Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+44
Luc2as
dobry_lovec
mjrkk
hcd
Lucke
maggycc
trixy
ralff
ondrej.n
Martynez
Siroko
richmonds
DUKLIČKA
imbík
Falk HCD
Zeronico
Kelt
olin
karel granát
pegy18
kancler
staříček
Ujo
krap
Burberry
Vasoj84
Geofree
arthur
Thoor93
Hhs23
Lázňator
HCDTOM
Excalibur
Raddy007
Duklacek
MichalDJ
sz108
Jaternička
hadas (admin)
jajirk
Lufa
Drmax
vn
MarkusHCD
48 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 21/9/2020, 13:58

Myslím,že nástupem Prymuly je otázka sportovních akcí vyřešena

-------

https://hcdukla.forumczech.com/viewtopic.php?t=9

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 21/9/2020, 12:16

Ja tipuju, ze ve stredu uz se bude hrat bez divaku.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 21/9/2020, 11:52

Dalo se čekat, že ministrem zdravotnictví bude Prymula. Teď je otázka, jak se současné situaci postaví, jestli rozumně nebo hystericky všechno pozavírá a pozakazuje, včetně hokeje a spol...
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 21/9/2020, 10:26


Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ondrej.n 21/9/2020, 09:31

ondrej.n
ondrej.n

Posts : 535
Join date : 16. 10. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 21/9/2020, 09:24

Jestli prijde plukovnik tak nashledanou se sportem a my vychazky sotva na balkon..

a je tady, myslim ze v sobotu uz se hrat ani nebude...


Naposledy upravil Luc2as dne 21/9/2020, 11:51, celkově upraveno 1 krát
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/9/2020, 23:36

To ralff a Siroko:
Můžeme jen doufat, že to tak nebude, ale podle aktuálních čísel je jasný, co bude následovat :-( Jinak jste to popsali docela přesně.

EDIT: Babiš strategicky obětoval koně... Plukovník na plac?
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 20/9/2020, 22:40

Koronavir je průser, o tom žádná. A ty čísla teď hodně mizerný. Budeme si muset zvyknout na nošení roušek. Hokejové a fotbalové západy nevidím jako riziko, pokud budou roušky. Dneska jsem viděl sestřih promoteamu ze včerejška a hodně lidí na tribunách bez. A ještě než se někdo ozve, že se to nedá vydržet, tak rovnou odpovím, že je potřeba si sehnat kvalitní, látkou roušku, ve které se dá zůstat delší dobu.

Jak to bude dál s hokejem ukáží čísla v příštích dnech, tak uvidíme.

A chtělo by to taky, se trochu vyhýbat té mediální hysterii. Ta masáž od rána do večera je na zblbnutí. Každej den studie, třikrát denně se vymýšlí nějakej rekord, pořád nějaký vyjádření, jeden řekne to a druhej hned opak. Chce to klid a nezmatkovat.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 20/9/2020, 21:23

Zasadni problem problem je pri soucasnym vyvoji kapacita aro luzek. Dnes to probirali u Moravce. Hospitalizace je sice potreba jen u 3 procent pacientu a z tech jen ctvrtina jde na aro, ale v okamziku, kdy bude 120 000 pacientu za mesic, uz nebudeme mit kam davat pacienty s vaznym prubehem.Tech kritickejch 4000 nove nakazenejch denne uz zcela jiste dosahneme behem nasledujiciho tydne. Pravda, vetsiny z nas se to pravdepodobne zasadne nedotkne, ale je treba si priznat, ze hodne lidi nasi nezopdovednost a nekompetenci vlady pravdepodobne draze zaplati.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

hadas (admin) and Raddy007 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 20/9/2020, 21:06

No.Muj názor je že bude brzo po hokeji. A Covid? Někdo na tom vydělá miliardy.A My jsme pro ně jenom ovce.

DUKLIČKA

Posts : 1515
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 20/9/2020, 20:41

kancler

možná bych si netroufal říci vyloženě laxní, jen prostě jalové. Lidi na stadion nepřitáhnou plachty s bývalými hráči(možná tak ke stadionu, a to jen jednou), nebo nějaká soutěž mezi třetinami.
Holt si chce říct, co je cíl a jak ho dosáhnout. Cest k cíli je vždy víc, ale tady si asi pokládají špatné otázky a pak volí ty jalové cesty...

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 20/9/2020, 19:13

richmonds napsal:
kancler napsal:Jedna otázka pro všechny: Co může nalákat lidi na hokej, mimo těch skalních?
Podle mě v tuto chvíli absolutně nic a i něktěří skalní poznali, že jsou hokej není to nejdůležitější a můžou trávit čas i jinak...
I ten americkej fotbal má lepší marketing než Dukla? Co dělá Dukla proto, aby lidi chodili?
Chodím 34.let, ale teď tam není nic, co by mě tam lákalo.Absolutně nic.
Můj osobní názor Cool

pro začátek ten americký fotbal má výsledky Very Happy Je to nové...Na druhou stranu se lze inspirovat i u hokeje. Většina pamatuje jak to bylo s Kometou, jaký o ni byl zájem a kde je to teď(teda poslední dobou, ted je to všude stejné). Takže by asi stačilo zapátrat, kde a jak přišel ten zlom u nich. I taková věc prostě může být in, chodit na hokej cool,...ono se to tam nestalo samo, ani nákupem ELH.

Ano americký fotbal je nový, ale že by měl více příznivců v Jihlavě než hokej? Asi to dělají jinak bych řekl Very Happy Very Happy . V tom zázemí a skromných podmínkách asi nejlépe jak to jde...
Mám pocit , že v Brně to šlo trochu jinak. Tady mi to připadá hodně laxní.....

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/9/2020, 18:43

To MarkusHCD:
Njn, to už je o lidech. To máš jako když na zábradlí je cedule, nesedejte na zábradlí a táta se synem jdou a stejně si tam sednou... V uličce za střídačkama běžná věc.
Nebo lidé, co stojí na schodech. Jenže to je taky vina pořadatelů.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 20/9/2020, 18:36

MarkusHCD napsal:
hadas (admin) napsal:Tak ten scénář teď nastínil v TV anesteziolog Černý a ukázal ho na celkem jasných číslech. Při současném trendu max. měsíc a půl.
Já nejsem epidemiolog, ale určitě je šílený, jak ta rozhodnutí sype vláda z rukávu. Prostě je to banda neumětelů kolem Babiše...
Takže klidně model podobný tomu švédskému, ale asi si řada lidí neuvědomuje, že tam jsou sportovní akce zrušené celou dobu a stále ta nařízení drží. Stejně tak kulturní akce, návštěvy v sociálních zařízeních atd.


Nechal bych to epidemiologům,ale nezávislá ČT na nás sype názory Žaloudíka (onkolog),Pirka (kardiolog),je jasné,že člověk pak reaguje tak,jak reaguje

A když pa vidíš v hledišti otce (samozřejmě bez roušky,hrdina)se dvěma dětmi,jaký pak ty děti mají mít vzor?

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 20/9/2020, 18:35

hadas (admin) napsal:Tak ten scénář teď nastínil v TV anesteziolog Černý a ukázal ho na celkem jasných číslech. Při současném trendu max. měsíc a půl.
Já nejsem epidemiolog, ale určitě je šílený, jak ta rozhodnutí sype vláda z rukávu. Prostě je to banda neumětelů kolem Babiše...
Takže klidně model podobný tomu švédskému, ale asi si řada lidí neuvědomuje, že tam jsou sportovní akce zrušené celou dobu a stále ta nařízení drží. Stejně tak kulturní akce, návštěvy v sociálních zařízeních atd.


Nechal bych to epidemiologům,ale nezávislá ČT na nás sype názory Žaloudíka (onkolog),Pirka (kardiolog),je jasné,že člověk pak reaguje tak,jak reaguje

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 20/9/2020, 17:02

kancler napsal:Jedna otázka pro všechny: Co může nalákat lidi na hokej, mimo těch skalních?
Podle mě v tuto chvíli absolutně nic a i něktěří skalní poznali, že jsou hokej není to nejdůležitější a můžou trávit čas i jinak...
I ten americkej fotbal má lepší marketing než Dukla? Co dělá Dukla proto, aby lidi chodili?
Chodím 34.let, ale teď tam není nic, co by mě tam lákalo.Absolutně nic.
Můj osobní názor Cool

pro začátek ten americký fotbal má výsledky Very Happy Je to nové...Na druhou stranu se lze inspirovat i u hokeje. Většina pamatuje jak to bylo s Kometou, jaký o ni byl zájem a kde je to teď(teda poslední dobou, ted je to všude stejné). Takže by asi stačilo zapátrat, kde a jak přišel ten zlom u nich. I taková věc prostě může být in, chodit na hokej cool,...ono se to tam nestalo samo, ani nákupem ELH.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 20/9/2020, 16:11

Jedna otázka pro všechny: Co může nalákat lidi na hokej, mimo těch skalních?
Podle mě v tuto chvíli absolutně nic a i něktěří skalní poznali, že jsou hokej není to nejdůležitější a můžou trávit čas i jinak...
I ten americkej fotbal má lepší marketing než Dukla? Co dělá Dukla proto, aby lidi chodili?
Chodím 34.let, ale teď tam není nic, co by mě tam lákalo.Absolutně nic.
Můj osobní názor Cool

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/9/2020, 14:26

Kelt: Tigr říkal, že tam s tebou mluvil. Tak v tomhle je ještě svět v pořádku 😻😉

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 20/9/2020, 14:07

imbík: Seděl jsem vedle Tigra, pod náma Lázňa se synem, okolo bylo prázdno. Hodně smutnej pohled. Na stadiónu s kapacitou 6500 lidí, by se těch 1200, co normálně chodíjou i tak ztratilo. Když máš ještě hadr na hubě, riziko přenosu je podle mě minimální.
Finanční ztráty pro Duklu budou velký, kdo můžete, choďte.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/9/2020, 13:49

Koronac nesleduju, takže nevím co kdo nastinil. Mám svůj rozum plus informace od lidí co si tím prošli na to abych si udělal svůj obrázek. Na jaře v nouzovém stavu odmítali operovat lidi. Často i důležité operace jako nádory, lidi po infarktech ats... má někdo spočítáno kolik lidí umřelo na důsledky kolem koronavirovych opatření?
Hele do práce jsem musel na jaře budu muset i teď a spoustu jiných, daleko důležitějších lidí než jsem já a co pak si nemůžu ani jednou za týden dojít na pivko nebo se jít podívat na hokej? Jak dlouho to bude trvat rok dva, pět let?
Jak říkám lidi pojďte normálně žít. Udělejte opatření pro nemocnice, duchodaky různé rizikové skupiny a zbytek nechte na selsekem rozumu a svědomí lidi.
Tady se lidi rok budou strachovat a vyhýbat koronaviru a pak tě někdo sunda na silnici nebo to s tebou sekne a co? Vyhnul ses koronaviru, no nevím jak říkám každý ať to zváží sám.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 20/9/2020, 13:41

https://www.youtube.com/watch?v=ATIyXmhDI98


takhle vznikaji ty narizeni..je to jen nahoda co bude zrovna platit Very Happy Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/9/2020, 13:31

Tak ten scénář teď nastínil v TV anesteziolog Černý a ukázal ho na celkem jasných číslech. Při současném trendu max. měsíc a půl.
Já nejsem epidemiolog, ale určitě je šílený, jak ta rozhodnutí sype vláda z rukávu. Prostě je to banda neumětelů kolem Babiše...
Takže klidně model podobný tomu švédskému, ale asi si řada lidí neuvědomuje, že tam jsou sportovní akce zrušené celou dobu a stále ta nařízení drží. Stejně tak kulturní akce, návštěvy v sociálních zařízeních atd.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/9/2020, 13:12

Tak co ty radis teda, nebo jak bys to udělal? Na jednu stranu tady davas hrůzné scénáře a pak pises, že se bojis, že na dlouhou dobu tenhle víkend byl poslední sportovní tak jak to teda je? Čemu se priklanis?
Já jsem rád, že Ujči názor před sezónou mají i trenéři Kladna a Vsetina viz včerejší tiskovka : https://youtu.be/JhHOaLzC4gE
Přestaňte lidi strašit a nechte je žít.....


Naposledy upravil imbík dne 20/9/2020, 13:40, celkově upraveno 1 krát

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/9/2020, 13:01

imbík napsal:Jojo vizum, bylo to na tiskovce. Tiskovka před sezónou...
Jak jsem psal k čemu opatření, když tady nechají borce jezdit po celém okrese a pak jen řeknou sorry my se spletli jste pozitivní.... běžte na 10 dní do karanteny...
Další příklad jedné rodiny, volali na preventivní testy, řekli jim, že nejdříve za týden a o další dva dny později jim volali, že jsou pozitivní. 😀 Přitom na žádných testech nebyly. Takže jak v tomhle bordelu chcete udržet nějakou ohleduplnost a prevenci? 🤔
Kolik je zemřelých přímo na Koronavir? Bez ostatních zdravotnich problémů? Však ta ekonomika tady definitivně poleha a sport půjde úplně do kytek.

Do průseru se to řítí, to si piš. Do měsíce můžeš mít kapacity na JIP plné a pak to teprve bude průser.
Jediná Izrael je na tom ještě hůř, ale tam to prostě na 3 týdny zavřeli. Tady přece nejde o to, kdo umře jenom na covid. Ono zdravotní problémy, které neohrožují bezprostředně na životě má spousty lidí a Covid je může v tu chvíli na životě ohrozit a dostat na ventilátor.
Další věc je, že i po vyléčení může mít člověk dlouhodobě problémy.
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/italie-bergamo-koronavirus-nasledky-zdravi-nemocnice-potize.A200918_153629_zahranicni_jhr

Bojím se, že tenhle víkend to byl na nějakou dobu poslední hokej a fotbal s diváky... :-(

hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/9/2020, 12:32

Jinak včera jsem nebyl, i když jsme to s Tigrem plánovali, ale informace o pozitivnim kolegovi mě přiměla radši zůstat doma,.hokejku jsem si zaplatil na 7 dní před minulým zápasem a zjistil jsem, že další zápas v pořadí třetí vám už stejně nepustí, takže bez vložených pondelku je jedno jestli zaplatite denní nebo týdenní. Takže jsem to neviděl, každopádně Tigr po zápase referoval, že dresy krásný (kupuje si jeden) Fucik super, král a Pekr dobrý výkon, Poletin špatný, Trávníček nula ( to když zjistil, že dělá kapitána tak ho málem odvazeli) Tolja nula. Na výsledek z BenÁtek měl jednoznačný názor... ve výsledku včerejšek prej dobrej 😉
PS: Dostal mě, když se mě v telefonu ptal, jaktoze už za ně nehraje Roubik, že ho tam nidke neviděl. A on dělá trenéra 😀 Takže jedno pozitivum tahle sezóna už má, Tigr je zpátky !!

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 20/9/2020, 12:21

Jojo vizum, bylo to na tiskovce. Tiskovka před sezónou...
Jak jsem psal k čemu opatření, když tady nechají borce jezdit po celém okrese a pak jen řeknou sorry my se spletli jste pozitivní.... běžte na 10 dní do karanteny...
Další příklad jedné rodiny, volali na preventivní testy, řekli jim, že nejdříve za týden a o další dva dny později jim volali, že jsou pozitivní. 😀 Přitom na žádných testech nebyly. Takže jak v tomhle bordelu chcete udržet nějakou ohleduplnost a prevenci? 🤔
Kolik je zemřelých přímo na Koronavir? Bez ostatních zdravotnich problémů? Však ta ekonomika tady definitivně poleha a sport půjde úplně do kytek.

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 20/9/2020, 12:11

Asi 10 dni zpet jsem zaznamenal nejaky prohlaseni od Bedi, ze u Zukova je problem s udelenim viza a muselo se zadat o udeleni vyjimky az na ministerstvu.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 20/9/2020, 12:08

Žukov nedostal kvůli koronáču vízum a teď je žádost na ministerstvu, jestli sem tu informaci o něm spravne pochopil.

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 20/9/2020, 12:04

To sz108:
Souhlas, ten Žukov by mě taky zajímal.

Jinak stále s tím Švédskem. Opravdu tomu nenechali volný průběh. Jen všechno nevypnuli a nedělali rozhodnutí podle veřejného mínění.
Kulturní a sportovní akce nad 50 účastníků byly ve Švédsku zrušené a my tady řešíme, jestli sedět, stát a jestli sektor 500 lidí nebo kolik.
S tou školou je to jasný. Zavřít prví stupeň znamená OČR a zásah do ekonomiky...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 20/9/2020, 11:42

Včera dobrý, Ústí nebude tak tragický jako poslední roky jak se zdá....gólman to zavřel, nepustil je do kontaktu a to rozhodlo...
nevíte někdo jak to vypadá s tím Žukovem?....od tý zprávy, že u nás bude působit, tak je ticho a nikde žádná zmínka o něm....

Jinak ještě k opatřením...v týdnu jsem byl rozhodnut, že se zajedu podívat a s tím hadrem na hubě to tam vydržím...nicméně při dalších opatřeních jsem to zavrhl....jako jakej je rozdíl mezi tím, jestli sedím a nebo stojím??...jakože sedící jsou imunní vůči covidu nebo jak?...co bude následovat dál?...zákaz fandění? protože když fandím, tak vířím vzduch kolem sebe a může to někoho nakazit?....
fakt jako...jak v kocourkově a ty rozhodnutí vlády jsou čím dál víc směšný....
oddalování nevyhnutelnýho mně to přijde...ve Švédsku tomu nechali volný průběh, ano pravda, pár lidí zemřelo...ale nemoci a smrt tady s námi budou a hotovo...
my to pořád oddalujeme a oddalujeme...aby to pak nebylo o to horší....ale to jen spekuluju a je to čistě můj názor...
samozřejmě opatření ano...ale s rozumem....ty roušky beru, sice mě serou, ale nějakou funkci asi mají....ale většina těch ostatních....to je na palici....třeba školy...na prvním stupni ve třídách covid není...ale na druhým stupni už jo Very Happy
no nad tím by se člověk mohl rozčilovat do aleluja...snad to bureš a spol vezmou za správný konec, přestanou z toho dělat předvolební kampaň a začnou poslouchat odborníky...tím nemyslím plukovníka Prymulu a červenosvetra Hamáčka...ale skutečné vědce a lékaře...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 19/9/2020, 20:58

Podle me za velkou casti tech pokazenejch prihravek stoji kvalita ledu. Dokonce se ten puk obcas behem jizdy i nekolikrat zpomalil.
Dneska nejlepsi Fucik. Z utocniku se mi dneska docela libil Havranek.
A jeste k tem navstevnim pravidlum. Nektery lidi si i pres narizeni sednout stoupnou za tu osmou radu sedadel a jeste bez rousky a funej lidem za krk. Kdyz je zacne vyvadet ven poradatel, tak se citej strasne dotceny a jeste se pak za chvilku demonstrativne vratej zpatky, jako ze je nikdo omezovat nebude. Kvuli takovejm se na ty hokeje pravdepodobne od pristiho tydne nedostaneme nikdo.

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 19/9/2020, 20:51

Jaternička napsal:Dnes jsem nesel protoze jasna volba pro me byla tour a neskutecny spektal co se dnes odehral vstoupi do historie.

Nicmene zpet k hokeji.

Fucik ukazuje ze mu to jde tak doufam dostane hodne prostoru. Vysledek dobry tri body doma.

A ze ta liga bude asi zajimava ukazuje vysledek Kolina.

TdF super, hlavně, aby nebyl doping, to by bylo smutný. úcty hodný výkon a já si říkal, že vítěze známe a ejhle Very Happy

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 19/9/2020, 20:43

Výsledek hovoří jasně,ale...za body můžeme děkovat předěvším gólmanovi,taky jsme naštěstí za stavu 2:0 využili přesilovku,hokej ovšem plakal,tohle trápení bez diváků moc význam nemá

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 19/9/2020, 20:39

No nic, tak si to dovolím trochu zhodnotit, alespoň z mého pohledu. 3 body doma, takže dobrý, cíl splněn.

Nicméně, dělá nám problémy pohyb spoupeře a né málo.  Nevím proč, jestli do toho Ústečtí tak šlapali, nebo jsme ještě ztuhlí po tý rozdrbaný přípravě, kde ty zápasy byly a nebyly. Nebo je to tím, že chceme hrát technicky a tenhle rychlej přístup nám nesedí. Každopádně, je potřeba si  na to dát v příštích zápasech pozor.

A s tím souvisí i to, že máme velkou spoustu pokaženech přihrávek. Ať už špatně nahranejch, tak špatně zpracovanejch a z toto jsou pak přečíslení.

Základní stavební kámen dnešní výhry byl Fučík, kterej to podržel. Přes spoustu chyb a brejků i s trochou štěstí podržel.  Pokud takhle bude chytat dál, bude to dobrý.  

Ale bylo vidět, že hřáči chtějí a ty góly tam pak napadaly. Fronk ten si za tím vyloženě šel, dobřej bojoval i Jiránek, tradičně Čagy, nebo Illéš.

Snad nám ten závěr dodá sebevědomí.  Kadaň dostala jedenáctku, tak to bude chtít ve středu odčinit s vědomím, že loni nám nadělala spoustu problémů.
ralff
ralff

Posts : 1468
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 19/9/2020, 19:43

Dnes jsem nesel protoze jasna volba pro me byla tour a neskutecny spektal co se dnes odehral vstoupi do historie.

Nicmene zpet k hokeji.

Fucik ukazuje ze mu to jde tak doufam dostane hodne prostoru. Vysledek dobry tri body doma.

A ze ta liga bude asi zajimava ukazuje vysledek Kolina.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 19/9/2020, 14:35

Taky to tak vidím a Imbík tady furt bečí bů domluvenej zápas už je to trapný

Lázňator

Posts : 660
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 19/9/2020, 14:24

Ze vas to porad bavi.. proj** baraz
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 19/9/2020, 13:48

imbík napsal:😂 Důkaz. Si ten zápas pusť ze záznamu. Na hokejce pořád je, nebo čekas, že ti někdo z těch frajeru řekne. Jo my jsme se domluvili, že si to spravedlivě rozdelime? 😉😂 To rozhodně, o tom, že to byla fraška psal i tenkrát Řeznicek, redaktoři Sportu, Zaruba atd.... a přesto se to nechalo vyšumet, protože jak říkáš důkazy nebyly, ale jaký jako důkazy? Bez důkazů se zavřel akorát Kajinek na doživotí, to se hodilo všem 😉
A i kdybych nějaký důkazy měl, tak co by nám to pomohlo, myslíš, že by se tím někdo zabýval? Každej by se ti akorát vysmál. Neměří se všem stejným metrem, tak to je...
Letos taky jediný klub, který může postoupit je Kladno a na 90 procent to tak i dopadne....

Nechme to plavat. Je to zbytečný Wink Hezký víkend všem.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/9/2020, 13:38

😂 Důkaz. Si ten zápas pusť ze záznamu. Na hokejce pořád je, nebo čekas, že ti někdo z těch frajeru řekne. Jo my jsme se domluvili, že si to spravedlivě rozdelime? 😉😂 To rozhodně, o tom, že to byla fraška psal i tenkrát Řeznicek, redaktoři Sportu, Zaruba atd.... a přesto se to nechalo vyšumet, protože jak říkáš důkazy nebyly, ale jaký jako důkazy? Bez důkazů se zavřel akorát Kajinek na doživotí, to se hodilo všem 😉
A i kdybych nějaký důkazy měl, tak co by nám to pomohlo, myslíš, že by se tím někdo zabýval? Každej by se ti akorát vysmál. Neměří se všem stejným metrem, tak to je...
Letos taky jediný klub, který může postoupit je Kladno a na 90 procent to tak i dopadne....

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 19/9/2020, 13:38

imbík napsal:HCDTOM: V tomhle se my dva nidky neshodneme no a to přesto, že jsem nidky netvrdil, že si za to Dukla nemůže sama. Nicméně bod který byl rozdilovy si uhrál Litvínov v domluvenem zápase. 😉 To přeci nemůžeš vyvrátit nebo zaprit ani ty.
Koronac: Jeden z praxe.... Kolega v práci byl týden doma, že mu není dobře, šéf před návratem do práce po něm chtěl papír že nemá Covida, dobrý doktor ho poslal na test, na který čekal 4 dny, po dalších dvou dnech mu přišela esemeska, že je negativní a může tedy do práce. Včera ve 3 hodiny odpoledne telefon, že se spletli, že je pozitivní. Přitom už 4 dny normálně fungoval a chodil do práce. Takže teď mi řeknete co těmi omezenimi chcete zabránit, když v systemu je takovyhle bordel?

Tady se vše má psát, jen když jsou důkazy. Ty nějaké tedy máš? : ))

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 19/9/2020, 12:12

imbík napsal:
Koronac: Jeden z praxe.... Kolega v práci byl týden doma, že mu není dobře, šéf před návratem do práce po něm chtěl papír že nemá Covida, dobrý doktor ho poslal na test, na který čekal 4 dny, po dalších dvou dnech mu přišela esemeska, že je negativní a může tedy do práce. Včera ve 3 hodiny odpoledne telefon, že se spletli, že je pozitivní. Přitom už 4 dny normálně fungoval a chodil do práce. Takže teď mi řeknete co těmi omezenimi chcete zabránit, když v systemu je takovyhle bordel?

To je ten problém, proč to u nás nefunguje a jinde ano. Stát řídí neumětelové, lidi neumí bez nařízení dodržovat ani základní pravidla, a když už se pravidla nařizují, tak podle aktuální nálady obyvatel... Můžeme jen doufat, že to neskončí průserem a zavřením státu jako v Izraeli.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 19/9/2020, 11:44

HCDTOM: V tomhle se my dva nidky neshodneme no a to přesto, že jsem nidky netvrdil, že si za to Dukla nemůže sama. Nicméně bod který byl rozdilovy si uhrál Litvínov v domluvenem zápase. 😉 To přeci nemůžeš vyvrátit nebo zaprit ani ty.
Koronac: Jeden z praxe.... Kolega v práci byl týden doma, že mu není dobře, šéf před návratem do práce po něm chtěl papír že nemá Covida, dobrý doktor ho poslal na test, na který čekal 4 dny, po dalších dvou dnech mu přišela esemeska, že je negativní a může tedy do práce. Včera ve 3 hodiny odpoledne telefon, že se spletli, že je pozitivní. Přitom už 4 dny normálně fungoval a chodil do práce. Takže teď mi řeknete co těmi omezenimi chcete zabránit, když v systemu je takovyhle bordel?

imbík

Posts : 3446
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 18/9/2020, 19:28

Zítra jako na Magmafestu,snad tomu bude odpovídat i výběr muziky a hra našeho týmu!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2020, 14:17

Lufa napsal:Hadas, nechci to zlehčovat ale odmítači omezení roušek a nočního života je vesměs omladina. Riziková skupina 50+ přece do těch nočních mejdanů nemusí chodit. A kdo z těch rizikových sedí celý den doma a nikam raději nechodí ? Pokud by to bylo jak říkáš, proč teda třeba ve Švédsku, kde neomezovali vůbec nic a vláda tomu nechala absolutně volný průběh , proběhla jedna vlna jako u nás a jinak tam je poměrně klid ?? Do rizikový skupiny taky patřím ale dívám se na to  s nadhledem. Těch lidí co ten bordel má nebo mělo v sobě je podle mě tak 80 % . Mizivý procento mělo těžší průběh, promile z nich zemřelo. Ale ne na COVID ale proto že byli oslabení něčím jiným.

Já to chápu, ale s tím Švédskem je to malinko jinak.
Od března byly zrušeny kulturní a sportovní akce s více než padesáti účastníky a omezeny návštěvy v nemocnicích. Epidemiologové místo toho apelovali na zodpovědné chování Švédů, vyzývali je k práci z domova, dodržování odstupu od dalších lidí a vyhýbání se cestování veřejnou dopravou. Mrtvých letos ve Švédsku přibylo od ledna asi o 15 procent oproti loňsku a nejvíce od roku 1869. Tehdy se tento stát už třetí rok za sebou potýkal s hladomorem.
BTW: Stačí se podívat na Izrael. Myslím, že by si jen tak pro nic za nic nevypnuli celou zemi.

Takže restriktivní opatření nezavedli, ale dodržovali to, co se nařídilo. U nás je to spíš komedie jak ze strany vlády, tak ze strany některých lidí. No, snad to nezavřou zase úplně. Blbý jsou na to dost...
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 18/9/2020, 14:10

Mě byspíš aktuálně zajímalo,jak to vypadá s instalací mé sedačky do sektoru stání

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 18/9/2020, 13:57

Hadas, nechci to zlehčovat ale odmítači omezení roušek a nočního života je vesměs omladina. Riziková skupina 50+ přece do těch nočních mejdanů nemusí chodit. A kdo z těch rizikových sedí celý den doma a nikam raději nechodí ? Pokud by to bylo jak říkáš, proč teda třeba ve Švédsku, kde neomezovali vůbec nic a vláda tomu nechala absolutně volný průběh , proběhla jedna vlna jako u nás a jinak tam je poměrně klid ?? Do rizikový skupiny taky patřím ale dívám se na to s nadhledem. Těch lidí co ten bordel má nebo mělo v sobě je podle mě tak 80 % . Mizivý procento mělo těžší průběh, promile z nich zemřelo. Ale ne na COVID ale proto že byli oslabení něčím jiným.

Lufa

Posts : 1212
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2020, 13:51

vn napsal:To: hadas ja treba porad trvam na tom, ze covid je jedna velka fraska, a nafouknuta bublina na ktere se je vyvoleni budou chtit napakovat az budou vsem nutit vakcinu...

cheers Tak i takhle to můžeš vidět, ale mám pocit, že farma firmy mají určitě jednodušší a efektivnější způsob, jak dojit z lidí a států miliardy. Vakcína může být třeba až za 4 roky nebo taky vůbec.
Jinak třeba můj kamarád by Ti to vysvětlil. Prodělal to jako "rýmičku" a jeho brácha je na ventilátoru a remdesiviru...
No a že se na tom napakuje spousta lidí, o tom nepochybuju. Hlavně "borci" jako Prymula, Babiš atd...

Jinak dneska tedy zajdu na fotbal, protože to může být na dlouho naposledy scratch
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 18/9/2020, 13:38

To: hadas ja treba porad trvam na tom, ze covid je jedna velka fraska, a nafouknuta bublina na ktere se je vyvoleni budou chtit napakovat az budou vsem nutit vakcinu...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 18/9/2020, 12:49

Teď se Ti vymrzovači a odmítači roušek a opatření typu "omezení nočního života" třeba chytnou za rypák. Stačí se podívat do Německa na jejich opatření a počty nakažených. Na počet obyvatel jsme teď těžce v háji. A to, že je většina s mírným průběhem. Ono je problém v tom, že těžké příznaky se můžou objevit za cca 10 dní a na ventilátoru může člověk skončit za dalších 10. Takže teď se plní lůžka lidmi, co byli testovaní třeba před 14 dny, kdy byl nárůst mnohem menší.
Do toho neschopná vláda, co dělá opatření podle toho, co si "lid žádá" a může to skončit pěkným průserem

Jinak se bojím, že když to poleze takhle strmě nahoru, tak sporty to odnesou jako první, následované hospodama atd.
V Extralize už se taky odkládá :-(
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1402
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 18/9/2020, 11:32

Siroko napsal:Na strankach Dukly uz je informace, ze klub bude upravovat nektera mista na stani na sezeni. To si myslim, ze je dobrej pristup k fanouskum. Mam jen obavu, ze nam ty hokeje pri soucasnym vyvoji velice brzy zavrou uplne.
taky si myslim ze to nebude mit dlouhyho trvani... bohuzel.
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru