Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+46
arthur
Raddy007
Martynez
mjrkk
Hhs23
Lucke
freyp
pegy18
Lufa
Thoor93
xantypa
Kuba
AJET0
Hedgehog
Jirka
Luc2as
J4u8
Excalibur
staříček
wortyr
colorado44
Vasoj84
Kelt
FREDERIK
HCDTOM
jahed
richmonds
Geofree
sz108
Falk HCD
Burberry
jajirk
imbík
DUKLIČKA
MichalDJ
Mišák
hadas (admin)
Lázňator
MarkusHCD
Siroko
miramare83
vn
Jerryk01
mravenecnik
ralff
Jaternička
50 posters

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 7/6/2021, 19:58

Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 7/6/2021, 19:52

Kde to píšou že jde Brož do Francie.

DUKLIČKA

Posts : 1513
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 7/6/2021, 13:54

Jaternička napsal:Tak nám skončilo další MS s neúspěchem.

Za pár let i ti Němci budou na tom lépe než my.


Já bych řekl, že oni už na tom líp jsou. Mají stříbro z OH, letos hráli o bronz. Ve vzájemných zápasech je pro nás problém je porazit. Mají tam spoustu mladejch, rychlejch kluků. Na tomhle MS co do předvedné hry byli určitě lepší...a co si budem říkat dostávají se před nás.
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 7/6/2021, 13:36

Tak Brožík jde do Francie. Doufám, že vyjde ten Zhukov. Težko se bude shánět jednička na poslední chvili.
Jak je na stránkách Dukly ten článek o přípravě, tak by tam měli vyměnit fotku. Chudák Ujča tam v tý kšiltovce a kapuci vypadá jako nějaká smažka :-)

Siroko

Posts : 1158
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 7/6/2021, 07:02

Tak nám skončilo další MS s neúspěchem.

Přitom tentokrát jsme měli papírově až na pár jedinců to nejlepší co jsme mohli nabídnout. Ostatní až na pár vyjímek přijeli s hráči druhého či třetí sledu. Utěšovat se tím, že Švédi dopadli hůř je cesta do pekla.
Výsledek je takový už tradiční, ale co vlastně ukázalo toto MS?

Když si dáme výsledky do širších souvislostí, je toto MS jasným ukazatelem jak se u nás dělá hokej špatně a jak nikomu z vedení to nejspíš nevadí.
Žádná zodpovědnost jen si tam ty lidi drží své pozice k pobírání prebendy a dosazování kamarádu na pozice.
Český hokej dál upadá. Nejen že se špička vyrovnává, nám navíc ujíždí. Sklízíme výsledky naší nekoncepční práce s mládeží, kdy v nadsázce hokej hraje každý kdo má brusle.

Jak řekl Antoš : Je to hnus.

Ty borce na svazu nic nepřesvědčí o opaku a když se přizná, že je něco špatně ,tak za to mohou kluby co vychovávají líné hráče.

Tohle změní jedině sestup reprezentací ze světových MS.Jinak nevím co by se muselo stát, aby se tady něco změnilo.

Za pár let i ti Němci budou na tom lépe než my.

Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

hadas (admin) and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 7/6/2021, 00:28

miramare83 napsal:Kdyby mela Kanada na lavicce Pesana, ten by jim pred finale tak zamichal sestavou, ze by neuhrali nic 🙉 Je to bohuzel ceska tragikomedie a nejak to nebere konce... A neni to jen jedna pricina, je toho spatne vic.

Měl jsem Kanadu vsazenou, ale upřímně jsem jim to přál za to, jak se zvedli. Nebýt Německa s Lotyšskem, tak jsou venku.
Co mi hodně vadí, že 2 jasné fauly se Kanadě v prodloužení odpustily. Na co náš a ruský rozhodčí čuměli?

Kanada to zvládla parádně. My jsme předvedli trapné výkony a já chci, aby Pešán okamžitě skončil. Nasralo mě už jen to, jak jmenovali Říhu a ten už věděl, kdy ho tenhle šašek má nahradit.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro miramare83 6/6/2021, 22:58

Kdyby mela Kanada na lavicce Pesana, ten by jim pred finale tak zamichal sestavou, ze by neuhrali nic 🙉 Je to bohuzel ceska tragikomedie a nejak to nebere konce... A neni to jen jedna pricina, je toho spatne vic.

miramare83

Posts : 1021
Join date : 03. 12. 20

hadas (admin) and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 6/6/2021, 22:27

Kanada se musí dorazit, jinak je pořád nebezpečná. 4 porážky v základní části ze 7 a nakonec zlato 👍🎩 . Fini taky výborně.
Češi ostuda, ale už asi ani ne zklamání.....
Rychlost kterou se dneska hrálo finále by většina našich hráčů nebyla schopna akceptovat....

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

hadas (admin), FREDERIK, Lufa and miramare83 like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 6/6/2021, 22:13

Evidentně Kanada nastupovala jako tým na rozdíl od našich sólokašparů. Jen by mě zajímalo kdyby naši získali nějakou placku, jestli by Pešán alespoň pozvedl obočí.

Lufa

Posts : 1210
Join date : 13. 02. 20

hadas (admin) likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 6/6/2021, 22:08

Tak na Kanadu vsazeno týden před MS... To jsem nečekal.

Diskuzní fórum - Stránka 3 Smart-Select-20210606-220521-Tipsport-CZ
Diskuzní fórum - Stránka 3 Smart-Select-20210606-220508-Tipsport-CZ
freeobrazky
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1397
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 6/6/2021, 22:04

Bohužel a při tom systemu jakým se to tu vede to lepší nebude Sad

Lufa

Posts : 1210
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Excalibur 6/6/2021, 21:28

Lufa napsal:Ten druhej gól Kanady ve finále v přesilovce byl teda luxusní. Doufám, že se na to Ujčík kouká aby pochytil krapet inspirace. Žádný zbytečný nahrávky do čtverce kdy se evidentně každej z plejerů bojí vystřelit a puk raději posílá dál. Cool
Inspirovat by se měl nejen Ujča. Podobné kombinace dřív předváděla naše repre. Teď nám přijede x hráčů z NHL a neumíme sehrát přesilovku a jak na to nám ukazuje D tým Kanady - smutný.

Excalibur

Posts : 490
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 6/6/2021, 21:22

Ten druhej gól Kanady ve finále v přesilovce byl teda luxusní. Doufám, že se na to Ujčík kouká aby pochytil krapet inspirace. Žádný zbytečný nahrávky do čtverce kdy se evidentně každej z plejerů bojí vystřelit a puk raději posílá dál. Cool

Lufa

Posts : 1210
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 6/6/2021, 20:23

Lufa napsal:

Jsem si přečetl to vyjádření Ujčíka a přijde mi to teda spíš jako  blábol politika. Mraky slov ale vlastně neřekl vůbec nic konkrétního. Rolling Eyes

Řekl sice to zaobaleně a diplomaticky, aby nikoho neurazil, ale jasně dal najevo, že tenhle neúspěch jde hlavně za Pešánem.
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 6/6/2021, 08:56

ralff napsal:Podle mě to MS bylo nezvládnutý trenéry. Příprava vyšla, ale na MS se to pak neposkládalo dobře. Nefungovalo to. Ono to tak bývá, že když je dobrá příprava beze proher, takto pak v turnaji není moc dobrý. A Pešán a spol. nebyli schopni to nakoponout.

Možná se teď svazu a Pešánovi vrátilo to, jakým nefér způsobem jednali vůči Říhovi. Jak se říká "Boží mlýny melou pomalu, ale spravedlivě."  


Docela dobře to zhodnotil Viktor Ujčík: https://www.idnes.cz/hokej/ms-2021/viktor-ujcik-rozhovor-hodnoceni-filip-pesan-jakub-vrana-filip-zadina.A210604_154125_ms-hokej-2021_cig  

Jsem si přečetl to vyjádření Ujčíka a přijde mi to teda spíš jako blábol politika. Mraky slov ale vlastně neřekl vůbec nic konkrétního. Rolling Eyes

Lufa

Posts : 1210
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 5/6/2021, 20:49

Úplně s tebou souhlasím, v podstatě si mi dal za pravdu.

karel granát

Posts : 119
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 5/6/2021, 20:40

Svádět neúspěch na Ms díky zvolení Zemana a Babiše do čela republiky mi přijde teda úplně totálně mimo 🙈😀 ale budiž.
Roky poukazuju na to, že český hokej upadá, většinou jsem tu byl uzeměn, že z jednoho.nezdaru nebo neúspěchu nelze dělat závěry. Tak tedy fakta. Poslední medaile z roku 2012, tenkrát se s ní celkem pohrdalo, protože byla "jen" bronzová. Od té doby (za rok 10 let) jsme nejlépe skončili 4 a většinou.končíme hůře. 5-7. Více medailí už získali i Švýcaři, Němci vystrkuji růžky pomalu, ale jistě. My jsme za tu dobu vyzkoušeli x formátů baráži a nesestupu a nepostupu v nejvyšších dvou soutěží, totálně zabili mládežnické soutěže. Vyměnili x trenérů u repre, znechutili hodně kluků z NHL, aby vůbec jezdili reprezentovat, ale výsledky nepřináší nic z toho. Jediný kandidát na prezidenta svazu je bývalý právník, který nejlépe zvládá presumpce neviny a podobný hovn., ale dát českému hokeji jasný řád a systém a říct, dejme tomu 3-4 roky pokud to ovoce nepřinese, zkusíme něco nového. Tak hlavně, že máme všichni jistý mistecka a kluby jsou spokojení, hlavně po nás nic nechtějte a každý rok je jiný formát všech soutěží..... nevím dle mě zasloužený výsledek na ms který ukazuje, že český hokej nefunguje a je výrazně na úpadku.

Tenhle tým totiž měl.přivézt medaile, tečka. Lepší.už dohormady moc nedámea když o něco jo, tak soupeři o to víc.....

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 5/6/2021, 20:18

Chápu

karel granát

Posts : 119
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 5/6/2021, 20:15

karel granát napsal:Národ, který si dobrovolně zvolí Zemana a Babiše nemůže uspět v hokeji!

Tady není problém v politickém názoru,ale v přístupu nás rodičů. Proto bych Tvou hlášku poupravil na: Národ,jehož rodiče nevedou děti k jakékoliv formě pohybu,nýbrž své ratolestie z vlastní pohodlnosti zahrnou mobily, tablety,Mc Donaldy atd.,jen proto, aby se jim nemuseli po tělesné stránce věnosvat, si nic jiného nezaslouží. Problém musíme začít hledat u sebe,ne u druhých,chápeš?

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Mišák 5/6/2021, 18:26

karel granát napsal:Národ, který si dobrovolně zvolí Zemana a Babiše nemůže uspět v hokeji!

Ono se zrzounem havlovic to taky nebyla zadna slava, za jeho vlady se hokejove ovoce sklizelo diky vychove komancu a dnes sklizime ovoce diky vychove za jeho vlady...

Mišák

Posts : 72
Join date : 26. 07. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 5/6/2021, 16:19

Kelt napsal:richmonds: Myslel jsem to tak, že potřebujem takovýho silnýho sponzora. Ani když jsme hráli Extraligu, jsme ho nezískali.

jasně, ale za tu cenu být farmou ho získal Kolín. Myslím, že tohle výměnou za peníze nabídnout nechceme...obecně ke sponzorům jsem už nedávno něco psal. Co se týče velkého, v tom je tady vždy problém od dob po armádě. Těžko říct proč, možná tak velký partner chce mít i vliv na chod klubu = vlastnit část klubu. Třeba se to s tou (případnou)halou zlepší, přeci jen by to mohl být reprezentativnější prostor, který dodá váhu, důstojnost a znak stability.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 5/6/2021, 14:53

richmonds: Myslel jsem to tak, že potřebujem takovýho silnýho sponzora. Ani když jsme hráli Extraligu, jsme ho nezískali.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro karel granát 5/6/2021, 14:26

Národ, který si dobrovolně zvolí Zemana a Babiše nemůže uspět v hokeji!

karel granát

Posts : 119
Join date : 13. 06. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 5/6/2021, 11:17

Kelt napsal:https://www.hokej.cz/silny-sponzor-pro-kolin-hlavnim-partnerem-se-stane-mountfield/5057642?t=978

A co my?
Pokud jde o tu obranu, myslel jsem, že ještě někdo přijde, ale podle vyjádření Ujči už asi ne. Nechápu. Ta obrana je , podle mě, strašně nezkušená.

myslíš, že stát se něčí farmou je ta pravá cesta pro Duklu???

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 5/6/2021, 10:53

https://www.hokej.cz/silny-sponzor-pro-kolin-hlavnim-partnerem-se-stane-mountfield/5057642?t=978

A co my?
Pokud jde o tu obranu, myslel jsem, že ještě někdo přijde, ale podle vyjádření Ujči už asi ne. Nechápu. Ta obrana je , podle mě, strašně nezkušená.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 4/6/2021, 23:16

Podle mě to MS bylo nezvládnutý trenéry. Příprava vyšla, ale na MS se to pak neposkládalo dobře. Nefungovalo to. Ono to tak bývá, že když je dobrá příprava beze proher, takto pak v turnaji není moc dobrý. A Pešán a spol. nebyli schopni to nakoponout.

Možná se teď svazu a Pešánovi vrátilo to, jakým nefér způsobem jednali vůči Říhovi. Jak se říká "Boží mlýny melou pomalu, ale spravedlivě."


Docela dobře to zhodnotil Viktor Ujčík: https://www.idnes.cz/hokej/ms-2021/viktor-ujcik-rozhovor-hodnoceni-filip-pesan-jakub-vrana-filip-zadina.A210604_154125_ms-hokej-2021_cig
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 4/6/2021, 20:19

Já taky 👍

DUKLIČKA

Posts : 1513
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lázňator 4/6/2021, 20:14

Já sem takovej výsledek očekával, takže u mně bez překvapení

Lázňator

Posts : 656
Join date : 13. 09. 19

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 4/6/2021, 19:31

Jak hodnotíte MS?

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 4/6/2021, 15:54

Kelt napsal:Ještě mě taky zarazilo, že Béďa řekl, že jsme ty kluky v obraně nahradili nově příchozíma.
To si teda vůbec nemyslím.

Tak tady se hraci vybiraji stylem, ona mu hokejka zavazi, ale je to moc hodnej kluk Very Happy nee to je vtip samozrejme

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 4/6/2021, 10:56

Ještě mě taky zarazilo, že Béďa řekl, že jsme ty kluky v obraně nahradili nově příchozíma.
To si teda vůbec nemyslím.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro richmonds 4/6/2021, 10:15

no, ona ta tiskovka asi nebude mít takový veřejný dopad, ale jinak to, co někdo považuje za kecy beru jako zprávu veřejnosti a potenciálním partnerům "Dukla táhne, lidi to sledují" takže to jako kecy nevidím.
Ohledně sponzorů je prostě snazší jednat s člověkem, který fakt rozhoduje. Ty naše firmy mají ty pravé šéfy v zahraničí, a co si budeme povídat, tady chtějí prachy vydělat a přerozdělovat si je pak doma na vlastním písečku. Z toho by samozřejmě mělo plynout ponaučení, na jaké firmy se zaměřit. Pak samozřejmě vhodně zvolit strategii. V našich podmínkách leda zlanařit nějakého nadšence významného a uznávaného podnikatele, za kterým pak půjdou ti ostatní podnikatelé a šéfové firem. Prostě je potřeba takový spojenec z mého pohledu.

richmonds

Posts : 577
Join date : 18. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 3/6/2021, 18:45

Taky su z toho zklamanej. Hlavně se modlím, aby za nás chytal Maxim, náhradní řešení je vždycky jenom náhradní řešení. Místo stánku na jarmarku bych uvítal 2 zkušený obránce.
Pokud jde o ty sponzory, mám pocit, že se nikam neposouváme. Na duhou stranu mi přijde, že firmy na Vysočině nejsou moc ochotný sponzorovat. Ale i tak si myslím, že bysme v získávání sponzorů mohli ( měli ) bejt úspěšnější. DUKLA NAVŽDY!

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

MichalDJ likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 3/6/2021, 18:37

Cože máme?
Přehlídku.
Já přijdu.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

vn, FREDERIK and MichalDJ like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 3/6/2021, 18:20


Nekde se hledaji sponzori a nekde se poradaji tiskovky o hovne (krome infa o Zukovovi), prehlidky a jiny parady

MichalDJ

Posts : 1014
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 3/6/2021, 11:49

Včerejší tiskovka k uplynulé sezoně Dukly: https://www.youtube.com/watch?v=E7f0CEF2oLs
ralff
ralff

Posts : 1466
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 2/6/2021, 18:29


vn

Posts : 1705
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 2/6/2021, 18:26

imbík napsal:Tak Mandata chtějí Vítkovice a Kladno.

a oni mu ten trest zmírnili?

Naposled jsem s ním četl rozhovor ve sportu, jak chudák musí chodit na 6 ráno na pilu. Člověk by mu poslal snad 5 korun takový chudák. Navíc v tom rozhovoru se spíš podivoval nad tím jak ho mohli zkoušet na doping, než nad tím že dopoval.

Žádná sebereflexe.

Jaternička
Jaternička

Posts : 1350
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 2/6/2021, 17:17

Tak Mandata chtějí Vítkovice a Kladno.

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Kelt 1/6/2021, 18:43

Lufa:Přesně tak.

Kelt

Posts : 367
Join date : 17. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 1/6/2021, 18:03

No po pravdě - jako gesto k fanouškům asi jo - ale když tuším jak je na tom klub finančně a jak na tom pravděpodobně bude další sezonu, tak by mě musela hanba fackovat při přebírání nějaký kšiltovky co by útěchu za peníze za permici. Rolling Eyes

Lufa

Posts : 1210
Join date : 13. 02. 20

hadas (admin) and Kelt like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 1/6/2021, 12:14

Neměla by dukla taky udělat alespoň něco pro lidi kteří si koupili pernamentku. Nikdo asi nechce peníze zpět šli jsme do toho aby jsme podpořili klub. Ale nějaké gesto by neurazilo. (suvenýr, sleva na příští rok)

Hhs23

Posts : 136
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 1/6/2021, 06:21

A co s tím tady ?? Shocked

Lufa

Posts : 1210
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Hhs23 1/6/2021, 03:39


Hhs23

Posts : 136
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/5/2021, 14:31

Semis právě zvažoval jen Havířov nebo Jihlavu. To je právě ten rozdíl no. Strejčkove a spol po jedné sezóně utečou zatímco Seman se sem zase rád vrátí.... 👍

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro HCDTOM 28/5/2021, 08:03


HCDTOM

Posts : 774
Join date : 12. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/5/2021, 06:57

Tak repre nakonec předvedla jeden z nejmíň cekanych obratu 👍😀
Kazdipadne pořád hrozí, že nepostoupime. Naštěstí to maj těžší Švédové .

PS: Ta Anglie to má taky dost naprd. Celý turnaj hraje 2 zápasy po sobě a pak den volna 🙈 . Tak snad nám to pomůže, že zítra budeme mít více sil...

imbík

Posts : 3441
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/5/2021, 06:29

Tak těm napsaným kokotinám se nelze divit když ze čtyř zápasů naši sehráli jen jednu třetinu hodnou MS.
Ten včerejší Flekův gólovej úprk byl ale luxusní. Smile

Lufa

Posts : 1210
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Raddy007 27/5/2021, 22:49

DUKLIČKA napsal:Co za kokotiny sem musi clovek napsat aby karma zabrala 🙂

Přesně, jinak by se neprobrali Very Happy

Raddy007

Posts : 108
Join date : 17. 04. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Janosik 27/5/2021, 22:20

Kelt napsal:Místo Koláře, Krenži, Strejdy a Černýho přišel Niko a mladý kluci. Složení naší obrany mě naplňuje hlubokým pesimismem. Mám z nový sezóny velký obavy.

Kelte, Kelte... Pred kazdou sezonou to stejne. Jeste se ani nerozpustil led a ty zase places. Kadr se neustale buduje. Shani se golman jako Zukov a Ujca chce postoupit. Staci ti to na uklidneni?

Janosik

Posts : 66
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 3 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 20 Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru