Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+43
olin
Burberry
Pepino
karel granát
jajirk
MichalDJ
AJET0
Janosik
staříček
Kobson
Martynez
Excalibur
Kelt
wortyr
colorado44
Kuba
Siroko
hcd
Karlos
pegy18
Vasoj84
Lázňator
Luc2as
Duklacek
krap
DUKLIČKA
hadas (admin)
Geofree
Falk HCD
kancler
freyp
imbík
Ujo
ralff
sz108
HCDTOM
Jaternička
Tobi
richmonds
ondrej.n
Lufa
MarkusHCD
vn
47 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 7/5/2020, 19:23

je to vskutku pekelně dlouhé vlákno Very Happy

-------

https://hcdukla.forumczech.com/viewtopic.php?t=8

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 7/5/2020, 19:15

Kdo bude mít v jednom příspěvku víc než 2 citace tak je homosexuál Very Happy
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 7/5/2020, 18:54

Ty vole to jsou slohy Smile

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 7/5/2020, 18:30

Posilování za mne v pohodě. Trochu návrat k filosofii před postupem. Jasně, raději bysme viděli výraznější jména a zkušenosti, ale teď nemá cenu se s někým přetahovat a někoho přeplácet. Před sezonou bude pohyb hráčů ještě dost velkej a letos obzvlášť.

Bilčík je dobrá posila. Takovej hráč tady od postupu chyběl. A velký plus je, že se nabídnul sám. Potřebujeme hráče, kteří tu chtějí hrát a ne se koukat na otrávené obličeje.

Takže hlavně v klidu a nezmatkovat.
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 7/5/2020, 18:30

sz108 napsal:
HCDTOM napsal:
sz108 napsal:
HCDTOM napsal:
imbík napsal:Imbik je spokojenej no. Beda už vidí, že jsem to tu psal dobře, hokejisté lepší jsou na hovno, kdo z nich za něco opravdu stojí už tu dávno není a zbytek je tak dobrej, že dokázali vypadnout 4-1 na zápasy s Kladnem a být 9 v Chance lize.
Konečně bereme bojovníky se kterými to tu vždycky šlo dobře 😉 Už se těším, až sem přijede Kladno a aspoň je seřežem tady, když už nic jiného.
A nebojím se, kvalita ještě přijde. Hráči budou. ELH kluby při uzavřené soutěži to seškrtaji, nechají si 2-3 kvalitní, aby chodili lidi a pak budou hrát prumerni, kteří vemou prachy anbidnute. Na co by preplaceli hráče, když o nic nepůjde....

Beda už vidí, že jsi to psal dobře? A co si psal dobře? Bilčík je stejný jako téměř kdokoliv jiný. Tihle hráči už tady být nemají. Přirovnám to opět ke generaci Nagano, touhle logikou by je Nedvěd vzal zpátky všechny, vždyť přece měli úspěchy... Je to nesmysl.  My potřebujeme golmana, Svoboda nás dostal do ELH.  Ale to se všechno odvíjí od cílů klubu, jestli udržovací, tak pro mě za mě, ať přijde Hubáček, Diviš i Seman.. Naštěsti odešel Motor, a bude jen Kladno Jinak je ta liga horší a horší, tak asi i Bilčík v poloamaterský soutěži ještě zahraje, ale posun Dukly to není žádný.

Nejspíš bys měl obout brusle, či nahodit sako a Duklu zkusit posunout ať už z ledu a nebo ze střídačky....
Do ELH nás dostal celej tým, Svoboda ty góly rozhodně nedal.
Používáš neustále přirovnání ke generaci Nagano...ti hráči hráli na úrovni NHL, či repre dalších 10 let....a u nás je po 3 sezonách házíš do koše...to ti to přirovnání moc nepasuje Shocked
tím neříkám, že by nás někam posunuli teď...ale rozhodně to byli poctiví kluci, co nic nevypustili...
Vůbec nevíš, co tomu ti chlapi v týhle soutěži obětovali odmala...a že se nedostali nikam vejš...to se holt stane...ale furt tady někoho sepíráš, jak na to nemá atd....
Když je to teda soutěž poloamatérů...sežeň si věci a běž se předvést....
Kritizovat od pc zvládne 3/4 republiky....

Ale já přece nekritizuju. Jen hodnotím ze svého pohledu přínos hráčů, který přijde do klubu, který sleduju. To nemá nic společného s kritikou. A už vůbec ne nic osobního, ty hráče neznám, ale jsou součásti produktu, který je nám nabízený. Až si půjdeš koupit auto a bude mít hrozný vlastnosti, vypadat z tvého subjektivního pohledu divně, tak si řekneš ale ten člověk, který dělal design se od mala učil a makal, aby vystudoval VŠ. Těžko, řekneš a zkritizuješ úplně stejně povrchně, řekneš si to je hnus a jdeš dál. Takže ano, já bych lépe nehrál, ale sám jsem kritizovaný nebo s někym srovnávaný pořád. To, že to nedotáhli dál se stane, já taky nedělám v cernu. Každý má limity a já to čistě z pohledu fanouška vidím tak, že Bilčík, Hubáček atd Dukle posun nepřinesou, to je vše. Já byl téměř jediný, kdo tady podporoval příchod Pekra a x lidi na něj řve přimo na zimáku UDH, ale to je přesně co, já neřeším. Jsem jen blbý fanoušek a říkám svůj názor vzhledem k Dukle. Neřeším kde hrál, co udělal, snažím se to posuzovat čistě hokejově. takové debaty, kdo na to má a nemá se vedou v hospodách už desítky let, ke sportu tohle posuzování patří. Tou generací nagana chci demonstovat, že čas letí a pomalý hráč před 3 lety už se asi nezrychlil, což je v dnešním hokeji důležitý, to stejný příchod Tolji, psal jsem, že je to špatný rozhodnutí, protože má špatný bruslení, ne jeho osobní věci, to mě nezajímá. Zároveň jsem psal, že Béďa udělal dobře, že ten tým překopal na úkor těch, kteří neudrželi ELH. Já píšu svoje názory, to není a priori nesouhlas s kroky, které se dějí. A právě na základě toho si myslím, že když byla výměna dobrá, tak je logicky pro mě spatna volba je brát zpátky. Ono se to taky dá obrátit a  říct, ty vůbec nevíš, co tomu ti kluci obětovali, aby hráli hokej a někdo je sem nechtěl , kdyby nebyl Bilčík, tak je jiný hráč a právě tomu se šance zavřela. Tohle je sport, hráči se hodnotí, kritizuji, pokud to tak chceš nazvat.

No nevím, já to jako kritiku považuju. O tý postupový partě jsi neřekl jediný dobrý slovo, pořád na ně jen pliveš, jak jsou pomalí a kdesi cosi....
Já jim budu nadosmrti vděčný, že jsem díky nim mohl začít to tažení play-off, baráží a nakonec tím krásným rokem v extralize...vždyť s tím rozpočtem byl postup, i důstojná role v extralize téměř zázrak....za námi nestojí miliony movitého sponzora...
Prostě nemáme takovej bakšiš jako ostatní...tipl bych to na průměr chance ligy v současnosti...proto musíme hledat hráče finančně dostupné, aby se povedlo vytvořit takovou partu, jako byla ta postupová....
A jsem zvědav, co jsi tenkrát říkal o Svobodovi, když přicházel někde z Kopřivnice...tos určitě neskákal metr vysoko, že nás jednou dotáhne k postupu....
Se svým pesimistickým pohledem jsi určitě kroutil hlavou, co je to za gólmana....
Trošku nadhledu a optimismu bych ti doporučil....když tady téměř každý posile budeš dávat čouda(kromě Pekra teda), sotva co přijde, tak to nikomu neprospěje...pak půjdeš na hokej a budeš u toho hráče hledat chyby, aby sis obhájil svou kritiku vůči němu...zkus se koukat na dobrý věci, co udělal...a budeš se mít líp Smile
kritizuje se snadno, ale někoho pochválit...to už je těžší....
A ještě jedna věc...vem si příklad, že bys v práci vymyslel nějakej technologickej postup, firma by se díky tobě posunula a natřela to konkurenci....a za rok by tě pak vyrazili, že už nestačíš a už ses dlouho nezlepšil...to bys asi těžko nesl a rozhodně bys jim to neodkejval...
vděk je důležitý

Jenže to se právě v práci děje, už někdo zůstal v práci z vděčnosti? Co třeba Jobs, toho vyprali ač firmu založil. Tak to prostě bohužel chodí. Na postupou partu jsem neřekl nic špatného spíš, x-krát opakuju, že jsem jim vděčný, ale ukazalo se, že na ELH to není, tak proč to neříct, já o sobě taky sebekriticky uvažuju... A jen říkám, že čas běží to je to srovnaní s nagano erou, že byli super, dobří, jsme jim vděční, ale... Kdyby se to hrálo na vděčnost a Baky nebyl soudný, tak touhle logikou hraje první lajnu do teď? Podívej se na Jágra v NHL, musel jít a asi to taky nebylo úplně košér. Co se týče kritiky, v ELH jsem neřekl ani půl slova, snad jen, že by měl chytat lepší golman (volden). Většina na DF nadávala ne všechny kroky, které Beda podnikl od králíka po Hamilla. A já všechno chvalil, protože něco zkoušeli dělat. Ale teď se mi ty kroky nezdají a normálně diskutujeme. Dukla má rozpočet dobrý v rámci této ligy  a já jsem rád, že ty hráče, kteří ligu neudrželi vyhodili, prostě to tak ve sportu chodí. Tam ten věk hraje velikou roli, proto končí tak brzy. Já tady kritizuju komplexně Duklu velice málo, já jen vetsinou hodnotím hráče z hokejového pohledu. A zavření DF.  To, že kritizuju 9 místo, ano, to my všichni a jen proto, že ti hráči měli navíc. To mě s***, ne že má někdo min talentu nebo takhle, ale když se nesnaží, proto, to už se opakuju jsem neřekl během ELH půl slova, oni makali, ale prostě to nestačí, to není kritika, zase říkám, každý máme limity. Vy to berete moc osobně, že mám něco proti těm hráčům, nemám, já je neznám, ale vím, že věk nezastavíš a myslím si jakožto fanoušek hokeje, že ta stará parta už prostě... ač byla super by žádné terno neudělala a proto jsem souhlasil, jak to Béďa děla. takže ted souhlasit, že je tahá zpátky bych byl na hlavu trosku : D PS. proti Bilčíkovi nic nemám, neříkám, že propadne, ale že jako jásat asi taky, takových je dost, tak jako ok přišel no asi takový k tomu mám pohled. No nic přátelé, víkend začíná venku krásně, tak se mějte a snad nás Dukla překvapí a nebude prazdný zimák, zatím sportu zdar Wink


Naposledy upravil HCDTOM dne 7/5/2020, 18:37, celkově upraveno 1 krát

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 7/5/2020, 18:20

hadas (admin) napsal:Ty vole, ono to nakonec fakt dopadne tak, že to bude oficiální poloprofesionální soutěž 😂

Kolín v Chance lize? Pořád shání peníze, měl by poloprofesionální tým
https://hokej.cz/kolin-v-chance-lize-porad-shani-penize-mel-by-poloprofesionalni-tym/5048481

no snad tohle někdo zarazí....takový týmy v chance lize nemají co dělat...
to je naprostá dehonestace týhle soutěže...jako proti Kolínu a spol. zlatá Kadaň....
chance liga není pro každýho, je to druhá nejvyšší soutěž u nás....
pak budou mít hráči odpolední v TPCA a budou si překládat zápasy Very Happy
zachvilu vezmou i China Golden Dragon...v druhý lize se jim celkem dařilo...a aspoň by se setkali se svým ambasadorem a guru hokeje v Číně...Jardou "Huawei"Crussis" Jágrem.....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/5/2020, 17:46

Ty vole, ono to nakonec fakt dopadne tak, že to bude oficiální poloprofesionální soutěž 😂

Kolín v Chance lize? Pořád shání peníze, měl by poloprofesionální tým
https://hokej.cz/kolin-v-chance-lize-porad-shani-penize-mel-by-poloprofesionalni-tym/5048481
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 7/5/2020, 16:25

A jak píšeš, že ti hráči Duklu neposunou dál...přímo oni ne, ale můžou k tomu přispět...
Vedle nich se toho ti mladí kluci nejvíc naučí...tu hokejovou chytrost, předají jim zkušenosti...a tihle kluci tu naši Duklu vytáhnou možná nahoru...
Semiš byl letos Havířovu pořád platnej, od něj můžou ti kluci odkoukat výběr místa a přesnou střelbu....
od Divocha by odkoukali to samý...od Hubase ukázkovou bojovnost...marně vzpomínám, kdo by letos padl do střely, nebo se rval jako on...střelec nám letos chyběl...věřím tomu, že Divočák by těch 20 kusů v klidu nasázel...
takže jak říkáš, že Duklu dál neposunou...tak je to blbost...
výše zmíněným ji právě dají nejvíc....jenže teď to předávají jinde...
to je potřeba si uvědomit...svoje by si pořád odehráli a vedle nich by rostli hráči do budoucnosti...a v podstatě zadarmo, protože si je vychováme a nebudeme si je muset za draho kupovat odjinud....
Pak se tihle zkušení hráči přesunou k trénování mládeže(jak to je teď na Spartě) a vznikne fungující tým, který má vztah ke klubu a svou práci bude dělat poctivě a se zápalem....
to je moje vize...a spoustu příkladů ukazuje, že to funguje....člověk, co má ke klubu vztah, tak pracuje s větším zápalem než člověk, co to bere pouze jako zaměstnání a místo, kde vydělává prachy....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 7/5/2020, 15:40

HCDTOM napsal:
sz108 napsal:
HCDTOM napsal:
imbík napsal:Imbik je spokojenej no. Beda už vidí, že jsem to tu psal dobře, hokejisté lepší jsou na hovno, kdo z nich za něco opravdu stojí už tu dávno není a zbytek je tak dobrej, že dokázali vypadnout 4-1 na zápasy s Kladnem a být 9 v Chance lize.
Konečně bereme bojovníky se kterými to tu vždycky šlo dobře 😉 Už se těším, až sem přijede Kladno a aspoň je seřežem tady, když už nic jiného.
A nebojím se, kvalita ještě přijde. Hráči budou. ELH kluby při uzavřené soutěži to seškrtaji, nechají si 2-3 kvalitní, aby chodili lidi a pak budou hrát prumerni, kteří vemou prachy anbidnute. Na co by preplaceli hráče, když o nic nepůjde....

Beda už vidí, že jsi to psal dobře? A co si psal dobře? Bilčík je stejný jako téměř kdokoliv jiný. Tihle hráči už tady být nemají. Přirovnám to opět ke generaci Nagano, touhle logikou by je Nedvěd vzal zpátky všechny, vždyť přece měli úspěchy... Je to nesmysl.  My potřebujeme golmana, Svoboda nás dostal do ELH.  Ale to se všechno odvíjí od cílů klubu, jestli udržovací, tak pro mě za mě, ať přijde Hubáček, Diviš i Seman.. Naštěsti odešel Motor, a bude jen Kladno Jinak je ta liga horší a horší, tak asi i Bilčík v poloamaterský soutěži ještě zahraje, ale posun Dukly to není žádný.

Nejspíš bys měl obout brusle, či nahodit sako a Duklu zkusit posunout ať už z ledu a nebo ze střídačky....
Do ELH nás dostal celej tým, Svoboda ty góly rozhodně nedal.
Používáš neustále přirovnání ke generaci Nagano...ti hráči hráli na úrovni NHL, či repre dalších 10 let....a u nás je po 3 sezonách házíš do koše...to ti to přirovnání moc nepasuje Shocked
tím neříkám, že by nás někam posunuli teď...ale rozhodně to byli poctiví kluci, co nic nevypustili...
Vůbec nevíš, co tomu ti chlapi v týhle soutěži obětovali odmala...a že se nedostali nikam vejš...to se holt stane...ale furt tady někoho sepíráš, jak na to nemá atd....
Když je to teda soutěž poloamatérů...sežeň si věci a běž se předvést....
Kritizovat od pc zvládne 3/4 republiky....

Ale já přece nekritizuju. Jen hodnotím ze svého pohledu přínos hráčů, který přijde do klubu, který sleduju. To nemá nic společného s kritikou. A už vůbec ne nic osobního, ty hráče neznám, ale jsou součásti produktu, který je nám nabízený. Až si půjdeš koupit auto a bude mít hrozný vlastnosti, vypadat z tvého subjektivního pohledu divně, tak si řekneš ale ten člověk, který dělal design se od mala učil a makal, aby vystudoval VŠ. Těžko, řekneš a zkritizuješ úplně stejně povrchně, řekneš si to je hnus a jdeš dál. Takže ano, já bych lépe nehrál, ale sám jsem kritizovaný nebo s někym srovnávaný pořád. To, že to nedotáhli dál se stane, já taky nedělám v cernu. Každý má limity a já to čistě z pohledu fanouška vidím tak, že Bilčík, Hubáček atd Dukle posun nepřinesou, to je vše. Já byl téměř jediný, kdo tady podporoval příchod Pekra a x lidi na něj řve přimo na zimáku UDH, ale to je přesně co, já neřeším. Jsem jen blbý fanoušek a říkám svůj názor vzhledem k Dukle. Neřeším kde hrál, co udělal, snažím se to posuzovat čistě hokejově. takové debaty, kdo na to má a nemá se vedou v hospodách už desítky let, ke sportu tohle posuzování patří. Tou generací nagana chci demonstovat, že čas letí a pomalý hráč před 3 lety už se asi nezrychlil, což je v dnešním hokeji důležitý, to stejný příchod Tolji, psal jsem, že je to špatný rozhodnutí, protože má špatný bruslení, ne jeho osobní věci, to mě nezajímá. Zároveň jsem psal, že Béďa udělal dobře, že ten tým překopal na úkor těch, kteří neudrželi ELH. Já píšu svoje názory, to není a priori nesouhlas s kroky, které se dějí. A právě na základě toho si myslím, že když byla výměna dobrá, tak je logicky pro mě spatna volba je brát zpátky. Ono se to taky dá obrátit a  říct, ty vůbec nevíš, co tomu ti kluci obětovali, aby hráli hokej a někdo je sem nechtěl , kdyby nebyl Bilčík, tak je jiný hráč a právě tomu se šance zavřela. Tohle je sport, hráči se hodnotí, kritizuji, pokud to tak chceš nazvat.

No nevím, já to jako kritiku považuju. O tý postupový partě jsi neřekl jediný dobrý slovo, pořád na ně jen pliveš, jak jsou pomalí a kdesi cosi....
Já jim budu nadosmrti vděčný, že jsem díky nim mohl začít to tažení play-off, baráží a nakonec tím krásným rokem v extralize...vždyť s tím rozpočtem byl postup, i důstojná role v extralize téměř zázrak....za námi nestojí miliony movitého sponzora...
Prostě nemáme takovej bakšiš jako ostatní...tipl bych to na průměr chance ligy v současnosti...proto musíme hledat hráče finančně dostupné, aby se povedlo vytvořit takovou partu, jako byla ta postupová....
A jsem zvědav, co jsi tenkrát říkal o Svobodovi, když přicházel někde z Kopřivnice...tos určitě neskákal metr vysoko, že nás jednou dotáhne k postupu....
Se svým pesimistickým pohledem jsi určitě kroutil hlavou, co je to za gólmana....
Trošku nadhledu a optimismu bych ti doporučil....když tady téměř každý posile budeš dávat čouda(kromě Pekra teda), sotva co přijde, tak to nikomu neprospěje...pak půjdeš na hokej a budeš u toho hráče hledat chyby, aby sis obhájil svou kritiku vůči němu...zkus se koukat na dobrý věci, co udělal...a budeš se mít líp Smile
kritizuje se snadno, ale někoho pochválit...to už je těžší....
A ještě jedna věc...vem si příklad, že bys v práci vymyslel nějakej technologickej postup, firma by se díky tobě posunula a natřela to konkurenci....a za rok by tě pak vyrazili, že už nestačíš a už ses dlouho nezlepšil...to bys asi těžko nesl a rozhodně bys jim to neodkejval...
vděk je důležitý

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 7/5/2020, 14:30

sz108 napsal:
HCDTOM napsal:
imbík napsal:Imbik je spokojenej no. Beda už vidí, že jsem to tu psal dobře, hokejisté lepší jsou na hovno, kdo z nich za něco opravdu stojí už tu dávno není a zbytek je tak dobrej, že dokázali vypadnout 4-1 na zápasy s Kladnem a být 9 v Chance lize.
Konečně bereme bojovníky se kterými to tu vždycky šlo dobře 😉 Už se těším, až sem přijede Kladno a aspoň je seřežem tady, když už nic jiného.
A nebojím se, kvalita ještě přijde. Hráči budou. ELH kluby při uzavřené soutěži to seškrtaji, nechají si 2-3 kvalitní, aby chodili lidi a pak budou hrát prumerni, kteří vemou prachy anbidnute. Na co by preplaceli hráče, když o nic nepůjde....

Beda už vidí, že jsi to psal dobře? A co si psal dobře? Bilčík je stejný jako téměř kdokoliv jiný. Tihle hráči už tady být nemají. Přirovnám to opět ke generaci Nagano, touhle logikou by je Nedvěd vzal zpátky všechny, vždyť přece měli úspěchy... Je to nesmysl.  My potřebujeme golmana, Svoboda nás dostal do ELH.  Ale to se všechno odvíjí od cílů klubu, jestli udržovací, tak pro mě za mě, ať přijde Hubáček, Diviš i Seman.. Naštěsti odešel Motor, a bude jen Kladno Jinak je ta liga horší a horší, tak asi i Bilčík v poloamaterský soutěži ještě zahraje, ale posun Dukly to není žádný.

Nejspíš bys měl obout brusle, či nahodit sako a Duklu zkusit posunout ať už z ledu a nebo ze střídačky....
Do ELH nás dostal celej tým, Svoboda ty góly rozhodně nedal.
Používáš neustále přirovnání ke generaci Nagano...ti hráči hráli na úrovni NHL, či repre dalších 10 let....a u nás je po 3 sezonách házíš do koše...to ti to přirovnání moc nepasuje Shocked
tím neříkám, že by nás někam posunuli teď...ale rozhodně to byli poctiví kluci, co nic nevypustili...
Vůbec nevíš, co tomu ti chlapi v týhle soutěži obětovali odmala...a že se nedostali nikam vejš...to se holt stane...ale furt tady někoho sepíráš, jak na to nemá atd....
Když je to teda soutěž poloamatérů...sežeň si věci a běž se předvést....
Kritizovat od pc zvládne 3/4 republiky....

Ale já přece nekritizuju. Jen hodnotím ze svého pohledu přínos hráčů, který přijde do klubu, který sleduju. To nemá nic společného s kritikou. A už vůbec ne nic osobního, ty hráče neznám, ale jsou součásti produktu, který je nám nabízený. Až si půjdeš koupit auto a bude mít hrozný vlastnosti, vypadat z tvého subjektivního pohledu divně, tak si řekneš ale ten člověk, který dělal design se od mala učil a makal, aby vystudoval VŠ. Těžko, řekneš a zkritizuješ úplně stejně povrchně, řekneš si to je hnus a jdeš dál. Takže ano, já bych lépe nehrál, ale sám jsem kritizovaný nebo s někym srovnávaný pořád. To, že to nedotáhli dál se stane, já taky nedělám v cernu. Každý má limity a já to čistě z pohledu fanouška vidím tak, že Bilčík, Hubáček atd Dukle posun nepřinesou, to je vše. Já byl téměř jediný, kdo tady podporoval příchod Pekra a x lidi na něj řve přimo na zimáku UDH, ale to je přesně co, já neřeším. Jsem jen blbý fanoušek a říkám svůj názor vzhledem k Dukle. Neřeším kde hrál, co udělal, snažím se to posuzovat čistě hokejově. takové debaty, kdo na to má a nemá se vedou v hospodách už desítky let, ke sportu tohle posuzování patří. Tou generací nagana chci demonstovat, že čas letí a pomalý hráč před 3 lety už se asi nezrychlil, což je v dnešním hokeji důležitý, to stejný příchod Tolji, psal jsem, že je to špatný rozhodnutí, protože má špatný bruslení, ne jeho osobní věci, to mě nezajímá. Zároveň jsem psal, že Béďa udělal dobře, že ten tým překopal na úkor těch, kteří neudrželi ELH. Já píšu svoje názory, to není a priori nesouhlas s kroky, které se dějí. A právě na základě toho si myslím, že když byla výměna dobrá, tak je logicky pro mě spatna volba je brát zpátky. Ono se to taky dá obrátit a říct, ty vůbec nevíš, co tomu ti kluci obětovali, aby hráli hokej a někdo je sem nechtěl , kdyby nebyl Bilčík, tak je jiný hráč a právě tomu se šance zavřela. Tohle je sport, hráči se hodnotí, kritizuji, pokud to tak chceš nazvat.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 7/5/2020, 13:06

HCDTOM napsal:
imbík napsal:Imbik je spokojenej no. Beda už vidí, že jsem to tu psal dobře, hokejisté lepší jsou na hovno, kdo z nich za něco opravdu stojí už tu dávno není a zbytek je tak dobrej, že dokázali vypadnout 4-1 na zápasy s Kladnem a být 9 v Chance lize.
Konečně bereme bojovníky se kterými to tu vždycky šlo dobře 😉 Už se těším, až sem přijede Kladno a aspoň je seřežem tady, když už nic jiného.
A nebojím se, kvalita ještě přijde. Hráči budou. ELH kluby při uzavřené soutěži to seškrtaji, nechají si 2-3 kvalitní, aby chodili lidi a pak budou hrát prumerni, kteří vemou prachy anbidnute. Na co by preplaceli hráče, když o nic nepůjde....

Beda už vidí, že jsi to psal dobře? A co si psal dobře? Bilčík je stejný jako téměř kdokoliv jiný. Tihle hráči už tady být nemají. Přirovnám to opět ke generaci Nagano, touhle logikou by je Nedvěd vzal zpátky všechny, vždyť přece měli úspěchy... Je to nesmysl.  My potřebujeme golmana, Svoboda nás dostal do ELH.  Ale to se všechno odvíjí od cílů klubu, jestli udržovací, tak pro mě za mě, ať přijde Hubáček, Diviš i Seman.. Naštěsti odešel Motor, a bude jen Kladno Jinak je ta liga horší a horší, tak asi i Bilčík v poloamaterský soutěži ještě zahraje, ale posun Dukly to není žádný.

Nejspíš bys měl obout brusle, či nahodit sako a Duklu zkusit posunout ať už z ledu a nebo ze střídačky....
Do ELH nás dostal celej tým, Svoboda ty góly rozhodně nedal.
Používáš neustále přirovnání ke generaci Nagano...ti hráči hráli na úrovni NHL, či repre dalších 10 let....a u nás je po 3 sezonách házíš do koše...to ti to přirovnání moc nepasuje Shocked
tím neříkám, že by nás někam posunuli teď...ale rozhodně to byli poctiví kluci, co nic nevypustili...
Vůbec nevíš, co tomu ti chlapi v týhle soutěži obětovali odmala...a že se nedostali nikam vejš...to se holt stane...ale furt tady někoho sepíráš, jak na to nemá atd....
Když je to teda soutěž poloamatérů...sežeň si věci a běž se předvést....
Kritizovat od pc zvládne 3/4 republiky....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 7/5/2020, 12:55

Za mě Bilčík dobrej. Poctivej a říznej defenzivní bek, co se nebojí shodit rukavice. Vždycky si svou úlohu plnil spolehlivě.
Takovej bek typu R.Poláka z Dallasu. Vzadu si to odmaká, dá jim co proto, aby si příště rozmysleli jezdit před bránu a pokud se jede pak do útoku, na červený to votočí a jede střídat. Takovej nám loni chyběl.
A další plus....sám se ozval a chtěl u nás hrát...to se mi líbí

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 7/5/2020, 12:52

imbík napsal:Imbik je spokojenej no. Beda už vidí, že jsem to tu psal dobře, hokejisté lepší jsou na hovno, kdo z nich za něco opravdu stojí už tu dávno není a zbytek je tak dobrej, že dokázali vypadnout 4-1 na zápasy s Kladnem a být 9 v Chance lize.
Konečně bereme bojovníky se kterými to tu vždycky šlo dobře 😉 Už se těším, až sem přijede Kladno a aspoň je seřežem tady, když už nic jiného.
A nebojím se, kvalita ještě přijde. Hráči budou. ELH kluby při uzavřené soutěži to seškrtaji, nechají si 2-3 kvalitní, aby chodili lidi a pak budou hrát prumerni, kteří vemou prachy anbidnute. Na co by preplaceli hráče, když o nic nepůjde....

Beda už vidí, že jsi to psal dobře? A co si psal dobře? Bilčík je stejný jako téměř kdokoliv jiný. Tihle hráči už tady být nemají. Přirovnám to opět ke generaci Nagano, touhle logikou by je Nedvěd vzal zpátky všechny, vždyť přece měli úspěchy... Je to nesmysl. My potřebujeme golmana, Svoboda nás dostal do ELH. Ale to se všechno odvíjí od cílů klubu, jestli udržovací, tak pro mě za mě, ať přijde Hubáček, Diviš i Seman.. Naštěsti odešel Motor, a bude jen Kladno Jinak je ta liga horší a horší, tak asi i Bilčík v poloamaterský soutěži ještě zahraje, ale posun Dukly to není žádný.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 7/5/2020, 12:05

Imbik je spokojenej no. Beda už vidí, že jsem to tu psal dobře, hokejisté lepší jsou na hovno, kdo z nich za něco opravdu stojí už tu dávno není a zbytek je tak dobrej, že dokázali vypadnout 4-1 na zápasy s Kladnem a být 9 v Chance lize.
Konečně bereme bojovníky se kterými to tu vždycky šlo dobře 😉 Už se těším, až sem přijede Kladno a aspoň je seřežem tady, když už nic jiného.
A nebojím se, kvalita ještě přijde. Hráči budou. ELH kluby při uzavřené soutěži to seškrtaji, nechají si 2-3 kvalitní, aby chodili lidi a pak budou hrát prumerni, kteří vemou prachy anbidnute. Na co by preplaceli hráče, když o nic nepůjde....

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 7/5/2020, 11:40

Jaternička napsal:Nebo se šetří protože není vzhledem k chystané stavbě  zimaku důvod do toho cpát prachy.

Však to je dobře, ale může se to říct. Dukla má nejvyšší cíle, jako každý rok to se říká pořád a tímhle vedení vytváří tlak na hráče i na sebe samotné. Slyšíš, že cíl je postup, tak očekáváš odpovídající výkony, příchody, umístění Shocked

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 7/5/2020, 09:56

Nebo se šetří protože není vzhledem k chystané stavbě zimaku důvod do toho cpát prachy.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 7/5/2020, 09:18

Jaternička napsal:Za mě dobrý tah. Aspoň  se konečně nenecháme řezat.  A nevím na koho ostatní čekají že přijde.
I silně podprůměrně inteligentnímu člověku musí být jasné že tým bude hrát tak střed tabulky.
Takže to co se stalo v loňské sezóně teď budeme vidět častěji.
Tak to holt je a kdo se s tím srovná teď  aspoň nebude zklamaný.

Ano, my to asi všichni tušíme, ale otázka zní jinak. PROČ? Nemáme peníze? Ano, chápu, ale ostatní týmy je mají? Je to díky tomu, že jsou farmy? Nesehnal tedy pan Emil peníze? Od té doby co tady je, tak máme horší a horší hráče. Nebyl na to tedy BŠ lepší? Jasně, že všechno neutahne, ale možná právě finance si tedy měl nechat? Na žádnou otázku odpověď nemáme.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 7/5/2020, 09:06

Za mě dobrý tah. Aspoň se konečně nenecháme řezat. A nevím na koho ostatní čekají že přijde.
I silně podprůměrně inteligentnímu člověku musí být jasné že tým bude hrát tak střed tabulky.
Takže to co se stalo v loňské sezóně teď budeme vidět častěji.
Tak to holt je a kdo se s tím srovná teď aspoň nebude zklamaný.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 7/5/2020, 08:54

To teda nevím, respektive asi vím, ale Imbik bude rád, snad ještě Hubáček. Možná by mělo vedení přivést celou postupovou partu a konečně ukázat, že takhle se tady hokej neposune. takové to příchody, se dají pochopit jen vzhledem k tomu, že se postoupit nechce. Už ty roky zpět, kdy tady hrál, tak rychlostně nestíhal ani pseudo ligu. Na elh nemá rozhodně a tím pádem by se zase měnil celý tým. Nebo už neplatí, že Dukla Jihlava má cíl postoupit vždycky? Takže já teda nejásám, ale nechci být jen negativní pořád, ať se mi nesmějete : D takže aspoň ta bitka třeba bude. Ale ještě jsem zapomněl pochvalit vedení, že konečně pustilo Půžu, to je úleva asi i pro něj : )

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 7/5/2020, 08:49

Jako bojovnik dobry. Po hokejovy strance si nejsem uplne jistej. V Trebici z neho naposledy nebyli moc odvareny.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 7/5/2020, 08:38

Martynez napsal:Bilcik nic extra ale dobry 🙂
Myslím, že Imbík bude rád. Smile

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 7/5/2020, 08:34

Bilcik nic extra ale dobry 🙂

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Thoor93 6/5/2020, 21:22

HCDTOM: jo to je pravda .marketing nemůže za to že neznáme všechny hráče Very Happy Very Happy jinak tohle mi připomíná Evicku babisova deníku kdyz obvolavala před extra. sezonou hráče zda nejdou nahodou do Dukly Very Happy Very Happy Very Happy
Thoor93
Thoor93

Posts : 94
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 6/5/2020, 21:01

Thoor93 napsal:jinak  ta  tipovačka  to je zase  soutež .roku opravdu na urovni asi jako kdo uhádne jmeno zimaku  atd.  fakt občas náš merketing perlí Very Happy Very Happy

Kdybyste byli odbornici a znali všechny hráče světa osobně, následně je obvolali, tak odpověď znáte... Twisted Evil Surprised

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 6/5/2020, 19:51

Thor83: jj uz jsem jim to i na fb psal...miluji tyhle jejich souteze 😃😃

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Thoor93 6/5/2020, 16:57

jinak ta tipovačka to je zase soutež .roku opravdu na urovni asi jako kdo uhádne jmeno zimaku atd. fakt občas náš merketing perlí Very Happy Very Happy
Thoor93
Thoor93

Posts : 94
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Thoor93 6/5/2020, 16:42

Excalibur napsal:Ona byla nějaká nápověda, že to je obránce? A zajímalo by mě, proč už 3 nebo 4 lidi tipují Vebera, kterého vůbec neznám...
no to mě taky zaujalo že typujou nezávisle na sobe kluka kterýho nikdo nezná . jinak sem se koukal kdo to je a je to kluk kterýho dneska slávka potvrdila že tam bude pokračovat...
Thoor93
Thoor93

Posts : 94
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 6/5/2020, 16:40

Ja to dneska zakladal abych si to precet jinak na to z vysoka kalim nejakej insta

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 6/5/2020, 16:36

Martynez napsal:Vsak tam pisou nova posila do obranych rad 😉
Máš pravdu. Já koukal jen na to "Příchod do Dukly". Já na instagram chodím tak 3x do roka. Smile

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 6/5/2020, 16:35

Vsak tam pisou nova posila do obranych rad 😉

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 6/5/2020, 16:30

Ona byla nějaká nápověda, že to je obránce? A zajímalo by mě, proč už 3 nebo 4 lidi tipují Vebera, kterého vůbec neznám...

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 6/5/2020, 16:10

Na ins je v tipech tak co by ne 😀 a co si budem povidat byla by to parada

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 6/5/2020, 15:57

Martynez napsal:Tak co ten obrance? Vytisk?
vtipe Very Happy
ondrej.n
ondrej.n

Posts : 534
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez 6/5/2020, 15:48

Tak co ten obrance? Vytisk?

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 6/5/2020, 14:58

Siroko napsal:Vrchlabi mi bylo vzdycky sympaticky. Teda az na tu sezonu, kdy nas vyradili v play-off...
Nej sezona Dukly (společně s právě skončenou)

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 6/5/2020, 14:05

Vrchlabi mi bylo vzdycky sympaticky. Teda az na tu sezonu, kdy nas vyradili v play-off...

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/5/2020, 13:35

Tak Vrchlabí do Chance ligy a jako partner zřejmě Pardubice.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 4/5/2020, 07:17

Velká brankářská škola , jo , Rittich se chytnul. Ale jinak pořádní golmani tu byli naposledy Honzík a Míra Svoboda. Proč by tu ale zůstávali když věděli , že přednost vždycky budou mít místní mlaďoši, byť jsou
o třídu horší.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/5/2020, 07:10

Tak Vlasák se zdá bude nadále proti, protože rozumný argument pro uzavření soutěže těžko zazní....
https://isport.blesk.cz/clanek/hokej-tipsport-extraliga/378732/plzen-nechce-zavirat-16-tymu-je-moc-rika-vlasak-cim-ho-udivil-pesout.html

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/5/2020, 21:55

Colorado 44 : přesně tak, vidím to stejně.
Sz 108' To je to co jsem tu psal s Vrábelem. Všem jsme pomohli, nastartovali kariéry a sami nic no. Hlavně, že ta Dukla je taková hodná, oblíbená..... jako soupeř.
Tohle se asi jen tak nezmění, ale přesně to do sebe zapadá. A kluky co tu hráli rádi jsme vyhazeli pro stáří....a nekoncepční budoucnost, takže si nestezujme, že mladí to tu maj jen na rozjezd. Teda mladí co za něco stojí. Anděla se Zemanem nepočítám....

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/5/2020, 21:19

Když si tak procházím přestupy a informace, tak největší mazec by byl Adamský s Polanským ve Frýdku... affraid
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 3/5/2020, 21:08

Jako ten rozhovor s Jarošem se hezky čte, jak máme super gólmanskou školu, jak kluci pracují....
Jenže co z toho?? Když by mohli to vynaložené úsilí trenérů a finance klubu vrátit prací pro "A" tým, tak jdou za lepším....
Rittich úprk do Boleslavi, teď v NHL...a pochybuju, že se někdy ve věku 35let bude vracet k nám....
Svoboda úprk do Plzně, nezdařené angažmá v zámoří a po návratu na nás taky peče a v rozhovorech vychvaluje Vítkovice, jak ho zachránily a pomohly mu....
Škarek, Kořenář těm to nezazlívám tolik, šli rovnou za moře, takže to je jinej případ...
Nic těm 4 zmíněným nevyčítám, těžko po nich někdo může chtít, aby chytali v týmu, co hraje lepší průměr(většinou) první ligy...
ale pak to příliš nekoresponduje s jejich rozhovory, jak to tady bylo super a pan Jaroš je bezva kouč atd...
prostě mně to nepřijde příliš fér...my ty kluky vychováme, a když by nám to měli začít splácet a hokejově nás táhnout, tak jdou do pryč....jasně máme z toho prachy...ale za ty si úspěch nekoupíme...beru to, že jdou do zámoří, to je sen každýho hokejisty...ale nesedí mi, když jdou do jinýho klubu v ČR....
ten rozhovor na mě taky působí jak taková pohádka...velká brankářská škola, super kolektiv....ale gólmana máme průměrnýho....

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro colorado44 3/5/2020, 20:40

Od odchodu Míry Svobody sme to s gólmany prokaucovali. Mám z toho pocit že na úkor výsledků týmu se zvolila "vychova" našich gólmanů. Tresnicka byla loňská sezona kdy sme se nejprve zbavili Honzika, pak švéda a nechali sme si trojku. Prý z ekonomických důvodů. To byla chyba, golman je základ to je blbý místo kde šetřit. Pokud tady byl Honzík ochotný chytat, tak sme si ho měli nechat.
Za Havranka palec nahoru. Když tu byl posledně, tak se mi líbil.

colorado44

Posts : 81
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 3/5/2020, 20:07

hadas (admin) napsal:
HCDTOM napsal:
Lázňator napsal:https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=11850

Jaroš potřetí proč nechytal Lars a další

Takže nespokojenost, jak pracoval na treninku. Ok, zní to jako dobrý argument, až na to, že zápasů měli všichni +/- stejně, ale on chytal ty nejtěžší a ještě venku. Takže to mi moc nesedí na tu nespokojenost s treninkem, to by nechytal přeci vůbec... Nebo, že by to byl trest, aby dostával goly?! To asi taky ne.  No, nic. Jiná odpověď už nebude.

Taky se mi tohle nezdá, když šel evidentně na těžké zápasy... Ale co bylo, to bylo. Je to zodpovědnost trenérů a vedení.

Hele to už je na každým, jak příjíma informace. Na kolik se nad tím zamýšlí, někdo dostane info a bere to od a do z. Já takový moc nejsem a nad věcmi přemýšlím asi trošku víc.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/5/2020, 20:02

HCDTOM napsal:
Lázňator napsal:https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=11850

Jaroš potřetí proč nechytal Lars a další

Takže nespokojenost, jak pracoval na treninku. Ok, zní to jako dobrý argument, až na to, že zápasů měli všichni +/- stejně, ale on chytal ty nejtěžší a ještě venku. Takže to mi moc nesedí na tu nespokojenost s treninkem, to by nechytal přeci vůbec... Nebo, že by to byl trest, aby dostával goly?! To asi taky ne.  No, nic. Jiná odpověď už nebude.

Taky se mi tohle nezdá, když šel evidentně na těžké zápasy... Ale co bylo, to bylo. Je to zodpovědnost trenérů a vedení.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 3/5/2020, 19:57

Lázňator napsal:https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=11850

Jaroš potřetí proč nechytal Lars a další

Takže nespokojenost, jak pracoval na treninku. Ok, zní to jako dobrý argument, až na to, že zápasů měli všichni +/- stejně, ale on chytal ty nejtěžší a ještě venku. Takže to mi moc nesedí na tu nespokojenost s treninkem, to by nechytal přeci vůbec... Nebo, že by to byl trest, aby dostával goly?! To asi taky ne. No, nic. Jiná odpověď už nebude.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 3/5/2020, 19:45

Havránka beru,přesně zapadá do soukolí týmu,který budujeme,prostě žádná hvězda,ale (snad) týmový duch a co si budeme povídat,hokejista to určitě je. Mně by se líbil tento kluk,ale ten evidentně míří výš https://www.eliteprospects.com/player/172306/nicolas-hlava

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 3/5/2020, 19:32

Z Havranka ja nadsenej nejsem a jestli pro nas ma byt posilou borec, co sedel v UDH, tak to jsme hodne klesli uz....
A co se tyka beku, tak myslim budeme radi, kdyz prijde jeste jeden.

vn

Posts : 1697
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 3/5/2020, 18:32

Havranek je zatím nejprověřenejsi posila z těch dosavadních. Uvidíme co dál...

imbík

Posts : 3429
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 3/5/2020, 18:22

Havránek je fajn posila. Pokud naváže na výkony, které tady předváděl, tak to bude dobrý cheers
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1390
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru