Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+39
wortyr
karel granát
kancler
Excalibur
HCDTOM
krap
staříček
Kuba
Geofree
Miroslav Tuna
J4u8
Hedgehog
Kelt
colorado44
Martynez
Siroko
Mazakis
sz108
richmonds
Luc2as
mjrkk
FREDERIK
Duklacek
Lázňator
pegy18
miramare83
Vasoj84
MichalDJ
AJET0
Lufa
MarkusHCD
hadas (admin)
ralff
jajirk
imbík
vn
DUKLIČKA
Jaternička
ondrej.n
43 posters

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 10/12/2021, 20:11

sz108 napsal:S tím hurá hokejem bych byl zase obezřetnej....nejde přece hrát nahoru dolů 50 zápasů a pak najednou zničehonic přepnout na
play-off mód...
Do Vánoc bych nechal kluky rozehrát, navyknout na systém v obraně, zakládání útoku, pohyb v útočným pásmu, nějaký vzorce na přesilovku....a neřešil bych zda je to 1:0, nebo 9:2....sbírat body, abychom byli v první čtyřce....
a po Vánocích bych začal trošku utahovat opasky...zdokonalit výše zmíněné situace na ledě...zejména obrannou činnost vyladit do topu...a ladit hru na tu špinavou, udřenou play-off hru....
spousta z vás na to nadává....že se hraje na 2-3 góly...ale play-off je to, kvůli čemu se to hraje...hokej sice lehce strádá na kráse, ale to enormní nasazení, to napětí...to je to, co mě na hokeji bere...
Takže ano, výsledky 6:5 apod. si nechat na 1/2 sezóny....pak už brousit manťáky a vzadu zeď....
Ale vlastně, pokud budeme vyhrávat, tak ať je to třeba 13:12 Very Happy

První liga má mít aspoň snahu pobavit... nebo si reálně myslíš, že Dukla půjde do elh? Já tomu dávám tak pár %. Tak by mě zajímalo, jak to vidíte vy? Chance liga potřebuje přestřelky aby to aspoň někdo sledoval

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 10/12/2021, 19:25

S tím hurá hokejem bych byl zase obezřetnej....nejde přece hrát nahoru dolů 50 zápasů a pak najednou zničehonic přepnout na
play-off mód...
Do Vánoc bych nechal kluky rozehrát, navyknout na systém v obraně, zakládání útoku, pohyb v útočným pásmu, nějaký vzorce na přesilovku....a neřešil bych zda je to 1:0, nebo 9:2....sbírat body, abychom byli v první čtyřce....
a po Vánocích bych začal trošku utahovat opasky...zdokonalit výše zmíněné situace na ledě...zejména obrannou činnost vyladit do topu...a ladit hru na tu špinavou, udřenou play-off hru....
spousta z vás na to nadává....že se hraje na 2-3 góly...ale play-off je to, kvůli čemu se to hraje...hokej sice lehce strádá na kráse, ale to enormní nasazení, to napětí...to je to, co mě na hokeji bere...
Takže ano, výsledky 6:5 apod. si nechat na 1/2 sezóny....pak už brousit manťáky a vzadu zeď....
Ale vlastně, pokud budeme vyhrávat, tak ať je to třeba 13:12 Very Happy

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 10/12/2021, 07:32

wortyr napsal:
krap napsal:
miramare83 napsal:Docela se mi stejska po zapasech, ktery jsme urvali 2:1, 3:1, 3:2 - vybornou obranou a golmanem co chytil "neco navic". Ted sice pada mraky golu, ale kdo na to ma mit nervy? Navic dlouhodobe se na takovym bordelu vzadu zadnej uspech stavet neda. To bysme v kazdym zapase museli dat 5 a vic golu, a to tak urcite nebude... Ted to chce na tu obranu uz nesahat, koho mame toho mame, a spis zlepsit komunikaci, souhru, usadit se v sestave... Kluci musi prestat panikarit. A i beci musi zase zacit lip dozadu. Max verim ze se zlepsi automaticky, az uciti, ze uz pred nim neni takovej chaos, takhle se chyta blbe kazdymu...
Pardon za tu dylku, musel jsem se z toho vypsat:)

No a to je právě ten náš problém, je potřeba změnit myšlení.
V play off je to bez debat, výsledek 2:1 je OK.
Ale běžný zápasy v ZČ musí být atraktivní, musí padat góly. Raději se podívám na útok Litvínova, než na beton Zlína, byť oba styly došly k titulu.
Hokej je zábava a dost drahá, sponzor dá peníze raději na atraktivní hru. Zkus někoho přemluvit na návštěvu hokeje s tím, že až dáme gól, tak to budeme parádně zuby nehty bránit až do konce. Já si radši vzpomenu po roce na hokej v Prostějově a skóre 6:5, než na výsledek 2:1.
Jde o to, jestli chceme styl KHL, kde to platí gubernátor a nejlepší výsledek je 1:0, nebo styl NHL, kde to platí lidi na stadióně.

Tohle bych podepsal. Tady se obecně v ČR zamrzlo v tom, že něco nasype sponzor, něco málo kápne ze vstupnýho a pak to kdyžtak zalepí město. Sice se říká, že se to hraje pro lidi, ale jen málokde tomu tak je. Honěj si spíš svý ega. Nevím, jestli je to věkem, nasycením, kvalitou hokeje nebo od každýho kousek, ale mače v základní části už mě nechávaj chladným. Kouknu se, ale takový to těšení od rána v den zápasu už je dávno to tam. A podle návštěvnosti to má tak víc lidí. Já vím, hezky se mi to kecá a třeba je to mimo mísu, ale dokud to nebude něčím atraktivní, lepší to nebude. Musí bejt prostě chuť to vidět... a Čagyho kličky už to nespasí - i když díky moc za ně I love you . V tomhle ohledu ten mač v Prostějově super! Sice jsem u toho málem dostal infarkt - ale mělo to šťávu!

Ale to je zase globální problém. Aby mohla bejt trošku zábava a něco navíc, musí bejt kvalita. Snížit ligy na 10 + 10 a začít se trošku snažit, ne jen natahovat ruku. A byla by to jiná si myslím... Ono by taky muselo 2/3 šéfíků asi balit kufry Smile .

Souhlas, takový názor už mám mnoho let. Lidi to nebaví, protože ta úroveň je nízká, nejsou v lize osobnosti na koho přijít a v neposlední řadě je téměř bez šance postoupit. Pokud je přímý postup jedině. Každý, kdo hokej trochu sleduje, tak tuší, že jít například letos do elh je téměř nemožné, tak co by se fanoušek vzrusoval :-/

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 9/12/2021, 21:58

Diskuzní fórum - Stránka 9 Img_0020
Diskuzní fórum - Stránka 9 Img_0021

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro wortyr 9/12/2021, 21:34

krap napsal:
miramare83 napsal:Docela se mi stejska po zapasech, ktery jsme urvali 2:1, 3:1, 3:2 - vybornou obranou a golmanem co chytil "neco navic". Ted sice pada mraky golu, ale kdo na to ma mit nervy? Navic dlouhodobe se na takovym bordelu vzadu zadnej uspech stavet neda. To bysme v kazdym zapase museli dat 5 a vic golu, a to tak urcite nebude... Ted to chce na tu obranu uz nesahat, koho mame toho mame, a spis zlepsit komunikaci, souhru, usadit se v sestave... Kluci musi prestat panikarit. A i beci musi zase zacit lip dozadu. Max verim ze se zlepsi automaticky, az uciti, ze uz pred nim neni takovej chaos, takhle se chyta blbe kazdymu...
Pardon za tu dylku, musel jsem se z toho vypsat:)

No a to je právě ten náš problém, je potřeba změnit myšlení.
V play off je to bez debat, výsledek 2:1 je OK.
Ale běžný zápasy v ZČ musí být atraktivní, musí padat góly. Raději se podívám na útok Litvínova, než na beton Zlína, byť oba styly došly k titulu.
Hokej je zábava a dost drahá, sponzor dá peníze raději na atraktivní hru. Zkus někoho přemluvit na návštěvu hokeje s tím, že až dáme gól, tak to budeme parádně zuby nehty bránit až do konce. Já si radši vzpomenu po roce na hokej v Prostějově a skóre 6:5, než na výsledek 2:1.
Jde o to, jestli chceme styl KHL, kde to platí gubernátor a nejlepší výsledek je 1:0, nebo styl NHL, kde to platí lidi na stadióně.

Tohle bych podepsal. Tady se obecně v ČR zamrzlo v tom, že něco nasype sponzor, něco málo kápne ze vstupnýho a pak to kdyžtak zalepí město. Sice se říká, že se to hraje pro lidi, ale jen málokde tomu tak je. Honěj si spíš svý ega. Nevím, jestli je to věkem, nasycením, kvalitou hokeje nebo od každýho kousek, ale mače v základní části už mě nechávaj chladným. Kouknu se, ale takový to těšení od rána v den zápasu už je dávno to tam. A podle návštěvnosti to má tak víc lidí. Já vím, hezky se mi to kecá a třeba je to mimo mísu, ale dokud to nebude něčím atraktivní, lepší to nebude. Musí bejt prostě chuť to vidět... a Čagyho kličky už to nespasí - i když díky moc za ně I love you . V tomhle ohledu ten mač v Prostějově super! Sice jsem u toho málem dostal infarkt - ale mělo to šťávu!

Ale to je zase globální problém. Aby mohla bejt trošku zábava a něco navíc, musí bejt kvalita. Snížit ligy na 10 + 10 a začít se trošku snažit, ne jen natahovat ruku. A byla by to jiná si myslím... Ono by taky muselo 2/3 šéfíků asi balit kufry Smile .

wortyr

Posts : 50
Join date : 12. 03. 20

ralff, HCDTOM and jajirk like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro krap 9/12/2021, 18:13

miramare83 napsal:Docela se mi stejska po zapasech, ktery jsme urvali 2:1, 3:1, 3:2 - vybornou obranou a golmanem co chytil "neco navic". Ted sice pada mraky golu, ale kdo na to ma mit nervy? Navic dlouhodobe se na takovym bordelu vzadu zadnej uspech stavet neda. To bysme v kazdym zapase museli dat 5 a vic golu, a to tak urcite nebude... Ted to chce na tu obranu uz nesahat, koho mame toho mame, a spis zlepsit komunikaci, souhru, usadit se v sestave... Kluci musi prestat panikarit. A i beci musi zase zacit lip dozadu. Max verim ze se zlepsi automaticky, az uciti, ze uz pred nim neni takovej chaos, takhle se chyta blbe kazdymu...
Pardon za tu dylku, musel jsem se z toho vypsat:)

No a to je právě ten náš problém, je potřeba změnit myšlení.
V play off je to bez debat, výsledek 2:1 je OK.
Ale běžný zápasy v ZČ musí být atraktivní, musí padat góly. Raději se podívám na útok Litvínova, než na beton Zlína, byť oba styly došly k titulu.
Hokej je zábava a dost drahá, sponzor dá peníze raději na atraktivní hru. Zkus někoho přemluvit na návštěvu hokeje s tím, že až dáme gól, tak to budeme parádně zuby nehty bránit až do konce. Já si radši vzpomenu po roce na hokej v Prostějově a skóre 6:5, než na výsledek 2:1.
Jde o to, jestli chceme styl KHL, kde to platí gubernátor a nejlepší výsledek je 1:0, nebo styl NHL, kde to platí lidi na stadióně.

krap

Posts : 105
Join date : 13. 09. 19

ralff, colorado44 and Lufa like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 9/12/2021, 14:55

DUKLIČKA napsal:Diskuzní fórum - Stránka 9 Img_0018
Diskuzní fórum - Stránka 9 Img_0019

Já nevím jak to sem dát.


Nádhera 😉👍

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 9/12/2021, 12:27

Tomáš Chlubna jede na MS 20.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 9/12/2021, 11:58

Diskuzní fórum - Stránka 9 Img_0018
Diskuzní fórum - Stránka 9 Img_0019

Já nevím jak to sem dát.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

ondrej.n and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty miramare83

Příspěvek pro staříček 9/12/2021, 11:13

To je v pohodě ,mám radši delší odstavec , než jednu větu, aspon si člověk něco počte hahaha

staříček

Posts : 470
Join date : 11. 09. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 9/12/2021, 08:00

Docela se mi stejska po zapasech, ktery jsme urvali 2:1, 3:1, 3:2 - vybornou obranou a golmanem co chytil "neco navic". Ted sice pada mraky golu, ale kdo na to ma mit nervy? Navic dlouhodobe se na takovym bordelu vzadu zadnej uspech stavet neda. To bysme v kazdym zapase museli dat 5 a vic golu, a to tak urcite nebude... Ted to chce na tu obranu uz nesahat, koho mame toho mame, a spis zlepsit komunikaci, souhru, usadit se v sestave... Kluci musi prestat panikarit. A i beci musi zase zacit lip dozadu. Max verim ze se zlepsi automaticky, az uciti, ze uz pred nim neni takovej chaos, takhle se chyta blbe kazdymu...
Pardon za tu dylku, musel jsem se z toho vypsat:)

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

ralff and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 8/12/2021, 22:46

Třetí třetinu jsem neviděl, ale každopádně chvála Bohu za tři body. Je dobře, že se to podařilo umlátit.

Snad se ta obrana trochu srovná a trochu se zvedne i Max, pač mu toho tam padá zbytečně moc, i přes tu propustnou obranu.

Pozitivum z dneška je, že to ti kluci nezabalili a i přes dvakrát ztracené dvougólové vedení to urvali na naší stranu.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 8/12/2021, 21:38

Myslíš nebo víš? A asi bych s tím souhlasil. I když teď nechytne nic a vše z něj vypadává.

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 8/12/2021, 21:23

AJET0 napsal:Za jakejch 180k? To má tak za rok
za rok Laughing Laughing Laughing dobre trochu ustrel ale kolem stovky to je
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 8/12/2021, 21:22

Za jakejch 180k? To má tak za rok

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 8/12/2021, 21:02

Nezlob te se na me ale Maks jako golman za 180k ?? asi .. by mel chytat jinak a ne dostavat co zapas 5 golu a je jedno jak..  Za ty penize by byla obrana mnohem lepsi a stal by tam kdokoliv jinej..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 8/12/2021, 20:48

Tvl to byl nervák. Dopředu radost koukat, obranná hra celého týmu je děsivá. Jak už bylo tady psáno, kvalitní beky nemáme a ta fluktuace taky nedělá dobrotu.
Snad nabereme teď nějaký body se spodkem ligy.

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 8/12/2021, 20:43

....... nasranej jsem ale pořád stejně 😤😉😁

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 8/12/2021, 20:41

Zápas šilenej , ale zaplať pánbůh za 3 body 😉🙄

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

FREDERIK and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 8/12/2021, 20:34

MarkusHCD napsal:
DUKLIČKA napsal:Zaplat Pán Bůh.V sobotu jdu.

I já,ale bude to stačit,myslíš?


Také bych šel, ale nemám tečku, tak mám smůlu :-(

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/12/2021, 20:32

MarkusHCD napsal:
DUKLIČKA napsal:Zaplat Pán Bůh.V sobotu jdu.

I já,ale bude to stačit,myslíš?

To je jedno.Snad si neprivezou brankare reprezentanta.Jo ten priblblej sokolov. Tady co zapas to jina sestava .

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/12/2021, 20:32

Co z těch inkasovaných gólů mohl Max chytit?
Pěkně tam v kabině Harkabus fláknul Malíka. 👍 Jestli ho to tu nebaví, tak ať se na hokej vysere. Otrávený xichty v obraně nepotřebujeme ani přes marodku.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 8/12/2021, 20:29

Sračka zápas a Max chystá špatně, v podstatě nic nechytí a někteří obránci škoda slov .... Chybí Bilča a Wolf.

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

vn, FREDERIK and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 8/12/2021, 20:25

DUKLIČKA napsal:Zaplat Pán Bůh.V sobotu jdu.

I já,ale bude to stačit,myslíš?

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 8/12/2021, 20:24

Tak asi lepší zábava než kdysi doma 0:1 se Zetorem, za který se trefil Alexandr Prát, ale...raději nic,HCD Olé!!!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/12/2021, 20:22

Uff to byl zápas 👍😁 Illes to udělal hodně rychle a hlavně za tři body. Už jsme to potřebovali jako sůl 👍

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 8/12/2021, 20:22

Vasoj84 napsal:Illes super , ale nic nemění můj názor na tom že to jsou čuraci 🙄😉😁

Kdyby jsme o ten naskok prisli pri mohutnym tlaku soupere nereknu, ale prisli jsme o nej vlastni naprostou laxnosti

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

FREDERIK, Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/12/2021, 20:21

Zaplat Pán Bůh.V sobotu jdu.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 8/12/2021, 20:19

To je přestřelka

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 8/12/2021, 20:17

Illes super , ale nic nemění můj názor na tom že to jsou čuraci 🙄😉😁

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/12/2021, 20:17

Ticho !!!!!

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 8/12/2021, 20:17

MichalDJ napsal:
DUKLIČKA napsal:Tak snad to dame.

Nedame

Tak mozna dame Very Happy

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 8/12/2021, 20:15

Klid. Třeba budeme ještě rádi za bod Very Happy Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 8/12/2021, 20:15

Kluci sorry , ale jsou to normální čuraci , jsem maximálně nasranej 😤😤😤

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/12/2021, 20:14

Ze sem vubec neco psal.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 8/12/2021, 20:14

To snad ne

Lázňator

Posts : 661
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 8/12/2021, 20:13

DUKLIČKA napsal:Tak snad to dame.

Nedame

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/12/2021, 20:08

Tak snad to dame.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 8/12/2021, 19:47

Extrémně lehce inkasujeme téměř z ničeho.
Furt mě štvou ta neschopnost podržet si kvalitní beky. Přece není možný nechat si jich 5 frnknout do Sokolova, Frýdku atd. A pořád se to opakuje a budeme dávat prohlášení že chtěj bejt blíž domovu.... Tak jim prostě dám o něco víc, bavím se s něma ne?

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

FREDERIK, MichalDJ and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 8/12/2021, 19:38

Na druhou stranu ty dvě šance co nedali Mareš a Seman to je taky na přes držku 🙆😁 ale jinak souhlas dneska hrajeme koukatelne a snaha taky je. Jen prostě šanci mraky a lacino inkasujeme.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK, MichalDJ and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 8/12/2021, 19:36

Dnes klukum nejde uprit snaha, je videt ze nechteji zas prohrat, bojujou, ale ty hruzy v obrane nas porad srazi... Je to zivelnej hokej, ale meli jsme vest. Inkasovane goly uplne zadarmo, ze situaci co jdou vyresit uplne normalne... Misto toho nastava zbytecne zmatkovani, smolnej odraz nebo neco, a je to v kase... Dokud budem dostavat takhle blby goly, tak se bude vyhravat tezko...

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 8/12/2021, 19:27

MarkusHCD napsal:Za naší obranou by nestíhal ani Treťjak

Tak ona se muze obrana tezko sehrat kdyz uz jsme protocili pulku obrancu z Chance ligy

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

vn and colorado44 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 8/12/2021, 19:22

Za naší obranou by nestíhal ani Treťjak

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

FREDERIK, MichalDJ and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/12/2021, 19:17

On hraje Čachy? Co huli komentator.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 8/12/2021, 19:16

ralff napsal:
Vasoj84 napsal:Tak Vláďa Houška sedí v Prostějově v hledišti 🙄 Je tohle normální? Ať už jde Ujčík s Nekvasilem do řiti 😤 Nechat sedět kluka kterého to baví a docela i lepí , tak tam raději nechají otrávený čochty 😤

Tak snad není Ujčík padlej na palici a pokud by Houška mohl hrát tak hraje. Asi je nějaký důvod proč nehraje. Kdyby byl mimo sestavu jen tak pro nic za nic a měl volno, tak předpokládám nebude ani na výjezdu.  Víme o tom houby, tak klid.
 

Jak klid?  Víme o tom houby , fajn , tak nás mají informovat  , proč nehraje ne?🙄

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 8/12/2021, 18:46

Nevešel se do sestavy.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 8/12/2021, 18:42

Siroko napsal:Spis by byl  napsanej alespon jako 13tej utocnik. Tipnul nych nejakej zdravotni problem.

Jak já bych byl rád, kdyby bylo alespoň stručné info ke každému hráči kádru, proč nehraje... Ale nejsme v ELH no.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 8/12/2021, 18:39

Spis by byl napsanej alespon jako 13tej utocnik. Tipnul nych nejakej zdravotni problem.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 8/12/2021, 18:27

Vasoj84 napsal:Tak Vláďa Houška sedí v Prostějově v hledišti 🙄 Je tohle normální? Ať už jde Ujčík s Nekvasilem do řiti 😤 Nechat sedět kluka kterého to baví a docela i lepí , tak tam raději nechají otrávený čochty 😤

Tak snad není Ujčík padlej na palici a pokud by Houška mohl hrát tak hraje. Asi je nějaký důvod proč nehraje. Kdyby byl mimo sestavu jen tak pro nic za nic a měl volno, tak předpokládám nebude ani na výjezdu.  Víme o tom houby, tak klid.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Lufa likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 8/12/2021, 18:19

Tak Vláďa Houška sedí v Prostějově v hledišti 🙄 Je tohle normální? Ať už jde Ujčík s Nekvasilem do řiti 😤 Nechat sedět kluka kterého to baví a docela i lepí , tak tam raději nechají otrávený čochty 😤

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

FREDERIK, DUKLIČKA and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 9 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 9 z 20 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru