká srážka tam byla...Dundy se chtěl protáhnout kolem mantinelu a Sřondala ho chtěl bránit a těma kolenama o sebe asi chytli.

Hm, tak jsem na to teď koukal zpomaleně a šel tam kolenem napřed... Ach jo.

Oni tam šli oba těma kolenama. Štřondala chtěl Dundáčka zavřít a výsledek mohl být opačný ... Dundy asi nějakou stopku dostane, byť neúmyslný zákrok. Ale holt koleno a to se trestá.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 10/3/2024, 19:44

ralff napsal:https://www.hokej.cz/obavy-o-strondalu-dundacek-ho-tvrdym-stretem-odeslal-rovnou-na-osetrovnu/5079926  

Nějaká srážka tam byla...Dundy se chtěl protáhnout kolem mantinelu a Sřondala ho chtěl bránit a těma kolenama o sebe asi chytli.

Hm, tak jsem na to teď koukal zpomaleně a šel tam kolenem napřed... Ach jo.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 10/3/2024, 19:40

https://www.hokej.cz/obavy-o-strondalu-dundacek-ho-tvrdym-stretem-odeslal-rovnou-na-osetrovnu/5079926

Nějaká srážka tam byla...Dundy se chtěl protáhnout kolem mantinelu a Sřondala ho chtěl bránit a těma kolenama o sebe asi chytli.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 10/3/2024, 19:10

Ať to byl faul jakejkoliv, dosralo nám to zápas.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

hadas (admin), vn, staříček, Jaternička, Vasoj84, Duklacek and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 10/3/2024, 19:00

Sestřih zápasu není k dispozici z důvodu výpadku proudu na stadionu. Laughing
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/3/2024, 18:54

No nevim nechtěl jsem to soudit z videa, ale mluvil jsem s borcem ze stadionu a prý to taky faul na pět plus ok nebylo. Tak nevim ironie osudu by byla kdyby za to Dundy vyfasoval víc jak Knotek

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

ralff and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 10/3/2024, 18:50

Lufa napsal:No, v 21 stol by si už i Chl zasloužila brankový videorozhodčí jako standart.

Až od příští sezony.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 10/3/2024, 18:49

[quote="ralff"]U toho Dudáčka jsem zvědavej na záznam. Mě tam přišlo, že jak se v rychlosti  otočil kolem mantinelu, tak sebou otočil i Střondalu a to koleno bylo až po pádu na led, nebo tou rotací.[/quote

Také jsem neviděl to koleno,tak nevím,ale asi bylo dáno,že musí vyhrát Poruba

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

MichalDJ and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 10/3/2024, 18:46

No, v 21 stol by si už i Chl zasloužila brankový videorozhodčí jako standart.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 10/3/2024, 18:46

U toho Dudáčka jsem zvědavej na záznam. Mě tam přišlo, že jak se v rychlosti otočil kolem mantinelu, tak sebou otočil i Střondalu a to koleno bylo až po pádu na led, nebo tou rotací.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 10/3/2024, 18:44

Tak tohle co předvádli rozhodčí nemá obdoby , uznat gól který 100% neměl platit ( brána půl metru vysunutá a pak tam teprve dostali puk) a faul Dundacka rozhodně nebyl na 5 + dokonce 😤 , dneska nás jednoznačně zarizlli rozhodčí 🤮 , Ti už by si neměli letos písknout! Nechápu proč se nepodívali na video? Asi ho jim zapomněli namontovat 😉 Tohle se jim vrátí 😉 Kluci hráli fakt výborně , ale proti penězům a rozhodčím se hrát moc nedá no 😉🙄

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

imbík, ralff, staříček, FREDERIK, MichalDJ and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/3/2024, 18:42

No nic ve středu by to chtělo udělat v Pejru peklo a pomoct klukům ještě aspoň k jedné výhře. Doufám, že Dundy nedostane stopku, ale v případě Knotka to trvá týden ne nebo jak dlouho tak Dundy až po sérii 😁

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 10/3/2024, 18:41

imbík napsal:Souhlasím Střondala mi chybět nebude bohužel nás to stalo zapas. Jak říkám ten útočící hráč vjel do gólmana a znemožnil mu chytat a dle mě gól dali díky tomu, že ta branka vypadla do strany jinak by to ani netrefil ten útočník. Ale náš tým s tím byl v pohodě tak asi ok.

V pohodě s tím rozhodně nebyli, podle toho, co jsem viděl. Ale v Porubě není video nebo se pletu?
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/3/2024, 18:38

Souhlasím Střondala mi chybět nebude bohužel nás to stalo zapas. Jak říkám ten útočící hráč vjel do gólmana a znemožnil mu chytat a dle mě gól dali díky tomu, že ta branka vypadla do strany jinak by to ani netrefil ten útočník. Ale náš tým s tím byl v pohodě tak asi ok.

Koukám, že Prčika si hned stáhli z Vítkovic

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 10/3/2024, 18:36

Hm, borci si odpočinou a třeba se podaří doma jednou vyhrát.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 10/3/2024, 18:32

Poruba neplatí faktury za elektřinu ? Very Happy

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Excalibur and ralff like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 10/3/2024, 18:29

Dobre ze nekdo toho strondalu sundal, ale melo to byt jinak, ne takhle na koleno... Asi nas to stalo zapas, kterej byl jeste uplne otevrenej...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

vn and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 10/3/2024, 18:27

to je vcelku jedno. Rozhodčí se prostě nechtěl dívat na záznam z jakéhokoliv důvodu. Spíš je škoda, že jsme se rozhodili tím vyloučením
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 10/3/2024, 18:26

imbík napsal:Za prve posunuta branka a za druhé ten útočník vjel do Berana a znemožnil mu chytat stal v brankovišti už kvůli tomu by neměl platit 🙈

Tak posunutá branka dávno nevadí. Hráč který dává gól a je už v brankovišti je otázka...

PRAVIDLO 63.7. - PŘIZNANÝ GÓL
V případě, že je branka posunuta bránícím hráčem, ať už “úmyslně”, nebo “neúmyslně”, předtím, než puk přejde brankovou čáru v místě, kde branka normálně je, může hlavní rozhodčí přiznat gól. Aby v takové situaci mohl být přiznán gól, musí být branka posunuta bránícím hráčem, útočící hráč musí mít před posunutím branky bezprostřední příležitost ke skórování a musí být rozhodnuto, že by puk přešel do branky v místě, kde je obvykle branka.

Jinak 5+do konce je dost drsný. Podle toho, co jsem viděl, tak mu chtěl dát normální hit a borec sice uhnul, ale nechal tam nohu :-(


Naposledy upravil hadas (admin) dne 10/3/2024, 18:27, celkově upraveno 1 krát
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 10/3/2024, 18:25

Za prve posunuta branka a za druhé ten útočník vjel do Berana a znemožnil mu chytat stal v brankovišti už kvůli tomu by neměl platit 🙈

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 10/3/2024, 18:24

Jaternička napsal:nově by měl platit gol i do posunete klece. Ale hlavne stastny odraz od mantinelu nam hodne pomohl a skoda toho zakroku Dundacka
Tak hlavne tam bylo jasný brankoviště

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 10/3/2024, 18:23

Ale stejně. Oni rekonstruous stadion, a neudělají brankové kamery???? V dnešní době??

Každopádně teď to bude zajímavý.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 10/3/2024, 18:21

To je nevidany co se deje v tech nasich presilovkach:D

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 10/3/2024, 18:20

nově by měl platit gol i do posunete klece. Ale hlavne stastny odraz od mantinelu nam hodne pomohl a skoda toho zakroku Dundacka
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 10/3/2024, 18:19

TVl Harky čaruje v přesilovkách Very Happy

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 10/3/2024, 18:19

Harky je prostě play off hráč evidentně Very Happy

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 10/3/2024, 18:19

branka byt posunua muze

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 10/3/2024, 18:18

Bomber Harky!

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 10/3/2024, 18:17

Neznám přesně pravidla o posunutý brance ale ta byla před vstřelením gólu tak vteřinu mimo . Shocked

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 10/3/2024, 18:15

jasny braneni brankari v zakroku,

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 10/3/2024, 18:14

Jak tohle může platit

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 10/3/2024, 17:56

Ovečkin!!!

Excalibur

Posts : 494
Join date : 14. 04. 18

MichalDJ and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru