Dukla Jihlava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Diskuzní fórum

+41
Drmax
Zeronico
mjrkk
maggycc
hcd
ML66
pegy18
Vasoj84
Geofree
Raddy007
krap
olin
Excalibur
MichalDJ
trixy
FREDERIK
AJET0
Rimsy
Kelt
richmonds
Burberry
Lufa
Lázňator
mrskman
Martynez
vn
kancler
Ujo
Jaternička
HCDTOM
ondrej.n
Hhs23
MarkusHCD
imbík
sz108
ralff
DUKLIČKA
staříček
hadas (admin)
Siroko
Luc2as
45 posters

Strana 17 z 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro trixy 30/9/2020, 19:38

Skoda těch zbytečností v obraně. Jinak fajn zápas.

trixy

Posts : 52
Join date : 20. 07. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 30/9/2020, 19:37

ještěže hosté hrají fér a sportovně nám naše zaváhání vrátili...
a je tam další na pažbě...to už vypadá velmi slušně Smile

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 30/9/2020, 19:24

ajaj...bál jsem se, abychom nepolevili...a přijde takovej aušus Rolling Eyes lobíček alá panenka...

to Lufa:
Diskuzní fórum je od slova diskutovat - ne útočit na ostatní diskutující a hanit jejich téma diskuse, které se očividně týká hokeje i Dukly...pokud pro tebe toto téma není zajímavé, nikdo tě to nenutí číst Wink

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 30/9/2020, 19:20

A ponekolikaty.

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro DUKLIČKA 30/9/2020, 19:19

Ty vole jak tohle muze obrance udelat?

DUKLIČKA

Posts : 1521
Join date : 24. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro trixy 30/9/2020, 19:08

Slušná druhá třetina. Pokračovat. Lajna Jiránek, Fronk, Pekr zatím nejlepší.

trixy

Posts : 52
Join date : 20. 07. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 30/9/2020, 19:04

Víte o tom že se dneska hraje ? O tom tady ani zmínka ale fňukat tady víc jak 24 hodin o přeloženým zápasu je už docela síla Shocked

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 30/9/2020, 17:42

Jako voni by hráli v sobotu tak i tak...takže to je asi jedno...a sehraní nesehraní, to si myslím nehraje roli...
s tím odložením taky nesouhlasím, přijde mi zbytečné...a zrovna ti 2 mně jsou celkem jedno...hrajou-nehrajou...mně jde o ten princip...oba týmy jsou OK, tak proč nehrajou...ještě to mohlo být aspoň před 1000 diváků...jak můžou tak jistojistě vědět, že v listopadu to bude lepší??...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 30/9/2020, 17:36

Jako bych to neříkal a pak by jsme.mohli přidat ještě kecy typu soupeře musíme porazit i tak a jedeme tam porvat se o body atd..... Ještě počítám že nám přibudou zranění. To je jedno, zbytečný se nad tím rozčilovat 😉

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/9/2020, 17:24

kancler napsal:Tak do Kladna pěkně Barinka a Marosz. Jen ať pěkně natrénují a sehrajou se , aby to Dukle mohli spočítat Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

Tak když jsme blbý proč ne. Ale dělá se to přece pro lidi ne? Very Happy Very Happy Very Happy
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 30/9/2020, 17:08

Tak do Kladna pěkně Barinka a Marosz. Jen ať pěkně natrénují a sehrajou se , aby to Dukle mohli spočítat Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 30/9/2020, 12:29

Taky mam obavu ze to bude konecna.
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 30/9/2020, 12:27

to MichalDJ: p. Lysý má svoje mouchy a taky se mi nelíbí jeho práce, ale v tomto bych ho nevinil. Myslím, že na tom nemá vůbec žádnej podíl...tohle je práce nejvyššího vedení...rozhodně se z Kladna neobraceli na p. Lysého, ale přímo na Bedřicha...takže z toho bych vinil jeho...jen by mě zajímal postup, kdyby se neozval Jarda, ale třeba někdo z Kolína...to bychom mu asi takhle nešli na ruku...no i když...my jsme staří dobráci, co bychom pro soupeře neudělali Very Happy
dneska bych zašel, ale mám odpolední, takže je to pasé...škoda...dnes to bude nadlouho poslední mač s aspoň nějakou diváckou kulisu...a mám obavy, aby se to neukončilo celý...není to dohrávání play-off jako v NHL...a mít před sebou celou sezonu s tímhle výhledem, kdy se to mění, co týden...to není žádná vábivá představa, jak pro kluby, hráče ani pro diváky...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 30/9/2020, 11:37

Budeme se muset obrnit trpělivostí a doufat, že uzavření stadionů nebude trvat dlouho.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 30/9/2020, 10:56

V sobotu mohl mít Jarda na staďáku alespoň litr, ale kdo chce víc, nemá nic. Nevěřím, že opatření v dohledné době zruší. Ani bych se nedivil, kdyby se ten zápas odehrál podle původního rozpisu, jsme přece v Čechách

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MichalDJ 30/9/2020, 08:09

Tak ten souhlas s odlozenim sobotniho zapasu, to je dalsi skvely tah pana Lyseho a jeho marketingoveho oddeleni...jak uz nekdo psal, mi s tech prdeli nevylezeme...dnes na hokej urcite jdu, vypada to ze se pak na nej jen tak nedostanu

MichalDJ

Posts : 1016
Join date : 09. 10. 19
Age : 45
Location : Caslav

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 30/9/2020, 07:29

Myslim ze tim to konci.. Nikdo nebude chtit prodelat majlant..
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 30/9/2020, 07:27

Byla by sranda, kdyby ted Jarous zacal skemrat, jestli by se to nahodou nemohlo odehrat v puvodnim terminu :-)

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro trixy 30/9/2020, 06:26

Ministr zdravotnictví Prymula: "Od pondělí budou ligové soutěže bez diváků."

trixy

Posts : 52
Join date : 20. 07. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Jaternička 30/9/2020, 06:22

My ostatním týmům do prdele nelezem. My už totiž v těch řiť..... jsme až po hlavu.
Kdyby to bylo naopak tak se na nás každý vysere.
Fakt jdi se pane jednateli vy...
Omlouvám se za invektiva ale tohle fakt nechapu.
Však on nám to pan Jágr v play off vrátí v pořádný parádě.
A naivita Kladna že za měsíc tam bude moct přijít víc jak 2000 je taky směšná.
Nu holt je vidět že vlastní fanoušek je našemu vedení u zadku.
Hlavně že jsme jakoby se všema zadobre a při první příležitosti nás vypecou.
Jaternička
Jaternička

Posts : 1351
Join date : 13. 09. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 29/9/2020, 23:29

To sz108:
NHL jsem zmínil já, ale Ty jsi to popsal víc a úplně přesně.
No, Jarmilovi se to asi prostě jen hodí.

Dneska Motor proti vlažné Plzni a stejně hovno. Sice to bylo o fous, ale stejně. Sice není moc kol odehráno, ale já si myslím, že Dukla byla v poslední ELH sezóně kompaktnější. Rozdrbala to hlavně šaráda s gólmany (můj názor). Nerad bych zase rozjel debaty o baráži 🤣
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro ralff 29/9/2020, 23:22

Odložení zápasu sice zbytečný, ale neřešil bych to, pač bordel v tom bude tak jako tak, jeden zápas na tom nic nezmění.

A sledovat zápasy doporučuju na tipáči. Jediný, co je potřeba, je prokousat se přes úvodní registrace a pak měsíčně vsadit minimálně 30Kč... kdo rozumně vsází má to v podstatě zadarmo.
ralff
ralff

Posts : 1469
Join date : 11. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro sz108 29/9/2020, 23:04

Nerozumím už ničemu...mohli tam mít aspoň 1000 lidí...v listopadu se buď nebude hrát vůbec a nebo bez diváků...
nebo si snad myslí, že @profesorPrymula(nebo jak se ten superhrdina jmenuje na twitteru) to tímhle kouzlením, co teď předvádí, srazí k nule??...
Nechápu, jak tohle mohl někdo schválit...extraliga se hraje, tam by na ty zápasy bylo podstatně víc lidí než na zápase Kladno - Jihlava...Např. dneska Liberec - Sparta by byl plnej barák...
v sobotu by tam bylo max 3000 lidí...
komedie hadr....
a proč to neodloží i zítra?...mohlo tam být taky 1500 lidí třeba...
a proč vlastně vůbec hrajou??
jak se tady zmiňovala NHL...ti chlapi tam byli zabáslý na hotelu 3 měsíce bez rodin, jen se spoluhráči....ponorka jak prase....
bylo to bez diváků...a byly to mimochodem hokeje jak řemen - klobouk dolů, jak se dokázali nabudit vzhledem k těm prázdným tribunám...
a ten prošedlej polobůh řeší, jestli náhodou nebudou škodný o ty 2000 lidí navíc...
víš o kolik milej Jaroušku přišly ty týmy NHL, co hrály play-off??...to je rozpočet celýho tvýho Poldi hochu zlatej...
doufám, že mu ten jeho winter classic(čti rejžárna na prachy ve špindlu pro snoby) nevyjde a protopí tam zlaťáky...to bych mu přál...hamounovi...

sz108

Posts : 378
Join date : 23. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 29/9/2020, 22:53

hadas (admin) napsal:Možná mi něco uniká, ale není lepší se registrovat na Tipsportu, kde jsou všechny přenosy a občas si vsadit pár pětek?

Souhlas, už jsem se taky registroval

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 29/9/2020, 22:47

Možná mi něco uniká, ale není lepší se registrovat na Tipsportu, kde jsou všechny přenosy a občas si vsadit pár pětek?
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro FREDERIK 29/9/2020, 22:37

hadas (admin) napsal:
imbík napsal:Kancler: Souhlas. Nehledě na to, že teď má Kladno nějakou formu, ještě nehraje Jarin a další posily mají následovat, ale ono za tu dobrosdrečnost by jsme i zasluhovali ať tam pak dostaneme naloženo....
O to víc budou pak mít Jihlavští fanoušci ( o které jde nejvíc 😀 ) důvod tam zase jet.
No nic, ještě, že podpora klubu pro letošek není tak důležitá, hokejku jsem si taky zaplatil naposled, když za ty nekřestansky peníze ( které bůh ví jak se rozdělují) si pak kluby domluví že hrát nebudou a člověk to má zaplacené.... 🙈 to radši za tu 100 týdně půjdu třikrát na florec....(teda než nám to Prymulac zarazi) . Jinak slušný nadávky dostává Dukla na fb Kladna 😀 Tohle se dít na našem fb klubu tak se ještě půjde proti nám.... 🙈 Je vidět, že si nás Kladno váží za tu dobrosrdečnost.

Nenaděláš nic cherry
Jinak souhlas a je to fakt smutný. Oba týmy mají zdravé hráče, tak se má hrát. Finále Stanley Cupu taky bylo bez diváků, ale já si to i u PC celkem užil. I když poslední zápas jsem musel spát Sad

A to se hráči ani nepodívali celou dobu domů. Tak ať se nehraje vůbec jde přeci o hokej a fanoušci(tady jde spíše o peníze ze vstupného) a jak k tomu přijdou fanoušci co si kvůli tomu zaplatily Hokejku

FREDERIK

Posts : 213
Join date : 17. 09. 19
Age : 41

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 29/9/2020, 22:16

imbík napsal:Kancler: Souhlas. Nehledě na to, že teď má Kladno nějakou formu, ještě nehraje Jarin a další posily mají následovat, ale ono za tu dobrosdrečnost by jsme i zasluhovali ať tam pak dostaneme naloženo....
O to víc budou pak mít Jihlavští fanoušci ( o které jde nejvíc 😀 ) důvod tam zase jet.
No nic, ještě, že podpora klubu pro letošek není tak důležitá, hokejku jsem si taky zaplatil naposled, když za ty nekřestansky peníze ( které bůh ví jak se rozdělují) si pak kluby domluví že hrát nebudou a člověk to má zaplacené.... 🙈 to radši za tu 100 týdně půjdu třikrát na florec....(teda než nám to Prymulac zarazi) . Jinak slušný nadávky dostává Dukla na fb Kladna 😀 Tohle se dít na našem fb klubu tak se ještě půjde proti nám.... 🙈 Je vidět, že si nás Kladno váží za tu dobrosrdečnost.

Nenaděláš nic cherry
Jinak souhlas a je to fakt smutný. Oba týmy mají zdravé hráče, tak se má hrát. Finále Stanley Cupu taky bylo bez diváků, ale já si to i u PC celkem užil. I když poslední zápas jsem musel spát Sad
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/9/2020, 21:52

Kancler: Souhlas. Nehledě na to, že teď má Kladno nějakou formu, ještě nehraje Jarin a další posily mají následovat, ale ono za tu dobrosdrečnost by jsme i zasluhovali ať tam pak dostaneme naloženo....
O to víc budou pak mít Jihlavští fanoušci ( o které jde nejvíc 😀 ) důvod tam zase jet.
No nic, ještě, že podpora klubu pro letošek není tak důležitá, hokejku jsem si taky zaplatil naposled, když za ty nekřestansky peníze ( které bůh ví jak se rozdělují) si pak kluby domluví že hrát nebudou a člověk to má zaplacené.... 🙈 to radši za tu 100 týdně půjdu třikrát na florec....(teda než nám to Prymulac zarazi) . Jinak slušný nadávky dostává Dukla na fb Kladna 😀 Tohle se dít na našem fb klubu tak se ještě půjde proti nám.... 🙈 Je vidět, že si nás Kladno váží za tu dobrosrdečnost.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro kancler 29/9/2020, 20:24

Jo jo klasická Dukla. Dobrosrdečná a tak hloupá 😀. Příště odlozime s někým zápas ,když bude mít zraněný tři hráče??? My z ty zadnice nikdy nevylezeme 😂😀😀😀😀😀😀😀

kancler

Posts : 117
Join date : 11. 11. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/9/2020, 20:10

Pěkně jsme Baníky Rysům utahali

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/9/2020, 19:58

Tak hold SONP symbolicky setneme na VŘSR, to bude teprve ta pravá "Rudá záře nad Kladnem"

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/9/2020, 18:30

Vám říkám, že jediný a pouho pouhy důvod je hladovost Jágra z toho vytriskat co nejvíc. O nějaký lidi vůbec nejde.... a už vůbec nejde Kladenakum o ty z Jihlavy to ať si píšou co chtějí 😉 . Beda na to samozřejmě přistoupí to je jako v ELH odložený zápasy s Libercem ... jeli jsme do Liberce až když měl top formu, dokud se v tom topil a placal na dně tabulky tak jsme jim to odkladali.

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro hadas (admin) 29/9/2020, 18:19

Tak kdyby jsme (ČR) byly v situaci, že je výhled na uvolnění opatření, tak to chápu. Ale od pondělí zřejmě nouzový stav, pravděpodobně zavřená většina SŠ atd.

Takže to úplně nechápu, co to má za smysl? Akorát v tom bude ještě větší bordel.
hadas (admin)
hadas (admin)
Admin

Posts : 1414
Join date : 13. 04. 18

https://hcdukla.forumczech.com

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 29/9/2020, 18:13

A to prý nám za včerejšek hrozí další kontumace,při příjezdu k hale Draků prý bya ohrožena bezpečnost osob v blízkosti našeho klubového busu, z něhož se linula hudba o 2 decibely hlasitější,než je povolená norma

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/9/2020, 18:02

Hlavně se mi líbí jak oba kluby tvrdí, že to dělají pro fanoušky 😀😂 zejmena pro ty co si koupili týdenní předplatné na hokejce 😂
No ať si říkají šéfové co chtějí v tomhle cítím nějakou levou, sranda bude až budeme za měsíc v karanténě a oni nám to zkontumují.
PS: Tenhle styl vlezem do prdele všem mě už točí do běla.... zítra místo hokeje jdu na florec 😉

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty diskusní forum

Příspěvek pro staříček 29/9/2020, 17:01

Proč mi každýmu lezeme do zadku, být to obráceně tak se na nás Jarýn akorát z vysoka vys.....

staříček

Posts : 469
Join date : 11. 09. 19

vn and FREDERIK like this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 29/9/2020, 16:24

Tak tohle asi radši bez komentáře..... opakoval bych se....

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

vn likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 29/9/2020, 16:02

Tohle odlozeni taky nechapu...kdyz jde hrat, ma se hrat, muze byt jen hur...

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Luc2as 29/9/2020, 15:49

Siroko napsal:No ja mam obavu, ze s Pymulou u kormidla tady ty omezeni muzou byt stejne az do jara.
ja mam obavu ze to bude jeste horsi...
Luc2as
Luc2as

Posts : 297
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Siroko 29/9/2020, 15:41

No ja mam obavu, ze s Pymulou u kormidla tady ty omezeni muzou byt stejne az do jara.

Siroko

Posts : 1159
Join date : 27. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro AJET0 28/9/2020, 21:52

Ze včerejšího zápasu jsem měl ten pocit, že jsme možná byli trochu lepší, ale Sokolov se dostával snadněji do lepších střeleckých pozic. Naše šance byly celkem upracované a tyčky zvonily hlavně po střelách od modré což jsou náhody. Inu máme v týmu už pomalu vyhasínající hvězdy který už mají svý nejlepší za sebou a už se budou jen horšit. Ale pořád to vidím pozitivně co se týče hokeje. Fučík je snad konečně gólman co jsme potřebovali. Obrana až budem zdraví dobrá, v útoku nechápu Havránka ve 4 útoku. Technik a šikula jak prase, hráč do kombinace v lajně s Lichym nevím no. Snad trenéři ví co dělají. Pokud se ta sezona dohraje tak to bude dobrá sezóna.

AJET0

Posts : 235
Join date : 16. 12. 19

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/9/2020, 21:31

To: imbik ano, tahle lajna pusobi zatim nejlip ze vsech!

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro imbík 28/9/2020, 20:32

No a silná Poruba prohrála na ledě Vrchlabí, které letos odehrálo teprve druhý zápas Smile Sokolov dneska jednoznačně....
Ač Pekr nedává goly, tak se mi zdá, že jako lajna předvadí nejlepší souhru. Pekr Fronk Jiránek si dost rozumí. První lajna taky celkem, zatím jsem čekal víc od Havránka a Krenželoka, oba jsou zatím neviditelný... Fučík zatím celkem spolehlivej, uvidíme v sobotu na Kladně... teda jeslti se do té doby bude hrát. Dnes už mluví o nouzovém stavu.... Evil or Very Mad No

imbík

Posts : 3448
Join date : 14. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/9/2020, 20:12

No myslim, ze jak na tom jsme se ukaze pri serii zapasu pomerne brzy 😃😃

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re:

Příspěvek pro Rimsy 28/9/2020, 20:08

Siroko napsal:Pokud bych mel hledat u Dukly nejaky pozitiva, tak urcite ten hokej  oproti minuly sezene je zazivnejsi. Konecne je videt nejaka konstruktivita. Za Vlka to bylo v posledni dobe jen zplaseny placani do puku a jeho nahaneni.

No podle mě to zatím o moc lepší není. Obrana lepší, ale hokej pořád jalovej stejně. Zase hrajou na vítězství o gol, minule to nevyšlo, dneska jo. Uvidíme až budeme hrát s lepšími soupeři ....

Jinak dneska samozřejmě Dukla válec ... tři body jsou doma cheers
Rimsy
Rimsy

Posts : 4
Join date : 20. 08. 20

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro vn 28/9/2020, 19:39

Ten Pekr by mel vymenit hul asi 🤦‍�

vn

Posts : 1708
Join date : 16. 04. 18

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Lufa 28/9/2020, 19:34

Siroko napsal:Pokud bych mel hledat u Dukly nejaky pozitiva, tak urcite ten hokej  oproti minuly sezene je zazivnejsi. Konecne je videt nejaka konstruktivita. Za Vlka to bylo v posledni dobe jen zplaseny placani do puku a jeho nahaneni.
Tak já tam vidím o proti loňské sezoně hlavně opravdu velký zlepšení v obraně. Loni snad nebyl zápas ve kterým by někdo z našich ukázkově nenamazal soupeři a on z toho dal gól. Naši nepředvádí špatnou hru, mají mizerný zakončování. Letos to je určitě koukatelnější.

Lufa

Posts : 1213
Join date : 13. 02. 20

FREDERIK likes this post

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 28/9/2020, 19:24

MarkusHCD napsal:3 body dobrý,ale ruku na srdce,vyhráli jsme na ledě lepšího Havl.Brodu,tož ve středu na dalším atraktivním duelu naviděnou,HCD Olé!!!
spíš napočtenou

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro MarkusHCD 28/9/2020, 19:17

3 body dobrý,ale ruku na srdce,vyhráli jsme na ledě lepšího Havl.Brodu,tož ve středu na dalším atraktivním duelu naviděnou,HCD Olé!!!

MarkusHCD

Posts : 1924
Join date : 29. 09. 19

Návrat nahoru Goto down

Diskuzní fórum - Stránka 17 Empty Re: Diskuzní fórum

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 17 z 20 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18, 19, 20  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru