Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+46
arthur
Raddy007
Martynez
mjrkk
Hhs23
Lucke
freyp
pegy18
Lufa
Thoor93
xantypa
Kuba
AJET0
Hedgehog
Jirka
Luc2as
J4u8
Excalibur
staříček
wortyr
colorado44
Vasoj84
Kelt
FREDERIK
HCDTOM
jahed
richmonds
Geofree
sz108
Falk HCD
Burberry
jajirk
imbík
DUKLIČKA
MichalDJ
Mišák
hadas (admin)
Lázňator
MarkusHCD
Siroko
miramare83
vn
Jerryk01
mravenecnik
ralff
Jaternička
50 posters

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt Fri Jul 02, 2021 9:58 am

MichalDJ: Taky jsem mu volal a ptal jsem se ho na to samý. Vysvětloval mi to tak, že by třeba Brno mohlo pořádat MS v hokeji a my ne.

Brno má výhodu, že ministryně financí Schillerová je, pokud si to myslím dobře, z Brna. NSA by to měla dát Zlínu a nám, Šalingrad může dostat peníze odjinud.

-------

https://hcdukla.forumczech.com/viewtopic.php?t=18

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Fri Jul 02, 2021 7:41 am

tak jsem se ptal Bekeho na moznosti financovani, stejne jake jsou v Brne a odpovedel mi ze Brnenska hala ma jiný status v rámci kulturně sportovní infrastruktury (nevim co si pod tim mam predstavit), takze muze zadat penize po ruznych ministerstvech, coz mi asi nemuzeme...

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM Thu Jul 01, 2021 7:38 pm

Kelt napsal:HCDTOM: Když couvneš od multifunkce, tak ti na to kraj nedá peníze, byla to jejich podmínka. Není cesty zpět, musíme doufat, že NSA dá co nejvíc. Kéž by to bylo 300.

A nejde cca říct za kolik je nejlevnější zimák, aby byl brán za multifunkční? Když to řeknu, takhle na prasáka Very Happy že by nešla dodržet multifunkce za 750 mil treba? Fakt nevím, spíš se zajímám Smile)

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt Thu Jul 01, 2021 5:50 pm

HCDTOM: Když couvneš od multifunkce, tak ti na to kraj nedá peníze, byla to jejich podmínka. Není cesty zpět, musíme doufat, že NSA dá co nejvíc. Kéž by to bylo 300.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko Thu Jul 01, 2021 5:41 pm

HCDTOM napsal:Můj názor je, že stavba za miliardu v Jihlavě nehrozí. Buď se půjde s náklady výrazně dolů na úroveň 750 mil nebo nebude nic. To, že z agentury něco dopadne je asi pravda, ale 300 mega, to pochybuji. Ikdyby byly ve hře primárně 3 projekty. Jihlava, Zlín a tedy to Brno. Tak to nebude 900/3. Určitě se budou chtít uspokojit i menší projekty dotací, ikdyby 10 mil atd. Tak se hezky rychle podělí. Je to jen takové zamyšlení moje, ale víc jak 200 mil bych nečekal

Ten dotační titul je na projekty nadregionální infastuktury. Je tam přímo uvedena kapacita a jiná kritéria. Investice do menších sportovišť jdou z jinýho hrníčku.
S nákladama se výrazně níž nepůjde, protože ta varianta 1,2 mld už je ořezaná pořádně. Budeme rádi alespoň za ni. I tato varianta ale bude asi ve finále o dost dražší.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM Thu Jul 01, 2021 5:05 pm

Můj názor je, že stavba za miliardu v Jihlavě nehrozí. Buď se půjde s náklady výrazně dolů na úroveň 750 mil nebo nebude nic. To, že z agentury něco dopadne je asi pravda, ale 300 mega, to pochybuji. Ikdyby byly ve hře primárně 3 projekty. Jihlava, Zlín a tedy to Brno. Tak to nebude 900/3. Určitě se budou chtít uspokojit i menší projekty dotací, ikdyby 10 mil atd. Tak se hezky rychle podělí. Je to jen takové zamyšlení moje, ale víc jak 200 mil bych nečekal

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Thu Jul 01, 2021 1:42 pm

Kelt napsal:Zlín chce taky 300 miliónů od Národní sportovní agentury. To by ty peníze byly pro Šalingrad, Zlín a pro nás. Teď jde o to, jestli tam není taky nějakej fotbalovej stadion.

No chystaji se s tavet v Hradci a Pardubicich, takze tech zajemcu bude vic nez dost

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt Thu Jul 01, 2021 1:36 pm

Zlín chce taky 300 miliónů od Národní sportovní agentury. To by ty peníze byly pro Šalingrad, Zlín a pro nás. Teď jde o to, jestli tam není taky nějakej fotbalovej stadion.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Thu Jul 01, 2021 11:51 am

Pisou 3,3 mld., a v clanku pisou ze po NSA chteji stovky milionu, tak jsem zvedavej kolik toho zbyde na nas kdyz se ma rozdelit 900 tisic. Ted se ukaze jak mame ostre lokty. Jinak v clanku uvadeji i jine zdroje financovani jako Narodni rozvojovy fond, penize od ruznych ministerstev, tak by me zajimalo jestli jsme i mi poptavali tyto zdroje, protoze jsem se v clancich od Bekeho nic takoveho nedocetl

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko Thu Jul 01, 2021 11:41 am

Jsem zvědavej, za kolik se to postaví v Brně. Tam je údajně objem stavebních hmot trojnásobnej oproti projektu v Jihlavě.

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK Wed Jun 30, 2021 2:52 pm

DUKLIČKA napsal:Ten system jestli se to teda da tak nazvat v ME ve fotbale vymejslel chorej mozek. Nejak to nechapu.

Od toho jsou chytřejší hlavičky 😥, hrát ME ve fotbale až v Baku(myslím, že už je to v Asii, né?) a hlavně pokaždé jinde😥

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA Tue Jun 29, 2021 7:57 pm

Ten system jestli se to teda da tak nazvat v ME ve fotbale vymejslel chorej mozek. Nejak to nechapu.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds Sat Jun 26, 2021 9:38 am

nějaká cesta je, ostatně společností rezonuje vcelku výrazně poslední dobou. Daň z nemovitostí, lze ji nasadit na komerční nemovitosti. Jen musím přiznat, že by mi přišlo z principu dost podivné aby samospráva hledala cesty jak dostávat veřejné peníze (ano, daň = veřejné peníze) do profesionálního sportu.
Obecně jsou u nás v tomhle pravidla už takhle až moc vstřícná. Ty sponzorské smlouvy jsou stavěné jako reklamní a přitom to odečítají z daní potom.
Takže leda obecně hledat cestu jak zahraniční firmy přeorientovat myšlení abychom tu pro ně nebyli jen zlatý důl pro odvod zisků za hranice a více se podílet na společenských potřebách.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička Fri Jun 25, 2021 8:50 pm

Dost dobře nevím by mohlo město si po legislativní stránce mohlo od firem vynutit nějaký příspěvek na sport.

To jsou naprosté nesmysly.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA Fri Jun 25, 2021 8:38 pm

To mas pravdu. Do modraku uz je nedostanes.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur Fri Jun 25, 2021 8:13 pm

DUKLIČKA napsal:Mesto by melo slapnout na bosch laityng ktery sem dotahl ten zmetek z hradu a kde jsou nastehovany vsichni zednici kuchari tesari atd. Ti by meli sypat penize jak mourovaty a ne nejaky ulevy.
Když odtáhne Bosch a Lighting, tak bude půlka Jihlavy bez práce.

Excalibur

Posts : 487
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA Fri Jun 25, 2021 7:54 pm

Mesto by melo slapnout na bosch laityng ktery sem dotahl ten zmetek z hradu a kde jsou nastehovany vsichni zednici kuchari tesari atd. Ti by meli sypat penize jak mourovaty a ne nejaky ulevy.

DUKLIČKA

Posts : 1511
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez Fri Jun 25, 2021 9:41 am

Mozna se ocekava ze trh padne na hubu..coz driv nebo pozdeji stejne prijde..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Fri Jun 25, 2021 8:09 am

Lufa napsal:Já si teda myslím, že tentokrát  má vedení města opravdu snahu tu halu postavit.  Schválilo, že do toho dá neskutečných  600 mega ( před pár lety, kdy se už domlouvalo v kterým rohu se bude točit kofola by za to byla celá hala ) přesvedčilo kraj taky o neskutečné dotaci- tenkrát se z nich mámilo 200 mil a nyní je schváleno 500 mil. O dotaci je zažádáno i u státu - jestli se zadaří tak to vidím 100-150 mil. Fakt nevím co by v současné chvíli mělo město udělat víc.  To, že v současné době je opravdu bídná doba ohledně stavebnictví a jeho zdražovaní, je  jiná věc.

Souhlasim a myslim ze tady nikdo nerozporuje, ze mesto pro to dela malo...ale v dnesni dobe to proste nestaci, a trosku me zarazi proc se tedy stavba odklada, kdyz kazdym dnem cena stavby stoupa a stoupa

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa Fri Jun 25, 2021 8:04 am

Já si teda myslím, že tentokrát má vedení města opravdu snahu tu halu postavit. Schválilo, že do toho dá neskutečných 600 mega ( před pár lety, kdy se už domlouvalo v kterým rohu se bude točit kofola by za to byla celá hala ) přesvedčilo kraj taky o neskutečné dotaci- tenkrát se z nich mámilo 200 mil a nyní je schváleno 500 mil. O dotaci je zažádáno i u státu - jestli se zadaří tak to vidím 100-150 mil. Fakt nevím co by v současné chvíli mělo město udělat víc. To, že v současné době je opravdu bídná doba ohledně stavebnictví a jeho zdražovaní, je jiná věc.

Lufa

Posts : 1208
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM Wed Jun 23, 2021 3:54 pm


HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM Wed Jun 23, 2021 3:23 pm

MichalDJ napsal:
HCDTOM napsal:Jsem tady rozvířil stojaté vody, ještě že mě máte :-D Jinak k tomu zimáku, asi mám až moc kritické myšlení, ale nevěřil jsem a nevěřím, že se ta stavba přesunula kvůli případnému postupu. Já nevěřím více vysvětlení, které se kolem Dukly posledních pár let prezentují...  Spíš to byla na poslední chvilku berlička, jak odsunout tu nereálnou myšlenku,tedy mít stavbu za miliardu. Jihlava je na to malá, zimák se má opravit (pokud to ještě jde). Ale ono slib, že uděláme arénu je taky politicky lépe vidět, než opravíme ten starý.

Se vsim souhlas

zaroven si ale myslím, že to město opravdu chce, že dělají vše, co mohou, ale je to moc drahý. Nemyslím, že to někdo nějak sabotuje nebo tak. Tady není žadný viník, je to složitý projekt. To si myslím, že bychom městu křivdili, říkat, že na to kašlou.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Martynez likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Wed Jun 23, 2021 3:17 pm

HCDTOM napsal:Jsem tady rozvířil stojaté vody, ještě že mě máte :-D Jinak k tomu zimáku, asi mám až moc kritické myšlení, ale nevěřil jsem a nevěřím, že se ta stavba přesunula kvůli případnému postupu. Já nevěřím více vysvětlení, které se kolem Dukly posledních pár let prezentují...  Spíš to byla na poslední chvilku berlička, jak odsunout tu nereálnou myšlenku,tedy mít stavbu za miliardu. Jihlava je na to malá, zimák se má opravit (pokud to ještě jde). Ale ono slib, že uděláme arénu je taky politicky lépe vidět, než opravíme ten starý.

Se vsim souhlas

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM Wed Jun 23, 2021 3:14 pm

chtěl jsem dopsat a smazal to. Sorry Very Happy každopadně jsem psal o to, že zimák asi nebude, long story short Very Happy


Naposledy upravil HCDTOM dne Wed Jun 23, 2021 3:29 pm, celkově upraveno 2 krát

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Wed Jun 23, 2021 12:02 pm

Siroko napsal:
MichalDJ napsal:
Martynez napsal:Jen to dokazuje naprostou zbytecnost ty agentury.. prenechat ty penize krajum by vyslo nastejno nebo i lip..a neverim uz v novej stadak..

No pokud se nenajde jeste jinej zdroj financovani, tak asi tahle maskara okolo stadionu konci
Ale vzdyt je uz dalsi zdroj financovani. Na konte verejny sbirky je uz celejch 120 000! :-)

ajo vlastne, to bude tak na jedny futra Very Happy

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko Wed Jun 23, 2021 11:57 am

MichalDJ napsal:
Martynez napsal:Jen to dokazuje naprostou zbytecnost ty agentury.. prenechat ty penize krajum by vyslo nastejno nebo i lip..a neverim uz v novej stadak..

No pokud se nenajde jeste jinej zdroj financovani, tak asi tahle maskara okolo stadionu konci
Ale vzdyt je uz dalsi zdroj financovani. Na konte verejny sbirky je uz celejch 120 000! :-)

Siroko

Posts : 1155
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Wed Jun 23, 2021 9:34 am

Martynez napsal:Jen to dokazuje naprostou zbytecnost ty agentury.. prenechat ty penize krajum by vyslo nastejno nebo i lip..a neverim uz v novej stadak..

No pokud se nenajde jeste jinej zdroj financovani, tak asi tahle maskara okolo stadionu konci

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička Wed Jun 23, 2021 9:17 am

Martynez napsal:Jen to dokazuje naprostou zbytecnost ty agentury.. prenechat ty penize krajum by vyslo nastejno nebo i lip..a neverim uz v novej stadak..


Jenže to by pak nenašlo dobrý koryto x lidí a hlavně by nebyla taková možnost co nejvíc rozkrást
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Martynez likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Martynez Wed Jun 23, 2021 9:11 am

Jen to dokazuje naprostou zbytecnost ty agentury.. prenechat ty penize krajum by vyslo nastejno nebo i lip..a neverim uz v novej stadak..

Martynez

Posts : 134
Join date : 16. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Wed Jun 23, 2021 9:09 am

Budem radi za 100 mega

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds Wed Jun 23, 2021 8:23 am

kor když tam je třeba Kometa jako další natažená ruka. A co si budeme povídat, tam umí lobovat přeci jen líp...
jako 900 mega a takový humbuk kolem toho, to je docela trapas.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt Tue Jun 22, 2021 4:57 pm

Tak dotační výzva je vyhlášená. Alokace je jenom 900 mil.
No ty vole, třetinu nám těžko dají.
Město dá, kraj dá a my padnem v cílový rovince? No, musíme doufat v zázrak.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM Tue Jun 22, 2021 3:48 pm

imbík napsal:😁 nepřijde mi to úspěch. Jen že jednou píšeš, že jsme  2 nejbohatší klub Chance ligy a pak zase, že jsme na tom hodně špatně. Neumím se v tom vyznat, ale tak to asi je tím, že my dva si v názorech nerozumíme.
Každopádně souhlas s tím, že hrát tuhle ligu má smysl jen pro to, aby se postoupilo na horu a každá další sezóna v pralese je ostuda a vyhozený peníz... Bohužel je to nutné zlo. Výmluvy na zimák jsou dost liché, protože ten stejně v dohledné době nebude.

Jsme jeden z nejbohatších v chance lize a i vzhledem k tomu jsem neúspěšní. Dvě sezony v ELH za 20 let, chápeš to? Dukla Jihlava, vždyť je to bída. Tady ani nikdo realně postoupit nechce a přesto nic... Takže ano, Dukla je na tom špatně. Je to můj názor a možná jsem jen náročný, ale počínání Dukly za těchto 20 let za úspěšné pokladat asi neumím. Pokud vezmu hokejovou mapu a podívám se na kluby, které mají dlouhodobě ambice ELH hrát, tak jsem na tom nic moc. Ale samozřejmě mohlo být hůř, to nepopírám viz CV, ale i oni hráli roky ELH, možná nejhůř dopadlo Ustí, kteří měli našlápnuto. Vzorem je xkrat zminovana Olomouc a my jimi mohli být, ale opět se spadlo.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Tue Jun 22, 2021 2:40 pm

imbík napsal:😁 nepřijde mi to úspěch. Jen že jednou píšeš, že jsme  2 nejbohatší klub Chance ligy a pak zase, že jsme na tom hodně špatně. Neumím se v tom vyznat, ale tak to asi je tím, že my dva si v názorech nerozumíme.
Každopádně souhlas s tím, že hrát tuhle ligu má smysl jen pro to, aby se postoupilo na horu a každá další sezóna v pralese je ostuda a vyhozený peníz... Bohužel je to nutné zlo. Výmluvy na zimák jsou dost liché, protože ten stejně v dohledné době nebude.

Souhlasim, zazrakem jsme vybojovali extraligu a amatersky ji bez boje ztratili...a novej zimak ti nic nezaruci ani sponzory neprivede...a nas zimak to je takova pani Colombova, vsichni o nem mluvi, ale nikdo ho nikdy neuvidi

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

HCDTOM likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Tue Jun 22, 2021 2:24 pm

😁 nepřijde mi to úspěch. Jen že jednou píšeš, že jsme 2 nejbohatší klub Chance ligy a pak zase, že jsme na tom hodně špatně. Neumím se v tom vyznat, ale tak to asi je tím, že my dva si v názorech nerozumíme.
Každopádně souhlas s tím, že hrát tuhle ligu má smysl jen pro to, aby se postoupilo na horu a každá další sezóna v pralese je ostuda a vyhozený peníz... Bohužel je to nutné zlo. Výmluvy na zimák jsou dost liché, protože ten stejně v dohledné době nebude.

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds Tue Jun 22, 2021 12:24 pm

ono pořád zplašeně měnit trenéry mi přijde jako nesmysl. Odehrát to musí hráči a sezona jako taková tenkrát nebyl průšvih. Takže to bylo spíš o hráčích + postranní taktiky spolubarážníků. Vyhodit Vlčáka tenkrát by bylo jen směšné gesto.

Takže jen zopakuji, děly se tu sportovní zázraky ohledně postupu do ELH, vlastně i to působení byl malý zázrak vzhledem k rozpočtu. Pro nějaké stabilní působení v ELH je potřeba zázemí. Teď myslím hlavně finanční. takže spíš cesta "jsme dostatečně finančně silní, půjdeme si tvrdě za postupem do ELH". Naivní přístup stylem postoupíme a to nám přinese sponzory a modré z nebe dlouhodobě nemůže fungovat. Takže prvně hala, pak peníze a pak se můžeme bavit zda se snažit postoupit.

V rámci Chance jsme úspěšní byli, letošní sezona bude hodně zajímavá a řekl bych i náročná tak se soustřeďme na ni, jako na postupný krůček.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

karel granát likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator Tue Jun 22, 2021 11:48 am

Tak kvůli tomu se bral ten Kristek

Lázňator

Posts : 655
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Tue Jun 22, 2021 11:42 am

HCDTOM napsal:
MichalDJ napsal:
HCDTOM napsal:
Jaternička napsal:
HCDTOM napsal: spis abychom se starali o náš klub, který na tom extra dobře není


a to jako chceš dělat jak když vynechám nákup permice?
 
Asi nijak, ale mít narážky na Kaufland, který aspoň  pomohl Kladnu je o ničem. Otázka zní, proč Dukla nemá sponzora tohoto typu? Asi ten dědek 68, jak se tady říká bude mít víc pod čepicí, než se zdá. Takhle to myslím, jsme tady pomalu jak odchovanci- posměch lepším, bohatším než jsme my samotní. To je bída 😂

Tady se to dela, tak nejak domacky, amatersky, hodnej strejda Beda se snazi hlavne nikoho nenastvat, byt se vsema za dobre a hlavne se kvuli nicemu neozivat, hlavne ne na svaz...rozdat co nejvic funkci Lysymu (PR, rozhovory, vedouci muzstva...), kterej uz nevi co by a nic nedela poradne, privedou se hodni hraci do kabiny aby byla skvela parta a muze se zacit nanovo...s takovym pristupem se dostaneme leda do pr..., loni nas od toho zachranilo jedine to ze prijel Max, jinak jsme byli od brezna bez hokeje...

No, otázka je kdo jiný, než BŠ by to vůbec dělal... Ale jako máš pravdu, je to pořád dokolečka. Chybí drive, za každou cenu do ELH a zůstat tam. Ta baráž je prostě zapsaná černým písmem v historii Dukly, to říkam už od toho pádu. A vyvození důsledků 0. Proč tým spadl, proč neodešel okamžitě trenér, aby se ukázalo, hoši tohle je prů*** udržet se to mělo za každou cenu. ale tady se nezměnilo nic. Naopak sem opět taháme ty, kteří ELH neudrželi a nemají na to, jen aby se šmrdlala špička první ligy, ale to je prostě málo. Nepostoupiš = neúspěšná sezona. Nedá se nic dělat, je to drsný, ale je to tak.

Bedrichovi urcite neupiram co vsechno pro Duklu udelal a dela a bez nej by Dukla treba uz ani nebyla...ale chce to aby mel nekoho k sobe, kdo do toho vnese novou energii a trosku by rozhejbal a rozviril ty zajety poradky a byl i trosku kritictejsi k tomu zatuchlymu systemu co ted v Dukle panuje

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM Tue Jun 22, 2021 11:34 am

MichalDJ napsal:
HCDTOM napsal:
Jaternička napsal:
HCDTOM napsal: spis abychom se starali o náš klub, který na tom extra dobře není


a to jako chceš dělat jak když vynechám nákup permice?
 
Asi nijak, ale mít narážky na Kaufland, který aspoň  pomohl Kladnu je o ničem. Otázka zní, proč Dukla nemá sponzora tohoto typu? Asi ten dědek 68, jak se tady říká bude mít víc pod čepicí, než se zdá. Takhle to myslím, jsme tady pomalu jak odchovanci- posměch lepším, bohatším než jsme my samotní. To je bída 😂

Tady se to dela, tak nejak domacky, amatersky, hodnej strejda Beda se snazi hlavne nikoho nenastvat, byt se vsema za dobre a hlavne se kvuli nicemu neozivat, hlavne ne na svaz...rozdat co nejvic funkci Lysymu (PR, rozhovory, vedouci muzstva...), kterej uz nevi co by a nic nedela poradne, privedou se hodni hraci do kabiny aby byla skvela parta a muze se zacit nanovo...s takovym pristupem se dostaneme leda do pr..., loni nas od toho zachranilo jedine to ze prijel Max, jinak jsme byli od brezna bez hokeje...

No, otázka je kdo jiný, než BŠ by to vůbec dělal... Ale jako máš pravdu, je to pořád dokolečka. Chybí drive, za každou cenu do ELH a zůstat tam. Ta baráž je prostě zapsaná černým písmem v historii Dukly, to říkam už od toho pádu. A vyvození důsledků 0. Proč tým spadl, proč neodešel okamžitě trenér, aby se ukázalo, hoši tohle je prů*** udržet se to mělo za každou cenu. ale tady se nezměnilo nic. Naopak sem opět taháme ty, kteří ELH neudrželi a nemají na to, jen aby se šmrdlala špička první ligy, ale to je prostě málo. Nepostoupiš = neúspěšná sezona. Nedá se nic dělat, je to drsný, ale je to tak.

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ Tue Jun 22, 2021 11:16 am

HCDTOM napsal:
Jaternička napsal:
HCDTOM napsal: spis abychom se starali o náš klub, který na tom extra dobře není


a to jako chceš dělat jak když vynechám nákup permice?
 
Asi nijak, ale mít narážky na Kaufland, který aspoň  pomohl Kladnu je o ničem. Otázka zní, proč Dukla nemá sponzora tohoto typu? Asi ten dědek 68, jak se tady říká bude mít víc pod čepicí, než se zdá. Takhle to myslím, jsme tady pomalu jak odchovanci- posměch lepším, bohatším než jsme my samotní. To je bída 😂

Tady se to dela, tak nejak domacky, amatersky, hodnej strejda Beda se snazi hlavne nikoho nenastvat, byt se vsema za dobre a hlavne se kvuli nicemu neozivat, hlavne ne na svaz...rozdat co nejvic funkci Lysymu (PR, rozhovory, vedouci muzstva...), kterej uz nevi co by a nic nedela poradne, privedou se hodni hraci do kabiny aby byla skvela parta a muze se zacit nanovo...s takovym pristupem se dostaneme leda do pr..., loni nas od toho zachranilo jedine to ze prijel Max, jinak jsme byli od brezna bez hokeje...

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Raddy007 likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM Tue Jun 22, 2021 10:28 am

Jaternička napsal:
HCDTOM napsal: spis abychom se starali o náš klub, který na tom extra dobře není


a to jako chceš dělat jak když vynechám nákup permice?

Asi nijak, ale mít narážky na Kaufland, který aspoň pomohl Kladnu je o ničem. Otázka zní, proč Dukla nemá sponzora tohoto typu? Asi ten dědek 68, jak se tady říká bude mít víc pod čepicí, než se zdá. Takhle to myslím, jsme tady pomalu jak odchovanci- posměch lepším, bohatším než jsme my samotní. To je bída 😂

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM Tue Jun 22, 2021 12:15 am

imbík napsal:
HCDTOM napsal:legrační je, že mají ELH a ten zimák budou mít v pořádku dřív jak my taky. Výsledek: My hrajeme chance ligu a do země se ani nekoplo. elh i zimák v nedohlednu. To je realita, ale nechci byt negativni, spis abychom se starali o náš klub, který na tom extra dobře není

Zajímavý a to většinou tu píšeš, že jsme 2 nejbohatší v Chance lize...  

No, právě, chance ligy. Přijde ti hrát od roku 98 elh dvě sezóny na Duklu Jihlava bez zimaku jako úspěch, jo?

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff Mon Jun 21, 2021 11:11 pm

Že by přecejenom, ten Žukov? https://www.hcdukla.cz/clanek.asp?id=12438
ralff
ralff

Posts : 1462
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Mon Jun 21, 2021 8:20 pm

HCDTOM napsal:legrační je, že mají ELH a ten zimák budou mít v pořádku dřív jak my taky. Výsledek: My hrajeme chance ligu a do země se ani nekoplo. elh i zimák v nedohlednu. To je realita, ale nechci byt negativni, spis abychom se starali o náš klub, který na tom extra dobře není

Zajímavý a to většinou tu píšeš, že jsme 2 nejbohatší v Chance lize...

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička Mon Jun 21, 2021 7:38 pm

HCDTOM napsal: spis abychom se starali o náš klub, který na tom extra dobře není


a to jako chceš dělat jak když vynechám nákup permice?
Jaternička
Jaternička

Posts : 1349
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM Mon Jun 21, 2021 7:03 pm

legrační je, že mají ELH a ten zimák budou mít v pořádku dřív jak my taky. Výsledek: My hrajeme chance ligu a do země se ani nekoplo. elh i zimák v nedohlednu. To je realita, ale nechci byt negativni, spis abychom se starali o náš klub, který na tom extra dobře není

HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds Sun Jun 20, 2021 11:42 am

imbík napsal:Kaufland to opraví

no jo, ale to by napříč natáhli regály Wink

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík Sun Jun 20, 2021 10:53 am

Kaufland to opraví

imbík

Posts : 3434
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator Sun Jun 20, 2021 10:23 am

Mně překvapilo že to na Kladně nevěděli dopředu s tou střechou v Jihlavě se vědělo že když se sundá střecha tak stěny padnou. Nebo účelovka jak donutit město to opravit celý

Lázňator

Posts : 655
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru