Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+39
wortyr
karel granát
kancler
Excalibur
HCDTOM
krap
staříček
Kuba
Geofree
Miroslav Tuna
J4u8
Hedgehog
Kelt
colorado44
Martynez
Siroko
Mazakis
sz108
richmonds
Luc2as
mjrkk
FREDERIK
Duklacek
Lázňator
pegy18
miramare83
Vasoj84
MichalDJ
AJET0
Lufa
MarkusHCD
hadas (admin)
ralff
jajirk
imbík
vn
DUKLIČKA
Jaternička
ondrej.n
43 posters

Strana 15 z 20 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/11/2021, 18:20

Geofree napsal:
richmonds napsal:
Geofree napsal:
richmonds napsal:
Geofree napsal:
Kelt napsal:z pozice skoro nejstaršího, už dost hádání o očkování. Geofree, Tvoje příspěvky jsou přes čáru. Neznáš nás, tak nás neurážej. Imbík není očkovanej, vn taky ne, já jo. I tak spolu v pohodě vyjdem. A toho nejlepšího fanouška nebudu vůbec hodnotit.

Jsme snad všichni fanoušci Dukly, tak řešme Duklu a její kolikátej už dosranej zápas.
Howgh.

Very Happy a Ty seš tady ta pravda z pozice nejstaršího nebo na co si tady hraješ? jestli si tady chcete jet svojí pravdu, tak mě cenzurujte, smažte účet... to přece tahle diktatura, co ji podporujete, takhle dělá. Já jsem reagoval na Vaše urážky, které tady byly napsány před pár dny. tomu se říká akce a reakce nebo to už taky neplatí.. a propo , že neřešíš toho co tady píše  až ti POCHCÍPE půl rodiny... to je neprve nářez...

Ten někdo(a sám to cituješ) psal AŽ, to je naprosto neškodné než kdyby psal AŤ. Ale to chce alespoň 2 funkční mozkové buňky...nazývat někoho nacistou(což je navíc jasně definovaný pojem, ale to chce zase znát historii + mít alespoň ty 2 zmíněné mozkové buňky) je jaksi žalovatelná urážka a 100%ně bys to projel.


Very Happy Very Happy fašista nebo nacista... hodinky nebo holínky Very Happy Very Happy vždyť je to všechno stejné viď, ty náš historiku Very Happy
pokud jsi přesvědčen, že jsem se dopustil trestného činu, tak mě zažaluj... dokonce jsi povinný to učinit ty náš soudní rado Very Happy rád se s Tebou u soudu uvidím, když máš  ten nutkavý pocit Very Happy

Oznamují se trestné činy. Nazvat někoho něčím nepřísluší trestního práva, byl by to občansko-právní spor. Ale jak jsem psal, chce to alespoň 2 funkční mozkové buňky...

no já jen vím, že Ty rozhodně neděláš v justici Very Happy Very Happy Very Happy až mě zažaluješ, tak doufám, že ten soud aspoň najdeš Very Happy Very Happy

ty jsi fakt šašek, meleš nesmysly, ale nepochopíš fakta ani když si o ně rozbiješ hubu...ty náš experte na biochemii a medicínu Wink Jsi holt zářný příklad, co je valná část antivaxerů za intelektuální mrzáky Wink Tak se hezky dál zesměšňuj, já už tě poznal dostatečně

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

hadas (admin) and DUKLIČKA like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 28/11/2021, 18:17

richmonds napsal:
Geofree napsal:
richmonds napsal:
Geofree napsal:
Kelt napsal:z pozice skoro nejstaršího, už dost hádání o očkování. Geofree, Tvoje příspěvky jsou přes čáru. Neznáš nás, tak nás neurážej. Imbík není očkovanej, vn taky ne, já jo. I tak spolu v pohodě vyjdem. A toho nejlepšího fanouška nebudu vůbec hodnotit.

Jsme snad všichni fanoušci Dukly, tak řešme Duklu a její kolikátej už dosranej zápas.
Howgh.

Very Happy a Ty seš tady ta pravda z pozice nejstaršího nebo na co si tady hraješ? jestli si tady chcete jet svojí pravdu, tak mě cenzurujte, smažte účet... to přece tahle diktatura, co ji podporujete, takhle dělá. Já jsem reagoval na Vaše urážky, které tady byly napsány před pár dny. tomu se říká akce a reakce nebo to už taky neplatí.. a propo , že neřešíš toho co tady píše  až ti POCHCÍPE půl rodiny... to je neprve nářez...

Ten někdo(a sám to cituješ) psal AŽ, to je naprosto neškodné než kdyby psal AŤ. Ale to chce alespoň 2 funkční mozkové buňky...nazývat někoho nacistou(což je navíc jasně definovaný pojem, ale to chce zase znát historii + mít alespoň ty 2 zmíněné mozkové buňky) je jaksi žalovatelná urážka a 100%ně bys to projel.


Very Happy Very Happy fašista nebo nacista... hodinky nebo holínky Very Happy Very Happy vždyť je to všechno stejné viď, ty náš historiku Very Happy
pokud jsi přesvědčen, že jsem se dopustil trestného činu, tak mě zažaluj... dokonce jsi povinný to učinit ty náš soudní rado Very Happy rád se s Tebou u soudu uvidím, když máš  ten nutkavý pocit Very Happy

Oznamují se trestné činy. Nazvat někoho něčím nepřísluší trestního práva, byl by to občansko-právní spor. Ale jak jsem psal, chce to alespoň 2 funkční mozkové buňky...

no já jen vím, že Ty rozhodně neděláš v justici Very Happy Very Happy Very Happy až mě zažaluješ, tak doufám, že ten soud aspoň najdeš Very Happy Very Happy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/11/2021, 18:11

Geofree napsal:
richmonds napsal:
Geofree napsal:
Kelt napsal:z pozice skoro nejstaršího, už dost hádání o očkování. Geofree, Tvoje příspěvky jsou přes čáru. Neznáš nás, tak nás neurážej. Imbík není očkovanej, vn taky ne, já jo. I tak spolu v pohodě vyjdem. A toho nejlepšího fanouška nebudu vůbec hodnotit.

Jsme snad všichni fanoušci Dukly, tak řešme Duklu a její kolikátej už dosranej zápas.
Howgh.

Very Happy a Ty seš tady ta pravda z pozice nejstaršího nebo na co si tady hraješ? jestli si tady chcete jet svojí pravdu, tak mě cenzurujte, smažte účet... to přece tahle diktatura, co ji podporujete, takhle dělá. Já jsem reagoval na Vaše urážky, které tady byly napsány před pár dny. tomu se říká akce a reakce nebo to už taky neplatí.. a propo , že neřešíš toho co tady píše  až ti POCHCÍPE půl rodiny... to je neprve nářez...

Ten někdo(a sám to cituješ) psal AŽ, to je naprosto neškodné než kdyby psal AŤ. Ale to chce alespoň 2 funkční mozkové buňky...nazývat někoho nacistou(což je navíc jasně definovaný pojem, ale to chce zase znát historii + mít alespoň ty 2 zmíněné mozkové buňky) je jaksi žalovatelná urážka a 100%ně bys to projel.


Very Happy Very Happy fašista nebo nacista... hodinky nebo holínky Very Happy Very Happy vždyť je to všechno stejné viď, ty náš historiku Very Happy
pokud jsi přesvědčen, že jsem se dopustil trestného činu, tak mě zažaluj... dokonce jsi povinný to učinit ty náš soudní rado Very Happy rád se s Tebou u soudu uvidím, když máš ten nutkavý pocit Very Happy

Oznamují se trestné činy. Nazvat někoho něčím nepřísluší trestního práva, byl by to občansko-právní spor. Ale jak jsem psal, chce to alespoň 2 funkční mozkové buňky...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 28/11/2021, 18:11

hadas (admin) napsal:To Geofree :
Hele, nechci Tě urazit, ale trochu to přeháníš, ne?

Jasně jsem napsal, že urážet a nazývat někoho fašistou (nacistou) je hodně přes čáru. Ty si z toho usoudil, že bych někoho banoval za názor a jakousi "naší pravdu"? To je maličko paranoaia, ne? Všichni tady vědí, že jsem tady řešil problém jednou jedinkrát, kdy dotyčný sám uznal, že přestřelil a požádal mě o smazání asi 2 příspěvků...

Takže se chce malinko uklidnit...

hele já Tě nechci taky urazit, ale jestli se někdo v pojmu fašista přímo poznal, tak mi ho je lidsky líto a prostě potrefená husa. Nebo já tady někoho z Vás jmenuju? není tohle spíše paranoia..? Jinak borci už si opravdu nastudujte pojmy fašista a nacista... se mě tady snažíte silácky za každou cenu urazit a neznáte ani tyhle pojmy... Odpovídal jsem keltovi, ať si PŘÍPADNÉ zavedete cenzurské oddělení... a opakuji, že je to akce a reakce

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 28/11/2021, 17:59

Já si taky myslím, že tady , a nejen tady je hon na neočkované. Prosím vás, v čem jsme teda my přítěž pro společnost? Že odmítáme tečku, kterou do nás den co den hustí český führer Babiš a jeho poskoci? Já to neřeším, na hokej nemusím, za kulturou taky ne.
Abych viděl Duklu, jak se tam plouží, nebo zastával roli puberťáka a coural na radovánky se starou, to mi za tečku nestojí. A propo každý ať si dělá co chce, ale jestli já jsem pro někoho blbec, že jsem neočkovanej , tak sorry ale myšlenkovými pochody u mě ty fašisti jste. Samozřejmě se to týká těchto lidí. Čest výjimkám, co to nerozdělují na dvě skupiny a jsou si rovni bez ohledu na to, jestli si to sérum vpravit nechali,nebo nenechali.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/11/2021, 17:56

To Geofree :
Hele, nechci Tě urazit, ale trochu to přeháníš, ne?

Jasně jsem napsal, že urážet a nazývat někoho fašistou (nacistou) je hodně přes čáru. Ty si z toho usoudil, že bych někoho banoval za názor a jakousi "naší pravdu"? To je maličko paranoaia, ne? Všichni tady vědí, že jsem tady řešil problém jednou jedinkrát, kdy dotyčný sám uznal, že přestřelil a požádal mě o smazání asi 2 příspěvků...

Takže se chce malinko uklidnit...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 28/11/2021, 17:46

richmonds napsal:
Geofree napsal:
Kelt napsal:z pozice skoro nejstaršího, už dost hádání o očkování. Geofree, Tvoje příspěvky jsou přes čáru. Neznáš nás, tak nás neurážej. Imbík není očkovanej, vn taky ne, já jo. I tak spolu v pohodě vyjdem. A toho nejlepšího fanouška nebudu vůbec hodnotit.

Jsme snad všichni fanoušci Dukly, tak řešme Duklu a její kolikátej už dosranej zápas.
Howgh.

Very Happy a Ty seš tady ta pravda z pozice nejstaršího nebo na co si tady hraješ? jestli si tady chcete jet svojí pravdu, tak mě cenzurujte, smažte účet... to přece tahle diktatura, co ji podporujete, takhle dělá. Já jsem reagoval na Vaše urážky, které tady byly napsány před pár dny. tomu se říká akce a reakce nebo to už taky neplatí.. a propo , že neřešíš toho co tady píše  až ti POCHCÍPE půl rodiny... to je neprve nářez...

Ten někdo(a sám to cituješ) psal AŽ, to je naprosto neškodné než kdyby psal AŤ. Ale to chce alespoň 2 funkční mozkové buňky...nazývat někoho nacistou(což je navíc jasně definovaný pojem, ale to chce zase znát historii + mít alespoň ty 2 zmíněné mozkové buňky) je jaksi žalovatelná urážka a 100%ně bys to projel.


Very Happy Very Happy fašista nebo nacista... hodinky nebo holínky Very Happy Very Happy vždyť je to všechno stejné viď, ty náš historiku Very Happy
pokud jsi přesvědčen, že jsem se dopustil trestného činu, tak mě zažaluj... dokonce jsi povinný to učinit ty náš soudní rado Very Happy rád se s Tebou u soudu uvidím, když máš ten nutkavý pocit Very Happy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/11/2021, 17:44

Geofree napsal:
Kelt napsal:z pozice skoro nejstaršího, už dost hádání o očkování. Geofree, Tvoje příspěvky jsou přes čáru. Neznáš nás, tak nás neurážej. Imbík není očkovanej, vn taky ne, já jo. I tak spolu v pohodě vyjdem. A toho nejlepšího fanouška nebudu vůbec hodnotit.

Jsme snad všichni fanoušci Dukly, tak řešme Duklu a její kolikátej už dosranej zápas.
Howgh.

Very Happy a Ty seš tady ta pravda z pozice nejstaršího nebo na co si tady hraješ? jestli si tady chcete jet svojí pravdu, tak mě cenzurujte, smažte účet... to přece tahle diktatura, co ji podporujete, takhle dělá. Já jsem reagoval na Vaše urážky, které tady byly napsány před pár dny. tomu se říká akce a reakce nebo to už taky neplatí.. a propo , že neřešíš toho co tady píše až ti POCHCÍPE půl rodiny... to je neprve nářez...

Ten někdo(a sám to cituješ) psal AŽ, to je naprosto neškodné než kdyby psal AŤ. Ale to chce alespoň 2 funkční mozkové buňky...nazývat někoho nacistou(což je navíc jasně definovaný pojem, ale to chce zase znát historii + mít alespoň ty 2 zmíněné mozkové buňky) je jaksi žalovatelná urážka a 100%ně bys to projel.


richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 28/11/2021, 17:39

Kelt napsal:z pozice skoro nejstaršího, už dost hádání o očkování. Geofree, Tvoje příspěvky jsou přes čáru. Neznáš nás, tak nás neurážej. Imbík není očkovanej, vn taky ne, já jo. I tak spolu v pohodě vyjdem. A toho nejlepšího fanouška nebudu vůbec hodnotit.

Jsme snad všichni fanoušci Dukly, tak řešme Duklu a její kolikátej už dosranej zápas.
Howgh.

Very Happy a Ty seš tady ta pravda z pozice nejstaršího nebo na co si tady hraješ? jestli si tady chcete jet svojí pravdu, tak mě cenzurujte, smažte účet... to přece tahle diktatura, co ji podporujete, takhle dělá. Já jsem reagoval na Vaše urážky, které tady byly napsány před pár dny. tomu se říká akce a reakce nebo to už taky neplatí.. a propo , že neřešíš toho co tady píše  až ti POCHCÍPE půl rodiny... to je neprve nářez...
A jojo inteligenci jsem měl vždy malou a samozřejmě jsem jistě vystudoval vysokou školu života a taky mě platí určitě rusové a vlastně jsem sám nácek atd. atd. Very Happy Very Happy


Naposledy upravil Geofree dne 28/11/2021, 17:45, celkově upraveno 1 krát

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 28/11/2021, 15:45

Jo ono info z konspiracnich webu nikonu mozky nevymazava…Znam to od jesincu ze sveho okoli. :-) Nejlepsi byla ta zenska, ktera vystoupila jako zdravotni sestra z Motola na demonstraci na Staromaku a popirala existenci Covid oddeleni. Ukazalo se, ze ji v Motole nikdo nezna. Asi tak. Obe strany maji ale pravdu v tom, ze kazdej veri jenom tem informacim, kterejm verit chce.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

hadas (admin) and DUKLIČKA like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/11/2021, 15:36

hadas (admin) napsal:To imbík:
Asi jen krátce, protože se mi to tady nechce řešit. Že je systém nastavený na hodně místech blbě a nelogicky o tom žádná. To je zásluha vlády. Obávám se, že s tou novou to nebude o moc lepší. Že je kvalitních obvoďáků jako šafránu, to vím ze své zkušenosti docela přesně.
Cože to vlastně funguje, co ten druhý řekl, že nefunguje?

A jinak kdo za co může a v jaké míře, to se můžeme jen dohadovat. V tomhle asi souhlasím s Ludvíkem z Motola, i když ho moc nemusím. Ten řekl, že to dostanou časem všichni a pokud by bylo vysoké procento proočkované populace, vyhnuli bychom se tomu, co se teď znovu děje. Ve zkratce pak řekl - proočkovat, promořit a dál to brát jako další respirační chorobu...

Jinak na hokej jsem nešel, protože se na to poslední dobou nedá dívat. Třeba na ten Havířov 16.10. jsem šel po roce a půl bez hokeje a nevydržel jsem ani půl zápasu.



Přesně👍

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/11/2021, 15:34

To imbík:
Asi jen krátce, protože se mi to tady nechce řešit. Že je systém nastavený na hodně místech blbě a nelogicky o tom žádná. To je zásluha vlády. Obávám se, že s tou novou to nebude o moc lepší. Že je kvalitních obvoďáků jako šafránu, to vím ze své zkušenosti docela přesně.
Cože to vlastně funguje, co ten druhý řekl, že nefunguje?

A jinak kdo za co může a v jaké míře, to se můžeme jen dohadovat. V tomhle asi souhlasím s Ludvíkem z Motola, i když ho moc nemusím. Ten řekl, že to dostanou časem všichni a pokud by bylo vysoké procento proočkované populace, vyhnuli bychom se tomu, co se teď znovu děje. Ve zkratce pak řekl - proočkovat, promořit a dál to brát jako další respirační chorobu...

Jinak na hokej jsem nešel, protože se na to poslední dobou nedá dívat. Třeba na ten Havířov 16.10. jsem šel po roce a půl bez hokeje a nevydržel jsem ani půl zápasu.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/11/2021, 15:03

Jj někteří lidi by měli napsat taky nějaký fakta a ne jen se ohrazovat a psát až ti vychcipe půlka rodiny. 🙆 To je fakt hrozný co ty lockdowne a info ze zpráv vymazává někomu mozky.
K těm faktům tedy. Zrovna mám covid potvrzen, ano jsem neočkovan ze svého přesvědčení. Chytl jsem to od očkovaného, který na to přišel jen díky své zodpovědnosti a pocitu, že něco není v pohodě. Než se v tomhle skvělém systému dopracoval k PCR testů nakazil doma mě, a v práci se zatím neví, všichni šli do karantény a na testy se samozřejmě čeká. Další věc kdybych neměl v jednom stanu s PCR testy trošku známé čekám na odběr vzorků do úterý na výsledek do středy. Takhle od pátku vím, že to mám a léčím se co vím od lidí z okolí, že funguje a zatím musím zaťukat se zdá, že to funguje. Doktorka neboli praktický lékař vám řekne, ležet, pít hodně tekutin, paralen střídat s ibuprofenem. Když jsem na to chtěl napsat to co je v okolí osvědčeno až po pozitivním testu mi řekla paní doktorka, další doktor řekl, tě to je blbost a že to nefunguje 🙆 přitom teď to mám vyzkoušené sám na sobě funguje.....
Chci tím jen říct, zapremyšlejte nad fakty a nevěřte jen všemu co se píše na netu. Nezpochybňuju obtížnost situace a už vůbec ne plne jipky, ale ty fakta proč tomu tak je rozhodně není jen na straně neočkovaných 😉
PS: vlastní zkušenost, takže za dezinformace mě snad nenařknete.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn and Geofree like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 28/11/2021, 14:50

Jo jasně, očkovaný, u kterých nebyla garantovaná bezinfekčnost, díky tomu že se v drtivé většině případů netestovali, jsou viníkem situace a hrobníci státu.
Ale my jsme přece ty antivaxeři, ty zlý, ty co to posrali s fašistama. To jsem si nemyslel, že se toho někdy dožiju.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Geofree likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/11/2021, 14:46

Jinak byste se tady někteří měli krotit a přestat nadávat lidem, které neznáte a zvlášť do fašistů apod.
Já tady žádnou cenzuru nikdy nedělal, ale ocamcať pocamcať...

Srovnávat fanoušky podle toho jestli jsou očkovaní nebo ne a jak fandí jedni nebo druzí nesvědčí o přílišné inteligenci...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

ralff, DUKLIČKA, Lufa and Raddy007 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 28/11/2021, 14:41

Siroko napsal:Prvne jsem se nechtel vyjadrovar, ale neda mi to. Panove, nadavat nekomu do fasounu, to je silny kafe. Kdo se nechal naockovat, tak z tou epidemii, na rozdil od vas, chtel neco udelat. Vy se tadeji bude placat dal v lockdownech, pocitat mrtvi a base deti jeste budou nest tihu zadluzeni statu. Gratuluju. Dal se utvrzujte ve sve pravde. Kazdy ac si udela obrazek sam z vasich zlucovitejch prispevku. Koncim.

Souhlas. Na druhou stranu se nemá cenu s nimi hádat. Nedej bože, aby si připustili, že za současný stav a restrikce mohou právě oni. Druhá věc je demence některých opatření, jako jsou zrušené trhy.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

ralff, FREDERIK and DUKLIČKA like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 28/11/2021, 14:36

pegy18 napsal:VN, Geofree: Kluci nechte je být. Oni mají svůj vlastní svět a mysli si ze jsou hvězdy. Covid propaganda a tahle fašistická svoloč nás jednou pohřbí.

Prosím tě kolik ti je? Až ti pochcípe půl rodiny tak tady mel nějaký moudra! A s těm fašistama jste to tady fakt posrali!

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 28/11/2021, 14:20

z pozice skoro nejstaršího, už dost hádání o očkování. Geofree, Tvoje příspěvky jsou přes čáru. Neznáš nás, tak nás neurážej. Imbík není očkovanej, vn taky ne, já jo. I tak spolu v pohodě vyjdem. A toho nejlepšího fanouška nebudu vůbec hodnotit.

Jsme snad všichni fanoušci Dukly, tak řešme Duklu a její kolikátej už dosranej zápas.
Howgh.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

hadas (admin), vn, ralff, FREDERIK, Lufa and Raddy007 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 28/11/2021, 14:16

VN, Geofree: Kluci nechte je být. Oni mají svůj vlastní svět a mysli si ze jsou hvězdy. Covid propaganda a tahle fašistická svoloč nás jednou pohřbí.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Geofree likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/11/2021, 14:05

To: Siroko To že jste pro to něco udělali je lichej argument. Udělal si max. něco pro sebe a i to je dost nejisté.

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Geofree likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 28/11/2021, 12:04

https://www.hokej.cz/ctrnacti-fanousci-poruby-nabehli-do-kabiny-reznar-jim-dal-za-pravdu/5061091


Umístění Poruby bych nečekal. Prvně jsem si myslel, že hráči nechtějí Šejbu, ale asi v tom bude něco jiného....
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kuba 28/11/2021, 11:26

Siroko napsal:Prvne jsem se nechtel vyjadrovar, ale neda mi to. Panove, nadavat nekomu do fasounu, to je silny kafe. Kdo se nechal naockovat, tak z tou epidemii, na rozdil od vas, chtel neco udelat. Vy se tadeji bude placat dal v lockdownech, pocitat mrtvi a base deti jeste budou nest tihu zadluzeni statu. Gratuluju. Dal se utvrzujte ve sve pravde. Kazdy ac si udela obrazek sam z vasich zlucovitejch prispevku. Koncim.

Souhlas. Jen bych dodal, že plácat se v tom dál budeme bohužel všichni Neutral

Kuba

Posts : 21
Join date : 17. 09. 19

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 28/11/2021, 10:41

vn napsal:Chlapi neblbnete a nehazejme na sebe vzajemne spinu, tohle presne ti parchanti nahore chteji, rozdelovat spolecnost. Me take stve, ze nekteri lidi si daji dve tri ctyri tecky a mysli si jak maji vyhrano a jsou na vyssi, ale to ze ty restrikce jsou takhle dementme, tak za to uz nemohou…ja bych spis byl rad, abychom se spolecne tomuhle covidfasismu postavili a treba misto fandeni na zimak se vydali “fandit” na staromak. Podle me si i rada oteckovanych postupne uvedomi, ze tohle neni ta cesta…mimochodem momentalne dva moji kamaradi po tecce lezi s tezkym prubehem….

mno jo, ale Ti Tvoji dva kamarádi můžou samozřejmě očekávat naprostý komfort a kdyby snad chtěl být někdo mít na pokoji jednolůžko, tak tahle zfašinovaná skupina by ty neočkované vyhodila na ulici.
Jinak jsem četl řádná hov.na už, ale aby mi nějaký fanatik od Babiše vyčítal, že kvůli mně je prázdná státní kasa a jsou vyhlašovány lockdowny, tak to ať si dává pozor na ústa. Všechno to dlužíte Vy!  další fašounský hovna mi nestojí za to komentovat snad jen, že já v nemocnici nikdy neležel, takže kdokoliv z Vaší fašistické obce, jestli ležel nebo bude ležet v nemocnici, tak ať ho hanba fackuje, že mu to musím platit já - dle Vaší zvrácené ideologie
PS. a dejte si hodně lajkůVery Happy to je transparentnější než vztyčená pravice Very Happy

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 28/11/2021, 09:53

Prvne jsem se nechtel vyjadrovar, ale neda mi to. Panove, nadavat nekomu do fasounu, to je silny kafe. Kdo se nechal naockovat, tak z tou epidemii, na rozdil od vas, chtel neco udelat. Vy se tadeji bude placat dal v lockdownech, pocitat mrtvi a base deti jeste budou nest tihu zadluzeni statu. Gratuluju. Dal se utvrzujte ve sve pravde. Kazdy ac si udela obrazek sam z vasich zlucovitejch prispevku. Koncim.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

hadas (admin), ralff, Kuba, DUKLIČKA, Lufa, miramare83 and J4u8 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/11/2021, 08:57

Chlapi neblbnete a nehazejme na sebe vzajemne spinu, tohle presne ti parchanti nahore chteji, rozdelovat spolecnost. Me take stve, ze nekteri lidi si daji dve tri ctyri tecky a mysli si jak maji vyhrano a jsou na vyssi, ale to ze ty restrikce jsou takhle dementme, tak za to uz nemohou…ja bych spis byl rad, abychom se spolecne tomuhle covidfasismu postavili a treba misto fandeni na zimak se vydali “fandit” na staromak. Podle me si i rada oteckovanych postupne uvedomi, ze tohle neni ta cesta…mimochodem momentalne dva moji kamaradi po tecce lezi s tezkym prubehem….

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK and Leo like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 28/11/2021, 08:36

Nějak nevím kdy naposled na Chance lize byla opravdova neočkovaná atmosfera....

Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 28/11/2021, 08:22

Geofree napsal:
MarkusHCD napsal:Po dvou třetinách jsem říkal,že bod bude maimum,slávistický pohyb,zaujetí a chuť nás však zaslouženě přiipravil i o něj,jsme tým nebo soubor sólistů?Kapitolou samou pro sebe byl "výkon" cca šesti mentálně hodně přibržděných idiotů z míst,kdemstával kotel,ale dnes přesně platilo jaký tým,takoví fanoušci,Slávistům jsem musel vysvětlovat,že i v Jihlavě je většina lidí normálních
mno jo na hokej můžou jenom očkovaní, takže teď to tam bude výkvět společnosti :-( nedivil bych se, že časem se tam začnou hádat mezi sebou, kdo má víc dávek... jinak od očkovaných tragický výkon ve fandění, jestli chcete takhle pokračovat, tak se na to rovnou vyse.rte, protože dnes to  byla ostuda!!
Kde jsou ty časy, kdy tam mohli opravdoví neočkovaní fans a udělali pořádnou kulisu hodnou Dukly.
na absolutně vymatlaný covidový fanatiky, který mi kurví skoro dva roky života vůbec nehodlám reagovat, ani na jejich historky typu jedna bába povídala

Nepochopil,o COVID do toho vůbec netahej,ale OK,pokud Ti jde o atmosféru,příště by si ti hrdinové mohli vzít píšťalky,bubínky a zapálené louče...

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 28/11/2021, 07:53

mno, tak znám také dva demokratické disidenty, kteří jsou právě v nemocnici(jednomu není ani 30). Svobodně se rozhodli, ale fašisti v bílých pláštích mají povinnost se o ně starat, očkovaní fašisti mají povinnost to platit (co stojí 1 den v nemocnici, nezaplatí demokrat na pojištění ani za rok).
Demokracie (ono i vlastně jen být dospělý)znamená právo se rozhodnout, ALE nést si i následky za svá rozhodnutí. Mě by pak hanba fackovala jít se nechat obskakovat do nemocnice, ale disidentům to zjevně blbé není..

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Kuba and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 28/11/2021, 01:33

pegy18 napsal:Geofree Geofree.. máš pravdu.. očkovaný trumpety tam udělali hovno kulisu... My opravdový skalní, co by jsme tam vychlastali pár ježků, poslali tam klobásu, vyřvali si hrdla , si ale nebudeme kurvit důstojnost kvůli tomu, že vláda nařídila, vláda nakázala, Babiš tohle, Babiš tamto. Můžeme se na ně vysrat,a hledět jak přece ta inteligentní očkovaná společnost fandí o sto šest.

Jestli Duklu tahle privilegovaná skupina (nevím co je na nich inteligentního? to samé nám o sobě povídali nacisti a smáli se nám Židům, že jsme proti nim hloupí, že kvůli nám jsou nemocní, protože roznášíme schválně choroby. také na to měli svoje lékaře a odborníky a ti měli vždy pravdu a rozdávali bludné kameny) dotlačí do extraligy jako my v roce 2004 a 2017, tak si přečtu volební program jejich vrchního fuhrera Babiše (Můj boj), o tom, jak neočkovaní jsou zhoubou pro celou zem (říši) a je třeba konečného řešení. a třeba propadnu jejich fašismu, když uvidím tu sílu. Zatím začli naši očkovaní přátelé na tribunách pěknou ostudou dnes se Slavii

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

pegy18 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 28/11/2021, 01:02

Geofree Geofree.. máš pravdu.. očkovaný trumpety tam udělali hovno kulisu... My opravdový skalní, co by jsme tam vychlastali pár ježků, poslali tam klobásu, vyřvali si hrdla , si ale nebudeme kurvit důstojnost kvůli tomu, že vláda nařídila, vláda nakázala, Babiš tohle, Babiš tamto. Můžeme se na ně vysrat,a hledět jak přece ta inteligentní očkovaná společnost fandí o sto šest.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Geofree likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 28/11/2021, 00:52

imbík napsal:Lockdowne někomu samozřejmě neprospívá evidentně. Jak psal Ralf, ať si každý rozhodne sám za sebe a neodsuzuje jedny nebo druhé kvůli své volbě. Pan prezident dostal třetí dávku a někde to lapl.... 🤔 Například.

já se Ti divím, že se s těma očkovanýma neofašounama vůbec o tomhle bavíš, Ti jsou Tě schopní udat. nedávno jsem byl pracovně v udh a mleli mi tam stejný fašistický hovna, jak tihle, že je potřeba segregovat lidi (samozřejmě pro dobro těch segregovaných), některé skupiny vyhazovat z nemocnic, udávat tu špínu státní policii a podobný fašounský kecy... Zafandit na hokeji neumějí, ale zfašizovaní jsou řádně..

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Geofree 28/11/2021, 00:21

MarkusHCD napsal:Po dvou třetinách jsem říkal,že bod bude maimum,slávistický pohyb,zaujetí a chuť nás však zaslouženě přiipravil i o něj,jsme tým nebo soubor sólistů?Kapitolou samou pro sebe byl "výkon" cca šesti mentálně hodně přibržděných idiotů z míst,kdemstával kotel,ale dnes přesně platilo jaký tým,takoví fanoušci,Slávistům jsem musel vysvětlovat,že i v Jihlavě je většina lidí normálních
mno jo na hokej můžou jenom očkovaní, takže teď to tam bude výkvět společnosti :-( nedivil bych se, že časem se tam začnou hádat mezi sebou, kdo má víc dávek... jinak od očkovaných tragický výkon ve fandění, jestli chcete takhle pokračovat, tak se na to rovnou vyse.rte, protože dnes to byla ostuda!!
Kde jsou ty časy, kdy tam mohli opravdoví neočkovaní fans a udělali pořádnou kulisu hodnou Dukly.
na absolutně vymatlaný covidový fanatiky, který mi kurví skoro dva roky života vůbec nehodlám reagovat, ani na jejich historky typu jedna bába povídala

Geofree

Posts : 230
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/11/2021, 23:59

Co se stalo Bilčovi? Ujčík mě tedy dost děsí, že je to další bek co bude chybět delší dobu…Sad

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 27/11/2021, 23:07

Su jak žumpa. Nasranej. Hanebnej výkon, hlavně v 3.třetině.

Takovej výkon předvedeme maximálně 3x za sezónu, žejo, Ujčo.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 27/11/2021, 21:04

No, já to dneska pojal pragmaticky, i když mě to mrzí. Vsadil jsem Slavii a šel jsem na pivo...
https://ibb.co/VvywGXQ
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 27/11/2021, 21:02

Tak si rikam, jestli trochu nezaciname dojizdet na to, ze tymy, se kterejma hrajeme, tak tyden stoji. Pripadaji mi, obzvlast dnes slavia, takovy nazhavenejsi.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

vn and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 27/11/2021, 20:41

Po dvou třetinách jsem říkal,že bod bude maimum,slávistický pohyb,zaujetí a chuť nás však zaslouženě přiipravil i o něj,jsme tým nebo soubor sólistů?Kapitolou samou pro sebe byl "výkon" cca šesti mentálně hodně přibržděných idiotů z míst,kdemstával kotel,ale dnes přesně platilo jaký tým,takoví fanoušci,Slávistům jsem musel vysvětlovat,že i v Jihlavě je většina lidí normálních

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 27/11/2021, 20:34

Jak jsem starší tak pozoruji, že mě už ani takovéto konce zápasů nerozhází. Možná je to tím, že je to jen chance liga a zápas o párek.
Třetí třetina: bylo vidět, že fyzička zcela odešla. Všude později a do útočného pásma jsme se dostali jen náhodou. Tímhle stylem byla otočka Slavie jaksi nabíledni.
K tomu je potřeba si přičíst mínus dva beky.
Tradičně nejslabší v týhle parodii na profi soutěž jsou rozhodčí.
A Havránek? Nechápu myšlenkové pochody udělat něco v takové situaci jak on.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 27/11/2021, 20:16

Obrana hrozna, Maxim jen svuj stin... Slavie dynamictejsi, chytrejsi, lepsi v osobnich soubojich. Havranek tomu dal korunu... Uplne zbytecna prohra, darovana, v posledni tretine dopredu velkej prd, krome zaverecnyho krecovityho tlaku... 4:2 doma se pustit nesmi! Tabulka se tim hodne vyrovnala, skoda.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 27/11/2021, 20:07

Poslední část byla slušně odflánutá. A zase doma 5 gólů. S takovým přídělem se dá těžko vyhrát. Raděj by měl chytat Wolf, Max teď poslední dobou nic moc. I když dneska tam zas byly minely v obraně.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 27/11/2021, 20:04

2 třetiny makáme a pak přestaneme úplně hrát.... nechápu

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 27/11/2021, 20:04

2 třetiny makáme a pak přestaneme úplně hrát.... nechápu

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 27/11/2021, 20:03

Havránku, ty sis ráno zašel na pobočku vsadit výsledek třetí periody ne??

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 27/11/2021, 20:03

Za hnus v posledni tretine zaslouzena prohra…

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 27/11/2021, 20:00

Tvl, proč mám pocit že ten pátej gól byl z naší strany chtěnej stejně jako prohraná třetí třetina.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/11/2021, 19:57

Ty vole neeeee

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 27/11/2021, 19:43

Z Maxe bohuzel zacaly ty puky nejak vypadavat...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

ralff likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 27/11/2021, 19:11

Tak kolem Houšky už krouží Vítkovice. Skromný , pracovitý a poctivý to kluk.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 27/11/2021, 19:02

Rozhodci je na presdrzku

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 27/11/2021, 18:58

Rozhodci dneska jasne proslavisticky, hnus! Zatim zaslouzene vedeme, snad to nak urveme.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

DUKLIČKA likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 15 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 15 z 20 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru