Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+39
wortyr
karel granát
kancler
Excalibur
HCDTOM
krap
staříček
Kuba
Geofree
Miroslav Tuna
J4u8
Hedgehog
Kelt
colorado44
Martynez
Siroko
Mazakis
sz108
richmonds
Luc2as
mjrkk
FREDERIK
Duklacek
Lázňator
pegy18
miramare83
Vasoj84
MichalDJ
AJET0
Lufa
MarkusHCD
hadas (admin)
ralff
jajirk
imbík
vn
DUKLIČKA
Jaternička
ondrej.n
43 posters

Strana 11 z 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 5/12/2021, 11:37

Pokud se chce střílet na teč před bránu, tak to ovšem předpokládá ,že u tý kasy taky někdo bude clonit a tečovat. Jenže my stojíme převážně v rozích
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/12/2021, 10:27

No jednou to byl Harkabus právě 😁

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 5/12/2021, 10:14

Včera to tam dvakrát někdo zkoušel tím golfákem ale pokaždý přerazil náčiní.Ale nevím jestli trefil puk nebo to zabořil do ledu.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 5/12/2021, 09:50

Lufa napsal:
imbík napsal:No hádat se fakt nebudu jsem akorát nasranej, ale Zhukov vážně nemůže za to, že hrajeme jako lemplove. On ten Neužil chytal letos většinu zápasu za Spartu a příchod Machovského ho poslal do Litvínova, kterej ho asi teď pustil Sokolovu. Takže ten rozhodně špatný nebude a obzvlášť naše střely tahákem fakt chytat bude.
Pegy slibuje posily, sice už od Alberta Michnace to nevyšlo, ale teď už třeba i Bedřich uvidí, že je vážně čas někoho kopnout do prdele a zkusit to nějak oživit.
S těma tahákama úplnej souhlas. Netuším kdo to hráčům nacpal do hlavy ale od modrý ty taháky jsou přece úplně na hovno. Ty se vždycky  používaly hlavně z blízka protože to bylo pro gólmana rychlý zakončení. Ale tahák od modrý ?? Tvl to si gólman může dát cigáro než to k němu doletí. Poslední, kdo tohle tady pochopil byl Říha .

Já taky radši když to bek od modrý napálí golfem. A to z našich beku zvládne tak max nikdo:(
Ale někde jsem četl že trend je právě tahak od modrý a buď se zakreje výhled nebo se tecuje. Pac top golmani napr v nhl už to co vidí tak chytí, i kdyz je to mrda jak blázen. On ten golf je pro brankáře lépe predvidatelnej.
Na druhou stranu, v teto lize to asi úplně neplatí. Kvalita gólmanů není taková a když to rihovi sedlo tak to byl tutovej gol.

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/12/2021, 09:44

Lufa: Golfákem na palici uměl vystřelit jen Říha, taky z toho dal přes dvacet gólů. Málo kdo z těch gólmanů tam tu hlavu dal, nebo jí stihl dát. Střely tahem od modré musí být jedině dobře zacloněné a z našich tam nikdo do střel neleze, aby to náhodou nebolelo. Teda Bilčík jo, ale ten je brání a teď je zraněn, taky se nestane aby někdo do rány skočil po hlavě. Nevím no to je o návycích a ty hráči to prostě v sobě musí mít už od malička a to je problém celého českého hokeje. Nebo teda já v ELH moc hráčů vystřelit golfem taky nevidím. David Krejčí ten když chce tak to trefí parádně krátkým naprahem. Ale jinak je to bída. No a v Dukle už to od odchodu Říhy stojí za ho.....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 5/12/2021, 09:27

To “Bojujte za Duklu” ještě dejme tomu, byl to hnus několikátý zápas, furt čekáme, že naše střela tahákem udělá brankářovi díru do břicha.
Ale následovalo x opravdu nenávistných pokřiků a to jsme si mohli odpustit😉
Nejsem zastánce trenérských rošád, ale pokud někdy odejde Viktor, tak nechat Nekvasila a k tomu Meleňáka s Brošem

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 5/12/2021, 09:11

Lufa napsal:
imbík napsal:No hádat se fakt nebudu jsem akorát nasranej, ale Zhukov vážně nemůže za to, že hrajeme jako lemplove. On ten Neužil chytal letos většinu zápasu za Spartu a příchod Machovského ho poslal do Litvínova, kterej ho asi teď pustil Sokolovu. Takže ten rozhodně špatný nebude a obzvlášť naše střely tahákem fakt chytat bude.
Pegy slibuje posily, sice už od Alberta Michnace to nevyšlo, ale teď už třeba i Bedřich uvidí, že je vážně čas někoho kopnout do prdele a zkusit to nějak oživit.
S těma tahákama úplnej souhlas. Netuším kdo to hráčům nacpal do hlavy ale od modrý ty taháky jsou přece úplně na hovno. Ty se vždycky  používaly hlavně z blízka protože to bylo pro gólmana rychlý zakončení. Ale tahák od modrý ?? Tvl to si gólman může dát cigáro než to k němu doletí. Poslední, kdo tohle tady pochopil byl Říha .

To je trochu trend chance ligy, ale obecně hokeje u nás. A i v nhl se to vytrácí Dokazat vystřelit od modré moc hráčů neumí, takže se nechce ztrapnit, proto střílí tzv na tečovaní. Účinnost
velice nízká, u toho je důležitá schopnost tečovat od útočníka. Na obranu tech obránců, kdyz nikdo nestoji pred gólmanem, tak i druholigový golman od modré všechno chytne. Takže to si lze vysvětlit takhle z mého pohledu

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 5/12/2021, 09:01

Ujčík v hodnocení vytýká špatně sehraný přesilovky, takže je teda trénujou jinak. To souhlasím. Tak k čemu tam teda máme takovýho trenéra když ho hráči neposlouchají a hrajou si jinak než dostali pokyny ?? Pokud si neumí zjednat respekt a pořádek tak by měl chlapec zapřemýšlet jestli by neměl jít o štaci dál.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 5/12/2021, 08:49

imbík napsal:No hádat se fakt nebudu jsem akorát nasranej, ale Zhukov vážně nemůže za to, že hrajeme jako lemplove. On ten Neužil chytal letos většinu zápasu za Spartu a příchod Machovského ho poslal do Litvínova, kterej ho asi teď pustil Sokolovu. Takže ten rozhodně špatný nebude a obzvlášť naše střely tahákem fakt chytat bude.
Pegy slibuje posily, sice už od Alberta Michnace to nevyšlo, ale teď už třeba i Bedřich uvidí, že je vážně čas někoho kopnout do prdele a zkusit to nějak oživit.
S těma tahákama úplnej souhlas. Netuším kdo to hráčům nacpal do hlavy ale od modrý ty taháky jsou přece úplně na hovno. Ty se vždycky  používaly hlavně z blízka protože to bylo pro gólmana rychlý zakončení. Ale tahák od modrý ?? Tvl to si gólman může dát cigáro než to k němu doletí. Poslední, kdo tohle tady pochopil byl Říha .

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 4/12/2021, 23:50

Horší krize? No, to teda nevím. Měli jsme někdy tak slabou obranu? Snad někdy 2006, 2007 a možná ani tenkrát ne.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 4/12/2021, 23:07

Vypusťmě páru, zklidněme emoce. Čtyři prohry za 0, to už tu hodně dlouho nebylo. Bude potřeba zatnout zuby (hráči i fanoušci) ... a ono se ta křeč zase zlomí. Byly tu i mnohem horší krize.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Duklacek 4/12/2021, 22:55

Mno, pochoutka to byla, hlavně třetí třetina.. pravidelně inkasujeme po vstřeleném gólu.
Ale jsou to čtyři prohry, asi bych se na stadionu zdržel až tak nenávistných komentářů, jak tomu dneska bylo.
A k Maxovi, opravdu hejty?? Vzpamatujte se, bylo jasný, že bude těžký udržet formu z jara a naivní fanoušci to od něj čekali, zvedá se, dneska toho chytl hodně navíc, góly opravdu jeho nebyly, čtyři hráči při gólu stojí ve slotu a čumí..

Duklacek

Posts : 954
Join date : 19. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 4/12/2021, 22:53

Jo a Sokolov jsme neporazili, protože jim výborně zachytal Neužil. To je logika.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/12/2021, 22:41

To jsme to fakt dopracovali 🙆

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/12/2021, 22:36

Z vyjádření pana Ujčíka vyplívá, že hrajeme dobře, tak to jsem v klidu. Ono to může být i horší až nám to nepůjde Very Happy Very Happy Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/12/2021, 22:35

DUKLIČKA napsal:Ty vole Ujčíku bez do .....

Ono už se "nesmí" ani skandovat "Bojujte za Duklu"? WTF? Tak to je fajnový. Na to nebudu raději nic psát.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

MichalDJ and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/12/2021, 22:22

Ja dnesks odesel po 4 golu.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 4/12/2021, 22:21

Jo, taky jsem čuměl na to Ujčovo vyjádření.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 4/12/2021, 22:20

Byl jsem osobně a musím se zastat Harkyho, dneska byl jeden z nejlepších. 4.lajna hraje dobře. V obraně tradičně Mareš, Eliáš a Zeleňák, to je jediná posila.
Posily z Kadaně, to jako fakt?
Tohle jde jednoznačně za vedením. Béďovo vyjádření, že jsme posily nahradili, tak to teda ani omylem.

Jo a souhlasím, že Maxim je poslední zápasy mimo, na druhou stranu je to asi nápor na psychiku chytat za cedníkem.
Béďo jste jednatel, tak jednejte. Ta obrana je katastrofa.

Kelt

Posts : 368
Join date : 17. 09. 19

DUKLIČKA, MichalDJ and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/12/2021, 22:20

Tobe se to snad libilo.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Kelt likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/12/2021, 22:17

Ty vole Ujčíku bez do .....

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 4/12/2021, 21:57

Otevru stranku youtube a prvni mi to nabidne video hzstv1 ze 4. 12. 2021 Vystoupeni krasobruslarskeho oddilu. Prvne jsem musel sam sebe ubezpecit, ze to asi nebude seatrih z dnesniho zapasu…

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/12/2021, 21:48

Já taky.Z ty nasi prdele jezdim pomalu sam.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 4/12/2021, 21:34

Tvl, tak to je smutné 😓😓. Mám podobnou zkušenost jako vy chlapy. V mém okolí se na Duklu už taky vysralo hodně fans, co dříve patřili ke skalním. Je to smutné, mrzuté, k nasrání. Letos mě to taky vůbec nebaví..

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/12/2021, 21:34

To HCDTOM:
Přesně tak. Na druhou stranu jeden kamarád, se kterým chodím často na pivo, tak ten taky chodil pravidelně, naposledy byl asi na ELH s Kometou, kdy se skoro za celý zápas nedostal z místa, ani k pivu :-) a ten to sleduje pořád. Jen teď častěji kroutí hlavou a slyším o něj hlášku. "Ty vole, kam jsme to v té Jihlavě dovedli?"
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 4/12/2021, 21:26

staříček napsal:Na to že máme tolik partnerů a jiných sponzorů ,tak polovička mančavtu samej lempl, Jarda Holík se asi v hrobě obrací.
Problem je v tom, ze ti nove prichozi sponzori zalepej tak akorat diru v rozpoctu. Bedrich se pred sezonou vyjadril, ze je stavenej rozpocet na prumernou navstevnost 2000 na zapas. Tak si to spocitejte.

Siroko

Posts : 1160
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 4/12/2021, 21:25

hadas (admin) napsal:
HCDTOM napsal:Vim, že mi dost "nadavate", respektive, že moje pohledy se od vašich dost odlišují, možná je to tím, že já hodnotím Duklu v globale a vy sezónu od sezóny. Ale prostě nedá mi to. Teď moc nepíšu, ale čtu to tady. Vždyť je přece úplně jedno jak hraje Harkabus, jak to jde obráně. "Nadavate" mi, že kritizuji příchod Semana, neustále udržování Skorepy. Při každém jejich gólu tady věty typu vidíš HCDTOM ten je platný atd... Ale on není Dukle Jihlava k ničemu, vždyť v téhle lize není tým, který může pomyslet na elh. To je uzavřena soutěž, ikdyž Ne oficiálně. Jediná šance na postup je, Když je nespravedlivý přímo postup. Ikdyby dal seman 50 gólů, tak je to jedno. Nedostane nás do elh. To je problém, není tady ani jeden hráč, který by na výši ligu měl a to možná v celé chance lize. Proto vytahuju tu baráž, přátelé tím dnem, teda od půlky té baráže se Dukla totálně zakopala a bohužel už i vy tolerujete tenhle úpadek. Cíl 6 místo v lize, kterou vede Třebíč? Ne, to já se nesmirim a je jedno, jestli porazime nějaký Sokolov nebo ne... bohužel pointa je úplně jinde a světlo na konci tunelu, nevím,  já ho moc nevidím a strašně mě to se***.  

Celkově asi souhlasím a vidím to podobně.
Navíc znám víc lidí, co chodili vždycky, když to jen trochu šlo a dneska je to nezajímá vůbec a dokonce kamarád, který taky dřív chodil pravidelně se mě ptal, jakou ligu vlastně hrajeme a jestli vůbec. Prostě tohle úplně přestal sledovat. V první chvíli jsem si myslel, že si dělá jen srandu. Já šel letos na ten Havířov, jak jsem psal a poprvé snad za 25 let jsem odešel po 1. třetině. Předtím se mi to stalo tak v 7 letech, když jsem byl se strejdou, dal si o přestávce párek, limonádu a začala mi být zima a chtěl jsem domů Crying or Very sad Crying or Very sad

Takových znám spoustu, ale nejsou to řeči typu " já už na ně s***" tak jako z vytočení. Ale tohle už je totální nezájem. Je to jako ve vztahu, když se hádáš s ženou a ona se urazí, tak ji to většinou štve taky, jenže jednoho dne se lidé už nehadaji a je konec. To asi všichni známe. Já osobně fandím jak to jen jde, sleduju to, ale chápu, že to lidi nezajímá. A upřímně, možná je to i věkem a prioritami, ale já už jsem taky s úrovní nadšení tak na 1/3. Ono ani není na koho chodit, nějaká osobnost. Když si vezmu dřív a to mluvím o první lize, tak to byl Poukar, Cihlář, Baky, Kaňkovský atd atd... A teď? Čagy asi jedine, ale ruku na srdce? Moc lidí na zimak už taky nepritahne. Ale je v tom i více faktorů to vím. Ale jsem si jistý, že tím pádem z elh v té baráži Dukla ztratila mnohé, včetně příznivců. Mrzí mě to no, ale fandím, v tom přestat neumím Smile))

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/12/2021, 21:05

HCDTOM napsal:Vim, že mi dost "nadavate", respektive, že moje pohledy se od vašich dost odlišují, možná je to tím, že já hodnotím Duklu v globale a vy sezónu od sezóny. Ale prostě nedá mi to. Teď moc nepíšu, ale čtu to tady. Vždyť je přece úplně jedno jak hraje Harkabus, jak to jde obráně. "Nadavate" mi, že kritizuji příchod Semana, neustále udržování Skorepy. Při každém jejich gólu tady věty typu vidíš HCDTOM ten je platný atd... Ale on není Dukle Jihlava k ničemu, vždyť v téhle lize není tým, který může pomyslet na elh. To je uzavřena soutěž, ikdyž Ne oficiálně. Jediná šance na postup je, Když je nespravedlivý přímo postup. Ikdyby dal seman 50 gólů, tak je to jedno. Nedostane nás do elh. To je problém, není tady ani jeden hráč, který by na výši ligu měl a to možná v celé chance lize. Proto vytahuju tu baráž, přátelé tím dnem, teda od půlky té baráže se Dukla totálně zakopala a bohužel už i vy tolerujete tenhle úpadek. Cíl 6 místo v lize, kterou vede Třebíč? Ne, to já se nesmirim a je jedno, jestli porazime nějaký Sokolov nebo ne... bohužel pointa je úplně jinde a světlo na konci tunelu, nevím,  já ho moc nevidím a strašně mě to se***.  

Celkově asi souhlasím a vidím to podobně.
Navíc znám víc lidí, co chodili vždycky, když to jen trochu šlo a dneska je to nezajímá vůbec a dokonce kamarád, který taky dřív chodil pravidelně se mě ptal, jakou ligu vlastně hrajeme a jestli vůbec. Prostě tohle úplně přestal sledovat. V první chvíli jsem si myslel, že si dělá jen srandu. Já šel letos na ten Havířov, jak jsem psal a poprvé snad za 25 let jsem odešel po 1. třetině. Předtím se mi to stalo tak v 7 letech, když jsem byl se strejdou, dal si o přestávce párek, limonádu a začala mi být zima a chtěl jsem domů Crying or Very sad Crying or Very sad
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 4/12/2021, 21:00

Dnešní volba byla. Buď pečený jezevec nebo hokej.

Jsem moc rád, že jsem šel na jezevce
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 4/12/2021, 20:58

Na to že máme tolik partnerů a jiných sponzorů ,tak polovička mančavtu samej lempl, Jarda Holík se asi v hrobě obrací.

staříček

Posts : 470
Join date : 11. 09. 19

DUKLIČKA and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/12/2021, 20:57

hadas (admin) napsal:
DUKLIČKA napsal:Ty vole sokolov.Kde to vubec je?

Kousek odsud je Loket. Je pravda, že nám ukázali, zač je toho loket. Jinak mezi Varama a Chebem Very Happy Very Happy

Já vím kde to je🙂Ja tam jel z Varů na kole a v sokolově padali cikani ze stromů.🙂

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 4/12/2021, 20:54

Vim, že mi dost "nadavate", respektive, že moje pohledy se od vašich dost odlišují, možná je to tím, že já hodnotím Duklu v globale a vy sezónu od sezóny. Ale prostě nedá mi to. Teď moc nepíšu, ale čtu to tady. Vždyť je přece úplně jedno jak hraje Harkabus, jak to jde obráně. "Nadavate" mi, že kritizuji příchod Semana, neustále udržování Skorepy. Při každém jejich gólu tady věty typu vidíš HCDTOM ten je platný atd... Ale on není Dukle Jihlava k ničemu, vždyť v téhle lize není tým, který může pomyslet na elh. To je uzavřena soutěž, ikdyž Ne oficiálně. Jediná šance na postup je, Když je nespravedlivý přímo postup. Ikdyby dal seman 50 gólů, tak je to jedno. Nedostane nás do elh. To je problém, není tady ani jeden hráč, který by na výši ligu měl a to možná v celé chance lize. Proto vytahuju tu baráž, přátelé tím dnem, teda od půlky té baráže se Dukla totálně zakopala a bohužel už i vy tolerujete tenhle úpadek. Cíl 6 místo v lize, kterou vede Třebíč? Ne, to já se nesmirim a je jedno, jestli porazime nějaký Sokolov nebo ne... bohužel pointa je úplně jinde a světlo na konci tunelu, nevím, já ho moc nevidím a strašně mě to se***.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/12/2021, 20:52

DUKLIČKA napsal:Ty vole sokolov.Kde to vubec je?

Kousek odsud je Loket. Je pravda, že nám ukázali, zač je toho loket. Jinak mezi Varama a Chebem Very Happy Very Happy
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/12/2021, 20:50

No hádat se fakt nebudu jsem akorát nasranej, ale Zhukov vážně nemůže za to, že hrajeme jako lemplove. On ten Neužil chytal letos většinu zápasu za Spartu a příchod Machovského ho poslal do Litvínova, kterej ho asi teď pustil Sokolovu. Takže ten rozhodně špatný nebude a obzvlášť naše střely tahákem fakt chytat bude.
Pegy slibuje posily, sice už od Alberta Michnace to nevyšlo, ale teď už třeba i Bedřich uvidí, že je vážně čas někoho kopnout do prdele a zkusit to nějak oživit.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Duklacek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 4/12/2021, 20:39

Další kolo hrajeme v Prostějově tak to s bodama taky nepočítám ale potom tam jsou tři kola s nějvětšíma lemplama ligy, tak by jsme mohli tak dvě plichty urvat.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

miramare83 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/12/2021, 20:35

Ty vole sokolov.Kde to vubec je?

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 4/12/2021, 20:20

imbík napsal:Tak házet to na Zhukova to už je silný kafe 🙆😁 ale klidně ať odejde. To by mě zajímalo co by jsme s Wolfem kde jako dokázali. A dvojku by dělal ten dorostenec Černý ne ?

Na nikoho nic neházím, jen sleduju čísla. A ty bohužel mluví jasně. Maxovi toho tam padá prostě moc. Neříkám, že za všechno může, ale těch gólů co mohl chytit a nechytil je čím dál víc.

Od 23. října má jednu jedinou výhru a to proti Vrchlabí.

27.října doma se Šumperkem střídaný za stavu 1:5
6. listopadu ve Vsetíně 3 branky
24. listopadu doma s Litoměřicema 4 branky
27. listopadu doma se Slávií opět 4 branky
teď ve středu v Třebíči 2 branky
a dneska zase doma 4 branky

Wolf odchytal 7 zápasů a z toho jediná prohra v 6. kole s Litoměřicema.

Sokolov byl dneska hodně hratelnej, v prvních dvou třetinách jsme tam měli šancí dost a Neužil jim to podržel a strhli to na svou stranu.

Problémů je víc, hlavně ta naše koncovka. Ale přiznejme si, že Max teď nemá formu.

ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Vasoj84 and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 4/12/2021, 20:14

Tak jsem si dneska říkal, zkusím 200 na Sokolov vzhledem k situaci. Po 2 třetinách to vypadalo, že je to naprosto otevřený a klidně můžeme vyhrát. Po 1 minutě třetí třetiny bylo jasno. Ach jo.
Když se dívám na tabulku a výkony týmů Chance ligy, tak si myslím, že barážista z Extraligy může být poměrně klidný...

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

MichalDJ and pegy18 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro pegy18 4/12/2021, 20:14

Už jsem dávno vystřízlivěl z těchto hokejových vskutku unikátních pralesových bitev, radši doma naložit starou a u toho si dát pěkně vínečko a něco na zub. Dal jsem si předsevzetí, že už mě tenhle ansábl nerozhodí.

pegy18

Posts : 385
Join date : 07. 01. 20

hadas (admin), Excalibur, DUKLIČKA, MichalDJ and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/12/2021, 20:13

Treneri nemuzou rict nic.Protoze tam ni nebylo.Proste nic.10× nic 100× nic.Proste nic.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Vasoj84 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 4/12/2021, 20:08

Tak já bych to neviděl tak černě, určitě se dají na tom zápasu najít i pozitiva - třeba to, že jsme ve vlastních přesilovkách nedostali gól, bych viděl jako první vlaštovku. Rolling Eyes

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

hadas (admin), FREDERIK and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/12/2021, 20:01

Ja bych navrhoval zmenu, ze by 3 tretiny krasobruslili krasobruslarky a hraci si tukli jen o prestavce, neda se na to divat

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/12/2021, 20:00

Tak házet to na Zhukova to už je silný kafe 🙆😁 ale klidně ať odejde. To by mě zajímalo co by jsme s Wolfem kde jako dokázali. A dvojku by dělal ten dorostenec Černý ne ?

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn and Duklacek like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 4/12/2021, 19:59

Tak to byla opravdu lahudkova power play😂 Stejne jak celej zapas. Uz je trapny, jak k nam kazdej souper prijede s uplne stejnou taktikou a kazdej si s nama vytre p.del... Dneska jsem se fakt nastval. Je videt ze durazne pohovory po Trebici pomohly... Pomohly by pokuty, na to slysi kazdej. Za temi goly se musi jit uplne jinak, jinej tlak do brany, jiny nadseni... Ne az kdyz to je 2:4... Treneri bezradni, neschopni neco vymyslet a soupere trochu prekvapit. Z poslednich 4 zapasu jsme 3× dostali 5 golu, otresny... Priste v PV porazka cislo pet, to uz bude peknej humus, pak doma Usti, snad... Ale je to velka a rekl bych i zbytecna mizerie...


Naposledy upravil miramare83 dne 4/12/2021, 20:04, celkově upraveno 1 krát

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/12/2021, 19:48

At si hraci i s trenerama i s tim zrzavym budizknicemu vezmou opravdu monterky a jsou delat neco uzitecnejsiho

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

DUKLIČKA and Vasoj84 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 4/12/2021, 19:47

ralff napsal:Nezlobte se na mne, jestli by měl někdo skončit, tak je to Žukov. Nechytne nic navíc. Už aby byl zdravej Wolf. Tohle měl chytit bez ohledu na to, že tam byl soupeř sám.

Je špatný no 😔😔😔

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 4/12/2021, 19:46

Mě nezbývá než jenom smeknout před našima borcema 🤣

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 4/12/2021, 19:46

Nezlobte se na mne, jestli by měl někdo skončit, tak je to Žukov. Nechytne nic navíc. Už aby byl zdravej Wolf. Tohle měl chytit bez ohledu na to, že tam byl soupeř sám.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 4/12/2021, 19:41

Co nám asi po dnešku řeknou trenéři.... posledně to skoro vypadalo že bude v kabině vítr. Ale ono se těžko hráče straší ,že kdyz budou hrát h.vno tak budou sedět, v situaci kdy sme rádi že máme vůbec s kým hrát...

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Vasoj84 4/12/2021, 19:37

jajirk napsal:
ralff napsal:
Vasoj84 napsal:Nechci se tady dohadovat o , ale cože to je ? Největší bojovník dneska? To jako vážně? Tak jo , asi koukáme každý na jiný zápas hele 🤣 Tady ale jde hlavně dlouhobou výkonnost a to on prostě nemá 😉 Tečka!!!

Ono je potřeba tu hru sledovat bez předsudků. Jo, ledacos pokazí. Ale jde do toho znova a znova a nejenom v tomhle zápase. Možná to trochu zkresluje výkonost celého týmu v posledních zápasech. 

Já tu bojovnost u něho dneska vidím. Šancí tam měl dneska dost a ten gól byl po zásluze jeho.
Tady se prostě vždycky najde nějaká oběť


To nejsou žádné předsudky , ale fakt 😉

Vasoj84

Posts : 333
Join date : 25. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 11 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 20 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 15 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru